Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8901) Tutu7030 válasza Skynet258 (#8897) üzenetére


Tutu7030
veterán

A hang nálam is ki-ki hagyott játék közben.

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#8902) -SamS- válasza Rotate (#8880) üzenetére


-SamS-
tag

lehet hogy más battery alkalmazás használunk :)

LG Optimus 2x ;) Fckin Awesome ;)

(#8903) Rotate válasza -SamS- (#8902) üzenetére


Rotate
veterán

nekem nincs rá külön app, felraktam a százalékos aksi kijelzést cwm-ből és felül százalékosan írja ki... ennyi :)

(#8904) Tutu7030 válasza dergander (#8891) üzenetére


Tutu7030
veterán

Ha "nyüstölöm", nem bír egy napot.:)
Viszont light-os használat mellett(wifi+3g mindig engedve van) most itt tart.

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#8905) -SamS-


-SamS-
tag

na most újra rakom a telóra a v10d-t, igaz másodjára csinálom, de most segítség nélkül :D

volt pár játék ami nem indult, meg kicsit belassult csóri, sok volt rajta a "sallang" játék is, meg a memóriával se voltam kibékülve, így inkább smartflashel újra húzom az egészet.

a rainbow six, a fast5,splinter cell:conviction és a gt racing academy közül egyik se ment, mindegyiknél azt írta ki amikor le akartam tölteni h nem tudja, és hogy próbáljam újra.

kár mert a fast 5-ot kipróbáltam volna :)

másnál voltak ilyen tapasztalatok a gameloft játékokkal ?

LG Optimus 2x ;) Fckin Awesome ;)

(#8906) derrik válasza -SamS- (#8905) üzenetére


derrik
őstag

vagy 20 játék van fenn .....sok THD-s. Mégsem lassul be. Ha nem indul el valamelyik, akkor nem a megfelelő verziót tetted fel, vagy nem is Tegra-ra való.

(#8907) Soni84 válasza dergander (#8891) üzenetére


Soni84
tag

Valamit mondasz, tegnap 6%-on volt az akksi, gondoltam gyorsan lemerítem, hogy a battery calibration működjön. 6%-ot 1.5 órán keresztül toltam, úgy hogy videóztam.
Aztán este hasonlóképpen ugyanígy.
Most egyébként raktam rá egy új ROM-ot, modaco-s ROM Paul-tól, csak V10C asszem, de igazából ha megy minden meg nem fagy meg gyors, és a battery life is jó, és süt reggel nekem friss kenyeret akkor nem bánom hogy nem V10d.
Szóval akkor azt mondjátok még várni kell vele... oké! :)

(#8908) wolruf válasza Rotate (#8741) üzenetére


wolruf
őstag

Bocsánat hogy még mindig ezzel kérdezek, de ehhez premium CWM kell vagy elég a sima? Simával root nélkül nem bírom beállítani ezt a százalékos kijelzést a gyári romon, mert nem engedi. Köszönöm!

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#8909) Rotate válasza wolruf (#8908) üzenetére


Rotate
veterán

ez azért van mert rom managerből csak akkor megy fel a cwm, ha van rootolva a telefon, ha pedig nincs, és nem is akarod, akkor a következő a teendő:

töltsd le ezt a gépre, majd tömörítsd ki: [link]

dugd a telót a gépre, miközben az USB debugging be van kapcsolva, majd mikor kész, indítsd el ezt a kitömörített fájlok közül...

install-ext-clockworkmod-windows.bat

Ez temp-rootolja a telót, ami azt jelenti, hogy csak addig, amíg települ a cwm, de ettől még nem lesz rootolt a telód utána. Felrakja a cwm-et és kész is. Ez után csak rápakolod a külső sd-re a telepítendő .zip fájl-t és miután bebootoltál cwm-be ott install zip from sd és csak betallózod :)

Elvileg ez az elsőben is ott van, vagyis a második fele :)

Ja még annyi, hogy ha nincs külső sd-d, akkor a tömörített cuccokból, ezt indítva telepítsd a cwm-et:

install-int-clockworkmod-windows.bat

ebben az esetben aztán a belső sd-re kell pakolnod a telepítendő zip-et :)

[ Szerkesztve ]

(#8910) wolruf válasza Rotate (#8909) üzenetére


wolruf
őstag

Rettenetesen köszönöm :) Olvasnom kellett volna előtte az elsőt, igazad van :)
De így viszont kész van, működik immár nekem is :)
Hatalmas köszi ismét! :)

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#8911) Rotate válasza wolruf (#8910) üzenetére


Rotate
veterán

nincs mit, szívesen segítek, nem azért mondtam az elsőt, csak nem volt kedvem megnézni, hogy pontosan hogy van, szal csak elmondtam nagyjából, meg megemlítettem hol keresd bővebben...

(#8912) Soni84


Soni84
tag

Na ma nyüstöltem a telefont, 2-3 óra Dungeon defenderrel ki is nyírtam az akksit. Hadd szokja :)

Más: megvettem az original LG tokot "kickstand"-el. £10 volt amazonról. Hááát..... vegyes érzelmekkel pattintottam rá a telefonra.
A kis "pöcök" amin áll a telefon igazából nem fém, hanem műanyag, így egy erőteljesebb húzásnál simán lepattanhat/törhet a tokról. Egyébként az egész tok elég ratyi kinézetű.
A tok hátulja sima borítást kapott, így egészen egyszerűen ki lehet ejteni a kézből. A kijelzőt frontális támadástól nem védi, ugyanis alacsonyabban fekszik mint maga a display. Ami pozitív, hogy a kamerát védi, meg úgy egyébként máshol is a telefont. A kickstand is egészen használható fekvő és álló helyzetben is. Ami gáz még, hogy a telefont asztalra rakva az jobbra-balra himbálózik a tok miatt, ha éppen pötyögünk rajta.
Hogy megért-e £10-ot? Nem. Főleg úgy, hogy ebay és amazon sza*ásig van tokokkal £2-3-ért. Viszont aki kickstand-es tokot akar, annak csak ez a választása marad!
Miniértékelés: 5/10

(#8913) wolruf válasza Soni84 (#8912) üzenetére


wolruf
őstag

Remek hogy leírtad, köszi. Én pont most rendeltem meg (2 napja) egy budapesti bolttól, kb. 3000 Huf lesz. Kicsit elriasztottál, de ... majd meglátjuk. Remélem azért nem annyira nagyon rossz a helyzet :(

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#8914) -SamS- válasza Soni84 (#8912) üzenetére


-SamS-
tag

ha már tokoknál tartunk tudna valaki ajánlani valami értelmeset ? :) meg hogy milyen árba vannak itthon, külföldről nem akarok rendelni mert még nincs fizu, és a paypal-t se regisztráltam be :) köszi

LG Optimus 2x ;) Fckin Awesome ;)

(#8915) t.imi válasza Soni84 (#8912) üzenetére


t.imi
addikt

Itt potom 5 pénz. Én is így voltam az O2 gyári tokjával, de tökéletesen működött.

(#8916) Eli577 válasza -SamS- (#8914) üzenetére


Eli577
senior tag

Csakis ebay. Én rendeltem egy hete két plüss, kihúzós tokot, ma meg is jött. Mennyi volt?...kb 3 dollár...a kettő összesen. A paypal-t meg regisztráld be. :DD

(#8917) Rotate válasza t.imi (#8915) üzenetére


Rotate
veterán

nem túl olcsó árak ezek az oldalon... ezeknek a nagyját meg lehet venni párszáz forintért külföldről...

(#8918) Eli577 válasza -SamS- (#8914) üzenetére


Eli577
senior tag

Ja igen, ha ebay-ről rendelsz, akkor érdemes rendelni azzal a lendülettel pár pót kijelzővédő fóliát. Abból a hármas pakk 2 dollár körül mozog.

(#8919) jooker82


jooker82
nagyúr

Olvastátok már?? a Samsung telefonok nagy részét betiltották...[link]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#8920) Rotate válasza jooker82 (#8919) üzenetére


Rotate
veterán

azért ez így nem teljesen igaz... az Ace, S és S2 Holland forgalmazását tiltották be... ez csak azért fájó pont, mert az európai Samsungok nagy részét a hollandok hozzák be...

(#8921) Skynet258 válasza jooker82 (#8919) üzenetére


Skynet258
veterán

Behülyültek ezek az almások is már teljesen... :U

https://geekpulse.hu

(#8922) Eli577 válasza jooker82 (#8919) üzenetére


Eli577
senior tag

Nem teljesen értem ezeket az almásokat. Extraprofittal dolgoznak, ők adják el a legtöbb okostelefont a világon, majd 400 milliárd dollárt ér maga a vállalat. Miért van erre szükség? Ez már egy vadhajtása a kapitalizmusnak (már ha lehet egyáltalán annak nevezni). Addig fognak pattogni, amíg a Samsung bemondja az unalmast és felmondja a beszállítói szerződéseiket (amihez azért mondjuk kell még durva dolgoknak történnie, hogy odáig jussanak). :(

[ Szerkesztve ]

(#8923) jooker82 válasza Eli577 (#8922) üzenetére


jooker82
nagyúr

Szerintem az LG-nek az Optimus termékvonal nevét gyorsan megkell változtatni....
Én úgy értelmeztem,hogy a teljes Galaxy sorozatot...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#8924) -SamS- válasza jooker82 (#8923) üzenetére


-SamS-
tag

miért kéne az optimus-t megváltoztatni ?

LG Optimus 2x ;) Fckin Awesome ;)

(#8925) Rotate válasza jooker82 (#8923) üzenetére


Rotate
veterán

Galaxy S, S2, és Ace-t írnak mindenhol... pl GSMArena:

Things just got very serious - a Dutch court issued a preliminary injunction that bans the sales of the Samsung Galaxy S, Galaxy S II and Galaxy Ace because they infringe on Apple's patents. The ban will come into effect on October 13th.

[link]

(#8926) Eli577


Eli577
senior tag

Szerintem holnap megyek is az anyakönyvi hivatalba és megváltoztatom a nevem, mert az is biztos Apple szabadalmat sért....na meg persze almaevés, hajjajj, minden egész almába való harapás után rögtön logót hamisítunk és megintcsak mehetünk a bíróságra. "Tehát vagy tessék megenni az egész almát egyszerre, vagy ne egyenek almát." - mondaná kedvencünk: Steve jobs

:DD :)) :C

[ Szerkesztve ]

(#8927) Rotate válasza jooker82 (#8923) üzenetére


Rotate
veterán

én sem értem, hogy mi köze ennek az egésznek az LG Optimus névválasztásához... a Samsungnál sem az a gond...

(#8928) jooker82 válasza Rotate (#8927) üzenetére


jooker82
nagyúr

Akkor még úgy tudtam,h a teljes Galaxy sorozatot tiltották....errefel irtam az optimust....De már olvastam a Bogék cikkét... :K

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#8929) Skynet258 válasza jooker82 (#8928) üzenetére


Skynet258
veterán

Én még most sem értem: ha akár a teljes Samsung Galaxy sorozatot tiltották volna, akkor is, mi köze az LG-nek és az Optimusnak mindehhez? :F

https://geekpulse.hu

(#8930) jooker82 válasza Skynet258 (#8929) üzenetére


jooker82
nagyúr

Ha a samsungot célba vette az Apple és sikerrel járt,akkor jön a többi is.....és,ha egy teljes termékpalettát képes lett volna betiltani,akkor az optimus sorozat is veszélyben....
De persze kérdés,hogy a külső másolás,v a belső másolás miatt volt a per.....mert irnak már mindent....

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#8931) Skynet258 válasza jooker82 (#8930) üzenetére


Skynet258
veterán

Na most szerinted nem mindegy, hogy egy készüléket Optimusnak, egy másikat meg Kaktimusznak neveznek? Ha akarják, betámadják, itt nem a néven van a hangsúly. Vagy van valami szuperjó név, ami "Apple elleni perekben való védettség"-et élvez? :D
Érted... ;) Tök mindegy mi a név, nem is ezen van a hangsúly. De most eljátszanak a Samsunggal, aztán kiderül, mi lesz a vége. Az amerikai szabadalmi hivatal egy kalap kaki, hogy be lehet náluk jegyeztetni olyan blődségeket, mint "lekerekített téglatest, fém élekkel, középen érintőképernyő"... :W

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

(#8932) jooker82 válasza Skynet258 (#8931) üzenetére


jooker82
nagyúr

Persze már most megtudtam,hogy csak azokat a telefonokat tiltották be,melyek szabadalmat sértettek,....Az optimust arrafel irtam,ha az egész galaxyt betiltották volna,egykét telefonért......
De reméljük más gyártókra nem fog rászállni az Apple.....Érthető,hogy a Samsung a legnagyobb ellenfele...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#8933) suppe válasza jooker82 (#8932) üzenetére


suppe
tag

"De reméljük más gyártókra nem fog rászállni az Apple.....Érthető,hogy a Samsung a legnagyobb ellenfele..."

inkább mondj olyan gyártót akit még nem perelt be :DD

"Az állatkert a kapun kívül is folytatódik!"

(#8934) t.imi válasza Rotate (#8917) üzenetére


t.imi
addikt

Nálunk ennyiért mennek a tartozékok. Elég szánalmas, ők is ebay árak alatt vásárolhatnak...

Más. Független Telenoros telóra fel lehet tolni a vodás BIN_LGP990AT-01-V10f-216-70-JUL-25-2011+0 romot? Ők már 10f-nél tartanak, igaz nem tudom mennyiben más a D-s romnál.

(#8935) jooker82 válasza suppe (#8933) üzenetére


jooker82
nagyúr

Akkor úgy irom,hogy ne járjon sikerrel..... :K :P

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#8936) suppe válasza jooker82 (#8935) üzenetére


suppe
tag

Általában sikerrel jár - peren kívüli megegyezéssel, pl. ahogy a HTC is licenszdíjat fizet az Apple-nek, vagy az Apple a Nokiának. Ennyi a történet... pár milliárd dollárral lehúzzák egymást, mennek a keresztbeverések.

"Az állatkert a kapun kívül is folytatódik!"

(#8937) KonzolKartel

Rendeltem anno ebayről 8db anti glare fóliát. Egyet sem tudtam felrakni :D. Mondjuk volt, amit egész jól felraktam, de úgy voltam vele, hogy majd a következő jobb lesz...Egészen az utolsóig, ami borzalmasan sikerült :). Mind1, tanulópénz(600ft).

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#8938) Skynet258 válasza KonzolKartel (#8937) üzenetére


Skynet258
veterán

Én 3 rétegűt használok/árulok, a tiéd nem ilyen volt? 1 réteg leszed, felrakod, bubik kinyomása jogsival/bankkártyával/stb, és a felső réteg lehúz. 5 perc alatt szépen fel lehet rakni (bár én már tettem fel párat, de eleinte sem tűnt nagyon nehéznek). ;)

https://geekpulse.hu

(#8939) -SamS-


-SamS-
tag

melyik a legjobb mp3 lejátszó mostanság ? :)

LG Optimus 2x ;) Fckin Awesome ;)

(#8940) Skynet258 válasza -SamS- (#8939) üzenetére


Skynet258
veterán

A Clatronics.

sorry, ma pihent vagyok kicsit... :DDD

https://geekpulse.hu

(#8941) dergander


dergander
addikt

Az optimus semmilyen téren sem lehet másolt ,a külsö LG ,a belső Nvidia ,a kamera Sony ,meg IPS kijelző na ebbe esetleg beleköthetnek :D

(#8942) Skynet258 válasza dergander (#8941) üzenetére


Skynet258
veterán

Ugyanaz az IPS kijelző, persze, hisz nekik is az LG gyártja... :D

https://geekpulse.hu

(#8943) KonzolKartel válasza Skynet258 (#8938) üzenetére

De, ilyen volt. Sajnos állandóan por ment alá, így buborékos lett. Még Zagg invisible shieldből(ezt sem tudtam felrakni) maradt egy ilyen elsimító, oszlató cuccom, azzal próbálkoztam.

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#8944) Skynet258 válasza KonzolKartel (#8943) üzenetére


Skynet258
veterán

Hú, a Zaggnál rosszabb, narancsbőrősebb, besárgulósabb sz*r nincs még egy... :D Kerüljétek messziről. Lehet, hogy sokat bír, meg a helikopterek rotorjára bevált, de én 3 hónapig használtam, és soha többet (volt aki kérdezte a véleményem régen róla, leírtam ugyanezt, megvette mégis... végül 2 hónappal később írta, hogy igazam lett). :(

https://geekpulse.hu

(#8945) -SamS- válasza Skynet258 (#8940) üzenetére


-SamS-
tag

bahhh én meg rákerestem :D

LG Optimus 2x ;) Fckin Awesome ;)

(#8946) Eli577 válasza t.imi (#8934) üzenetére


Eli577
senior tag

Szerintem felesleges felraknod a v10f-et, mert az csak a vodás neve a v10d-nek. Teljesítnényre ugyanazt fogod kapni, mint az europen v10d-vel. Javítsatok ki ha nem így van.

(#8947) Rotate válasza t.imi (#8934) üzenetére


Rotate
veterán

az ugyanaz mint a v10d csak szolgáltatói változat... általában az azonos baseband verziójú romok között nincs különbség, hiába van egyes romokból d-e-f is... régió/szolgáltató függő...

(#8948) t.imi válasza Rotate (#8947) üzenetére


t.imi
addikt

:R Köszönöm nektek. Akkor marad a várakozás. A hivatalos usa 2.3 már kint van :K

(#8949) -SamS- válasza Rotate (#8947) üzenetére


-SamS-
tag

amúgy ti melyiket részesítitek előnyben a mappába beledobálgatós programok egyhelyen-t vagy inkább mindent egy adott oldalra elrendeztek ?

LG Optimus 2x ;) Fckin Awesome ;)

(#8950) Eli577 válasza t.imi (#8948) üzenetére


Eli577
senior tag

A 2.3-ra azért még várhatunk 1-2 hónapot szerintem. Amit az USA-ban kiadtak, az csak a G2X-re van, és az információk szerint az csak egy szolgáltatói tesztelésre szánt ROM-nak indult (amit azért nyomtak ki olyan gyorsan,mert egy felhasználó pert indított az LG ellen, mondván, hogy a készülékek nem felelnek a rendeltetészserű használat követelményeinek és az LG nem tesz semmit ennek kiküszöbölése érdekében....lásd: gyatra üzemidő, fagyások, random reboot-ok), azonban úgy kezdte a sajtó nyomni, mint a hivatalos, végleges 2.3. Az csak egy csupasz 2.3, ami még mindig nincs teljes mértékben optimalizálva. Véleményem szerint az Optimus 3D-vel együtt fogják megkapni a 2.3-at, valamikor októberben. Legalábbis azt igérik, hogy az októberben jön. Szerintem az O2X 2.3-as ROM-ja is akkor fog hivatalosan napvilágot látni. Uff. Kicsit hosszúra nyúlt. :DDD

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.