Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8351) kun0203 válasza Rotate (#8349) üzenetére


kun0203
tag

Köszi, akkor neki is fekszem a telepítésnek.

(#8352) Rotate válasza Bagoly81 (#8350) üzenetére


Rotate
veterán

ne feledd, hogy már mióta kinn van az x10, és az SE-nek van pár pár GB-s telefonja, onnan már nem olyan bonyolult portolni...

előbb utóbb itt is lesz GB... szarul indult az LG de a legújabb két frissítésre nálam abszolút nincs panasz, jönnek azok, csak lassan... talán majd egyszer ez is simábban fog menni mint most...

az eladáshoz sok szerencsét/vevőt/jó árat kívánok :)

kun0203:

egyébként ezzel a módszerrel megmaradnak az appok és a beállítások is, egyedül a root és a cwm ugrik, de azt fél perc visszarakni :)

[ Szerkesztve ]

(#8353) peter_27


peter_27
aktív tag

Felraktam én is a 725 BB+RIL-t. Smartflash-el a BB-t cwm-ből a RIL-t. Mondjuk én V10C neu-ra. Tesztelgetem, meglátjuk lesz e vele gond.

Galaxy S10

(#8354) KonzolKartel

Szerintem, és sokak szerint a tegra2 miatt csúszunk...

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#8355) Rotate


Rotate
veterán

ha valaki most keresni memória kártyát, akkor ajánlom ezt a helyet, én is innen vettem anno, csak többért, magyarországra 2 font a posta, még úgy is nagyon megéri :)

[link]

Sandisk 16 gigás class 2 - 5000 Ft postával... a Sandisk csalóka, a class 2-eseik class 4-es sebességet adnak vissza a teszteken, tehát jobbak mint a többi class 2-es :)

Kingston 16 gigás class 4 - 5500 Ft postával...

saját márkájú noname kártyájuk 16 gigás class 4-es 5000 Ft, nekem konkrétan ilyen van tőlük, csak én még drágábban vettem... semmi gond a működéssel, és a sebességgel sem :)

sztem aki vacilált eddig az harapjon rá, nem tudom meddig vannak ilyen árak :)

és még egy jó deal, ugyanaz a Sandisk mint feljebb csak 6000 Ft, de az árban van egy 3000 forintos kamera tasak is :) [link]

[ Szerkesztve ]

(#8356) -SamS-


-SamS-
tag

ha már a memóriakártyáknál tartunk, esetlegesen egy 4 gbos class 4-es kingston érdemes beletenni a gépezetbe ? megmaradt az előző telóból ha meg lehet akkor felhasználnám ennél a telónál, mondjuk zenére.

LG Optimus 2x ;) Fckin Awesome ;)

(#8357) bumbi84 válasza Rotate (#8342) üzenetére


bumbi84
csendes tag

Köszi a tippet, de miért rakjak fel rá korábbi romot, amikor már v10d van rajta? A v10d rosszabb/hibás? Főzött romokkal meg abszolút nem szeretnék próbálkozni, azokat mindenképpen elkerülném.
Sajnos azt nem tudom megnézni, hogy mi szívja le az aksit, mert eddig amikor ez a dolog előjött, a telefon kikapcsolásig merült, és én már csak a kikapcsolt telefont láttam, meg a felmelegedett hátlapot.
Baromi idegesítő amúgy ez a dolog...kb. használhatatlan így a telefon, mert a legváratlanabb helyzetekben merülhet le, ébresztésre meg abszolút nem merem a történtek fényében használni.

(#8358) Rotate válasza bumbi84 (#8357) üzenetére


Rotate
veterán

nem korábbi, az az egyik legújabb, a verzió számozás/betűzés sajnos nem időrendi sorrenben történik... a te v10d romod, öregebb mint az általam ajánlott, jelenleg etalon gyári rom, v10c 622 :)

(#8359) derrik válasza Rotate (#8349) üzenetére


derrik
őstag

na!! én ebbe nem merek bele vágni :( pedig jóvón....:) Feltettem CWM-ből, gyors az biztos :) A négy fájlos fls bb-t próbáltam de nem lett wifi :(

(#8360) bumbi84 válasza Rotate (#8358) üzenetére


bumbi84
csendes tag

Ja, értem. Akkor lehet, hogy teszek egy próbát.

(#8361) Rotate


Rotate
veterán

egy kis kiegészítés azoknak, akik megpróbálnák a kdz file-al történő frissítést... úgy néz ki, hogy win7 alatt nem nagyon akar működni, a kapcsolattal van a gond, valamiért nem rakja fel az illesztőprogramot, ezért nem tud kapcsolódni a telefonhoz...

win7-el ellentétben xp-n tökéletesen működik :)

(#8362) peter_27


peter_27
aktív tag

Már kétszer eljátszotta a 725BB/RIL, hogy wifi után nem állt vissza a mobilnet. :F
Már megy is vissza a 622-es verza.

Galaxy S10

(#8363) tome.jr válasza peter_27 (#8353) üzenetére


tome.jr
addikt

0725 BB-t honnan szedted le?

(#8364) Rotate válasza peter_27 (#8362) üzenetére


Rotate
veterán

mondjuk én nem annyira bízok ebben a 4 részletben felrakós BB-ben...

(#8365) Echoo


Echoo
senior tag

v10cneu 622 van fent jelenleg, de az on/off gomb megszűnik létezni. Hiába nyomkodom, nem kapcsolja ki a kijelzőt, ha pedig magától lekapcsol (1 percre van állítva), utána nem kapcsolja vissza, így csak akku ki-be segít. Mielőtt eladom valami mazochista egyénnek, tennék még egy próbát.

Tehát ha valaki van olyan drága, és leírja, hogy kb. mit töltsek le és honnan, milyen sorrendben és mivel flasheljem fel, annak küldök egy tábla drága csokit. Marhára kezdem unni. Nem akarok naponta flashelni, csak egy működő telefont szeretnék. Ha nem sikerül, nagyon rosszul fog esni, hogy vehetek helyette egy használt Desire-t, vagy egy új Defy-t, mert annyira leesett az ára, hogy másra nem lesz elég!

(#8366) lortnok válasza KonzolKartel (#8354) üzenetére


lortnok
csendes tag

nem a tegra 2 miatt csúszik, nem fogja támogatni a 2 magot, az tuti!

(#8367) horseface77 válasza peter_27 (#8362) üzenetére


horseface77
tag

Lehet,hogy a v10cneu-val nem passzol.Talán az új italianv10d-vel jó lenne.Van aki már felrakta itt hátha megmondja.

"Szívritmus pihenés közben 42,megterhelés alatt 43"

(#8368) horseface77 válasza tome.jr (#8363) üzenetére


horseface77
tag

Valószínűleg innen származik.[link]

"Szívritmus pihenés közben 42,megterhelés alatt 43"

(#8369) Rotate válasza horseface77 (#8367) üzenetére


Rotate
veterán

én a kdzből raktam fel svéd euro open v10d-vel együtt a 725 bb-t, nálam tökéletes... gyors nagyon, és még nem jelentkezett semmi komoly :) :C

(#8370) horseface77 válasza Rotate (#8369) üzenetére


horseface77
tag

Na itt a válasz.Köszi szépen. :C Azt hiszem én is fel fogom dobni.

[ Szerkesztve ]

"Szívritmus pihenés közben 42,megterhelés alatt 43"

(#8371) Rotate válasza horseface77 (#8370) üzenetére


Rotate
veterán

arra figyelj, hogy fentebb írtam, hogy win7-tel lehet nem fog kapcsolódni a kdz updater a telefonhoz... jobb xp-n nekiállni, azon végig kéne mennie :) kun0203 kollégának is gondja volt, aztán nekiállt pontosan ugyanaz a leírás alapján csak xp-n, és simán felment neki :)

meg látom fr19-ed van, nem tudom arra mennyire fog felmenni, lehet nem lesz gond, de én arra nem mertem ráupdatelni... inkább legyalultam gyárira smartflashel, és csak arra updateltem rá a kdz-t :)

[ Szerkesztve ]

(#8372) jooker82


jooker82
nagyúr

A 0722-es szoftal,hogy áll az mkv?? 1080p-t viszi?? És a fotók minősége javult valamit??

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#8373) horseface77 válasza Rotate (#8371) üzenetére


horseface77
tag

Rendben köszi.Akkor inkább visszatolok egy stockot és utána kdz.

"Szívritmus pihenés közben 42,megterhelés alatt 43"

(#8374) Rotate válasza jooker82 (#8372) üzenetére


Rotate
veterán

changelogban nincs benne, hogy ezeket variálták volna, a leglátványosabb javítás a galériában történt, már nem olyan szar a zoomolás mint volt, nem csúszik el :)

(#8375) peter_27 válasza tome.jr (#8363) üzenetére


peter_27
aktív tag

Ahogy (#8368) horseface77 mondja, onnan töltöttem.

horseface77: Lehet. hogy azzal jó lenne, de most már megvárom más tapasztalatát is. És még egy gondom volt vele, az LG naptár nem szinkronizálta le a google naptárból a névnapokat.

Galaxy S10

(#8376) Rotate válasza peter_27 (#8375) üzenetére


Rotate
veterán

nálam a névnapok is ott vannak, de csak július hónaptól számítva, viszont az előző romnál sem voltak ott nálam hamarabbtól... de ha előrelapozok egy évet, jövőre már ott vannak, szal semmiről nem maradtunk le... nem hiszem, hogy valaki 2 hónapra visszamenőleg nézegeti a naptárat, hogy mikor volt milyen névnap :)

megjelennek a beírt szülinapok is, szóval sztem ott valami azzal a kotyvasztott bb-vel lesz... még mindig olyan furcsa nekem ez a négy darabból összeflashelgetés...

(#8377) peter_27 válasza Rotate (#8376) üzenetére


peter_27
aktív tag

Lehet, hogy azzal van gond, de most úgy vagyok vele, megvárom amíg kijön normalisabb formában, és több tapasztalat lesz róla, mert a kzd-s frissítéshez nincs sok kedvem beizzítani egy xp-t.
A naptarban meg SEMMILYEN névnap nem volt.

Galaxy S10

(#8378) horseface77


horseface77
tag

Na már dolgozik a Titanium,nemsoká meglátom mit alkottam.

"Szívritmus pihenés közben 42,megterhelés alatt 43"

(#8379) horseface77


horseface77
tag

Egy biztos-piszok gyors,tesztelgetem.

"Szívritmus pihenés közben 42,megterhelés alatt 43"

(#8380) horseface77


horseface77
tag

Ja igen a 4darabos baseband a cwm-es italyval felejtős.Nem jó a wifi és hálózatkezelés! Rotate kolléga által linkelt kdz módszer a nyerő.Köszi.

"Szívritmus pihenés közben 42,megterhelés alatt 43"

(#8381) KonzolKartel válasza lortnok (#8366) üzenetére

Az mit sem számít, hogy támogatja e a két magot, Az számít, hogy az nvidia szolgáltatja e a drivereket a SoC-jához.

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#8382) derrik válasza Rotate (#8376) üzenetére


derrik
őstag

csak kérdem ??? mert én sem pakolnék ha nem muszáj XP-t !
Azt nem lehet, hogy valaki szépen felpakolja ezt a v10c, és lementi az egész rom-ot, pl. Rom Manager-rel, vagy CWM-ből......és köz kincsé teszi????

(#8383) Diesel1988


Diesel1988
csendes tag

Friss tulajdonosa lettem egy P990 enek. És egyben első androidom is.
Olyan problémára kérnék megoldást, hogy nem látja a SIM karimat. :/ (Telenor) XXLGSM nél vásárolt...

(#8384) Rotate válasza Diesel1988 (#8383) üzenetére


Rotate
veterán

és nem lehet, hogy függő más hálózatban?

derrik:

azzal sokra nem mennél... abban sem lenne benne a bb, tehát ott lennél, ahol ezzel a cwm-es olasz rommal...

(#8385) derrik válasza Rotate (#8384) üzenetére


derrik
őstag

háezt nem tudtam.....azt hittem úgy benne van minden :(

(#8386) Rotate válasza derrik (#8385) üzenetére


Rotate
veterán

előbb utóbb lesz szerintem Smartflash verzió, sztem egy hét vagy kettő... legutóbb is úgy volt :)

(#8387) derrik válasza Rotate (#8386) üzenetére


derrik
őstag

nos yo :) vagy nem....de talán 1x a GB is lesz ....ha nem én is kiszállok ebből a telóból....azt hittem némi innováció is jár vele, de csak a tdozás-fótozás van, emeg nem hiányzik....... a MIUI egy ígéretes darab.....csak nem szeretem a kütyöm funkcióit korlátozni

[ Szerkesztve ]

(#8388) Rotate válasza derrik (#8387) üzenetére


Rotate
veterán

igazából nem értem mi a bajod, a te telefonod jól működik nem?

(#8389) Echoo


Echoo
senior tag

Én elbúcsúzom. Vettem egy Nexus S-t, majd azzal folytatom androidos pályafutásomat. Ha egyszer az LG kegyeskedik az őt eltartó ügyfelek igényeit szem előtt tartani (vagyis lesz rá egy normális stock rom) lehet, hogy visszatérek. Köszönök minden segítséget, szervusztok!

(#8390) jooker82 válasza Rotate (#8388) üzenetére


jooker82
nagyúr

Ilyenkor kivánom,hogy a következő telefonukkal szenvedjenek....és akkor szemét voltam....
Nekem hibátlan a telefon működése.....és annak tudatában vettem meg,hogy a 2.3 később jön...és mint minden gyártónál szokás,még a bejelentési időponthoz képest is késik....
Más meg ezek szerint felelőtlenül megveszi és még sir is itt....
Pedig ma már mindenki kitudja hozni a telefonból azt,h közel tökéletesen működjön.... :F

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#8391) Rotate válasza jooker82 (#8390) üzenetére


Rotate
veterán

igazából engem a 2.3-ban csak a video chat és az elvileg jobb energia gazdálkodás ami vonz... amúgy teljesen jól elvagyok ezzel is, és ez a mostani frissítés meg kifejezetten tetszik, mert stabil gyors, és egy számomra idegesítő hibát végre kijavítottak :)

csinálják ők, csak lassan...

(#8392) jooker82 válasza Rotate (#8391) üzenetére


jooker82
nagyúr

Gyorsulni fog szerinted?? nem mintha lassú lenne...sőt....de nem ismerem a 2.3 tulajdonságait...Nekem egyedül a fájlkezelőbe lassul be,ahol a programok vannak...Nektek ott??

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#8393) kun0203 válasza jooker82 (#8392) üzenetére


kun0203
tag

Nekem ott is megy mint kés a vajban.

(#8394) jooker82 válasza kun0203 (#8393) üzenetére


jooker82
nagyúr

De nekem vagy 100 cumó van benne.... Milyen szoftod van rajta??

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#8395) kun0203 válasza jooker82 (#8394) üzenetére


kun0203
tag

Kiraktam az aláírásomba.
Nekem olyan rengeteg appom nincs rajta csak kb 50.

[ Szerkesztve ]

(#8396) Rotate válasza jooker82 (#8394) üzenetére


Rotate
veterán

nekem 100-120 app van fenn kb nem tudom pontosan, 100 felett rakott vissza a titanium, de azóta raktam még fel valamiket...

go launcherrel használom, gyönyörűen siklik az app draweren is a scroll, sőt, túlságosan is, néha elég elkapni annál az appnál, amit el akarok indítani, egy-kettő leszalad az aljára :D

egyébként esélyes, hogy gyorsuljon, gondolom az új témát majd jobban lepolírozzák, hogy ne fussanak bele valami szarba megint... persze lehet túl optimista lettem a legutóbbi updatetől :)

(#8397) jooker82 válasza kun0203 (#8395) üzenetére


jooker82
nagyúr

Ez lesz hamarosan smartflashbe is igaz??Azt megvárom és feltolom én is....Előtte is hasitott a fájlkezelőbe,vagy most javult meg?? A neo blaze az mit takar??

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#8398) Rotate válasza jooker82 (#8397) üzenetére


Rotate
veterán

valszeg 1-2 hét és lesz smartflash, ő is a kdz updaterrel tolta fel mint én :)

a neoblaze meg custom kernel :)

(#8399) kun0203 válasza jooker82 (#8397) üzenetére


kun0203
tag

Ahogy Rotate is írta ez egy custom kernel 1-2 okossággal pl: oc, voodoo sound de a link többet mond ezer szónál.
[link]
Amúgy szerintem te is a kdz-s módszerrel tedd fel, sokkal megbízhatóbb.

[ Szerkesztve ]

(#8400) jooker82 válasza kun0203 (#8399) üzenetére


jooker82
nagyúr

Jujj,azt a wipolós meg darcic caches nemtudommiket,inkább kihagynám... :N Azzal én anno az fr17-el sokat kinlódtam... :O

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.