Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7051) Skynet258 válasza Zoldborso (#7050) üzenetére


Skynet258
veterán

Jól van, majd szólok ha indul a dolog. :R Ezen a héten még valószínűleg nem lesz végleges verzió egyébként, maximum valami béta.

https://geekpulse.hu

(#7052) P3TR!CK válasza Skynet258 (#7051) üzenetére


P3TR!CK
senior tag

Fordításban bármikor szívesen segítek én is (felső fokú angol nyelvvizsga). :)

(#7053) Balázs1986 válasza wape1980 (#7045) üzenetére


Balázs1986
addikt

Fogalmam sincs, nem használom a MIUI-t (még :D ), de szerintem nem lesz magyar nyelvű változata (hacsak nem akad valami vállalkozó szellemű aki beleoperálja :D ). Pl. Defy-re már van egy WajkIUI nevezetű ROM, ami MIUI-alapú, és sok más nyelv mellett van benne magyar is. Viszont abból (legalábbis ami verziót láttam) kioperálta a srác (aki egyébként szintén magyar) a MIUI launchert, és valami mókolt Launcher pro-t rakott rá. Részletek itt. De mégegyszer: Ez nincs LG-re -jelenleg-.

Na mire válaszoltam, jött sok válasz, ki is derült mindjárt hogy tévedtem :D

Skynet258: Ha kijön a végleges MIUI felteszem én is, és utána szívesen segítek, ha gondoljátok :) Egyébként az FM rádió üzemel jelenleg benne? (nagy a kísértés, hogy ne várjak véglegesre :D )

[ Szerkesztve ]

(#7054) Zoldborso válasza Balázs1986 (#7053) üzenetére


Zoldborso
csendes tag

A régebbi 1.5 bétához volt magyar ;)
Galaxy S-re

Btw épp bootolok MIUIval :)
Mennyi idő kb? Most indult újra az animáció a feketeségből (2szor SZERK: 4szer). Gondolom az első boot lassú mint a Spicánál, de kb mennyire? :D

[ Szerkesztve ]

(#7055) Skynet258 válasza P3TR!CK (#7052) üzenetére


Skynet258
veterán

Na, cool. Örülni fog a srác. :R

Borso: akkor mindjárt robban. :DDD

Mod: az első boot aránylag sok idő... mittomén, 3-4 perc. De ha újraindult, az nem jó... bootloop?

Ja, izé. Wipe volt? Mer kőne. ;) Factory reset.<--- ezt olvassad, ne a boot-ot számolgasd. ;)

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

(#7056) Balázs1986 válasza Zoldborso (#7054) üzenetére


Balázs1986
addikt

Akkor nem szóltam, köszi a helyesbítést :)

(#7057) Zoldborso válasza Skynet258 (#7055) üzenetére


Zoldborso
csendes tag

Na f*** nem volt. ÁÁÁÁÁ
Tudtam hogy valami kimaradt.... Akkor factory reset és restart vagy Restore és Újratelepít? :/

(#7058) Skynet258 válasza Zoldborso (#7057) üzenetére


Skynet258
veterán

Factory reset és restart. :K

https://geekpulse.hu

(#7059) Zoldborso válasza Skynet258 (#7058) üzenetére


Zoldborso
csendes tag

Ajjaj :D
Fentvan :P
Megvolt a Spica első flashelésénél érzett adrenalin szint, talán kicsit több, mert nem volt AYS hogy msnen segítsen. Boldog vagyok nagyon.

Kösz a helpet.

EDIT: Az biztos hogy az én HSZeimtől zengett a fórum :P :DDD

[ Szerkesztve ]

(#7060) Skynet258 válasza Zoldborso (#7059) üzenetére


Skynet258
veterán

Na jól van, akkor privátban küldöm a számlaszámot ahol lehet adakozni az afrikai árvák javára. ;] Nem kell ide MSN, jól összeszemeteltük a topikot. :D
Gyere majd át a saját fórumba is, meséld a tapasztalatokat a többieknek. ;)

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

(#7061) drpele


drpele
senior tag

CM7-en nekem nagyon hiányzik az LG keyboard. Az valahogy nagyon el van találva, sztem. A predektív szövegbevitel sem utolsó szempont. Létezik abból valami faragott verzió, ami felmegy 2.3-as androidra?

"Mily különös a mi helyzetünk, a Föld gyermekeié. Csak rövid látogatásra van itt mindenki. Nem tudja miért, de néha azt hiszi, hogy sejti." - Albert Einstein

(#7062) janes74


janes74
senior tag

Felpörögtek ám a dolgok. :Y

(#7063) Pumba3 válasza Balázs1986 (#7032) üzenetére


Pumba3
tag

Köszönöm, Köszi (#7027) P3TR!CK :)

#7061) drpele Nekem gingerbread jobban bejön. De van hozzá froyo bill is. Market, xda, fórumokon találsz.

[ Szerkesztve ]

iPhone 4 8GB Black 5.0.1

(#7064) P3TR!CK válasza Pumba3 (#7063) üzenetére


P3TR!CK
senior tag

Szívesen! :R

(#7065) exelsior1 válasza Zoldborso (#7050) üzenetére


exelsior1
senior tag

Üdv
Hátha valaki tud segíteni. Vettem egy Optimus 2x-et, de nem tudok rá PC-ről rátett játékot felrakni. Az installálás megy, de amikor azt írja, hogy még le kell tölteni hozzá pl 500 mega adatot, hiába van bekapcsolva a wifi, nem érzékeli, és nem tölt le semmit. Valakinek valami ötlete? A válaszokat előre is köszönöm

Galaxy S10

(#7066) Pumba3 válasza exelsior1 (#7065) üzenetére


Pumba3
tag

A játéknak megvan a maga könyvtára ahova be kell másolni a fájlokat. Meg ugye van a .apk. Ha bemásoltad a fájlokat a megfelelő mappába majd telepíted a .apk-t akkor nem lesz ilyen bajod! :)

iPhone 4 8GB Black 5.0.1

(#7067) djnyakesz


djnyakesz
aktív tag

Srácok...azt ki lehet kapcsolni hogy amikor feloldopm a billentyűt még ne kelljen feltolnom azt az izét is a képernyőn?

Illetve hogy 10mp után ne kapcsolja ki nekem a képernyőt folyton?

(#7068) Pumba3 válasza djnyakesz (#7067) üzenetére


Pumba3
tag

Persze, be lehet. A képernyő időt a beállítások / kijelző vagy megjelenés... és ott. Azt hogy ne kelljen felfele tolni, nem tudod kikapcsolni, azt hiszem, maximum lecserélni másmilyenre. Mondjuk csúszkásra jobbra vagy balra... :D

[ Szerkesztve ]

iPhone 4 8GB Black 5.0.1

(#7069) drpele


drpele
senior tag

Nektek MIUI alatt mountolja a telefon a külső SD-t? Sehol sem találom...

"Mily különös a mi helyzetünk, a Föld gyermekeié. Csak rövid látogatásra van itt mindenki. Nem tudja miért, de néha azt hiszi, hogy sejti." - Albert Einstein

(#7070) Rotate válasza drpele (#7069) üzenetére


Rotate
veterán

kapcsold ki, majd be... gyári romnál is előfordul, hogy sima restartnál nem mountolódik be...

ha nem segít akkor passz...

(#7071) Skynet258


Skynet258
veterán

Némi benchmark eredmény MIUI-val, 1.4-re húzva, illetve összehasonlítottam a gyári állapotban lévő 2X eredményekkel. ;)

https://geekpulse.hu

(#7072) djnyakesz válasza Pumba3 (#7068) üzenetére


djnyakesz
aktív tag

És azt tudjuk hogy pl marketen milyen néven lelem ezt a csúszkás kis csodát?

UI: köszi a képernyő része megoldódott, emeltem hogy ne csak 10mp legyen a kéeprnyő világítása!

[ Szerkesztve ]

(#7073) drpele válasza Rotate (#7070) üzenetére


drpele
senior tag

Induláskor kiírja, hogy Preparing SD, majd néhány pillanat múlva, hogy Safe to remove SD...

"Mily különös a mi helyzetünk, a Föld gyermekeié. Csak rövid látogatásra van itt mindenki. Nem tudja miért, de néha azt hiszi, hogy sejti." - Albert Einstein

(#7074) Rotate válasza drpele (#7073) üzenetére


Rotate
veterán

azt mindig kiirja, ad attól még ott kéne lenni... :F

(#7075) Pumba3 válasza djnyakesz (#7072) üzenetére


Pumba3
tag

Én a "widgetlocker lockscreen 2.0.2"-t használtam. Fizetősˇˇ cuccos, de nagyon jó! Nem összekeverendő a "Lock screen widget"-el. Mert azt is az elsők között feldobja.

[ Szerkesztve ]

iPhone 4 8GB Black 5.0.1

(#7076) Rotate válasza Pumba3 (#7075) üzenetére


Rotate
veterán

azóta van 2.1.0, van benne új skin is, bár xda-n meg van ezer másik :D

(#7077) djnyakesz válasza Pumba3 (#7075) üzenetére


djnyakesz
aktív tag

Koszi. Marketen hogy megy a fizetes? Ranyomok hogy kell es a szamlamra terhelik?

(#7078) Rotate válasza djnyakesz (#7077) üzenetére


Rotate
veterán

kell csinálni google checkout accountot, ahhoz belövöd a számladataid, és tadáá :)

(#7079) Tesztelo.hu válasza P3TR!CK (#7052) üzenetére


Tesztelo.hu
senior tag

Oda magyar nyelvtudás is kell, és ha különírod, hogy felsőfokú, akkor inkább ne segíts... :)

Bocs, de ezt a labdát muszáj volt leütnöm.

(#7080) drpele


drpele
senior tag

Jelentem, a 4.0.0.9-es clockworkmod recovery-ből már működik rendesen a visszatöltés. Feltettem a MIUI-t, de nem jött be, úgyhogy ment vissza backupból a CM7.

"Mily különös a mi helyzetünk, a Föld gyermekeié. Csak rövid látogatásra van itt mindenki. Nem tudja miért, de néha azt hiszi, hogy sejti." - Albert Einstein

(#7081) Zoldborso válasza djnyakesz (#7067) üzenetére


Zoldborso
csendes tag

Második kérdésedre a Beállítások - Kijelző részben keresgélj, a képernyőzárra meg valami app van most nem jut eszembe.

Szerk. Ja, közbe meglett, akkor semmi.

[ Szerkesztve ]

(#7082) Zlika válasza Tesztelo.hu (#7079) üzenetére


Zlika
aktív tag

Júj ez csúnya volt... :) (de tetszett)

(#7083) Balázs1986


Balázs1986
addikt

Segíteni akar egy nagyobb munkában saját szabadidejéből, erre tényleg bele kell kötni egy ilyenbe? :F Aztán meg csodálkoztok, ha pár ilyen után egyszer csak nem segítenek :D Nyilván át fogják nézni a fordítást, és javítják még...
Amúgy meg, a gyári szoftban is van pár érdekesség.
1-1 gyors példa félrefordításra és "talán lehetne másképp is fogalmazni"-esetre:
- Zenelejátszó, hangszínek, "Tiszta" helyett "Töröl" (én legalábbis még nem hallottam "töröl" hangzásról :D )
- Képernyőzár alja: "Feloldáshoz tolja fel" -ez meg...nos...jogos, mert tényleg azt kell tenni, csak azért mégis...biztos lehetett volna kevésbé kétértelműen :D Vagy ez csak nekem volt poén első olvasáskor? :D
-nanemoffoloktovábbhajnalfélkettőkor-

(#7084) Feci40


Feci40
tag

Telefonguru : [link]

[ Szerkesztve ]

(#7085) szaki04 válasza Feci40 (#7084) üzenetére


szaki04
senior tag

Na igen, van olyan ország ahol nem szarakodnak sokat. Nem ad megnyugtató választ a helpdesk, pereljük be a céget.

iPhone 13 256 Gbyte, Apple Airpods 2, Garmin Fenix 5X Plus

(#7086) P3TR!CK válasza Tesztelo.hu (#7079) üzenetére


P3TR!CK
senior tag

Te aztán nagyon okos gyerek lehetsz, hallod-e. Ha nem tudsz építõen hozzászólni a témához, akkor inkább fogd be, köszi. ;)

[ Szerkesztve ]

(#7087) HaRdCoRe


HaRdCoRe
aktív tag

Egy hasonló kérdés volt már korábban, amire válasz is érkezett, de én az összes névjegyemet "LG PC Suite névjegy"-ként szeretném a telefonomban! A szerkesztésük így is megoldható (külön Gmail címtára, külön Pc Suite), de jobb szeretném, ha egy helyen lenne az összes... Megoldható ez, vagy mentsek mindent Gmail-re? :U

(#7088) tome.jr válasza Feci40 (#7084) üzenetére


tome.jr
addikt

Nálunk nem a per lenne a legjobb megoldás hanem a fogyasztóvédelem és/vagy a Fókusz :DDD

(#7089) Rotate


Rotate
veterán

Ma a SwiftKey X van ingyen az amazon appstoreban, istenkirály billentyűzet, sokkal gyorsabban pötyögök vele mint eddig rengeteg a beállítási lehetőség, szépek a témák is hozzá :)

(#7090) derrik válasza Rotate (#7089) üzenetére


derrik
őstag

Ezzel a progival szemeztem én is, azelőtt Smart Keyboard-ot használtam, ahhoz letölthető volt a magyar szótár. Ez csak magyar billentyű kiosztásos? Vagy tudja a magyar T9-et is ???

(#7091) Rotate válasza derrik (#7090) üzenetére


Rotate
veterán

tudja a magyar T9-et, okosan megtanulja a szavaidat is, hozzákapcsolhatod FB, Twitter, Gmail accounthoz, SMS-eket átlesi, és már eleve felkínál olyan szavakat, amiket azokban leírtál régebben :) sokkal gyorsabb elérni a speckó karaktereket is, számokat is :) nagyon zsír app :)

sőt a Qwerty helyett át lehet rakni Quertzre, meg sok más beállítás is van, 3 téma... ez a világos, egy olyan fekete zölddel (ginger stílus), és egy fekete kék neonnal :)

[ Szerkesztve ]

(#7092) Daniel Alves


Daniel Alves
őstag

Sziasztok! Pontosan hogy tudom visszaállítani a gyári állapotot! Nem kell semmilyen mentés csak a telefonszámokat szeretném megmenteni!

Köszönöm! :R

Orbea Orca OMR M10iLTD www.translapschallenge.com

(#7093) Balázs1986 válasza Daniel Alves (#7092) üzenetére


Balázs1986
addikt

Beállítások / Adatvédelem.
Vagy, ha jól emlékszem, ha úgy kapcsolod be, hogy bekapcs+hangerő le, az is visszaállít full gyárira, persze csak ha nincs felrakva CWM. Utóbbi esetben ugyanis az indul el, de ott meg már tudsz olyat csinálni, hogy Wipe data / factory reset.

(#7094) Daniel Alves válasza Balázs1986 (#7093) üzenetére


Daniel Alves
őstag

Tökéletes! :R
Tudom nem itt kellene feltenni de hátha van tapasztalata valakinek hogy jelenleg melyik launchert érdemes felrakni a telefonra!

[ Szerkesztve ]

Orbea Orca OMR M10iLTD www.translapschallenge.com

(#7095) P3TR!CK válasza Daniel Alves (#7094) üzenetére


P3TR!CK
senior tag

LauncherPro, Go Launcher EX. Én ezt a kettöt ajánlanám.

(#7096) mycso


mycso
veterán
LOGOUT blog

Hajrá LG, csak így tovább....ma visszajött a telóm --> semmit nem csináltak vele az ég világon a másfél hét alatt (várható volt, hiszen nem is tudnak vele mit csinálni, mert az összes szoftverük szar, meg a készülékeik egy része is), hanem megállapították, hogy a fagyások az akku hibájából vannak. LoL :F

Ennyi.....bár még a fagyáson kívül felsoroltam nekik vagy 6-8 hibát, amit folyamatosan produkál, illetve az akku is garanciális....hát vissza a feladónak.

Szerintem az LG-nél valami nagy baj lehet, vagy ott mindenki debil, vagy nem tudom....az biztos, hogy a következő alkalommal, ha nem adnak a kezembe egy megjavított/működő készüléket (szinte biztos, hogy nem fognak, mert gondolom nem írnak nekem egy külön romot :DDD ) akkor valószínűleg nagyon nagy balhét fogok csinálni...már picit kezd vicces lenni az amit csinálnak. :(

[ Szerkesztve ]

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#7097) HaRdCoRe válasza HaRdCoRe (#7087) üzenetére


HaRdCoRe
aktív tag

Megcsináltam a Google féle módszert, így praktikusabbnak látom a backupot. Bárhonnan hozzáférhetek, bármikor szinkronizálhatok... :)
Pc Suite meg marad a többi a többi adatnak.

(#7098) HaRdCoRe válasza mycso (#7096) üzenetére


HaRdCoRe
aktív tag

Olvasva az ilyen, és ehhez hasonló hsz-okat, áldom az eget, hogy nekem sikerült kifogni egy hibátlan készüléket!

(#7099) Skynet258 válasza mycso (#7096) üzenetére


Skynet258
veterán

Sajnos ez várható volt, de eleinte is mindenki csak azt szajkózta, hogy "add be szervizbe ha bajod van, majd megcsinálják"... ja. Ennyit "csinálnak". Nem véletlenül perelik őket amcsiban, remélem jól rácsesznek, és elgondolkoznak kicsit, hogy ok, lehet itt/ott bug (mert mindenhol van), de amit ők csinálnak, az már erősen pofátlanság. :(((

https://geekpulse.hu

(#7100) Rotate válasza Skynet258 (#7099) üzenetére


Rotate
veterán

Nem csak azért, kell beadni, mert majd megcsinálják, hanem ha beadod, és nem csinálják meg, akár többször, ez már egy jó kiindulópont arra, hogy visszakapd a pénzed... ha meg ne adj isten megcsinálják, az meg megint csak jó...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.