Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8501) KonzolKartel válasza Weah (#8499) üzenetére

Frissits szoftvert. Az altalad emlitett hibat foltoztak mar. v10d-t javaslom.

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#8502) Daniel Alves


Daniel Alves
őstag

Sziasztok. kepernyo foto mivel tudok csinalni? Eppen uton vagyunk Brnoba a GPre es az igo-rol kelleneegy screenshot :) remelem tudtok nekem segiteni köszönöm

Orbea Orca OMR M10iLTD www.translapschallenge.com

(#8503) janes74 válasza tome.jr (#8489) üzenetére


janes74
senior tag

Ez a Thanatos cucc recovery-ból mehet simán,vagy előtte flash v10d-re és csak utána? :F

(#8504) szaki04 válasza Daniel Alves (#8502) üzenetére


szaki04
senior tag

Házikó+bekapcsológomb röviden nyomva=screenshot.

iPhone 13 256 Gbyte, Apple Airpods 2, Garmin Fenix 5X Plus

(#8505) tome.jr válasza janes74 (#8503) üzenetére


tome.jr
addikt

Előtte csinálj egy full wipe-ot és mehet is a rom, nem kell a másikat feltenni, az csak a .kdz telepítésnél ajánlott.

[ Szerkesztve ]

(#8506) bence007 válasza tome.jr (#8489) üzenetére


bence007
tag

Ebbe a Tahantos 2x romban benne van a bb és ril is?Érdemesebb a v10d-t feltenni?

[ Szerkesztve ]

(#8507) tome.jr


tome.jr
addikt

Közben kijött az újabb NeoBlaze update, egész pontosan két változatban: 1400 oc/uv és 1200 oc/uv: [link]

Feltettem a Thanatos-t, akadozik, lassú, kb olyan mint volt az alap fr17, az is el lett b*szva. Felteszem inkább az euro 0725-neu-t

bence007: A RIL benne van a BB nincs, azt külön kell felrakni.

[ Szerkesztve ]

(#8508) jooker82 válasza Rotate (#8498) üzenetére


jooker82
nagyúr

A Neut leszedtem....Megfogadtam,h a 2.3-ig nem frissitek,de most bütykölhetnékem támadt....:D

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#8509) Rotate válasza jooker82 (#8508) üzenetére


Rotate
veterán

a 725-ös v10d tetszeni fog, eddigi legjobb gyári rom, egyértelműen :)

(#8510) jooker82 válasza Rotate (#8509) üzenetére


jooker82
nagyúr

Csak a BB legyen jó.....Meg azért a fenn levő MKV videóimat vigye.....és bizom benne,hogy a fotó javult..... :) Fél órán belül már fenn lesz?? Majd irok róla....

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#8511) jooker82 válasza jooker82 (#8510) üzenetére


jooker82
nagyúr

Különbséget nem észlelek a 606-os és 725-ös között......De nekem egyikkel se volt bajom....
Ezt az órát,hogyan lehet beállitani??

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#8512) simi12345 válasza jooker82 (#8511) üzenetére


simi12345
tag

semmi különbség?
akkor én nem szórakozok vele, nincs kedvem pakolgatni vissza a dolgokat, most annyira belaktam, és annyira szuper, hogy akkor marad a 0606 :))

(#8513) lortnok


lortnok
csendes tag

valaki kipróbálta már a most pénteki miui 1,8.12-öt? Még mindig csinál force closeokat?
Optimalizáltabbá vált a fogyasztása?

(#8514) Marteen4 válasza lortnok (#8513) üzenetére


Marteen4
tag

Nekem az van fent, eddig minden tökéletes nekem semmi nem FC-zik, pár órája frissítették a kiadót verziót most már működik a fényerő beállítás. Egyedüli bug hogy lockscreen közbe ha nyomom a home screen gombot bezárodik 1-2 másodperc mulva a torch app ,pedig elég hasznos lenne számomra :) fogyasztásról még nem tudok nyilatkozni

[ Szerkesztve ]

LG Optimus 2x - CM7 - 7.2 RC0 KANG - BB 0725

(#8515) jooker82 válasza simi12345 (#8512) üzenetére


jooker82
nagyúr

Nincs,gyakorlatilag semmi nem változott....a fájlkezelőbe továbbra is vannak lassulások,ahol a programok vannak... Ti melyiket használjátok??
Most én is pakolom visszafele a cuccokat... :P

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#8516) tome.jr


tome.jr
addikt

Nálam valami nagyon nem volt kóser az új 0725 rommal. Programok nem indultak, akadoztak, cwm-be nem tudtam belépni, bootloop. Kipróbáltam a stock v10d euro-t, v10d italia rebuild-et, Thanatos-t, de mindegyikkel volt valami gebasz. Ment vissza a jó öreg fr19.

[ Szerkesztve ]

(#8517) simi12345 válasza jooker82 (#8515) üzenetére


simi12345
tag

0606-ost használom
tapasztalatom az, hogy minél több a progi annál lassabb a betöltődés az alkalmazáskezelőben, de szerintem ez érthető is

(#8518) Rotate válasza jooker82 (#8515) üzenetére


Rotate
veterán

Galéria zoomolás megjavult nem? :) elég jó változás sztem :)

tome.jr:

nálam meg az fr19 volt szar :D lehet több fajta teló van :D

[ Szerkesztve ]

(#8519) -SamS-


-SamS-
tag

arra a kérdésemre tudna valaki válaszolni hogy ha van egy Magyar nyelvű készülékem és LG Pc Suite-al frissítem a rendszert, akkor magyar marad, vagy angol nyelvűre változik, és mókolni kell a magyar nyelv vissza tételével ?

LG Optimus 2x ;) Fckin Awesome ;)

(#8520) Rotate válasza -SamS- (#8519) üzenetére


Rotate
veterán

Attól függ mi a teló eredeti származási helye... Ha Eu-s akkor nem kéne hogy gond legyen...

(#8521) jooker82 válasza Rotate (#8518) üzenetére


jooker82
nagyúr

Nekem nem is volt gond a galériával.....viszont megy vissza az 502-es BB,mert a hang torz...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#8522) Rotate válasza jooker82 (#8521) üzenetére


Rotate
veterán

Neked is rossz volt mert mindenkinek az volt :) két ujjas zoomnál elcsúszott a kép az egyik ujjad felé, nem oda zoomolt, ahová akartál... Csak azt ne mondd, hogy ez nálad nem volt, mert nem hiszem el, max csak nem vetted figyelembe, nem zavart stb... :)

(#8523) Pumba3 válasza KonzolKartel (#8471) üzenetére


Pumba3
tag

Melyikre gondolsz? 2.0.0.3 beta 1 vagy 2? Az 1-el nekem gondjaim voltak. Lefagyott. Hívás után fekete képernyő, bekapcsolni nem lehet. android process stop... :) Viszont a 2.0.0.2 nagyon faszán működik.

iPhone 4 8GB Black 5.0.1

(#8524) yimm válasza jooker82 (#8521) üzenetére


yimm
aktív tag

Az új BB 0725 nálam sem muzsikál jól . Torz hívásnál a hangszóró. Én is vissza raktam a 0502-őt. Azzal tökéletes a telefonálás hangminősége. Tuti hogy a mi telefonunkba van valami más , mint a többieknél, akiknek jó a telefonjukhoz a 0725-ös BB meg a 0606-al
Egyébként a 0502 és a 0530 as BB-nek SU660-al kezdődik a jelölése, a többi BB meg LGP990AT-al. Ez vajon miért van így?

[ Szerkesztve ]

(#8525) jooker82 válasza yimm (#8524) üzenetére


jooker82
nagyúr

A 0530-ast még nem próbáltam...Jaja....ez csak a mi telefonunknál van igy... :K :U
Rotate: ezt a zoomolós problémát vhogy nem észleltem...lehet volt nálam is,csak nem tudtam róla..

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#8526) yimm válasza jooker82 (#8525) üzenetére


yimm
aktív tag

Én már kipróbáltam azt is. Gyakorlatilag semmi változást nem vettem észre a kettő közt. Viszont szerintem a 0502 és a 0530 tök ugyan az lehet , mert a fájl mérete teljesen ugyan akkora.

(#8527) KonzolKartel válasza Pumba3 (#8523) üzenetére

Beta 1 van fent nálam, és nem tapasztaltam ilyen jellegű hibákat. Néha kissé idegesítő, hogy hívásnál nem folyamatosan világít a képernyő, hanem villog, és rendesen el kell kapnom a momentumot, hogy feltudjam venni:). Ezen a "feature"-ön kívül én nem tapasztaltam hibát a beta 1-ben. CM7 tweak, Vorkkernel van fent mellette\alatta.

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#8528) wolruf


wolruf
őstag

Nalam amiota a v10d van fent,semmi de semmi hiba nincs.Villamgyors,nem zabalja az akksit,nem fagyott egyszer sem,nem akad.Imadom.Nem tudom ki,milyen appokat szokott feltenni,en eleg keves nem gyarit futtatok.Csak gondoltam jelzem :)

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#8529) cashzoli


cashzoli
aktív tag

Sziasztok!
Gondolkodok egy 2x vásárlásán, de több véleményt is halottam, van, aki le akar beszélni róla.
Szoftveres optimalizálatlanságról beszéltek, állítólag sokkal kevésbé érezhető a két mag, mint egy s2-ben. Sőt, olyat is olvastam, hogy egy galaxy s1 vagy más profibb egymagos is megveri a mindennapokban (röccenések).
Ezek mennyire igazak?
Köszi előre is!

+20 piros pont a régi oldalról. || Makulátlan, persze. No de mi az a makula?

(#8530) KonzolKartel válasza cashzoli (#8529) üzenetére

Sajnos nem használja ki a rendszer a két magot, de ez így van az S2-vel is. Valóban nem a legjobb, az LG szoftvere, de mára már bőven vállalható. Mindennapos használatban sem mondanám, hogy megveri, inkább egy szinten vannak, mivel csak az Ice Cream Sandwich-től lesz a két mag kihasználva.

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#8531) derrik válasza cashzoli (#8529) üzenetére


derrik
őstag

Nekem Jó ..... :)

(#8532) wolruf válasza cashzoli (#8529) üzenetére


wolruf
őstag

Szerintem boven jo. GS1nel azert mindennapi hasznalatban gyorsabb. De olvass vissza,ezerszer atragtuk mar. :)

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#8533) cashzoli válasza wolruf (#8532) üzenetére


cashzoli
aktív tag

8500 komment meredek lenne:D
Köszönöm a segítségetek!

[ Szerkesztve ]

+20 piros pont a régi oldalról. || Makulátlan, persze. No de mi az a makula?

(#8534) fullmanytime


fullmanytime
csendes tag

Kiszálltam.

Április végén vettem meg a telefont, szóval három hónapot bírtam ki vele kb. Nokia 5800-ról váltottam, tehát az egész olyan volt mint egy álom: a kijelző, a sebesség, az alakíthatóság, az egyszerűség, úgy minden. Az egyetlen baj nálam - a többi azért lassan megszűnt a javítgatásokkal - a 2G-3G volt, illetve az, hogy normális mobilnetem sose volt a készüléken. Tudom, sokan azt mondják, hogy mire nem jó a sima GSM, úgy még az akksi is tovább bírja, de én egyszerűen megőrültem attól, hogy egy százhúszezres telefon korlátoz engem, nem akkor nézek meg egy youtube videót, amikor akarok, hanem amikor épp belefutok egy wifibe, vagy neadjisten bírja térerő 3G-n két és fél percig. Hogy az utcán kell tökölnöm, míg betölt a google térkép, hogy pont, amikor kellene, akkor feldobja, hogy nincs hálózat. Ja, akkor vissza 2G-re és újra az egészet, csak úgy picit várni kell... Minden egyes nap felkúrt ez a rohadék telefon, minden nap piszkált kicsit, hogy mibe futottam bele.

A legutóbbi 0725-ös BB és RIL kombó elég volt arra, hogy fél-egy órákat bírjon full térerőn GSM/WCDMA módban, de mindig eljött az a pillanat, amikor nullára zuhant az egész és csak kicsi, piros x világított, ahol a pálcikáknak kellett volna. Akár pont akkor, amikor kurvára fontos hívásom volt. Itt lett elég.

Borzasztó sokat buktam, tényleg, a telefon többe került mint a laptopom, igazából nem engedhettem meg ezt magamnak, hogy vételár felét lehúzzam a vécén, de eljött az a pont, amikor már ez sem érdekelt.

Most pedig rettenetesen beleásom magam a fórumokba, hogy mit vegyek és megfogadom, hogy SOHA TÖBBET nem veszek mások által alaposan ki nem próbált telefont. Jelen pillanatban csak megkönnyebbülést érzek, hogy megszabadultam a 2x-től.

Nektek meg kitartást és egyre több igazán működő LG-t, romot, update-tet, na meg egy ennél vidámabb hangulatú fórumot, ahol nem születnek ilyen hozzászólások, mint az enyém :)

[ Szerkesztve ]

(#8535) Eli577


Eli577
senior tag

Szevasztok!
Érdekelne, hogy a kijelző-ragasztás problémákkal és annak javításával milyen tapasztalatok vannak, mert olvastam több helyen is a topikban, de végigolvasni több, mint 8000 hsz-t az kicsit meredek. A válaszokat előre is köszönöm. Üdv.

(#8536) Rotate válasza Eli577 (#8535) üzenetére


Rotate
veterán

kijelző leválás, kijelző leválik, kijelző ragasztás ilyen címszavakkal keress, többnyire leválásként van emlegetve :)

egyébként nekem a bal oldalon ha nagyon akarom fekete háttér mellett sötétben látom, hogy van egy vékony csík, de használat közben még egyszer sem vettem észre... az olyan hiba amit használat közben nem látok, nem érzékelek, és még csak nem is korlátoz semmiben az nálam nem hiba... ha nem nézem meg sosem veszem észre...

fullmanytime:

féláron még akkor sem adtam volna el, ha rámszárad, de ez ember függő... szerencsére nekem most olyan szinten hibátlan lett a legutóbbi frissítés után, hogy nem is annyira várom a 2.3-at... félek, hogy elölről kell kezdeni a beta tesztelést :) 2.3.4-ből úgyis csak a kétirányú videóhívás hiányzik :)

[ Szerkesztve ]

(#8537) Eli577 válasza Rotate (#8536) üzenetére


Eli577
senior tag

Nálam a felső sarkokban van bevilágítás, sötét háttér mellett látszódik, mintha a sarkokból több fényt kapna és kicsit sárgás-szürkés színűvé válik az a rész.

Milyen romot használsz amúgy? Én most az FR19-es fear edition-t (12.6).

(#8538) tothl


tothl
addikt

Tudtok esetleg valami megbizhato es gyors 32gb s sdkarit a ketyehez ebayen?

(#8539) jooker82 válasza fullmanytime (#8534) üzenetére


jooker82
nagyúr

EGY SZERVIZT MEGPRÓBÁLHATTÁL VOLNA...MERT EBBE INKÁBB hardveres hiba látszódik.....

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#8540) jooker82 válasza tothl (#8538) üzenetére


jooker82
nagyúr

Skynet múltkor 2500 ért vett....ha jól tudom sandisket...
Ha találsz szólj nekem is... :K

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#8541) KonzolKartel válasza fullmanytime (#8534) üzenetére

szerintem is inkabb lehet hardveres a hibad. en egesznap 3g-n vagyok, es csak akkor dobja a jelet, amikor a pusztan vagyok.

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#8542) Rotate válasza Eli577 (#8537) üzenetére


Rotate
veterán

Legújabb gyári v10d euro open a hozzá tartozó 725-ös BB-vel... Sajna nálam lassú volt az Fr19, de nem is baj mert ez a v10d nagyon jó eddig :)

(#8543) drpele válasza Rotate (#8542) üzenetére


drpele
senior tag

Nekem is a V10D Euro open jött be, de nagyon...
Előtte CM7.1-et használtam, de sok volt a FC, töltési hiba, stb. Ezzel az uj ROM-al szinte hibátlan, s villámgyors.
De azért van pár dolog, ami hiányzik a Stock ROM-ból a CM után...

[ Szerkesztve ]

"Mily különös a mi helyzetünk, a Föld gyermekeié. Csak rövid látogatásra van itt mindenki. Nem tudja miért, de néha azt hiszi, hogy sejti." - Albert Einstein

(#8544) szab89


szab89
csendes tag

mostanában várható új miui rom? jelenleg a 1.8.12 használom.

(#8545) tome.jr


tome.jr
addikt

Megcsináltam az első hsz. frissítést: [link]

Még este átnézem, ha valamit rosszul írtam benne jelezzétek.

(#8546) Eli577 válasza tome.jr (#8545) üzenetére


Eli577
senior tag

A v10d hogy áll a homescreen-es akadozásokkal, valamint milyen az akksi üzemideje?

(#8547) tome.jr válasza Eli577 (#8546) üzenetére


tome.jr
addikt

Nekem nem vált be az a rom, egyik változata sem, fr19-et használok továbbra is

(#8548) drpele válasza Eli577 (#8546) üzenetére


drpele
senior tag

Nekem gyakorlatilag siklik az egész, mint kés a vajban.
Akksiról nem tudok nyilatkozni, CM7-ről jöttem, így akksi kalibrálással kezdtem...

"Mily különös a mi helyzetünk, a Föld gyermekeié. Csak rövid látogatásra van itt mindenki. Nem tudja miért, de néha azt hiszi, hogy sejti." - Albert Einstein

(#8549) Rotate válasza Eli577 (#8546) üzenetére


Rotate
veterán

nálam aksi üzemidő jó, bár eddig is az volt, homescreen eddig ezen a gyárin a legjobb :)

(#8550) Eli577 válasza Rotate (#8549) üzenetére


Eli577
senior tag

Értem, köszönöm a válaszokat. Főzött romra szerintetek ráfrissít az LG Update progi, vagy egy gyárit kellene először visszatenni rá?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.