Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8601) Zaji válasza wolruf (#8598) üzenetére


Zaji
őstag

Melyik szolgáltatónál vagy?

(#8602) -SamS- válasza Rotate (#8600) üzenetére


-SamS-
tag

magyar a v10d az baseband, a kernel pedig marad stock :) ha jól értelmezem :)

LG Optimus 2x ;) Fckin Awesome ;)

(#8603) Rotate válasza -SamS- (#8602) üzenetére


Rotate
veterán

ez a v10d amit mondok, az konkrétan ebbe a régióba szól=euro open=van benne magyar nyelv IS :)
a baseband 0725 értsd július 25, és igen gyári a kernel is... mint minden más a ROMban, csak fos az updater és nem veszi észre, hogy már rég van frissítés...

hogy egyszerűbb legyen, ez az a rom: [link]

az első hsz-ből a Smartflash részt tanulmányozd át, szedd le a ROM-ot a fenti linkről, meg a Smartflashhez szükséges fájlokat, és kezdheted is :)

[ Szerkesztve ]

(#8604) -SamS-


-SamS-
tag

már csak 2 óra és megvan :)

az egyetlen dolog ami miatt félek most neki esni hogy holnap utazok le balcsira és ott nincs se wifi se normál gép csak egy netbook :) :S

[ Szerkesztve ]

LG Optimus 2x ;) Fckin Awesome ;)

(#8605) Rotate válasza -SamS- (#8604) üzenetére


Rotate
veterán

sztem nincs mitől félni, jobb lett benne a hálózatkezelés is, elvileg a wifin is javítottak, és a galériában is megszűnt a két ujjas nagyítás bugja, azaz, hogy nagyítasz és nem oda nagyít ahova az ujjaddal csinálod, hanem elcsúszik oldalra :)

(#8606) Eli577 válasza Rotate (#8605) üzenetére


Eli577
senior tag

Melyiket javasoljátok? Nekem most az FR19 fear edition van fent. Hagyjam ezt, vagy rakjam fel a v10d-t. Melyik a jobb, várom a véleményeket. :DD

(#8607) kun0203 válasza Eli577 (#8606) üzenetére


kun0203
tag

Ha nincs bajod az FR19-el akkor maradj annál mivel sokaknak a v10d sem jött be.
Eléggé nagy a szórás a készülékek terén ebből a szempontból.

(#8608) Rotate válasza kun0203 (#8607) üzenetére


Rotate
veterán

ha nem is sokaknak de tény, hogy volt vele gond... de a többségnek bejött...

nyilván akinek jól megy nem kell váltani... de mondjuk egy áprilisi gyári romról már nem árt frissíteni, azért 4 hónap alatt sok mindent tudtak javítani :) több mint negyed év, ennyi idő után azért már ráfér :)

(#8609) bumbi84


bumbi84
csendes tag

Szevasztok
Egy olyan problémám van, hogy felraktam egy új romot smartflash-sel, amivel ugye törlődött a cwm. Nyomtam egy hard resetet (telefon kikapcs, majd bekapcs miközben power+volume down nyomva), és a telefon képernyőjén még 10 perc elteltével is világító lg logo van. Ilyen sokáig tart egy hard reset, vagy valami megfagyott? Mielőtt kikapám belőle az aksit, gondoltam rákérdezek, hátha van most itt valaki, aki felvilágosít.

(#8610) kun0203 válasza bumbi84 (#8609) üzenetére


kun0203
tag

Szerintem vedd ki az akksit, nem szokott eddig tartani.

(#8611) Rotate válasza bumbi84 (#8609) üzenetére


Rotate
veterán

ott valami nincs rendben, egy olyan kis doboz meg android valaminek kéne lenni, aztán meg restart...

(#8612) bumbi84 válasza Rotate (#8611) üzenetére


bumbi84
csendes tag

Valóban...valami nem volt fasza, mert másodszorra már megvolt a doboz meg az a zöld kis szar. Amúgy a 7.25-ös euro opent (vagy neu vagy mi ez) smartflasheltem fel, minden rendben lezajlott, meglátjuk hogy muzsikál a rendszer. Remélem a spontán szarrá merülés és kikapcsolás problémát sikerül ezzel orvosolni.

(#8613) kun0203 válasza bumbi84 (#8612) üzenetére


kun0203
tag

Nálam nem volt baj, másfél napot elment aktív használattal és egyszer sem indult újra.

(#8614) suppe


suppe
tag

0725 fenn, eddig jónak tűnik :)

akinek torz volt hívás közben a hang, ezzel a rommal jobb lett?

[ Szerkesztve ]

"Az állatkert a kapun kívül is folytatódik!"

(#8615) Rotate válasza suppe (#8614) üzenetére


Rotate
veterán

én az igazat megvallva nem tudom :) első romokkal nekem szar volt, mostanra átlagos, meg már meg is szoktam... nincs gond nálam a hívással, hallok mindent rendesen :)

(#8616) suppe válasza Rotate (#8615) üzenetére


suppe
tag

nekem meg már hozzászokott a fülem a szar minőséghez, de most már nem akarok megcsörgetni emiatt senkit... majd holnap kiderül.

"Az állatkert a kapun kívül is folytatódik!"

(#8617) Eli577


Eli577
senior tag

Hát köszönöm szépen a sok választ, tényleg jó ez a topic, remek hsz-ekkel. Üdv :D

(#8618) wolruf válasza Zaji (#8601) üzenetére


wolruf
őstag

Pannonnor :)

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#8619) tamcsu10


tamcsu10
tag

Rotate! Kdz-s frissítéssel próbálkoznék de megnyitom a programot és az egyetlen gomb ami aktiv rajt az exit -.- milehet a gond?:S

iPhone 6s Plus / iPad Air 2 / MBA 13

(#8620) Rotate válasza tamcsu10 (#8619) üzenetére


Rotate
veterán

megkattintod a gombot, és aktiválódik :)

(#8621) tamcsu10 válasza Rotate (#8620) üzenetére


tamcsu10
tag

Semmien gombra nem reagál:D csak Exit:D

iPhone 6s Plus / iPad Air 2 / MBA 13

(#8622) kun0203 válasza tamcsu10 (#8621) üzenetére


kun0203
tag

Aktiváld a windows enabler-t majd katt rá miután elindítottad és ha ON felirat díszeleg rajta akkor már elérhető a többi funkció az updaterben.

A leírásban is ott van amúgy:
"8. Indítsuk el a Windows Enabler.exe fájlt rendszergazdaként! A tálca jobb alsó sarkában, a Windows Enabler ikonra kattintva aktiváljuk azt!"

[ Szerkesztve ]

(#8623) ktem


ktem
csendes tag

Na ez már igen...
Felraktam csütörtökön ezt az új smartflash-es 725-ös open euro ROM-ot. :C
Azóta végre hibátlan a telefonom.
-hanggal eddig sem volt gondom, most sincs
-nincs lefagyás, újraindulás, melegedés, semmi
-az akku időm többszöröse lett, ezelőtt fr19-el másfél óránként lement 1%-ot alapjáraton
most 8 óra alatt megy le 1%-ot.
-2720 as quadrant érték ezzel az új gyári ROM-al...

Mindenkinek csak ajánlani tudom ezt a telefont, az új frissítéssel kiváló!

És mindenki döntse el hogy megéri e az 50.000.-ft nyi különbséget a galaxy S2:

http://www.youtube.com/watch?v=gNpXG0aPp5U&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=qAFs9OQinNo&feature=related

:R

(#8624) fuzzyka


fuzzyka
tag

Sziasztok!

Az új v10d re felmegy a camera mod?

(#8625) tamcsu10 válasza kun0203 (#8622) üzenetére


tamcsu10
tag

Na rendszer restart keleltt neki de: 11. Hagyjuk, hogy tegye a dolgát! Ne kattintgassunk rá, akkor sem ha az ablak azt írja, hogy a program nem válaszol, előbb utóbb látni fogjuk, ő a háttérben dolgozik! A Log-ot nem kell figyelembe venni, valószínűleg tele lesz hibaüzenettel, de az nem baj. És ha nemlátom h dolgozik de nem válaszol?:D

iPhone 6s Plus / iPad Air 2 / MBA 13

(#8626) drpele válasza suppe (#8614) üzenetére


drpele
senior tag

A 622-es BB-hez képest számottevően javult a hangminőség (606-ot még soha nem próbáltam, így ahhoz képest nem tudom, hogy javult e).

"Mily különös a mi helyzetünk, a Föld gyermekeié. Csak rövid látogatásra van itt mindenki. Nem tudja miért, de néha azt hiszi, hogy sejti." - Albert Einstein

(#8627) kun0203 válasza tamcsu10 (#8625) üzenetére


kun0203
tag

Milyen oprendszered van?

Mert nálam win7 alatt hasonlót produkált, ezért xp-t használtam ahol már működött.

[ Szerkesztve ]

(#8628) tamcsu10 válasza kun0203 (#8627) üzenetére


tamcsu10
tag

Win 7 64bit:S Na m1 xp-s gép hiányában marad a jólbevált másik romtelepítés:D

[ Szerkesztve ]

iPhone 6s Plus / iPad Air 2 / MBA 13

(#8629) fuzzyka


fuzzyka
tag

Rotate Te törölgettél root uninstallerrel? Ha igen akkor utána nyomsz factory resetet?
Bocs már a sok balfasz kérdésért...

(#8630) mycso válasza ktem (#8623) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Hát, bár csak ennyi lenne a különbség a 2 teló között.... :(

Ilyen tesztprogik nekem is lefutottak az o2x-eimen ha épp nem fagytak meg és csilliárd pontot írtak ki....ennyi.
Egyébként a videók, játékok tényleg szépen futottak rajta, és kinézetre is jobban tetszett, mint az S2, kb. ennyi a pozitívuma, amiket fel tudok sorolni.

Azért azt vágod, hogy elég sok mindenben különbözik a 2 teló (általában az s2 javára), tehát nem véletlenül kerül többe, ja és működik is tökéletesen a gyári romokkal is mindenkinek. (és az az 50k különbség is inkább csak 20-30)

Egyébként ami még meggondolandó lehet, az az Optimus 3D, bár még eddig nem igazán hallottam róla se jót/ se rosszat.

(nem az S2-t akarom védeni, csak a 2db o2x-el amit végigszoptam jópár hónapot, azt nem kívánom senkinek)

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#8631) Rotate válasza fuzzyka (#8629) üzenetére


Rotate
veterán

Root Uninstallerről áttértem a Titanium Backupra... de igazából utána felesleges a factory reset, mert visszarakja amiket leszedtél :D

(#8632) Eli577 válasza mycso (#8630) üzenetére


Eli577
senior tag

Azért az a 20-30 ezres különbség kicsit kevés. Az O2X-et függetlenül lehet vinni 70-ért, SGS2-őt viszont függetlenül nem nagyon kapsz 110 alatt, és az már az alja. Amúgy nyilván nem véletlen az árkülönbség. Mondjuk nekem az LG design-ja, fogása jobban bejön, meg ezt még el lehet egy kézzel nyomkodni, a Samsung-nál ez már necces.
Nem akarok én kötözködni, csak ...... :D

[ Szerkesztve ]

(#8633) Rotate válasza Eli577 (#8632) üzenetére


Rotate
veterán

jó mondjuk, ha valaki akkory mycso tudja, hogy milyen szopni ezzel a telefonnal... két olyan szar fogott ki, hogy szinte mesébe illő...

(#8634) doddencs válasza Eli577 (#8632) üzenetére


doddencs
senior tag

"Az O2X-et függetlenül lehet vinni 70-ért"

hol?

[ Szerkesztve ]

(#8635) -SamS-


-SamS-
tag

Nagyon szépen köszönöm Rotate kollégának a Rom feltételének segítségét :)

LG Optimus 2x ;) Fckin Awesome ;)

(#8636) horseface77 válasza fuzzyka (#8624) üzenetére


horseface77
tag

Nekem felment.

"Szívritmus pihenés közben 42,megterhelés alatt 43"

(#8637) Tutu7030


Tutu7030
veterán

Tényleg mindegyik romnál gond van a 3g váltáskor, vagy csak vígasztalásul lett beírva az első hsz-ba? ;]
Más készülékeket is érint ez a hiba?

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#8638) fuzzyka válasza Rotate (#8631) üzenetére


fuzzyka
tag

Na vegul nyomtam egy full wipeot és nem jöttek. vissza a programok...szerencsére :)

Üdv

horseface: köszi. akkor felteszem!!

[ Szerkesztve ]

(#8639) wolruf válasza Tutu7030 (#8637) üzenetére


wolruf
őstag

2g-3g váltás? Nekem minden egyes telefonom eddig (nem csak ez az LG) vacakolt 3g váltáskor (cellaváltásnál is). Nekem ez nem újdonság :D

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#8640) Rotate válasza -SamS- (#8635) üzenetére


Rotate
veterán

Nincs mit, öröm volt kivárni, mire végre letöltötted a romot :C

(#8641) Feci40 válasza Rotate (#8603) üzenetére


Feci40
tag

A belinkelt oldalról mivel töltötted le? (BB 0725) mert nekem mindig belassul és megszekad a kapcsolat.

(#8642) dergander


dergander
addikt

a Hét vicce,július 19- vettem a telefont,volt nálam szűk 2 hetet pixelhibával vissza lett küldve...1 hét alatt kicserélték a kijelzőt majd 3 napot volt nálam és megint pixeles lett,szerintem itt már nem a kijelzö okozza a hibát,bár nemvagyok szerelő,de most telefonáltam hogy azonnali cserét kérek...szóval remélem a másik készülék nemlesz ilyen mert már tele van a hócipöm a köcsög pixelekkel

(#8643) Rotate válasza dergander (#8642) üzenetére


Rotate
veterán

de ilyen nincs, hogy 3 nap után megint pixeles lesz... akkor az eleve az is volt, csak nem vetted észre...

Feci40:

sajnos nem tudok ebben segíteni, tegnap Sams is csak harmadszorra tudta letölteni... esetleg ha valaki már egyszer letöltötte, és gyors a netje, tolja fel valakinek Dropbox-ra vagy valahova :)

[ Szerkesztve ]

(#8644) KonzolKartel válasza dergander (#8642) üzenetére

kifogtal egy selejet:(

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#8645) Zaji válasza mycso (#8630) üzenetére


Zaji
őstag

Nekem is sok gondom volt az elsővel. Most ismét vennék egyet hátha már van hozzá normális ROM. Bár az SGS2 is szóba jött,de olvasom amit írtál akkor inkább Samsung.

[ Szerkesztve ]

(#8646) KonzolKartel

valoszinuleg a heten jon a V20B:).
[link]

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#8647) Rotate válasza KonzolKartel (#8646) üzenetére


Rotate
veterán

érik a hivatalos release is lassacskán akkor :) még a végén tartani tudják a szeptember végét, ami már csak bő egy hónap :)

(#8648) peter_27 válasza Rotate (#8643) üzenetére


peter_27
aktív tag

Itt egy dropboxos link BIN_LGP990AT-00-V10d-NEU-XXX-JUL-25-2011%2B0.rar smartflash-es romhoz

[ Szerkesztve ]

Galaxy S10

(#8649) jooker82 válasza KonzolKartel (#8646) üzenetére


jooker82
nagyúr

És ez a v20B mit takar?? a 2.3 elődje??v csak sima frissités.... :F

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#8650) Rotate válasza jooker82 (#8649) üzenetére


Rotate
veterán

legújabb 2.3 leak :) remélhetőleg a héten lesz belőle MoDaCo Gr release :) valószínűleg a Gr3, mivel a Gr2 ma kerül fel :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.