Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8201) kun0203 válasza peter_27 (#8200) üzenetére


kun0203
tag

kösz, lehet azért kipróbálok egy cm7-et előtte. Bár eddig a gyári rom is tökéletesen szalad.

(#8202) derrik válasza KonzolKartel (#8171) üzenetére


derrik
őstag

ennek a manővernek a végrehajtásához volt app az SGS- re! O2x-hez nincs ?????

(#8203) Marteen4 válasza derrik (#8202) üzenetére


Marteen4
tag

de van, Battery Calibration a neve, fent van a Marketen.

LG Optimus 2x - CM7 - 7.2 RC0 KANG - BB 0725

(#8204) rgeorge


rgeorge
addikt

Sziasztok, tulajdonosok! Valaki(k) megtenné(k), hogy felsorolják a készülék hibáit, és azt, hogy mit javítottak a gyári, ismétlem gyári frissítések?
Melyik színösszeállítás a jobb (kopás szempontjából)?

[ Szerkesztve ]

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#8205) wolruf válasza rgeorge (#8204) üzenetére


wolruf
őstag

Szia!

Nekem barna van, az oldala még tokban tartva is karcolódik/kopik. Egyetlen egy hibám van vele a full gyári szoftverrel (semmi update-et nem ajánlott erre a frissítő), hogy néha a wifit nem tudom bekapcsolni (heti egyszer). Kiírja hogy Error és csak újraindítani tudom hogy legyen wifi (telcsi, minden más mellett fut).
v10C, Froyo 2.2.2, BB 1035.21_201100405, Kernel 2.6.32.9-dirty, Build: FRG83G

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#8206) Rotate válasza wolruf (#8205) üzenetére


Rotate
veterán

Nem tudom mit csinálsz vele, de nekem 3 hónap alatt 0 kopás 0 kb mindenhol, leszámítva, az egyik sarkot amit végighúztam a falon, de az user error :) btw nekem fekete a hátlap :)

(#8207) annonmi válasza Rotate (#8206) üzenetére


annonmi
tag

Nekem 4 hónap alatt semmi baja egy apró karc sincs rajta!

Diablo 3 - NMI#2665

(#8208) wolruf válasza Rotate (#8206) üzenetére


wolruf
őstag

Ájjájjájj, nekem sem agyonkopott, egyszerűen csak vannak rajta karcok, látszik hogy le fog kopni idővel.

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#8209) derrik válasza Marteen4 (#8203) üzenetére


derrik
őstag

.....Köszönöm :)

(#8210) stickrs válasza rgeorge (#8204) üzenetére


stickrs
senior tag

nekem barna van,és nincs se kopás,se karc.. rom-ról nem tudok nyilatkozni,mert custom-ot használok. de ott sincs már nagyon hiba ahogy olvasgatom a fórumot.

Nokia 808 PureView, LG G5, Xiaomi MI 10 Ultra

(#8211) Echoo


Echoo
senior tag

MIUI 1.8.5 telepítéséhez kérek megerősítést.

1. Wipe
2. MIUI az SD-re
3. CWM-ben install zip from sd-card
4. Angol nyelvi csomag

Ha valami nem frankó, javítsatok ki, mielőtt elbaxom. Thx!

(#8212) gyl66 válasza Echoo (#8211) üzenetére


gyl66
tag

Pontosan így.

(#8213) knyitogato


knyitogato
őstag

Sziasztok!

Hol lehet venni ilyen telót hivatalos (LG-gari) formában (tehát nem szürkeimport) Media Markton kívül?

(#8214) Marteen4


Marteen4
tag

speedshop.hu , itt biztos hogy nem szürke importos

LG Optimus 2x - CM7 - 7.2 RC0 KANG - BB 0725

(#8215) knyitogato válasza Marteen4 (#8214) üzenetére


knyitogato
őstag

130k? :Y Eddig azt hittem, az MM a drága :)

(#8216) horseface77


horseface77
tag

Sziasztok.1 hétig használtam Miui-t de sajna mindegyiknél azt a hibát tapasztaltam,hogy hdmi-n keresztül nem ment rendesen a videólejátszás(mindig elment a kép).Valamint van néhány játék és alkalmazás ami valamiért nem kompatibilis a Miuival.Kár érte.Most a Modaco fr19 fut így legalább van cam mod meg vodoo.

"Szívritmus pihenés közben 42,megterhelés alatt 43"

(#8217) Burhnam válasza horseface77 (#8216) üzenetére


Burhnam
csendes tag

voodoo-t honnan szedted le hozzá?

(#8218) horseface77 válasza Burhnam (#8217) üzenetére


horseface77
tag

Marketen van.

"Szívritmus pihenés közben 42,megterhelés alatt 43"

(#8219) Echoo


Echoo
senior tag

A kernelről beszélgetne velem valaki privátban pár szót? Külön kell-e telepíteni, ha igen hogyan? MIUI alá melyiket érdemes?

(#8220) Rotate


Rotate
veterán

nagyon nem fekszik ez az fr19 nálam :S második restart is megvolt... gyárival 2 hónap alatt volt ennyi... héten sztem megy vissza a 622... aztán ha kinn lesz az az új olasz rom a 725-ös bb-vel, akkor csak kdz updaterrel ráfrissítem...

(#8221) Echoo


Echoo
senior tag

Nem megy a MIUI install, és egyedül nem is fogok rájönni miért. Stock 06-22 rom és ez a kernel: Baseband 1035.21_20110622 lehet üzemképes?

(#8222) mycso válasza knyitogato (#8213) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Milyen szolgáltatónál vagy???? Feltétlen szükséges a független készülék????

A telenornál 105k praktikum csomagban, a t-nél a 3d 120 dominóval....ennél hivatalosabb meg nem is lehetne. Illetve lehet vele okoskodni :)) (egyébként praktikummal már 140 körül ott az s2 is)

Sajnálom, hogy még mindíg itt tart a telefon ahol, nem sok pozitív változás történt a pár hét alatt, amióta már nem vagyok tulajdonosa. :(

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#8223) horseface77 válasza Echoo (#8221) üzenetére


horseface77
tag

Hogy érted hogy nem megy? Wipe,sd-re fel a miui.zip meg a langpack.zip cwm-ből telepít.Ennyi.Jó a saját kernele.

"Szívritmus pihenés közben 42,megterhelés alatt 43"

(#8224) Beaumont


Beaumont
aktív tag

Sziasztok! Ezt érdemes felrakni? Jobb, mint a 606-os? Illetve mit érdemes mellé felrakni?

"Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!"

(#8225) horseface77 válasza Beaumont (#8224) üzenetére


horseface77
tag

Helló! Nekem volt fent de nem az igazi.Gépre kötve mountoláskor fagy,illetve hdmi bugos.

"Szívritmus pihenés közben 42,megterhelés alatt 43"

(#8226) Echoo válasza horseface77 (#8223) üzenetére


Echoo
senior tag

Pontosan úgy értem, hogy a CWM errorral megáll, nem hajlandó telepíteni (lehet, hogy jobb is). Persze MD5 ellenőrizve, egyezik.

Innen: http://miuiandroid.com/roms/miui-development-roms/

[ Szerkesztve ]

(#8227) horseface77 válasza Echoo (#8226) üzenetére


horseface77
tag

Ellenőrizd a cwm verziószámát,ha kell updateld.

"Szívritmus pihenés közben 42,megterhelés alatt 43"

(#8228) Echoo válasza horseface77 (#8227) üzenetére


Echoo
senior tag

Az első hsz-ből töltöttem a CWM-et. Vagy azt a kutya se frissíti?

(#8229) horseface77 válasza Echoo (#8228) üzenetére


horseface77
tag

A megoldás-Rom manager.Le fogja neked szedni a legfrissebbet! Marketen megtalálod.

[ Szerkesztve ]

"Szívritmus pihenés közben 42,megterhelés alatt 43"

(#8230) Echoo válasza horseface77 (#8229) üzenetére


Echoo
senior tag

Root kell hozzá?

(#8231) horseface77 válasza Echoo (#8230) üzenetére


horseface77
tag

Igen.

"Szívritmus pihenés közben 42,megterhelés alatt 43"

(#8232) Echoo válasza horseface77 (#8231) üzenetére


Echoo
senior tag

Root kész, CWM updated. MIUI 1.8.5 install után hagyjam elindulni, majd CWM és a nyelvi csomag?

(#8233) horseface77 válasza Echoo (#8232) üzenetére


horseface77
tag

Nem kell elindítani mehet utána egyből a langpack is majd utána reboot.

"Szívritmus pihenés közben 42,megterhelés alatt 43"

(#8234) Echoo válasza horseface77 (#8233) üzenetére


Echoo
senior tag

Remélem eltünteti a sok krixkraxot (a kínai nem az erősségem). Köszönöm a segítséget, most pár napig elleszek a MIUI tesztelgetésével. Ha stabil, és bugzik mint a stock rom, marad végleg.

(#8235) fuzzyka válasza horseface77 (#8216) üzenetére


fuzzyka
tag

ÉS neked, hogy bírja az aksi az fr19-el?és milyen belállítások mellett?

Üdv!

(#8236) horseface77 válasza fuzzyka (#8235) üzenetére


horseface77
tag

Hát igazság szerint én minden éjjel feltöltöm,hogy ne napközben kelljen,de szerintem egész jó az akksiidőm. A 3g-t és a háttéradatokat csak akkor nyomom be ha éppen kell.Így kibírja a napot aktív használat mellett is.A fényerőt automatán használom.Üdv.

[ Szerkesztve ]

"Szívritmus pihenés közben 42,megterhelés alatt 43"

(#8237) dergander


dergander
addikt

Nállam néha a kiszokott akadni a feltöltés és nemtud letölteni,az EDGE kapcsolatnál ,mármint netezés közbe de nemtudom ezt a hálózatnak tudhatom be vagy téreröhiánynak,egy idő után megoldódik

(#8238) Echoo


Echoo
senior tag

Fene! MIUI-val a kijelzővel van gondom, össze-vissza villog, van hogy az asztalon magától elkezd villogni a kikapcsolt kijelző. Valahogy nem találom az igazi romot!

(#8239) dergander


dergander
addikt

Apropó ma ment a telcsim az LGhez kijelzöcserére de aztmonták telefoncsere lesz belőle,hát nah 1 pixel is pixel,engem igen is idegesitett,mégha az LG elakarta sumákolni a dolgokt

(#8240) killer2 válasza dergander (#8239) üzenetére


killer2
tag

Egy hibás pixel miatt cserélik?

(#8241) Rotate válasza dergander (#8239) üzenetére


Rotate
veterán

Mondtam, hogy ne hagyd annyiban :)

(#8242) szaki04


szaki04
senior tag

Nekem sajnos ma sem sikerült megkapnom 2 db fontos üzenetet,ill. a párom is keresett 2x a nap folyamán. A telefon nem jelzett, nem csörgött,nem csinált semmit. Ebből szerviz lesz, majd remélem csere, másik készülékre természetesen. Két mag ide, két mag oda. Csak éppen telefonnak nem lehet használni. :(

iPhone 13 256 Gbyte, Apple Airpods 2, Garmin Fenix 5X Plus

(#8243) killer2 válasza szaki04 (#8242) üzenetére


killer2
tag

A két magot ne sajnáld, többnyire úgyis csak az egyiket használja. Jelenleg még nem tart ott az Android, hogy szükség legyen két magra. Meg szerintem úgy egyáltalán egy telefonba nincs túl sok értelme. Inkább álljanak neki szépen optimizálni valami célhardverre, hogy 1 Ghz-n legyen olyan kedves az Android és fusson akadásmentesen.

(#8244) fuzzyka válasza horseface77 (#8236) üzenetére


fuzzyka
tag

Nálam ma hol be volt kapcsolva az adatkapcsolat hol nem(egész nap 2G-n) és 19 óra használat után van 50%on beszéltem egy 20percet kb... ez lehet nem olyan rossz csak azt nem értem h v10c-vel átlagosan 15 óra alatt csak 75re esett vissza és akkor mindig ment az adatkapcsolat és a szinkronizálás is állandó jelleggel! Mondjuk megvárom a következő pár töltést még hátha megjavul! Sokaknak jobb az üzemideje sokkal...

(#8245) Echoo


Echoo
senior tag

Szerintem én is kifogtam egy szar példányt. Ma ez a negyedik romom, és egyikkel sem működik rendesen. Most épp 06.22. stock van rajta, és egyszer csak "lemerül". Akku ki-be után 70% újra. Előzőleg a kijelző fagyott le, MIUI-val a háttérvilágítás villogott (nem kicsit).
Gariztatás lesz ebből, és azt hiszem megválunk egymástól.

(#8246) horseface77 válasza szaki04 (#8242) üzenetére


horseface77
tag

Ezt a hibát a az újabb romok már orvosolják.Talán megspórolhatsz egy utat..

"Szívritmus pihenés közben 42,megterhelés alatt 43"

(#8247) horseface77 válasza Echoo (#8245) üzenetére


horseface77
tag

Új rom használatakor töltsd fel fullra majd battery stats wipe.Enélkül néha érdekesen merülhet.

"Szívritmus pihenés közben 42,megterhelés alatt 43"

(#8248) Echoo válasza horseface77 (#8247) üzenetére


Echoo
senior tag

Próbáltam. Az sem segített. Mondjuk a 622-vel nem merült, az spontán kifagyott (teljes wipe, battery is, 100% akku). Aztán jött a MIUI amivel villogott a kijelző (magától bekapcsolt, felvillant) szintén full wipe után. Most újra 622, és a baseband is 622. Vissza kéne tennem a májusi stock romot, de milyen BB-t tegyek mellé (garihoz)?

(#8249) szaki04 válasza horseface77 (#8246) üzenetére


szaki04
senior tag

LGP990AT-00-V10c-NEU-XXX-JUN-06-2011+0_CP ez van fent jelenleg... Ezen kívül melyiket próbáljam? Ha lehet gyári legyen, ilyen MIUI csiri-biri ROM-nak neki sem állok...

iPhone 13 256 Gbyte, Apple Airpods 2, Garmin Fenix 5X Plus

(#8250) horseface77 válasza Echoo (#8248) üzenetére


horseface77
tag

Nem hiszem,hogy figyelik a bb-t garizásnál.Gyári rom legyen oszt jóvan.

"Szívritmus pihenés közben 42,megterhelés alatt 43"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.