Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8051) Rotate válasza -SamS- (#8050) üzenetére


Rotate
veterán

A brripes 720p mkv még elmegy, de a real 720p már akad...

(#8052) -SamS- válasza Rotate (#8051) üzenetére


-SamS-
tag

jólvan lényeg hogy ha filmet akarok nézni nem kell a dvdripekkel szarakodnom :D

LG Optimus 2x ;) Fckin Awesome ;)

(#8053) Beaumont válasza -SamS- (#8052) üzenetére


Beaumont
aktív tag

Ekkora kijelző méretben mindegy.:)

"Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!"

(#8054) kun0203 válasza Beaumont (#8053) üzenetére


kun0203
tag

Nem hogyha 82cm-es tv-re nyomod át a filmet hdmi-n :D .

(#8055) Beaumont válasza kun0203 (#8054) üzenetére


Beaumont
aktív tag

Jogos. :D

"Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!"

(#8056) fuzzyka válasza stickrs (#7960) üzenetére


fuzzyka
tag

És neked egyből ilyen jól bírta az akku, vagy kellet idő még összeszedte magát??én a v10c neu-ra raktam fel! Ma pl nem vettem észre h 3G-n van és reggel fél nyolc óta 42%-ra merült(most 15:45 van) úgy, hogy semmit nem csináltam vele 5 perc nyomkodás 5 perc telefon meg leszedtem a goWeather-t és kész!Oké h 3g de azért ez nagyon tróger! Te gyári launcher-t használsz?mert én most a Go-t használom de nem hinném h az ennyire gázos lenne! Ja és a ginger theme van fent még de fingom sincs h az egyáltalán zavarja e...

Rotate: Neked h muzsikál??

Üdv

(#8057) -SamS- válasza kun0203 (#8054) üzenetére


-SamS-
tag

pontosan ezért kérdeztem :)

LG Optimus 2x ;) Fckin Awesome ;)

(#8058) tome.jr válasza fuzzyka (#8056) üzenetére


tome.jr
addikt

Nekem a 3g + szinkronizálás fél nap alatt lemeríti az akksit. Ha ezek ki vannak kapcsolva és csak telefonálok akkor elmegy 4-5 napig is

(#8059) stickrs válasza fuzzyka (#8056) üzenetére


stickrs
senior tag

mikor felraktam az fr19et fullra lemeritettem,annyira hogy kikapcsoljon magától,utána 8óra töltés este kikapcsolva(pont estére merült le,az utolsó pár százalék sokáig huzta :D ) go launchert használok,jobban bejön mint a gyári. nálad valami nagyon nem oké,mert ennyi használattal az durván kevés a 42%...én pl tegnap a gps-t felejtettem bekapcsolva,de még ugy is elenyésző volt a merülés...

Nokia 808 PureView, LG G5, Xiaomi MI 10 Ultra

(#8060) Rotate válasza fuzzyka (#8056) üzenetére


Rotate
veterán

Tegnap este vettem le, 2G-n használom, most is arról írok... 66%-om van még, közepes használattal tartok itt :) nekem ez így megfelel :)

(#8061) stickrs válasza tome.jr (#8058) üzenetére


stickrs
senior tag

4-5nap? aaaz szép :) na,nekem addig még nem birta..na de majd eljön annak is az ideje a 2.3-al :DDD

Nokia 808 PureView, LG G5, Xiaomi MI 10 Ultra

(#8062) tome.jr válasza stickrs (#8061) üzenetére


tome.jr
addikt

A legjobb eddig 4,5 nap volt minimális wifi-vel és közepes telefonálással.

(#8063) horseface77


horseface77
tag

Egy újabb próbálkozás[link] Talán megér egy misét.

[ Szerkesztve ]

"Szívritmus pihenés közben 42,megterhelés alatt 43"

(#8064) derrik válasza stickrs (#8059) üzenetére


derrik
őstag

.....a GPS maradhat bekapcsolva, az valójában csak akkor dolgozik ha az alkalmazás meghívja.
A Wifi már más tészta. Készenléti állapotban ugyan kikapcsolódik, és a képernyőzár feloldása után kell is kis idő még az ikon megjelenik, de tapasztalatom szerint még készenléti állapotban is merül a WiFi-vel tisztességesen.
-Most néztem filmet pont1 óra hosszan, 20% ugrott :( a 622-vel
-két napot bír ha semmit nem csinálok vele, csak nem azért vettem :)
....SGS-n míg 2.2 rom volt szépen tudomásul vettem, hogy a fogyasztás alapesetben telefonra, android rendszerre, kijelzőre korlátozódik. Biztosan mindenki tisztába van vele, hogy a 2.3 /ha lesz/akkor fog a guta mindenkit megütni mert ott a fogyasztás minden elemét mutatja tételesen pl. a Launcher-t is. És csak akkor fog a nagy mókolás kezdődni. "Mennyi? Harminc! Mi mennyi?, Mi harminc?" /hogy klasszikust idézzek :)

[ Szerkesztve ]

(#8065) tome.jr


tome.jr
addikt

Végre egy oc/uv kernel stock/modaco romhoz: [NeoBlaze 040811] 1300 Mhz a plafon.

Most tettem fel az fr19-hez, egyelőre jónak tűnik. Nem kell külön konvertálni a fájl rendszert ext4-re.

[ Szerkesztve ]

(#8066) Rotate válasza derrik (#8064) üzenetére


Rotate
veterán

Azért mondjuk ne várjuk, hogy filmezéssel nem fog merülni... Kb mintha játszanál... Ezek a dolgok nagyon esznek, tök mindegy hogy milyen telefonon, vagy laptopon csinálod...

(#8067) fuzzyka válasza stickrs (#8059) üzenetére


fuzzyka
tag

Akkor nemtom mi van, most már 35%-on van mondjuk blútúszon volt a kocsiba egy darabig most meg wifin van szal talán érthető...neked megy a szinkronizálás?talán az lehet az oka?mert az nekem mindig megy,majd most kipróbálom anélkül! Tegnap egész éjjel töltöttem(bekapcsolva) reggel 100-on volt és akkor csináltam egy battery wipe-ot ma lemerítem fullra! Úgysem kell nagyon megerőltetni magam :D! Viszont töröltem csomó gyári alkalmazást (pl F- secure, email, analóg óra, digitális ébresztő meg az ilyen hasztalan szarokat) az nem befolyásolhatja?

Üdv

(#8068) fuzzyka válasza Rotate (#8060) üzenetére


fuzzyka
tag

Az nekem is simán jó lenne...bőven!!! Csak az nem oké h paráznom kelljen ha hívnak 15en, hogy vajon kibírja még hazaérek ha most csinálok egy fhd felvételt... :D :D

(#8069) Tesztelo.hu válasza -SamS- (#8015) üzenetére


Tesztelo.hu
senior tag

Ez sehogy sem orvosolható. Egyetlen androidos teló sem tud kikapcsolt állapotban ébreszteni, mivel nem fut maga a rendszer sem, nemhogy az ébresztő alkalmazás.
A megoldás: nem kell kikapcsolni, max. repülő üzemmódba teszed, hogy kevesebbet fogyasszon éjszaka.

(#8070) KonzolKartel

GO launcher ex MIUI theme[link]

Egesz jo kis tema:))

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#8071) mattam válasza KonzolKartel (#8070) üzenetére


mattam
csendes tag

bocsi a amatôr kèrdésért,de hogyan kell felrakni???

(#8072) KonzolKartel válasza mattam (#8071) üzenetére

Felteszed a go launcher ex-et marketbol, utanna meg letoltod a linken az apk-t, installalod, majd utana engedelyezed a temat.

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#8073) mattam válasza KonzolKartel (#8072) üzenetére


mattam
csendes tag

Köszönöm!

(#8074) mycso válasza KonzolKartel (#8070) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Ez mondjuk elég tetszetős. Áttértem én is a launcher pro plus-ról go launcherre (ez valahogy testreszabhatóbb, szebb). Viszont a a homescreen számát 5-ről semerre nem lehet állítani????

más:
Nézegetem ezt a topikot is, attól függetlenül, hogy már nincs meg a teló...látom nem nagyon kapkodják el a 2.3.x-et, pedig már tényleg ideje lenne.
(a samsung meg hetente fossa kifele az újabb 2.3.4-es romokat )

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#8075) KonzolKartel válasza mycso (#8074) üzenetére

Osszehuzod az ujjad a homescreen, es ott tudod ki X-elni.

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#8076) mycso válasza KonzolKartel (#8075) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Ja közben pont az előbb lett meg véletlenül....csak erre nem is gondoltam, hanem a beállításaiban keresgéltem :R

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#8077) stickrs válasza fuzzyka (#8067) üzenetére


stickrs
senior tag

háttéradatok kikapcsolva,csak ha marketolok akkor kapcsolom be. ki kell próbálni,és meglátod az-e az oka :) én f-secure,car home, maps, ezeket töröltem eddig...de lehet jön a myspace for lg,mert mindig elinditja,csak nemtom mért...na meg az e-mailt is inditja..szval annak is pápá hamarosan..meg hangtárcsázó,meg hangvezérlés..

nektek nem szokott ilyeneket bedobálni a "running"fülhöz?

Nokia 808 PureView, LG G5, Xiaomi MI 10 Ultra

(#8078) -SamS-


-SamS-
tag

ma voltam a mediaban megtapiztam kicsit a telefont. amennyire tudtam megnézegettem hogy mit is kapok én 85e jó magyar forintért. és igazság szerint nagyon tetszett az amit láttam. jó volt a kezelőfelület, tetszett hogy semmi akadás nem volt benne, az sms-t is kényelmesen írtam igaz 2x félre ütöttem. nagyon baba teló lesz ez csak lennék már egy héttel idősebb :D

[ Szerkesztve ]

LG Optimus 2x ;) Fckin Awesome ;)

(#8079) csimpok válasza -SamS- (#8078) üzenetére


csimpok
aktív tag

Én is MM-be mentem, hogy összehasonlítsam a Galaxy S2-vel, de a 2X nem volt kiállítva...
Van itt olyan, aki használta már mindkettőt? Valahogy az eddig innen-onnan összeszedegetett infókból az jön le, mintha az S2 kicsivel tovább bírná egy töltéssel, de konkrét összehasonlítást még nem láttam.

[ Szerkesztve ]

(#8080) KonzolKartel

Feltettem a roadrunner fele miui-t. Eddig egesz jo, de ez is szivja az aksit nagyon.

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#8081) Pumba3 válasza csimpok (#8079) üzenetére


Pumba3
tag

Ez nagyon szoftver - használat függő... Erre nem nagyon lehet adni :D Hogy ki mit hallot, nem biztos, hogy neked is úgy lesz.

iPhone 4 8GB Black 5.0.1

(#8082) csimpok válasza Pumba3 (#8081) üzenetére


csimpok
aktív tag

Hát igen, ezért lenne jó olyantól hallani, aki mindkettőt használta, és objektíven meg tudja ítélni, hogy hasonló használat mellett hogy teljesít a két készülék. Ja igen, és persze a különböző szoftververziók is belezavarnak a képbe...

[ Szerkesztve ]

(#8083) Pumba3 válasza csimpok (#8082) üzenetére


Pumba3
tag

Értem :) de sajnos még nem állt módomban "Szigszalagot" használni :)

iPhone 4 8GB Black 5.0.1

(#8084) horseface77


horseface77
tag

Helló.Kint van az 1.8.5.-ös miui.

"Szívritmus pihenés közben 42,megterhelés alatt 43"

(#8085) Skynet258 válasza horseface77 (#8084) üzenetére


Skynet258
veterán

Hun? Itt még nem látom. :B

https://geekpulse.hu

(#8086) Marteen4


Marteen4
tag

@miuiandroid MIUI Android:

Todays MIUI ROM is delayed approx 1 hour due to unknown problem at this stage

Max félóra már csak és kint lesz:)

LG Optimus 2x - CM7 - 7.2 RC0 KANG - BB 0725

(#8087) Skynet258 válasza Marteen4 (#8086) üzenetére


Skynet258
veterán

Nem kapkodják el... :D Az a max félóra igen optimista becslés volt. ;)

https://geekpulse.hu

(#8088) derrik válasza Skynet258 (#8087) üzenetére


derrik
őstag

......hát nem :))) elég nyomorult megy, valami változtatási lista nincs a az 1.7xxx-hez képest ??? Mert elég sokat ugrott a verziószám ! Vagy ez csak hókusz-pókusz.....
-Már ha ebbe a "Roadrunner"-be full hd-s kamera sikerült, bár az fm rádió-ról ott sem írnak..

[ Szerkesztve ]

(#8089) Marteen4 válasza Skynet258 (#8087) üzenetére


Marteen4
tag

Hát igen, le kellet volna kopognom :D

Twitteren azt írták hogy valami baj van a internettel,lassú

derrik: [link] itt van a changelog. A veziószám a dátumot takarja :)

[ Szerkesztve ]

LG Optimus 2x - CM7 - 7.2 RC0 KANG - BB 0725

(#8090) derrik válasza Marteen4 (#8089) üzenetére


derrik
őstag

baj van Anettel ?????

(#8091) derrik válasza Marteen4 (#8089) üzenetére


derrik
őstag

az energia gazdálkodásról mintha nem olvastam volna, hogy optimizálták......
-valamint egy jó kelner is kellene hozzá......

(#8092) KonzolKartel válasza derrik (#8088) üzenetére

Fm radio meg nagyon sokaig nem lesz.

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#8093) KonzolKartel

Nem rossz a roadrunner, de nekem ugyan ugy random fagy, mint eddig az oszzea miui.

Szekeztheto lett volna az elozo. Upsz.

[ Szerkesztve ]

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#8094) derrik válasza KonzolKartel (#8092) üzenetére


derrik
őstag

....igazán már az sem érdekelne, pedig nagyon sokat szól, csak lenne már 1 ütős rom

(#8095) KonzolKartel válasza derrik (#8094) üzenetére

Akkor nem tudom mi a bajod a miuival. FM radio addig, mig nem kapnak drivereket, nem lesz gb alatt. Esetleg, ha kijon a hivatalos GB, GB kernellel.

[ Szerkesztve ]

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#8096) csimpok válasza csimpok (#8082) üzenetére


csimpok
aktív tag

Találtam egy elég jó összehasonlító oldalt, itt az üzemidő mellett hang és képi tulajdonságok szerint is rangsorolnak elég sok mobilt. Ahogy néztem, a 2X mindenhol a középmezőnyben van, ami tekintve a nagy képernyőt és az erős hardvert, szerintem szép teljesítmény.

[link]

(#8097) djnyakesz


djnyakesz
aktív tag

Srácok...lehet atom gyökér kérdés, de hogy lehet hogy a Tmobile az Arc-ot 2.3as andoriaddal adja, de nekünk még nincs?

Átvágás, vagy hogy van most ez?
UI: Olvasgatom a fórumot, de látom még a MIUI sem stabil!? Már nem is tudom feltegyem e... néha befagy telefonálás után, csak aksi ki-be segít!
Ötlet?

(#8098) horseface77


horseface77
tag

Na csak megszületett.[link]

[ Szerkesztve ]

"Szívritmus pihenés közben 42,megterhelés alatt 43"

(#8099) jooker82 válasza djnyakesz (#8097) üzenetére


jooker82
nagyúr

A 2.3 az gyártófüggő,de hamarosan mi is megkapjuk....

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#8100) djnyakesz válasza jooker82 (#8099) üzenetére


djnyakesz
aktív tag

Köszönöm a választ, ezt speciel nem is tudtam :D

Második kérdésemre ki mit mondana? :S

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.