Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8801) andriska0725


andriska0725
tag

köszönöm :) és hogyan tudok a legegyszerűbben romot cserélni??

(#8802) suppe válasza andriska0725 (#8801) üzenetére


suppe
tag

1. hsz. alapján tedd fel a v10d-t, nem nehéz...

"Az állatkert a kapun kívül is folytatódik!"

(#8803) lortnok


lortnok
csendes tag

Sziasztok!
Mi lehet a baj ha v10dre akarom felrakni a legújabb neoblazet es miutan felrakta nem tolti be a rendszert. Negall a toltes

(#8804) kun0203 válasza lortnok (#8803) üzenetére


kun0203
tag

Rakd fel a root explorer-t és menj a system/etc részre és hozz létre egy mappát init.d néven.
Majd másold bele ezt a fájlt:
[link]
Töröld a nevéből a kiterjesztést (txt) és állítsd be a permission részt a fájlon és a mappán így:
[link]
Ezután már menni fog a neoblaze.

[ Szerkesztve ]

(#8805) lortnok válasza kun0203 (#8804) üzenetére


lortnok
csendes tag

Nagyon köszönöm a gyors valaszod :)

(#8806) Daniel Alves


Daniel Alves
őstag

A telefon működik hibátlan :D viszont a kijelzőn vannak még foltok remélem kiszárad mert ha nem akkor nézhetek kijelző után! :o Már előre félek az árától..valakinek korábban itt a fórumon betört a kijelzője azt mennyiért csinálták volna meg?

Orbea Orca OMR M10iLTD www.translapschallenge.com

(#8807) KonzolKartel válasza Daniel Alves (#8806) üzenetére

aprón van egy eladó

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#8808) ropi-man


ropi-man
csendes tag

Sziasztok!

Ha jól tudom akkor a teló alján mindkét szélső lyuk hangszoró!?Az lenne a kérdésem hogy az normális-e hogy nekem csak az egyik szól akármit csinálok(játék,zene,csengőhang).

(#8809) suppe válasza ropi-man (#8808) üzenetére


suppe
tag

normális, mert nem jól tudod: egy hangszóró + egy mikrofon
nyugi, sokan benézték már :)

"Az állatkert a kapun kívül is folytatódik!"

(#8810) ropi-man válasza suppe (#8809) üzenetére


ropi-man
csendes tag

:DD Oké, köszi!

(#8811) Goatman


Goatman
aktív tag

Üdv!

Sikerült valakinek BT egeret és/vagy billentyűzetet párosítania Optimus 2X-el különösebb funkcióveszteségek nélkül? Ha igen, a márkáját és a típusszámát az ominózus eszközduónak nagyon megköszönném :)

A választ előre is köszi :R

92 pirospont a régi Hardveraprón: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Goatman

(#8812) ropi-man


ropi-man
csendes tag

Most hogy nézegettem a telefont láttam hogy az enyémnek is "bevilágít oldalt a kijelzője, nem vészes annyira, minimális és nem is zavar.Viszont szerintetek kicserélik később is ez miatt a telefon gariba?Mert akkor ugye új telefon újra 2 év gari. :))

(#8813) ropi-man


ropi-man
csendes tag

Még 1 kérdés, bocsi.Írtátok hogy frissítsem a telót ha nem a V10d van rajta, na most én nyomtam egy frissítést a pc suit-al ami V10c re frissített, úgyhogy gondoltam megpróbálom az első hozzászólásban leírt másik módon, de nem tudom hogy most nekem melyik romot kell letöltenem arról a linkről.Én V10d-t csak vodafone hungarynál látok, a telefon meg telenoros az nem baj?És ha esetleg elrontom a frissítést az mennyire baj? Bocsi a sok kérdésért csak elég új nekem ez az androidos rendszer, meg hát a telefon is. :R

(#8814) Rotate válasza ropi-man (#8813) üzenetére


Rotate
veterán

Euro opennél szedd a julius 25-eit :)

(#8815) -SamS-


-SamS-
tag

ma vettem fel egy full HD-s és egy 720p-s felvételt napos időben, és eszméletlen hogy milyen jó képe van a telónak egy 82cm-es HD tv-n :D még énis meglepődtem. (de amúgy én túl sok különbséget nem vettem észre, talán a fullhd kicsit szebb volt, de gondolom csak a bitráta miatt)

plusz a lejátszáshoz nem kellett csak a 3gp-t átírni mp4-re mert a kódolás változatlan :)

LG Optimus 2x ;) Fckin Awesome ;)

(#8816) -SamS-


-SamS-
tag

ha valakinek van esetleg mega jump nevezetű játéka és még nem updateolt, 1.4ről 1.6ra az megmondaná hogy a háttérben a kisfickó "repül" e ? :) csak mert 1.6ban már nem és ha jól emlékszem 1.4ben még száguldott és jobban is nézett ki úgy a menü :)

LG Optimus 2x ;) Fckin Awesome ;)

(#8817) ropi-man válasza Rotate (#8814) üzenetére


ropi-man
csendes tag

Köszi,majd ma megpróbálom mert szerintem ezzel a c-vel lasabb lett.
:(

(#8818) peter_27 válasza ropi-man (#8817) üzenetére


peter_27
aktív tag

Itt van, innen gyorsabban jön: [link]

Galaxy S10

(#8819) jooker82 válasza Daniel Alves (#8806) üzenetére


jooker82
nagyúr

20-asba került neki....

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#8820) Tutu7030 válasza -SamS- (#8815) üzenetére


Tutu7030
veterán

Én az iMediaShare alkalmazással(miui-val nem működött) szoktam átküldeni a tv-re(samu 32b650) wifin. Szintén 720-as felbontással szoktam operálni. Bőven jó, és egy kicsit kevesebb helyet is foglal, mint az 1080.:)
Csak sajnos kevés a 8GB-os kártya...:DDD Kellene normális áron minimum egy 16-os.:)

[ Szerkesztve ]

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#8821) Rotate válasza Tutu7030 (#8820) üzenetére


Rotate
veterán

Linkeltem párat még a múlt héten vmikor... Keress rá itt, hogy Sandisk és raktam linket is, nem csak Sandiskhez, csak így megtalálod azt a hszt :)

(#8822) Tutu7030 válasza Rotate (#8821) üzenetére


Tutu7030
veterán

Köszönöm! :R
Már rendeltem is egy 16-os class10-et. 16GBP volt összesen.
Remélem működik is majd.:DD

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#8823) -SamS- válasza Tutu7030 (#8820) üzenetére


-SamS-
tag

majd ha megjön a fizu akkor majd beszerválok szerintem ebayről egy 32-es class10-eset :) max 8e-ért már lehet kapni :)

amúgy azt nem lehet valahogy kirakni hogy mennyi percet tud felvenni még a telefon ? 5530nál már megszoktam hogy tudtam mennyivel tudok gazdálkodni :)

LG Optimus 2x ;) Fckin Awesome ;)

(#8824) Tutu7030 válasza -SamS- (#8823) üzenetére


Tutu7030
veterán

Most, hogy mondod... tényleg hiányzik ez az opció. :W :D

A 32 nem túlzás? Az akksi úgy sem bírja addig, hogy tele tudd venni videóval. ;] :DD :DD

[ Szerkesztve ]

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#8825) Rotate válasza -SamS- (#8823) üzenetére


Rotate
veterán

ebay-en azért oda kell figyelni, sok a csaló :)

(#8826) stickrs


stickrs
senior tag

bekapcsolás után nem kéri a pin-t,és persze igy nem is birok semmit se hivás se sms...hogy birom előhozni h kérje?

-na,végre sikerült :D

[ Szerkesztve ]

Nokia 808 PureView, LG G5, Xiaomi MI 10 Ultra

(#8827) -SamS- válasza Tutu7030 (#8824) üzenetére


-SamS-
tag

32 giga lehet kicsit túlzás, de ha pl filmet is rakok rá vagy sorozatot és a játékokat is tárolnék a külsőn akkor máris könnyebben betelik mint egy 16os :)

ebay-en meg majd oda figyelek a vásárlásra :)

LG Optimus 2x ;) Fckin Awesome ;)

(#8828) stickrs válasza -SamS- (#8827) üzenetére


stickrs
senior tag

ha véletlen memorette cl10es kártyát nézed,akk itt róla egy vélemény: "This product is barely capable of 1MB/s transfer. I tried with two different adapters, including the one that came with the product and the transfer speed is fairly consistent (and 10x too slow)."

Nokia 808 PureView, LG G5, Xiaomi MI 10 Ultra

(#8829) -SamS- válasza stickrs (#8828) üzenetére


-SamS-
tag

na akkor ilyet nem veszünk :D inkább kiadok egy 10-est egy értelmes kártyára.

LG Optimus 2x ;) Fckin Awesome ;)

(#8830) Rotate válasza -SamS- (#8827) üzenetére


Rotate
veterán

Egyébként elég körülményes megoldani, hogy a külső sd-n tudd tárolni a gameloft játékokat, ráadásul nem is mindenkinek ment... Egyenként kell patchelni a gépen minden játékot...

(#8831) stickrs


stickrs
senior tag

nektek mennyi a szabad ram? milyen programokat töröltetek a gyáriak közül? ja,és valaki használja fólia nélkül a telt?

Nokia 808 PureView, LG G5, Xiaomi MI 10 Ultra

(#8832) Rotate válasza stickrs (#8831) üzenetére


Rotate
veterán

Szabad ram indításkor 180 mega körül van, 2-3 nap után leesik 100 alá, olyankor már frissítő érzés egy restart...

Fólia kb 4 hónapja nincs rajta, karcom egyelőre nincs, viszont vigyázok rá :)

(#8833) ropi-man


ropi-man
csendes tag

Hogyha Smartflash-el teszem fel a V10d romot, attól még a gari nem veszik el ugye? :))

(#8834) Rotate válasza ropi-man (#8833) üzenetére


Rotate
veterán

Mivel az is gyári rom nincs mitől félned...

(#8835) -SamS- válasza Rotate (#8832) üzenetére


-SamS-
tag

a futó szolgáltatásoknál leeht megnézni a ram-ot ? vagy hol lehet úgy amúgy ? :)

nekem kb 3 napja nincs fólia a telón, tegnap beszartam mert egy porszemet nem bírtam letörölni, és azt hittem karcos lett... :D

most keresek rá tokot :)

LG Optimus 2x ;) Fckin Awesome ;)

(#8836) peter_27 válasza stickrs (#8831) üzenetére


peter_27
aktív tag

Gorilla glass-ról annyit, hogy 3 hétig használtam fólia nélkül, majd egy hölgy ismerősöm játszott rajta Fruit Ninja-t de sajnos a körme kövekkel volt díszítve :((( rögtön lett rajta egy hajszákarc ami épp hogy csak észrevehető, de akkor is meglátszik rajta :O . Ezután másnap első dolgom volt fóliát rakatni rá.

Galaxy S10

(#8837) Rotate válasza peter_27 (#8836) üzenetére


Rotate
veterán

A gorilla glass ásványi anyag ellen nem véd... Nem kell rá feltétlen fólia, az is elég, ha nem karcolgatjuk kővel kirakott műkörömmel :D

(#8838) -SamS- válasza peter_27 (#8836) üzenetére


-SamS-
tag

magyarul nő kezébe ilyen telefon nem való :D főleg nem műkörmösökébe :D

LG Optimus 2x ;) Fckin Awesome ;)

(#8839) peter_27 válasza -SamS- (#8838) üzenetére


peter_27
aktív tag

Utólag már én is rájöttem :F

Galaxy S10

(#8840) bostone


bostone
addikt

A smartflash használata, nem jár gari vesztéssel?

(#8841) drpele válasza bostone (#8840) üzenetére


drpele
senior tag

Ha gyári Lg P990 Rom-ot flashelsz rá, akkor miért járna?

"Mily különös a mi helyzetünk, a Föld gyermekeié. Csak rövid látogatásra van itt mindenki. Nem tudja miért, de néha azt hiszi, hogy sejti." - Albert Einstein

(#8842) Pumba3


Pumba3
tag

Sziasztok! Az új MIUIkkal kinek mi a tapasztalata? :)

iPhone 4 8GB Black 5.0.1

(#8843) horseface77 válasza Pumba3 (#8842) üzenetére


horseface77
tag

Hali.Most búcsúztam el tőle.Így hirtelen:hdmi videólejátszás bugos,gépre kötve mountoláskor fagyás,és a kedvencem:nem tud lockolni a gps!Ez a hivatalos 1.8.19.Volt.

[ Szerkesztve ]

"Szívritmus pihenés közben 42,megterhelés alatt 43"

(#8844) tothl


tothl
addikt

thanatos 2.1 -et próbálta valaki ? v10d -re épül.....

(#8845) tome.jr válasza tothl (#8844) üzenetére


tome.jr
addikt

Nálam ez van fenn, nem mondanám 100%-ban stabilnak, volt már pár fc + az fr19 gyorsabb is volt nála, bár annak is voltak bajai.

A DJ Droid 0.8-at fogom még kipróbálni, az is v10d-re épül.

[ Szerkesztve ]

(#8846) Rotate


Rotate
veterán

egyébként attól függetlenül, hogy eddig nem volt komolyabb hibám, tegnap csinált egy BSOD-t tegnap a telefon, azaz nem tudtam felkapcsolni a képernyőt, és csak aksi ki-be segített... eddig ez a legjobb rom ettől függetlenül, bár a v10d előtt még ezt sosem csinálta nekem... viszont most is csak 1x... remélem nem lesz gyakori...

(#8847) Tutu7030


Tutu7030
veterán

Tudom, nem divat az mms, de azért hátha van olyan telenoros user,aki használná és nem megy.
Nekem is hol működött, hol nem(de inkább nem).:D
Azt hiszem, rájöttem a logikájára. Valamelyik alkalmazás(APN backup?) átírta az APN beállításoknál a net APN beállítás alatt a kapcsolat típusát "intertnet"-ről "default"-ra.
Ezzel a net működött, viszont az mms nem(hiába voltak jók az mms APN beállításai).

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#8848) Cheif


Cheif
tag

sziasztok!
olyan kérdésem van, hogy tapasztalt már valaki olyat, hogy iszonyatosan belassul a telefon?
pl. megnyomom a tetején a gombot és 5-6mp mire bejön a kép
gyári teló, nincs rootolva
restart nem oldotta meg, elvileg semmi nem eszi a memóriát, programok nincsenek beakadva

(#8849) wolruf válasza Cheif (#8848) üzenetére


wolruf
őstag

Szerintem frissíts v10d-re ha még nem az van fent. Amióta azt használom (gyári cuccokkal én is), semmi bajom vele. Sőt, nagyon-nagyon remek.

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#8850) Bear válasza Cheif (#8848) üzenetére


Bear
aktív tag

Nálam akkor volt ilyen, ha az sd kártya problémázott. Vedd ki és úgy próbáld ki.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.