Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7201) exelsior1 válasza Skynet258 (#7200) üzenetére


exelsior1
senior tag

Azt, hogy derítem ki?

Galaxy S10

(#7202) Zlika válasza Skynet258 (#7196) üzenetére


Zlika
aktív tag

Én arra gondolok hogy ebben a workernel appban pl a 405 a régebbi és 622 a legújabb?Vagy most nem vágom a 405 az ápr.5 a 622 meg jún.22?(ez tünik logikusnak)

(#7203) gyl66


gyl66
tag

(#7166) horseface77
Ezt meg lehet valahogy oldani? Nekem se látja a 16 GB-on tárolt adataimat. Fent van az új vorkerner, olvasgattam az xda-n, de nem jövök rá, hogy hol lehet beállítani az oc/ov-t. Kellene hozzá némi segítség.... :R :R :R

(#7204) exelsior1 válasza Zlika (#7202) üzenetére


exelsior1
senior tag

Na megleltem V10c
Akkor lehet várni a 2.3-as frissítést. Az nagyon jó lenne, egyelőre nagyon szeretem a telót. Nem cserélném le Galaxy S2-re:D (Ronda már-már gagyi külső, és nem mellékesen 2-szer annyiba kerül, miközben nem ad sokkal többet)

[ Szerkesztve ]

Galaxy S10

(#7205) horseface77 válasza gyl66 (#7203) üzenetére


horseface77
tag

Sajnos nem tudtam megoldani gépre dugva is csak úgy látja ha recoveryben felmountolom neki.Én is várok valami ötletet. :W

"Szívritmus pihenés közben 42,megterhelés alatt 43"

(#7206) Zlika válasza exelsior1 (#7204) üzenetére


Zlika
aktív tag

Jha mostmár 2x annyiba kerül hogy kedvenc telefonunk ára a (föleg) software-es baromságok miatt a breki popója alá esett...

(#7207) exelsior1 válasza Zlika (#7206) üzenetére


exelsior1
senior tag

Ja, röhej. 75-ért már lehet garis függetlent venni, közben egy Iphone 4 még mindig min 100ezer. Ez van. Még gondoltam a cyanogenmod-ra, állítólag csodákat tesz az androidos telókkal. HD2-n az volt nekem, és tényleg villámgyors volt, de nem szívesen piszkálnék a telóba, nem is értek igazán hozzá

Galaxy S10

(#7208) Skynet258 válasza exelsior1 (#7207) üzenetére


Skynet258
veterán

Ha majd piszkálásra adod a fejed esetleg, akkor érdemes egy MIUI-t felpiszkálni... ;)

https://geekpulse.hu

(#7209) Zlika válasza Skynet258 (#7208) üzenetére


Zlika
aktív tag

Azt bizony nagyon érdemes! :)

(#7210) Daniel Alves válasza Skynet258 (#7208) üzenetére


Daniel Alves
őstag

Elég jónak tűnik és a teszt is rendben van! ;)

Orbea Orca OMR M10iLTD www.translapschallenge.com

(#7211) horseface77


horseface77
tag

Miui+Vorkkernel és megtáltosodott a telóm. Már csak a külső sd mountolását kéne megoldanom valahogy.

"Szívritmus pihenés közben 42,megterhelés alatt 43"

(#7212) wape1980


wape1980
csendes tag

Sziasztok!

Csak egy gondolat azoknak akik "kedvelik" a telefonjukat :)

Rendeltem egy ilyet (még a múlt héten) [link]

Ha megjön szivesen írok róla egy pár sort+képek :) Vagy ha esetleg valaki már próbálta akkor írja meg légyszi, hogy jó e vagy kidobtam az ablakon a pízt :)
Szerintem 10 dolcsit megért postával együtt.

:R

" Az a Te bajod, hogy túl sokat éltél vidéken....nem fejlődött ki az agyad!! "

(#7213) KonzolKartel válasza wape1980 (#7212) üzenetére

Nekem zagg full body fent:)

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#7214) wape1980 válasza KonzolKartel (#7213) üzenetére


wape1980
csendes tag

Szia!

Ezt pont ma reggel nézegettem :)
Egy bajom van vele....én tuti nem merném felrakni....picit pipa lennék ha el...sznám :D
Egyébként hol vetted? Itthon v ebay??

:R

" Az a Te bajod, hogy túl sokat éltél vidéken....nem fejlődött ki az agyad!! "

(#7215) P3TR!CK válasza Skynet258 (#7208) üzenetére


P3TR!CK
senior tag

Lassan neki kellene fogni lefordítani a MIUI-t! :) Azt tudom, hogy maga az ".apk" fájlokat szokták, csak azt nem tudom, hogy hogyan. Ha valaki meg mondja, már neki is állok!

(#7216) yimm


yimm
aktív tag

XDA-n van új a nap alatt :DD :DD [link]

(#7217) gyl66 válasza horseface77 (#7211) üzenetére


gyl66
tag

Úgy néz ki, hogy ha az ext4-et engedélyezed, akkor nem látja a külső sd-t. Visszavarázsoltam ext3-ra és így gyönyörűen felmountolja. De így nyílván lassabb valamive. :W

(#7218) P3TR!CK


P3TR!CK
senior tag

Hoppá!

Moviestar, a német MIUI developere (aki a jelenlegi 2.0.0 verziót kiadta), arra vár, hogy a MIUI fő developerei a beleegyezésüket adják egy új ROM-hoz (2.0.1). Ebben Moviestar kijavította az összes bugot amit a 2.0.0 tartalmazott (pl. Front camera, SD kártya problémák, stb + a battery life is még jobb lett állítása szerint!). Várjuk! :K

(#7219) janes74


janes74
senior tag

Miuit fel lehet tenni gyári V 10c-re?Nagyon gondolkodom rajta,nem mintha most nem működne jól(kop-kop),de Spican megszoktam,hogy újítok.Főleg a kinézet miatt.

(#7220) exelsior1 válasza janes74 (#7219) üzenetére


exelsior1
senior tag

Hát, már eléggé időszerű lenne egy 2.3-as frissítés. Végül is ez az LG fő telefonja, a büszkeségük, amivel a világrekordok könyvébe is bekerültek:D Jó lenne, ha az akksi többet bírna, mint ahogy a 2.3-nál ígérik, mert amióta megvan folyton játszom, meg netezek rajta, olyankor meg nagyon gyorsan merül!

Galaxy S10

(#7221) Rotate válasza exelsior1 (#7220) üzenetére


Rotate
veterán

Ha netezel meg játszol, 5-6-7 óránál ne várj többet semmilyen rommal sem :)

(#7222) yimm


yimm
aktív tag

Modaco-ról tölthető 2.3.4 -rom O2X-re :Y [link]

(#7223) peter_27


peter_27
aktív tag

KB egy hónapja volt téma az autós töltő (hány mA-es kell/kéne h. ne merüljön navi. közben)
Tegnap megérkezett amit rendeltem és ki is próbáltam. 3 betűs navival 30km-es távon 73%-ról 70%-ra csökkent a töltöttség mire megérkeztem, folyamatos töltés közben. Ezek szerint igaza volt a speedshop-os csávónak mikor azt ajánlotta h. nagyobbat vegyek mint 1000mA,

Galaxy S10

(#7224) Balázs1986 válasza yimm (#7222) üzenetére


Balázs1986
addikt

Kipróbáltad már? Ha igen, van valami tapasztalat? (leszámítva ezt: Camera app crashes when zooming in camcorder mode) :) Most a vihar miatt felesleges elkezdenem a letöltést, nem a legstabilabb az áramszolgáltatás (itt csapkodnak a villámok nem messze :D ), így tesztelni sem tudom :(

Egyébként az előző hsz-edben levő linked is ugyanide vezetett, csak XDA-n keresztül :D

[ Szerkesztve ]

(#7225) yimm válasza Balázs1986 (#7224) üzenetére


yimm
aktív tag

még nem teszteltem. majd szerintem reggel feldobom.

(#7226) dAnky


dAnky
aktív tag

Sziasztok!

Szeretnék vásárolni egy ilyen készüléket (Lg optimus 2x) illetve gondolkodtam még a samsung Galaxy S-en is, de még nem tudom melyiket válasszam. Minden esetre itt találtam meg a telefont legolcsóbban:

http://gsmhome.hu/lg-p990-optimus-2x.gsm?szin=Akci%C3%B3s

GSMhome

mi a véleményetek a helyről? mert olvastam 1. hsz-ben hogy valahol tartozékai nélkül illetve rom frissítés nehézségeivel kell megbirkóznom. Mit gondoltok?

(#7227) tome.jr válasza dAnky (#7226) üzenetére


tome.jr
addikt

Csak erős idegzetűeknek :D

Viccet félretéve, ha nem idegen tőled a romolgatás akkor egy nagyon jó kis telefon faragható belőle.

(#7228) dAnky válasza tome.jr (#7227) üzenetére


dAnky
aktív tag

miért az alappal mi a baj?:D iphone után nehéz lesz ramolgatni:P

(#7229) horseface77 válasza dAnky (#7226) üzenetére


horseface77
tag

Helló! Én a hibák ismeretében vásároltam a készüléket és nem bántam meg.A romolás "nehézségeiről" annyit,hogy szerintem pofonegyszerű ennél a készüléknél.Miui rommal szerintem végre úgy hasít a teló ahogy az elvárható egy ilyen hardvertől.Csak olyan helyen vedd ahol adják a gyári tartozékokat.Pl hdmi kábel.
Az alap rommal amivel kihoztam a Telenortól konkrétan használhatatlan volt(v10c).

[ Szerkesztve ]

"Szívritmus pihenés közben 42,megterhelés alatt 43"

(#7230) tome.jr


tome.jr
addikt

Többféle hiba előjött már, első hsz-ben ezek le vannak többnyire írva: ki nem jelzett hívás, sms, akksi merülés/nem töltés, reboot, stb.

A custom romok megoldják ezeket a hibákat, jelenleg a legfrissebb a Froyo alapú modaco fr19 vagy a GB alapú MIUI 2.0

[ Szerkesztve ]

(#7231) Balázs1986 válasza dAnky (#7228) üzenetére


Balázs1986
addikt

RAM-olni nem nehéz, csak be kell kapcsolni, és már írja is :D Csak miután kikapcsolod, az elveszti a tartalmát :D :D
Viccet félre:
Iphone = bekapcsolom, ott van, megy. Ha akarom belepiszkálok, ha nem hát nem. Ha te a "nempiszkálom-jóezígy-szeretemhogyvanmegyéskész" kategóriába tartoztál, és nem akarsz ebből a kényelemből váltani, akkor gondold még át :)
2x (meg szerintem úgy eleve Android)= bekapcsolom, elkönyvelem, hogy fut-fut, de a custom jobban fut, mint a gyári (2x esetében különösen, főleg hogy vannak akiknek minden gyárival sz*rakodik), ROM-ot cserélek. Jön másik custom, cserélek...és így tovább. Ha szeretsz kicsit kísérletezni, akkor tehetsz egy próbát vele :D

[ Szerkesztve ]

(#7232) dAnky válasza Balázs1986 (#7231) üzenetére


dAnky
aktív tag

Szoktam egyébként mert iphone telón is 4.1-et tettem rá és jailbreakeltem is. Ha legalább ennyire egyszerű akk nem leszek lusta utánanézni:D

(#7233) ferikek


ferikek
aktív tag

Sziasztok!

Normális az, hogy az alsó részen levő két hangszóróból csak az egyik működik? Nálam ha bal oldalit "befogom", akkor ugyanúgy szól!

(#7234) horseface77 válasza ferikek (#7233) üzenetére


horseface77
tag

Teljesen normális az ugyanis a mikrofon..

[ Szerkesztve ]

"Szívritmus pihenés közben 42,megterhelés alatt 43"

(#7235) ferikek válasza horseface77 (#7234) üzenetére


ferikek
aktív tag

nem kérdeztem semmit :D

(#7236) Tutu7030


Tutu7030
veterán

Kérdezném a vállalkozókedvű MIUI-t használóktól, hogy a MoreLocale 2 alkalmazás mennyire segíteni a magyarításban a 2X-en?

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#7237) janes74


janes74
senior tag

20110405,v10c-re felrakhatom az FR19 fear Edition 12.4-et?

(#7238) Zlika válasza Tutu7030 (#7236) üzenetére


Zlika
aktív tag

Nem sokat... Egy két dolog magyar lesz,néhány marad angol a többi meg kínai. :)

(#7239) Tutu7030 válasza Zlika (#7238) üzenetére


Tutu7030
veterán

:Dthx Akkor még marad a "gyári" rom. A spica-t használtam angol menüvel egy-két hónapig, de nekem a kínai kínai.:DD

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#7240) tome.jr válasza janes74 (#7237) üzenetére


tome.jr
addikt

Persze, bármilyen gyárira tehetsz bármilyen custom romot.

(#7241) janes74 válasza tome.jr (#7240) üzenetére


janes74
senior tag

Kösz :R

(#7242) Zlika válasza Tutu7030 (#7239) üzenetére


Zlika
aktív tag

De az angol nyelv az korrekt.

(#7243) derrik


derrik
őstag

Hali....
A MIUI rom-ból a narancssárgás háttérképet valaki kitudná eszkábálni??? És feltölteni valahová??? Kösz:))

(#7244) Skynet258 válasza P3TR!CK (#7215) üzenetére


Skynet258
veterán

Ennek a verziónak mi (én meg a srác, aki a többi fordítást végzi MIUI ügyben) biztos nem állunk neki, csak majd a hivatalosnak... ;)

https://geekpulse.hu

(#7245) P3TR!CK válasza Skynet258 (#7244) üzenetére


P3TR!CK
senior tag

Értem, okés. :)

(#7246) Pistiboy88


Pistiboy88
aktív tag

Nem tudja valaki, hogy miért nem lehet képet lopni, vagyis lehet, csak nagy feketeség lesz... Van valakinek valami ötlete?

(#7247) biglion-lord


biglion-lord
tag

Fentebbi hsz-ben olvastam, hogy a rom nem igazán segít az aksin abban az esetben, ha játszik, netezik stb. az illető. Véleményem szerint igen, javít és lehet jobb a rom felrakása után és persze a programozók által készített rom javítása után is javíthatja az aksi kihasználási értékét. Vagyis a jól meg írt rom sokkal jobb teljesítményt hozhat ki a készülékeinkből.
Tegnap párommal Szilvásváradon voltunk, reggel vettem le töltőről (100%) a telcsit. Java részt GPS-t is használtam a térkép navigációhoz, és Camera 360 program használatával fényképezéskor szintén használ GPS-t. Fényképet 350db-ot készítettem + videó felvételt is készítettem kb. 15 percnyit, na ez rendesen merítette az aksit. Egész nap használtam, szinte folyamatosan kattoktattam és ki bírta az aksi. Este még a gyerekeinknek megmutattuk a fényképeket és a video felvételeket így 5%-nál raktam fel töltőre. Korábban jóval kevesebb ilyen használat mellett, lehetetlenség volt elérni ennél a készüléknél az aksi egész napos élettartamát. Azt is megjegyzem, hogy mozgó járműből tájkép készítése is meglepően minden felvételt, szép és jó minőségűt készített. Véleményem szerint a készülék aksija és alkalmazások mind javíthatóak, ha jól kidolgozott romot illetve programokat kapunk a készítőktől. Hát remélem mihamarabb adnak ki valami jót. Remélem a hivatalos MIUI-t mihamarabb sikerül lefordítani akkor tuti befutó lesz nálam is, addig nem romolgatok. :D
Sok sikert hozzá srácok és csak kitartás és persze köszönet a fáradozásért, azt hiszem mondhatom mindenki nevében. :R

(#7248) ferikek


ferikek
aktív tag

A WI-Fi-e a telónak b/g/n szabványos, nem? Itthon 25 mbites net van, minden készülék a speedtest.net szerint simán 25 mbit a letöltési sebességet produkál, a 2x-nek max 7-8 mbit. Mi lehet a gond? A jelerősség ikon a kezdőképernyős még akkor 1-2 sávos, ha a router közelében vagyok. Rossz lehet a wi.fi?

(#7249) Feci40 válasza ferikek (#7248) üzenetére


Feci40
tag

Olvastad a leirását az x2-nek max 10.2Mbs.

(#7250) Skynet258 válasza ferikek (#7248) üzenetére


Skynet258
veterán

Nekem itthon 50 mbites net van, most egy speedtest mérés 19.11Mbps (feltöltés: 5.24Mbps) eredményt dobott, szóval nálad valami nem frankó...
Ja, és az én routerem nem 'n'-es szabványú, csak 'b' és 'g', szóval lehetne ez több is egy megfelelő routerrel.

Feci40: az a mobilnetre vonatkozik,nem a wifire.

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.