Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8001) dergander


dergander
addikt

Szerintem most a legszebb grafikát a Nova 2 uralja nagyon brutális telefonhoz képest és gyorsan fut optimus 2-n

Amugy az LG szerint a 2.3 rendszer csak szeptember körül érkezik rá hivatalosan érdemes kivárni már ami ezeket a buher romakat illeti sok vele a baj :D

[ Szerkesztve ]

(#8002) Rotate válasza dergander (#8001) üzenetére


Rotate
veterán

azért NOVA 2nél vannak szebb játékok is, megvettem de megbántam, uncsi kicsit :)

(#8003) -SamS-


-SamS-
tag

G2x OTA update to Android 2.3

Great news G2x community! On July 25, T-Mobile G2x devices will begin to receive an Over-The-Air (OTA) update to Android 2.3 (Gingerbread).

This update will provide the following benefits:

Android 2.3 (Gingerbread)
Improved battery life
Improved front-facing camera operation when using Qik record and share
Improved disabling Car Home
Helps address unexpected reboots

fbookon találtam :) hátha van benne vmi újság.

LG Optimus 2x ;) Fckin Awesome ;)

(#8004) dergander


dergander
addikt

nemértem egy andriod rendszer h növelheti meg az aksi üzemidejét?

Az viszont érdekesnek találtam az elsö hétben alig birt 1-2 órát az aksi ,de mintha beállt volna most bir 1 teljes napot de ugy hogy nyüstölöm hd videokkal meg nettel

[ Szerkesztve ]

(#8005) Rotate válasza -SamS- (#8003) üzenetére


Rotate
veterán

nem újdonság, ráadásul nem is segít rajtunk, mert ez a G2x :)

(#8006) killer2 válasza dergander (#8004) üzenetére


killer2
tag

Energiagazdálkodáson javítanak, ettől nő az üzemidő.

(#8007) -SamS- válasza Rotate (#8005) üzenetére


-SamS-
tag

ha jól tudom az az amerikai megnevezése az optimus 2x-nek :) de javíts ki ha tévednék.

amúgy ha minden jól megy 1-2 hét múlva énis a tulajdonosok közé fogok tartozni :) már nagyon várom

[ Szerkesztve ]

LG Optimus 2x ;) Fckin Awesome ;)

(#8008) dergander


dergander
addikt

és mivel az usaban mar nagyba megy az angol nyelvu 2.3 droid igy azokra már az kerül

(#8009) killer2 válasza -SamS- (#8007) üzenetére


killer2
tag

Jól tudod, de elvileg nem szeretik egymás ROMjait. Bár XDAn az előbb olvastam, hogy valaki feltette a G2X hivatalos ROMját 2Xre és azon kívül, hogy nem akart Vodás hálózathoz kapcsolódni, minden ment. Szóval, aki vállalkozó szellemű, annak hajrá!

(#8010) Brutális eb válasza jooker82 (#7958) üzenetére


Brutális eb
addikt

Jajjjjj....
HDMI kimenet nem egy nagy cucc mivel kb DLNA van a Desire HD-ban is.1080p meghát eléggé frame droppos a 2x-en így nem igazán nagy előny.
IGOT az mi?
IGO navi?

Mert ha az nem tudom,hogyan lehet fent a telódon mivel androidra hivatalosan soha nem jelent meg.Az ilyen olyan gányolt verziókat meg felejtsük már mivel nincs optimalizálva se 2x-re se DHD-ra nem mérvadó semmiben sem.
Meg egyébként is navi mint sebességteszt ne röhögtess már.
És akkor nem volt szó arról,hogy mennyire megbízható a DHD szoftveres és hardveres része.
Bizonyíték rá az itteni és a PDA fanclub topik is elvétve van csak probléma az is legtöbb esetben user error.Ellenben ez a topik azért mai napig szépen termeli az "elégedett" vásárlókat.És akkor még ott a Sense is ami nem csak egy home hanem egy komplex szolgáltatás.
Az lg dufla magja sem jelent pillanatnyilag előnyt.
Sem maga a tegra mivolta mivel ha tegra játékot akarok futtatni azt ha nagyon akarom megodom DHD-n is.

Ár/érték arányban akkor lesz jobb a 2x ha kijön rá a 2.3 ami optimalizálva lesz.(Ha lesz optimalizálva)
Félek addigra már késő lesz még ár/érték arányban is.
Nagyon zuhan a cucc ára és a support.....kétséges.
Ja és nem leszólni akartam a 2x-et engem is rohadtúl zavar,hogy az lg ennyire kaksizik a vásárlóira kb mint a moto.Szánalmasak ezek a gyártók. :W Pedig a hardver csodálatos a 2x-ben.

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#8011) dome29 válasza killer2 (#8006) üzenetére


dome29
aktív tag

Energiagazdálkodás csak a Nokián jelzi evel a névvel :)

Leveszik a fényerőt, úgy egy picit több ideig bírja..
Nálam 1 teljes napot úgybírt, ha Auto fényerőn illetve nem nagyon neteztem, csak néh PH.t néztemmeg mobilneten, zenét nemhalgattam, és semien videót.. csak néha nyomkodtam..
Úgy kibirta estig :R
De le a kalappal, Sgs nagyon tuti kis készülék :U

Apple iPhone - Samsung széria megveszem ...Hívj bátran a 0630/234-9160as telefon számon !

(#8012) Rotate válasza -SamS- (#8007) üzenetére


Rotate
veterán

ez nem így van, a 2 készülék bár azonos hardverileg, a 2 szoftvere teljesen más, egymással nem kompatibilis... mások a hálózattal kapcsolatos dolgok, meg valami a partíciókkal nem egyezik, szóval felejtős... mindenhol ki van hangsúlyozva, hogy egymás romjait nem szabad felrakni egyikét a másikra, mert csak elbassza, aztán rakhatod újra...

(#8013) killer2 válasza dome29 (#8011) üzenetére


killer2
tag

Szerintem van itt még mit valóban optimizálni. Sok minden szart tudnak lekapcsolni ésmáris jobb, nem kell rögtön a fényerőhöz nyúlni :)

(#8014) dome29 válasza killer2 (#8013) üzenetére


dome29
aktív tag

Hát valóban... mondjuk ez a lelke :U
a fényerő, ez adja a szép látványt :D

Sok mindent lekapcsolni? mint PL:?

Apple iPhone - Samsung széria megveszem ...Hívj bátran a 0630/234-9160as telefon számon !

(#8015) -SamS-


-SamS-
tag

az amúgy orvosolható valahogy hogy a teló ne csak bekapcsolt állapotban ébresszen ? mert a tesztben ha jól emlékszem azt írták hogy kikapcsolt állapotban nem ébreszt.

Rotate : köszi a választ :)

amúgy annak tudatában hogy én nem 1-2 évre akarok venni telót ti ajánlanátok az optimus 2x-et ? értem ez alatt azt hogy ha kijön pl a 2.3 utána várhatóak e még frissítések amik az apróbb hibákat javítják (ha még lesz), meg persze azért is akarom ezt a telefont mert még igaz nincs kiforrva a 2 mag előnye, de későbbiekben a hasznára válhat.

[ Szerkesztve ]

LG Optimus 2x ;) Fckin Awesome ;)

(#8016) killer2 válasza -SamS- (#8015) üzenetére


killer2
tag

Hát, nem tudom mennyire lehet bízni az LG frissítéseiben. Ezzel a 2 maggal én is így voltam, de ahogy látom, nem lesz ez igazán kihasználva soha a 2Xben, mivel én úgy tudom, hogy még a 2.3 se támogatja rendesen a két magot. Arra meg semmi esélyt se látok, hogy a 2X valaha is Ice Cream Sandwichet (asszem ez lesz a legújabb neve) látna, pedig az volna az igazi.
Az ébresztővel meg nem lehet mit csinálni, sajnos ilyen az Android.

Dome29: konkrét példával most én se tudok előjönni, de ha megnézed, van ROM, amivel nagyon merül és van, amivel lazán elmegy 2 napot. Multitaskingon lehet szerintem szarozni, meg mondjuk CPU frekvenciát csökkenteni, stb. Sok mindennel lehet ám spórolni az akksival.

[ Szerkesztve ]

(#8017) Rotate válasza dome29 (#8014) üzenetére


Rotate
veterán

nekem 30%-on is gyönyörű a kép :) ha napon vagyok feltolom 100%-ra de amúgy felesleges, sőt sötétben meg kifejezetten zavar, hogy annyira erős a fénye :)

30-40% tökéletes normál és sötét fényviszonyokban, napra meg ott a 100% :)

(#8018) dome29 válasza killer2 (#8016) üzenetére


dome29
aktív tag

Azt tudom.. Pl: MIUI.val nemmegy pár óránál többet..
De a gyárivalsem bir 1 npnál többet, a 2.2.1.el..
Illetve a sima jvq-2.3.4.eslem és még a darky valsem-( pár órát bír)

Apple iPhone - Samsung széria megveszem ...Hívj bátran a 0630/234-9160as telefon számon !

(#8019) dome29 válasza Rotate (#8017) üzenetére


dome29
aktív tag

Már akinek :D
Nekem 100%.on a tuti :U

Apple iPhone - Samsung széria megveszem ...Hívj bátran a 0630/234-9160as telefon számon !

(#8020) Dhampir válasza -SamS- (#8015) üzenetére


Dhampir
félisten

Ár/érték arányban mindenképpen jó választás lehet, persze én könnyen dumálok, mert nekem még nincsen 2X, ám jelenleg kedvező áron szerezhető be valamelyik szolgáltatónál. :)

Nekem nem a szoftver miatt vannak aggályaim, mert azt úgyis toldozzák-foldozzák a szakembergárdájukkal. Inkább a gyári összeszerelés minősége alapozza meg az időtállóságát.

(#8021) dome29 válasza Dhampir (#8020) üzenetére


dome29
aktív tag

Szolgáltatónál nem igazán érdemes venni, mert 119.990ft, viszont mindenki előfizura veszi..
Mivel ennyit senki nem ad ki 2x.re, akkormár inkább Iphone 4..
Mivel itt majdnem feléért meg lehet venni ugyanazt!

Apple iPhone - Samsung széria megveszem ...Hívj bátran a 0630/234-9160as telefon számon !

(#8022) Dhampir válasza dome29 (#8021) üzenetére


Dhampir
félisten

Vállalati árlistán 64.990 Ft és mobilnetet sem kötelező előfizetni hozzá.

Annyit talán megér, főleg akkor, ha nem válik el a kijelző szegélye, meg nem világít be a szélén, amint erről az előforduló hibákról írtak valahol.

[ Szerkesztve ]

(#8023) dome29 válasza Dhampir (#8022) üzenetére


dome29
aktív tag

80k.ért van független bontatlan is!
Ha elválik ott a gari, beviszed, és megcsinálják :R

Apple iPhone - Samsung széria megveszem ...Hívj bátran a 0630/234-9160as telefon számon !

(#8024) killer2 válasza Dhampir (#8020) üzenetére


killer2
tag

Összeszereléssel nincs gond szerencsére. Egyedül ez az elválós dolog, de nem vészes. Újabban ez se jellemző úgy tudom. Ha mégis, akkor valóban ott a garancia, bár kétségtelen, hogy nem jó arra alapozni, hogy majd szervizbe rohangál az ember.

(#8025) dome29 válasza killer2 (#7989) üzenetére


dome29
aktív tag

Arc.ra nemhinném hogy kapsz cserét 1:1.ben :U
Arc az tényleg csúcs!!
Meghát van 75-80k.ért T-mobilos de azokat már nemérdemes venniinkább adok egy 10.essel többet, de legyen független!
Nekem 22k.val lenne cserém, de jelenleg nemtudom magamnak megengedni...
Illetve Arc kizárólag pár hirdetés van még PH!-n is.. 2-3

Apple iPhone - Samsung széria megveszem ...Hívj bátran a 0630/234-9160as telefon számon !

(#8026) killer2 válasza dome29 (#8025) üzenetére


killer2
tag

Igen, ez a baj az Arc-al. Pedig azért annyira nem nagy szám az a telefon. Idővel szerintem kb egy árba lesznek, mert a 2X ára már nem hiszem, hogy sokat fog esni, az Arc viszont nem rég jött ki. Kicsit elterjed, kidobnak valami újat és máris csúszik lejjebb. Már csak azért is, mert mostanság nagyon kezd divatba jönni a két mag és ez szerintem meg fog látszani az egymagosak árán is.
Ha esetleg kapnék valami jobb ajánlatot, akkor lehet, hogy kicsit rádobnék.

Az a baj a 2Xel, hogy a szoftver öli meg az egészet. Olyan hardvert kapott, hogy lényegében agyonveri a jelenlegi teljes kínálatot, ellenben annyiért adják, mint a jobb 1,5 éves telefonokat.
Igazából én úgy látom, hogy továbbra is a Tegra 2 a legerősebb processzor, legalábbis a tesztek alapján. Bár ezek nem mondanak semmit, viszont amilyen GPU van ebben, azzal úgy tudom, hogy tényleg nem tudja egyik se felvenni a harcot, mindegyiknél jobb egy picivel. A képernyője is teljesen rendben van, ez semmi extra (itt nagy kár a ragasztás hibájáért). Kamera 8MP, ez elég szép és szerintem a minőségével sincs gond, meg van 1080p is, ha valakinek az kell. A multitouch nagyon jó, az egész telefon minőségével sincs gond. Egy csúcs telefon lehetne, ha az LG nem b@szakodna ennyit és lenne kedves észrevenni, hogy ahelyett, hogy a 3Ds meg két magos cuccait hozza ki futószalagon régi elavult verziókkal, miközben a középkategóriában meg már majdnem mindenki (ők is) 2.3at használ, inkább állnának neki egy rendes szoftvert összehozni a prémium telefonjaikra. Nem jó ám az, hogy az LGnél azok szopnak a legtöbbet, akik a legdrágább telefonjaikat vették, ez egyszerűen nevetséges. Igenis adják ki a felsőkategóriás cuccaikat a legújabb androiddal és tessék frissíteni is legalább fél évig! És azt meg ne úgy, hogy egy már a megjelenéskor is elérhető frissítést húznak fél évig, kiadják, azt csókolom!

(#8027) Dhampir válasza dome29 (#8025) üzenetére


Dhampir
félisten

Az Arcnak nincsen előlapi kamerája, a 2X-nek az is van. Skype-nál jól jöhet. :)

(#8028) dome29 válasza killer2 (#8026) üzenetére


dome29
aktív tag

Igazad van :)
Szerintem kell még egy kis idő, mire divatba jön az Arc is, és akkor tuti lemegy az ára..
Mint Pl most szerintem a Desire Hd- és a Nokia E7 van úgy divatban, de nagyon leestek így ezzel az áruk..
Ez 90-100k volt már van amint láthatod mint nálam 68k.ért, deén már láttam 65.ért is!
Dhd: 65k.ért van, miközbe 90k.k voltak :(

Apple iPhone - Samsung széria megveszem ...Hívj bátran a 0630/234-9160as telefon számon !

(#8029) dome29 válasza Dhampir (#8027) üzenetére


dome29
aktív tag

3G*-re gondoltál?

Apple iPhone - Samsung széria megveszem ...Hívj bátran a 0630/234-9160as telefon számon !

(#8030) killer2 válasza dome29 (#8028) üzenetére


killer2
tag

Abban bízok, hogy a T-Moblie szépen elkezdi orrba-szájba tolni az Arc-ot, vesznek páran, aztán majd csak akad néhány ember, aki gyorsan meg akar tőle szabadulni. Bár addigra reméljük, hogy kijön 2Xre is a 2.3 és olyan fasza lesz, hogy semmi pénzért nem válnánk meg tőle. Anno Galaxy S-t is lehetett 60-70 körül találni olyan címmel, hogy barátnő kapta, de nem tetszett neki és kb féláron meg lehetett kapni egy pár napos telefont.

(#8031) -SamS- válasza dome29 (#8028) üzenetére


-SamS-
tag

65-68 ért max használtat kapsz. boltban függetlenül még mindig 80-90e ft körül van.

LG Optimus 2x ;) Fckin Awesome ;)

(#8032) dome29 válasza -SamS- (#8031) üzenetére


dome29
aktív tag

Micsoda az Arc? vicces lenne :D

Apple iPhone - Samsung széria megveszem ...Hívj bátran a 0630/234-9160as telefon számon !

(#8033) -SamS- válasza dome29 (#8032) üzenetére


-SamS-
tag

én az LG-re értettem, lehet kicsit félreértettük egymást :D :D

LG Optimus 2x ;) Fckin Awesome ;)

(#8034) dome29 válasza -SamS- (#8033) üzenetére


dome29
aktív tag

ja, viszont így egyet értek :R

Apple iPhone - Samsung széria megveszem ...Hívj bátran a 0630/234-9160as telefon számon !

(#8035) Rotate válasza Dhampir (#8027) üzenetére


Rotate
veterán

de csak ha kijön végre a 2.3 :) addig sokat nem fogsz vele videotelefonálni :)

egyébként ősz körül/után fog lemenni az arc ára, akkor jön valamikor a duo nevezetű sony ericsson cucc, ami már kétmagos lesz :)

[ Szerkesztve ]

(#8036) killer2


killer2
tag

Modacó ROMjaiból most melyik a legfrissebb? A changelogot nézegetve az utolsó bejegyzés 7/28, de akkor ki is adta a ROMot vagy csak akkor nyúlt hozzá, de még nem elérhető? Hogy van ez?

[ Szerkesztve ]

(#8037) Rotate válasza killer2 (#8036) üzenetére


Rotate
veterán

fr19, már egy ideje :)

(#8038) tome.jr


tome.jr
addikt

Arra van valakinek ötlete, hogy system/media könyvtárból hogyan lehet fájlokat törölni?

(#8039) yimm válasza tome.jr (#8038) üzenetére


yimm
aktív tag

root explorer-el

(#8040) Rotate válasza tome.jr (#8038) üzenetére


Rotate
veterán

esetleg valahogy gépről... bemountolod, adb meg mittomén, annyira nem értek hozzá :)

(#8041) Rotate


Rotate
veterán

egyébként aksira egyelőre nem rossz az fr19 aksira... éjjel 6 óra alatt merült 1%-ot... reggel meglestem twittert, híreket, stb az ágyból... és most van 92%-on :)

mondjuk az vicces, hogy egy market install levett 2%-ot :)

(#8042) Skynet258 válasza Rotate (#8041) üzenetére


Skynet258
veterán

Ennyire nem lehet kicentizni, mi hány százalékot eszik, mert a kijelzés nem feltétlenül pontos. Ezért is van, hogy van akinek egész éjjeli használatra marad 100% (ami nem fedi a valóságot, mert pár százalékot akkor is esik), aztán bekapcsolod, megnézel ezt/azt, és leesik mondjuk 10%-ot... Szóval a visszajelzés nem pontos, főle nem 1-2% mértékegységében. ;)

https://geekpulse.hu

(#8043) Rotate válasza Skynet258 (#8042) üzenetére


Rotate
veterán

mindegy :D lényeg, hogy nem esett 20-30%-ot mint itt egyeseknek, és hát ez is volt a cél, mert tartottam tőle, hogy felrakom, és nekem is merülni fog mint az állat :)

(#8044) tome.jr válasza yimm (#8039) üzenetére


tome.jr
addikt

Sajna ezt a hibát dobja: [link]

Rotate: gépről nem tudok belemenni a system mappába. ADB-vel még teszek egy kísérletet, olyat még úgysem csináltam.

[ Szerkesztve ]

(#8045) drpele válasza tome.jr (#8044) üzenetére


drpele
senior tag

ES file explorerben például külön lehet beállítani, hogy read only-ként vagy r/w-ként akarod mountolni a system partíciot. Ebben a progiban nincs olyan beállítás? Esetleg az ES is megér egy próbát, nagyon jó filekezelő (dropbox, SMB, FTP integráció, stb).

"Mily különös a mi helyzetünk, a Föld gyermekeié. Csak rövid látogatásra van itt mindenki. Nem tudja miért, de néha azt hiszi, hogy sejti." - Albert Einstein

(#8046) tothl válasza drpele (#8045) üzenetére


tothl
addikt

Illetve nekem szépen muzsikál a totalcommander androidos verziója. :)

(#8047) tome.jr válasza drpele (#8045) üzenetére


tome.jr
addikt

Root exlorer-ben is van r/o és r/w opció de a system mappában nem engedi a váltást. Letöltöttem az ES-t, de ebben nem találom hol lehetne ezt átállítani.

(#8048) tothl válasza tome.jr (#8047) üzenetére


tothl
addikt

Engedi a root explorer, csak frissitsd fol a legujabbra.

(#8049) tome.jr válasza tothl (#8048) üzenetére


tome.jr
addikt

:C Leszedtem a legújabbat és működik :)

(#8050) -SamS-


-SamS-
tag

brrip-et és mkv-t amúgy tud lejátszani a teló ? :)

LG Optimus 2x ;) Fckin Awesome ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.