Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12001) ntomka válasza Land (#11979) üzenetére


ntomka
nagyúr

Csak pár kulcsszó a megfelelő topicban: brainwavz, xears, meelec, xcape...

ツ Headphones on - World off

(#12002) biglion-lord válasza drpele (#11996) üzenetére


biglion-lord
tag

Köszönöm szépen a segítséged és mások hozzászólását. Le is szedtem fel raktam, de úgy fest behalt, korábbi tapasztalataimból kiindulva arra gondoltam felraknék 1 gyári romot aztán ismét vissza a MIUI. A gyári rom nekem mindig meg oldotta a problémás működéseket remélem most is így lesz. Milyen gyári romot tudtok ajánlani amit szeret a MIUI, értve Baseband és Ril. Sajnos idő hiánya miatt lemaradtam a dolgokról és nincs időm mindent olvasni. MIUI nagyon meg tetszett jól alakítható a hang is híváskor mint kimenő mint fogadott sokkal jobb lett mint korábban, és minden jól funkcionált kivéve a GPS amit sokat használok külföldön, és miatta raktam másik Bb illetve Ril-t. Milyen gyári romot érdemes fölraknom ami szimpatizál a MIUI-val és új kiadású? Köszönöm.

(#12003) -Solarion-


-Solarion-
csendes tag

Üdv. letöltöttem a ClockWorkMod Rom manager-t,hogy majd én biztonsági mentést csinálok
a gyári ROM-ról.De mikor megpróbáltam azt írta ki,hogy kell a Recovery is.
Jó az egy dolog.De miért loop-olta be az índítást?(?)
Lehet hogy 20 évet is öregedtem 10 perc alatt.De a durva vissza-állítás másodszorra megoldotta.

Valakinek van valami ötlete miért csinálta?Mert máshoz nem nyúltam,az szent!

Bárkinek van ötlete miért volt ez,vagy tudja hogy kellene ezt csinálni azt arra kérném hogy írjon.

A választ előre is köszönöm.

Ja a (?) azt jelentené hogy nem létezik rá hangulat jel. :D

(#12004) dergander válasza Rotate (#12000) üzenetére


dergander
addikt

azért poénos mennyivel jobb a ginger a froyo-tól,más kérdés hogy az 1.4Ghz Tegra még mennyit pakol rá.

[link]

(#12005) Rotate válasza dergander (#12004) üzenetére


Rotate
veterán

frissen elindítva nekem froyoval 1 Ghz-n gyári beállítások mellett sem voltak sebesség gondok...

(#12006) Rotate


Rotate
veterán

pont került az Optimus 2x-es történetem végére, megjött a pénz a számlámra :)

SGS2 megrendelve, holnap reggel érkezik :) mint ígértem maradok itt is, már megszoktam a társaságot :) a nehéz idők összekovácsolták az O2x usereket :))

egyébként a teljes vételárat visszakaptam ami egész pontosan 448,90€, az S2-t pedig 449€-ért veszem, szóval 10 cent ráfizetésem lett a csere miatt :D

(#12007) noxon


noxon
őstag

Hello! A google koordinátort használja valaki? Látok benne másokat, de a saját helyem nem frissül aztmondja mindig, hogy ismeretlen hely

We live in a simulated world...

(#12008) tamasgal válasza Rotate (#12006) üzenetére


tamasgal
senior tag

Gratula! Megváltottad a nyugalmadat az SGS2-vel! Cimbinek az van gyári szoftal, 2 hónapja egy reccenése sem volt a telónak. Ez bizony egy jó termék ami megéri a vételárát!
Ja és telefonálni is lehet vele! :))

Az LG-nek automatikusan minden 2X használónak vissza kéne utalja a pénzét egy bocsánatkérő levél társaságában!

(#12009) Rotate válasza tamasgal (#12008) üzenetére


Rotate
veterán

nem kell mindenkinek, azért van aki elégedett vele :) bár tény ez csak a vásárlók egy kisebb része szerintem :)

(#12010) tamasgal válasza Rotate (#12009) üzenetére


tamasgal
senior tag

A nagyobb rész meg csak azért elégedet mert az android guruk (pl:Modaco, stb) megcsinálták azt amit az LG-nek kellett volna! :B

Én törvényt hoznék arra, hogy egy selejt kiadott termék után nem adhat ki addig új terméket az adott gyártó, amig a selejtet megvásárló felhsználókat nem kártalanítja a válalat.

(#12011) wolruf válasza dergander (#12004) üzenetére


wolruf
őstag

Azért az is jópofa, hogy a videón látható telefonokon ott a nagy, középső gomb :) Ez nem teljesen ugyanaz a vas, mint a miénk :)

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#12012) Rotate válasza wolruf (#12011) üzenetére


Rotate
veterán

jaja az az SU660 :)

(#12013) Dhampir válasza tamasgal (#12008) üzenetére


Dhampir
félisten

Viszont a 2X néhány helyen kevesebb, mint feleannyiba kerül egy SGS2-höz képest. :U

(#12014) Rotate válasza Dhampir (#12013) üzenetére


Rotate
veterán

ez tény, de ez mind annak az eredménye, hogy milyen minőséget képvisel, és hogy milyen híre lett a telefonnak... nem azt az árat kell nézni amennyiért most megy, hanem mondjuk azt az árat, amivel befürödtek az első vásárlók, köztük én is... a példa kedvéért, azon az áron amennyiért anno a 2x-et vettem, most kijött egy S2... de a legtöbb boltban most is majdnem annyi az S2 mint a megjelenésekor... és most nem a Samsungot istenítem, csak ebből is látszik, hogy nem mindegy, hogy miért olcsóbb...

(#12015) tamasgal válasza Dhampir (#12013) üzenetére


tamasgal
senior tag

100.000 Ft-ért :Y vettem a 2X-et! Ezért a pénzért a gyári szofverrel pont telefonként nem lehet használni, azért ez gáz. Ha ezt nem látja be az Lg, és nem minden erőforrásával arra koncentrál, hogy a becsapott embereken segítsen (márpedig a frissitésekbe kellöen belehúzta a f.....át), az több mint szánalmas.

Semmi mást nem kellet volna tennie az Lg-nek, "csak" két emberét ráállítania a 2X projektre, már rég nem erről szólna ez a topic! De nem, ök minden emberi erőforrást az újabb telefonok berhelésére állitották rá (így lehet nagy hasznot húzni alapon). :((

Cserbenhagyottnak érzem magamat és sokan mások is.

(#12016) szezso15


szezso15
addikt

Sziasztok!
Bocsi a zavarásért, de elmondaántok nekem, hogy mik is azok a problémák, amik miatt a 2X nem érte meg az árát?

Mert eme csodálatos gép beszerzését tervezem, GSMLine-nál 77k-ba kerül, ezt az árat már megéri, nem? :)

*Hajrá Loki!* i15+

(#12017) syl5 válasza szezso15 (#12016) üzenetére


syl5
őstag

Csak egy gyors kérdés.
Biztos, hogy 77k az a 78k?
Mert én eddig ahány sufnit felhívtam, mindig kiderült a turpisság, hogy azért az árért, ami a weblapon van csak töltő+telefon jár egy éves sufni garival. Lefordítva tehát valami külföldről behozott cumó, ráadásul tartozék, doboz, hivatalos gari nélkül.

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#12018) tamasgal válasza szezso15 (#12016) üzenetére


tamasgal
senior tag

Szia!

Csak és kizárólag akkor, ha főzőtt romot teszel rá! Úgy kifogástalan pl. az aláírásomban szereplő rommal, de vannak ennél sokkal újabbak is, erről a többiek tudnak nyilatkozni!

Egyébként kuka!

(#12019) szezso15 válasza syl5 (#12017) üzenetére


szezso15
addikt

Nem nagyon érdeklődtem utána, megeshet hogy egy picit több! :)

Mindenesetre azt találom a legjobbnak, hogy Telenorost kéne venni, majd azt hivatalosan kifüggetleníteni (nem bízom teljesen a GSM boltokban)... Ahhoz minden tartozékot megadnak, és a gari is rendben van...

Vagy aki esetleg GSM boltban vette, az tudna ajánlani olyat, ahol tényleg minden tartozékot adnak a készülékhez, illetve a garancia is megbízható? :R

(#12018) tamasgal : A főzött ROM rendben van, tehát ezek a hibák a gyári rendszer hibái? 1-2 példát tudnál nekem mondani? :R

[ Szerkesztve ]

*Hajrá Loki!* i15+

(#12020) Magnat válasza Rotate (#12014) üzenetére


Magnat
veterán

No meg azért azt se felejtsük el, h a support a mostani gyári os minőségétől eltekintve is egy kalap sz@r ... értem ez alatt azt, h akkor is a szánalom csúcsa lenne, h már SGS 1-re, tehát a Samu előző zászlóshajójára (!) is kijött a hivatalos 2.3, ha a 2X-en lévő Froyo atomstabil lenne ... így meg ... komolyan, ha az LG japán cég lenne, a cég feje nyilvánosan elkövette volna a szeppukut szégyenében.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#12021) tamasgal válasza szezso15 (#12019) üzenetére


tamasgal
senior tag

Igen, pontosan! Nekem magával a vassal sosem volt problémám, mindig a gyári szoftok voltak szarok (a mai napig is).

Igy ha van kedved romozgatni, és nem sajnálod az idődet, akkor makulatúra telefonod lehet belőle.

(#12022) syl5 válasza szezso15 (#12019) üzenetére


syl5
őstag

Egészen biztos. :) Azt hiszem már velük is beszéltem telefonon, és bizony itt is kiderült a turpisság.
Viszont ez nem jelenti azt, hogy nem megbízhatóak, csupán azt írtam, azért az árért nagy valószínűséggel azt kapod. Árulnak minden bizonnyal gyári garanciás, full tartozékos készüléket is, de annak az ára egészen biztosan több.

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#12023) Magnat válasza szezso15 (#12019) üzenetére


Magnat
veterán

A legsúlyosabb hiba a BSOD (black screen of the death): bármit nyomsz, a telefon nem reagál, csak az akksi fel-le rakása segít. A legdruvább azonban az, h mindeközben a telefont lehet hívni, lehet rá sms-t küldeni és a gtalk kliens is online-nak mutat, csak éppen te nem veszel észre ebből semmit. Aztán restart után a telefonra küldött sms-ek elnyelődnek nem fogadott hívásokkal egyetemben.
Aztán még térerő problémák (nekem legalábbis mindenhol szarabb a térerőm, mint a Nokia 5800-zal), véletlenszerű restartok, töltés megakadása bizonyos szinten (leveszed a töltőről reggel és 30%-on áll), a wifi a szüleimnél lévő routerre csak manuálisan csatlakozik és rendre le is szakad.
És még sorolhatnám..

[ Szerkesztve ]

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#12024) szezso15 válasza tamasgal (#12021) üzenetére


szezso15
addikt

Rendben köszönöm a válaszod! :R Tehát gyári szoftverrel kukára való.... Amint láthatod aláírásomban, hogy nem riadok vissza a MODding-tól, szóval ez alapvető lesz!

(#12022) syl5: Értem.. Az a gond, hogyha Telenornál megveszem kártyásan az 104k plusz még a függetlenítés sajnos nem fér be a keretbe...:( Ezt néztem viszont ki: [link]

Tartozékokkal, 2 év garival adja 83-ért...

(#12023) Magnat: Köszönöm neked is! :R Úgy látom, hogy a gyári szoftvert minél hamarabb cserélni kell...:F

De ami öröm, hogy ezek szoftveres problémák, és ROM cserével megszűnnek! :C

[ Szerkesztve ]

*Hajrá Loki!* i15+

(#12025) cozyka83 válasza szezso15 (#12024) üzenetére


cozyka83
tag

Vigyázz, mert 1 év telefon gari, a másik 1 év pedig szoftver garancia!

LG Optimus 2X

(#12026) szezso15 válasza cozyka83 (#12025) üzenetére


szezso15
addikt

Tudom, ettől nem vagyok megijedve, évente cserélek telefont (átlagosan...) :)

*Hajrá Loki!* i15+

(#12027) jooker82 válasza szezso15 (#12024) üzenetére


jooker82
nagyúr

Én fél éve használom gyári rommal hiba nélkül.....1x fagyott le és ennyi....és a Partnero gsm-et javaslom ott ha jól tudom 80-ba kerül,és minden tartozékkal......A gsm line,meg Gsm home,azok csalnak a kiirással....

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#12028) jooker82 válasza Rotate (#12000) üzenetére


jooker82
nagyúr

Igen,nekem szürkeimportos és valóban csak az 502-es BB-vel volt tökéletes a hangminőség...De magyar nyelv az sosem szált el,akár főzött romot,akár gyárit tettem rá....
Jelenleg is a 0622-es romot használom az 502-es BB-vel már hónapok óta és nincs semmi problémám vele....Launchert nem rakok rá és hetente újrainditom....

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#12029) Tutu7030


Tutu7030
veterán

"Az Apple levédetett egy ujjmozdulatot
A lezárt érintőkijelzős készülékek többségét úgy lehet aktiválni, hogy a felhasználó végighúzza az ujját az érintőkijelző egy sávján. Erre a megoldásra kérvényezett szabadalmi oltalmat az Apple, és az amerikai szabadalmi hivatal meg is adta neki."
http://index.hu/tech/2011/10/26/az_apple_levedetett_egy_ujjmozdulatot/

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#12030) Skynet258 válasza tamasgal (#12015) üzenetére


Skynet258
veterán

100-ért vettem, 65-ért adtam el 4 hónappal később, dokkolóval. Na ez volt a szívás. :D De inkább lenyeltem a buktát... :U

https://geekpulse.hu

(#12031) jooker82 válasza Skynet258 (#12030) üzenetére


jooker82
nagyúr

Ez reális szerintem egy telefonnál....

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#12032) cozyka83


cozyka83
tag

Csaó. Ma miui-ra feltettem a blazing dragon romot->bootloop. Ezelőtt csináltam backupot, de a miui a belső tárhelyet sd kártyának érzékelte, ezért az is volt fent, aztán ezt feltettem és nem érzékeli a telefon sd-jét. Tehát az internal cwm volt, de mivel a telót bekapcsolni nem tudom, ezért az ext. cwm-et sem tudom feltenni. Valaki?

LG Optimus 2X

(#12033) Land


Land
veterán

Akinek van eladó 2x-e, még mindig érdekelne.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#12034) janes74 válasza Land (#12033) üzenetére


janes74
senior tag

Én eladnám,de 60-ért mit kapok? :(

(#12035) Zlika válasza cozyka83 (#12032) üzenetére


Zlika
aktív tag

smartflash

(#12036) Land válasza janes74 (#12034) üzenetére


Land
veterán

Vagy 65-ért.. Ha megfacsarom magamat lehet van annyim. Természetesen karcmentes, garis, független érdekel.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#12037) Skynet258 válasza jooker82 (#12031) üzenetére


Skynet258
veterán

Ha LG van ráírva, akkor mindenképpen... ;] Eladtam én már sok mindent, de hidd el, ennél szarabb üzletem nem igen volt még. Ez volt az első LG-m, írták is a blogon, hogy barom vagyok, nem tartja az árát, meg egyébként is szar lesz. Nem hittem nekik... megvolt a tanulópénz. :U
Szóval nem, ez egyik telefonnál sem reális, csak ennél.

https://geekpulse.hu

(#12038) cozyka83 válasza Zlika (#12035) üzenetére


cozyka83
tag

Smartflash már nem jön be baromi régóta, nem tudom miért.

LG Optimus 2X

(#12039) jooker82 válasza Skynet258 (#12037) üzenetére


jooker82
nagyúr

Volt anno viewtym,annak 110 volt a kezdő független ára...én rá 1,5 hónapra 90-ért vettem... az egyik pénzes haver meg az akkor bejött nokia n95 őt 160 ért vette.....Én másfél évre rá eladtam fóliásan 45 ért.... ő is ugyanakkor árulta 40-50 közti összegért és alig tudta eladni.... Pedig akkor még nagy név volt a nokia....ő harmadáron adta el,én meg féláron...
Ha az sgs 2-őt nézzük kijött 163 e ft-os független áron..... most 100-105 ért lehetne eladni használtan 4 hónaposan......Reális arány a 2x-hez nézve...
egy rosszul kivitelezett telefont fogtál ki az LG-től.... Nekem sem lenne a 4. LG-m ha bármelyiknek is hibája,v szervizelési gondjai lettek volna...
a samsungnak is volt rossz szériája a Jet, de azt kilehet jelenteni,h a s2 jól sikerült....
De az helytelen amit sokan mondanak,h LG-t ne vegyél....

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#12040) Land


Land
veterán

Él azaz opció a 2x-nél, mint Balde-nél anno, hogy T-Mobilos Blade főzött ROM-mal kártyafüggetlen lett?

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#12041) Marteen4 válasza jooker82 (#12039) üzenetére


Marteen4
tag

Nem egészen helytelen, mert nem azért fizettek ki emberek 100k-t hogy egy 2010-es szoftver legyen rajta,nem érdekel milyen stabil meg minden, ha tudom hogy 2011.-ben meg se kapjuk a 2.3-at valószínűleg más készüléket vettem volna, szóval ennyit erről, ez a véleményem

[ Szerkesztve ]

LG Optimus 2x - CM7 - 7.2 RC0 KANG - BB 0725

(#12042) Rotate válasza Land (#12040) üzenetére


Rotate
veterán

itt sajnos nem így megy, NCK függetlenítő kódot kell vásárolnod, ha ki akarod nyitni a simlockot ;)

(#12043) Land válasza Rotate (#12042) üzenetére


Land
veterán

Azért kérdeztem, mert Telenoros 2x-ek vannak olcsón és mégis csak rendes garancia van rájuk...

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#12044) jooker82 válasza Marteen4 (#12041) üzenetére


jooker82
nagyúr

Az x10,meg milestonra több mint egy évet kellett várni.... ennél még csak fél év.....és a 2.2-es árát fizetted ki.....

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#12045) Marteen4 válasza jooker82 (#12044) üzenetére


Marteen4
tag

még csak fél év..LG,én kérek elnézést, van még fél évetek :DDD

LG Optimus 2x - CM7 - 7.2 RC0 KANG - BB 0725

(#12046) mycso válasza jooker82 (#12039) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Te vagy az egyedüli a ebben a topikban (meg gyanítom az egész földön), akinek gyári rommal, tökéletesen működik és több mint fél év alatt, csak egyszer fagyott le...(veled szemben több száz vagy még több olyan véleménnyel, hogy rengeteg hibája van).
És ugye a fagyogatás, újrainduláson kívül is van még millió hibája....(fényképező, random akku merülés, hívás-sms problémák, stb. ...).

mod: x10-et használtam 1.6-al...azzal is különb volt minden tekintetben, mint ez a ***. Illetve ennek sem a 2.2-es árát fizette ki senki, mert ugye már akkor be volt marketingelve a 2.3.x. És ugye az unalmasnak tűnő önismétlés: nem papírnehezékért fizettem, hanem egy használati tárgyért, na ez az lg minden volt csak használati tárgy nem. (arra használtam, hogy a szervizben tartottam :DDD és ugye 2db ilyen készülékem is volt... :( )

[ Szerkesztve ]

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#12047) dinike911


dinike911
csendes tag

Nektek mennyi ram van szabadon ? Én eddig task killert advanced használtam és azzal maximum 220mb volt, most átváltottam gemini task killer-re ezzel 260mb :D A rendszer egy sima gyári v10d.

[ Szerkesztve ]

(#12048) Skynet258 válasza jooker82 (#12039) üzenetére


Skynet258
veterán

Asszonynak is LG-je van, nő, és azt nézte, mi tetszik neki a boltban. KF510, nem egy mai darab, de már kijelzőt kellett benne cserélnem, mert az eredeti megmakkant. Mondjuk ez nem érintős, csak egy mezei telefon, 10 dollárért vettem lcd-t, aztán kicseréltem. Azóta működik, de valahogy ez az LG nálam nem akar összejönni.
Nem is erőltetem inkább a kapcsolatunkat... :D

dinike911: Gemini-re? Olvastad ma a blogot mi? :DDD

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

(#12049) dinike911 válasza Skynet258 (#12048) üzenetére


dinike911
csendes tag

Igen! :D és köszönöm, sokkal jobb mint amit eddig használtam. :)

(#12050) assalka válasza mycso (#12046) üzenetére


assalka
csendes tag

Igaz 1 hónapja vásároltam, de még nekem sem volt vele problémám! :DD (kivétel a bevilágított kijelző)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.