Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7251) Tutu7030 válasza Skynet258 (#7250) üzenetére


Tutu7030
veterán

25/5M net eredmény az alsó sorban

[ Szerkesztve ]

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#7252) Feci40 válasza Skynet258 (#7250) üzenetére


Feci40
tag

Igen így van csak már nem tudtam módosítani.
Routerem tudja csak a netem nem sajnos TL-WR941 ND

(#7253) bostone


bostone
addikt

Olyasvalakinek van tapasztalata, aki a Telenornál vásárolta a telefont, mennyire simulékonyak a szolgáltatónál, ha az Lg Optimus 2X-et az ismert hibák miatt, illetve erre hivatkozva, egy másikra (nem Lg) szeretném cserélni?
Eredeti állapotában leledzik, másik készüléket vagyok kénytelen használni, tehát a dobozában pihen. Vártam hivatalos frissítésre, de az csak késik és késik és késik, ki tudja mikor jelenik meg a Telenoros magyar verzió...

(#7254) Balázs1986 válasza ferikek (#7248) üzenetére


Balázs1986
addikt

Volt nálam is hasonló, azt hiszem a 0405 baseband-del. Szerintem próbálj ki egy másik bb-t, hátha. (Valamint, azt a betegséget a 2x-nél is észrevettem párszor, amit anno a HTC-nél tapasztaltak sokan: nem teljesen mindegy, hogy tartod a kezedben a telót, kicsit be tudod árnyékolni a wifi jelet (death grip), bár messze nem olyan látványos a jelenség, mint a HTC-nél, és nem is mindig jön elő azonos tartásnál).

[ Szerkesztve ]

(#7255) mycso válasza bostone (#7253) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Én pontosan ebben a cipőben járok, nekem azt sikerült velük megbeszélni, hogy ha 3x visszaküldik úgy a telót, hogy nincs megjavítva akkor egy másik gyártó készülékére cserélhetem. :K

(általában mindenhol ez a bevett szokás...)

Igazából és is ezért vittem vissza, mert vagy ezt vagy a pénz vissza dolgot szeretném elérni...illetve teljesen mind1, hogy itt áll a telefon az asztalomon vagy a szervizben. Se így, se úgy nem tudom használni, illetve így van esély a cserére.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#7256) bostone válasza mycso (#7255) üzenetére


bostone
addikt

Tehát három a magyar vagy koreai igazság?
Én picit gyorsabb ügymenetben reménykedtem...

(#7257) Balázs1986 válasza bostone (#7256) üzenetére


Balázs1986
addikt

Parancsolj :)
Nincs kötelezően előírva, hogy 3x kell, mycso szerintem úgy értette, hogy mivel ugye kell valami kézzel fogható bizonyíték, hogy a terméked hibás, 3 garanciáztatás már bőven megfelelő lehet a boltnak, és ők ebben egyeztek meg :)
De ha nagyon rámenős vagy, lehet, hogy már 1 garancialevéllel is el tudod intéztetni, lényeg hogy valami legyen, amiből tudni lehet, hogy hibás :)
(Viszont ezt a részt kiemelem: "teljesítése lehetetlen (pl. „kifutó” modellt vásárolt és nincs ugyanilyen másik raktáron" -nekem ebből az jön le, hogy jó beszélőkédnek kell legyen, hogy úgy is más márkát kapj, hogy közben még forgalmazzák a 2x-et)

[ Szerkesztve ]

(#7258) mycso válasza Balázs1986 (#7257) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Persze, úgy értettem, hogy ez egy íratlan szabály, magyarán ez a "bevett" szokás, hogy ha már 3x visszaküldték akkor szó nélkül cserélik/vissza adják a lóvét, persze lehetne háborogni, de 1 garanciális javítás után (ami után szintén rossz maradt) biztos, hogy senki nem fogja másra cserélni/pénzt visszaadni. (természetesen a bolttól és a termék értékétől függ)

A végére a hozzászólásodnak: pont ezért lényeges, hogy 2-3x vitted vissza és nem tudták javítani, mert ekkor hiába gyártják az adott terméket te megmondod, hogy ez után már neked nem kell ilyen hiszen hiába cserélik/javítják a végeredmény mindig sz@r, így szeretnéd egy másik tipusra cserélni és ilyenkor ez így is szokott megtörténni.

Egyébként itt akkor jár jól a vásárló (pl. ismét számtech cuccos garikból idézve), vettél egy 3 év garis xy VGA kártyát 100k-ért, majd a 3. év körül megadja magát (itt egyébként ennek a vga-nak az ára olyan 20-25k kb.) ekkor már nem is gyártják, na itt szokott lenni, hogy a számtech bolt felajánl valami akkor új vga-t (ami ugyan gyorsabb az xy 3 éves kártyánál, de az ára pl.: 30-50k) ezt sokan el is fogadják, pedig itt mondhatná: nem kell másik, ha nem tudtok ugyan ilyet adni, akkor pénz vissza --> és máris van 100k-d.

[ Szerkesztve ]

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#7259) peter_27 válasza Skynet258 (#7250) üzenetére


peter_27
aktív tag

Ez a dolog kíváncsivá tett engem is, De meglepő eredmény született. (20/10 mbites digi)

Az alsó 3 eredmény restart előtti, a többi restart utáni. :F

[ Szerkesztve ]

Galaxy S10

(#7260) Skynet258 válasza Balázs1986 (#7254) üzenetére


Skynet258
veterán

Akár teljesen is le lehet árnyékolni a jelet, ha lefogod a felső élét a telefonnak. Most próbálgattam...

https://geekpulse.hu

(#7261) mycso válasza peter_27 (#7259) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Wifin nekem is annyit tudott a telefonom, amit a roouterem, tehát tökéletes volt.
Viszont, ahogy Skynet258 is írja, ha "rossz" helyen fogtam meg a telót, akkor akár majdnem el is ment a wifi kapcsolat. (egyébként ez elég sok telónál szintén így van)

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#7262) Balázs1986 válasza Skynet258 (#7260) üzenetére


Balázs1986
addikt

Nálam teljesen nem hal le, de lecsökken elég jól.
Jó lenne, ha itt is lehetne úgy állítani az adóteljesítményt, mint ahogy a legtöbb asztali / laptop wifi kártyánál. Találtam egyetlen programot market-en (TXPower), ami talán képes lenne erre, de nem működik.

(#7263) Skynet258 válasza Balázs1986 (#7262) üzenetére


Skynet258
veterán

A fürdőben feküdtem a kádban, 3 fallal odébb van a router, így sikerült elérni a teljes lecsökkenést... ;) Az adóteljesítményt nagyon nem akarnám növelni, mert gondolom több fesz-t használna így el, arra meg semmi szükségem. Abszolút nem is zavar a dolog, csak feltűnt mint érdekesség, de nekem jó ez így. :)

https://geekpulse.hu

(#7264) Tutu7030 válasza Skynet258 (#7263) üzenetére


Tutu7030
veterán

Én nem merem még a kád közelébe vinni sem így, hogy nem lehet csuklópántot ráaplikálni. :W
Csak tudnám, mi a francért hagyták le róla ezt a lehetőséget. A spica-t gyakran lógattam a kilincsre is, a csuklópántnál fogva.:)

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#7265) mattam


mattam
csendes tag

Üdv!

Vennék egy ilyen telót, csak kicsit aggaszt a sok macera vele...Mennyire komplikált a rom csere?Volt már pár androidos telefonom,de soha nem rootltam egyiket sem,szal nem cseréltem romot.Az első hsz-beli leírásból meg fogom tudni csinálni?Nem ronthatom el végleg?Segítségért bátran fordulhatok hozzátok?Tényleg elég amatőr vagyok ebben a témában....
Előre is köszi a válaszokat!:R

(#7266) Balázs1986 válasza Skynet258 (#7263) üzenetére


Balázs1986
addikt

Nekem se vészes, de azért alkalmanként jól jönne, ha a teraszon még látna valamit (ott a laptop még -éppen- elvan). De tényleg nem gáz így se :)
Tutu7030: Miért, csuklópánttal már odavinnéd a kádhoz? :D
(k770-nél 1 egész napos csuklópántos kalandom volt, hamar rá kellett jönnöm, hogy nekem az megoldás kb semmit se ér, nem hiányzik...de ez nyilván user-enként eltérő :) )

mattam: Végleg elrontani rom-olással szinte lehetetlen :) A root-olás kb 5 klikk egérrel, a rom csere -ha a letöltést nem számoljuk- kb. 5-6 perc. Az 1.hsz elég részletes, menni fog. És igen, segítenek itt is :)

(#7267) mattam válasza Balázs1986 (#7266) üzenetére


mattam
csendes tag

Akkor remélhetőleg holnap már én is benne leszek a 2x userek táborában:D
Köszi a választ!Megnyugtató:R

(#7268) zsoleer


zsoleer
senior tag

sziasztok én is büszke tulaja vagyok egy ilyen készüléknek de szeretném kicsit babrálni :DD melyik a legjobb rom most amit ajánlotok és érdemes felrakni ??

(#7269) Balázs1986 válasza mattam (#7267) üzenetére


Balázs1986
addikt

Nincs mit :)
De hozzá tartozik a dologhoz, hogy akad pár ember, akinek a custom-ok nem oldják meg a gondját, kénytelen gariztatni. Nincs nagy esélye, de ezt is számításba kell venni, nehogy épp kifogj egyet :)

zsoleer
Ha gyári Froyo-ra épülő kell: FR19
Ha Gingerbread-alapú kell: CM7 vagy MIUI -> egyedi felh.felület, sajnos ehhez nincs linkem, de itt visszább Skynet258 belinkelte már :)

[ Szerkesztve ]

(#7270) Feci40


Feci40
tag

Én mióta lecseréltem az SMC-t erre [link] azóta stabilan kiszolgál minden tekintetben házon kívül is.WiFi 1PC, Laptop, 2x, 1 Lan PC

(#7271) Feci40 válasza peter_27 (#7259) üzenetére


Feci40
tag

Ilyen nekem soha nem lesz, ha csak be nem költözök a városba :( :W

(#7272) Balázs1986 válasza Feci40 (#7270) üzenetére


Balázs1986
addikt

Nekem az 1 antennás kistesója van, asszonynak a 2 antennás :)

zsoleer: Megtaláltam Skynet258 MIUI linkjét :) Azt elfelejtettem írni, hogy sem a CM7, sem a MIUI nem végleges, akadhatnak bug-ok :)

[ Szerkesztve ]

(#7273) Skynet258 válasza Tutu7030 (#7264) üzenetére


Skynet258
veterán

Fogni kell. Kézzel. És akkor nem lesz baja... én mindig amikor fekszem a kádban, 10 centire a víztől olvasgatom a cuccokat... :DDD

https://geekpulse.hu

(#7274) Daniel Alves


Daniel Alves
őstag

Én 4 napja raktam fel a gyári 10e szoftot és az nagyon szembetűnő lett hogy akksi iszonyat bírja! Mindent elég rendesen használtam kivéve wifi és a 18 órája lecsatlakoztatott akksitöltő most 94%-on áll :D Na majd bent a cégnél 8 óra wifi mellett kíváncsi vagyok mit fog bírni!

Orbea Orca OMR M10iLTD www.translapschallenge.com

(#7275) derrik válasza Daniel Alves (#7274) üzenetére


derrik
őstag

ez a v10e?? a vodás rom akar lenni ?????

(#7276) Daniel Alves válasza derrik (#7275) üzenetére


Daniel Alves
őstag

igen az! :K

Orbea Orca OMR M10iLTD www.translapschallenge.com

(#7277) Echoo válasza Skynet258 (#7273) üzenetére


Echoo
senior tag

Hát, Te sem vagy szívbajos.

(#7278) Skynet258 válasza Echoo (#7277) üzenetére


Skynet258
veterán

Úgy vagyok ezzel, hogy ez egy tárgy. Az a dolga, hogy engem "szolgáljon", az én igényeimet kielégítse. Ha ott támad kedvem olvasni, akkor nem fogom mérlegelni, hogy jajj, erősen kell fognom, jajj, mi van, ha beleesik... tárgy, használom. Persze ez nem azt jelenti, hogy minden extremitást bevetve próbálom tönkretenni az adott cuccom, sőt, egy nagyobb értékű eszközömön sincs se karc, se semmi. Szóval vigyázok a dolgaimra, de nem felejtem el, hogy azért vettem őket, hogy használjam, és nem azért, hogy kultuszt emelve köré óvjam és dédelgessem.
Valószínűleg innen ered, hogy míg sokan nem mondják ki az általuk birtokolt tárgyra, hogy szar (és most nem kifejezetten erről a készülékről beszélek, de biztos tapasztaltad már ezt máshol is), én nyugodtan kimondom, még akkor is, ha az enyém. ;)
Sokan meg átesnek a ló túloldalára, ha rosszat hallanak valami olyanról, ami nekik is van, akkor az már szentségtörés. :DDD

https://geekpulse.hu

(#7279) tothl válasza Skynet258 (#7278) üzenetére


tothl
addikt

Meg egyébként is. Nem kell beleejteni és akkor nincs gond. :)

(#7280) tome.jr


tome.jr
addikt

Próbálta már valaki a modaco GR1 alpha-t? Kezd telelenni a hócipőm a mostani rommal. Nincsenek nagy hibák csak pár apró idegesítő dolog.

(#7281) Skynet258


Skynet258
veterán

Van ugyebár ez a német MIUI, némi hibával (tether nem megy, front kamera képe fordított), és ennek van egy új változata 2.0.1 számozással... eddig a srác nem tudta kiadni, mert a MIUI csapat úgymond megtiltotta, de sokan lázadtak, hogy ugyan már kéne ez a verzió a népnek, így cirka 2 nap múlva leszedhető. :C Elvileg minden hiba javításra került, javult az üzemidő, stb, szóval én várom, és amint lehet, fel is dobom. Csak gondoltam szólok. ;)

Hivatalos MIUI meg leghamarabb két hét talán, de szerintem több lesz az még... Addig ez (de egyébként is) tökéletes lesz. :)

Kis javítás a német fordító használata után: az óra lejártakor 100 ember fogja tudni letölteni a ROM-ot, amolyan béta teszt jelleggel... hm, így már nem olyan jó a dolog, de reménykedem, hogy valaki majd úgyis kidobja valami feltöltőre a dolgot... :U

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

(#7282) KonzolKartel válasza Skynet258 (#7281) üzenetére

Miui[link]

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#7283) P3TR!CK válasza KonzolKartel (#7282) üzenetére


P3TR!CK
senior tag

Na, fel is toltam! :DDD Mindjárt meglesem milyen, most Boot-ol. Miket nézzek meg ? A front kamerát hol kell megnézni ?

(#7284) Skynet258 válasza KonzolKartel (#7282) üzenetére


Skynet258
veterán

Ja, pont most olvastam és töltöttem le a cuccost... jó, hogy ennyi felé kell nézelődni. :D

https://geekpulse.hu

(#7285) P3TR!CK válasza Skynet258 (#7284) üzenetére


P3TR!CK
senior tag

Nekem most tolja már a Backup-okat vissza. :D Piszok gyorsan bootolt (kb. 15 mp.).

(#7286) KonzolKartel válasza P3TR!CK (#7283) üzenetére

Egy 1,5 oras hasznalat alatt nem talaltam hibat. Azert ezen latszik, hogy offical.

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#7287) Skynet258 válasza P3TR!CK (#7285) üzenetére


Skynet258
veterán

Én nem csináltam wipe-ot (csak cache wipe, az nem árt azért), így maradt minden ahogy volt. A My Tracks végre elindul (eddig force close volt), a front kamera is jó lett. :C

https://geekpulse.hu

(#7288) Skynet258 válasza Skynet258 (#7287) üzenetére


Skynet258
veterán

Első hiba: maps nincs fent alapból, és telepíteni sem lehet (hibával elszáll)... :F

https://geekpulse.hu

(#7289) KonzolKartel válasza Skynet258 (#7288) üzenetére

Hibatlanul mukodik. Az a franya wipe :D

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#7290) P3TR!CK válasza Skynet258 (#7288) üzenetére


P3TR!CK
senior tag

Nekem is hibátlan. Marketböl leszedtem, felraktam, semmi baja. Természetesen nekem volt wipe.

(#7291) Skynet258 válasza KonzolKartel (#7289) üzenetére


Skynet258
veterán

Gondoltam megspórolom, de úgy látom nem fog menni... :D

https://geekpulse.hu

(#7292) KonzolKartel válasza Skynet258 (#7291) üzenetére

2883 quadrant eredmeny. Egesz jo, pedig gyari kernel. Mondjuk ez is cm-es, de ahogy latom belenyultak.

[ Szerkesztve ]

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#7293) Zlika válasza Skynet258 (#7291) üzenetére


Zlika
aktív tag

ez már az a javított ver?ha igen (és lesz link) akkor estefelé én is kipróbálom.hátha javul már az üzemidö...

(#7294) Skynet258 válasza KonzolKartel (#7292) üzenetére


Skynet258
veterán

Az biza jó, én vorkkernel-el próbálom, meglátjuk itt javul-e... Wipe után term. felment a Maps, szóval ezt senki ne tárolja el hibaként. Kell az a nyomorult factory reset... :K Most tolom én is vissza a backup-ot.

Zlika:előbb linkelte be KonzolKartel kolléga a MIUI oldalát. Onnan szedd le. ;)

https://geekpulse.hu

(#7295) P3TR!CK válasza KonzolKartel (#7292) üzenetére


P3TR!CK
senior tag

3743-at produkált nekem vorkKernel-el. :)

(#7296) Skynet258 válasza P3TR!CK (#7295) üzenetére


Skynet258
veterán

1.4-re húzva? Még úgy is jó, nekem a múltkor húzva 3423 volt az eredmény.

https://geekpulse.hu

(#7297) Tutu7030


Tutu7030
veterán

Teszteljétek gyorsan és alaposan, ha jó, akkor tolom fel én is, mert nekem jövőhéten atomstabil telefon kell!
:DDD

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#7298) Skynet258 válasza Skynet258 (#7296) üzenetére


Skynet258
veterán

A kikapcs gomb nálatok mit csinál? Eddig a power off menüt hozta fel, de most csak legördíti a taskbar-t...

https://geekpulse.hu

(#7299) P3TR!CK válasza Skynet258 (#7298) üzenetére


P3TR!CK
senior tag

Igen, 1,4-en volt. Gyári MIUI-ban ezt csinálja a Power gomb.

(#7300) Tutu7030 válasza P3TR!CK (#7299) üzenetére


Tutu7030
veterán

Akkor, hogy a túróba lehet kikapcsolni? Terminálban init 0 vagy mi?:D

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.