Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#31001) babhun válasza snipr (#30999) üzenetére


babhun
aktív tag

Plusz még kijön a hivatalos Windows 8 is holnap! :)

(#31002) wolruf válasza babhun (#31001) üzenetére


wolruf
őstag

És a Forza Horizon is a holnapi nap fényét emeli :) Hosszú hétvégém lesz (belevéve, hogy szombaton munka :D )

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#31003) ntomka válasza snipr (#30999) üzenetére


ntomka
nagyúr

Jah, tök szép lesz. Jövő hétre lesz CM10 az LG-mre, CM11 a nexusomra. Csupa örö é bódottá. :C :D

ツ Headphones on - World off

(#31004) defy456


defy456
aktív tag

Minél közelebb van annál türelmetlenebb vagyok :D
Bár azt nem értem, hogyha van kész cm10 akkor azt miért nem adják ki, így hogy elhárult a jogi akadály?!

(#31005) Balázs1986


Balázs1986
addikt

Na...teszteltem, a Harsh-féle ICS nálam ébreszt, anélkül is, hogy töltőn lenne. Ül az asztalon kikapcsolt képernyővel, és megszólal az ébresztő a beállított időpontban.
(Kézi idő-, időzóna-, és dátumbeállításon használom).

(#31006) babhun válasza Balázs1986 (#31005) üzenetére


babhun
aktív tag

Működik a hanghívás is? Én mikor felraktam a Harsh félét, nem indult el a telefonom, csak bootolni próbált.

(#31007) Balázs1986 válasza babhun (#31006) üzenetére


Balázs1986
addikt

Igen, működik.
Elsőre nekem is megállt boot-nál (egy másik ICS után raktam fel), aztán csináltam egy Nvflash-es telepítést v10b-re, és így raktam fel ezt újra. Ezután már elindult, bár az első boot így is kb. 3-4 perc volt...de elindult :D
Aztán még egyszer kifagyott a google fiók beállításnál (vagyis nem kifagyott, csak nem akarta abbahagyni a fiók beállítását). Még egy restart, azóta megy wifi, hanghívás, mobiladat-forgalom, ébresztés, és magyar nyelv is van.
(Azért kicsit sajnálom, hogy az automatikus időbeállítás 2 óra pluszba tesz a valóshoz képest, de most végül is elvagyok a kézivel.)

[ Szerkesztve ]

(#31008) babhun válasza Balázs1986 (#31007) üzenetére


babhun
aktív tag

Ahham. Belinkelnéd ez melyik? Lehet megvárom most már, amíg a fiúk kiügyködnek valamit, de ha sok időm lesz ma akkor lehet felrakom.

(#31009) Balázs1986 válasza babhun (#31008) üzenetére


Balázs1986
addikt

Ez az.
Viszont az ébresztés mégse jó. Eddig 5-6 percekkel néztem, jó volt. Most kapott 25 percet, ez már elég volt a meghülyüléshez :\

[ Szerkesztve ]

(#31010) SamS20 válasza Balázs1986 (#31009) üzenetére


SamS20
senior tag

Mit szenvedtek olyan romokkal aminél vmi nem jó? Hétvégén jön a cm10 aztán csók :) abba legalább már lesz hwa.

(#31011) babhun válasza Balázs1986 (#31009) üzenetére


babhun
aktív tag

:( Pedig reménykedtem! Akkor mindegy, elkaristolok ezzel, amíg nem lesz valami. Köszi azért! Próbáld ki, ha töltőn van ébreszt-e. Nekem is hosszabb távon nem ébreszt, 5-6 perc alatt még igen. Este beállítottam reggel 7re az ébresztőt, 7kor nem szólt, de 7:04kor egyszercsak megszólalt! :) Érdekes dolgok ezek!

(#31012) Balázs1986 válasza SamS20 (#31010) üzenetére


Balázs1986
addikt

Ha nem gyárit vagy gyári alapút használsz, te is olyannal szenvedsz... :D
Én sem szándékoztam vele hosszasan elidőzni, nem is volt ilyen tervem. Egy tesztüzemet engedtem meg neki, mivel már nagyon mókolhatnékom volt. De vissza fogok térni a v20q + tweak kombóra, az a tuti, minden megy és stabil :)

babhun: Oké, még ma azt kipróbálom :D

(#31013) Levi941127


Levi941127
senior tag

Mennyire biztos, hogy működő project butter is lesz a CM10-ben? Mert ha jól tudom, akkor S2-re sincs project buttert futtató CM10, de javítsatok ki ha tévedek....

(#31014) snipr válasza babhun (#31001) üzenetére


snipr
aktív tag

Linuxot használok... win csak gámára (de arra is inkabb konzol :) )... egyebkent mocskosul gusztustalanul fostosan néz ki elso blikkre :DDD

(#31015) ntomka válasza Levi941127 (#31013) üzenetére


ntomka
nagyúr

Ha van grafikus gyorsítás, van project butter.

ツ Headphones on - World off

(#31016) Levi941127 válasza ntomka (#31015) üzenetére


Levi941127
senior tag

Akkor nagyon remélem tényleg jön szombaton az a CM10 :D

(#31017) Pistiboy88 válasza Levi941127 (#31016) üzenetére


Pistiboy88
aktív tag

Nem vagy vele egyedül. Én is várom, de majd kíváncsi leszek, hogy milyen lesz a CM10 fullosan.

(#31018) babhun válasza snipr (#31014) üzenetére


babhun
aktív tag

Kinézet az szar szerintem is, de amit eddig használtam az jól ment. Win 7-nél jobb lesz. De nem ez a lényeg, CM10! :)

(#31019) Leones


Leones
csendes tag

[LG may update the Optimus 2X to ICS after all, releases source code]

Hamarosan... :))

Nokia 2630 - LG GD330 - LG GS290 - LG Optimus 2X - Xiaomi MI 4C - Allview P4 Life - Iphone SE

(#31020) hali_tomi válasza Leones (#31019) üzenetére


hali_tomi
tag

Hát azt hiszem, mire kiadják mindenki akit kicsit is érdekel a frissites CM10-en lesz.

(#31021) Kurzuh


Kurzuh
aktív tag

MITÖRTÉNT? :DD Valaki foglalja össze!

(#31022) hali_tomi válasza Kurzuh (#31021) üzenetére


hali_tomi
tag

Az LG sziveskedett kiadni a fejlesztes alatt (?) álló ICS forrását (az összes drivert beleértve). Így az csinál ICSt (vagy akkor már JBt) a telefonunkra aki csak akar (és ért hozzá plusz van ideje és kedve).

[ Szerkesztve ]

(#31023) dergander


dergander
addikt

Végre egy bomba hír lesz már teljeskörű ICS igaz majd megcsinálja a Nova csapat az LG UI 3-at is számunkra szóval nincs veszve semmi

(#31024) Farkas_Zsolt válasza Chofy (#30761) üzenetére


Farkas_Zsolt
csendes tag

Szia. Sikerült megoldani a problémát? Csak mert ma nekem is ugyanez van a telefonnal. Eddig semmi baja nem volt, ma mikor kiakartam lépni az üzenetből nem tudtam. Aztán a többi 3 gomb se müködött...

[ Szerkesztve ]

(#31025) Naras válasza Leones (#31019) üzenetére


Naras
őstag

...ééérdekes... :DDD Kíváncsi vagyok mi sül ki belőle...

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#31026) vicamuso


vicamuso
tag

sziassztok,

ha kijön a cm 10 a kérdésem, hogy stock gyári rommal megy-e.
lehet hogy hülyeséget kérdeztem, de nagyon magas még nekem ez a frissítgetés. :)

illetve ha hétvégén valaki felrakja a cm10-et ír egy beszámolót vagy akár privátban hogy érdemes telepíteni, egy sörért mondjuk :) :C

kösziii :)

(#31027) Farkas_Zsolt


Farkas_Zsolt
csendes tag

Hello. Jó lenne, ha valaki tudna segíteni, ha esetleg találkozott ilyen vagy hasonló problémával. Ma egy üzenet írás után kiakartam lépni az ablakból és nem müködött alúl a "vissza" nyíl gomb. Azután már a többi sem. Nekem már volt több okostelefonom de ilyennel még nem találkoztam. Adtam egy factory resetet( gyári beállítások visszaállítása ) azonkívül már vagy 1Ox újra indítottam a telefont, de semmi. Softot pedig nem tudok cserélni rajta, nem értek hozzá. Valakinek valami ötlet? Vagy szervíz?..akkor inkább verem a földhöz :)

(#31028) SamS20


SamS20
senior tag

ha netán nem bírnátok várni az ics-re és szívesen keresgélnétek akkor Ez megteszi helyettetek :)

(#31029) Psychonaut válasza vicamuso (#31026) üzenetére


Psychonaut
addikt

Gondold végig a kérdésedet, és meg is kapod rá a választ.

A boltból kijöhetett bármelyik készülék is főzött ROM-mal? - Nem.
Mégis vannak főzött ROM-os készülékek? - Igen.

Ezt egy módon lehetett elérni, de nem mondom meg, hogy hogyan, rájössz te magadtól. :)

(#31030) Naras válasza vicamuso (#31026) üzenetére


Naras
őstag

Igen, ha kijön a CM10, a telód menni fog stock ROM - mal... nem fog CM10 egy karmikus negatív energiával telt gömbvillámot küldeni a telefonodra, hogy megakadályozza a nálánál alantasabb ROM alkalmazását...

BTW a CM10 valszeg egy 3rd party ROM lesz, melynek köze nincs a Stock ROM - okhoz, tehát a kérdésed abszolúte irreleváns... kettőt nem összekeverni...

[ Szerkesztve ]

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#31031) snipr válasza Farkas_Zsolt (#31027) üzenetére


snipr
aktív tag

Szerintem szerviz... az érintett általaban azt mondja fejvakarva, hogy "dehát az előbb még működött, most meg már nem!"... nos hát pont ilyen az, amikor valami elromlik :) :(

Garos még?!

[ Szerkesztve ]

(#31032) Psychonaut válasza Naras (#31030) üzenetére


Psychonaut
addikt

Én úgy értettem, azt kérdezi, hogy telepíthető lesz-e a stock ROM-ra a CM.

(#31033) Farkas_Zsolt válasza snipr (#31031) üzenetére


Farkas_Zsolt
csendes tag

Köszönöm a válaszod. Nem, sajnos én is használtan vettem. 1 hónapja van nálam kb a telefon. Semmi bajom nem volt eddig vele. De most használhatatlan. És még ötletem sincs mit tudjak csinálni vele. Szervizbe pedig elkérnek még egy telefon árát, ha oda viszem...

(#31034) persil válasza Farkas_Zsolt (#31033) üzenetére


persil
nagyúr

Ti melyik zenelejatszot hasznaljatok, amiben van EQ, szol is valahogy, es ami a legfontosabb, hogy szep, egyszeru eeees mindenek elott veszedelem gyors a felulete?

Legyen ingyenes :D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#31035) snipr válasza Farkas_Zsolt (#31033) üzenetére


snipr
aktív tag

Sajnos nem láttam még ezt a problémát, csak itt, amit Te is beidéztél... nagyon valószínű, hogy hardveres a probléma :( (persze azért egy kört még ér futni a témában külföldi fórumokon is). Ha nincs jobb vidd be szervízbe, legalább állapot felmérni...

(#31036) Farkas_Zsolt


Farkas_Zsolt
csendes tag

Kap egy újra szoftolást a hét folyamán és ha az sem segít akkor egyértelmű, hogy szervíz... Azért köszönöm, a válaszodat. :B

[ Szerkesztve ]

(#31037) baluka6 válasza Farkas_Zsolt (#31033) üzenetére


baluka6
aktív tag

Üdv
Teljesen gyári rom van a telefonodon? Amit írtál,abból következtetve nem hiszem,hogy Te raktál rá másikat,de jó lenne tudni,hogy az előző tulaj mit hagyott rajta. Én jártam így,amikor feltettem egy gyárihoz hasonló( ha jól emlékszem v20s volt valami kiegészítővel egyben) romot és 2 nap után nem működött a fele gomb,aztán a kijelző sem érzékelt mindent. Ha szerencséd van,akkor egy rom csere megoldja a gondot.
Ha nem mersz belekezdni, akkor írd meg,hogy hova valósi vagy és szerintem ha van a közelben valaki innét,biztosan szívesen segít! :)

(#31038) Farkas_Zsolt válasza Farkas_Zsolt (#31036) üzenetére


Farkas_Zsolt
csendes tag

Néztem amúgy még fórumokat, de ilyent hogy az alsó 4 szociális gomb ne működjön nem találtam...csak touch -al való problémákat... :S

(#31039) Kurzuh válasza Farkas_Zsolt (#31036) üzenetére


Kurzuh
aktív tag

Adj neki egy NVFlash-t! :) Az töröl róla mindent, amit esetleg a volt tulaj hagyott rajta, kapsz 1 szűz telót! Ha azzal is vannak gondok, akkor tényleg szerviz.

(#31040) cjvt3o válasza Farkas_Zsolt (#31027) üzenetére


cjvt3o
aktív tag

Azt hiszem, Te vagy a 2. itt, akinek hasonló problémája van/volt.
Szervíz.
Láttam már ilyet, pl. Defy-nél több készüléknél is.

(#31041) Chofy válasza Farkas_Zsolt (#31024) üzenetére


Chofy
csendes tag

Szia nem akarlak elkeseríteni, de szerviz lett a vége!!! Sajnos főpanel csere kellett! 21000Ft volt. Ez egy széria hiba amivel csak így lehet boldogulni! :W :W :W :W :W :Y :Y :Y :Y

(#31042) Pistiboy88 válasza Chofy (#31041) üzenetére


Pistiboy88
aktív tag

Az szép kis összeg volt! Bár, ha az nézzük nekem anno még az E52-nek a micro USB csatija szakadt fel a nyákról, s az alaplapot 30 000 ért akarták cserélni. Mondanom sem kell, hogy majd szét vetett az ideg. Erre itthon megcsináltam magamnak.

(#31043) babhun


babhun
aktív tag

Hú de nagy a csend! :))

(#31044) wolruf válasza babhun (#31043) üzenetére


wolruf
őstag

Jaja, én is nézem XDA-t, RC Google+ oldalát meg a CM oldalakat és semmi... XDA-n meg mindenki pörög alapjáraton, várnak-várnak :)

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#31045) babhun válasza wolruf (#31044) üzenetére


babhun
aktív tag

Pedig már rohadtul rá vagyok kattanva! Működő CM10-et akarok! :O

(#31046) Farkas_Zsolt válasza Chofy (#31041) üzenetére


Farkas_Zsolt
csendes tag

Hát ez elég elkeserítő... pedig annyian mondták, h ne vegyek LG -t, de én kis naív. :) köszi a választ, irány a szervíz!

(#31047) babhun válasza Farkas_Zsolt (#31046) üzenetére


babhun
aktív tag

Ez szerintem akármelyik telefonnal előfordulhat, nem csak az LG-vel! Ismerős körökben sok embernek van(volt) Samu S5230. 2 év gari után sorba döglött meg az érintőpanel mindegyikben.

(#31048) akela91 válasza babhun (#31047) üzenetére


akela91
addikt

+1, ez tényleg bármelyik telóval megeshet. S3-mal, Iphone-al, szóval ha szidni akarod ezt a telót NE ezért :D

[ Szerkesztve ]

(#31049) popoiu


popoiu
csendes tag

Vajon ABC sorrendben kerülnek fel a frissítések mert akkor nem kell sokat várnunk mivel a p3100-nál tartanak.
:C

(#31050) Cs@bo


Cs@bo
csendes tag

Sziasztok!
Egy igen érdekes problémába ütköztem. Mikor töltőn van a telefon, az érintőpanel önálló életre kel. Olyan, mintha össze-vissza nyomkodnám a képernyőt, meg az alsó érintőgombokat. Amint leveszem töltőről megszűnik a probléma. Ugyanez áll fenn akkor is, ha HDMI kábelt dugok bele (mellesleg ez a funkció most nem is működik). ROM csere megvolt, full wipe, minden, de így is csinálja.
Ha van valakinek valami ötlete, hogy mi lehet a probléma, ossza meg. :) Még soha sem találkoztam ilyennel és más fórumokon sem találkoztam ilyen problémával.

iPhone 6 | Samsung Galaxy Tab S 8.4

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.