Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#22001) Levi941127 válasza Pistiboy88 (#21999) üzenetére


Levi941127
senior tag

tudnál linkelni egy letöltést a romról amit használsz? és milyen kernelt használsz hozzá?

(#22002) Pistiboy88 válasza bostone (#22000) üzenetére


Pistiboy88
aktív tag

Nyugodtan dobd fel, nem lesz gond. Az undervolt-ot így állítsd majd be a kernel tools-ba:

(#22003) everest140


everest140
tag

most raktam fel a HorsePower-SR3-OTF2-DSBattery kernelt , és az normális hogy folyamatossan felfele megy az akksi % a ?

össze vissza jelez, mostmeg megy lefele

[ Szerkesztve ]

(#22004) Dusee válasza everest140 (#22003) üzenetére


Dusee
őstag

Az a ds battery driver miatt van.
Ossze vissza mutatja az akksi szazalekot, de elvileg sokkal jobban birja vele a telefon.

(#22005) Cruiserke


Cruiserke
tag

Feldobtam a vadonka féle 3.x.x es kernelt, és terminál emulatorba nem veszi be az rh parancsot, hibát dob h nem sikerült újraírni.
Gondolom hiba a friss kernelbe. Van lehetőség másféleképp beállítani a ramhacket?

Aorus Z590 Ultra, i9 10900, RTX2080, GSkill trident Z NEO 32GB, Samsung S21, Iphone 12 Mini

(#22006) b3Ro válasza Cruiserke (#22005) üzenetére


b3Ro
senior tag

Az rh parancs elott, beirtad a su parancsot ?
Igy kene kineznie:
su enter
root jog engedelyezese
rh enter
kivalasztod, beirod a szamot
ujraindit

(#22007) kircsi28 válasza Pistiboy88 (#21997) üzenetére


kircsi28
aktív tag

Szia!

OC OTF engem is érdekelne, fel tehetem V20R alá?
Ha működik tudnál dobni egy letöltési linket?
Köszi

(#22008) bostone


bostone
addikt

A kernel tools a rom melléklete? Nem találolm sehol.
Egyébként eddig minden jól működik, bár még csak első nap, de tetszik. :R

(#22009) Pistiboy88 válasza kircsi28 (#22007) üzenetére


Pistiboy88
aktív tag

Hali. Csak cm és miui alatt működik. Így neked sajnos nem jó. Próbálj meg egy hp kernelt, abból van direkt az alá való.

(#22010) Pistiboy88 válasza bostone (#22008) üzenetére


Pistiboy88
aktív tag

Kernel tools mindig a kernel melléklete. De nem minden kernelhez van. Jellemzően csak az oc mellé pakolják. Bár némely sima kernel mellett is megtalálod. Jó dolog. Ha miui, WajkIUI vagy cm7-ed van, a blogomban a WajkIUI mellett találsz egy jó kernelt. Linkeltem itt undervolting beállításokat is. Tegnap este óta csak 30%ot merültem, közben rendesen használtam a telót. Ez nem rossz, sőt kimondottan jó. Csak játszani nem játszottam, így a maximális órajel 816mhz-re van állítva. A rendszer sem akad, gyors, s teszi a dolgát.

(#22011) bostone válasza Pistiboy88 (#22010) üzenetére


bostone
addikt

A blogodról húztam le a kellékeket, úgy emlékszem.
Ezt mégsem találom.
Beállítások változtatása nélkül mennyivel rosszabb az eredmény.

(#22012) SamS20


SamS20
senior tag

melyik a legjobb adatforgalom számláló, amit tudtok is ajánlani csak mert most szándékozom előfizetni mobilnetre, (igaz túl lépés esetén csak lassítanak) de azért jó lenne tudni mennyinél járok :)
Wajkiui 2.4.20 van fent jelenleg (ha számít)

(#22013) ntomka válasza SamS20 (#22012) üzenetére


ntomka
nagyúr

Akkor a legjobbat használod. A MIUI-ban alapból van, Monitor a neve az alkalmazásnak. :)

ツ Headphones on - World off

(#22014) kircsi28 válasza Pistiboy88 (#22009) üzenetére


kircsi28
aktív tag

Köszönöm, de abból melyik lehet az, amelyikkel egy kicsit meghosszabbíthatom az akku időt?

(#22015) SamS20 válasza ntomka (#22013) üzenetére


SamS20
senior tag

igazság szerint a magyar jobb lenne ( már ha van, mert anyum is használná az adott programot ) plusz widgetnek nem lehet kitenni a wajkiui-sat :S :/

(#22016) suppe válasza SamS20 (#22015) üzenetére


suppe
tag

3G Watchdog szerintem elég jó.

"Az állatkert a kapun kívül is folytatódik!"

(#22017) Jimothy


Jimothy
csendes tag

Sziasztok!

Most szántam rá magam, hogy megvegyem az első okostelefonomat, és az Optimus 2X-re esett a választásom. Érdemes szerintetek? Esetleg van valami amivel vigyáznom kell?
Előre is köszi! :)

(#22018) Pistiboy88 válasza kircsi28 (#22014) üzenetére


Pistiboy88
aktív tag

ETaNa kernel 3.0.28 . Feljebb van egy kép, azon ott vannak a feszültség beállítások.

(#22019) kircsi28 válasza Pistiboy88 (#22018) üzenetére


kircsi28
aktív tag

Ok. köszi, tehát akkor ezt nyugodtan tehetem a gyári V20R alá?

(#22020) Cruiserke válasza Jimothy (#22017) üzenetére


Cruiserke
tag

Ha az ember odafigyel, karban tartja, akkor nagyon szeretnivaló telefon. Viszonylag jó ár/érték arányú. A kevés ram és az LG lassú frissítései okozzák a fő gondot. De ha nem az újabb és újabb frissítések hajtanak, akkor a mostani rendszer is tökéletesen megfelelő.

Aorus Z590 Ultra, i9 10900, RTX2080, GSkill trident Z NEO 32GB, Samsung S21, Iphone 12 Mini

(#22021) dbocskai válasza Cruiserke (#22020) üzenetére


dbocskai
tag

Lassú frissitések... ha tényleg kijön a 4.0 Q2-ben akkor annyira nem gáz az, azt nézve, hogy Samuéknál sincsenek annyira a toppon a 4.0 updatekkel...

(#22022) Jimothy válasza Cruiserke (#22020) üzenetére


Jimothy
csendes tag

Köszönöm szépen, egy hónapja böngészek, hogy melyik lenne a megfelelő, de már csak az ár/érték arány miatt is az LG a tökéletes befutó :)

(#22023) SamS20


SamS20
senior tag

nemtudom hogy más tapasztalt-e hasonlókat de nálam a most fentlevő wajkiui 2.4.20-al és 2.6.x.x etana HOC _ OTF-el kb 4-5 óra után a wifi behal. másnál vmi hasonló ? a kernel lehet a hibás ?

(#22024) Stripe válasza Jimothy (#22022) üzenetére


Stripe
csendes tag

A telefon kijelzője problémás szokott lenni (bevilágítás) ezt garanciában cserélniük kell, ezért érdemes ismertebb GSM boltban vásárolni, ahol nem kötözködnek a garanciális problémákkal.

(#22025) Dusee


Dusee
őstag

hello!
lenne egy kérdésem.
ha rootolva van a telefon, van cwm is, kamera mod, titaniummal törölt gyári appok, és nyomok egy gyári beállítások visszaállítását akkor ezek törlődnek/visszakerülnek?

(#22026) Rotate válasza Dusee (#22025) üzenetére


Rotate
veterán

root/cwm marad, többi visszaáll gyárira :)

(#22027) Dusee válasza Rotate (#22026) üzenetére


Dusee
őstag

értem, köszi :R

szerk: nem tudjátok mi van a markettal?
nem akar letölteni semmit, a letöltés indításánál áll :F

[ Szerkesztve ]

(#22028) kircsi28 válasza Dusee (#22027) üzenetére


kircsi28
aktív tag

Nekem megy rendesen, most raktam fel a regpon-t ez nem engedi elaludni wifit

(#22029) Jimothy válasza Stripe (#22024) üzenetére


Jimothy
csendes tag

Igen erről olvastam, a VIP-Phone-ban néztem ki, ott van rá 2 év garancia. Úgy tudom, hogy ez megbízható bolt, bár még nem vásároltam itt :(

(#22030) Balázs1986 válasza Rotate (#22026) üzenetére


Balázs1986
addikt

Biztos vagy benne?
Nekem az a merész feltételezésem, hogy mivel a system/app-ban vannak a gyári alkalmazások, onnan kerülnek betöltésre, így amit onnan kitörölt, az gyári beállítás visszaállítása után sem fog csak úgy megjelenni. A camera mod pedig egy camera.apk, az is megmarad, mert a gyári helyére került.
Annyi, hogy a felhasználói alkalmazások (tehát ami nem a system/app-ban van) törlődnek, a rendszeralkalmazásoknak (ill. cammod esetében a rendszeralkalmazásnak hitt megpiszkált alkalmazásoknak) pedig a beállításai törlődnek. De szvsz a töröltet nem tudja visszatenni egy fact.reset, elvégre ahhoz bele kellene nyúlnia a telepítőfájlba...
Bocs, ha próbáltátok és tévedek, de egyelőre így tűnik logikusnak :)

kircsi28: a Beállítások / Vezeték nélküli / WiFi beállítások / Speciális / WiFi kikapcsolása -> Soha is ugyanezt csinálja elvileg :)

[ Szerkesztve ]

(#22031) Rotate válasza Balázs1986 (#22030) üzenetére


Rotate
veterán

nekem így rémlett... de lehet keverem a kdz-vel... de most elbizonytalanítottál :D

(#22032) kircsi28 válasza Balázs1986 (#22030) üzenetére


kircsi28
aktív tag

Igazad van, ezt nem tudtam.
Le is szedem a regpont, nem foglalja a helyet :)

(#22033) Koniman


Koniman
tag

Az mitől van, hogy a titanium backup nem törli ki a gyári app-ot.? Újraindul mitha végezné a dolgát, de aztán restart után ott marad érintetlenül minden.. Annyit hozzá, hogy most lett felrakva a V20r kzd-vel. Előtte ment rendesen az app eltávolítása.

Ja még egy kérdés:
A térerő és az adatkommunikáció ikonja naponta fehérre vált. Az miért van és mit jelent?

Köszi!

(#22034) Balázs1986 válasza Koniman (#22033) üzenetére


Balázs1986
addikt

Valami gond lehet a root joggal nálad szerintem, valószínűleg a frissítés végett. Csináld meg a root-olást, elvileg utána jó lesz.

Rotate: Na majd ha visszatér Dusee, hátha felhomályosít minket :)

[ Szerkesztve ]

(#22035) Stripe válasza Jimothy (#22029) üzenetére


Stripe
csendes tag

Én már vásároltam ott telefonokat, nyugodt szívvel ajánlom őket. Az N8-as és Wave problémáimat kérdés nélkül javították garanciában.

(#22036) Dusee válasza kircsi28 (#22028) üzenetére


Dusee
őstag

most már működik nekem is, csak dél körül nem akart :F na de mindegy is.

(#22034) Balázs1986: hát most még nem tudlak titeket megcáfolni/megerősíteni, nem most kell a factory reset.
de józan paraszti ésszel nekem is a Te verziód tűnik jónak, mivel nem tárolja a gyári appokat egy másik mappában (ha jól tudom) biztonsági mentésként, így ha egyszer kitörlök onnan valamit azt nem tudja visszaállítani a semmiből.
bár igazából az is elég nekem ha az én dolgaimat letörli.

[ Szerkesztve ]

(#22037) engine88


engine88
aktív tag

Sygic Aura csak nekem nem akar működni?
Megnyitom bead fekete képernyőt utána kilép android menübe.

(#22038) Koniman válasza Balázs1986 (#22034) üzenetére


Koniman
tag

A ROM lecserélése után root-olnom kellett, mert a Titanium háborgott, hogy nincs root-olva, így ezen már túl vagyok, de ennek ellenére nem megy az eltávolítás. Mindent megcsinál, amit kell neki ilyenkor, de mintha semmi se történt volna és hibát se ír ki, hogy valami nem sikerült volna.

A fehérré változó adatforgalom és térerő jelzés mit jelent?

(#22039) mariobros


mariobros
tag

A tanácsotokat kérném, hirdetem az O2x-em, és ajánlottak érte egy Xperia Play-t + 5000 ft-ot. Az enyém függő, a Play független. A Play fóliás, az enyém nem. Az enyémre több gari van . A Sony-nak jobb a támogatása frissítések terén, az LG meg... Szóval tudjátok :W Léci segítsetek, nagy dilemmában vagyok :DDD

[ Szerkesztve ]

Üdv: Dani

(#22040) Viper26


Viper26
nagyúr

Otthon egy ilyen cseréje mennyire macerás?Gondolom a belsejét nem kell szétkapni, csak átcsavarozni az újba. :F

Pixel 7 | FR955

(#22041) bostone válasza mariobros (#22039) üzenetére


bostone
addikt

Milyen segítségre van szükséged?
Ha meguntad a 2X-et, akkor elvileg nem rossz bolt.

(#22042) Levi941127 válasza mariobros (#22039) üzenetére


Levi941127
senior tag

Az én álláspontom a telefonokkal kapcsolatban, hogy minimum egy kétmagos legyen 1giga rammal :) A Play játék szempontjából kiváló, ez már csak tőled függ hogy mire használod főként a készüléket. Ha megszállott játékmániákus vagy, akkor cserélj, ha nem, akkor ne :D
Személy szerint én inkább netezésre illetve videólejátszásra, torrentezésre és evidens hogy telefonálásra használom.

[ Szerkesztve ]

(#22043) Balázs1986 válasza Koniman (#22038) üzenetére


Balázs1986
addikt

Akkor esetleg CWM-ben egy Fix Permissions-t ha nyomsz, hátha segít...

Viper26: Ha óvatosan csinálod, nem macera. Szükséged lesz egy apró hegyű csillag csavarhúzóra (pl. órás készletből), és egy vékony, erős tárgyra, amivel szét tudod pattintani. De ha már veszel házat, szerencsésebb lenne, ha üveggel együtt vennéd, szerintem az üvegcsere macerásabb, mint ha kompletten, házzal együtt cserélnéd. Sőt, abban sem vagyok teljesen biztos, hogy sikerülni fog az üveget épségben kivenni. És nem is hiszem, hogy sokkal drágább lenne kompletten, én anno 10k-ért szereztem be az üveget+házat (plusz gumi ragasztócsíkot az üveg és a kijelző közé). Keresd fel Tazkir-t, hátha tud segíteni a beszerzésben.

[ Szerkesztve ]

(#22044) engine88


engine88
aktív tag

Ez áll a teló tulajdonságainál:

Android 2.3.4
Kernel 2.6.32.9
Cikkszám GRJ23
LGE: LGP990-V20q

ez a gyári?

(#22045) tami92


tami92
aktív tag

sziasztok. olyan kérdésem lenne h ti milyen kernelt ajánlotok cm 7.2 alá?? vagy jó a "gyári" kernel ami van hozzá? esetleg milyen plusz dolgokat tudnátok mondani mert olvastam h valamelyik romnál kell a kamerával hackerkedni.

"Nem kell a vakot mindenáron átsegíteni a gyalogatkelohelyen, lehet nem is arra akar menni." by Bendegúz98

(#22046) Dusee válasza mariobros (#22039) üzenetére


Dusee
őstag

én nem cserélném el arra, szerintem vastag, és egy idő után biztos megkopik a csúszka szerkezet, és kotyogni/lötyögni fog.
nekem dizájnra se jön be, túl szappantartó formájú, illetve ez a csillogó/fényes műanyag borítás nagyon csúnyán tud kinézni a zsebkarcoktól megkopottan.
lehet, hogy gyorsabbak, jobbak szoftverfrissítés téren, de nagyon átalakítják a romot, és főzött romot rászenvedni egy sonyra az külön mutatvány.
ilyen bootloader, olyan modem firmware...
hardverileg jobb a 2X, szerintem dizájnra, formára is.
neked kell dönteni :K

(#22047) Viper26 válasza Balázs1986 (#22043) üzenetére


Viper26
nagyúr

Eszköz adott hozzá, az üveg rendben, így azt nem kell cserélni (remélem). :D
Bízom benne, hogy gond nélkül megy majd, bár még a teló nincs, előre gondolkozom. :)
Köszi az infót! :R

Pixel 7 | FR955

(#22048) Dusee válasza Viper26 (#22047) üzenetére


Dusee
őstag

ha jól értem keretet akarsz cserélni (majd) rajta.
itt egy elég részletes videó, hogy hogyan kell leszedni az üveget a keretről, illetve visszarakni.
necces lesz mikor elkezded felfeszíteni az üveget, mivel még használni szeretnéd, a videóban meg úgy is mindegy mert sz*rrá tört :F
sok sikert hozzá!

[ Szerkesztve ]

(#22049) Jimothy válasza Stripe (#22035) üzenetére


Jimothy
csendes tag

Köszönöm szépen, akkor ez eldőlt:)

(#22050) jooker82


jooker82
nagyúr
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.