Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8851) uyka


uyka
tag

Szép Jó Napot !

Azt szeretném megérdeklődni, hogy ha veszek egy nem független telefont (Telenor) és függetlenítem akkor a garancia elveszik ugye ? de az android rendszer miatt ugyan úgy visszavarázsolható volna az eredeti hálózat- ra ? [ha netán adódna vele valami probléma]

Előre is Köszönőm Szépen ! :)

https://www.facebook.com/hegyiburkolas

(#8852) Daniel Alves válasza jooker82 (#8819) üzenetére


Daniel Alves
őstag

áhh köszike! A teló műxik de még darabokban ...még 1 hétig szárítás alatt :B

[ Szerkesztve ]

Orbea Orca OMR M10iLTD www.translapschallenge.com

(#8853) fuzzyka válasza Rotate (#8846) üzenetére


fuzzyka
tag

Egyszer már nekem is volt ez! Nálam is csak eccer! Akkuval is kezdek kibékülni! Jó lesz ez!!

Üdv

(#8854) bostone


bostone
addikt

Akinek problémája volt a 2X-el, annak tényleg érdemes próbálkozni a v10d-vel.
Zongorázik a különbség.
Pár perc és kapsz egy másik LG-t. (bár a rom letöltése cirka két órát vett igénybe)

(#8855) t.imi


t.imi
addikt

Sziasztok.

Mától én is boldog? tulaja vagyok egy ilyen gépállatnak. Telenoros, de független. Használtan vettem, 1 hónapos, sérülés nyom nincs rajta, V10d rom van rajta.
Következő a bibim. Több helyen, menü, beállitások, stb, nyomkodok, fogja magát és spontán benyomja képernyőzárat. 30sec, 1, 2 percre állitva, akkor is. 2x- 3x is egymás után.
Ez szoftveres gond lenne? Mit lehet tenni ennek orvoslására?

(#8856) Máté94


Máté94
addikt

Hard reset-et, hogyan is kell csinálni?

(#8857) Goatman


Goatman
aktív tag

Üdv!

Lassan megérik az elhatározásom, hogy cserélem a Galaxy S-emet egy Optimus 2X-re. Ha jól láttam függetlenül 80-85k környékén vesztegeti a legtöbb üzlet 1-2 év EU/bolti garanciával. Budapesten melyik boltban lenne érdemes beszerezni, ahol korrektek az eladók, azt kapom, amiért fizetek (valóban új készülékhez jutok, tartozékok megvannak stb.) és ér is valamit a garanciapapír, amit a kezembe nyomnak?

A választ előre is köszi :R

[ Szerkesztve ]

92 pirospont a régi Hardveraprón: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Goatman

(#8858) drpele válasza Máté94 (#8856) üzenetére


drpele
senior tag

Beállítások - adatvédelem - gyári adatok visszaállítása.

Ha rootoltál, s a rendszerbe is belepiszkáltál, akkor smartflash-el új ROM flashelése...

"Mily különös a mi helyzetünk, a Föld gyermekeié. Csak rövid látogatásra van itt mindenki. Nem tudja miért, de néha azt hiszi, hogy sejti." - Albert Einstein

(#8859) dfcwolf


dfcwolf
tag

Sziasztok!

Gyári autós tartót használok hozzá. Amikor bepattintom a helyére, elindul a Car Home. Honnan tudja, hogy autós tartóba került? Ez ezért rossz, mert ha lenne rajta IGO akkor aból kilépne és ez idegesítene... :)

Siemens SL55 | Siemens SX1 | LG Viewty | LG Arena | LG O2X | HTC ONE XL | HTC HOX | Galaxy Note II | Galaxy Note III | Honor 4X | Nexus 6 | ONEPlus 3 | ONEPlus 3T | ONEPlus 5

(#8860) Máté94 válasza drpele (#8858) üzenetére


Máté94
addikt

Köszi, nem volt semmi ilyesmi. :)

(#8861) bostone válasza Goatman (#8857) üzenetére


bostone
addikt

Én a helyedben még várnék a váltással...
Legalább, amíg a 2.3 hivatalosan elérhető.

[ Szerkesztve ]

(#8862) Goatman válasza bostone (#8861) üzenetére


Goatman
aktív tag

Attól tartok, hogy hivatalos 2.3-mal jóval potensebb és kelendőbb lesz a kütyü és ezáltal az ára is megugorhat..végülis már biztosra vehető a GB érkezése nem? Csak türelemmel kéne várni..

Arról nem is beszélve, hogy napról-napra törik lefelé az SGS árakat akármerre is nézelődöm neten..

[ Szerkesztve ]

92 pirospont a régi Hardveraprón: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Goatman

(#8863) Eli577 válasza uyka (#8851) üzenetére


Eli577
senior tag

Ha szoftveresen függetleníted (vagyis kóddal) akkor az végleges, nem tudod már visszaállítani utólag a hálózatfüggőséget. A garancia az egy érdekes dolog, a függelenítéssel elveszik, viszont ha a szervizben nem figyelik, hogy függő-e még, akkor meg is csinálják. Tehát papíron ugrik, gyakorlatban pedig nem biztos (a tapasztalat amúgy azt mutatja, hogy nem nagyon szokták nézni).

(#8864) jooker82 válasza Goatman (#8862) üzenetére


jooker82
nagyúr

SZERINTEM IS,VAGY MEGTORPAN,V NŐ IS KICSIT AZ ÁR A 2.3-ALLL....ÚGYH NE HALOGASD...sorry

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#8865) Rotate válasza dfcwolf (#8859) üzenetére


Rotate
veterán

Van egy kis mágnes a gyári LG autós tartóban, ez indítja be a Car Home-ot :)

(#8866) killer2


killer2
tag

Emberek, kerítettem egy 100mb-s (nem a sebesség ennyi, hanem az adatkorlát :) )netet a 2X mellé. Tudom, nem sok, de csak pár hétig kell.
A lényeg, hogy ez a fasz telefon szépen lekapcsolja a WiFit ha lezárom, de cserébe elkezd szinkronizálni 3Gn. Nem sok adatot zabál, de akkor se.
Szóval tud valaki jó megoldást, hogy legyen akksiidőm és folyamatos szinkronizációm is, de ha van WiFi, akkor azon?

(#8867) peter_27 válasza Rotate (#8865) üzenetére


peter_27
aktív tag

Hmm...... Akkor most már tudom miért indult el állandóan a carhome mágnesen övtokban. Köszi.

Galaxy S10

(#8868) Rotate válasza killer2 (#8866) üzenetére


Rotate
veterán

Wifi beállításoknál menü gomb, bővített, és ott lődd be, hogy ne menjen soha aludni a wifi :)

(#8869) t.imi válasza killer2 (#8866) üzenetére


t.imi
addikt

APN on/off widget kell neked:)

(#8870) cobreszku


cobreszku
csendes tag

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy ma vettem meg a telefont és kaptam hozzá olyan 1000 Ft körül 100 mega-s internetcsomagot. Na most a kérdésem arra irányul, hogy ez a 100 mega körülbelül mire elég? Illetve meg lehet nézni valahol, hogy mennyi adatforgalmam volt eddig?

(meg az normális, hogy néha-néha az adatforgalom mutató bevillan? ilyenkor mennyi adatot tölt le? :D)

Előre is köszönöm a válaszokat! (és bocs, az idióta a kérdésekért)

(#8871) tome.jr válasza cobreszku (#8870) üzenetére


tome.jr
addikt

3G watchdog-gal tudod monitorzni, hogy mekkora adatforgamat bonyolítottál.

[ Szerkesztve ]

(#8872) killer2 válasza cobreszku (#8870) üzenetére


killer2
tag

Nem túl sok az a 100mb, napi néhány oldal meg mail és ennyi. Opera mobile-al kevesebbet "fogyaszt" a net. 3g watchdog meg nagyon jó program. Beállítod az adatennyiséget és onnantól írja, hogy hány százalék fogyott eddig a netből és a pontos forgalmat is, akár program szerint lebontva.

(#8873) tome.jr


tome.jr
addikt

Nem lesz több FEAR rom. A srác aki csinálta eladja a telefonját és átnyergel másik készülékre. Kár érte mert jó kis cuccokat hozott össze.

[ Szerkesztve ]

(#8874) cobreszku


cobreszku
csendes tag

Köszönöm a válaszokat!

Találtam egy 3g watchdog-ot, ami 500 KB körül van apk formátumban. Ezaz? Ezt leszedem, felrakom telóra és ott felinstallalom?

Illetve az ilyen programot, melyik mappaba kéne felmásolnom? Vagy az mind1? Mert szerintem valószínű, ha nem a megfelelő mappaba teszem, akkor nem is fogom látni magát a fájlt.

(illetve még az előző kérdésemhez, hogy néha-néha bevillan az adatátvitel a felső panelnél. (pl amikor lezár a teló és visszaoldom a zárat, vagy pl amikor frissíti az aktuális időjárást, de van amikor magától bevillan egyszer-kétszer. Ilyenkor nem fogyaszt sokat, igaz?)

Esetleg ha tudnátok adni egy pontos linket ehhez a 3g watchdog-hoz azt nagyon megköszönném, mert lehet h nem jót töltöttem le..

[ Szerkesztve ]

(#8875) Marteen4 válasza cobreszku (#8874) üzenetére


Marteen4
tag

Tölsd le Marketről

LG Optimus 2x - CM7 - 7.2 RC0 KANG - BB 0725

(#8876) bostone válasza cobreszku (#8874) üzenetére


bostone
addikt

Miért nem használod a marketet? Nincs is szükség guglizásra. Sok hasznos program lelőhelye. Az adatforgalmadat, kilőheted az APN on-off Widget-el és vagy ezer más megoldás létezik. Én a watchdog helyett a my data manager-t ajánlanám.

(#8877) Feci40 válasza cobreszku (#8874) üzenetére


Feci40
tag

APN DROID MARKETEN,EZT TEDD FEL ÉS NEM FOG MINDIG CSATLAKOZNI CSAK AMIKOR TE AKAROD.

(#8878) -SamS-


-SamS-
tag

én speciel a netcounter-t használom :) igaz csak wifin szoktam netezni :)

amúgy most akkor a 2.3 szeptemberben érkezik ?

A V10D nálam tökéletesen működik, 1-2x eldobja a hálózatot de 1-2 másodperc után már jó minden :) az aksi idővel is teljesen megvagyok elégedve. az éjszaka folyamán repülési módban 5%ot esett az aksi, igaz a mozgó hátteret és a fényerőt levettem.

LG Optimus 2x ;) Fckin Awesome ;)

(#8879) peter_27


peter_27
aktív tag

Most frissítette magát a market, az új felületre. Még szokatlan, de nem rossz, tetszik a jóval több kategóriára bontás.

(#8878) -SamS-
"éjszaka folyamán repülési módban 5%ot esett az aksi, igaz a mozgó hátteret és a fényerőt levettem."

Nem sok az egy kicsit? Nekem minden be van kacsolva, jobban mondva semmit nem kapcsolok ki +3g-n van, és nekem is 5%-ot szokott reggelre esni.

Galaxy S10

(#8880) Rotate válasza peter_27 (#8879) üzenetére


Rotate
veterán

Nekem normál 2g módban net nélkül, 1 vagy max 2%-ot esik éjjel :)

(#8881) enekes19sve


enekes19sve
csendes tag

Sziasztok!

Felraktam a v10d -t és az a kérdésem, hogy a camera hack et fellehet rá rakni? Tudjátok, amitől szebb videót rögzít.

(#8882) Rotate válasza enekes19sve (#8881) üzenetére


Rotate
veterán

Fel lehet :)

(#8883) Soni84


Soni84
tag

Üdv!
Előző héten vettem én is a telefont, galaxy s -t cseréltem le, de az akksi üzemideje félelmetesen rossz. Nem is akkor amikor sleep-be van, hanem akkor mikor használom.
Tegnapi nap folyamán 1 órát játszottam és 40% esett le a batteryből. Felraktam az open EURO -t, rootoltam és kidobáltam a szemetet az applicationok közül(car home,etc). Most 1 óra alatt játékkal csökkent 30%-ot, tehát valamennyit javult.
Régen az SGS-em 1 óra játékkal kb. 20%-ot esett, az is szörnyen gyenge volt, de nem gondoltam volna hogy lehet annál rosszabb.

Kérnék egy megerősítést, ha a telefon tényleg ilyen akkor adom el a francba.
Bocs az ideges hangvételű postért, de reggel 8 óta ezzel kapcsolatban böngészem az internetet(jah, ami alatt 100ról leesett 36%-ra az akksi..)

(#8884) Rotate válasza Soni84 (#8883) üzenetére


Rotate
veterán

Én csak azt nem értem, hogy mit vártál mi fog történni, ha egy 4"-os kijelzőn, két magos procival játszani kezdesz...

(#8885) suppe válasza Soni84 (#8883) üzenetére


suppe
tag

ha ezt a kérdést a készülék megvétele előtt teszed fel, megkímélhetted volna magad az idegeskedéstől... amúgy laza 5 óra alatt is le lehet meríteni az akksit, de szerény használat mellett akár 3 napot is elmegy.

"Az állatkert a kapun kívül is folytatódik!"

(#8886) kun0203 válasza Rotate (#8884) üzenetére


kun0203
tag

Szerintem pedig sok az a 30%. Nálam 1 óra játék után sem fogyott több 10%-nál soha. Persze a setcpu ondemand-ra van állítva és a fényerő is automatára. Viszont sok hitelt amúgy sem adok a töltöttség jelzőnek hiszen 1%-os akksival is vígan tudok 20 percet netezni miközben magasabb töltöttségnél 6%-ot esik.

[ Szerkesztve ]

(#8887) Skynet258 válasza Soni84 (#8883) üzenetére


Skynet258
veterán

Ugyanaz a játék? Mert nem mindegy, egy komolyabb eresztés értelemszerűen jobban igénybe veszi a gépet. :K

https://geekpulse.hu

(#8888) Soni84


Soni84
tag

Rotate, suppe: abból kiindulva amiket a fórumokon olvasgattam, nekem az átlagosnál is rosszabb a battery life-om. Ezek mellett van egy tegra 2-es tabletem(oké nagyobb akksi) ami vígan kibír napokat is, még ha Galaxy on fire 2-őzöm is.

kun0203: ezzel ki lennék tökéletesen békülve, sőt akár 20% battery vesztéssel. SetCPU nekem is megy, fényerő kb. 40%-on van, autómatát kilőttem. Melyik ROMOt, ril-t, basebandot használod? 3g-n vagy, vagy wifin? Bár elvileg ez nem kellene hogy lényeges legyen, ha nem idle battery drainról beszélünk.

Skynet258: Stupid zombies, hogy pontosak legyünk, nem a legerőforrásigényesebb játék :)

Köszi a válaszokat egyébként!

(#8889) Soni84 válasza Soni84 (#8888) üzenetére


Soni84
tag

Egyébként a battery stats ezt mutatja:

Cell standby : 39%
Phone idle: 27%
Display: 18%
LG home: 9%
Stupid zombies: 8%

(#8890) wolruf válasza Skynet258 (#8887) üzenetére


wolruf
őstag

Játszottam ezzel a Gran Turismo szerű csodával, na az lezabálta az akkumulátoromat nekem is nagyon hamar (kb. 1 óra alatt 30%). Tény, hogy ekkor a hátlap is forrósodott nagyon. Egyszerűbb programokkal nem volt ilyen tapasztalat, nekem 2 napot vígan elmegy a telefonom (néha két és felet is).

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#8891) dergander


dergander
addikt

Ha most vetted ne csodálkozz,mindenkit megtréfál kell pár hét mire az aksi úgy mond megerősödik,nekem fél nap alatt lemerült csutkáról úgy hogy reggel megnéztem egy 15 perces videót délután a buszon pedig egy félórást és ennyi,de most masszivabb lett 1 hónap után,1 teljes napot nyom nyüstölve...ja és ezeknek az aksiknak nemtesz jót ha csutig lemerül mindig tölts rá ha lehet,igy növeled az üzemidejét

(#8892) Rotate válasza wolruf (#8890) üzenetére


Rotate
veterán

hohó... Gran Turismo eleve Androidra? vagy PS emulátorral?

(#8893) Skynet258 válasza Rotate (#8892) üzenetére


Skynet258
veterán

Nem... azt írta, hogy Gran Turismo szerű. Az nem ugyanaz, nem? :U A kolléga szerintem erre gondolt egyébként.

https://geekpulse.hu

(#8894) t.imi válasza peter_27 (#8818) üzenetére


t.imi
addikt

Ez a rom magyar, független készülékekhez való? Nekem is Telenoros független vagy van a következő hibával: bibi
Megpróbálnám újra feltenni a 10d-t, hátha segitene valamit.
Az "1" hsz-ben leírtakkal újra lehet pakolni a romot? A LG pc suite nem akarja az igazat.

(#8895) Tutu7030 válasza Skynet258 (#8893) üzenetére


Tutu7030
veterán

Azért nem gyengén GT utánérzése van az embernek játék közben.:)

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#8896) wolruf válasza Skynet258 (#8893) üzenetére


wolruf
őstag

Valóban arra gondoltam.Hozza a Gt 2-3 szintjet az biztos :)
Ha mem boxon forzaznek,ezzel jatszanek tv-n :)

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#8897) Skynet258 válasza Tutu7030 (#8895) üzenetére


Skynet258
veterán

Persze, én csak azt javítottam, hogy szerű, és nem az. ;) De még mindig az egyik legjobb versenyzős cumó droidra, az tuti. Bár a hanggal nálam voltak gondok anno, motorhang el-el tűnt...

wolruf: a Forza 4-et már én is nagyon várom... :K

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

(#8898) ropi-man


ropi-man
csendes tag

Most ez megint lehet láma kérdés, de warez játékot ha rádobok attól nem veszik el a gari a telefonról nem? Max ha valami van le szedem szervíz előtt...

(#8899) Rotate válasza ropi-man (#8898) üzenetére


Rotate
veterán

nem kell ennyire félni... ilyen nem játszik közre... és ha bármit is buherálsz rajta, mindig vissza tudod állítani gyári állapotra smartflash-el... ha nincs általad okozott mechanikai sérülés, meg kell csinálniuk ingyen...

Skynet258:
hülye vagyok... ennyi :D

[ Szerkesztve ]

(#8900) Zlika válasza Skynet258 (#8897) üzenetére


Zlika
aktív tag

Jajj forza 4 ne is mond! :D De ami nekem még kötelező vétel lesz az a Battlefield 3, az egy disznó!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.