Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7101) Skynet258 válasza Rotate (#7100) üzenetére


Skynet258
veterán

Ez az egész akkor is úgy sz*r ahogy van...

https://geekpulse.hu

(#7102) P3TR!CK


P3TR!CK
senior tag

Hál'istennek, lekopogom, de nekem sem volt még semmi bajom a telefonnal a két hét alatt.

(#7103) horseface77


horseface77
tag

Üdv! Kérem segítsen aki tud! Felraktam ezt a MIUI kiszivárgott romot,de azóta egyszerűen nem megy a mobilnetem.APN elvileg oké.Köszi.

"Szívritmus pihenés közben 42,megterhelés alatt 43"

(#7104) Rotate válasza Skynet258 (#7101) üzenetére


Rotate
veterán

tudom, de egyértelmű, hogy ha csak ülünk az senkinek sem jó... ha már ilyen helyzetbe került valaki, még ha nem is önhibájából kifolyólag, akkor úgy kell alkalmazkodni a helyzethez, hogy minél jobb legyen a végkimenet, még ha macera is az út odáig :F

igen, ez egy hosszú idétlen filozófikus maszlag :D

(#7105) derrik válasza Rotate (#7091) üzenetére


derrik
őstag

ez az új billentyűzet szó szerint halálos.......felraktam.....
android rendszer hiba"apn hiba"phone hiba" uninstall....
&
format c:\ /s/mbr
hát ennyi :(

(#7106) Rotate válasza derrik (#7105) üzenetére


Rotate
veterán

honnan szedted le? én hivatalos forrásból, amazon appstoreból...

belefutottál valami virusos warez verzióba?

(#7107) Skynet258 válasza derrik (#7105) üzenetére


Skynet258
veterán

Nálam is Amazon verzió fut, probléma nélkül.

Egyébként minden MIUI és CM használónak ajánlom a vorkkernelt - rövid leírás és két kép. Ütős kis kernel..! :K

https://geekpulse.hu

(#7108) Rotate válasza Skynet258 (#7107) üzenetére


Rotate
veterán

nem lesz blog bejegyzés a Swiftkey-ről? :)

amúgy elég keményen megfogja a gépet a blogod, pedig azért nem olyan szar gép :) belassulok tőle mint a szar

(#7109) Marteen4


Marteen4
tag

Sziasztok!

Próbáltam megvenni én is a Swiftkey X-et app store-ból de folyamatosan azt írja hogy "To purchase Swiftkey X, please add payment method in your 1-click settings"?

valaki megtudná mondani hogy miért írja ezt és hogyan tudnám letölteni? :)

a választ előre is köszönöm! :)

LG Optimus 2x - CM7 - 7.2 RC0 KANG - BB 0725

(#7110) P3TR!CK válasza Rotate (#7108) üzenetére


P3TR!CK
senior tag

milyen böngészőt használsz ? nekem nem valami nagy a konfigom, de firefox 5-tel semmi probléma nincs.

Marteen4: mielőtt le tudnád tölteni (hiába ingyenes), hozzá kell adnod a bankszámla információidat az Amazon account-odhoz!

Skynet258: Azt kifelejtetted, hogy "the reboot function is bugged." :DDD :Y jól látom, hogy külön kis progi is van már a kernelhez ? Na, indulhat a buhera-vera! ;]

[ Szerkesztve ]

(#7111) Marteen4 válasza P3TR!CK (#7110) üzenetére


Marteen4
tag

Értem. köszönöm a gyors választ!

LG Optimus 2x - CM7 - 7.2 RC0 KANG - BB 0725

(#7112) Rotate válasza P3TR!CK (#7110) üzenetére


Rotate
veterán

Chrome, mással még nem próbáltam... most, hogy mondtad én is megnéztem a rókában, hát egy fokkal jobb, de az animációk időnként meg-meg akadnak...

Amazonhoz kellenek a számlaadatok, de nem saját, hanem hamis amerikai cimet, és adatokat kell megadni :)

(#7113) Daniel Alves válasza Balázs1986 (#7093) üzenetére


Daniel Alves
őstag

Az a gond hogy most rádugtam USB-re és ahogy látom TC-be egy csomó felesleges könyvtár megmaradt a telefonon...Azt hittem fullra lepucol mindent..de nem!Valakinek további ötlete! Úgy szeretném látni a telefont mint amikor megvettem! :)

Orbea Orca OMR M10iLTD www.translapschallenge.com

(#7114) Skynet258 válasza Rotate (#7112) üzenetére


Skynet258
veterán

Nálam nincs gond, bár lehetne simább - de ez egy ingyenes WP sablon, amit átírtam itt/ott (na jó, kb 200 sornyi kódot adtam hozzá :D ), hogy ki is nézzen valahogy... Sajna ilyen, majd ha sok pénzem lesz, akkor megyek dedikált szerverre, meg készíttetek külön oldalt (ötleteim lennének...), de addig sajna ilyen. Én is szeretném ha gyorsabb lenne - bár tegyük hozzá nem vészes, ha valóban nagyon lefogja az egész géped, akkor ott probléma van. ;) Nálam laptoppal és HTPC-vel sincs gond, és egyik sem egy erőgép (Chrome mindenhol). ;) De van mobilnézet, az gyors mint a villám. :DDD

P3TR!CK: ja, ez tényleg kimaradt. Francba, ez akkor egy sz*r. :( :D

Daniel Alves: csomagold vissza a készüléket és a tartozékokat a dobozba, majd vedd ki. ;]

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

(#7115) janes74 válasza Skynet258 (#7114) üzenetére


janes74
senior tag

DA::DD :K

[ Szerkesztve ]

(#7116) Balázs1986 válasza Daniel Alves (#7113) üzenetére


Balázs1986
addikt

Hülye kérdés, de gondolom, véletlen se a külső sd kártyát nézegetted, ugye? :D
Ha más nem, Smartflash-sel (driver-t is szedd le, ha nincs még fent a gépeden) tehetsz rá egy gyári ROM-ot.
Garantáltan mindent takarít.

(#7117) P3TR!CK válasza Skynet258 (#7114) üzenetére


P3TR!CK
senior tag

Hmm, kipróbáltam ezt a vorkKernel appot, de nálam csak 1 fehér képernyőt ad be MIUI-n. :F

(#7118) Zlika


Zlika
aktív tag

Én is próbáltam ezt a workernel appot és be is jön meg minden de amikor download-ra nyomok letölti a kis dolgot és fogja magát a gép ujraindul,bejön egy pillanatra a recovery majd megjelenik egy kis robot egy felkiáltójellel és onnantól se kép se hang.Bekapcsolás után a régi verziója marad a workernelnek.Ilyenkor mi lehet?

(#7119) Skynet258 válasza Zlika (#7118) üzenetére


Skynet258
veterán

Akkor olyan CWM-ed van fent, ami külső SD-ről akarná telepíteni - de a program meg belsőre menti a kernelt. Két lehetőséged van, vagy CWM-et cserélsz, ami a belső SD-ről telepít, vagy (szerintem ez az egyszerűbb) elnavigálsz az Android/data mappába, megkeresed a com.kiljacken.vorkkernel.update mappát, és abban van egy file, maga a kernel. Ezt átmásolod a külső SD-re (External SD gyökerébe), belépsz recovery-be, és feltelepíted.
Míg leírtam, kb. háromyszor megcsinálom, pedig nem írok lassan. :DDD Szóval ez az egyszerűbb...

https://geekpulse.hu

(#7120) Zlika válasza Skynet258 (#7119) üzenetére


Zlika
aktív tag

Köszi azt korábban meg tettem hogy sdröl manuálisan legujabb kernelt telepítettem.Az ok is mostmár azt mutatja az app.De akkor hogy tudom aktiválni pl a gpu gyorsított ui-t meg ilyesmiket?File átnevezös flag-elös technika?

[ Szerkesztve ]

(#7121) Skynet258 válasza Zlika (#7120) üzenetére


Skynet258
veterán

Öhm. Nem olvastad el a leírást ahogy látom... :D Szóval az van, hogy már nem kell manuálisan flag-eket alkalmazni. Amikor elindítod a programot, ott választod ki, mi legyen benne. A letöltött kernel azokkal a tulajdonságokkal fog rendelkezni, amit a progiban beállítottál. Magyarul app-ban beállítod, letölti a kernelt, átmásolod, felrakod, örülsz. Ennyi.
Mindig mindent túl akartok bonyolítani... :P

https://geekpulse.hu

(#7122) Bagoly81


Bagoly81
aktív tag

g2x re kint 2.3

[link]

(#7123) suppe válasza Bagoly81 (#7122) üzenetére


suppe
tag

remélhetőleg nem a perrel fenyegetés hatására dobtak ki megint valami félkész, semmire nem jó 2.3-at...

"Az állatkert a kapun kívül is folytatódik!"

(#7124) Zlika válasza Skynet258 (#7121) üzenetére


Zlika
aktív tag

Ahhhaaa világos... :)

(#7125) simi12345


simi12345
tag

Leszedtem én is ezt a swiftkey-t amazonról!

Naggyonkirály a cucc

Köszi a tippet :C :C :R :))

(#7126) Bagoly81 válasza suppe (#7123) üzenetére


Bagoly81
aktív tag

ugyanerre gondolok énis, nembaj, adják csak ki jöjjenek elő a hibák, égjenek le,legalább történik valami.

(#7127) Skynet258 válasza suppe (#7123) üzenetére


Skynet258
veterán

Pedig ez egy hónappal ezelőtt kiszivárgott már, vannak benne bug-ok is. Szóval de, ez egy tré rom (megintcsak...)

https://geekpulse.hu

(#7128) mycso válasza suppe (#7123) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Gyanítom, hogy pontosan így van, ahogyan írtad.... :(

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#7129) suppe


suppe
tag

Csak kíváncsiságból kérdezem: ha teszem fel, az USA-ban pert nyernek az elégedetlen felhasználók, olyankor mi van? Fizet az LG? Vagy a szolgáltató (gsm bolt)? És mennyit? Mert van aki ennyiért, van aki annyiért vette. Volt már ilyenre precedens eset, akár teló, akár bármi másra? Csak mert itt is olvastam már, hogy valaki annyiszor fogja visszaküldeni szervizbe míg vissza nem adják a vételárat. De ki? LG vagy Telenor? Én őszintén megmondom, nem hallottam hasonlóról, maximum kicserélik a készüléket újra. Kocsinál sem cserélik ki az egész autót, hiába jön elő rajta mindenféle paranormális tevékenység, hanem addig cserélgetnek rajta ezt-azt, amíg lejár a garancia...

"Az állatkert a kapun kívül is folytatódik!"

(#7130) Daniel Alves válasza Balázs1986 (#7116) üzenetére


Daniel Alves
őstag

Persze hogy nem az SD-t néztem :DD
Na ennek utánaolvasok majd az 1. hozzászólásban mert eddig nem nagyon mókoltam a telefonnal mivel én teljesen megvagyok elégedve vele így nekem ez a ROM telepítgetés új dolog lesz :D

Orbea Orca OMR M10iLTD www.translapschallenge.com

(#7131) gyl66


gyl66
tag

Egy olyan kérdésem lenne, hogy a MIUI alól a maps-ot el lehet távolítani? A Root Uninstaller nem hajlandó. :R

[ Szerkesztve ]

(#7132) modellmaker


modellmaker
csendes tag

Sziasztok!

Le szeretném cserélni a mostani telefonomat. Pár napja olvasgatom a netet, hogy mi merre, szóba került az Optimus 2x is, mint lehetséges alany.

Az lenne a kérdésem, hogy amiket lehet olvasni fórumokon, blogokon (hogy nem jelzi ha hívnak, nem lehet felvenni ha hívnak, gyatra a térerő, gyakran lefagy stb.) hibák mennyire jellemzőek minden készülékre? Ez inkább egy-egy rosszabbul sikerült példány jellemzője, vagy vadászni kell inkább egy-egy jól, kevésbé rosszul sikerült darabra?

Igazából az sem igazán meggyőző, hogy a tengerentúlon most perelik be a gyártót. :D

Persze tök király, hogy gyors, de azért lehessen már telefonálni is vele. :)

(#7133) Rotate válasza Skynet258 (#7127) üzenetére


Rotate
veterán

Ez egyébként nem ugyanaz, Paul meg Arcee beszélgettek róla twitteren, patchelt, javított verzió, de ugyanúgy aFroyo kernelére épül...

Amúgy azt is írták, hogy van újabb tegrás kernel, csak annyi benne a változtatás, hogy az LG-nek 0-ról kéne újraírni az egész szoftvert, amit meg nyilván nem fognak...

(#7134) HaRdCoRe válasza modellmaker (#7132) üzenetére


HaRdCoRe
aktív tag

Vannak jó, hibátlan készülékek a piacon (pl az enyém is ilyen), de előfordul legalább ugyanolyan százalékban problémás telefon is. A legtöbb esetben egy másik rom feltelepítése után megoldódnak a dolgok. Ha nem idegenkedsz nagyon a mókolástól, akkor beszerezheted a 2x-et...

(#7135) Echoo


Echoo
senior tag

Azért az LG elmehet a... Annyit ér a 2x használtan, mint egy öregedő S vagy egy Desire? Ha megválnék tőle, mere cserélném? Dühömben megtartom :)

(#7136) Bagoly81 válasza suppe (#7129) üzenetére


Bagoly81
aktív tag

volt már rá példa az apple cseszett itt rá, ,mert az olyan aksit raktak bele ami garantáltan nem birt ki sok időt aksit meg nemadtak hozzá, a per után adtak aksit is külön, és aki akarta visszakapta apple termék árát az egyik mp3 lejátszó volt a téma ,

(#7137) tome.jr válasza suppe (#7129) üzenetére


tome.jr
addikt

Gondolom kártérítésre perelik USA-ban. Majd a bíró eldönti mit tart elfogadható összegnek. Nálunk pedig ha a szervíz nem tudja javítani a készüléket/kocsit akkor a sokadik próbálkozás után elállhatsz a szeződéstől és kérheted vissza a zsetont. Olyan nincs, hogy gari idő végéig próbálkozhat a szervíz. Egyébként is cserénél újraindul a gariidő.

[ Szerkesztve ]

(#7138) koveradam


koveradam
tag

Eladóvá vált a kicsike! Érdeklődni privátban

(#7139) Zlika


Zlika
aktív tag

Egy gyors kérdés:a ril-nek sok köze van az üzemidōhöz?És ha igen akkor melyiket érdemes tolni?thx

(#7140) tamasgal


tamasgal
senior tag

Találtam egy progit a neve Speed Boost!

Felraktam, és mintha gördülékenyebben menne a telcsi! Szerintetek létezik vagy csak bebeszélem magamnak?

(#7141) Daniel Alves válasza Balázs1986 (#7116) üzenetére


Daniel Alves
őstag

Telenoros külön ROM nincs is hozzá?! :U

Orbea Orca OMR M10iLTD www.translapschallenge.com

(#7142) gyl66


gyl66
tag

A MIUI -ban ma reggelre érdekes hibát találtam. Tegnap a riasztási érték alá merült az akksi. Töltés után a lockscreen nem vette észre, hogy fel lett töltve, továbbra is a riasztással indult, miközben már mindenhol 100 %-ot muatott. Csak az újraindítás után tünt el. :W

(#7143) Daniel Alves válasza Daniel Alves (#7141) üzenetére


Daniel Alves
őstag

V10e ROM-ot szedem de nem gondoltam volna hogy 643 Mb :Y :D

Orbea Orca OMR M10iLTD www.translapschallenge.com

(#7144) derrik


derrik
őstag

Van hivatalos MIUI ??? Vagy még nem tudni ????

(#7145) Skynet258 válasza derrik (#7144) üzenetére


Skynet258
veterán

Ezen a héten 99%, hogy nem lesz.

https://geekpulse.hu

(#7146) Balázs1986 válasza Daniel Alves (#7143) üzenetére


Balázs1986
addikt

Nincs Telenor :) A v10e az vodafone, ugye? Lehet, hogy át kell majd írnod az apn-jeidet.
Bizony, a Smartflash ROM-ok mind ekkora méretűek. Ha ez valamiért b*szakodna, próbáld meg az Euro open v10c neu-jun-22 verziót :)

Más téma: "Az elsőként Európában piacra kerülő LG Optimus Pro C660...operációs rendszere Android 2.3 Gingerbread lesz...A mobil pár héten belül jelenik majd meg, egy olasz forrás szerint." Forrás

(#7147) Daniel Alves válasza Balázs1986 (#7146) üzenetére


Daniel Alves
őstag

igen közben rájöttem :) ha véletlenül meg nem lenne jó ez a 10e akkor csere :)

[ Szerkesztve ]

Orbea Orca OMR M10iLTD www.translapschallenge.com

(#7148) Skynet258 válasza Balázs1986 (#7146) üzenetére


Skynet258
veterán

És ez sem tegrás... egyre biztosabb, hogy az nV csúszik a Tegra kernellel (mert amit most tolnak kifelé USA-ban GB a G2X-re, annak is Froyo kernele van...).
Illetve olvastam tegnap olyat, hogy az nVidia kiadott valami Tegra kernelt, de olyan szinten más, hogy az LG-nek az alapoktól kéne újraírni a szoftverét... Ha ez igaz, akkor nem tudom mi lesz, lehet soha nem lesz 2X-re rendes GB saját kernellel, csak ilyen Froyo-GB hibrid... :U

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

(#7149) Balázs1986 válasza Skynet258 (#7148) üzenetére


Balázs1986
addikt

Szép...Froyo kernellel meg gyakorlatilag szinte csak egy GB-skinnel ellátott Froyo a v21 is. De akkor mi van a Tegra alapú Galaxy S2-vel? Már próbáltam utánajárni, hogy azon pontosan mi fut, de XDA-n meg sem találtam azt a telefont :D (Létezik, hogy visszahívták azt a modellt?)

[ Szerkesztve ]

(#7150) Skynet258 válasza Balázs1986 (#7149) üzenetére


Skynet258
veterán

Igen, próbáltam én is azt a vonalat követni, de nem találni sok infót arról a készülékről... leginkább semmit. :F

https://geekpulse.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.