Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7651) jooker82 válasza Iomega (#7650) üzenetére


jooker82
nagyúr

átkonvertáéva viszi a 720p-t is simán mkv-ba...
Az IGOt,pedig ma teszteltem,többször is kb 200 km-en keresztül és azonnal talál jelet....,ahogy rábökök,h indulás,már navigál is a kedves hölgy.... :K Budapesten,még az épületeket is jelölte....és mindig célba vitt...Volt sygic aurám is fenn,de értelmetlenül bonyolult a használata....a Motonav se jobb...szal minimális akadásokat leszámitva,az IGO a legjobb...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#7652) horseface77


horseface77
tag

Hali! Miui 1.7.29 Videólejátszásnál hdmi-n keresztül el-el megy a kép.Tapasztalt valaki hasonlót?Köszi.

"Szívritmus pihenés közben 42,megterhelés alatt 43"

(#7653) Tutu7030 válasza jooker82 (#7651) üzenetére


Tutu7030
veterán

Ezt megerősítem.:) Igo az első indításkor is már pár másodpercen belül pontosan jelezte a helyzetem, pedig előtt be sem volt még kapcsolva a gps.:)
A spica után meglepő is volt nagyon, mert ott bizony néha perceket is várni kellett, hogy magára találjon a térképen.:)

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#7654) djnyakesz


djnyakesz
aktív tag

Sziasztok!

Most akarom feltenni a MIUIT-t ... pontosan van olyan verzió ami magyar, vagy utólag kell azzá tennem? :)
Hol lelem?
Köszi

(#7655) jooker82 válasza Brutális eb (#7612) üzenetére


jooker82
nagyúr

(#7656) Tutu7030 válasza djnyakesz (#7654) üzenetére


Tutu7030
veterán

Jelenleg csak az 1.7.22 verzióhoz van honosítás, de ezzel van egy kis probléma az sms-sel kapcsolatban(sms-t küldő/fogadó alkalmazásoknál előfordul újraindulás(pl a Lottózó alkalmazásnál). Skynet fórumán van róla részletes leírás, olvasd át, ha érdekel.:)
Az 1.7.29 honosítás folyamatban, részelet ugyanott.

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#7657) kenny123


kenny123
addikt

Sziasztok!

Elolvastam az első hozzászólást, és részben találtam is választ a kérdésemre.
Néztem a hazai aukciós oldalakat, és találtam egy hirdetést ahol 50.000 jó Magyar pénzért lehet venni ilyen telefont, zsír újan, gyári kártyafüggetlenül, kínából. Nagyon jó vételnek hangzik, de mint olvastam az első hozzászólást, a kínai példányokra nem lehet custom romot feltelepíteni, ami azért nagy érvágás. Kérdéseim a következőek lennének;

-Tényleg nem lehet rá semmilyen úton-módon rávarázsolni custom romot a kínai példányokra?
-Ha nem, miért nem?
Valamint..
-Hogy ha semmilyen módon nem lehet, szerintetek megéri az árát?

Előre is köszönöm a válaszokat. :R

yo

(#7658) djnyakesz válasza Tutu7030 (#7656) üzenetére


djnyakesz
aktív tag

Köszi, épp azt olvasgatom... akkor mégsem rakom fel :D nem merem :D Köszi ! :D

De miért van az, hogy tökre beleélem magam és a végén mégis kiderül hogy valami nem smakkol :D chh :D szemétség!
Van egyébként infó, hogy mikor lesz megoldás az sms gondra?

Csak új MIUI kiadás esetén?

[ Szerkesztve ]

(#7659) yimm válasza kenny123 (#7657) üzenetére


yimm
aktív tag

Ha tudsz kinai nyelven akkor nagy probléma nem lehet :C

(#7660) Iomega válasza yimm (#7659) üzenetére


Iomega
őstag

:)

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#7661) horseface77 válasza yimm (#7659) üzenetére


horseface77
tag

Egy MIUI langpack nélkül pont passzolna hozzá..

"Szívritmus pihenés közben 42,megterhelés alatt 43"

(#7662) Iomega


Iomega
őstag

Hivatalos 2.3 Gingerbread mikor várható, amivel lehet frissíteni a 2.2-est? :F

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#7663) kenny123 válasza yimm (#7659) üzenetére


kenny123
addikt

Sajnos az nem opció. :( :D

yo

(#7664) janes74 válasza djnyakesz (#7658) üzenetére


janes74
senior tag

Nálam nincs gond az sms-el,superuser-ben engedélyezni kellett a progit.Lottót nem próbáltam az igaz.

(#7665) yimm válasza kenny123 (#7663) üzenetére


yimm
aktív tag

Egyébként szerintem bármilyen romot rá lehet flashelni a telefonra, függetlenül attól hogy Kinába szánták vagy Európába. Majd lehet jönnek a nálam jobban hozzáértők és lehet tudnak okosabbat mondani.

(#7666) kenny123 válasza yimm (#7665) üzenetére


kenny123
addikt

Remélem igazad lesz, és jön valaki aki megmondja. :)

Még egy másik telefonnál, talán Defynél találtam hasonló hírdetést, az is zsír új volt, és az is töredékáron volt. Kérdezték az eladót, hogy mitől ilyen olcsó, és jött a válasz hogy erre nem lehet flashelni, azért. Így komolyan fontolóra véve pedig egész jó ajánlat, töredékáron hozzájutni -és az eladó ingyenesen magyarosítaná is, 1-2% maradna kínai a telefon szoftverének.

yo

(#7667) jooker82 válasza Iomega (#7662) üzenetére


jooker82
nagyúr

Augusztusra jósolják,tehát akár pár héten belül,de ez elég jóhiszemű vélemény..

Yimm:Feltéve,ha nem vmi kinai utángyártott v.hogyishivják telefon.. :U
Van aki 16 gigás class4 es memkártyát használ?? működhet??

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#7668) yimm válasza jooker82 (#7667) üzenetére


yimm
aktív tag

Igen. Az is benne van a pakliba hogy valami klón utánzat , és akkor meg lehet futni a pénz után

[ Szerkesztve ]

(#7669) szab89


szab89
csendes tag

Sziasztok.

Már korábban írtam itt a problémáimat rom cserével kapcsolatban. Röviden annyi h FR19-ről váltottam volna át miui.ra. Már megpróbáltam mindent amit csak lehetett. sd kártyára húztam feltelepítettem cwm-ből majd wipe. ezután Lg feliratnál fagyás. Jó mondom akkor visszarakom az előzőt (fr19) felment de az is utána befagyott LG feliratnál ponotsabban folyamatosan újríindult és LG feliratig jutott el. Azt hitttem meghalt a telóm... Ezekután maradt még az sd kártyámon egy FR15-ös verzió. Az felment és beis kapcsolódott a telóm. De mikor jobban ellenőriztem a telefont észrevettem, hogy a belső memóriát nem olvassa így oda vannak a képek/videók amit csak ezzel a készülékkel készítettem :S . Ha vki tudna nekem egy megoldást javasolni szívesen venném. Előre is köszi!

(#7670) kenny123 válasza yimm (#7668) üzenetére


kenny123
addikt

Itt meg tudjátok nézni Ti is, szerintem nem klón :F Illetve nincs negatív értékelése a srácnak.

yo

(#7671) Rotate válasza jooker82 (#7667) üzenetére


Rotate
veterán

Nálam nincs gond class 4 16gb-val...

(#7672) horseface77 válasza kenny123 (#7670) üzenetére


horseface77
tag

Hát gyakorlatilag gari nélkül venni felsőkategóriás telót igencsak rizikós.Ráadásul fizess előre..

"Szívritmus pihenés közben 42,megterhelés alatt 43"

(#7673) yimm válasza kenny123 (#7670) üzenetére


yimm
aktív tag

Én 1 kicsit azért bizalmatlan vagyok, de akár még eredeti is lehet. Meg nem is :DD

(#7674) jooker82 válasza kenny123 (#7670) üzenetére


jooker82
nagyúr

Egy képet betud rakni bárki,a 2x-ről bárhova....Kérdés,hogy azt kapod-e...
rotate: Szerinted 6500 pénzért jó vétel lehet??kingstone....

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#7675) kenny123


kenny123
addikt

Nemtudom srácok, nemrég adott el egy Defy-t a kedves eladó, lehet meg kellene keresnem a vevőt, hogy azt kapta-e amit várt. :F

yo

(#7676) horseface77 válasza kenny123 (#7675) üzenetére


horseface77
tag

Csak lehet,hogy épp nem elérhető a telefonja :W

"Szívritmus pihenés közben 42,megterhelés alatt 43"

(#7677) Iomega válasza kenny123 (#7670) üzenetére


Iomega
őstag

"A Telefont külföldről rendelem, és kb. 5-10 munkanap alatt érkezik meg. A pénzt minden esetben előre kell utalni. Kérem csak az licitáljon, akinek megfelelnek az iménti kitételek." :Y

Én biztos nem venném meg!! :( 1 hónap garancia, az nagyon nagy vicc!! Na meg ahogy mondani szokás ilyen esetben, OLCSÓ HÚSNAK HÍG A LEVE. A fotó az egy dolog, mi a garancia, hogy azt is kapod. A csalók sokoldalúak a becsapás és ámítás terén. Nem akarok senkit sem minősíteni, de azért fő az óvatosság.

Egyébként, ha van felesleges pénzed, amit nem tudsz mire költeni, akkor megér egy próbát, hátha bejön. :) De ha meg annyi pénzed van, akkor meg ne kockáztass, vegyél biztos forrásból valamivel többért, az garantált! :K

[ Szerkesztve ]

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#7678) jooker82 válasza Iomega (#7677) üzenetére


jooker82
nagyúr

Előre amúgy is rizikós utalni...főleg ilyen óccón kinált cuccnál... :N
Tomejr hova tűnt?? tán elpártolt a 2x-től??

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#7679) Skynet258 válasza szab89 (#7669) üzenetére


Skynet258
veterán

AZ FR15 az még ext4-et használt nem? Az FR19 (meg a MIUI is, meg a gyári is) ext3. Nem lehet, hogy nálad ezek kavarnak be..? :U Mert szerintem 99%, hogy igen. Konvertálj vissza ext3-ra, ehhez cucc xda-n vagy modaco-n, most nincs időm kikeresni...

jooker82: nekem 32GB-os Sandisk kártya van benne, Ebay-en vettem 2500 pénzért... :D Inkább ott vásárolgass ilyet. ;)

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

(#7680) Iomega válasza kenny123 (#7675) üzenetére


Iomega
őstag

Na meg, ha jól látom összesen 5 eladása volt, mert a 6. az nem jött létre. A két utolsó előtti eladása valami gagyi elavult régi hordozható kazettás magnó. Nem javaslom az adás-vételt!! :( Innentől kezdve, ha mégis belevágsz és bebukod, bocs, hogy ezt írom, de akkor meg is érdemled.

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#7681) babosf válasza Rotate (#7640) üzenetére


babosf
aktív tag

szia,
a sygic az nem fizetős?? nekem igo van, tényleg nem szép de jól működik.
a sygic-et honnan szedhetem, pü-ben elküldhetnéd, köszi
üdv.

Galaxy S23 Ultra

(#7682) jooker82 válasza Skynet258 (#7679) üzenetére


jooker82
nagyúr

Hány classos?? Ebayre gondolom regelni kell? nem bulis nekem ez az előre utalás....meghogy ők szedik le a számlámról...stb.... nemtudom....

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#7683) Rotate válasza jooker82 (#7678) üzenetére


Rotate
veterán

Nálunk 20 € a 16 gigás kingston... Az 5300 forint, de mint skynet is írta, érdemes külföldről rendelni :)

(#7684) jooker82 válasza Rotate (#7683) üzenetére


jooker82
nagyúr

A kinai piacon láttam...Megis vettem volna,csak féltem,hogy a class4-est nem kedveli majd a telefon... ontatlan volt,adapterrel....Nem értek sajnos az ebayes rendeléshez... :(

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#7685) jooker82 válasza Skynet258 (#7679) üzenetére


jooker82
nagyúr

ez jó lehet??Bár bontatlanként hirdetik...van kockázata??
köszi

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#7686) Daniel Alves


Daniel Alves
őstag

Talált már valaki normális tokot rá?

Orbea Orca OMR M10iLTD www.translapschallenge.com

(#7687) jooker82 válasza Daniel Alves (#7686) üzenetére


jooker82
nagyúr

Sajnos gyári nemigen lesz...én is azt keresem...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#7688) Tutu7030 válasza jooker82 (#7685) üzenetére


Tutu7030
veterán

Európába is szállít?

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#7689) Iomega válasza jooker82 (#7684) üzenetére


Iomega
őstag

Ne félj tőle. Jó árak vannak, megéri külföldről rendelni. Nagyon gyors a posta. PL.: Angliából 4-5 munkanapon belül megjön a rendelt termék. A törvény keményen védi az ebay rendszerét és nem kell félned a csalástól.

A linkre klikkelve elolvashatod , hogy hogyan is működik az egész Ebay. [itt olvashatod]

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#7690) Bagoly81


Bagoly81
aktív tag

az tökjó hogy olcsó de 32 gigárol meg 16 gigáról beszélünk és class 10 nél járunk, szóval én lassu sdt nemtennék bele a gépembe

(#7691) Iomega válasza jooker82 (#7685) üzenetére


Iomega
őstag

100%-os az eladó, csak Amerikában postáz, Európába nem. Jobban jársz ha mondjuk az www.ebay.co.uk -n nézegetsz [mondjuk ez egész jó, bár licitálni kell rá]

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#7692) tome.jr válasza kenny123 (#7657) üzenetére


tome.jr
addikt

Bármilyen 2X-re tudsz tenni bármilyen custom romot. Az USA verzió a G2X, arra valóban nem lehet rátenni a 2X romjait.

Skynet258: fr18 és fr19 ext3, a régebbiek ext4-esek.

[ Szerkesztve ]

(#7693) Tesztelo.hu válasza Iomega (#7642) üzenetére


Tesztelo.hu
senior tag

Pedig nem fognak arra törekedni. Elmondták már párszor, hogy abszolút nem fejlesztenek az Androidra. Csak a Win és az iPhone platformot támogatják, és az autókba épített GPS-ekbe fejlesztenek. Ez lehet, hogy változni fog, de ahogy a Google egyre jobban fejleszti az ingyenes Google Maps-et, és valószínűleg csak idő kérdése, hogy mikor lesz itthon is hangos navigáció ingyenesen és nem kerülő utakon, valamint ha net nélkül is működni fog, úgy egyre kisebb a valószínűsége, hogy lesz új Igo Androidra, hiszen ki venné meg, ha van ingyenes alternatíva?

(#7694) Dawee


Dawee
tag

Nah pár napja megjött a telefonhoz az autóstartó, nagyon jó cucc, ajánlom mindenkinek aki gps-ezni akar vele! 10 usd volt postával és kb 1,5 hét alatt itt is volt. Kaptam egy autóstartót amivel szélvédőre lehet rakni, hibátlanul passzol és profin tartja a telót, ráadásul a kameránál van hely így még menetközben előre lehet kamerázni is :) (vágóképnek jó pl. nyaralásnál :)) hibátlan a hozzá adott autós töltő is meg a tok is. Ennyi pénzért sztem vicc :).
Közben megjött az 1800mAh akksi is, akksi időbe jobban bírja picit, de mivel nem sokkal nagyobb nem sokkal, de a 1400ftot az is megért :D

[link]

A WORD elszáll, az írás megmarad.

(#7695) Iomega válasza Tesztelo.hu (#7693) üzenetére


Iomega
őstag

Ez nagyon szomorú. :(( Szerintem majd belátják előbb, vagy utóbb, hogy egyre növekszik az Android okos-telefont használók népes tábora és így elesnek potenciális vásárló tömegektől. Mert biztos vannak olyanok, akik megvennék az Igo által kreált, az Androidra jól optimalizált navigációs szoftvert.

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#7696) Feci40 válasza kenny123 (#7670) üzenetére


Feci40
tag

Én sem merném megvenni ez az én véleményem :N

(#7697) kenny123 válasza tome.jr (#7692) üzenetére


kenny123
addikt

És ebben mennyire vagy biztos? :)

yo

(#7698) Iomega válasza Dawee (#7694) üzenetére


Iomega
őstag

Ez nagyon megérte, gratulálok! :C Én is majdnem mindent az ebay-ről rendelek. Sokkal olcsóbb a legtöbb esetben. :C

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#7699) Rotate válasza Iomega (#7698) üzenetére


Rotate
veterán

Én kevesebb mint 4 euróért vettem, OBOstore-ról, bár ahhoz nem voltak kiegészítők :)

(#7700) Iomega válasza Dawee (#7694) üzenetére


Iomega
őstag

Egyébként ez sem rossz ennyiért, ha valaki egész nap nyüstöli a telót. Ez sem rossz ennyiért: 3500mah-s akksi+hátlap együtt kb. 2400,- Ft-ért

[ Szerkesztve ]

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.