Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#45001) Klon válasza david_97 (#45000) üzenetére


Klon
aktív tag

New bl van ebbol a cm11-bol? ill. Xda-n megtalalhato?
Lehet, teszek egy probat, de elolvasnam elotte a jellemzoket...

(#45002) david_97 válasza Klon (#45001) üzenetére


david_97
senior tag

https://s.basketbuild.com/devs/BS86/P990/CM11%20by%20tonyp/M1/
innen töltheted le! Ismert bug csak annyi hogy a flash dolgok nem igazán mennek,és nem jó a bt kihangosító!
XDA link...
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2769730

(#45003) Klon válasza david_97 (#45002) üzenetére


Klon
aktív tag

Kossz szepen! BT-nem izgat, flashre meg hatha talalok valami megoldast...

(#45004) david_97 válasza Klon (#45003) üzenetére


david_97
senior tag

Szólj ha találsz :DDD
de pl az online filmeket vagy videokat le lehet játszani,csak a .swf fájlokat nem

(#45005) Klon válasza david_97 (#45004) üzenetére


Klon
aktív tag

Meg azt se tudom, mikor teszem fel. De ha sikerul a flash, feltetlenul szolok!

(#45006) Klon


Klon
aktív tag

Üdv!
Aki az uj CM11 romot hasznalja működik a youtube? Lesz este m playrol, meg is nyílik rendesen, de amit elinditok valamit, egyből leáll :( probaltam feltenni regebbit, de az is pont ilyen rossz.
Másik kérdés: a billentyűzetnèl, hogy kell kikapcsolni az automatikus javítást/kiegeszitest?

Koszi

[ Szerkesztve ]

(#45007) david_97 válasza Klon (#45006) üzenetére


david_97
senior tag

xda-s youtube-ot használok,hibátlanúl megy!
forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1529715
a bill meg passz,smart keyboard-ot használok

[ Szerkesztve ]

(#45008) Klon válasza david_97 (#45007) üzenetére


Klon
aktív tag

Kössz a linket!

Most visszatettem a B12-t, de nekifeszülök majd megint a CM11-nek. Amúgy tényleg jónak tűnik, bár 2-3 óra tapasztalat nem sokat ér :)
Nagyon idegesített a bill. korrekció, és hirtelenjében nem találtam meg, h hol kell kikapcsolni... Amúgy az .swf lejátszás is megoldódni látszik :)) Az swf player viszi, csak nem a flash-es résszel kell megnyitni, hanem az Adobe Air-essel.
Boat megy faszán, eddig minden ok :)

Egy rövid összegzést nincs kedved írni a CM11-ről? :)
Pozitív, negatív? Akku használat, multi task? ilyesmi érdekelne :)

(#45009) david_97 válasza Klon (#45008) üzenetére


david_97
senior tag

200+ órákot simán elmegy nekem,fb messenger egyfolytában fut,más olyan programot nem is nagyon használok,Boat megyen mint az óra,a megynyitott lapok nem lövik ki egymást.Akku idő nekem kb 1nap,de úgy hogy reggeltől meló végéig nem is használom szinte,csak a buszon zenét hallgatok,aztán ha hazajövök és átmegyek hard android felhasználóba mint szokásom,lemerítem 3-4 óra alatt(a procim 1300 Mhz)
Task killert használok,néha nyomok neki egyet-egyet,mert sosem árt! A kamera nemtudom mennyire fontos neked,de a gyári kameráján ha átállitasz ezt-azt szép képeket csinál :K Ugy röviden ennyi :DDD
ha van konkrét kérdésed,akkor hajrá

(#45010) Klon válasza david_97 (#45009) üzenetére


Klon
aktív tag

na, ez korrekt volt. ilyenre számítottam :)

Konkrét kérdés, -ha már említetted a kamerát-, mit kell állítani, hogy jó legyen? jó a romban lévő kamera, vagy cserélni kell? Egyéb kérdésem nincs, kérem kapcsolja ki :DDD
majd ha én is ezt használom folyamatosan, akkor biztos lesz más is ;)

Köszi!

(#45011) ikarus32


ikarus32
tag

Sajnos MTP device telepítése során hiba van, letöltöttem a gyári usb drivet de azzal sem működik, ha vki tudja a választ jelezzen.köszönöm

(#45012) david_97 válasza Klon (#45010) üzenetére


david_97
senior tag

A romban alapból két kamera van,a kk sajátja és egy portolt lg! a portolt lg-nél fc-t dob ha előlapira akarsz váltani :U
A kk kamerában beállitod a fókuszt és jó lesz,nem lesz homályos a kép! Nekem egyszer csinált olyat,hogy nem indult az anyukájáért sem,de megoldotta egy adatok törlése az alk.kezelőben :DDD

(#45013) Klon válasza david_97 (#45012) üzenetére


Klon
aktív tag

tegnap feltettem, belaktam, leszedtem :(
Üres rendszer tetszett, de nem volt olyan gyors, mint a B12.
Miután felraktam a programjaimat (kb 20), meg beállítgattam mindent, már jóval lassabb lett mint a Mivv rom, pedig azt már lassan 1 éve használom folyamatosan, kisebb döccenőkkel. Szóval sajnos ez nekem nem jött be.
A Boat indulása is 2-3 mp-ig tartott. Legfőbb bajom az volt, hogy a proximity érzékelőt nem jól kezeli. A power gombom eléggé vacak, és ehelyett használok ilyen programot (smart cover, proximity screen off).
Hátha majd egyszer "nekem" is csinálnak egy jó CM11-et... :)

(#45014) ikarus32


ikarus32
tag

Cm11-et tettem a 2x-re azóta XP-s gépemhez nem csatlakozik, ötlet???köszönöm

(#45015) Zlika


Zlika
aktív tag

Úgy adódott hogy a 2x-em céges telefonná avanzsált.CM11 volt eddig rajta, de néha elég furán viselkedett.
Tegnap gondoltam egyet és felraktam rá az MIUI-3.9.20 verzióját.Eddig le a kalappal!Nagyon kis kezesbárány.
Ezt ebben a formában nyugodt szívvel tudom ajánlani aki szeretne egy smooth rendszert a p990-re.
(csak nehogy majd egy hét múlva megváltozzon ;) )

(#45016) buktagt540 válasza Zlika (#45015) üzenetére


buktagt540
senior tag

Na és jó még mindig a MIUI? Nekem CM10-em van de azért néha be-be lassul :U

(#45017) david_97 válasza Klon (#45013) üzenetére


david_97
senior tag

HELP! :DDD
Nem tudnál adni egy 121-es kk kernelt,mert nem találom sehol?! :(
egy kis off: hogyan tudnák ics animációkat varázsolni cm10.1-be? :U

[ Szerkesztve ]

(#45018) Klon válasza david_97 (#45017) üzenetére


Klon
aktív tag

Priviben dobj egy mail cimet, es kuldom...

(#45019) Rainman05


Rainman05
tag

Sziasztok! Van app ics-re amivel a ikonok számát tudom növelni mint pl. újabb romokban?Hogy mondjuk egy oldalon ne 4x4 hanem 5x5 legyen ikonok száma.

(#45020) david_97 válasza Rainman05 (#45019) üzenetére


david_97
senior tag

Launcher beállitásokban keresd,bár lgui 3.0-ban talán nincs,másik launchert telepíts,pl nova,vagy apex,esetleg kitkat!

(#45021) Rainman05 válasza david_97 (#45020) üzenetére


Rainman05
tag

Köszönöm! megnézem

(#45022) Rainman05


Rainman05
tag

Hello! Hol tudnám letölteni a MinDig tv V3.1.0. appot hogy ne playröl keljen leszedni egyből telefonra?

(#45023) ikarus32


ikarus32
tag

Cm11-et tettem a 2x-re azóta XP-s gépemhez nem csatlakozik, ötlet???köszönöm

(#45024) david_97 válasza ikarus32 (#45023) üzenetére


david_97
senior tag

Beállitások-Tárhely-menü gombocska és ott keresgess!

[ Szerkesztve ]

(#45025) ikarus32 válasza david_97 (#45024) üzenetére


ikarus32
tag

Köszönöm szépen!

(#45026) BigDawe


BigDawe
csendes tag

Üdv

Most szeretnék felrakni egy cm 10.1-et egy telefonra. A kérdésem csak az lenne, hogy mivel én ezt úgy vettem, hogy van rajta cwm és rootolva van, viszont gyári ICS van rajta, így kell rajta bootloadert cserélni, vagy csak rakjam rá ezt:

http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=41598700

A válaszokat előre is nagyon köszönöm!!!

[ Szerkesztve ]

(#45027) david_97 válasza BigDawe (#45026) üzenetére


david_97
senior tag

Igen4 egy full wioe után mehet föl! De azért csinálj a mostaniról egy backupot,ha esetleg ez nem tetszene! :K

(#45028) ikarus32


ikarus32
tag

Sziasztok!

CM11 tök jó gyors de a kamerakép kis idő eltéltével más színűvé válik ill. megfordul van valami megoldás????
Köszönöm a válaszokat.

(#45029) puskmik


puskmik
tag

Sziasztok. Szerettem volna feltenni a telefonomra a gyári ICS-t de a telefon semmire nem reagál. Csináltam ful wipe ....... mindent lenulláztam. AIO Tool Kit sem látja rendesen csak APX-ként. Bárhogyan kapcsolom a telefont mindig ezt csinálja. A Smart Flash Tool-al sikerült volna de error-t kaptam és azóta ő sem látja com porton.Kérlek segítsetek. :(

(#45030) puskmik válasza puskmik (#45029) üzenetére


puskmik
tag

Sikerült működésre bírnom. :):)

(#45031) jakovlevvip


jakovlevvip
újonc

Sziasztok tapasztalt fórumozók!

Egy óriási kérdéssel/kéréssel fordulnék Hozzátok, mint hozzá nem értő androidos.
Egy kis bevezetés után rátérnék a konkrét problémára, kérek mindenkit legyen türelemmel, hisz nem kis döntés előtt állok.

Szóval: Több mint két éve vettem a telefont, a gyári rendszer gyermekbetegségeit hamar megtapasztalva kollégámhoz fordultam, akinek szintén ilyen telója volt MIUI-val (azóta már rég lecserélte). Hamar megtetszett a rendszer és pár napon belül az én telómra is felkerült a MIUI (2.3.16, krenelverzió.: 2.6.32.45-cyanogenmod), melyet a legnagyobb megelégedéssel és szinte hiba nélkül használtam eleddig.
Semmiképpen sem szeretnék megszabadulni a MIUI-tól, nem érdekel, hogy nem ICS és ezért nem is kezeli a 2 magot, és az sem, hogy vannak ennél már jóval tutibb rendszerek, mellyel sokkal gördülékenyebben futnak a telefonon.
Kissé maradi vagyok, de nekem ez a MIUI kell és kész.

A probléma a következő. Ugye tudjuk, hogy ezek a Tegra procik hajlamosak a melegedésre. Nos, ez eddig is így volt (főleg mobilnettel való netezés és navigáció használatával), de a telefon stabilan működött, nem kapcsolt ki és nem indult újra.
Az utóbbi időben viszont használhatatlanná vált, ugyanis most már minden kisebb megterhelés esetén kikapcsol (mobilnetnél max 5 percig bírja, wifivel viszonylag sokáig, de ha már videót nézek igen csak hamar meghal szegénykém). A másik probléma, hogy az iGO is sokszor eldobja a jelet, eddig nem tette, megbízhatóan működött és nem is igazán melegedett, de most már ilyenkor is tűzforró a hátulja.

Mitévő legyek? Eddig bírta a telefon?

Több variáció is megfogalmazódott, telefon csere (Xiaomi Redmi 1s), rendszer újrarakása, még egy esélyt adva a telefonnak. Végszükség esetén cserélném csak le, hisz meg voltam vele elégedve, a melegedéssel együtt tudtam élni, mellesleg tényleg nem gyilkoltam a telefont, nem is játszom és filmet sem nézek rajta, kizárólag az internet és a navigáció fontos, a többi funkció igazából másodlagos. Nem cserélgetem havonta a telefonjaimat, ezért az elsődleges megoldás inkább a rendszer újrarakása lenne (amennyiben ez megoldja a problémát).

Összegezve; először is szeretnék tanácsot kérni Tőletek, hogy honnan tudnék szerezni hozzá MIUI romot, (kollégám feltenné nekem, mert én nem értek hozzá, de a beszerzése az én feladatom, ő nem ér rá ezzel foglalkozni).

Nagyon sok hozzászólást lapoztam már vissza, de nem találtam linket MIUI romhoz, és bevallom őszintén, hogy megőszülnék, mire találnék hozzá bármit is, főleg, hogy nem igazán értek a témához...

Bízom a segítségetekben!

Köszönettel: jakovlevvip

[ Szerkesztve ]

(#45032) david_97 válasza jakovlevvip (#45031) üzenetére


david_97
senior tag

Talán elég lenne a telónak elősször egy cache/dalwik cache wipe :K ha az sem,akkor teljes data wipe! Esetleg a procit feljebb húztad mint 1Ghz? vagy tettél fel új programot ami húzhatja a telót,és pörgeti a procit?

[ Szerkesztve ]

(#45033) jakovlevvip válasza david_97 (#45032) üzenetére


jakovlevvip
újonc

Ööö, kösz a tanácsot, de nekem sajnos kínai amit mondasz, továbbítom majd kollégámnak, ő talán tudja miről van szó.
Nem, semmi procihúzás nem volt, nem is értek hozzá, 2 éve ugyan az a MIUI van fent, kiválóan működött, nem kapcsolt ki sosem. A legrégebbi programot amit rátettem egy ártatlan gyorsulásmérő volt, de talán ha 1x használtam. Egyik napról a másikra lett ilyen.

(#45034) taylordaichi válasza Kloss (#44947) üzenetére


taylordaichi
csendes tag

Alapsáv verziója:
LGP990AT-00-V30a-EUR-XXX-NOV-30-2012+0

(#45035) taylordaichi


taylordaichi
csendes tag

Sziasztok!
Melyik a legújabb jól működő Android verzió erre a telefonra? Jelenleg Android 4.4.2 van a telefonomon, de a kamera fejjel lefelé és inverzé válása már kezd nagyon zavarni. Ha van újabb verzió tudjátok linkelni? Illetve telepítési útmutatót küldeni mellé a-tól z-ig, hogy biztos jól csináljam?

(#45036) babosf


babosf
aktív tag

sziasztok,

már nem követem a topicot, de a lányom telcsije félóránként kifagy.
Mit érdemes rátennem?
(kérem mellőzzétek, az "ott a kereső" stb. hozzászólásokat). Tényleg köszi a segítséget.
üdv.

Galaxy S23 Ultra

(#45037) david_97 válasza babosf (#45036) üzenetére


david_97
senior tag

mi van rajta? bootloader nyitott?

(#45038) gojko.m válasza taylordaichi (#45035) üzenetére


gojko.m
senior tag

Nekem jelenleg ez a verzió van fent: cm-11-20140601-UNOFFICIAL-p990-bcm4329.zip (már van újabb verzió is!)
Ebben már nem fordul meg a kamera kép és nem vált inverzbe. Viszont olykor leáll a kamera (főleg 8MP-n). :U
Innen tölthető le.

ROM cseréhez találsz segítséget pl. itt vagy itt.

[ Szerkesztve ]

(#45039) Klon


Klon
aktív tag

Szavazzatok, és nyerjetek!!
A Szavazók között kisorsolásra kerül 1 darab LG G-Pad tablet, valamint 2 darab LG pocket photo hordozható fotónyomtató!
http://oledstilus.hwwb.eu/galeria
erre szavazzatok! Köszi előre is!

(#45040) babosf válasza david_97 (#45037) üzenetére


babosf
aktív tag

v20q, nem nyitott

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 Ultra

(#45041) david_97 válasza babosf (#45040) üzenetére


david_97
senior tag

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2020737
ha megy az angol nem lesz gond! ezzel nyiss bootloadert,aztán tegyél recovey-t és fentebb lett linkelve old bootloaderes cm11 azt tedd föl

(#45042) mester zoli


mester zoli
csendes tag

Sziasztok!
Azlenne a kérdésem,hogy mi lelhette a telefonomat?
Rootolt, 4.3.1 (TonyP Therom build27)
Egyszer a telefonom 78%-on töltött, lefagyott,kihuztam töltésről,de ara sem reagált,majd magátol ujraindult,mikor bekapcsolt 100%-ot mutatott.
Azóta gyorsabban merül, 2 akksival is próbáltam, esetleg, elálíthatódott valami beállítas,vagy mi történhetett?
Üdv:Zoli

Nekem csak a puffin ad erőt és mindent lebíró akaratot!!

(#45043) david_97


david_97
senior tag

Na megválok én is szeretett 2x-emtől! Az utód végül a G2 lett :)
Feljárok még majd néha mivel barátnőmé lesz! Had szomorítsa mostmár őt :DDD

(#45044) Klon válasza david_97 (#45043) üzenetére


Klon
aktív tag

Sok szerencset a G2-hoz! :)
Baratnodet mar most sajnalom :D

(#45045) Tesztelo.hu válasza david_97 (#45043) üzenetére


Tesztelo.hu
senior tag

Nálam is hasonló lett a sorsa 1 éve. Aztán most kapott egy Jiayu G2F-et, mert neki is elege lett a 2x-ből... Majd csinálok belőle egy mediacentert. :)

(#45046) david_97 válasza Klon (#45044) üzenetére


david_97
senior tag

A G2-ről annyit,hogy ultra smooth!!!!! Mióta megvettem még ujra sem volt inditva,megy mint az álom :DD

(#45047) Klon válasza david_97 (#45046) üzenetére


Klon
aktív tag

hát, irigyellek is rendesen. Nekem G3 a cél, majd ha kicsit lejjebb megy az ára...

(#45048) david_97 válasza Klon (#45047) üzenetére


david_97
senior tag

Elősször az akart lenni,csak meggondoltam magam,nem nyújt annyival többet,mint amennyivel drágább,és a qhd kijelző nagyon meriti az akkut állitólag,továbbá kijelzője miatt vannak laggok az animációkban,és játékokban,mivel egyik játék,program sincs még ilyen felbontásra :K

(#45049) ikarus32


ikarus32
tag

Cm11- van a telo M1 kernellel miért nem engedi, hogy bekapcsoljam a wifi-t????

Köszi a választ.

(#45050) ikarus32


ikarus32
tag

Aki tud legyen kedves linkeljen egy jo kernelt ahol a wifi kamerakep stb... Jo koszonom koszon

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.