Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#41001) david_97 válasza SBMke (#41000) üzenetére


david_97
senior tag

nem kaptam :DDD
másnak is előfordul?

(#41002) esox válasza david_97 (#40999) üzenetére


esox
senior tag

Ilyet már nekem is csinált.. néztem a notficationt, hívást...semmmi.
Csak úgy feléledt a semmiből...aztán szunya.

__̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡̡̡̡.__ megszállott pergetőhorgász ><(((º>

(#41003) david_97 válasza esox (#41002) üzenetére


david_97
senior tag

de nekem vagy 5percig folyamatosan,reggelre -7% ot esik és az akku használatban a második legtöbb a képernyő,szóval éjjel is csinálja :))

(#41004) esox


esox
senior tag

Jelenlegi és volt Djangosokat kérdezem, hogy szerintetek minden rendben van az x1.6.1-el?
Vagy csak nálam tetű? Van valami jó app, amivel tudok nézni rendes processzorhasználatot, mondjuk egy 1-2 napos statisztikát?

__̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡̡̡̡.__ megszállott pergetőhorgász ><(((º>

(#41005) Th3Ac3 válasza esox (#40998) üzenetére


Th3Ac3
aktív tag

Az ehhez hasonló lassulások eddig is voltak, de úgy látszik a telefonod nem szereti az újabb Djangokat. Érdemes Django scriptbeállításaira vetni egy pillantást hátha sikerül gyorsítani rajta, vagy setcpu-val tuningolni. Hívásnál nekem is ilyen de az összes ICS rom ezt produkálta eddig is, szóval ez hozzá tartozik. Fotózni meg nem szoktam vele mert az a minőség amit csinál kiszúrja a szemem :U Viszont nekem most a leggyorsabb, szinte 0 a lagg mennyisége. A Setcpu-ban van processzor használat a Time in state fülnél ha azt keresed.

Ha akksin akartok még spórolni az xda-n olvastam és alátámasztom hasznosságát, a Greenify appot érdemes Playről lekapni és kipróbálni, értékes százalékokat jelenthet :)

david97: a villogás elviekben fsync-on beállításnál jelentkezhet gyakrabban.

[ Szerkesztve ]

(#41006) Tutu7030 válasza esox (#41004) üzenetére


Tutu7030
veterán

Az x1.3 volt az utolsó, aminél nem tapasztaltam ilyen váratlan lassulásokat.

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#41007) kgabor6263


kgabor6263
csendes tag

Sziasztok!
Erre valaki valamit? :
http://mobilarena.hu/tema/re_lg_optimus_2x_p990_az_elso_ketmagos/hsz_40951-40951.html
Rootolásról lenne szó.

(#41008) esox válasza Th3Ac3 (#41005) üzenetére


esox
senior tag

Nem OC rom van fent, szerintem csak abban van setcpu, de lehet h felrakom akkor küldön, üsse kavics.

__̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡̡̡̡.__ megszállott pergetőhorgász ><(((º>

(#41009) Algotis válasza kgabor6263 (#41007) üzenetére


Algotis
addikt

Akksi ki, és miközben dugod rá az ALAPLAPI USB-re, nyomd a hangerő fel+le gombot egyszerre és közben dugd rá!
Először is letöltöd azt az AIO Toolkitet, ott a Root Stock Rom opcót választod majd.
Előtte kellenek az nvflash driverek is, amit leszedhetsz innen.
Azután rootolva is van. Ha akarsz még romokat cserélni akkor a Flash the ICS unlocked bootloadert választod, és a végén telepíted a cwm-et, azt majd fel fogja ajánlani.

Androidos Outlookból küldve

(#41010) babhun


babhun
aktív tag

Ezt a ROM-ot próbálta már valaki? Érdekelne milyen, mert az 1.2 Play Edition-ba benne van a nexus 4 kamera video autofókusszal, meg samsung s3 launcher, stb....

(#41011) laci laci


laci laci
addikt

Üdv mindenkinek.Elmesélném röviden az elmúlt pár estémet.elkaptam a rom csere vírust.Azt akartam,hogy jó,egyszerű, és könnyen kezelhető telom legyen.Csináltam gyorsan "bootlop-ot" utána egy "sikeres" belső sd. törlést.Aztán semmi,se kép,se hang.Kaptam segítséget teljes körűen,de így is sikerült "le téglásítani".két este próba,aztán tegnap este a NVFlash progival "szarakodtam"Amit a leghülyébb is meg tudna csinálni,nem hogy én.Nem kapcsolt be.Rajtahagytam a gépen a telot és egyszer bekapcsolt.Az ágyban csináltam a gép és a telo az ölemben és egyszer elindult,bekapcsolt.köszönöm mindenkinek a türelmet és a segítséget.Úgy,hogy a gépem 2.2.2-es és v10p rom van rajta.Nem kell irigykedni. :C :R

[ Szerkesztve ]

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#41012) babhun válasza laci laci (#41011) üzenetére


babhun
aktív tag

Akkor az biztos lemerült! Gépen lógva töltődött annyit, hogy be tudjon kapcsolni. Ha nem akkor passz :)

A lényeg hogy elindult, most kezdhetsz mindent elölről! :))

[ Szerkesztve ]

(#41013) Rainman05


Rainman05
tag

Sziasztok.Jelly bean rendszernél miért fókuszál állandoan kamera össze vissza telón?
Pár másodpercenként ide oda fókuszál sajna :F

(#41014) Algotis válasza Rainman05 (#41013) üzenetére


Algotis
addikt

Ilyen a CM kamera, nem valami jó, flasheld a módosított ICS kamerát, az a legjobb!

Androidos Outlookból küldve

(#41015) Jazz^


Jazz^
tag

Már kezdtem örülni, hogy mióta cm10.1-et használok (~2hónapja) nincs semmi gond a telóval, errefel arra ébredek, hogy bootloop bootloop hátán és mikor végre nagynehezen sikerül beverekednem magam a rendszerbe wipe nélkül, jön a hidegzuhany, _mindent_ letörölt magától és persze a legutóbbi backup-om is bő 2 hónapos... fuckin' android. :W

(#41016) esox


esox
senior tag

Django 1.6.1-ben lévő kamerával készült ma reggel. Ennél sokkal jobbat tud a patkolt kamera app, amit ajánlatok felrakni?

__̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡̡̡̡.__ megszállott pergetőhorgász ><(((º>

(#41017) Algotis válasza esox (#41016) üzenetére


Algotis
addikt

Nekem is van ilyen de a harcsa nem jön rá :( :D

Androidos Outlookból küldve

(#41018) kgabor6263 válasza Algotis (#41009) üzenetére


kgabor6263
csendes tag

Köszi a segítséget!

(#41019) tami92


tami92
aktív tag

valaki esetleg próbálta már az új miui-t (beta 2) ? valaki nem tudja esetleg hogy a root-ot jogot h kell beállítani?
ez volt a problémám az előzővel is.

"Nem kell a vakot mindenáron átsegíteni a gyalogatkelohelyen, lehet nem is arra akar menni." by Bendegúz98

(#41020) Balázs1986 válasza esox (#41016) üzenetére


Balázs1986
addikt

Minőségre teljesen rendben van a kép. Technikailag használhattál volna touch focus-t, hogy a hal legyen éles, ne a tenyered :D

(#41021) esox válasza Balázs1986 (#41020) üzenetére


esox
senior tag

jaja :)
de mondom annyira tetű néha a telefon, hogy örülök hogy képet tudok csinálni. Csak kíváncsi voltam, hogy mi az a minőség, amire azt mondhatjuk, hogy sz@r vagy ez már jó, mert az új ICS kamerával készült...
Más, de ehhez kapcsolódik: videónál miért nem tudok fókuszt állítani? És ha már nem, akkor szerencsételnennek nincs autófokusza? (gondolom nyilván nincs...) Van olyan app, aminél video módban is lehet egy fókuszpontot kiválasztani, pl touch focus?

__̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡̡̡̡.__ megszállott pergetőhorgász ><(((º>

(#41022) csampei


csampei
senior tag

Django 1.6.5!!!!Adios Amigos!!!!Gondolom valami búcsú rom (megint) Szerk:átpártolt Nexus4-re

[link]

Changelog: [link]

[ Szerkesztve ]

Privátban csak ismerkedem,és mivel hetero vagyok így hím társaim kíméljenek!Vagyis ha nem nőből vagy,és nem ismerkedni akarsz akkor FÓRUM!!!

(#41023) esox válasza csampei (#41022) üzenetére


esox
senior tag

Na akkor stílszerűen ez az utolsó django rom, ami kap egy esélyt a telón, de ha nem fogok gyorsulást tapasztalni, akkor adios lesz neki...vagy max jön vissza az x1.2.1. Szerintem az volt a leggyrsabb és legstabilabb django eddig.

__̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡̡̡̡.__ megszállott pergetőhorgász ><(((º>

(#41024) god992


god992
aktív tag

én is mondok egy Adios-t srácok, a mai napon megváltam a 2x-emtől, köszönöm szépen a sok segítséget az elmúlt 2 évben, remélem nekem is voltak hasznos hozzászólásaim a témában, kitartást nektek! Üdv: Dávid

(#41025) csampei válasza esox (#41023) üzenetére


csampei
senior tag

Mondjuk nekem most egy gyári ICS van fent,és nincs bajom vele.De ha lesz akkor SZIGORÚAN megy vissza a Django 1.7.1 azaz 2.3.4-es rom!Mert azt eddig még semmi sem verte!Se sebességre,se fogyasztásra,se stabilitásra!!!Ezt így ki merem jelenteni!(főleg hogy kipróbáltam majdnem minden "piacon lévő" főzött romot!

Privátban csak ismerkedem,és mivel hetero vagyok így hím társaim kíméljenek!Vagyis ha nem nőből vagy,és nem ismerkedni akarsz akkor FÓRUM!!!

(#41026) adampataki


adampataki
csendes tag

Sziasztok! Érdeklődnék, h mostanság melyik a legjobban működő CM? jelenleg az unofficial-20130106 van fent március3.ai kowalski kernellel. Ez mostanra kicsit elfáradt. Érdeklődnék, h kinek melyik működik most "hibátlanul". Sajnos rengeteget melózom mostanság így a fórum olvasgatást is hanyagoltam az utóbbi időben, ezért nincs most időm visszaolvasgatni. Válaszokat előre is köszi.

Ezékiel 25.17

(#41027) Thaddius


Thaddius
tag

Fórum társak, lenne egy tapasztaltátok már-e azt, hogy csak egy hangszóró szól a telefonba ?

(#41028) Algotis


Algotis
addikt

Emberek, a OpGaNex project ROM-ját különösen ajánlom, KoB 0.7 OC 32mb ramhack és 128mb active Zram mellett tökéletes, hasít mint késen a vaj. :)

(#41027) Thaddius Azt hittem mikor megkaptam én is, hogy hibás, de utánanéztem, és csak az egyik a hangszóró, ha szemből nézzük a jobb oldali, a másik meg mikrofon :DDD

[ Szerkesztve ]

Androidos Outlookból küldve

(#41029) Balázs1986 válasza Thaddius (#41027) üzenetére


Balázs1986
addikt

Mivel csak egy van benne... :)
Legalábbis ha az alsó két rácsra gondolsz. Mert abból az egyik a mikrofon.

god992: -1 régi tag :) Mire váltasz?

[ Szerkesztve ]

(#41030) Thaddius válasza Algotis (#41028) üzenetére


Thaddius
tag

Remek szép volt én ! :D

Akkor fordulat, miért lett ilyen halk ? Kb olyan 25 % hangerő visszaesést tapasztalok, a hanszóró tiszta.

(#41031) Algotis válasza Thaddius (#41030) üzenetére


Algotis
addikt

Próbáld Te is a fogkefés sikálást, nekem sokat segített! :K

Androidos Outlookból küldve

(#41032) csampei válasza Algotis (#41028) üzenetére


csampei
senior tag

Az első 24órában mindegyikre ezt mondtad hogy "hasít" :DDD Ez se lesz másképp,holnapra várom a bug reportot :DDD

És nem "fogkefés sikálás" hanem szabadalmazott CSAMPEI MÓDSZER!!!! :DDD

[ Szerkesztve ]

Privátban csak ismerkedem,és mivel hetero vagyok így hím társaim kíméljenek!Vagyis ha nem nőből vagy,és nem ismerkedni akarsz akkor FÓRUM!!!

(#41033) Algotis válasza csampei (#41032) üzenetére


Algotis
addikt

CM10 már az első 12 órában megadta magát, elfogyott a ram, böngészőt, homescreent újra kellett mindig töltenie. PAC rom se jó már, lassú mint állat.
Ami még jó volt, az a PA 2.6, de az összes ICS renszerről el lehet mondani, hogy jobbak mint a JB-k.
Persze nekem a Django sem olyan amilyen Nektek, mert nálam full másokat is csinál :D

Androidos Outlookból küldve

(#41034) god992 válasza Balázs1986 (#41029) üzenetére


god992
aktív tag

az s3 minivel szemezgetek nagyon, tudom teljesítménybe kb ugyanaz mint a 2x, de azért ott van az az 1GB RAM, és a samsung elég penge JB rendszere, meg múltkor kipróbáltam és nagyon bejön

(#41035) Algotis válasza god992 (#41034) üzenetére


Algotis
addikt

Abban nekem a csak a szappan alakja nem tetszik :(((

Androidos Outlookból küldve

(#41036) Syd69 válasza god992 (#41034) üzenetére


Syd69
aktív tag

+1 :DD

Alma

(#41037) Pistiboy88 válasza god992 (#41034) üzenetére


Pistiboy88
aktív tag

Én meg Nexus4-el szemezek :D Iszonyatosan tetszik, próbálgattam is haverét. Hát, nehéz megakasztani, meg baromira tetszik :) Hiányozni fog az LG optimus UI 3.0, de valamit valamiért... :)

[ Szerkesztve ]

(#41038) tami92 válasza Pistiboy88 (#41037) üzenetére


tami92
aktív tag

rá lehet varázsolni az ui-t :DD

"Nem kell a vakot mindenáron átsegíteni a gyalogatkelohelyen, lehet nem is arra akar menni." by Bendegúz98

(#41039) Pistiboy88 válasza tami92 (#41038) üzenetére


Pistiboy88
aktív tag

Majd meglátjuk! :)

Ám megoldódott a kijelző probléma :D Nem tudom, hogy mi lelte, lehet csak a napsütés hiányzott neki is, de már 3 napja nem jelentkezett. Pedig sokat használom. Ma is kétszer kellett tölteni. Nem jött elő egyik nap sem, pedig max fényerőn volt. Na, ez a rejtélyes hiba. :D A lényeg, hogy volt, most nincs. Remélem, hogy nem is lesz! :)

(#41040) Klon


Klon
aktív tag

Nincs valami otletetek, mit allithattam el, vagy mi tortenhetett: mikor bongeszobol toltok le valamit, nem mutatja az allapotsorban a letoltest. Ha playrol toltok, akkor minden ok. Elegge zavaro a dolog, mert nem latom, h hol tart a letoltes, ill. befejezodott e mar.
Tegnap meg semmi baja sem volt, es emlekeim szerint a Greenify app-on kivul semmit se csinaltam.
Ha ezt leszedem, akkor se mutatja... :(

Jo lenne ha lenne otlet :)

Amugy CM10, new Bl.

(#41041) deminos válasza esox (#41021) üzenetére


deminos
aktív tag

Snap Camera app: Van benne rendes autofocus videózás alatt és mindent lehet benne állítani.

Xiaomi 11 Lite 5G NE

(#41042) Tutu7030 válasza csampei (#41022) üzenetére


Tutu7030
veterán

:O Akkor nem lesz több django.

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#41043) csampei válasza Tutu7030 (#41042) üzenetére


csampei
senior tag

Még kipróbálás szintjén se használtam az "X"-es Django romokat!Csak a 2.3.4-est(1.7.1) úgyhogy ez engem hidegen hagy... :D

Szerk:hazudok!Egyszer feltettem tán még az x1.4-et,de nem győzött meg,úgyhogy ment is a levesbe!

[ Szerkesztve ]

Privátban csak ismerkedem,és mivel hetero vagyok így hím társaim kíméljenek!Vagyis ha nem nőből vagy,és nem ismerkedni akarsz akkor FÓRUM!!!

(#41044) esox válasza csampei (#41043) üzenetére


esox
senior tag

1.7.1? Na jó hiszek Neked. Annyit djangoztam már.... x1.6-ra rátolhatom gondolom?!
Esetleg van egy működő linked, mert a thread-et nem találom már xda-n :(

Végül találtam fájlokat, de innen melyiket ajánlod?

[ Szerkesztve ]

__̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡̡̡̡.__ megszállott pergetőhorgász ><(((º>

(#41045) Th3Ac3 válasza Pistiboy88 (#41037) üzenetére


Th3Ac3
aktív tag

Sokszor én is rápillantottam, mert a szoftvert arra írják meg a legjobban, is frissítgetik is szépen de inkább ha már 2013 van megvárom nexus 5-öt snapdragon 800-al. Na egy olyanra azt mondom hogy keeeelll :D

Tutu7030: annyi reménysugár maradt lehet Jishnu átveszi a fejleszést :) ha mást nem is de a kernellel megpróbálja.

[ Szerkesztve ]

(#41046) csampei válasza esox (#41044) üzenetére


csampei
senior tag

Nem teheted rá!!!!az 1.7.1 mint írtam 2.3.4-es rom!!!!Azaz GB partíciókat kíván!Én a qeste-t használtam...

Privátban csak ismerkedem,és mivel hetero vagyok így hím társaim kíméljenek!Vagyis ha nem nőből vagy,és nem ismerkedni akarsz akkor FÓRUM!!!

(#41047) esox válasza csampei (#41046) üzenetére


esox
senior tag

Á ok. Akkor belső sd card mentés, átparticionálás, és usgyi?

__̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡̡̡̡.__ megszállott pergetőhorgász ><(((º>

(#41048) csampei válasza esox (#41047) üzenetére


csampei
senior tag

Igen!

Privátban csak ismerkedem,és mivel hetero vagyok így hím társaim kíméljenek!Vagyis ha nem nőből vagy,és nem ismerkedni akarsz akkor FÓRUM!!!

(#41049) tabletgenius


tabletgenius
tag

Sikerult mar valakinek a PA rom alatt spirit FM radiot hallgatni? Ha igen, milyen beallitasok mellett? Mert nalam megtalalja az adokat, nevuk kiirodik, de semmi hang((.

mas: ha kozben barki, ki 10.1es CMt hasznal, kiprobaltan! megtapasztalta, hogy a BT a2dp tokeletesen mukodik a telefon es egy kekfogas fules, vagy autos kihangosito kozt, kerem szoljon, abban a pillanatban visszanyergelek a hivatalos CMre.

(#41050) Klon válasza tabletgenius (#41049) üzenetére


Klon
aktív tag

én ezt használtam, működik, bár adót nem lehet vele elmenteni: http://d-h.st/B8E

amúgy itt okosítják több-kevesebb sikerrel: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1059296

érdekes,hogy az ápr.4,6,8-i verzió már nem ment nekem. amit linkeltem az márc. 11.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.