Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7751) Iomega válasza Dawee (#7750) üzenetére


Iomega
őstag

Az nem kevés. Pláne, ha azt nézem, hogy milyen olcsón beszerezhető. Ezzel nem tudom, hogy meddig menne el.

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#7752) Iomega


Iomega
őstag

Egész jó kis videót összehoztak a telefonnal. Nem köd-fátyolos a kép.

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#7753) Tutu7030 válasza Iomega (#7751) üzenetére


Tutu7030
veterán

Azon a hátlapon, mintha plexi nélkül lenne a kamera ablaka..

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#7754) lortnok válasza Iomega (#7751) üzenetére


lortnok
csendes tag

jó kis bunkófon!

[ Szerkesztve ]

(#7755) jooker82 válasza Iomega (#7752) üzenetére


jooker82
nagyúr

Abban az egyben egészen biztos vagyok,hogy ez nem a 2x-el készült videó.... :N

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#7756) Dawee válasza Iomega (#7751) üzenetére


Dawee
tag

9 dolcsi volt postával, én azért vettem az 1800-asat, mert ugyanakkora mint a gyári méretre és így gyári hátlap alá befért, ráadásul kézben fogva full jó minőség, a matrica rajta minden tök korrekt, rajta, hogy LG P990-hez csereakksi stb. Ha azt veszem 5 éve egy nokiához 3-4e volt egy akksi :D nevetséges az ár én is meglepődtem.

A WORD elszáll, az írás megmarad.

(#7757) Daniel Alves válasza Iomega (#7752) üzenetére


Daniel Alves
őstag

FAKE :))

Orbea Orca OMR M10iLTD www.translapschallenge.com

(#7758) Pumba3


Pumba3
tag

Kedves teszterek... :D MIUI celebration vagy origi szeritnetek? :) Kinek mi a tapasztalata jelenleg?

iPhone 4 8GB Black 5.0.1

(#7759) Marteen4


Marteen4
tag

Sziasztok!

Akadályba ütköztem, segítségetekre van szükségem. Mai napon feltettem a MIUI 1.7.29-et
Skynet leírása alapján ,minden jól ment. Aztán próbáltam a Vorkkernel updaterrel kicserélni kernelt. ( flagek : UI Tweak. Call Tweak ) Belépett már Recoverybe aztán egyből ki is lépett (többszöri próbálkozásra is) és nyelv pakk is elment. Próbáltam újra telepíteni de nem hozza vissza, minden kínai, volt nektek ilyen problémátok?

LG Optimus 2x - CM7 - 7.2 RC0 KANG - BB 0725

(#7760) drpele válasza Marteen4 (#7759) üzenetére


drpele
senior tag

Sztem a vorkkernel updater az externalSD\android\data\...vorkkernel útvonalra mentette le a flashelendő zip-et, azonban a CWM-ed a belső SD-t kezeli elsődlegesként, így nem találja a kernelt tartalmazó ZIP-et. Tedd át belső SD-re a ZIP-et, és flasheld fel manuálisan CWM-ből.

[ Szerkesztve ]

"Mily különös a mi helyzetünk, a Föld gyermekeié. Csak rövid látogatásra van itt mindenki. Nem tudja miért, de néha azt hiszi, hogy sejti." - Albert Einstein

(#7761) drpele


drpele
senior tag

Nekem egyre gyakrabban játsza azt CM7.1 alatt a telefon, hogy egész egyszerűen nem tölt (mindegy, hogy saját vagy más töltővel töltöm). Reggel lehúzom töltőről, s ugyanott áll a töltöttségi szint, mint este. Újraindítom, akkor 100%-ot mutat, de ezt követően nagyon gyorsan esik a töltöttség.

Ez szoftveres, vagy hardveres hiba lehet? Korábban azt hittem, ez csak LG stock ROM-okat érintő hiba...

[ Szerkesztve ]

"Mily különös a mi helyzetünk, a Föld gyermekeié. Csak rövid látogatásra van itt mindenki. Nem tudja miért, de néha azt hiszi, hogy sejti." - Albert Einstein

(#7762) tome.jr válasza drpele (#7761) üzenetére


tome.jr
addikt

Ez tényleg érdekes, ilyet még a legelső gyári romokkal csinált a telefon. Szerintem szoftveres a hiba.

(#7763) Rotate


Rotate
veterán

Erről jutott eszembe... Sokszor beragadt nekem is régebben a töltés jelző, de amióta a 622es v10c van, ez teljesen megszűnt azóta már töltöttem vagy 50x de minding felment 100ig és egyenletesen merül :)

(#7764) KonzolKartel válasza drpele (#7761) üzenetére

En ezt mar nem is sorolom a hibakhoz. Szemely szerint meg nem hasznaltam olyan romot, amivel ne igy jelezne a toltotsegi szintet. Amugy nem kell neki reboot. Szimplan varsz egy par percet, es felugrik.

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#7765) Iomega válasza lortnok (#7754) üzenetére


Iomega
őstag

Pót aksinak mindenképpen jó, ha valaki mondjuk utazik több órán keresztül valahova, jól jöhet, nem kell félni, hogy lemerül filmnézés közben mondjuk. :)

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#7766) Iomega válasza jooker82 (#7755) üzenetére


Iomega
őstag

Nem tudom, de lehet látni a buszokon, hogy hasonlóan szaggat haladás közben. Szerintem pont azt akarják reklámozni, hogy milyen jól lehet vele videózni, ahhoz képest, hogy egy telefon.

[ Szerkesztve ]

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#7767) Skynet258 válasza Iomega (#7766) üzenetére


Skynet258
veterán

Igazából ezt egyáltalán honnan veszitek, hogy Optimus 2X-el készült?? Mert sehol sincs feltüntetve... ez egy vírusvideó, ami a 2X kapcsán készült, a lényege, hogy get in the fast lane, és ezzel ellensúlyban van maga a videó mondanivalója a slow penalty-val (bocs, de most nincs kedvem fordítgatni, try google fordító :P ).

Szóval ez a videó NEM 2X-el készült, de nem is állítja ezt magáról. Próbáljátok már meg értelmezni amit láttok... :DDD

Arról nem is beszélek, hogy ez a videó egy paródia, vicc, poén... :U

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

(#7768) kun0203 válasza Skynet258 (#7767) üzenetére


kun0203
tag

Magyarul ha a telefonod ódivatú, egymagos csiga mobil akkor büntetést érdemelnél.
Most már értem miért olyan pocsék az lg eladási mutatója.

(#7769) yimm


yimm
aktív tag

Valaki meg tudná nekem mondani , hogy hol lehet azt beállítani, hogy a kikapcsoló gomb bontsa a hívást? Valahol találkoztam vele, de most sehogy sem találom.

(#7770) Skynet258 válasza kun0203 (#7768) üzenetére


Skynet258
veterán

Mondjuk én ezt nem látom bele a videóba... van egy úgymond poénosnak (gondolt) alap sztori, hogy UK-ben megbüntetnek, ha megállsz, vagy túl lassan haladsz. Alul a breaking news-ban tolják az LG eladásait, meg hogy az első két magos cumó, stb. A végén meg megkapod, hogy nyomás a gyors sávba az Optimus 2X-el. Senki nem mondja, hogy dögölj meg, ha 1 magos szarod van... :D
Egyébként is, ezt a videót az LG angliai részlege találta ki/készítette el, a koreai LG-nek (tehát úgymond a "fő" cégnek) nem sok köze volt ehhez.
Az LG eladási mutatója azért szar, mert sok szoftveres selejt telefont adtak már ki, és a 2X is követi ezeket a sorban. Az internetnek köszönhetően ez mindenhová eljutott, és sokan inkább Samsungot vagy mást vesznek. És igazából igazuk is van, az LG szoftveres részlegének meg ideje lenne felébredni...

https://geekpulse.hu

(#7771) peter_27 válasza yimm (#7769) üzenetére


peter_27
aktív tag

Beállítások-->Hozzáférés-->Bekapcsoló gomb "Hívás megszakítása bekapcsológombbal"

Galaxy S10

(#7772) yimm válasza peter_27 (#7771) üzenetére


yimm
aktív tag

:R Köszi :R

[ Szerkesztve ]

(#7773) Iomega válasza Skynet258 (#7767) üzenetére


Iomega
őstag

Igen, Én is úgy gondolom, hogy paródia, vicc ez a videó. :) Igaz, hogy nem állítja, hogy 2x-el készült, de szerintem azzal videóztak. Ez saját vélemény. Szólásszabadság van. Csak a gondolatomat írtam le a videóval kapcsolatban.

"LG has been out in force to help speed up one of the busiest streets in Europe. Hundreds of Oxford Street's five million weekly visitors have been issued with an LG Optimus 2X 'slow fine', in a bid to celebrate the launch of the LG Optimus 2X, one of the world's fastest phones, with a dual-core processor."

Emiatt gondoltam, hogy 2x-el rögzített film, amit látunk, de elnézést mindenkitől, ha félreértettem.

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#7774) suppe


suppe
tag

Volt valakinek vasárnap délután hálózat kimaradása Telenornál (rajtam kívül)? Úgy délután 3 és 5 között (Veszprém környéke). Vagy csak szarakodott a teló...

"Az állatkert a kapun kívül is folytatódik!"

(#7775) Skynet258 válasza Iomega (#7773) üzenetére


Skynet258
veterán

Nem mondtam, hogy nincs szólásszabadság, csak félreérted, mert nem 2X-el készült, és az angol nyelvű szöveg sem ad erre még csak utalást sem. Nem baj az, ha nem beszélsz angolul, csak ne kezeld tényként a saját elképzelésed, mert ez esetben hibás. ;)

Elég híres készülék lenne a 2X, ha ilyen szintű videót lehetne vele csinálni... :D

https://geekpulse.hu

(#7776) Iomega válasza Iomega (#7773) üzenetére


Iomega
őstag

Egyébként egy ilyen telefon vásárlásán gondolkodom, de már jó pár negatív véleményt olvastam itt-ott-. Már nem tudom milyen telót vegyek 80-90 ezer környékén. Sajnos ilyen tudású készülék, ilyen árban nincs másik. A Samsung galaxy s II túl drága még nekem. Várni arra meg nem akarok, hogy majd szép lassan lecsússzon az SGS II ára. :F

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#7777) Iomega válasza Skynet258 (#7775) üzenetére


Iomega
őstag

Tudok egy szinten angolul, nem ezzel van a baj, hanem a szöveg mögé akartam látni, vagy képzelni azt , ami nem biztos, hogy úgy van. De ezért még1x elnézés kérek. :)

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#7778) tome.jr válasza Iomega (#7776) üzenetére


tome.jr
addikt

Ebben az árszegmensben a hibáival együtt a 2X a legjobb vétel. A hibák oroszlánrésze pedig a legújabb gyári/custom romokkal már június végén javítva lett.

(#7779) wolruf válasza Iomega (#7776) üzenetére


wolruf
őstag

Akkor az én véleményem:

Modolás nélkül, alapszoftverrel teljesen meg vagyok elégedve vele. Kizárólag az jelentkezett, hogy néha (hetente egyszer, vagy annyiszor sem) Wifi bekapcsolásra Error-t dob. Semmi más bajom nincs vele. Várom a Gingerbreadet :)
Kollégáim Galaxy S-el irigykednek az enyémre, szerintük jobb/szebb, az SGS2 biztos más (főként oprendszer miatt szerintem). Ez az én véleményem :)

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#7780) Skynet258 válasza Iomega (#7777) üzenetére


Skynet258
veterán

Nem kell ennyiszer elnézést kérni, nem ledózerelni akartalak én a fórumon (szerintem nem is tettem), csak rávilágítani egy tévedésre. Nekem nem ártottál, szerintem másnak sem, így nem kell elnézést kérni, mert nincs miért... :D

Egyébként én is párszor elhatároztam, hogy veszek mást, de igazából... nem tudok hirtelen mit mondani. SII valóban drágább, meg ott is vannak hibák, meg nem is tetszik annyira. A 2X hardveresen jó, és lassan a MIUI csiszolgatásával egyébként szoftveresen is olyan, mint amilyennek elképzelem, hogy lennie kéne. :K
De én már elvagyok vele, most a tabletek felé kacsintgatok, kéne egy Xoom... :U

wolruf: Galaxy S-nél jobb, ez nem is vitás, én is arról váltottam. :K

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

(#7781) Iomega válasza Skynet258 (#7775) üzenetére


Iomega
őstag

A véleményed szívesen elolvasnám, hogy Te milyen telót vennél 80-90E körül, ha az LG Optimus 2x-nek vannak olyan hibái, ami miatt nem igazán javasolt megvenni. Hardverileg, meg külsőre nagyon tetszik az LG Op. 2x, na meg az ára, jelen pillanatban verhetetlen.

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#7782) Skynet258 válasza Iomega (#7781) üzenetére


Skynet258
veterán

Eggyel alattad, második bekezdés. ;) Az ára miatt valszeg 2X lenne, ha több a pénz, akkor megbarátkoznék egy SII-vel.

https://geekpulse.hu

(#7783) Iomega


Iomega
őstag

Visszaolvastam. Köszönöm mindenkinek a segítséget. A bizonytalanságom elszállt. :)

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#7784) KonzolKartel válasza Iomega (#7781) üzenetére

Iphone 4

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#7785) drpele válasza tome.jr (#7762) üzenetére


drpele
senior tag

Vajon a BB-nek lehet bármi köze ehhez? A legújabb CM 7.1 nightly és 0502-es BB van fent.

"Mily különös a mi helyzetünk, a Föld gyermekeié. Csak rövid látogatásra van itt mindenki. Nem tudja miért, de néha azt hiszi, hogy sejti." - Albert Einstein

(#7786) tome.jr válasza drpele (#7785) üzenetére


tome.jr
addikt

Bármi lehet, rom, kernel, bb. Anno a gyári romoknál sem volt egyértelmű pontosan mi okozta ezt a hibát.

[ Szerkesztve ]

(#7787) Rotate válasza drpele (#7785) üzenetére


Rotate
veterán

ráadásul a 0502 az az su660-hoz volt, szóval simán okozhat bármilyen hívásgondot, valakinek abszolút elszállt vele a gsm, meg ilyesmi...

(#7788) kenny123


kenny123
addikt

Hali, ismét. :) Erre kérnék egy kis segítséget, ami igazából nem is az, csak egy kérdés. Ez lene itt a hirdetés. Namármost, kis googlezással rátaláltam az eladó e-mail címére, és ott írtam neki, úgynézki ott hajlandó válaszolni. Rákérdeztem hogy milyen romot tesz rá, amitől állítólag magyar lesz, és hogy hajlandó-e garanciát vállalni arra, hogyha megveszem, nem egy hamisítvány/kokány/klón telefont kapok kézhez, amire azt a választ kaptam hogy ;

Kulonosebb garanciat nem tudok vallalni a szavamon kivul. Ha megis kinai szar lenne visszafizetem a penzt..

Ennyi már elég ahhoz, hogyha véletlenül mégis klónt kapok, akkor visszatudjam szerezni a pénzt?

yo

(#7789) suppe válasza kenny123 (#7788) üzenetére


suppe
tag

hát nem elég... :)
ismered tán annyira, h bízz egy idegen adott szavában???
nem olyan világban élünk barátom... sajnos!

meg az az 1 hónap garancia elég karcsú... de a te döntésed.

[ Szerkesztve ]

"Az állatkert a kapun kívül is folytatódik!"

(#7790) mattam


mattam
csendes tag

Üdv!

A MIUI telepítési útmutató by Skynet érvényes az fr19-hez is?
Most fogom elkezdeni a telepítést,eddig bírta a gyári(7 napja van nálam a telefon)....Az elmúlt két napban kijött az összes szoftveres gyári "meglepi":((.Pedig eleinte egész jó volt...
Remélem nem rontok el nagyon semmit...
Előre is köszi a választ!:R

(#7791) sanyo8 válasza kenny123 (#7788) üzenetére


sanyo8
csendes tag

Olyan kérdésre, amire a válasz alapján egyértelműen lehetne mondani, hogy az ominózus telefon a dél-koreai LG gyártmánya, nem ad választ a kedves eladó, ebből azért remélem tudsz következtetni....ráadásul az 50e-ben az ő haszna is benne van.

(#7792) lortnok


lortnok
csendes tag

sziasztok, felraktam a vorkkernelt és nem mükszik az sd mountolás befagy a teló, a kernel nélkül mükszik. Azt meglehet csinálni, hogy a kernel-el együtt is jó legyen? HELP!
Köszi!

(#7793) lortnok


lortnok
csendes tag

érdemes felrakni a vorkkernelt miuihoz? Ha igen írja le valaki pontosan milyen kapcsolókkal érdemes kell e ril stb... és az uitweak kapcsolót hol találom a vorkkernel updaterben nem látom. :S
Előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#7794) HaRdCoRe válasza suppe (#7774) üzenetére


HaRdCoRe
aktív tag

Én az általad említett körzetben lakom, és sajnos mostanára már többedjére kapom a jelzést, hogy nem voltam elérhető! Szombat, vasárnap Szegeden voltam, nem tudtak elérni! Hiba a kapcsolatban, meg ilyenek... Tegnap ismét megtörtént 2-3 alkalommal, ezután telefon legyalul, újból fel az FR19 (már 1 hete az fut), csak pár programot telepítettem, ami szükséges. Egy darabig megint jó (gondoltam én) , de ma délelőtt megint elérhetetlen vagyok. Ja, aki hívott ugyancsak Telenoros, úgyhogy a szolgáltató szerintem kizárva... Mikor feloldottam a billentyűzárat, akkor kicsengett, érkezett az sms... Nem vagyok jókedvű!

A ROM installokat úgy csináltam, ahogy kell. Beállításokban adatkapcsolat engedélyezve, csak 2G hálózat, háttéradatok be.. Nemtom egyáltalán ezek számítanak-e valamit.
Progik, amik fent vannak: Astro file kezelő, Battery Monitor Widget Pro, Rom Manager, Opera Mini, Optimus 2x recovery reboot, 3G Watchdog, Angry Birds, Cut The Rope.

Ha van valakinek valami ötlete még a beállításokban, vagy bármivel kapcsolatban, akkor ne tartsa magában!

(#7795) Iomega válasza KonzolKartel (#7784) üzenetére


Iomega
őstag

Sajnos az Iphone 4 , az árban közel sem ez a kategória. 80-90 ezer körüli áron akarok vásárolni.

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#7796) Iomega válasza kenny123 (#7788) üzenetére


Iomega
őstag

Olvass vissza, írtam korábban, meg másis, hogy miért nem érdemes megvenni. De látom nem hallgatsz az okos szóra. :Y Akkor vedd meg a bizonytalan, ki tudja honnan szerzett telefont, és utána meg sz..sz vele, mert rossz az aksi, nem kaptál meg mindent hozzá, nincs számla, lehet, hogy lopott, kínai szoftver, a problémákat csak röviden vázoltam. Nem vedd magadra, de szerintem nem komplett, finoman szólva az , aki így vesz, ilyen telefont, amely bőven ismeretlen eredetű. Írogass panaszleveleket ide-oda, hogy így, meg úgy átvágtak, nem úgy alakult, ahogy elképzelted. Utána már késő bánat. Na meg alig van referenciája az eladónak. Néhány dolgot eladott? Nézd meg mik is azok a termékek. :N

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#7797) Rotate válasza Iomega (#7796) üzenetére


Rotate
veterán

ráadásul emellé a telefon mellé azért elfér a gari... páran már visszavitték :)

(#7798) kenny123 válasza Iomega (#7796) üzenetére


kenny123
addikt

Továbbra is ugyanúgy állok a dologhoz, mint eddig, nem sok esélyt látok rá hogy megveszem, csupán érdeklődtem hogy szerintetek mi a helyzet. :R

yo

(#7799) lortnok


lortnok
csendes tag

segítsetek pls!

(#7800) tome.jr válasza HaRdCoRe (#7794) üzenetére


tome.jr
addikt

A nem voltam elérhető az pontosan mit jelent? Ha kicsöng a telefon a hívó félnél de nálad nem akkor az nagy valószínűséggel telefon probléma, ha viszont a hívó félnél sem csöng ki akkor a szolgáltatónál van valami. A Telenor hálózat mostanában nem teljesít valami acélosan. Nekem pl. Budapesten a város bizonyos pontjain állandóan leesik nullára a térerő beszélgetés közben. Ha ilyenkor megszakítom a hívást, 5 mp-ben belül ismét fullon van a térerő. :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.