Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17001) Naras válasza janes74 (#16998) üzenetére


Naras
őstag

Spirit FM Free

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#17002) Dawee


Dawee
tag

Akinek van kocsija annak ajánlom a gpsHUD nevű kis progit :) Nagyon komoly feeling, este nagyon jól néz ki :)

[link]

A WORD elszáll, az írás megmarad.

(#17003) janes74 válasza Naras (#17001) üzenetére


janes74
senior tag

Kösz!Meglesem.

(#17004) Tutu7030 válasza Dawee (#17002) üzenetére


Tutu7030
veterán

Van pár hasonló. :) Anno spican próbálgattam őket. Van, amelyik az aktuális pozícióhoz tartozó időjárási adatokat is folyamatosan kiírja.

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#17005) Szabie85


Szabie85
tag

Kb. 2 hónapja elvittem a szervizbe a telefont,hogy rátegyék a 2.3.-at(nekem nincs se időm se türelmem ehhez)Eddig a 2.2 V10C volt rajta(a teló nem volt még mókolva ha egyáltalán ez számít vmit...),nagyon sok hibája volt pl.: hívás,wifi,sms stb stb... DE amióta az új rendszer van rajta semmi negatívumot nem tudok mondani Nektek,pedig Én szinte minden funkcióját használom a készüléknek kivéve a GPS,de mivel írták páran,hogy nem működik ezért 5-6 alkalommal kipróbáltam más-más helyszínen és az is működik.Pár pozitívum:Gyorsabb a teló,az aksi sokkal jobban bírja,az eddig megszokott hibák megszüntek kopp kopp....
Talán annyi van,hogy azok a játékok amik a 2.2 alatt mentek ezen nem igazán akarnak menni,de a játék másik verziója megoldja,tehát ez se annyira nagy probléma mivel viszonylag könnyen megoldható. Ja majdnem elfelejtettem leírni régen 2-3 naponta újra kellett indítani,mert NAGYON belassult ezt meg ugyan olyan használat mellett 10 nap után sem kell újra indítani,mivel nem lassul be.

Samsung Galaxy S5

(#17006) Rotate válasza Szabie85 (#17005) üzenetére


Rotate
veterán

biztos 2x-et adtak vissza? :D

csak viccelek... :D örülök, hogy végre valakinek bevált a gyári rendszer :)

(#17007) Szabie85 válasza Rotate (#17006) üzenetére


Szabie85
tag

Öööö... :U igen azt hiszem. :D

Samsung Galaxy S5

(#17008) Dawee válasza Tutu7030 (#17004) üzenetére


Dawee
tag

Ez is olyan, mobilnetről kiírja az időjárást, meg hogy melyik utcán mész éppen. Meg ami vicces az ECO felirat, ha nagy gázzal gyorsítasz bepirosodik :D

A WORD elszáll, az írás megmarad.

(#17009) Tutu7030 válasza Dawee (#17008) üzenetére


Tutu7030
veterán

Akkor egyről beszélünk.:)

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#17010) hajbel válasza Szabie85 (#17005) üzenetére


hajbel
addikt

A kamera minősége javult?

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#17011) Szabie85 válasza hajbel (#17010) üzenetére


Szabie85
tag

Nem javult,ugyanolyan,mint eddig az az jó.(Bár lehetne jobb is...)

Samsung Galaxy S5

(#17012) no1r válasza Rotate (#17006) üzenetére


no1r
őstag

meglepő módon úgy egyre inkább tűnik nekem is a gyári GB változat vált be a legjobban... most v20o van fent, de a v20l-el sem voltak már fagyások vagy ilyesmi.
viszont sokáig erősködtem a CM 7.1 - 7.2vel meg a MIUI-val. ezek sajnos nem teljesen váltak be mert hajlamosak voltak a fagyásra. főleg pl játék után, vagy hálózatra dugva. érdekes dolog. pedig a CM-el nagyon kibékültem volna, vannak benne olyan hasznos funkciók amik miatt próbáltam erőltetni. no de mindegy a lényeg hogy rendesen működik :)
egyetlen furcsaság, hogy jobban merülök így mint CM vagy MIUI-val. de másnak meg jó az akksi ideje gyári GB-vel. úgy tűnik tényleg ahány készülék, annyi féle megoldás. nemtom hogy van ez

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#17013) Daniel Alves válasza Daniel Alves (#16869) üzenetére


Daniel Alves
őstag

Ezzel a vd10-zel kb 7 órát bír az akksi :Y :Y

Reggel 6:20kor lefeküdtem és 14:30kor már ki volt kapcsolva :W

Orbea Orca OMR M10iLTD www.translapschallenge.com

(#17014) derrik válasza no1r (#17012) üzenetére


derrik
őstag

.....ezen ne is csodálkozz! Már a Samsung Omnia I.-nél sem volt két egyforma készülék!
Pedig az az nem most volt.

(#17015) derrik válasza Rotate (#17006) üzenetére


derrik
őstag

:C :C

(#17016) derrik válasza besti (#17000) üzenetére


derrik
őstag

milyen típus számú a Nokia fülesed?

(#17017) Skynet258 válasza derrik (#17014) üzenetére


Skynet258
veterán

Azzal a készülékkel kezdtem a weboldalazást anno... hm, szép emlékek... :D

https://geekpulse.hu

(#17018) Jazz^


Jazz^
tag

#16966, #16967, köszi szépen, öasszejött a dolog. :]

Más:

Sajnos az update nem oldotta meg a problémámat, ami a következő lenne. Jóformán lehetetlenné vált a videó lejátszás a telefonon, legyen az youtube klienssel való lejátszás, youtube weblapon lévőket se adja be, vimeo-nál is behal és kiírja, ""hiba történt a lejátszáskor. Érintse meg az újrapróbáláshoz". Videa pedig flashplayer hiányára panaszkodik, pedig fent van.
Offline videólejátszáskor se igazi a dolog, szoftveres encode-dal még nincsen nagyon baj, de hardveresnél szimplán kifagy és újraindul a telefon.

Régebben minden klappolt, viszont mostanában nem használtam a videónézés opciót, és most meg totál használhatatlan.

Valakinek esetleg tippje, h mi lehet a baj? :F

(#17019) Naras válasza no1r (#17012) üzenetére


Naras
őstag

Mivel nem CM 7.1 kell, hanem Nightly... azzal hasítana, mint a villám mindenféle fagyás és egyéb csoda nélkül... :K

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#17020) derrik válasza Skynet258 (#17017) üzenetére


derrik
őstag

.....munkás egy telefon volt :) Aztán találtam valami XDA-s romot a nevére nem emlékszem. Szürke árnyalatú felülete volt, és az volt a maximum amit kilehet hozni belőle szerintem ....
"Szép volt
Jó volt
Köszönöm ennyi......."

(#17021) hajbel válasza Szabie85 (#17011) üzenetére


hajbel
addikt

Kösz! Azóta találtam egy jó kis leírást az update-ről [link] Már megörültem, hogy megszűnt bugosnak lenni a telefon, de néhányan írják, hogy az update óta naponta újraindul a telefon. Még meggondolom a vételt párszor...

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#17022) Crytek


Crytek
veterán

Az alap google térkép eltávolítása okoz valami gondot?
Mert már csak az és a biztonsági mentés ami fut mindig de éjjel néztem 17%-ot evett a telo készenlétbe reggelig. :(

Most vagy az aksi halt be vagy nemtudom.

Next PC Upgrade: 2022

(#17023) Tutu7030 válasza Jazz^ (#17018) üzenetére


Tutu7030
veterán

CM7 nightly 202-vel működik a vimeo is szépen.

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#17024) Naras válasza Crytek (#17022) üzenetére


Naras
őstag

A térkép nekem is állandóan megy, és készenléti állapotban nem nagyon eszi az aksit... sztem ne abban keresd a hibát... ez a biztonsági mentés mit csinál?

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#17025) Jazz^ válasza Tutu7030 (#17023) üzenetére


Jazz^
tag

Régebben nekem is ment miui-n minden, csak elmúlt időben nem használtam az online/offline videónézegetést, most használnám, erre nem megy. -.-'

[ Szerkesztve ]

(#17026) no1r válasza Naras (#17019) üzenetére


no1r
őstag

nightly-val is próbáltam. 202-vel, 204-el.
ugyanúgy fagyogatott :)

[ Szerkesztve ]

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#17027) Naras válasza no1r (#17026) üzenetére


Naras
őstag

Hát, én nem értem... nekem teljesen jól megy... :F

Más:

.android_secure könyvtár az SD kártyán mire szolgál? Ötlet?
Majd fél gigát eszik, és ez nekem nagyon nem tetszik... :(((

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#17028) god992


god992
aktív tag

Na felraktam a v20o rebuild valtozatot,akinek v20o van az is a rebuildot rakta fel?vagy esetleg van sima valtozat is belole? amugy google zenelejatszot nagyon feleslegesnek talaltam benne szerencsere benne hagytak a gyarit is:) es meg annyi hogy aki a v20o-t felrakta nem banta meg?:)

(#17029) hali_tomi válasza Naras (#17027) üzenetére


hali_tomi
tag

.android_secure > oda rakja az android az SD-re áthelyezett app-okat.

(#17030) chriss23


chriss23
tag

Sziasztok!

Akkor egy kis pozitívum még pluszba:
Nagyon sok ROM-ot kipróbáltam és próbálok, de oda jutottam, hogy a gyári (jelenleg v20o) a legjobb minden téren. A kamerája mondhatni tökéletes, a játékok gyönyörű szépen futnak. Én az XDA-n az egyik kollégának a ROM-ját tettem fel, ami a v20o-ra épül. Erre tett rá egy másik kernelt (1400 MHz). Erre ráhúztam egy ICS Témát CWM-ből és voilá... Jobb, mint bármely másik ROM-mal. A MIUI volt az egyik kedvencem, de sajnos, ha 15-20 percig játszottam elérte a gép a 40 fokot is és mikor leraktam egy az egyben behalt a telefon és az akksi kivétel segített. Ezt más ROM-mal még nem sikerült produkálnom! Jelenleg van fent 800 megányi program plusz a belső és külső SD-n. Antutu-ban 6400-as pontot sikerült elérni és minden téren jó eredményeket mutatnak a tesztek!

Nagyon várom már az ICS-t az LG-től! Meg kell hagyni, hogy elégedett vagyok a készülékkel!

Ui: a gPS 5-8 mp alatt talál jelett iGO-val és GOGLE MAPS-szel is. WIFI erős, nem dobja el. Sima használat mellett két napot simán kihúz! :C :DD :))

chriss23 felhasználónak 4 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#17031) Naras válasza chriss23 (#17030) üzenetére


Naras
őstag

Hm, dobj már össze ezekből a Custom ROM - ot :DDD

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#17032) chriss23 válasza Naras (#17031) üzenetére


chriss23
tag

Sajnos én a ROM főzéshez nem értek és a kollégát nem teljesen úgy értettem, hogy fejlesztő vagyok! :DD

Minden esetre megadom a linket, ami nekem nagyon bevált.

XDA: [link]
ROM: [link] (EZT HASZNÁLOM)
THEME: [link]

Alkalmazások, amiket használok:
- Antutut Benchmark
- Antutu CPU Master PRO
- ES FileExplorer
- Android weather
- Advanced Task Manager
- QR Droid
- AndroidZip PRO
- GetRIL
- Skype
- XDA
- Viber
- Astro
- aTorrent
- Carrier IQ Detector
- iGO
- QuickOffice PRO
- Adobe Reader
- FriendCaster PRO
- Yahoo Messenger (Video hívás nagyon jó)

[ Szerkesztve ]

chriss23 felhasználónak 4 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#17033) Naras válasza chriss23 (#17032) üzenetére


Naras
őstag

Igazából, annyit kéne tenned, hogy lemented Backup - ba ROM Manager - rel, amit összepakoltál, utána betömörít, majd ezt bárki Restore - ral feldobhatná...
Igaz, nem a klasszikus főzött ROM felrakás, de ez is egy megoldás :U

Köszi a linkeket, majd meglesem :R

[ Szerkesztve ]

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#17034) chriss23 válasza Naras (#17033) üzenetére


chriss23
tag

Olyat tudok csinálni, szerintem nem lesz gond. :DD

chriss23 felhasználónak 4 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#17035) Daniel Alves


Daniel Alves
őstag

Az mitől lehet ha smartfashet használok és gyári romot akarok visszarakni akkor a legelején amikor a bekapcs és le hangerő gombot kell nyomni nem SW felirat van hanem a gyári visszaállítás ikonja... :W

Orbea Orca OMR M10iLTD www.translapschallenge.com

(#17036) chriss23


chriss23
tag

Egy gyors kérdés:

Ha lementettem a ROM-ot ROM Manager-rel, akkor honnan tudod előszedni a back up-ot, mert sehol nem találom?

chriss23 felhasználónak 4 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#17037) Rotate válasza Daniel Alves (#17035) üzenetére


Rotate
veterán

nem kell nyomni a bekapcs gombot :) a másik meg, hogy az aksit is ki kéne venni, és mivel bejött a factory reset ezért nyilvánvalóan ezt nem tetted meg :)

[ Szerkesztve ]

(#17038) Naras válasza chriss23 (#17036) üzenetére


Naras
őstag

Nekem a clockworkmod backup könyvtárában van.

Lsszedtem az Order and Chaost (jah, meg is vettem :DDD ), nagyon komoly. :) WOW a mobilra. Ezt a N.O.V.A. 2 HD - t próbálta már valaki?

[ Szerkesztve ]

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#17039) Daniel Alves válasza Rotate (#17037) üzenetére


Daniel Alves
őstag

Akksi ki volt belőle szedve... ááá ez a bekapcs :R :R

Orbea Orca OMR M10iLTD www.translapschallenge.com

(#17040) chriss23 válasza Naras (#17038) üzenetére


chriss23
tag

Akkor azt fogom csinálni, hogy csinálok egy back up-ot CWM-ben és kimentem az egészet egy ZIP fájlba, ami csak kitömörítve fel kell másolni a megfelelő könyvtárba és CWM-ből nyomni egy RESTORE-t.

Már cask azt nem tudom, hogy a saját adataimat hogyan szedjem ki belőle?

Mert ugye minden adatot is visz a mentés.... :F

chriss23 felhasználónak 4 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#17041) Naras válasza chriss23 (#17040) üzenetére


Naras
őstag

Hát igen, ezt egy szűz rendszerrel kéne megtenni, azaz egy Factory reset után, vagy újra összepakolni az egészet. Ha van elég helyed a memkarin, akkor akár csinálhatsz a jelenlegi, majd a szűz rendszerről is backupot :K De nem muszáj ám, csak egy ötlet volt, max összepakolom a linkek alapján :U

[ Szerkesztve ]

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#17042) chriss23 válasza Naras (#17041) üzenetére


chriss23
tag

Hát végül is majdnem kevesebb idő összerakni neked, mint nekem összehozni :D :DD

chriss23 felhasználónak 4 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#17043) ferikek


ferikek
aktív tag

van vmi infó arról, hogy a v20o hivatalosan mikortól lesz elérhető? gondolom még ICS előtt:)

(#17044) derrik


derrik
őstag

Ha CWM-el készítek egy mentés a rom-ról, ami md5. Azt hová menti el???

(#17045) god992 válasza ferikek (#17043) üzenetére


god992
aktív tag

lehet hülyeség amit most mondani fogok de szerintem majd februárba jön hivatalosan a v20o(vagy nemtudom pontosan milyen néven fog futni) mert eddig azt írta a telefon(beállítások/a telefonról/szoftver frissítés) a következő frissítés ellenőrzésére hogy:" nincs frissítés" most meg azt írja hogy 2012/02/15 nemtudom hogy jelent e valamit, pár hónapja azt vettem észre hogy amikor ellenőriz akkor lesz elérhető a frissítés(még annó v10d-vel)
Amúgy felraktam a nem hivatalos v20o-t tapasztalatokat majd írok, remélem lesz olyan jó mint amire számítok, de én is úgy vagyok vele hogy inkább a hivatalos, de nem bírom ki... :DD

(#17046) god992 válasza Naras (#17041) üzenetére


god992
aktív tag

úgy emlékszem hogy van olyan hogy custom backup, azt így pontosan nem tudom mik vannak benne de nézd meg:)

(#17047) Balázs1986


Balázs1986
addikt

Akárhogy is jól működik a cucc, túl régóta nem piszkáltam. Győztek az elvonási tünetek, feltettem a gyári v20l alá a HorsePower rc11-r kernelt. Eddig se volt gond az akksival, de most jobb lett. Gyorsulás...fene tudja. Talán. De lehet, hogy csak bemesélem. Gyenge a tapasztalat, mert még csak 6 óra uptime van, de Market, Böngésző (amit NE zárjatok be manuálisan, mert több szabad ram megy el, mint ami előtte volt :D ) -ezek wifivel, mobilnettel is, játék (primitív és hd is), kb 1 óra zenehallgatás voodoo sound-dal (ami azért lehet lényeg mert mivel analog gain növelés esetén jobban meghajtja az audio codecet, gondolom az akksit is jobban eszi), telefon, sms...így merített a 6 óra alatt ~30-40% között. Pontosat nem tudok mondani, nem volt fullra töltve. De Kb. 70%-on állt, és most van még 34%.

[ Szerkesztve ]

(#17048) djnyakesz


djnyakesz
aktív tag

Sziasztok!

Valaki azt mondja el nekem, hogy ha telefonkönyben nyomok egy "nagyító" ami ugye a keresést jelenti, akkor miért nem ad ki bizonyos telefonszámokat!?

Illetve sms írásnál ha elkezdem írni a nevét az emberkének, akkor nem adja ki a nevét!
Ötlet?

2.3 android
cyanogen mod 2.6.32.45
nightly mod

köszi

(#17049) exelsior1


exelsior1
senior tag

Hali
Találtam vaterán O2x-hez 1800mah-s akksit 2000-ért. Szerintetek jó lehet? És még extra hátlap sem kell hozzá.

Galaxy S10

(#17050) Crytek válasza exelsior1 (#17049) üzenetére


Crytek
veterán

Az gyenge mint a harmat!

Ennél alább senki nem adja

Ezzel már talán bír is 6 órát folyamatos nyüstölés mellett :C

Next PC Upgrade: 2022

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.