Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8951) t.imi válasza Eli577 (#8950) üzenetére


t.imi
addikt

Leröviditem. Bekaphatja az LG. Itthon is lehetne perelni, de mire révbe érnél, már kint lenne a 8.5

(#8952) Rotate válasza -SamS- (#8949) üzenetére


Rotate
veterán

hm? nem értem a kérdést :D

a 2.3-hoz annyit, hogy most már mindenhol szeptember vége október eleje van írva, szóval valszeg legkésőbb október végére szerintem itt lesz :) nem bánom, felőlem ülhetnek rajta, csak legyen jó a végeredmény :)

(#8953) -SamS- válasza Rotate (#8952) üzenetére


-SamS-
tag

mappákba rendezitek az appokat, vagy kint a 7 lapozható főoldalon elrendezitek ?

mintha a windowson csinálnál az asztalon egy games mappát és minden parancsikont beledobálnál, vagy kiraksz minden parancsikont az asztalra.

csak hogy érthetőbb legyen :D

LG Optimus 2x ;) Fckin Awesome ;)

(#8954) Rotate válasza -SamS- (#8953) üzenetére


Rotate
veterán

nálam játékokra van mappa, a fontos programokat meg szétrakocsgattam a képernyőn... a maradék meg jó helyen van az app drawerben...

ja és 3 oldalas a kezdőképernyőm :)

[ Szerkesztve ]

(#8955) Oberthur válasza Rotate (#8952) üzenetére


Oberthur
tag

Én nem várakozok már a 2.3 ra! A mai napon végleg megváltam tőle! Vettem egy HTC Sensationt! Szarakodjon a LG mással ne velem! Üdv: Mindenkinek. Király a 2.3.3 és ők már a 2.3.4 re frissítenek.

Oberthur (HP 15.2/8GB/240GB SSD + Oneplus 6T + Gear Fit 2 + XBOX One S)

(#8956) Rotate válasza Oberthur (#8955) üzenetére


Rotate
veterán

nem kötekedésképpen, de a 2x-re is 2.3.4-re frissítenek :)

(#8957) Oberthur válasza Rotate (#8956) üzenetére


Oberthur
tag

De mikor? Karácsonyra mást szeretnénk kapni! :DD

Még ha a mikulás hozná se lenne jó!

Oberthur (HP 15.2/8GB/240GB SSD + Oneplus 6T + Gear Fit 2 + XBOX One S)

(#8958) t.imi


t.imi
addikt

Én már feltoltam a 10c-t, down rlz:)
A sygic-et inditanám, bedogja a képernyőzárat. zár old. Kb 0.5 sec, újra zár, újra kiopldanám, megint zár, stb, stb 10x. Jó ez a LG :W A 10d-vel ugyan ez....... És sok más proginál is, játékok, google maps, stb...

(#8959) Eli577 válasza Oberthur (#8957) üzenetére


Eli577
senior tag

Azért a Sensation-nek is megvannak a maga hibái... ;]

(#8960) Eli577 válasza t.imi (#8958) üzenetére


Eli577
senior tag

Én nem találkoztam még hasonló problémával. Nálam szinte tökéletesen fut a v10d egy két apróságot leszámítva. Jut eszembe: nálatok is szokott olyat csinálni, hogy telefonálás közben a távolságmérő kikapcsolja a képernyőt, viszont amikor elhúzom a fülemtől nem kapcsolja vissza? :F Ez néha kicsit idegesít, mert képernyőzárat kell nyomnom, hogy megtudjam vége van-e a hívásnak.

(#8961) Rotate válasza t.imi (#8958) üzenetére


Rotate
veterán

arra gondoltál, hogy rossz Sygic-et töltöttél le? nálam semmi gond a Sygiccel :)

vagy lehet hogy hardveres gond lesz, mert ilyet még itt senkinek sem csinált...

[ Szerkesztve ]

(#8962) t.imi


t.imi
addikt

Nálam is csinálja, néha hogy sötét marad. :K
Ezzel kezdtem azóta 1x újrahúztam a 10d-t a fentiek megszüntek, játékok alatt simán képzár bejön.
Sygic 10v 822, tutira jó szerintem. A nyelv választás kb 4 perc volt.

(#8963) Rotate válasza t.imi (#8962) üzenetére


Rotate
veterán

na de várj... melyik v10d? 725-ös basebandes v10d? mert az a jó fajta...

mellesleg próbáld meg a sygic aura 3.0-t, nálam tökéletes, és nagyon tetszik :)

[ Szerkesztve ]

(#8964) t.imi válasza Rotate (#8963) üzenetére


t.imi
addikt

Ennyit tudok róla mondani: LGP990AT-00-V10d-NEU-XXX-JUL-25-2011+0 :)
Megint felraktam, eddig nem volt képernyőzár. :F

(#8965) Rotate válasza t.imi (#8964) üzenetére


Rotate
veterán

nah ez a 725-ös, ennél nem kéne nagy gondoknak lenni... ha pedig van, akkor az ön készülékében lesz a hiba :)

(#8966) t.imi válasza Rotate (#8965) üzenetére


t.imi
addikt

Kafa. Holnap szerviz akkor :O Köszi a helpet :R

(#8967) KonzolKartel válasza Skynet258 (#8944) üzenetére

En szerettem az iphone-omon. Bar a tapintasa egy ido utan idegesito, de sargulast en nem tapasztaltam fel ev alat sem. Sot most is az van az O2X- em hatuljan, miota megvan, es teljesen jo.

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#8968) jofiucska


jofiucska
tag

Hello annyi kérdésem lenne hogy mikor jön ki várhatóan erre a telora a 2.3 as android?
Köszi elöre is

(#8969) simi12345 válasza jofiucska (#8968) üzenetére


simi12345
tag

Karácsonykor a fa alatt lesz :DD

(#8970) wolruf válasza simi12345 (#8969) üzenetére


wolruf
őstag

... az ígéret :D

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#8971) Rotate válasza jofiucska (#8968) üzenetére


Rotate
veterán

szeptember vége, október eleje :)

(#8972) Soni84 válasza KonzolKartel (#8967) üzenetére


Soni84
tag

Egy minusz itt is Zagg-al kapcsolatban.
Nekem HTC diamondon volt. Tény, hogy védi a telefont, de undorítóan nézett ki(narancsbőr :DD ), a kosz mindenhova bement alá és hámlott lefele. Az egészet összegyűrtem és beleb*sztam egy borítékba, elpostáztam usába és egy hét múlva jött a replacement. Ebből a szempontból mondjuk jó, de legutóbb haverom iPhone4-esén láttam, hát hadd ne mondjam, hogy nézett ki :D

(#8973) simi12345 válasza Rotate (#8971) üzenetére


simi12345
tag

aztán majd október vége november eleje.... és a végén eljutunk a fa alá :U

Rotate: ne vedd sertések, csak a május elejéből lett június közepe, abból július, majd augusztus.... És sorolhatnám.... Sajnos ez van.

[ Szerkesztve ]

(#8974) Soni84


Soni84
tag

Kérdés:
nem tudja véletlenül a következő progiknak mi az activity neve? Mármint az a com.lg.facebook vagy micsoda. Próbálnám kitörölni a következő applicationokat:
Facebook for LG
Myspace for LG
Twitter for LG

de nem találom őket sehol...(System app removert használok)

(#8975) Tutu7030 válasza Soni84 (#8974) üzenetére


Tutu7030
veterán

Én a szimpla "Email" alkalmazást akartam törölni,csak nem találom, hogy melyik lehet az.

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#8976) Rotate válasza simi12345 (#8973) üzenetére


Rotate
veterán

viszont az mind pletyka volt, és egyik sem hivatalos info... a szeptembert írják nyxár eleje óta, hivatalos LG forrásokban, ami azóta pontosodott szeptember vége/október elejére... ebből arra következtetek, hogy LG tempóval október végére kinn lesz...

ezt igazolja az is, hogy azóta már a második O2X 2.3.4 rom szivárgott ki, az első még nyár elején, és állítólag funkcionalitásban már nem olyan sok hiba van benne, szóval már csak csiszolgatják...

ezek tudatában szerintem teljesen reális a szeptember/október mivel ezek a kiszivárgott verziók július esetleg augusztus eleje körül érkeztek, a basebandje is 622-es (június 22.), onnan meg szeptember/októberig van 2-3 hónap csiszolgatni, ami szerintem még az LG-nek is elég, főleg ha eleve késésben voltak, és tudják, hogy sietniük kell...

hidd el, nem kell már sokat várni...

(#8977) Rotate válasza Soni84 (#8974) üzenetére


Rotate
veterán

SNS.apk :) azt ha törlöd, akkor mindhárom eltűnik :)

Tutu7030:

ha jól emlékszem Email 1.0 a neve és 2 is van belőle... Titanium Backupban legalábbis úgy volt, kidobtam mindkettőt, és tada :D

[ Szerkesztve ]

(#8978) Balázs1986 válasza Rotate (#8977) üzenetére


Balázs1986
addikt

szerk.: #8976-ra akartam, de azt is te írtad :D
Biztos csak véletlen, de vicces egybeesés, hogy miután ma poénból nyomtam egy "Frissítés keresését" a Beállítások / A telefonról / Szoftverfrissítésben, alul az automata frissítésnél azt írta, hogy a következő frissítéskeresést szept.27-én csinálja :D

Amúgy nem tudom, én továbbra sem izgulok a 2.3.4 miatt. Valahogy nem érzem, hogy égető szükségem lenne rá :D Max a tudat, hogy megint újabb szoft, lehet kicsit mókolni...de ennyi :)

[ Szerkesztve ]

(#8979) Rotate válasza Balázs1986 (#8978) üzenetére


Rotate
veterán

már írtam, de én végülis csak a Skype/Gtalk programokban a kétirányú videóhívást várom, hogy végre úgy telefonáljak telóról az asszonnyal, hogy látjuk is egymást, mivel gyakrabban vagyok telefon közelben mint gépközelben :)

szerk.: nálam szeptember 21. van ott, azt hiszem ez annak tudható be, hogy körül-belül havonta akar frissítést csekkolni, így mivel ma 25. van így kb huszon valamennyikor kéne újra frissíteni akarnia :)

[ Szerkesztve ]

(#8980) simi12345 válasza Rotate (#8979) üzenetére


simi12345
tag

Neked ez a gtalk működik???

(#8981) Rotate válasza simi12345 (#8980) üzenetére


Rotate
veterán

miért ne működne, simán lehet írogatni... de a videóhívás csak 2.3.4-től működik... ezért is mondtam, hogy csak emiatt várom...

(#8982) Soni84 válasza Rotate (#8977) üzenetére


Soni84
tag

Hálám üldözzön örökké!

(#8983) Rotate válasza Soni84 (#8982) üzenetére


Rotate
veterán

csak utol ne érjen :D

(#8984) Tutu7030 válasza Rotate (#8977) üzenetére


Tutu7030
veterán

Elintéztem rootexplorerrel. LGEmail.apk volt a neve.:)

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#8985) janes74


janes74
senior tag

Na tesztelem a V10 d-t.Remélem jó lesz,mert eddig nem volt baja! :N

(#8986) simi12345 válasza Rotate (#8981) üzenetére


simi12345
tag

Értem én, de kell valami hozzá, mert nálam kiírja, hogy nem tud csatlakozni a serverhez.

(#8987) Rotate válasza simi12345 (#8986) üzenetére


Rotate
veterán

be kell jelentkezni a gmailes azonosítóddal... ennyi kell...

(#8988) simi12345 válasza Rotate (#8981) üzenetére


simi12345
tag

Kösz, megoldódott a probléma. Melóhelyi proxy szivatott. :)

(#8989) Soni84


Soni84
tag

Elképzelhető, hogy FR19-ben más kameraszoftver van, mint a V10d-ben? Nemrég telepítettem ezt a modaco-s ROM-ot, és meglepődtem mikor kattintani akartam vele egy képet, hogy mintha egy fehér fátyol lenne a kamera előtt, olyan. V10d-ben teljesen normális képeket csináltam. Beltéri felvétel egyébként.

(#8990) Rotate válasza Soni84 (#8989) üzenetére


Rotate
veterán

az új v10d-ben sok mindent javítottak, megeshet, hogy a kamerát is...

(#8991) Soni84 válasza Rotate (#8990) üzenetére


Soni84
tag

Lehet akkor visszarakom az EURO opent. A battery egyáltalán nem lett jobb ezután a modaco rom után. Vagy esetleg próbáljam ki a cyanogent? Elvileg gingerbreadnak jobb a battery kezelése.

(#8992) Rotate válasza Soni84 (#8991) üzenetére


Rotate
veterán

CM-el szarabb lesz az aksi szerintem... ráadásul még mindig vannak ott gondok...

(#8993) Soni84 válasza Rotate (#8992) üzenetére


Soni84
tag

Milyen ROM-nak van a legjobb battery lifeja?

(#8994) Rotate válasza Soni84 (#8993) üzenetére


Rotate
veterán

én az összes gyárit próbáltam, + fr19 ezekből a gyáriakkal voltam a legjobban... ez a legújabb is jó, nekem olyan mint a többi... átlagos használattal vígan kibírja estig... sok netezéssel épphogy estig... játékkal meg pár óra alatt le lehet meríteni, de ez meg nem újdonság...

lehetne jobb is játék mellett, de nem vagyok naív... notebookom is nettel bírt 2 órát, játékkal meg vagy 45 percet... szerintem nem kell itt csodákra várni, sajnos itt tart most az aksi technika... lehet majd az új GB-vel kicsikarnak még plusz 1 órát, vagy felet játékkal... de itt nagy fejlődés már nem lesz ezen a telefonon...

de nekem ez így megfelel... estére úgyis mindig fel tudom rakni töltőre... 3-4 órákat meg nem szoktam játszani nap közben, hogy csutkára lemerüljön... játszok max egy órát... merül 20-30 százalékot.. a maradék 70-80-al meg még vígan elvagyok estig... ha meg nem játszok kibírja akár másfél 2 napig is... előbb 27 óra útán még 50%-on voltam, és csak azért raktam fel töltőre, hogy biztosán kibírja a délutánt, mert fogok vonatozni...

(#8995) Soni84 válasza Rotate (#8994) üzenetére


Soni84
tag

Hm.. kezdem én is elhinni, hogy ennek a telefonnak itt a vége. Mármint 2-3 óra játék, és kész. Galaxy S után azért sajnos ez sokkal rosszabb, bár talán azért mert az Gingeren volt. Nincs erre valami tok, amiben beépített battery van? A Mügen féle battery nem érdekel, nem akarok én téglát :) (egyébként Mügen-t magyar ember vezeti)
+1 batteryt nem akarok még zsebbe hordani, mert akkor külön kell a töltéssel szenvedni, nem beszélve arról, hogy ki-be kell rakosgatni ha lemerül(micsoda problémák :DDD )

(#8996) wolruf válasza Soni84 (#8995) üzenetére


wolruf
őstag

Na én erre vettem ezt. Tegnapelőtt jött meg, teljesen jól működik. Így legalább egy töltőt kell csak cipelnem ehhez, a nejem telefonjaihoz, meg mindenhez. Kocsiban is tudom tölteni a telefonokat, meg ott is, ahol nincs táplehetőség. Ennyit meg meg is ért így :)

Ja, igen. Más hasonlókhoz képest, ebben 2400 mAh akksi van (nem 700-as vagy ezerpárszázas)!!! :)

[ Szerkesztve ]

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#8997) kun0203 válasza Soni84 (#8995) üzenetére


kun0203
tag

Szerintem dobd fel az egyik cm-et, mert ahogy olvastam a hsz-eket annak van a legjobb üzemideje jelenleg. Amúgy a cm7-nek nincs komolyabb baja, meglehetősen stabil és gyors.
Ha 2-3 nap után se jó az üzemidőd vele akkor dobd fel a vorkkernelt és próbáld azzal.
Én csak azért nem használom a cm-et mert megtetszett az lg ui és az angry birds eredményeimet sem akarom elveszteni :D.

(#8998) Rotate válasza kun0203 (#8997) üzenetére


Rotate
veterán

angry birds eredményekre ott a titanium backup :) rámész hogy mentse el az apk-t + az adatait, és mikor visszahozod ugyanúgy ott az eredmények :)

[ Szerkesztve ]

(#8999) kun0203 válasza Rotate (#8998) üzenetére


kun0203
tag

Kösz az infót, majd 130 környékén úgyis megakarom nézni a cm7-et így legalább nincs akadája :D.

(#9000) Rotate válasza kun0203 (#8999) üzenetére


Rotate
veterán

egyébként ezt bármelyik játékkal meg tudod csinálni :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.