Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7451) Skynet258 válasza Pumba3 (#7450) üzenetére


Skynet258
veterán

Elsőre a Simi Folder ugrott be, de lehet más volt... de az ilyen pl. Vagy tegnap óta a Go Launcher mappakezelése is hasonló.

https://geekpulse.hu

(#7452) Pumba3 válasza Skynet258 (#7451) üzenetére


Pumba3
tag

Feltettem a Simi Folders-t. Hasonló hasonló, de nem ez volt az :) ez is jó, köszönöm! :) De a másik jobb lenne :D Tudom, ilyet ne kérjek, mert nem tudod Te sem megjegyezni! :D Mondjuk amennyit ki próbálsz, nem is csodálom... :D De köszönöm a simi-t :D

iPhone 4 8GB Black 5.0.1

(#7453) LaptopSystem

Sziasztok rég jártam már itt van valami változás esetleg?gondolom nem jött még ki a 2.3-as szoftver?

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#7454) derrik válasza Skynet258 (#7444) üzenetére


derrik
őstag

Most melyiknek.....melyik az alapja ?????
És miért megy a veszekedés? A MIUI és Celebration HD között ???

(#7455) bence007


bence007
tag

Aki tudna nekem függetlenítésben segíteni kérem keressen már meg privátban!

(#7456) bence007


bence007
tag

Aki tudna nekem függetlenítésben segíteni kérem keressen már meg privátban!

(#7457) BloodRay válasza LaptopSystem (#7453) üzenetére


BloodRay
veterán

Továbbra is augusztust mondanak a 2.3-ra a 2X-nek. :)
Én most P920-at használok egyébként, arra meg valami októberre ígérik. :DDD
Mondjuk egyelőre úgy tűnik a P920 teljesen bugmentes. Egy hangyányival gyorsabb egyébként mint a P990, csak minimálisan kevesebb a programtelepítésre rendelkezésre álló memória. Ami kellemetlenebb, hogy gyengébb az üzemidő és nincs olyan gesture vezérlés mint a P990 esetén(telefon oldalsó böködése). :O

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#7458) stickrs


stickrs
senior tag

ehhez az fr19-hez kell még valamit felrakni,vagy csak ugyanugy mint a miuit cwm-el felrakom?

Nokia 808 PureView, LG G5, Xiaomi MI 10 Ultra

(#7459) HaRdCoRe válasza stickrs (#7458) üzenetére


HaRdCoRe
aktív tag

Önmagában is teljesen megfelelő az fr19.

(#7460) fuzzyka


fuzzyka
tag

Skynet nagyon koszi a asegedletet! Igy pofon egyszrru volt!viszont az nem tudna nekem megmondani vki h miert nem vilagitanak az erintogombjaim?mukodnek de az elso jepernyo lezaras es feloldas utan mar nem !!!valami otlet??

Udv

(#7461) Rotate


Rotate
veterán

oh fuck, elfelejtettem,hogy nincs fenn a cwm és kireszeteltem a telót... titanium backup hello :D

(#7462) leslien


leslien
nagyúr

vki pls help ezt smartflash-el hogy kell felrakni
BIN_LGP990AT-00-V10c-NEU-XXX-JUN-22-2011+0.zip :F

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#7463) horseface77 válasza leslien (#7462) üzenetére


horseface77
tag

Helló! Ki kell csomagolni a telepítés menete gyönyörűen le van írva az első hozzászólásban.

"Szívritmus pihenés közben 42,megterhelés alatt 43"

(#7464) drstupid


drstupid
tag

Sziasztok! elég extrém kérdéssel fordulok hozzátok! Olyan programot keresek ami mindkét kamerán rögzít, létezik ilyen, vagy egyáltalán lehetséges? Elég fontos lenne :) köszönöm

Eladó termékeim : http://href.hu/x/ekrb

(#7465) leslien válasza horseface77 (#7463) üzenetére


leslien
nagyúr

mivel kell kicsomagolni? mert a win rar nem akarja

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#7466) BloodRay válasza drstupid (#7464) üzenetére


BloodRay
veterán

Egyszerre mindkettőn? Szerintem ilyen nincs.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#7467) stickrs


stickrs
senior tag

total commanderbe ki lehet csomagolni.

Nokia 808 PureView, LG G5, Xiaomi MI 10 Ultra

(#7468) leslien válasza leslien (#7465) üzenetére


leslien
nagyúr

vagy létezik ebből már cwm-es változat is mert nekem csak 160 mb :F
de most töltök 644 mb sztem itt qtam el :)

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#7469) horseface77 válasza leslien (#7468) üzenetére


horseface77
tag

Ott lesz a hiba nekem is hatszázvalahány mega csomagolva.Esetleg megfontolhatnád a MIUI-t az cwm-ből rakható és fényévekkel jobb szerintem.

"Szívritmus pihenés közben 42,megterhelés alatt 43"

(#7470) borztej


borztej
csendes tag

sziasztok!

tudnátok nekem mondani egy olyan progit, amivel egy stock gingerbread felületet tudnék ráhúzni a telóra?

nincs rootolva atelóm

(#7471) wolruf válasza borztej (#7470) üzenetére


wolruf
őstag

Van Gingerbread launcher a marketben ingyenesen, az nagyon olyan. Haverom a Galaxy S-en ezt használja, nekem az LG sajátja is tetszik.

Viszont nekem is lenne kérdésem. Hogy lehet beállítani, hogy a tárcsázóban ne ,,tagolja szét'' a telefonszámot? Milestone-nál megtaláltam, ennél nem :S

Köszi :)

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#7472) stickrs


stickrs
senior tag

feltettem az FR19-et. nem lehet valahogy rátenni azt a képernyőlezárós fintát mint a miuinál ami volt,hogy olyan "régi tv" feelingbe kikapcsolja a képernyőt? am elég szégyen a lg-nek h a custom rom-ok ennyivel jobbak mint a gyáriak..gyorsaságban tényleg nagyon ott van a miui is meg az FR19 is..akku időről meg nem is beszélek(régi v10c volt a miui előtt)

Nokia 808 PureView, LG G5, Xiaomi MI 10 Ultra

(#7473) borztej válasza wolruf (#7471) üzenetére


borztej
csendes tag

azokat próbáltam, de még az ikonokat sem rajzolták át. nekem olyan kéne, ami az egész felhasználói felületre ráhúzza a skint

(#7474) leslien válasza horseface77 (#7469) üzenetére


leslien
nagyúr

nekem is az van fent csak még a 0606 alappal :) de jön Celebration HD azt már a 0622-vel rakom fel :D

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#7475) horseface77 válasza stickrs (#7472) üzenetére


horseface77
tag

A Screen off and Lock progiban van ilyen régi tv kikapcsolási effekt.

"Szívritmus pihenés közben 42,megterhelés alatt 43"

(#7476) wolruf


wolruf
őstag

Ezt nem tudom láttátok-e, új market :)

[link]

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#7477) P3TR!CK válasza wolruf (#7476) üzenetére


P3TR!CK
senior tag

Skynet már kb. 2 hete linkelte, le is lehetett már akkor tölteni! :)

OFF: Tegnap eladtam a kicsikét, holnap hozzák az iPhone 4-et. Remélem nem bánom meg.

[ Szerkesztve ]

(#7478) stickrs


stickrs
senior tag

horseface77: kösz :D

Nokia 808 PureView, LG G5, Xiaomi MI 10 Ultra

(#7479) Skynet258 válasza P3TR!CK (#7477) üzenetére


Skynet258
veterán

Ha buherátor szellemű vagy, akkor megbánod, ha csak használni akarod ahogy van... akkor nem. ;) De kívánom, hogy járj szerencsével! ;)

https://geekpulse.hu

(#7480) wolruf válasza P3TR!CK (#7477) üzenetére


wolruf
őstag

Hogy lehetek ilyen vakegér?! Ja, hogy két hétig nyaraltam és most értem haza? Bocsánat :D Na mindegy, a jó szándék vezérelt :)
Ma az én kezemben is volt huzamosabb ideig (pár óra) egy iPhone4, nekem nem jött be, bőven marad a nyűgökkel is a 2x :)

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#7481) LaptopSystem válasza BloodRay (#7457) üzenetére

P920 ez ugyan ugy néz ki mint a 2x :K

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#7482) fuzzyka


fuzzyka
tag

Szevasztok!!

Nektek milyen az üzemidő MIUI-val? Volt ma kb 15-20 perc beszélgetés és 10 perc net meg egy kevés nyomkodás kb ennyi, reggel fél nyolckor vettem le a töltőről és most 40%-on van? jah és 2g-n ment egész nap (reggel egy fél órát 3g-n)!

És miért van az h nem világítanak az érintőgombok??ha bekapcsolom világít, ha lezárom a és kinyitom akkor már nem és nem is kapcsol be többet!!

Üdv

(#7483) Skynet258 válasza LaptopSystem (#7481) üzenetére


Skynet258
veterán

Kb. annyi hasonlóság van köztük, hogy LG, más nem nagyon, se külsőleg, se belsőleg... 3D-ről nem is beszélve. Szerintem a P920 szebb... kapásból nincs az alján az a nagy üresség, mint itt. De mondjuk a 3D sztori meg pont nem hoz lázba... :U

fuzzyka: nálam a gombok világítanak, üzemidő hasonlóan tré.

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

(#7484) horseface77 válasza fuzzyka (#7482) üzenetére


horseface77
tag

Helló! Nálam üzemidő oké,a gombok is világítanak rendesen.Wipe-ok megvoltak? Érdemes wipe-olni a battery stats-ot is full töltés után.Az a tapasztalatom,hogy kell pár töltés\merítés amíg beáll az üzemidő.

"Szívritmus pihenés közben 42,megterhelés alatt 43"

(#7485) fuzzyka válasza horseface77 (#7484) üzenetére


fuzzyka
tag

Csak tegnap este óta van fent szal lehet, hogy az megjavul az üzemidő...De mi a szöszt kezdjek a gombokkal? Idegesít nagyon!

(#7486) jooker82 válasza BloodRay (#7457) üzenetére


jooker82
nagyúr

Akkor gondolom a Blackre meg szeptemberben érkezik....
Nagy dilemába lennék,ha most kellene választani.. a 2x és 3D között... A 2x külsore sokkal szebb...meg gondolom a kijelző is....a 3D-nek meg ugyebár van egy egyedisége....
kb 5% gyorsulást irtak a 2x-hez képest....
A bugokat kiszedik az 2x-ből?? adtak már rá magyarázatot,h mi volt az oka az elvileg sok hibajelenségnek??

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#7487) janes74


janes74
senior tag

Lejött a magyarítás (MIUI)Kérdés:sima install zip,vagy update?Bocs a kérdésért,olvasom Skynet blogját de szinte használhatatlan a netem. :(( Ötödször próbálok hsz.-t küldeni.Ahhh... :O

(#7488) fuzzyka


fuzzyka
tag

Még egy kérdés!!

Melyik verziót érdemes felrakni a fr19-ből?Nem jön be nekem ez az iphone-os stílus...És ha most MIUI van fent akkor rakjam vissza gyárit vagy mehet rá erre?

Üdv

(#7489) horseface77 válasza fuzzyka (#7488) üzenetére


horseface77
tag

Én sem a saját felületét használom...Rádobsz egy Go launchert valami normális skinnel és már semmi nem látszik az iphone feelingből.

"Szívritmus pihenés közben 42,megterhelés alatt 43"

(#7490) fuzzyka válasza horseface77 (#7489) üzenetére


fuzzyka
tag

Launcher Pro van nekem is de az az egész menürendszer meg on off mindenhol :D !! Nekem valamiért nem tetszik, de most olvasgatom, hogy full gyári a modaco és azt meg szeretem ,ezért gondoltam megpróbálkozom azzal!

(#7491) stickrs


stickrs
senior tag

én ma dobtam rá ezt és gyors is,nem is merül nagyon,camera hack is ráment lazán,ugyh nekem ez most tökéletes :)

Nokia 808 PureView, LG G5, Xiaomi MI 10 Ultra

(#7492) fuzzyka válasza stickrs (#7491) üzenetére


fuzzyka
tag

Lecsekkolom, köszönöm!!!!!

(#7493) latyika94


latyika94
csendes tag

A modaco fr19 es online kitchen-t hogy lehet használni ?
Vagy csak prémium előfizetők használhatják ?

(#7494) Skynet258 válasza latyika94 (#7493) üzenetére


Skynet258
veterán

Meg is válaszoltad a saját kérdésed... ;)

https://geekpulse.hu

(#7495) bazs.android válasza z0d1AK (#1) üzenetére


bazs.android
csendes tag

Sziasztok!

Az első fórumos megnyílvánulásom rögtön egy kérdés/kérés lenne felétek, főleg Optimus 2X tulajok felé....

Elhatároztam, hogy beruházok egy Optimusra. Nem akarom az üzlet nevét leírni, de a leadott rendelés után felhívtak, hogy a készletük többsége hibás, így visszaküldik, és nem is valószínű, hogy lesz ezek után náluk az LG kétmagos telefonja. Kicsit kétségbe estem, mert eddig is csupa negatív tapasztalataim voltak LG okostelefonok kapcsán, és most elbizonytalanodtam... érdemes megvennem máshol, vagy hagyjam az egészet?

Ugyanebben az üzletben tavaly vettem a Galaxy S-emet. Egyszer sem volt vele gond, valójában egy S II az álom, csak éppen 40 rugóval drágább... egy szó mint száz: elcsábultam az Optimustó, az ára is korrekt, csak kérdés, érdemes-e megvennem, nem túl nagy a rizikófaktor?

Vélemények, tapasztalatok, bármi jöhet, mindent előre is köszönök szépen!

Üdv: Bazs

(#7496) horseface77 válasza bazs.android (#7495) üzenetére


horseface77
tag

Már más is írt ilyen boltról.Van egy sejtésem ezzel kapcsolatban.Ez a bolt szerintem úgynevezett"bolti garanciát" ad a készülékre vagyis ha hiba van azt hozzájuk tudod vinni és ők javítatják saját költségükön.Na mármost valószínűleg a kezdeti sok hiba főleg szoftveres probléma miatt sokan visszavitték és ez túl nagy költség lett egy kis boltnak.Ez ne tántorítson el a főzőtt romok már elég jók.Vásárolj gyári garis telót.

"Szívritmus pihenés közben 42,megterhelés alatt 43"

(#7497) janes74


janes74
senior tag

MIUI magyarul kommunikál! :D Úgy néz ki stimmel,bár az sms gond(újraindul)megvolt de a blogot elolvastam és mindjárt megoldottam.Andro-Id blog Rulez!(Hála Skynet Mesternek :R )

(#7498) bazs.android válasza horseface77 (#7496) üzenetére


bazs.android
csendes tag

Köszönöm a gyors választ, érdeklődni fogok más üzletekben is!

(#7499) Skynet258 válasza janes74 (#7497) üzenetére


Skynet258
veterán

Az igazi dícséret a fordítót, slukk kollégát illeti. Én csak kapocs voltam... ;)

https://geekpulse.hu

(#7500) janes74 válasza Skynet258 (#7499) üzenetére


janes74
senior tag

Bocs,igazad van!Hatalmas Köszönet slukk"kollégának"! :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.