Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7501) stickrs válasza bazs.android (#7498) üzenetére


stickrs
senior tag

bazs.android: feldobsz egy custom rom-ot és semmi gondod nem lesz vele. csak mikor veszed figyelj oda a pixelhibára(nekem pl az volt,másnapra küldték az ujat) és a bevilágitásra. a többi szoftveres gondot orvosolni lehet elég könnyen. szval ez ne vegye el a kedved. ;)

[ Szerkesztve ]

Nokia 808 PureView, LG G5, Xiaomi MI 10 Ultra

(#7502) horseface77


horseface77
tag

Na még 2 óra és lehet nyomatni az új celebration hd-t. :C

"Szívritmus pihenés közben 42,megterhelés alatt 43"

(#7503) latyika94


latyika94
csendes tag

Üdv!
a Miui Celebration HD_t is lefordítjátok majd vagy még idén jön ki hivatalos magyar belőle ?

(#7504) -SamS-


-SamS-
tag

arra a kérdésre hogy ha angol szoftver van gyárilag a telón de én magyar nyelvet akarok rárakni mi a válasz ?

LG Optimus 2x ;) Fckin Awesome ;)

(#7505) djnyakesz


djnyakesz
aktív tag

Jézus lassan a szavak felét nem értem amiket írtok :D Na szóval MIUI-t akarok én feltenni javaslatra... na ha belevágok akkor követem Skynet leírását eddig stimm! Kérdések:

1) Magyar a MIUI vagy most angol? Nekem angolul megint nem kell telefon :D fél évig inglisbe nyomtam, meguntam!

2) Go launcher... mire jó? Vagy mi az?

3) Ha felrakom a MIUI-t kell valami mást tennem? Hackelgetni össze vissza?

4) Miui Celebration HD? mivel több, mi ez?

Egyelőre ennyi!
Várom segítő válaszaitokat...köszönöm!!!

(#7506) janes74


janes74
senior tag

Töltőre raktam:charging felirat,nem töltés :( Valamit elb@sztam?

(#7507) horseface77 válasza djnyakesz (#7505) üzenetére


horseface77
tag

Helló!
1:Eredetileg kínai nyelvű de ott van hozzá english pack.Ehhez a verzióhoz készített magyarosítást két kiváló fórumtársunk slukk és Skynet.Miui 1.7.22
2:Go Launcher:kiváló kezelőfelület androidra jól paraméterezhető,skinezhető.ingyenes.marketen megtalálod.
3:Csak felteszed és csodálkozol,hogy végre normálisan tudod használni a telódat.
4:[link] Ez valamivel frissebb és nem béta,viszont csak német és angol nyelven érhető el.

[ Szerkesztve ]

"Szívritmus pihenés közben 42,megterhelés alatt 43"

(#7508) Skynet258 válasza latyika94 (#7503) üzenetére


Skynet258
veterán

Német srác csinálja, így örüljünk, hogy angol van benne... Magyar nem lesz belőle szerintem.

https://geekpulse.hu

(#7509) Skynet258


Skynet258
veterán

Na tegyük már rendbe ezt a MIUI dolgot is, mert egyre többen kérdezik...

Van a hivatalos MIUI. Ezt kínai felebarátaink csinálják, eredetileg kínai nyelven, de van hozzá angol nyelvi pack. Ez a MIUI 1.7.22-es számot viseli jelenleg. Fejlesztői változat, ami azt jelenti, hogy nem stabil, lehetnek vele gondok, de majd jönni fog egy végleges verzió is, csak ki tudja mikor. Ehhez csináljuk jelenleg is a magyar fordítást.

Van a MIUI Celebration HD, amiből van egy 2.0.0 verzió. Ezt már ne tegye fel senki, mert ma éjfélkor jön az új változat (MIUI Celebration 2.0.1), amiben az előző verzió hibái (wifi tethering, fordított képű front kamera, stb.) állítólag javítva lettek, és jó kis ROM lett. Erre meg is van az esélye, nekem jobban tetszik, mint a hivatalos MIUI változat, csak tényleg ne legyenek benne hibák - nemsokára kiderül milyen lett. Ezt egy német srác csinálja, angol és német nyelv van benne, fordítást nem tervezünk hozzá, magától meg nem is lesz, így itt magyarra ne nagyon számítson senki.

Linkeket most nem teszek be, mindenki találja fel magát. ;]
Nagy vonalakban ennyi. ;)

https://geekpulse.hu

(#7510) djnyakesz válasza horseface77 (#7507) üzenetére


djnyakesz
aktív tag

Köszönöm nagyraértékelt válaszaidat, és a tiédet is Skynet... ha lesz végre szabad fél órám-órám, akkor neki is esek a leírások alapján!

Bár lekopogom nekem nincs bajom a telcsivel, de annyira sokan mondjátok hogy jó, hogy meg akarom nézni :D

OFF: egyetlen hibát észleltem ma a kis gépemmel a metrón: akadozott rajta egy alap játék... nem tudom hogy az app hibája vagy a telcsié... de ha ez hiba akkor ezt fel tudom róni neki :D

(#7511) Skynet258 válasza djnyakesz (#7510) üzenetére


Skynet258
veterán

Celebration HD 2.0.1 lent, holnap feldobom... :D

https://geekpulse.hu

(#7512) szab89


szab89
csendes tag

Ugyan aza hiba mint az előző miui-nál amit Skynet magyarosít. Ráhúztam külső sd.re utána wipe, kiválasztottam mit installáljon és failed. Fr19 állnék át, de nemttudok. Vki vmi segítséget tud nyújtani?

Azt nem írtam le már mérgemben h a celebration hd-t szeretném felrakni.

[ Szerkesztve ]

(#7513) Balázs1986 válasza Skynet258 (#7511) üzenetére


Balázs1986
addikt

-semmi, idő közben javították :D -
De ha már úgyis ideszemeteltem: jövő hét vasárnap 0:00-tól HD 2.0.2 tölthető (bár aki a 2.0.1-et tölti, azt is látni fogja kiírva) :D

szab89: CWM-ed verziója? Lehet, hogy frissítened kellene (pl. ROM Manager-rel).

[ Szerkesztve ]

(#7514) szab89 válasza Balázs1986 (#7513) üzenetére


szab89
csendes tag

Köszi Balázs gyors reagálásod és segítséged valóban frissíteni kellett a CWM-et.

(#7515) Balázs1986 válasza szab89 (#7514) üzenetére


Balázs1986
addikt

Nincs mit :)

(#7516) szab89


szab89
csendes tag

Újjab hiba nállam :) felraktam és az LG feliratnál lefagy közbe a hangszóróból ilyen recsegő hang jön ki. Ötlet?

(#7517) derrik válasza Skynet258 (#7511) üzenetére


derrik
őstag

Sok sikert hozzá....várjuk a tapasztalatokat !!!
-apn
-sms
-frontkamera
-fm rádió
-hd videó

(#7518) latyika94


latyika94
csendes tag

1 kérdésem lehet az 1.7 es MIUI-t hogy magyarosítottátok ?
Előre is köszi.

(#7519) BloodRay válasza Skynet258 (#7483) üzenetére


BloodRay
veterán

P990 jobban bejött nekem külsőre. Az alsó gombokat(a nagy ürességnél :) ) is kényelmesebb volt ott használni. Bár lehet csak megszokás kérdése.
Viszont egyelőre tényleg teljesen bugmentesnek tűnik a készülék! :Y

(#7486) jooker82 -> Black-re szerintem a 2X-el együtt jön a 2.3. Optimus 3D-re csak a 3D konvertálás és hasonló új funkciók kidolgozása miatt késik.
"A 2x külsore sokkal szebb...meg gondolom a kijelző is" -> Külsőre szerintem is szebb, de a kijelző minőségében nincs különbség szerintem. Csak ugye a 3D-é nagyobb.
Valamivel tényleg gyorsabb a 2X-nél, de nekem leginkább a teljes bugmentesség(a korábbiak okát nem tudom) tetszik eddig. Ilyennel már nagyon rég nem találkoztam. :)

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#7520) szab89


szab89
csendes tag

Sziasztok!

Vki tudna nekem segíteni? Hajnalban kiírtam h nem műxik a hd-s verzió nekem. Ezekután próbából felraktam a 1.7 miuit de ugyazezen problémákkal jött elő h lefagy LG logónál és a hangszóróból fura pattógó hang jön ki. Ugy gondoltam hagyom a MIUI-t bánatomra és vissza rakom a FR19-et. Visszaraktam visszon az meg meghülyült. folyamatosan csak az indítóképet játszotta be és nem akart tovább lépni :S szal azt se tudtam visszarakni. Kínomban már fél 2kor odajutottam h felraktam a FR15-öt ami meg "jól működött" de hát nem akarom én azt a régi rom-ot használni, ugyh akinek bármi ötlete van azzal kapcsolatban , hogyan tudnám felvarázsolni a MIUI HD.t légyszíves osszameg velem.
Egyébként telepítésnél külső sd.re húztam/powergom+lefelhang/wipe/install sd.ról/ reboot sys.

Válaszokat előre is köszönöm!

(#7521) wolruf


wolruf
őstag

Az én korábbi kérdésemre esetleg tipp?

Hogy lehet beállítani, hogy a tárcsázóban ne ,,tagolja szét'' a telefonszámot? Milestone-nál megtaláltam, ennél nem :S

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#7522) Skynet258 válasza szab89 (#7520) üzenetére


Skynet258
veterán

Install után kéne egy wipe, de ahogy látom, azt nem tetted meg... ;) Mármint full wipe, azaz gyári állapotba visszatérés. Főleg ha ilyen különböző ROM-okat teszel le/fel. Valamit biztos nem csinálsz jól, ha ennyire nem megy fel semmi rendszer. ;)

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

(#7523) Skynet258


Skynet258
veterán

Ne elolvastam ez első tapasztalatokat erről a Celebration 2.0.1-ről... hát szerintem ezt kihagyom, az ikonokkal valami probléma van (USB-nél a wifi ikont mutatja), alapból valami iPhone téma van (mondjuk ez orvosolható lenne), USB Mount-al még valakinél probléma van... sokaknak csalódás, és visszatették az 1.7.22-es verziót...
Csalódás... :(

https://geekpulse.hu

(#7524) horseface77 válasza Skynet258 (#7523) üzenetére


horseface77
tag

Gyanús is volt nekem,hogy milyen hamar beharangozta a következő kiadást...

"Szívritmus pihenés közben 42,megterhelés alatt 43"

(#7525) Skynet258 válasza horseface77 (#7524) üzenetére


Skynet258
veterán

Ja, azt néztem én is... :U

https://geekpulse.hu

(#7526) Skynet258


Skynet258
veterán

Sokat vártam ettől a 2.0.1-es MIUI-tól, nem váltotta be a reményeket (végül felraktam)... Angol nyelv sok helyen hiányzik, ha meg felrakom az EN update-et (ami az 1.7.22-es MIUI-hoz való), akkor angol lesz minden, de elvész pl. a battery ikon az értesítési sávból...
Ezen kívül van pár játék, ami nem megy a MIUI alatt, nekem ez meg így nem pálya, a blog miatt meg kell néznem ezt/azt.

Arra jutottam, hogy egyelőre nekem ez a MIUI nem stabil, inkompatibilis pár cumóval, így megy vissza a jó öreg FR19. Ez kiforrott, stabil, megy rajta minden, és baromi jó üzemidőt tudok vele elérni (2 nap simán)... Így fájó szívvel, de egyelőre megváltam a MIUI-tól, majd ha lesz hivatalos MIUI update, akkor azt bepróbálom. Mára vártam, hogy lesz valami frissítés, esetleg 1.7.29, de nem lesz, sőt, eddig ismeretlen okból az 1.7.22 is lekerült az oldalukról...

Ez van. :( Talán jövő héten jobb hírek lesznek.

Ok, bullshit az egész, kint van a link mégiscsak az 1.7.29-hez... ehh, akkor megpróbálom. Órák óta ezzel a szarral játszom... :D

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

(#7527) fuzzyka válasza Skynet258 (#7526) üzenetére


fuzzyka
tag

És melyik verziója az FR19-nek pontosan?? Mert nekem most a 12.4 van de ezzel sem szuperál az aksiidőm annyira!! két napra nem is merek gondolni....

Üdv

(#7528) Skynet258 válasza fuzzyka (#7527) üzenetére


Skynet258
veterán

12.1, régebbi változat. Nekem ez bevált. :K

https://geekpulse.hu

(#7529) sanyo8


sanyo8
csendes tag

Na felraktam az 1.7.29-et...csalódtam.
Bugos cam, nincs full hd rec,néhol kínai :DDD langpackal is.
Amúgy szép, valamelyik fjúcsőr kifejezetten tetszik, pl mikor stby módba vált a kijelző, az olyan mint régen a csöves tv-t mikor kikapcsoltad nagymuternál (közepébe beszívja a képet-értsd fiatal fórumozóknak)

(#7530) Tutu7030 válasza sanyo8 (#7529) üzenetére


Tutu7030
veterán

Ha még az usb fagyás is megvan, akkor ez ugyanaz, mint az 1.7.22 :W :DDD

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#7531) Skynet258 válasza Tutu7030 (#7530) üzenetére


Skynet258
veterán

Állítólag az nincs. De helyette nem működik az auto brightness (csak olvastam, most kérdeztem rá a saját fórumban, hogy mi az igazság...).

sanyo8: bug-os cam miben nyilvánul meg?

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

(#7532) stickrs


stickrs
senior tag

hajnali 4kor vettem le a töltőről és most van 92%on :Y na,ilyet én még nem éltem meg ezzel a telóval,ugyhogy megosztom veletek ezt az örömhirt :DDD

Nokia 808 PureView, LG G5, Xiaomi MI 10 Ultra

(#7533) sanyo8 válasza Tutu7030 (#7530) üzenetére


sanyo8
csendes tag

még mindig nem látja a telefont a gépem ezzel a rommal, akármit állítottam rajta debugging stb. szóval nem oké ez, teszem vissza most a fear 19-t.

(#7534) Skynet258 válasza sanyo8 (#7533) üzenetére


Skynet258
veterán

USB ügyben a hiba nálad van, mert az működik...

https://geekpulse.hu

(#7535) sanyo8 válasza Skynet258 (#7531) üzenetére


sanyo8
csendes tag

néha fekete képernyő volt a válasz....nem fagyott le a tel, de kilépett a camera módból,néha oké volt,akkor viszont jó képeket csinált (mármint saját magához képest :D )
A kézremegésgátlót jónak találtam. A régibe is volt? ....ezt nem tudom

(#7536) Skynet258 válasza sanyo8 (#7535) üzenetére


Skynet258
veterán

Aha, 1.7.22-be is benne volt... amennyire látom, nem sok változás történt, mert a régi hibák ebben is megvannak, még az USB is úgy tűnik (fals infót írtak xda-n elsőre, mert most nekik is befagyott megint). Szóval verziószám növekedés van, javulás úgy tűnik nincs. Csalódás...

https://geekpulse.hu

(#7537) sanyo8 válasza Skynet258 (#7534) üzenetére


sanyo8
csendes tag

lehet...a lapim nem ad le minden usb csatinál elegendő ampert pl egy passzív külső hdd-nek sem, ez is lehet oka hogy nekem nem sikerült az usb-t párosítani, mert ha erősen tölt pl...de ez csak az én hipotézisem, nem tudom mi volt a gond igazából, mert a fear19-el nem volt ilyen.

(#7538) rmmm


rmmm
tag

sziasztok!

galaxy s-m van, es keszulekvasarlas elott allok. galaxy 2-n gondolkodtam, de a szolgaltatomnal most komoly akcio van vallalati csomag eseten optimus 2 xre, gyakorlatilag 70eFt az optimus (vs 115 a galaxy s2)

en egy kicsit fázok az LG szoftveres ugyetlenkedesek miatt, de ekkora arkulonbseg mar elgondolkoztat. ezert kerdezlek titeket, hogy mi a tapasztalat, mennyire valt be, akinek ilyen van, vagy szivja a fogat, hogy miert nem vett inkabb galaxy s2-t?

köszi!

(#7539) Tutu7030 válasza rmmm (#7538) üzenetére


Tutu7030
veterán

Én szintén vállalatiban vettem, nettó 51k. Ez akkora árelőny volt az S2-vel szemben, hogy egyértelművé tette a dolgot. Igaz, próbáltam rábeszélni őket, hogy adjanak még kedvezményt rá, de felháborodott az eladó, hogy akkor vegyem meg nagyobb lakossági csomagban, úgy olcsóbb. :D:D

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#7540) rmmm válasza Tutu7030 (#7539) üzenetére


rmmm
tag

ja elirtam az arat, telleg csak 52 netto, brutto 65 (vs galaxy s2 brutto 115) ez majdnem félár!

no es elegedett vagy a cuccal?:)

[ Szerkesztve ]

(#7541) Tutu7030 válasza rmmm (#7540) üzenetére


Tutu7030
veterán

Határozottan nem rossz, és még fejlődőképes.:D

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#7542) -SamS-


-SamS-
tag

az lehetséges hogy a gyári szoftverre rárakom a camera hacket ? és mást nem módosítok.

LG Optimus 2x ;) Fckin Awesome ;)

(#7543) Tutu7030 válasza -SamS- (#7542) üzenetére


Tutu7030
veterán

Persze. És még jó is lesz!:D

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#7544) -SamS- válasza Tutu7030 (#7543) üzenetére


-SamS-
tag

isteni. :) köszi a gyors választ, örülnék ha a 2.3as rendszer kijönne 2 hét múlva és akkor lenne úgyis esedékes a telefon vásárlása :)

amúgy a camera hack az függetlenített az oprendszer típusától ? értem ez alatt hogy ha kijön a 2.3 akkor arra is feltehető lesz a camera hack és a többi okosság ? :)

LG Optimus 2x ;) Fckin Awesome ;)

(#7545) Zlika válasza Skynet258 (#7528) üzenetére


Zlika
aktív tag

Én meg sztem vissza pakolom a cm7-et mert még ki sem játszottam rajta magam,jött ez az emájjuáj dolog és lecseréltem.De a cm7 valahogy jobban hozza a gyári szoft érzést meg ugyan ugy gyors mint a disznó...

(#7546) Skynet258 válasza Zlika (#7545) üzenetére


Skynet258
veterán

Én meg végül csak felraktam ezt az 1.7.29-et, a MIUI után nekem már olyan gagyinak és butának tűnik... A lényeg, hogy elvagyunk, pakolászunk itt fél napokon keresztül... :D
Olyan ez mint a hülyegyerek lelkű felnőttek játéka. :DDD

https://geekpulse.hu

(#7547) Tutu7030 válasza -SamS- (#7544) üzenetére


Tutu7030
veterán

Csak a froyo-ra jó a kamera hack.

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#7548) HaRdCoRe válasza Skynet258 (#7526) üzenetére


HaRdCoRe
aktív tag

Szó szerint ez fogalmazódott meg bennem is, no és nem is jön be annyira a MIUI.

"Arra jutottam, hogy egyelőre nekem ez a MIUI nem stabil, inkompatibilis pár cumóval, így megy vissza a jó öreg FR19. Ez kiforrott, stabil, megy rajta minden, és baromi jó üzemidőt tudok vele elérni"

FR19nél érdemes felrakni a camera hack-et? A gyárinál tuti használt...

[ Szerkesztve ]

(#7549) -SamS-


-SamS-
tag

remélem h gingerre is lesz majd camera hack :)

LG Optimus 2x ;) Fckin Awesome ;)

(#7550) Balázs1986 válasza -SamS- (#7549) üzenetére


Balázs1986
addikt

Van.
Hozzáteszem, nem próbáltam :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.