Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8101) csimpok


csimpok
aktív tag

Ezt a telefont hol érdemes megvenni most? Az sem világos, hogy mennyi a gyári LG garancia? Valahol 2 évet, máshol 1 évet látok (előbbit olyan 88 ezer körül, utóbbit meg 83-85 ezer körül). Van 81-ért is, de olyat nem akarok, mert abból hiányoznak a gyári tartozékok...

(#8102) Feci40 válasza csimpok (#8101) üzenetére


Feci40
tag

viptechnika.hu/spd/147034/LG_P990_2X_Optimus_Dark_BrownAutos_tolto ,én itt vettem kaptam hozzá mindent ,HDMI KABEL ,HÁLOZATI TÖLTŐ AMI USB KIMENETTEL, USB KABEL, FÜLES, AKSI , TELEFON, igy volt csomagolva a dobozában ,MEMORIA KÁRTYA NEM JÁR HOZZÁ. 1év + 1év szoftver

(#8103) -SamS- válasza csimpok (#8101) üzenetére


-SamS-
tag

én már több helyen is érdeklődtem, de mostanság ha jól tudom mindenhol 1 év a garancia legyen bolti vagy LG gari.

a 81e-es boltnál ráadásul angol menüset kapsz teló+töltő kombóban :S
ugyanitt 83ért magyar menüs teló+töltő, és a fulldobozos 2+1év garis az 89.

voltam ma bent a nextelnél is, korrektek voltak próbálgattam érdeklődni h mi minden tartozék jár a telóhoz meg mit hogy merre, ott 85e ftért kapsz egy magyar menüs telót, 12 hónap garival, headset, töltő,adatkábel (rákérdeztem a HDMI kábelre is, de azt mondta a srác hogy attól függ hogy honnan jön a cucc)

plusz mondtak egy olyat is hogy van ázsiai kivitel és eu kivitel is ami között annyi a különbség hogy az ázsiából származó teló töltője 3 ágú, de lehet hogy több mindent gyűrtek a dobozba, a másiknál viszont szabvány töltő van kisebb felszereltséggel.

hogy konkrétan miben több az ázsiai mint az eu-s azt nem tudták megmondani.

azt viszont hogy te hol láttad 83ért azt megtudnád mondani ?

U.I.: voltam ma bent a pólusba is, megkérdeztem egy csávót ilyen noname mobilboltost, és azt mondta hogy 75ért van új magyarmenüs, 12 hó LG garival, és fulldobozos (kicsit kétkedve állok hozzá ehhez mert kitudja h nem e használtat akarnak eladni jópénzért...) ja és függetlenül :D

[ Szerkesztve ]

LG Optimus 2x ;) Fckin Awesome ;)

(#8104) Pumba3 válasza djnyakesz (#8097) üzenetére


Pumba3
tag

Nyugodtan felrakhatod :) miuiandroid_Optimus2x-1.8.5-öt most pakoltam fel, javította pl azt a hibámat amikor a régebbi mindig lefagyott ha gépre dugtam, hogy használhassam a karit. Eddig jó. Most jött ki, tesztelés alatt :)

iPhone 4 8GB Black 5.0.1

(#8105) csimpok válasza -SamS- (#8103) üzenetére


csimpok
aktív tag

"és a fulldobozos 2+1év garis az 89" - most akkor mégse csak 1 év garanciás van?

Én ezt találtam 83-ért: [link]
Bár nem derül ki, hogy milyen kiszerelés.

(#8106) Marteen4


Marteen4
tag

nem tudjátok hogy miui-ba van-e lehetőség hogy external legyen az alap kártya?

[ Szerkesztve ]

LG Optimus 2x - CM7 - 7.2 RC0 KANG - BB 0725

(#8107) killer2


killer2
tag

Nektek is recsega telefon hátlapja, ha nyomkodjátok?

[ Szerkesztve ]

(#8108) ferikek válasza killer2 (#8107) üzenetére


ferikek
aktív tag

Sajnos igen...
Egyébként nemsokára alaplapot cserélnek a telómban... azt hiszik h ez a megoldás pedig szoftverhibás az egész cucc...

(#8109) Feci40 válasza csimpok (#8105) üzenetére


Feci40
tag

Gondolom azért ennyi mert Magyar nyelvű menü: Nincs benne.

"és a fulldobozos 2+1év garis az 89" - most akkor mégse csak 1 év garanciás van?

Általában 24 hónap ebből 1 év szoftverre.

Infó másolva:
LG telefonokra: 1 év teljes körű magyarországi garancia

VIP garancia : 24 hónap
Üzletünk által nyújtott garancia új készülékek esetében 12 hónap teljes körû és 12 hónap szoftver garancia, amely csak a készülékre, annak akkumulátorára és a telefon szoftverére terjed ki, a tartozékokra nem (pl. headset, adatkábel stb...)! Esetleges meghibásodás esetén, a készüléket szaküzletünkbe kell visszajuttatni és mi azt eljuttatjuk a szervízbe.

[ Szerkesztve ]

(#8110) tome.jr


tome.jr
addikt

csimpok: Jelenleg 86.870,- Ft a legolcsóbb olyan telefon amihez 1+1 év gari van és minden tartozék jár hozzá, legalábbis én ezt találtam. Amúgy én is innen vettem: [link] Nextel olcsóbb egy ezressel de ott csak 1 év gari van. A többi helyen ahol ennél olcsóbb ott vagy angol nyelvű vagy hiányosak a tartozékok.

[ Szerkesztve ]

(#8111) Rotate válasza ferikek (#8108) üzenetére


Rotate
veterán

amióta beraktam egy fényképet az asszonyról a hátlap mögé a fényképező melletti bal oldal alá, nálam már nem recseg :)

(#8112) csimpok válasza Feci40 (#8109) üzenetére


csimpok
aktív tag

Ezt miből gondolod hogy nincs benne magyar nyelv? A telefon megnevezésében nem szerepel a "no hun", mint jó néhány másiknál.

Ez a +1 év gari szoftverre mit takar? Hogy 2 évig garantálják a szoftvertámogatást?

[ Szerkesztve ]

(#8113) Feci40 válasza csimpok (#8112) üzenetére


Feci40
tag

Mert nincs oda írva és tapasztalat mert telefonon is hívtam ilyen boltot ahol nem volt kiírva.
Amit linkeltem két Nokiát is ott vettem N82, N79 de tudtam hogy nem hivatalosan volt magyar nyelv benne de ezt megtudtam oldani mielőtt frissítettem ,ez az android számomra nem olyan egyszerű valakinek igen mert rutinos benne.

Úgy ahogy írtad.

Link:[link]

[ Szerkesztve ]

(#8114) tome.jr


tome.jr
addikt

NeoBlaze kernel update 1408 Mhz: [link] Quadrantban 4100 pont körül teljesít.

(#8115) Rotate válasza csimpok (#8112) üzenetére


Rotate
veterán

és ha van is benne magyar nyelv, az első hivatalos frissítésnél meg fogsz lepődni, hogy eltűnt :)

(#8116) -SamS- válasza Rotate (#8115) üzenetére


-SamS-
tag

és azt mégis hogy ? :D hivatalosan nincs magyar nyelvtámogatás a készülékhez vagymi ? :)

LG Optimus 2x ;) Fckin Awesome ;)

(#8117) csimpok


csimpok
aktív tag

Közben találtam egy elég jó youtube-os képernyő összehasonlítást:
[link]

Itt eléggé leszerepel a 2X :(((

(#8118) Rotate válasza -SamS- (#8116) üzenetére


Rotate
veterán

van hozzá, csak a GSM boltokban kaphatóak többnyire érdekes forrásból vannak, tehát mivel nem erre a nyelvterületre lett gyártva, a hivatalos frissítő szoftver nem ide való nyelveket fog rárakni :) persze ezt SmartFlashel meg tudod változtatni :) csak macera, de kérdezz csak itt körbe, páran már megjárták ezt az utat :)

csimpok:

van pár selejt darab, de ha jót fogsz ki, akkor ha valamire, akkor a képernyőre nem lehet panasz, egyszerűen gyönyörűek a színek, megfelelő a fényerő :)

[ Szerkesztve ]

(#8119) mycso válasza csimpok (#8117) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Nemtom érdekes ez a teszt....nálam volt egyszerre 2x és s2, az s2-nek élénkebb kontrasztosabb a színe, illetve talán nagyobb a háttérvilágításának a fényereje.

kb. enyi a különbség átlag felhasználás mellett...(tehát ha nem nézegetem 180 fokból, stb.).

Az lg kijelzője is tökéletes és tökéletesen adja vissza a képeket, az s2 kijelzője már-már "meseszerű" "túl színes". Napfényben pl. egyiket sem látni.

Tehát ha valamire nincs ok panaszkodni az a 2x kijelzője (eltekintve ugye a ragasztási/elválási problémára), természetesen működésileg.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#8120) simi12345


simi12345
tag

Nokia telóról névjegyzék küldve sms- ben a 2x-re, és az üzenet nem jön meg. De csak az nem jön meg. Tegnap akartam àtkuldeni de nem sikerült. Küldtem egy névjegyét nem jött meg, küldtem egy sima sms-t megjött, utána megint névjegyzéket nem jött meg. Érdekes a dolog. Bt-n küldve átjön csak nem ismeri fel, mondjuk ezt gondoltam is, de akkor is érdekes, hogy sms-ben meg nem fogadja.

(#8121) -SamS-


-SamS-
tag

most kérdeztem a mobilplaza.eu-sokat ott 83ért kapok magyar menüs, teló+töltő+adatkábel+headset-et. az 1 év garit most kérdezem meg h gyári vagy bolti.

amúgy vásárolt már itt valaki ? csak mert én speciel nem ismerem a boltot.

LG Optimus 2x ;) Fckin Awesome ;)

(#8122) csimpok válasza -SamS- (#8121) üzenetére


csimpok
aktív tag

Valószínűsítem, hogy bolti garis.

(#8123) -SamS-


-SamS-
tag

én múltkor a media marktban vettem észre amikor nyomkodtam egy kicsit az LG-t és megnéztem a kamerát ott láttam olyat h rögzítés és nem fért ki a menüben :S ez másnál is így van ?

LG Optimus 2x ;) Fckin Awesome ;)

(#8124) derrik


derrik
őstag

Az MIUI-ról tapasztalat?

(#8125) killer2 válasza Rotate (#8111) üzenetére


killer2
tag

Én is ilyen megoldást alkalmazok, csak én egyelőre csak egy papírlappal. Pedig mintha régebben nem recsegett volna, szerintem nem szereti a sok akksi kiszedést.

Abban valaki tud nekem valaki felvilágosítást adni, hogy milyen kapcsolatban van a ROM és a kernel? Gondolom egy ROM mellé rögtön új kernel is települ, nem? Lehet azt külön cserélni? Van értelme?

(#8126) Rotate válasza killer2 (#8125) üzenetére


Rotate
veterán

Előbb utóbb szerintem ez várható... Bár mondjuk nem szedtem le sokszor a hátlapot... A fénykép amúgy is ott lenne, szóval engem különösebben nem zavar...

(#8127) killer2 válasza Rotate (#8126) üzenetére


killer2
tag

Kapott szigszalagot, ez már szerintem jó lesz hosszútávú megoldásnak :)

(#8128) tome.jr válasza tome.jr (#8114) üzenetére


tome.jr
addikt

Sajnos nem az igazi a legújabb verzió, egymás után kétszer is lehalt a kijelző hívás után, akksi ki/be után kelt csak életre.

(#8129) -SamS-


-SamS-
tag

ezzel azt akarod mondani hogy ha én veszek most egy magyar készüléket és rakok rá szoftfrissítést az lg suite-al akkor az utána már nem lesz magyar és a smartflashel kell majd rárakni ?

LG Optimus 2x ;) Fckin Awesome ;)

(#8130) stickrs


stickrs
senior tag

mit szóltok ehhez a kártyához? valakinek volt már hozzá szerencséje?

Nokia 808 PureView, LG G5, Xiaomi MI 10 Ultra

(#8131) -SamS-


-SamS-
tag

Rotate-nek ment az üzi csak félre nyomtam :D

LG Optimus 2x ;) Fckin Awesome ;)

(#8132) kun0203 válasza tome.jr (#8128) üzenetére


kun0203
tag

Blade-nél is így volt a korai cm realeseknél, és ez a proximity szenzor rossz beállítása miatt van. CM7-nél ki lehet lőni a szenzort a menüből de így hívás közben is élni fog a kijelző de legalább nem fog meghalni minden hívás után. Vagy a másik megoldás az ha nem jön vissza a kép akkor rárakod töltőre és akkor menni fog.

[ Szerkesztve ]

(#8133) djnyakesz válasza Pumba3 (#8104) üzenetére


djnyakesz
aktív tag

Nos, hosszabb használat után is megbízható a rendszer?
Hol tudom letölteni, meg valami leírás van ? :D Nem találom Skynet leírását, volt egy ilyen "flash" animáció féle, abba részletesen le volt írva ha jól emlékszem hogy mi a telepítés menete, meg mire kell figyelni!

Köszi

(#8134) tamasgal válasza tome.jr (#8114) üzenetére


tamasgal
senior tag

tome.jr! Az előző kernel amit 1300 ig lehet húzni az makulátlan volt?

Fel tolhatom a kernelt anélkül, hogy a már telepített fr19 em le kelljen bombázni?
Lassan 2 hónapja fr19 et használok és kifogástalan, de hiányzik a proci húzás mint az fr17 nél.

Köszi

(#8135) KonzolKartel válasza tamasgal (#8134) üzenetére

Bàr nem nekem szólt, de kernelt telepithetsz wipe nélkûl.

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#8136) tothl válasza tamasgal (#8134) üzenetére


tothl
addikt

Es igen, makulatlan.

(#8137) tamasgal


tamasgal
senior tag

KonzolKartel és tothl köszönöm már tolom is fel!

(#8138) Echoo válasza derrik (#8124) üzenetére


Echoo
senior tag

Na ez engem is érdekelne. Ha lehal a kijelző, és buszvezetés közben kell az akkut ki- és betenni, páran meg fognak őszülni az utastérben :)

(#8139) tome.jr válasza tamasgal (#8134) üzenetére


tome.jr
addikt

Nyugodtan mehet a kernel, nem kell wipe ahogy KonzolKartel is írta. Most én is visszatértem az 1300 Mhz-es verzióhoz, ezzel hibátlan.

[ Szerkesztve ]

(#8140) Rotate válasza -SamS- (#8129) üzenetére


Rotate
veterán

Nem feltétlenül, de volt már akivel megesett... Ez leginkább attól függ, hogy milyen a telefonod, honnan milyen forrásból származik :)

(#8141) -SamS- válasza Rotate (#8140) üzenetére


-SamS-
tag

forrás alatt mi értendő ? országot ?

LG Optimus 2x ;) Fckin Awesome ;)

(#8142) djnyakesz


djnyakesz
aktív tag

8133 valaki? :S

(#8143) Rotate válasza -SamS- (#8141) üzenetére


Rotate
veterán

Figyelj, a GSM boltok mindenféle külföldi forrásokból szerzik be a készüléket, ha ez épp pl Ázsia, vagy más Európán kívül eső hely, akkor az első hivatalos frissítés után ugrik a magyar nyelv, persze vissza lehet rá rakni, csak neked plusz munka :) ennél érthetőbben már tényleg nem tudom leírni... :DD

(#8144) -SamS- válasza Rotate (#8143) üzenetére


-SamS-
tag

na így már értem, köszi és bocsi h ilyen szájbarágósan kellett elmagyarázni :D

ahonnan én fogom venni valszeg EU vagy Ázsiai forrás lesz

LG Optimus 2x ;) Fckin Awesome ;)

(#8145) Weah


Weah
csendes tag

sziasztok! tegnap vettem egy ilyen készüléket, nagyon profi. segítenétek, hogy hogyan kell azt a programot rátölteni, ami mutatja a nem fogadott hívásokat, sms-eket készenléti állapotban? illetve lenne egy olyan kérdésem, h lehet-e képernyő feloldást változtatni progi segítségével. ez a feltolós módi nekem nagyon szokatlan. előre is köszi!

(#8146) Rotate válasza -SamS- (#8144) üzenetére


Rotate
veterán

Az EU-n 100 % hogy megmarad a magyar nyelv, a másikon valószínűleg nem :)

(#8147) manoska válasza killer2 (#8107) üzenetére


manoska
tag

én két kicsi celluxot ragasztottam oda bellürre ahol nyöszörgött és szépen orvosolta a hangokat !

(#8148) dAnky válasza csimpok (#8105) üzenetére


dAnky
aktív tag

Én most rendeltem tőlük hétfőn kapom meg. Telefonon azt mondták magyar menüs bontatlan minden tartozéka van. Hétfőn kiderül

(#8149) KonzolKartel válasza Weah (#8145) üzenetére

Nem tudom mit értessz készenléti àllapot alatt, de az biztos, hogy képernyôzàrat progival, root nélkül nem fogsz cserélni.

Szerk.: ha arra gondolsz, hogy villogjon a led, akkor az a led notification app-al megoldhato.

[ Szerkesztve ]

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#8150) Rotate válasza KonzolKartel (#8149) üzenetére


Rotate
veterán

De lehet :) widgetlocker :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.