Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7551) Balázs1986 válasza -SamS- (#7549) üzenetére


Balázs1986
addikt

Az kimaradt -jó soká jutott eszembe, ne haragudj :D -, hogy amit linkeltem hack, csak a CyanogenMod alapú ROM-okhoz jó :)

(#7552) Skynet258 válasza HaRdCoRe (#7548) üzenetére


Skynet258
veterán

FR19-nél jó a kamera hack... de én azóta csak visszaálltam, nekem meg nagyon bejön a MIUI... :D

https://geekpulse.hu

(#7553) surgery


surgery
senior tag

Sziasztok én is ilyen telefont használok már két hónapja nagyon meg vagyok elégedve vele minden téren csak egy dolog ami jobb lehetne a csengőhangokat elég halknak találom lehet ezen javítani valahogy?? esetleg ötletek??? :DD :DD :DD

(#7554) fullmanytime


fullmanytime
csendes tag

Felraktam a MIUI-t:

1: ezt különben direkt csinálják, hogy kimondhatatlan, fantasy szerepjáték nevű ebben a közegben minden?? Cyanogen, Modaco, Blazingdragon, Miui,WGSpolelablblalbla?? Van ezeknek jelentésük??

2: elképesztően profi, letisztult, látványos, sokkal jobb, atyámf@sza ez a cucc. Komolyan. Nagyon szép, nagyon ízléses.

3: DE: az a baj, hogy ezt sem nulláról csinálták (pedig egyszer valahol ezt olvastam, hogy a MIUI-ban direkt ez a jó, hogy az alapról építik fel a cuccot), a mélyben, odalenn minden egyes ROM ugyanaz a semmirevaló, rémségesen elb@szott LG förmedvény.

Azaz: nálam ennél a romnál is ugyanúgy nullára esik vissza a térerő a "3G prefered" módban.

4: Biztos írta valaki vhol, hogy vigyázz hülyegyerek, mert a MIUI-t nem szereti a LG PC Suite és onnan bizony te sose szerzed vissza a névjegyeket, csak én nem olvastam :D

5: Mi az, hogy nem engedi a saját launcher kukába dobni a music meg a mellette lévő kínai feliratos widgetet?? Azt mondja, hogy unable remove system application. Ja, mert, hogy ez nem widget, hanem maga az alkalmazás. :W Csak rájövök, amint beírom..

6: van a titanium backup nevű, mérhetetlenül zseniális programnak olyan beállítása, hogy ne kelljen egyenként leokézni az installálást visszaállításkor? Kicsit elpilledtem a végére, de megvan minden :)

(#7555) Skynet258 válasza fullmanytime (#7554) üzenetére


Skynet258
veterán

6. persze, hogy van... jóég, mire én leokéznám a 200+ app-ot... :DDD Batch (kötegelt) műveletként kell végezni a visszaállítást. ;)

https://geekpulse.hu

(#7556) drpele válasza Skynet258 (#7555) üzenetére


drpele
senior tag

Ami ha jól tudom csak a fizetős változatban érhető el. Ugyanis én mielőtt megvettem volna, mindent okéznom kellett...

@surgery: töltsd be a kiszemelt csengőhangot egy hangszerkesztő progiba, s adj rá egy kis erősítést. De csak módjával, akkor nem fog torzulni.

[ Szerkesztve ]

"Mily különös a mi helyzetünk, a Föld gyermekeié. Csak rövid látogatásra van itt mindenki. Nem tudja miért, de néha azt hiszi, hogy sejti." - Albert Einstein

(#7557) jooker82 válasza Tutu7030 (#7547) üzenetére


jooker82
nagyúr

Ez a Camera hack mit javit a fotón,v videón??

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#7558) fuzzyka


fuzzyka
tag

Honnan tudnám megszerezni a 12.1-et? mert sehol nem találok letölthetőt, mindig átdob 12.4... :(

Ja és a zip-es témákat(pl vanilla) h tudom telepíteni ugyanúgy mint a romot cwm-ből install zip?

[ Szerkesztve ]

(#7559) Skynet258 válasza jooker82 (#7557) üzenetére


Skynet258
veterán

Párszor már leírtuk... :)

fuzzyka: Feldobom mindjárt Megaupload-ra.

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

(#7560) jooker82 válasza Skynet258 (#7559) üzenetére


jooker82
nagyúr

Ja ez még mindig az :F ... Feltettem egyszer az fr17-re és csúszott a hang v 2 mp-et..meg semmit nem javult a minősége...azt hittem, a képek homályosságát javitja...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#7561) mycso


mycso
veterán
LOGOUT blog

Halihó, a fejlemények

Ma szóltak a Telenorból, hogy az LG nem küldte vissza a telefonom, mert nem tudják javítani (ki hitte volna...), így cserét javasoltak.
Szépen megköszöntem, és mondtam, hogy mind1 mire csak ne LG-re (ugye itt a cserét, egy másik ugyan ilyen típusú készülékre értették...).

Ennek köszönhetően sajnos (huhh, szerencsére ;] ) búcsúzom a topiktól, mert minimális ráfizetéssel sikerült egy SGS2-t kialkudnom. :K

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#7562) Skynet258 válasza mycso (#7561) üzenetére


Skynet258
veterán

Cool, jól jártál. Lehet nekem is ilyesmit kéne összehoznom... :D Milyen hibával adtad be, amire azt mondták, hogy nem lehet javítani? ;)

fuzzyka: innen szedheted az FR19-et.

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

(#7563) fuzzyka válasza Skynet258 (#7562) üzenetére


fuzzyka
tag

ááááá! Köszönöm szépen!!

már szedem is!!!!!

Még azt nem mondanád el nekem, h a témákat install from zip szerint tesszük fel vagy egyéb módszere van?(ezek a témák csak az értesítési sávon változtatnak vagy másban is?)

köszi

[ Szerkesztve ]

(#7564) stickrs válasza jooker82 (#7557) üzenetére


stickrs
senior tag

nekem főleg a hd video tetszik,mert folyamatos,és cam hack-el eléggé jó is a minőség :) full hd nálam még mindig nem az igazi(persze gyáritól jobb) :) FR19-re nekem a cwm-es update nem sikerült,csak a felülirogatós..pedig kiirta h kész,és közbe meg maradt kék a lencse,meg a képminőség is olyan amilyen volt..

Nokia 808 PureView, LG G5, Xiaomi MI 10 Ultra

(#7565) jooker82 válasza stickrs (#7564) üzenetére


jooker82
nagyúr

Nekem semmi bajom a fullhd-val ...annyi,h érzékeny a fényre....

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#7566) Skynet258 válasza fuzzyka (#7563) üzenetére


Skynet258
veterán

Én csak Gingerbread témát raktam rá, az install.zip volt, de szerintem a többi is az (ahonnan szede, le van írva nagy valószínűséggel). ;)

https://geekpulse.hu

(#7567) fuzzyka válasza Skynet258 (#7566) üzenetére


fuzzyka
tag

Ok! Köszi a válaszokat!!

Üdv

(#7568) mycso válasza Skynet258 (#7562) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Valahol visszább leírtam, milyen irományt adtam át nekik, valami ilyesmik voltak benne:

- ennek is elkezdett válni oldalt a kijelző (amikor kicserélték az elsőt, erre akkor teljesen ép volt)
- a kamera fényképei néha "elromlanak" random belehúz egy homályosabb csíkot
- nagyobb adatmozgásnál: wifi/bt újraindulás
-töltés közben újraindulás/fagyás
-random újraindulás/fagyás

Ezeket szinte az összes hivatalos rommal produkálta ami rajta volt: v10b/c/d

Még talán volt 1-2 apróság, de már nem emléxem pontosan.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#7569) stickrs válasza jooker82 (#7565) üzenetére


stickrs
senior tag

neked nem szokott beröccenni? mert nekem azért előfordult a tesztvideon aminél hasonlitottam össze a sima hd-val..

Nokia 808 PureView, LG G5, Xiaomi MI 10 Ultra

(#7570) jooker82 válasza stickrs (#7569) üzenetére


jooker82
nagyúr

nemnem....nekem szépen veszi fel a fullhd-t....

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#7571) leslien válasza jooker82 (#7570) üzenetére


leslien
nagyúr

neked melyik verza van fent?

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#7572) pintyo


pintyo
csendes tag

Sziasztok!
Egy olyan egyszerű kérdésem lenne, amiből valószínűleg lerí a témában való járatlanságom, hogy miért ~650MB egy ilyen elvileg origi ROM (pl. BIN_LGP990AT-00-V10c-NEU-XXX-JUN-22-2011+0), amíg akár a MIUI vagy a Skynet által korábban linkelt FR19 csupán 150-200MB körül van.
Vagy keverem a szezont a fazonnal és semmi közük egymáshoz :)
egyébként ha jól értem a korábbi leírásokat, akkor amíg előbbihez elég egy smartflash telepítés, addig a másik kettőhöz root + cwm kell, kérlek javítsatok ki ha tévedek,
illetve melyiket javasolnátok a három opció közül, mert ma először előfordult az egyhetes telefonnál a sokaknál tapasztalt hiba: hívtak csörgött csak nálam nem... illetve kicsit erősnek éreztem hogy tegnap lefekvés előtt 49%on volt az akksi és a telefon reggelre kikapcsolt, ennyit azért nem aludtam..

(#7573) jooker82 válasza leslien (#7571) üzenetére


jooker82
nagyúr

A v10c neu...0606....

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#7574) leslien válasza jooker82 (#7573) üzenetére


leslien
nagyúr

Semmi mokolás pl modaco,miui?

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#7575) Skynet258 válasza pintyo (#7572) üzenetére


Skynet258
veterán

A nagy méretű origi ROM tartalmazza az SD tartalmát is (ezért is formázza azt is), benne van a két nagyfelbontású Tegra videó, az apk-k, a PC Suite telepítője... így lesz ilyen nagy. ;)
A főzött, egyedi ROM-okban ez kapásból nincs benne, van, hogy kihagynak ezt/azt, módosítják a tömörítés mértékét... nagyjából emiatt vannak a különbségek.
Szóval maga a rendszer mindben nagyjából ugyanakkora, csak a "körítés" más.
Én FR19-et raknék fel a helyedben, aztán ha már gyakorlottabb vagy, akkor meg lehet próbálkozni a MIUI-val is. Addigra úgyis jobb lesz (remélhetőleg).
AZ FR19 meg konkrétan egy gyári rendszer, finomítva, csiszolgatva.

https://geekpulse.hu

(#7576) pintyo válasza Skynet258 (#7575) üzenetére


pintyo
csendes tag

köszi a gyors választ, meg az egyéb tanácsokat is ezúton köszönném meg amiket eddig kérdés nélkül kaptam a fórumon :)

(#7577) Skynet258 válasza pintyo (#7576) üzenetére


Skynet258
veterán

Nincs mit, ezért fórumozunk. :D

https://geekpulse.hu

(#7578) Tesztelo.hu


Tesztelo.hu
senior tag

Kíváncsiságból kipróbáltam a gyári alkalmazások között levő óra világóra funkcióját. Elég "érdekes", hogy nekem kell kézzel beállítanom a nyári időszámítást, különben hülyeséget mutat. Azért ez elég alap lenne egy olyan alkalmazástól, amely kifejezetten a pontos idő megjelenítésére fejlesztettek...

(#7579) jooker82 válasza leslien (#7574) üzenetére


jooker82
nagyúr

Ha tökéletes,akkor minek?? :F :U

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#7580) leslien válasza jooker82 (#7579) üzenetére


leslien
nagyúr

ok ok :)

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#7581) horseface77


horseface77
tag

Helló! Javították a MIUI 1.7.29. English packját.

"Szívritmus pihenés közben 42,megterhelés alatt 43"

(#7582) stickrs válasza jooker82 (#7570) üzenetére


stickrs
senior tag

pff...letöltöttem gépre egy másik lejátszót,és ott meg folyamatosan megy :) eddig nero showtime-al játszottam le..most meg a gom player-el.

Nokia 808 PureView, LG G5, Xiaomi MI 10 Ultra

(#7583) jooker82 válasza stickrs (#7582) üzenetére


jooker82
nagyúr

Jaja,sokmindentől függ a lejátszás minősége....a codek,a gép mennyire birja,lejátszó milyen....Én km playert használtam legutóbb,mely nagyon jó,de megtaláltam a legjobb videólejátszót,a smartflash pro-t....

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#7584) coleen


coleen
aktív tag

Sziasztok!

Most vettem meg a saját Optimus 2X-emet, és még totál kezdő vagyok Androidban, egy-két kérdésem lenne:

- hogyan tudom eltüntetni a Névjegyzékből a google fiókomból beszinkronizált rengeteg nevet, email címet, mert nagyon idegesít a több száz töredéknév stb.

- megjelent-e már a telóhoz a 2.3-as frissítés, ha igen, azt hogyan tudom frissíteni?

Köszönettel:

Coleen

(#7585) stickrs válasza jooker82 (#7583) üzenetére


stickrs
senior tag

memória kártyára mented a fhd felvételeket? class hanyas kártyád van? mert lassan vennem kellene,és gondolkodok h milyen gyors is kellene ha fullhd-t is arra akarom felvenni..

Nokia 808 PureView, LG G5, Xiaomi MI 10 Ultra

(#7586) jooker82 válasza stickrs (#7585) üzenetére


jooker82
nagyúr

A belső memóriára szoktam menteni.... szerintem egy class6-ost minimum vegyél.....
Számomra a következő állomás frissitések terén már csak a 2.3 lesz....
Elvileg pár héten belül jöhet... :K

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#7587) Rotate válasza jooker82 (#7586) üzenetére


Rotate
veterán

végülis azt az 1-2 hónapot hetekben leírva mennyivel jobban hangzik :D

(#7588) fullmanytime


fullmanytime
csendes tag

Skynet: írtad a segédletedben, hogy a vorkkernelt használod. Gondoltam, ha már úgyis a miui van fenn, akkor miért ne. Viszont: az xda-s oldalon alapból egy marketes alkalmazás, a vorkkernel updater van berakva, mint elsődleges beszerzési hely.
Nekem azzal már kétszer nem sikerült. Beállítom, hogy mit szeretnék tőle, az leszedi, lekapcsolja a telót belép cwm-be, de ott nagyon rövid ideig futtatja magát majd épp, hogy elkapom, hogy "aborted", már jön is a reboot és nem történt semmi.

Te végül is hogy raktad fel?

(#7589) Beaumont


Beaumont
aktív tag

Sziasztok!

Sikerült tegnap hozzájutnom egy ilyen telefonhoz. A mai napon gondoltam újraindítom, de nem akar elindulni, az LG logónál gondol egyet, és folyamatosan újraindul. Mit lehet tenni? Aksi kivétel megvolt, nem segített... Gyári 10c-s rom van rajta, semmi buherálás (szoftveresen) nem történt rajta.

[ Szerkesztve ]

"Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!"

(#7590) derrik válasza horseface77 (#7581) üzenetére


derrik
őstag

ez honnan tudható????

(#7591) horseface77 válasza derrik (#7590) üzenetére


horseface77
tag

Írják a hivatalos oldalon,valamint engpack.b-ként szerepel.Én felraktam eddig okés.

"Szívritmus pihenés közben 42,megterhelés alatt 43"

(#7592) horseface77 válasza Beaumont (#7589) üzenetére


horseface77
tag

Üdv! Próbálj meg egy resetet.Power On+hangerő le.Sajna adatvesztés lesz ha nem volt backupod.

[ Szerkesztve ]

"Szívritmus pihenés közben 42,megterhelés alatt 43"

(#7593) Beaumont válasza horseface77 (#7592) üzenetére


Beaumont
aktív tag

Köszönöm, ez bevált. Érdekes volt. Kíváncsi vagyok mi akasztotta ki...

"Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!"

(#7594) horseface77 válasza Beaumont (#7593) üzenetére


horseface77
tag

Szívesen.Sajnos az a helyzet,hogy az a gyári c-s rom nemcsak a telót akaszthatja ki hanem a gazdáját is.Majd nézz körül főzőtt romok közt szerintem

"Szívritmus pihenés közben 42,megterhelés alatt 43"

(#7595) jooker82 válasza Beaumont (#7589) üzenetére


jooker82
nagyúr

Érdemes a v10c neut feltenni...0606....nekem ezzel tökéletes...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#7596) coleen válasza coleen (#7584) üzenetére


coleen
aktív tag

Sziasztok!

A #7584-es hsz-emre tudna valaki mondani pár jó tippet?

(#7597) derrik válasza coleen (#7596) üzenetére


derrik
őstag

Olvasgatni kell itt :)
- a névjegyzék: a google fiókra nyomva, láthatod mit szinkronizál ! A pipát vedd ki a Névjegyzék után! Vagy ! Tartsd rendbe a névjegyzékedet :)
-Ha lenne hivatalos 2.3.....akkor......akkor..... jó lenne :) /talán/

(#7598) coleen válasza derrik (#7597) üzenetére


coleen
aktív tag

Köszi, kivettem a pipát, de az a gond, hogy a több száz sallang név, email cím már benne van, és egyenként tudnám csak kitörölni...

Ha nincs 2.3, akkor gondolom, h vmilyen 2.2.x frissítés csak van? Ha igen, akkor hogyan tudom frissíteni?

(#7599) Rotate válasza jooker82 (#7595) üzenetére


Rotate
veterán

Már van 622 is Smartflashel, már érdemesebb azt sztem :)

(#7600) jooker82 válasza Rotate (#7599) üzenetére


jooker82
nagyúr

Az mivel jobb??

LG G2 32 GB 4.4 AOS

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.