Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8551) Rotate válasza Eli577 (#8550) üzenetére


Rotate
veterán

már van belőle Smartflash verzió, szal csak leszeded, és Smartflashel feltolod, ahhoz wipe sem kell, mert maga a flashelés is wipeol ezzel a módszerrel :)

(#8552) horseface77 válasza szab89 (#8544) üzenetére


horseface77
tag

A hivatalos miuit minden pénteken frissítik.

"Szívritmus pihenés közben 42,megterhelés alatt 43"

(#8553) dergander


dergander
addikt

Nemtudom ti hogy álltok ezekkel az SMS-ekkel de nekem valamiért amit este kültem pár órára rá küldi és amit nekem küldnek soká kapom meg,ez szolgáltató hiba vagy valami más lenne?

(#8554) horseface77 válasza dergander (#8553) üzenetére


horseface77
tag

Go Sms Pro-t használok,hibátlan azonnal jönnek mennek az sms-ek.

"Szívritmus pihenés közben 42,megterhelés alatt 43"

(#8555) asdf19


asdf19
csendes tag

A Gameloft játékok a sdcard/gameloft/games alkönyvtárba telepítenek, ami a gép belső sd kártyáján van, ami hamar betelik. Arra van valmi módszer, hogy átrakjam öket a külső micro sd kártyára?

(#8556) dergander válasza horseface77 (#8554) üzenetére


dergander
addikt

Akkor nem szolgáltató hanem szar az sms softver

(#8557) simi12345 válasza asdf19 (#8555) üzenetére


simi12345
tag

próbáltad már, hogy átrakod a mappát egyszerűen a külsőre????

(#8558) Eli577


Eli577
senior tag

A bevilágítással kapcsolatban szerviztapasztalatok vannak? Cserélik, javítják, semmit nem csinálnak? Valaki volt már ilyen problémával szervizben (lcd-ragasztási hiba)? Üdv.

(#8559) cashzoli


cashzoli
aktív tag

Azt el tudnátok még mondani, hogy az első hsz-en kívül milyen hibajelenségek, idegesítő dolgok vannak (ha vannak)? Megérte-e a vételt, vagy ma már inkább más kétmagosra költenétek? Nagyon fontos a véleményetek! Én nem tudok még, hogy mi mellett döntsek...
Az üzletbe be kéne cseréljem ráfizetéssel a Desire-m, és nagyon szeretem a kicsikét... nem akarom elhamarkodni, hogy utána egy hibával teli telefonom legyen.

+20 piros pont a régi oldalról. || Makulátlan, persze. No de mi az a makula?

(#8560) Zaji válasza fullmanytime (#8534) üzenetére


Zaji
őstag

Melyik szolgáltatónál vagy?

(#8561) Eli577 válasza cashzoli (#8559) üzenetére


Eli577
senior tag

Azt kell eldöntened véleményem szerint, hogy megveszed-e az O2X-et kb. 30-40-ezerrel olcsóbban, mint az SGS2-őt, vagy a Sensation-t és elfogadod a hibáival együtt, vagy inkább többet áldozol rá és akkor veszel egy SGS2-őt. A Sensation-ről nem sok jót hallottam idáig azoktól akik használják, használták. Kijelző gyenge, nem szabványos felbontás (így több játék/alkalmazás is érdekesen fut), valamint sokan arra panaszkodnak, hogy az érintőkijelzője érzéketlenné válik egy idő után. Az SGS2-vel szerintem jól jársz, ha megvan hozzá az a bizonyos plusz összeg/hajlandó vagy annyit kifizetni. Az O2X-nek van a legjobb ár/érték aránya jelenleg és a dizájn is itt a legjobb meglátásom szerint. Üdv.

(#8562) Zaji válasza cashzoli (#8559) üzenetére


Zaji
őstag

Nekem is így kezdődött, aztán maradt a Desire. Nem tudom, hogy most a gyári ROM-ok hogy állnak.

off.: Pedig ismét nézegetem a kétmagosok táborát. A Sensation nagyon tetszik, de gyengébb az akkumulátor ideje a Desire-nél. SGS2 jöhet még szóba illetve a 2X. Viszont a Sense hiányozna.

[ Szerkesztve ]

(#8563) tome.jr


tome.jr
addikt

Kicsit még csiszoltam az első hsz-en és le is adtam modkerbe, hamarosan frissülni fog. Belekerült Rotate kolléga munkája is a kdz update-ről.

[ Szerkesztve ]

(#8564) Tutu7030


Tutu7030
veterán

Tegnap aktiváltam a "Repülési mód" opciót. Kb fél óra múlva vissza kapcsoltam. Azóta nincs mobilnet, pedig kijelzi még azt is, ha 3G lefedettség van. Már töröltem az apn-t, majd ismét beállítottam, de változatlanul ez van. :W

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#8565) jooker82 válasza cashzoli (#8559) üzenetére


jooker82
nagyúr

Azok a hibák már javitva lettek az újabb szoftokkal...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#8566) Tutu7030 válasza Tutu7030 (#8564) üzenetére


Tutu7030
veterán

Csináltam egy alapbeállítások visszaállítását az apn beállításoknál.
Most működik a net, csak duplikálva van a net és mms is. Kérdés, melyik mms profilt fogja használni, mert törölni nem engedi őket.

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#8567) lortnok


lortnok
csendes tag

Üdv!
V10dt készülök telepíteni xda-ról, smartfash verziót.(most miui 1.8.12 van fent) Ez elvileg jó lesz így nem?
Érdemes hozzá feltenni neobalze kernelt és ha igen melyiket a lower cpusat vagy a simát?
Köszi a helpet!

[ Szerkesztve ]

(#8568) derrik válasza Eli577 (#8535) üzenetére


derrik
őstag

ha végig olvastad....akkor tudod a választ. Gondolom akinek ilyen volt, az most sem tud mást mondani mint amit akkor leírt. Nekem egy halvány van mindkét felső sarkába...de én megvagyok vele. Az Erzsit értesítettem a problémáról....kaptam viszont választ amelyben megjelöltek 1 miskolci szerviz címet, ahová belépve kifordultam mert ilyen helyen egy nokia 3210 sem hagynék.

(#8569) Eli577 válasza derrik (#8568) üzenetére


Eli577
senior tag

Hát akkor valszeg ennyi. Mondjuk annyira nem zavaró, sötétben jön főleg ki és sötét háttereknél. Azért köszi a választ.

(#8570) cashzoli


cashzoli
aktív tag

Köszi a választ! :R
Én igazából a mindennapi használhatóságra vagyok kíváncsi, hiszen pl. nem mindig játszik az ember a legdurvább, erőforrás-igényes játékokkal.

+20 piros pont a régi oldalról. || Makulátlan, persze. No de mi az a makula?

(#8571) janes74 válasza cashzoli (#8570) üzenetére


janes74
senior tag

Pl. nekem a mindennapi használatban hiba nélkül működik.hívás,sms,ébresztés, net....Ergo:jó. :K

(#8572) peter_27 válasza Tutu7030 (#8566) üzenetére


peter_27
aktív tag

Engedi törölni, nyomj rá arra a beállításra amelyiket törölni akarod majd mikor megnyitja a beállításokat fordíts el a telefont és, máris aktívvá válnak a menüpontok. most ha előhívod a helyi menüt már megjelenik a törlés is.

Galaxy S10

(#8573) Tutu7030 válasza peter_27 (#8572) üzenetére


Tutu7030
veterán

Cseles.:)
Így tényleg megy a törlés.
köszi

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#8574) Feci40 válasza tome.jr (#8545) üzenetére


Feci40
tag

Olvastam az írásodat.
Tudok-e rajta feliratos filmeket nézni? A BS Playert is meg említheted.

(#8575) Rotate


Rotate
veterán

ne haragudjatok, hogy offolok, csak kéne kis segítség... el szeretném passzolni az egyik fülesemet, de nem igazán jelentkeznek, annyit kérnék, hogy ha netán valami ismerősötök hasonlót keresne, nyugodtan ajánljátok be :) köszi

[link]

ígérem nem lesz több ilyen hsz :)

(#8576) fuzzyka


fuzzyka
tag

Sziasztok!

Úgy döntöttem visszamegy a gyári rom,most viszont az fr19 neoblaze paros van fent, ezt vissza kell konvertalnom ext3 ra vagy sem és kell e visszallitani a processzor értékét vagy azt majd megcsinalja magától ?
köszi

üdv

(#8577) Rotate válasza fuzzyka (#8576) üzenetére


Rotate
veterán

nem tudom Smartflash előtt vissza kell-e konvertálni, sztem biztos ami biztos csináld meg, a másik kérdés pedig, biztos visszaáll, mivel az új rommal felmegy a saját kernele, ami nem tud oc/uv-t, szóval minden gyárin lesz :)

(#8578) -SamS-


-SamS-
tag

úgy 5-6 oldallal vissza valaki linkelt egy akkumulátoros topicot, az lenne a kérésem ( ha nem túl nagy :) ) akkor betudnátok megint linkelni ? szeretném a telefon aksiját majd maximálisan kihasználni a leírtak alapján.

LG Optimus 2x ;) Fckin Awesome ;)

(#8579) fuzzyka válasza Rotate (#8577) üzenetére


fuzzyka
tag

Ok köszi az infot! mar csk annyi lenne h mivel állítom vissza? :) van valami back to ext vagy micsoda gondolom az lesz...

(#8580) Rotate válasza fuzzyka (#8579) üzenetére


Rotate
veterán

igen van rá cwm-es cucc az xda-n, back to ex3 a neve ha minden igaz :)

[link] vagy [link]

a második linken picit lejjebb van a cucc :)

(#8581) fuzzyka válasza Rotate (#8580) üzenetére


fuzzyka
tag

Nagyszerű. köszönöm !!!!!

(#8582) Máté94


Máté94
addikt

A 2. telefon is szar. Kikapcsol, nem lehet elérni mobilon, mert nem jelzi.
622-es van rajta.
Szerintetek Telenort rá lehet venni arra, hogy adjon helyette egy HTC Incredible S-t?
Itt anno olvastam, hogy valakinek sikerült egy SGSII-re válltani, ráfizetéssel.

(#8583) Tutu7030


Tutu7030
veterán

Fr19-nél megoldható egyszerűen, hogy százalékos legyen az akku kijelzés, vagy külön widget telepítés kell hozzá?

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#8584) killer2 válasza Tutu7030 (#8583) üzenetére


killer2
tag

Ha a status baron akarod megváltoztatni, akkor ahhoz külön zip-et kell telepíteni CWMből. XDA-n van fent, asszem "percentage battery mod" néven. Viszont nm árt tudni, hogy ezzel a zenelejátszó vezérlője eltűnik. Bár én úgy tudom, hogy az FR19nek eleve százalékos az akksi jelzője.

(#8585) mattam


mattam
csendes tag

Ez az új gyári Rom fantasztikus!!!Érdemes volt váltani MIUI-ról....Gyors,jó az akksi!Ajánlom mindenkinek!

(#8586) Rotate válasza Máté94 (#8582) üzenetére


Rotate
veterán

még egy szerviz, és szerintem belemennek...érdeklődd meg :)

(#8587) Tutu7030 válasza killer2 (#8584) üzenetére


Tutu7030
veterán

Thx, majd gépről rákeresek. A zenelejátszó vezérlés hiánya nem fog zavarni, mert eddig sem használtam.:)

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#8588) leslien


leslien
nagyúr

elköszönök ettől a fórumtól sok sikert és kitartást GB-ig! maradt 1 fóliám ha vki érdekel
ZAGG invisibleSHIELD for the LG Optimus G2X

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#8589) killer2 válasza Tutu7030 (#8587) üzenetére


killer2
tag

De amúgy hogyhogy nem százalékos most a kijelződ? Az FR19 nekem alapból százalékban írja ki.

(#8590) Rotate válasza killer2 (#8589) üzenetére


Rotate
veterán

nekem sem %-os volt... nem a fear verziót használod? az lehet hogy %-os...

más:

látom hullanak el az emberek :) pedig szerintem nekik hardveres hibájuk van... nem létezik, hogy egyiknek megy jól, másiknak meg szar, aztán ugyanolyan mondjuk a rendszer is rajta...

(#8591) -SamS-


-SamS-
tag

na énis tulajdonos lettem :) nagyon tetszik a telefon, eddig kaptam sms-t hívtak is, volt nemfogadott hívásom is pedig csak 3 órája van meg a teló szóval a telefon részével teljesen megvagyok elégedve.

játékok terén is eszméletlen szuperjó a teló :)

ragasztási hiba nálam is van a kijelzőnél de normál tartásnál nem látszik, és ha nem tudtam volna hogy van ilyen hibája a készüléknek nem is vettem volna valószínűleg észre.

felraktam az LG PC Suite-ot is, de telefonfrissítést nem talált.

a kernel-t kell nézni h megtudjam hogy most mikori van fent ?!

LG Optimus 2x ;) Fckin Awesome ;)

(#8592) Rotate válasza -SamS- (#8591) üzenetére


Rotate
veterán

sztem amíg nem laktad be rakd fel a 725-ös gyárit Smartflashel, vagy a kdz módszerrel, és akkor a legfrissebb rendszert lakhatod be :)

bár van az a mondás is, hogy: "if it ain't broke, don't fix it" :D de sokaknak nagyon jól muszikál :)

[ Szerkesztve ]

(#8593) -SamS- válasza Rotate (#8592) üzenetére


-SamS-
tag

majd ha szarakszik a rendszer akkor majd felrakom :) addig amíg minden működik hagyom a gyári állapotában

LG Optimus 2x ;) Fckin Awesome ;)

(#8594) Rotate válasza -SamS- (#8593) üzenetére


Rotate
veterán

melyik van rajta? ha belemész az about phone-ba milyen Basebandet és SW verziót ír? :)

(#8595) -SamS- válasza Rotate (#8594) üzenetére


-SamS-
tag

alapverzió (gondolom ez a baseband) :
1035,21_20110405

kernel : 2,6,32,9-dirty

LG Optimus 2x ;) Fckin Awesome ;)

(#8596) Rotate válasza -SamS- (#8595) üzenetére


Rotate
veterán

hát erről mondjuk talán érdemes lenne frissíteni, májusi basebandes ROM-mal volt a legtöbb gond, de ez a te döntésed, ha nem jönnek elő a szokásos hibák akkor ne frissíts, ha nem szeretnél :)

[ Szerkesztve ]

(#8597) Rotate válasza Rotate (#8596) üzenetére


Rotate
veterán

májusi=áprilisi*

[ Szerkesztve ]

(#8598) wolruf válasza mattam (#8585) üzenetére


wolruf
őstag

Ezt mondogattam en is :) Amiota feltettem,remek:) Stabil,gyors minden mukodik.

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#8599) -SamS- válasza Rotate (#8596) üzenetére


-SamS-
tag

eddig amennyit használtam nem volt hiba, talán 1-2 váratlan belassulás fagyás de aztán minden oké volt.

amúgy ilyen helyzetben mit kellene frissíteni ? a basebandet vagy a kernell-t vagy esetleg mind a kettőt kell ?

és ezek után angol lesz a készülék vagy magyar marad ?

LG Optimus 2x ;) Fckin Awesome ;)

(#8600) Rotate válasza -SamS- (#8599) üzenetére


Rotate
veterán

vagy a Smartflashel töltsd le a megfelelő frissítő eszközt és megfelelő ROM-ot (euro open v10d, jul 25)... vagy pedig a kdz frissítős megoldással csináld, mindkettő benne van az első hszben, friss linkekkel és elérhetőséggel :) a kernelt lehet cserélni, de külön a gyári kernelt nem lehet úgymond frissíteni...

gyári romnál vagy frissítesz csak basebandet, de a rom megmarad, vagy teljes romot, ezzel együtt a basebandet is... utólag persze cserélhetsz kernelt ha akarsz...

ha custom romot raksz fel, ott az a baseband marad ami fenn volt, csak a rom változik, és ehhez is tudsz másik kernelt rakni... de sztem még ne variálj a kernellel, kezdetnek rakd fel az új v10d-t, Smartflashel vagy kdz ami jobban tetszik a leírások alapján :) hidd el nem bánod meg :)

és igen, magyar marad a telefon :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.