Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21001) andriska0725 válasza P-SZ-S (#21000) üzenetére


andriska0725
tag

de a rom meneger-ben, ahonnan telepítettem, nincs 2x-re való recovery.

(#21002) P-SZ-S


P-SZ-S
aktív tag

Biztos hogy van. Ne valami összewarezolt apk-t tölts le, hanem menj fel a marketre és tedd fel a legfrisebb verziót.

(#21003) andriska0725 válasza P-SZ-S (#21002) üzenetére


andriska0725
tag

Sikerült, köszönöm szépen a segítséget :)

(#21005) Koniman


Koniman
tag

Ma sikerült arccal lefelé a sóderágyban kikötnie a telónak miközben már háromnegyedig bent volt a tokjában.
Nem voltam kicsit sem ideges.
Néztem kijelzőket 10.500 Ft + 29.950 Ft -ig

vajon a 10500 Ft-os is gyári lehet?!?
[link]

[ Szerkesztve ]

(#21006) Koniman


Koniman
tag

Ugyanezt a módszert mások egy egyszerű háttérképpel vézik el, de nekem sikerült a drágábbik, de jóval élethűbb változatot választanom. :W
Ezen aztán nem fog ki semmilyen gyári vagy főzőtt rom! :O

(#21007) ntomka válasza Koniman (#21005) üzenetére


ntomka
nagyúr

Ennyit a gorilla kijelzőről.

ツ Headphones on - World off

(#21008) Cruiserke válasza ntomka (#21007) üzenetére


Cruiserke
tag

Sajnos a gorilla csak bizonyos körülmények között nyújt megfelelő védelmet. Anno defy-m kiesett az elsőről, pár apró karccal a hátlapon megúszta. Haverom a defyjét a fűbe dobta és ripityára tört.

Aorus Z590 Ultra, i9 10900, RTX2080, GSkill trident Z NEO 32GB, Samsung S21, Iphone 12 Mini

(#21009) jooker82 válasza ntomka (#21007) üzenetére


jooker82
nagyúr

komolyan mondom egy plexinek,semmi baja nem lett volna,pl a gt540-nek....mert annak van egy minimális rugalmassága.....Kár,hogy a drágább,még rosszabb is...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#21010) ntomka válasza jooker82 (#21009) üzenetére


ntomka
nagyúr

Az a vicc, hogy a hajszálkarcot is könnyebben gyűjti szerintem, mint a normál kijelzők.

[ Szerkesztve ]

ツ Headphones on - World off

(#21011) Koniman


Koniman
tag

Szerencse a szerencsétlenségben az, hogy a fólia összetartja az üveget, gondolom ezért működik még a érintő kijelzője is. Bár azt észrevettem, hogy azóta ha hivás befejeztével elemelem a fülemtől a kijelzőt, akkor az nem kapcsol be ill. nem válik akvivvá, ezért le se tudom rakni.
Előfordult, hogy magától észheztért 8-10 mp mulva, de volt hogy csak akksi ki - be segített.
Ez akkor cinkes amikor a hívó fél nem elérhető és a hangpostáján hagyok pár káromkodós mondatot, ami persze a telefonnak szól.

(#21012) P-SZ-S válasza jooker82 (#21009) üzenetére


P-SZ-S
aktív tag

Na azért tisztázzuk hogy a gt540 rezisztív kijelzős, tehát persze hogy nem tört volna ösze, mivel nincs minek összetörnie. Persze, egy műanyag tányér is jobb egy porcelánnál, mert nem lesz semmi baja ha leesik.

(#21013) Koniman


Koniman
tag

Az összegre vonatkozólag van ötlet, hogy a 10.500 pénzes is lehet gyári?
Esetleg tud vki okosba kijelzőt?
Valami mamut glass-t?

(#21014) Rickenstein válasza Koniman (#21013) üzenetére


Rickenstein
senior tag

Nézz szét inkább az ebay.hu-n. Lehet, hogy találsz gyárit ócón..

PS C:\>_

(#21015) Dusee


Dusee
őstag

olyan volt már valakinek, hogy egyszerűen nem akart működni a kamera? :F
első kép készítésénél még oké, utána a következőnél azt írja, hogy nem sikerült kapcsolódni a kamerához.
valami tipp? :(
cm9 rom
köszi :R

(#21016) Koniman válasza Rickenstein (#21014) üzenetére


Koniman
tag

21 USD szerszámokkal együtt. Nem rossz!

[link]

[ Szerkesztve ]

(#21017) Balázs1986 válasza Koniman (#21013) üzenetére


Balázs1986
addikt

Ajánlom itt, ph-n felkeresni Tazkir-t. Garantáltan gyárit küld, kb. ennyiért, vagy ha szerencséd van, olcsóbban. Én is tőle rendeltem ugyanezen gond miatt.

ntomka: A GG sajnos nem ütésálló, hanem karcálló. Sőt, karcállóságon belül is csak a tompább, főleg fém karcok ellen véd. Homok és társai ugyanúgy karcolják, mint mást.
Az ütésekről meg annyit, hogy első alkalommal, amikor leejtettem, úgy jártam, mint Koniman. Előlapcsere után még kétszer ejtettem le úgy, hogy telefon-hátlap-akksi háromfelé szétszórva végezte (elsőre járda, másodjára konyhakő). A konyhaköves esetnél lett két kis karc, és ennyi. Nagyon függ az eredmény az esés szögétől. Tapasztalat az, hogy ha a sarkával ér földet, akkor van baj (valszleg ott a legnagyobb a feszültség az üvegben).

(#21018) Koniman válasza Balázs1986 (#21017) üzenetére


Koniman
tag

Köszi!

Létezik ezekből is utángyártott?

(#21019) Koniman


Koniman
tag

Nekem nem csak az üveget kellene cserélni? Vagy az az lcd-vel együtt van?

(#21020) molnarpeter válasza Koniman (#21013) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Írok egy privit :)

mp

[ Szerkesztve ]

(#21021) Koniman


Koniman
tag

Közben megtaláltam!

Nekem nem is lcd kell, hanem tuch screen glass!

[link]

(#21022) Balázs1986 válasza Koniman (#21021) üzenetére


Balázs1986
addikt

Pontosan, neked csak az előlap kell, lcd nem. Esetleg ha rendelsz, akkor azt a gumi kétoldalú ragasztócsíkot is rendeld meg (akár rögtön kettőt), ami a glass és a kijelző között van.

Hogy létezik-e utángyártott / hamisítvány, passz. De az illető akit linkeltem, olcsón garantáltan eredetit ad :)

[ Szerkesztve ]

(#21023) andriska0725


andriska0725
tag

sziasztok. nincs valakinek ötlete, hogy főzött romba, miért nem tudom telepíteni a market-et?

(#21024) madmike válasza andriska0725 (#21023) üzenetére


madmike
őstag

CWM-ből próbáltad?

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#21025) madmike válasza andriska0725 (#21023) üzenetére


madmike
őstag

innen töltsd le és cwm-ből telepítsd.

[ Szerkesztve ]

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#21026) andriska0725 válasza madmike (#21025) üzenetére


andriska0725
tag

sikerült..köszönöm a segítséget :)

(#21027) simi12345


simi12345
tag

sziasztok.
vennék gyári fülest,
aki nem használja, és/vagy szeretne megszabadulni tőle, írhatna priviben egy árat, hogy mennyi is lenne

előre is köszi :)

[ Szerkesztve ]

(#21028) S3RIOUS válasza simi12345 (#21027) üzenetére


S3RIOUS
tag

Sziasztok!

Az érdekelne, hogy szerintetek melyik rom a jelenleg leggyorsabb és legstabilabb?

Ezenfelül az érdekelne, hogy valaki tapasztalt-e már olyat, hogy egy játékban fehér részek látszanak? tehát nem a rendes textúrák, hanem fehér téglalapok, stb.

Ezt a dolgot pár gameloft-os játéknál tapasztaltam, és gondolom valami opengl hiba lehet, vagy kernel hiba. Szóval ha valaki tud valami megoldást erre, azt megköszönöm.

(#21029) kmisi99


kmisi99
addikt

Ti melyik ICS romot ajánlanátok most?

(#21030) P-SZ-S válasza kmisi99 (#21029) üzenetére


P-SZ-S
aktív tag

CM9 Kang.

(#21031) kmisi99 válasza P-SZ-S (#21030) üzenetére


kmisi99
addikt

Kösz! Mindjárt feldobom és meglesem!

(#21032) P-SZ-S válasza kmisi99 (#21031) üzenetére


P-SZ-S
aktív tag

Nincs videózás, le videólejátszás, nekem pont elég hogy ne használjam napi szinten. És ez mindegyik ICS romra igaz. De amúgy óriási fejlődés, végre valahára nem szagatt az android (hála a GPU gyorsításnak).

(#21033) madmike válasza P-SZ-S (#21032) üzenetére


madmike
őstag

Videólejátszás tökéletesen működik. Le kell szedni marketről valami videólejátszót, nekem pl a MX video player jött be a legjobban.

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#21034) kmisi99 válasza P-SZ-S (#21032) üzenetére


kmisi99
addikt

Én mióta kijött az az alfa cm9 kb 1 hónapja azóta cm9 et használok és eddig nagyon jó volt mind nem volt random fagyás nem volt usb probléma és összességében megfelelt.

(#21035) P-SZ-S válasza madmike (#21033) üzenetére


P-SZ-S
aktív tag

Videófelvételre nincs semmi megoldás?

[ Szerkesztve ]

(#21036) jooker82 válasza kmisi99 (#21034) üzenetére


jooker82
nagyúr

Kiszivárgott gyári ICS-ről továbbra sincs hir??

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#21037) dergander válasza jooker82 (#21036) üzenetére


dergander
addikt

a kiszivárgott romtól számitott 2 hónap mulva szoktak kiadni a hivatalost ha nincs még kiszivárgott akkor még szerintem hozzá se kezdetek :D

Bár nem offolni akarok,csak már sírok azon hogy megvettem és munkatársamnak a galaxy s2 már fejlődik az ICS vel sőt lesz még frissítés is később hozzá hát lol

(#21038) user1.0 válasza Koniman (#21011) üzenetére


user1.0
csendes tag

Ez azért van mert a fényérzékelőnél is eltört a kijelző, ha kicseréled jó lesz. Ez valami noname gorilla glass mert a termékvideójukon (GG) kicsit többet bír. Kicsit macerás szétszedni de nem gond, a jútubon van róla videó. Én vennék hozzá spec (nem olcsó ) csavarnyúzót, mert azzal nem fogod elnyalni a csavarokat.

(#21039) kmisi99 válasza dergander (#21037) üzenetére


kmisi99
addikt

Szerintem majd ősszel az lesz hogy az lg fogja a csapatát kiválasztja a legjobb főzött ics romot azt egy nap alatt kitakarítja hogy ne látsszon hogy az nem az ő romjuk beleraknak 1-2 színt meg 1-2 módosítást és máris kész a gyári lg 4.0.3 rom.

(#21040) Balázs1986 válasza user1.0 (#21038) üzenetére


Balázs1986
addikt

Szerencsére semmi extra nincs a csavarozásban (torx csavarfej, meg hasonló őrültségek), még csak nincs is nagyon meghúzva. Ehhez jó a sima filléres órás készlet, nem nyalja el, ha határozottan dolgozik az ember...tapasztalat :)
(Anno néztem GG teszteket, de olyat nem láttam, hogy másfél méterről, keretbe "feszítetten" ejtették volna le, neadjisten betonra (bár, mint fentebb írtam, ha szerencsés szögben esik, azt is kibírja) Amit meg a tesztvideón csinálnak, hogy kicsit erősebben megütögetik tompa fémmel, én is megcsinálom(tam :D ). Megvételkor pl. a kulcs karcteszttel indítottam, addig be se kapcsoltam :D Szeretek kísérletezni :) )

dergander: Nem tudom mennyire általános a jelenség, de haverom nem igazán örül az elkapkodott S2 frissítésnek. Amilyen stabil volt neki a gb, annyira bugos az ics. Nem mindig jó az, ha valami gyorsan kijön...persze ettől még a másik véglet sem jó :)

kmisi99: Azért az nem úgy megy... :D

[ Szerkesztve ]

(#21041) user1.0 válasza Balázs1986 (#21040) üzenetére


user1.0
csendes tag

a normálisat csak azért írtam, mert nekem is van gagyi teszkós de az nem illeszkedett bele normálisan. de jó lehet bár én nem sajnálnék egy ilyen kategóriájó telcsinél +1000 ft -ot 1 csnyúzóra.

(#21042) jooker82 válasza dergander (#21037) üzenetére


jooker82
nagyúr

Sőt a SGS2-re már decemberbe jöttek ICS romok és 4 hónapra rá jött a hivatalos...Kizártnak tartom,hogy Q2-ben megkapjuk...
De ennek ellenére,igy 2.3-al is jelenleg egy jó ár/érték arányú telefon..

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#21043) ntomka válasza P-SZ-S (#21032) üzenetére


ntomka
nagyúr

Hála a GPU gyorsításnak, ami hála az nvidia-nak O2X-en nem müködik (még) CM9-en.

ツ Headphones on - World off

(#21044) 1stror


1stror
csendes tag

Sziasztok! A barátnőm vett egy ilyen telefont fehérben. Lenyűgözően néz ki, viszont... amikor hívják, a hívó félnél azt jelzi h nem elérhető, Ő pedig kap egy sms-t h nem fogadott hívása van. Biztos vok benne, h már szó esett erről itt a fórumon, de égető a probléma és nincs időm ezt a bámulatosan aktív fórumot végigolvasni. A telefonon 2.2.2 van.
Ha esetleg van egy olyan megoldás ami nem jár garanciavesztéssel, és nem kell hozzá naon buherálni ( bnőm nem hinném h örülne ha elkezdenénk a csilli-villi új telefonját hegeszteni :D) akkor legyetek szívesek osszátok meg velem.

Előre is köszönöm!!

(#21045) ntomka válasza 1stror (#21044) üzenetére


ntomka
nagyúr

Töltsd le az LG szoftvereket gépre, dugr rá a telót, és telepítsd a felajánlott frissítést. :)

ツ Headphones on - World off

(#21046) user1.0 válasza 1stror (#21044) üzenetére


user1.0
csendes tag

Nálam is volt ilyen.

1. ki kell cseréltetni a simkártyát újra ami alacsonyabb feszkón megy.

2. Ha ki van cserélve akkor felhívod a szolgáltatód, hogy mi a bajod és kéred a sim újraregisztrálását. nekem ez megoldotta.

(#21047) peter_27 válasza kmisi99 (#21039) üzenetére


peter_27
aktív tag

Erre már én is gondoltam, és lehet jobb lenne ha így tennének. Csak ez jelenleg fordítva működik. A romfőzők nem győzik kitakarítani az lg szemetét a romból hogy az használható legyen. Vagy ebben utánozhatnák a samut.

(#21040) Balázs1986
"elkapkodott S2 frissítésnek. Amilyen stabil volt neki a gb, annyira bugos az ics. "

Hogy mertél ilyet leírni????? :)
Ha ezt meglátja C.Brigante
és közzéteszi az S2 fórumon, akkor jön majd a sok fanboy és itt tépi majd a száját megint. Mert nem hagyhatja szó nélkül.
:O

Galaxy S10

(#21048) jooker82 válasza peter_27 (#21047) üzenetére


jooker82
nagyúr

Rosszul rakták fel az ICS-t nincs azzal amúgy semmi baj.. ;]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#21049) ferikek válasza jooker82 (#21042) üzenetére


ferikek
aktív tag

q2-ben 1000%-k nem lesz ICS, az LG Magyarország szeptembert mondott, várhatóan szeptember:) sztem sajnos karácsony lesz az:)

(#21050) Rotate válasza jooker82 (#21048) üzenetére


Rotate
veterán

de van :) van benne a bug bőven, de a legtöbb első napi/heti hiba user error volt, GB-re feltelepített GB-s programok meghagyása, TBP-vel visszarakott GB-s programok... sokan nem értették meg, hogy ekkora verzió ugrásnál nem árt wipeolni, sőt akár SD-t formázni...

sok hiba annak a forrása, hogy bizonyos appek, még nincsenek rendesen megírva ICS-re...

és ugye vannak a ROM saját hibái, pár naponta beragadó wifi kapcsoló, fura scrollozás, érintőkijelző kevésbé érzékenysége mint GB alatt... szerencsére a sebesség aránylag rendben van, viszont lassult GB-hez képest, a memóriakezelés is rosszabb, 3 nap után már kb 700 megát használ... GB alatt 4-500 volt a normális...

viszont az azóta kijött más régiós romokban ezek egy részét (nagyját), már javították... már csak ide kell érnie, vagy ott az odin a türelmetleneknek :)

gondoltam beírom, mert olyan kíváncsinak tűntetek ;)

hogy írjak ideillőt is, máig az LG-s gyári Cello Suite az ébresztő hangom S2-n is :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.