Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8151) KonzolKartel válasza Rotate (#8150) üzenetére

Valóban :P

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#8152) fuzzyka


fuzzyka
tag

Sziasztok!!

Sajnos az aksi kérdés még mindig nem oldódott meg... Feltettem már az fr19 12.4-et azzal sem, sőt amikor amikor visszaállítottam a gyári v10c-t backuppból akkor sem bírta túl jól! Konkrétan kb 5 perc egy százalék :S:S:S!!! Mi a szart csináljak már minnyá falhoz ba... ezt a szart?! Arra gondoltam h nem lehet h az a baj, hogy rom manager ből tettem fel a cwm-et? az nem lehet h szar és a gépről kellene telepíteni?? Már nem tudok mire gondolni...Ha visszarakok egy gyári romot smartflasshel akkor hagyjam futni egy - két napot vagy 100%-on kezdjem el a romolást vagy mit csináljak??

Valakinek valami ötlet? PLS!!!

Üdv

Jah és mióta felraktam a MIUI-t azóta ilyen szar!! Azóta minden hiába akár gyári rom akár custom...

[ Szerkesztve ]

(#8153) Beaumont válasza fuzzyka (#8152) üzenetére


Beaumont
aktív tag

Szia! Én a 606-os ROM-al használom most. 1 óra mp3 hallgatás után 1%-ot esett az aksi. Ha megnézek rajta 1-2 sorozat részt, akkor kb. 65-70% körül van. Én rootolás után kiszedtem az f-secure-t, és a drive részt. Illetve kb 40%-on van a fényerő. És 2G- van, automata frissítés nincs bekapcsolva, mindent manuálisan csinálok.

[ Szerkesztve ]

"Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!"

(#8154) fuzzyka válasza Beaumont (#8153) üzenetére


fuzzyka
tag

Ez lehet ciki lesz de melyik az a 606-os rom? :D :D :D annyira nem vagyok nagy romolós csak mindent megcsináltam ahogy le volt írva...vagy csak türelmesnek kell lenni és majd jobb lesz egy idő után?nekem két perc market 4-5% tegnap felvettem 3 percnyi videót 3% nálam a frissítés megy de akkor sem normális h hét óra alatt 30%ra lemegy úgy h nem nyüstölöm...és én is 2G-n nyomatom

(#8155) Skynet258 válasza fuzzyka (#8154) üzenetére


Skynet258
veterán

Annyira a kolléga sincs képben, mert olyan hogy "606-os ROM", nincs. :D Van 606-os BB (Baseband), meg 606-os RIL. Lényeges lehet, hogy a BB és a RIL száma megegyezzen, különben lehetnek anomáliák: nagy fogyasztás, hálózateldobás, hasonlók.
Van erre egy külön program is, ami letölti a passzoló RIL-t. RIL csere nem jár adatvesztéssel, BB csere igen.

https://geekpulse.hu

(#8156) Beaumont válasza Skynet258 (#8155) üzenetére


Beaumont
aktív tag

Jogos. A ROM elnevezésekben nem vagyok otthon. :D Ez van fent most nálam: LGP990AT-00-V10c-NEU-XXX-JUN-06-2011+0

"Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!"

(#8157) peter_27 válasza fuzzyka (#8152) üzenetére


peter_27
aktív tag

Az eddigi tapasztalatom szerint kell 2-3 töltési ciklus mire beáll a normál akku kijelzés. Én javasolnék neked egy smartflassh-es v10c neu 622-es gyári romot +root +cwm +rootuninstaller-el leszedni az F-Security-t és a Car Home-ot. Mindezt az első hsz.-ben leírtak szerint csináld. Majd cwm-ből wipe data/fatory reset, wipe cache partition, wipe Dalvik cache. Majd töltsd fel az akkut 100%-ra, ezután szintén cwm-ből, wipe Battery stats, majd hagyd lemerülni teljesen amíg magától ki nem kapcsol, addig ne tedd újra töltőre.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S10

(#8158) Feci40 válasza Skynet258 (#8155) üzenetére


Feci40
tag

[link] ez nekem mai napig nem indult el .
Sajnálom!
LGGetRil az alkalmazás váratlanul meg állt. Próbálja újra . Mindig ezt az üzenetet kapom.

(#8159) Skynet258 válasza Feci40 (#8158) üzenetére


Skynet258
veterán

Nekem nincs vele problémám...

https://geekpulse.hu

(#8160) Marteen4 válasza Feci40 (#8158) üzenetére


Marteen4
tag

Nekem sincs vele problémám, 5 perce raktam fel

LG Optimus 2x - CM7 - 7.2 RC0 KANG - BB 0725

(#8161) tomiee85


tomiee85
senior tag

Sziasztok! Telóvásárlás előtt állok. Ez a masina az egyik alternatíva, de igen sok rosszat hallottam róla. Hogy is van ez, tényleg bugos a szoftvere? Van esetleg épkézláb bugmentes custom ROM-rá?
A további alternatíváim : Optimus black, Milestone 2, Desire HD

Köszi a helpet ;)

(#8162) tome.jr válasza fuzzyka (#8152) üzenetére


tome.jr
addikt

Csináld meg amit peter_27 írt a #8157-ben. Teljesen szűz telepítés után ne állíts vissza backup-ból semmit, hanem nulláról húzd fel az app-okat. Ezen kívül használd a 2G-t, csak GSM módot engedélyezz, adatkapcsolatot tiltsd le, háttéradatok szinkronizálását szintén tiltsd le.

[ Szerkesztve ]

(#8163) Rotate


Rotate
veterán

Nekem nem jött be az fr19... Aksival nincs gond, de időnként belassul... A gps pontatlan... Nem tudom miért...

(#8164) a.sebi


a.sebi
őstag

sziasztok.....
multkor kiprobáltam egy nagy lcd tvn a hdmi kimenetet....nagyon tetszett.... de nekem nincs hdmi s tvm.... de van olyan amin van scart meg ez a 3 szinü szirszar.... tehat az a kerdes hogy hasonlo elmenyt valami atalakitovel eltudok e érni....nagyon jo lenne ha segitene valaki....elnezest a bena kerdesert es a gyenke informáciokert de nem ertek hozzá.... várom a tippeket ... surgos lenne mert unatkozom itthon... koszike nektek...
jah meg valami szoftver verziom v10 c es lg updater nem látja a v10 d t......
mikor lesz android 2.3 végre,?

[ Szerkesztve ]

(#8165) tome.jr válasza Rotate (#8163) üzenetére


tome.jr
addikt

Mit jelent pontosan a belassulás?

(#8166) kun0203 válasza a.sebi (#8164) üzenetére


kun0203
tag

Vannak átalakítók 20-30k körüli áron de gondolom azok se dobnak át 480x800-nál nagyobb képet. Az egyetlen újabb mobil ami tudja ezt az a galaxy s (nem az s2) ami a 3,5-es aljzaton dobja át a jelet rca kábellel a tv-re.

(#8167) Beaumont válasza kun0203 (#8166) üzenetére


Beaumont
aktív tag

Ezt a Nokia N8 is tudja. ;)

"Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!"

(#8168) kun0203 válasza Beaumont (#8167) üzenetére


kun0203
tag

Akkor tévedtem, egy nokiám volt eddig az pedig a 3310-es, na ott nem volt :DD .

(#8169) a.sebi válasza kun0203 (#8166) üzenetére


a.sebi
őstag

akkor semmi remeny én azt gondoltam van olcsobb megoldás is

(#8170) Echoo


Echoo
senior tag

Rom: V10C 1035.21_20110405
Kernel: 2.6.32.9-dirty

Telefon a kezemben, 70% töltve. DVD-Playert kerestem rá a marketen, egyszer csak kikapcs, vége. Akku ki-be, bekapcs, és "Az akku lemerült, csatlakoztassa a töltőt" szöveg. Hova lett kb. 50% 5 perc alatt?

A V10C-neu (06. havi) milyen kernellel a legfrankóbb?

(#8171) KonzolKartel válasza fuzzyka (#8154) üzenetére

Töröld a batterystatus.bin-t. Töltsd fel 100%ra, menj be recoverybe, húzd le a töltörôl, es nyomj egy wipe battery stats-t.

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#8172) Echoo válasza KonzolKartel (#8171) üzenetére


Echoo
senior tag

Oké, köszi!

Még a végén megtelik vele a csikos napozóm, és eladom a büdös fenébe. Veszek egy Defy-t, haveromnak MIUI-val tök jól megy. Még marad is pár forintom. Ki vagyok borulva az LG unsupported magatartásától. Csúcstelefon pfff...

[ Szerkesztve ]

(#8173) Rotate válasza tome.jr (#8165) üzenetére


Rotate
veterán

csinálok valamit... egy random appal, aztán egyszercsak olyan nehezen kezd reagálni... kattintok, nem történik semmi, mégegyszer megint semmi.. nyomkodom mint a hülye... egyszercsak észbekap, és megnyomódik egyszerre annyiszor ahányszor nyomkodtam, tehát nyilvánvalóan beakad, aztán észbekap... aztán olyankor ha nagy nehezen visszajutok a homescreenre, az is akad nem kicsit...

angry birdsbe is hajlamos random beleszaggatni...

néha a programok is nehezen lassan indulnak el, és aztán lassan működnek, pl a telefonkönyv is... ha kilövök minden futó appot az egy kis időre segít, de úgy sem tökéletes...

restart segít, de aztán csak max egy fél napig jó...

a 622 v10c ilyeneket nem csinált, pedig semmi mást nem változtattam, mint a gyári helyett fr19-et raktam, még az appok amik fenn vannak, azok is ugyanazok mint voltak... nem értem...

(#8174) -SamS-


-SamS-
tag

kicsit aggaszt ez az akku probléma...remélem az én gyári szoftverem nem lesz ennyire hülye :D

lassan hónap közepe van, kíváncsi lennék már némi infóra hogy mikor jön a ginger :) remélem nem kell majd sokat várni rá ^^

LG Optimus 2x ;) Fckin Awesome ;)

(#8175) Echoo válasza -SamS- (#8174) üzenetére


Echoo
senior tag

Csak akkor jön ki, ha tele lesz a f.-om, és eladom. De akkor másnap kiadják :)

(#8176) -SamS- válasza Echoo (#8175) üzenetére


-SamS-
tag

akkor hajrá :D sokak nevében írom ezt úgy érzem :D

LG Optimus 2x ;) Fckin Awesome ;)

(#8177) peter_27


peter_27
aktív tag

Ahogy olvasgatom a fórumot napról-napra, egyre világosabban látszik, hogy mégis csak a gyári v10c neu 622-es rom a legstabilabb és legjobban használható (főleg hétköznapi használatra) mert bár nem a leggyorsabb, de minden funkció jól működik benne. Eltűnt a "ki nem jelzett bejövő hívás és sms) hiba, ami nem kis probléma egy telefonnál, nincsenek fagyások, váratlan programhibák. Nálam 32 (marketes) app van felrakva + 2 navi. Nincs wifi csatlakozás/jelerősség probléma, gps pozíció (+mobilnettel) kb 3-5mp, alatt van utána stabilan tartja net nélkül is, (tegnap kb. 50km-t mentem BP.-n, ebből kb. 20-t a belvárosi szűk utcákban) egyszer sem dobta el a jelet. LG gyári launcher-t használom, mozgó háttérrel, próbáltam több launchert is de jelentős gyorsulás nem volt egyiknél sem, csak +lehetőségek (nekem elég az lg-é is) Akkuidő erősen használat függő, nálam kis mobilnet napi 2-3 kézi szinkronizáció, este kis wifi-s netezés, pár telefon hívás, 1 óra játék (online wifin), 3G, estére 40%. Ha kihagyom a játékot talán kibírná a köv. napot is, de inkább minden este töltőre teszem.

Galaxy S10

(#8178) Rotate válasza peter_27 (#8177) üzenetére


Rotate
veterán

nekem sebesség gondok sem voltak vele... :)

(#8179) tome.jr válasza Rotate (#8173) üzenetére


tome.jr
addikt

Szerintem a backup kavart be. Ha szűz fr19-re marketről telepítenél valószínűsítem nem lenne ilyen gondod. Nekem a backup esetén csak szívás volt eddig.

(#8180) Rotate válasza tome.jr (#8179) üzenetére


Rotate
veterán

Gyárinál nem volt gond a backup... Sőt ott még a rendszerbeállításokat is áthoztam... Most csak a programjaimat...

Maradok a jól bevált gyárinál :) bár az áttetsző notibar hiányozni fog...

(#8181) fuzzyka válasza tome.jr (#8162) üzenetére


fuzzyka
tag

De ha feltettem v10 c-t akkor utána rakhatom az fr19-et ? :) Mert nagyon bejön h mások az ikonok a fejlécen meg tetszik a lockscreen is...

akkor még egy kis amatőrködés: Azt honnan tudom h milyen a BB meg a ril a telón?vagy ha felrakom a 12.1 et akkor az úgy jó ahogy van?

Üdv

Jah és köszönöm mindenkinek a segítséget!!!!

[ Szerkesztve ]

(#8182) jooker82 válasza Echoo (#8170) üzenetére


jooker82
nagyúr

Érdemes lenne frissitened,a neu romra....a 622-re.......

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#8183) tome.jr válasza fuzzyka (#8181) üzenetére


tome.jr
addikt

Mehet a v10c után az fr19, de a legújabbat tedd fel a 12.4-et. A 12.4-be a 622 RIL van beépítve. A BB-t megtalálod a beállítások/telefonról/Alap verziónál. Érdemes a BB-t szinkronba hozni a RIL-lel, bár nálam eltérőek de nincs velük gond.

[ Szerkesztve ]

(#8184) Skynet258 válasza fuzzyka (#8181) üzenetére


Skynet258
veterán

Pár órával ezelőtt linkeltem a programot RIL csekkolásra... :U

https://geekpulse.hu

(#8185) Echoo válasza jooker82 (#8182) üzenetére


Echoo
senior tag

Most töltöm, csak áramszünet volt. Ha lejön, újra átnézem hogyan kell romot frissíteni, és nekiesek. 4 féle készülék volt nálam rom-frissítése mostanában, nem árt átnéznem a dolgokat.

(#8186) fuzzyka válasza tome.jr (#8183) üzenetére


fuzzyka
tag

okk rendben köszönöm!!!

Skynet: neked is köszi! "nem látja a fától az erdőt"

(#8187) Balázs1986


Balázs1986
addikt

Nem egészen ide tartozik, de akit érdekel az Android fejlesztés, találtam teljesen jó anyagokat, a kettő együtt egész jól érthető (ha nem nézünk olyan elírásokat, mint amik a 2. anyagban vannak, pl.: "kiterlyesztésében") :D
1. Előadás --- Segédlet, források
2.Ezeken a cikkeken is érdemes végig"futni"
:)

[ Szerkesztve ]

(#8188) killer2 válasza Balázs1986 (#8187) üzenetére


killer2
tag

Ez nekem nagyon jól fog jönni, ezer köszönet!

(#8189) Balázs1986 válasza killer2 (#8188) üzenetére


Balázs1986
addikt

Nekem is jól jön, eldöntöttem hogy beleásom magam, eddigi sekélyes C# ismeret után kell valami újat is tanulni :D Csak gondoltam, megosztom veletek, hátha másnak is kell :)
Nincs mit :)

(#8190) killer2 válasza Balázs1986 (#8189) üzenetére


killer2
tag

Én is épp az andoid miatt vágtam bele a Java-ba, szóval ez most pont jól jön!

(#8191) Rotate válasza Balázs1986 (#8189) üzenetére


Rotate
veterán

Köszi, valamelyik szemeszterben lesz java-m, és amugyis jó kis plusz lenne a diplomamunkámhoz, ha még kiegészíteném egy android appal is :)

(#8192) Pumba3 válasza killer2 (#8107) üzenetére


Pumba3
tag

Igen.

Tome: Az a NeoBlaze micsoda az aláírásodban?

MIUI hogy áll jelenleg?

[ Szerkesztve ]

iPhone 4 8GB Black 5.0.1

(#8193) Balázs1986 válasza Rotate (#8191) üzenetére


Balázs1986
addikt

Nekem 1 félév java volt, de nagyon megutáltatták velem...a Netbeans valami iszonyat tetű volt, más környezetet meg nem próbáltunk (arról nem beszélve, hogy a tanár alig beszélt magyarul (asszem spanyol vagy mexikói volt) :D ). Amúgy láttam, hogy Netbeans-hez is van plugin, amivel már lehet Android alá fejleszteni, de kihagyom :D
Holnap felteszem az Eclipse-et meg az ADT-t (a JDK már fent van egy ideje, bár lehet frissíteni kellene :D ), remélem ez gyorsabb lesz :D

(#8194) tome.jr válasza Pumba3 (#8192) üzenetére


tome.jr
addikt

oc/uv kernel stock/modaco froyo romhoz: [link]

(#8195) Rotate válasza Balázs1986 (#8193) üzenetére


Rotate
veterán

hát nekem van kevés C, Assembly, Pascal, és Delphi tapasztalatom, nem tudom mi jön következő félévben, de remélem minél hamarabb jön a Java, mert már kipróbálnám az Androidot :)

[ Szerkesztve ]

(#8196) Balázs1986 válasza Rotate (#8195) üzenetére


Balázs1986
addikt

Melyik suliban nyomod? :D
Én is várom, hogy belemélyedjek kicsit, legalább olyan szinten, hogy primitív kis programokat magamnak írjak meg market használat helyett :)

[ Szerkesztve ]

(#8197) killer2 válasza Balázs1986 (#8193) üzenetére


killer2
tag

Emlékszem, én anno linuxon próbáltam programozni, még C++hoz feltettem ezt a netbeanst. Nekem se nagyon nyerte el a tetszésemet, bár nem volt olyan rossz azért. Ellenben az Eclipse elég jónak tűnik, még így is, hogy még alig használtam.

(#8198) Rotate válasza Balázs1986 (#8196) üzenetére


Rotate
veterán

Révkomáromban tanulok, a szakom pontos megnevezése angol és informatikus tanár :D de megfordultam már a BME villanykarának mérnök info szakán is, de nem jött be a csak a suli és 0 magánélet felállás :D

(#8199) kun0203


kun0203
tag

Na, megvan a telefon használtan és köszönet érte griffpapanak. Melyik a legjobb feltehető rom jelenleg (akár 2.2 akár 2.3)?

(#8200) peter_27 válasza kun0203 (#8199) üzenetére


peter_27
aktív tag

Szerintem: [link]

Galaxy S10

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.