Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8451) tome.jr válasza Rotate (#8450) üzenetére


tome.jr
addikt

Nekem az rc2-ben az alap 372 mb ramom van, akkor valószínű a véglegesbe építették be. Az csak 1-2 órát volt fenn nálam, így nagyon nem tudtam benne elmélyülni. Mindenesetre a hack régebbi fr romokhoz is telepíthető, bár nyilván a 19-es a legjobb.

[ Szerkesztve ]

(#8452) ktem


ktem
csendes tag

Sziasztok,

Kb. 3 hete vettem a 2X-et (telenor)
Olvasgattam róla elég sokat, és én is váltottam Modaco fr 19 re. (622 Baseband és RIL)
Azóta amikor az aksihőmérsékletem eléri a 45C'-ot a telefon nyom egy restartot. :'(
Elég idegesítő...
Tudtok nekem ebben segíteni, mi okozhatja? Eddig ilyet nem csinált.
Egyébként minden más tökéletesen üzemel.
A válaszokat előre is köszönöm :)

(#8453) andriska0725


andriska0725
tag

sziaasztok. az lenne a kérdésem, hogy a Gingerbread, hivatalosan, magyarul kijött-e már a 2x-re, vagy várhatóan, mikor fog kijönni rá???
most vennék ilyen készüléket,a másik kérdésem, hogy szerintetek ez az akksi megbízható-e, vagy nem lesz-e gáz a telóval, ha ezt használom..bizonyára tovább bírja ezzel, mivel 2400 mAh-s.

http://www.batteryupgrade.hu/shopBrowser.php?hideProducts=true#/assortmentProductId/12603087/shopGroupId

(#8454) Rotate válasza andriska0725 (#8453) üzenetére


Rotate
veterán

a legtöbb helyen szeptember végéről beszélnek, szerintem az egy reális időpont, főleg, hogy a ROM nagy része már kész van, mivel még a nyár elején kiszivárgott egy beta 2.3 :)

pótaksiról nehéz nyilatkozni, de engem zavarna, ha ilyen bumfordi lenne tőle a telefon, az meg hogy meddig bírja vele, jó kérdés... van akinek pl az 1980 mAh-s Andida aksi, ami jobbak közé tartozik többet bír mint a gyári, van akinek ugyanannyit és van akinek kevesebbet...

nem tudom van-e értelme rászánni 6-7000 forintot, lesz-e számottevő növekedés...

(#8455) andriska0725


andriska0725
tag

Hát akkor asszem erről az akksiról le is teszek :D
Na akor még egy kérdés, ha a beta 2.3-at felteszem, az rendesen megy rajta? persze gondolom, nem tökéletes, de jobb mint a 2.2?? és ettől ugy a garancia nem ugrik?? ha frissítem a beta-ra??

(#8456) kun0203 válasza andriska0725 (#8455) üzenetére


kun0203
tag

Ha a cm7-et akarod felrakni (2.3.4) akkor pár hibával találkozni fogsz, de azért folyamatosan dolgoznak rajta. A kiszivárgott 2.3-at nem próbáltam tehát nem tudok arról nyilatkozni de én a helyedben maradnék a 2.2-nél egyelőre az a legstabilabb.

Amúgy végre rendbejött a gps, nem tudom miért nem ment de legalább már jó.

(#8457) andriska0725


andriska0725
tag

és akkor a garihoz nincs köze ugye?? tehát bátran cserélgethetem a verziókat, nem befolyásolja a garanciát??
bocsi, hogy ha hülyeségeket kérdezek, de még nem vagyok tapasztalt androidos..:D egyáltalán nem :D

(#8458) tamasgal válasza andriska0725 (#8457) üzenetére


tamasgal
senior tag

andriska0725 tegyél magadnak egy szívességet és messze kerüld le a 2x-et!

Nem a vas rossz hanem a szoftverek!

Ha havonta akarsz két napot az újraromolással tölteni akkor hajrá 2X

(#8459) djnyakesz válasza Rotate (#8448) üzenetére


djnyakesz
aktív tag

Fooooggggalmam sincs mi van már a telefonomom, nem is tudom hogy kell azt megnézni, de most felrakom amit te linkeltél, + a kdz update-t xpn... meglátjuk!

Köszi

(#8460) killer2


killer2
tag

Nem tudom mi a fene van, de most bármit csinálok, a képernyő közepén ott van egy LG felirat. A kezdőképernyőn vibrál, a menüben csak halványan a háttérben. Mi a rohadt élet ez?

(#8461) wolruf válasza andriska0725 (#8457) üzenetére


wolruf
őstag

Én nem beszéllek le erről a telefonról akkor, ha nem akarsz romokat telepítgetni. A gyári szoftver (főleg most ez a v10d) nagyon jó. Nekem a v10c-vel is annyira minimális gondom volt, hogy gondnak sem nevezem. Igaz, én nem raktam semmi más romot fel, nem rootoltam, nem telepítettem semmi egyéb szoftvert, nálam alapon jó ez a telefon.
Ha romokat akarsz telepíteni orrba-szájba, akkor teljesen mindegy úgyis (a Motorola Milestone esetében én is játszottam ezekkel).

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#8462) janes74 válasza wolruf (#8461) üzenetére


janes74
senior tag

Nekem is teljesen jó volt v10c-vel,MIUI-val,most FR19-el is.Csak megszokásból cserélgetek :K

(#8463) andriska0725


andriska0725
tag

Nem akarom telepítgetni, egy, a leghasználhatóbb szoftver kell és ennyi :)
az amúgy tényleg igaz, hogy csak a Gingerbread fogja kezelni a 2 magot?? tehát akkor amig nincs hivatalos gingerbread, addig olyan mintha csak 1 mag lenne???

(#8464) djnyakesz válasza Rotate (#8448) üzenetére


djnyakesz
aktív tag

Na XP alatt elértem hogy frissítette...majdnem!

http://kepfeltoltes.hu/view/110812/53542001501_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Ezt kapom!

mit tegyek?

[ Szerkesztve ]

(#8465) wolruf válasza andriska0725 (#8463) üzenetére


wolruf
őstag

Itt már sokat írtuk, elvileg a GB még nem támogatja a 2 magot. Aztán hogy mit optimalizálnak, módosítanak rajta LG-nél, az kérdéses. Ha használható, bitang jó ár/érték arányú telcsi kell, akkor (szerintem) gyári szoftverrel ez nagyon jó választás. v10D-vel meg egyelőre úgy tűnik, pláne :)

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#8466) djnyakesz


djnyakesz
aktív tag

Na most újra megcvsinltam most villog össze vissza az LG logó és nem hagyja abba....húúzzam ki? :D

Honnan tudom hogy sikeres volt az update? hogy tudom megnézni?

Kihúztam...most van egy pont a telefon képernyőjének közepén ami folyamatosan vibrál.... na most minden rendben van csak az a pont kiveri a szemem kb... mit kéne tenni?

[ Szerkesztve ]

(#8467) wolruf válasza djnyakesz (#8466) üzenetére


wolruf
őstag

Pixelhibád lett? Nekem is villogott az LG logó, lehúzás után akksi be, azonnal ment.
Nekem nincs villogó pöttyöm :-/

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#8468) Rotate válasza djnyakesz (#8466) üzenetére


Rotate
veterán

Az about phone-ban a basebandnél 725-nek kéne lenni a végén a kdz után :)

Akinek az LG villog a keződképernyőn az vagy rakjon másik launchert, vagy restartoljon párszor, régen új rom után egyszer nekem is volt, minden restart után egyre halványabb volt, majd eltűnt...

de launcher cserével egyből eltűnik... kinek mi a kényelmesebb... ez nem tudni mitől van, de nekem Smartflash után jött elő :) nem kell félni, el fog tűnni :)

(#8469) wolruf


wolruf
őstag

Egyébként brutálisat gyorsult így a v10d-vel. Már a launcher görgetése is sokkal finomabb (Live Wallpaperrel is). Wifi csatlakozási gubanc úgy látszik megszűnt (direkt fel-le csatlakoztattam), minden megy (eddig, ma). Valaki más is írta már, de én is megvárom már a gyári GB frissítést, addig ez több mint szuper lesz. :)

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#8470) tothl


tothl
addikt

Állítom, hogy a 725 -ös BB -vel és RIL -lel mintha jobb lenne a kamera....vagy csak képzelődöm ?

(#8471) KonzolKartel

Van egy új celebration HD béta, ez végre nem csinál random restartot...

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#8472) manoska


manoska
tag

Ma kaptam a tisztelt LG-töl.Közzé teszem,hogy mindenki lássa mekkora egy ROHADÉK cég-hez van szerencsénk!!!!!!!!!!!!! És még finom maradtam és nöies!
érdemes elolvasni

Kiss Zoltán részére
manoska@chello.hu

Tárgy: ügyfélpanasz elbírálás

Tisztelt Kiss Zoltán!

Köszönettel vettük az LG Electronics Magyar Kft-hez eljuttatott megkeresését. Sajnáljuk, hogy készülékénél kellemetlenséget tapasztalt.
Egyeztettem márkaszervizünkkel illetve a termékcsoportért felelős mérnök kollégámmal is a panaszát illetően. Ahogy a márkaszervizünk által is többször elküldött szakvélemény is megerősíti, a készülék a gyártói előírásoknak megfelelően működik, bár bizonyos szögben tartva igazolták, hogy készüléke kijelzőjénél minimális fénybeszűrődés tapasztalható. Mivel ez a hiba a készülék működését nem befolyásolja és mértéke minimális, emiatt a készülék javítását, illetve cseréjét nem tartják indokoltnak. Az LG álláspontja is ez jelen esetben, nem engedélyezzük készülékének garanciális javítását illetve cseréjét.

Készülék adatai:

(#8473) killer2 válasza manoska (#8472) üzenetére


killer2
tag

Ez nem semmi. Azért remélem, hogy én nem ilyet kapok majd, mert azért nálam a két felső sarokban 1-1 fél centis folt van.

(#8474) mycso válasza manoska (#8472) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Ha egyértelmûen látszik a hiba és nem lépnek rá semmit, akkor keresd meg a fogyasztóvédelmet, ne hagyd magad.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#8475) manoska válasza mycso (#8474) üzenetére


manoska
tag

Köszönöm de már kerestem öket, nagy szart érnek, semmihez nincsen joguk az LG-vel szemben mármint garanciális problémákkal kapcsolatban,semmire nem kötelezhetik őket ,ennyit a jógállamról!

(#8476) manoska válasza killer2 (#8473) üzenetére


manoska
tag

Egyszer már cserélték ugyanolyan hibás kijelzőt tettek bele,elkövettem azt a hibát ,hogy csak otthon néztem meg.Ezután vissza vittem a szervizbe és nem vették fel mégegyszer és itt tartók most......

(#8477) killer2


killer2
tag

Hát hallod, ez nagy szívás. Sajnos itt tartunk, hogy azonnal meg kell nézni a javított dolgokat, mert egyáltalán nem garantált, hogy egy hivatalos szerviz rendesen megcsinálja.
De ez is csak nálunk van így. Én anno Nexus One-al szívtam meg, meghalt teljesen, gari már nem volt. Nagy nehezen kijuttattam Angliába (volt vagy 3 hónap, mire kiment, mert ismerősöm vitte ki, a posta mocsok drága). Kiderült, hogy volt még rá gyártói garancia, de mire kiért a telefon, lejárt. Ismerősöm megmondta, hogy ez még garis volt, amikor beszart, csak hát nincs hivatalos szerviz nálunk, ahol javítják. Erre mondták, hogy oké. Ingyen alaplapcsere és plusz egy év gari. Amikor itthon próbálkoztam, találtam egy szervizet, ami állítólag a hivatalos HTC "helyett" van. Telefonon azt mondták, hogy alktarész nem nagyon van, de vigyem be, megnézik. Mire beértem vele, az arc be se vette, mert hogy nem javítják a típust. Szóval lehet, hogy itt se az LG a hibás, hanem inkább az itteni hozzáállás.

(#8478) manoska válasza killer2 (#8477) üzenetére


manoska
tag

igen ez sajnos inkább a magyar mentalitás,megvetted , rossz, használd igy ez van,eszed nemeszed nem kapsz mást.Ilyen tölünk nyugatabra fekvő országban nem igen fordul elő,ha igen akkór meg van pénzük pereskedni.

(#8479) dergander


dergander
addikt

Szerencsére az USAban pont emiatt perelték az LG-t be és meg is nyerték a pert a vásárlók amivel minden készüléket haladéktalanul kicseréltek,lehet itten is ezkéne bíróság hogy a cég több pénzt bukjon mint ha inkább szervizelne...

[ Szerkesztve ]

(#8480) leslien


leslien
nagyúr

nekem kb 2 hete van a szervizben Oktogonnál! hívtam a fogyasztó védelmet ők azt mondták h írjam le hogy szerződés szegés mivel nincs a birtokomban a müködö képes telefon és ezt adjam le a Telenorhoz :o

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#8481) dergander


dergander
addikt

én ma kaptam vissza a telefonom és sikeresen megcsinálták vagyis kicserélték a kijelzőt,de mintha tutibb lenne,élénkebb szinek de lehet már én nemtudom,ez persze 15 hivásomba és 3 emailembe került mivel 1 pixelhibára se cserélnek,felkell lázadni hivogatni öket többször megfogják csinálni hidd el

(#8482) leslien válasza dergander (#8481) üzenetére


leslien
nagyúr

mennyi idő után és hol volt szervizben?

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#8483) dergander


dergander
addikt

én ma kaptam vissza a telefonom és sikeresen megcsinálták vagyis kicserélték a kijelzőt,de mintha tutibb lenne,élénkebb szinek de lehet már én nemtudom,ez persze 15 hivásomba és 3 emailembe került mivel 1 pixelhibára se cserélnek,felkell lázadni hivogatni öket többször megfogják csinálni hidd el

(#8484) leslien válasza dergander (#8483) üzenetére


leslien
nagyúr

jó de mennyi idő 1 hét v 2 hét után kaptad vissza ?

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#8485) mycso válasza manoska (#8475) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Hát akkor valamit te csinálsz rosszul, vagy hagyod magad nem tudom. Nekem az elsô telóm cserélték, a másodikat meg 3x küldtem vissza, ezután ismét cserét javasoltak, természetesen o2x-re ezt már nem ettem meg, mert vavy 2hónapig volt meg a teló, abból több mint 1.5 hónapot szervízbe így valóban csere lett a vége, csak annyi, hogy s2-re.
Tehát el lehet itt èrni bármit, csak nem szabad hagyni magad.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#8486) jooker82 válasza manoska (#8472) üzenetére


jooker82
nagyúr

Az a helyzet,hogy Rohadtul nem emailbe kell az ilyet megtárgyalni,ha valamit elszeretnél érni....
Telefonon felhivod hétköznap az LG ügyfélszolgálatát......és ott segitőkész emberkék ülnek és megis oldják a gondodat... Elmondod,hogy nem ezt a minőséget vártad egy ilyen magas árú telefontól..... és kérnéd a telefon javitását....
Elfogja kérni a telefon IMEI számát,ami az aksi alatt van és küldheted is a szervizbe.... ott meg már nem fognak ülni rajta,hogy megcsináljuk e vagy nem,mert tudják,hogy egy előre letárgyalt ügy,melyet nekik meg kell csinálni....
Igy volt a gt540-em aksi repedésével is..... pedig az egy külső sérelmi nyom (is lehetne)...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#8487) manoska válasza jooker82 (#8486) üzenetére


manoska
tag

köszönöm de gondolod hogy ezeken nem vagyok még túl nem mondtál ujjat

(#8488) Rotate


Rotate
veterán

725-ös BB normális Smartflashes formában, Paul előbb linkelte twitteren :) hajrá!

[link]

[ Szerkesztve ]

(#8489) tome.jr válasza Rotate (#8488) üzenetére


tome.jr
addikt

Felkerült már a gyári romok közé is a teljes smartflash verzió (rom + bb + ril): BIN_LGP990AT-00-V10d-NEU-XXX-JUL-25-2011+0

Kijött egy v10d-re épülő új custom rom is, elég fullosnak tűnik, van benne voodoo sound, NeoBlaze, camera mod: Thanatos2X v2.0

(#8490) fuzzyka


fuzzyka
tag

Sziasztok!

Felraktam egy témát ami megváltoztatott egy két ikont meg pl a tárcsázóképernyőt az energiatakarékosság widgetet plusz egy-két dolgot! Felraktam aztán vissza a gingerbread témát mert nem tetszett de az említett dogok megmaradtak ugyanazzal a kinézettel...
Hogyan lehetne azokat törölni, valaki nem tudja a megoldást??

Köszi
Üdv

(#8491) KonzolKartel

XDAn nagyon azt mindhalálig, hogy nem lesz hivatalos 2.3

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#8492) KonzolKartel válasza KonzolKartel (#8491) üzenetére

Ehh, wipe volt, és még nem kapcsoltam ki az auto kiegészítést :).

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#8493) tome.jr válasza KonzolKartel (#8491) üzenetére


tome.jr
addikt

Kizártak tartom, hogy ne jöjjön hivatalos GB, már kiszivárgott a kezdeti verzió. Utóbbi 1-2 hónapban 2.2-re is jönnek rendesen a gyári romok (606, 622, 725), csinálják azt a GB-t a háttérben csak gondolom nem akarják elkapkodni, nehogy az legyen mint a Froyo-val.

(#8494) asdf19


asdf19
csendes tag

Hogy lehet azt megoldani, hogy a Gameloft játékok kártyára szánt részét ne a belső sd-re (ahova magától töltené), hanem a külső MicroSD kártyára lehessen rakni?

(#8495) KonzolKartel válasza tome.jr (#8493) üzenetére

persze, valoban hulyeseg. azt is irta valaki, hogy ami g2x-re kijott 2.3 egy kalap sz*r. mondjuuk szerintem, ha mar lennenek drivereink, akkor mar beljebb lennenek a devek.

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#8496) -SamS-


-SamS-
tag

ha a kamerát akarom buherálni akkor elég a system/etc/media_profiles.xml-t szerkeszteni ?

és ahoz hogy működjön kell vmit csinálni vagy csak simán beleírom amit én szeretnék és voala ? :)

még nincs meg sajnos a telefon csak érdeklődnék hogy hogy is megy ez.

LG Optimus 2x ;) Fckin Awesome ;)

(#8497) jooker82 válasza tome.jr (#8489) üzenetére


jooker82
nagyúr

A magyar v10f-et nem érdemesebb leszedni??

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#8498) Rotate válasza jooker82 (#8497) üzenetére


Rotate
veterán

Elvileg a kettő ugyanazt tartalmazza, szóval rajtad áll :)

(#8499) Weah


Weah
csendes tag

sziasztok!

egy hete van nálam a telefon, pár észrevétel: eddig 4-szer (!!!) kapcsolt ki a telefon, ebből kétszer asztalon, nem piszkálva, kétszer zsebben, bill.zár természetesen rátéve. és egyik esetben sem volt 50 % alatt az akku...
tegnap kaptam egy smst, a telefon le volt fordítva a kijelzőjével az ágyon. ahogy megfordítom a készüléket, és belelépnék az üzenetekbe, rögtön lefagyott, illetve nem akart semmit megjeleníteni az üzik közül... kikapcs, hiba eszközölve.
mms-t nem tudok sem fogadni, sem küldeni, elvileg minden be van állítva, a szolg-nál is, a telón is.
névjegykártyát szintúgy nem tudok fogadni, se küldeni. nem kapom meg, nem kapják meg...

eddig tehát az a véleményem, h bár a böngészés, filmnézés stb. kiváló, csak hát az alapdolgok nem működnek úgy, ahogy az elvárható lenne. fájó.

(#8500) KonzolKartel válasza KonzolKartel (#8495) üzenetére

uhh. fogalmazasbol egyes.

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.