Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8751) nk69


nk69
tag

Sziasztok! Egy olyan kérdésem lenne vagyis segítséget szeretnék kérni ..na szóval nem tudok mms-t küldeni .Már 20 kb méretre. lekicsinyitett képre is azt irja ki hogy nem lehet elküldeni .Minden beállítás jó ! mi lehet vele? fogadni tudok képet .... :W

(#8752) dergander válasza nk69 (#8751) üzenetére


dergander
addikt

Telenor, T mobil Vodafone?

kis off:telenoros vagyok de az MMSt teljesen feleslegesnek tartom márcsak ára miatt is

[ Szerkesztve ]

(#8753) Balázs1986 válasza tome.jr (#8744) üzenetére


Balázs1986
addikt

Láttam xda-n, de -el sem hiszem, hogy ezt mondom- a legújabb euro open olyan szinten stabil és gyors nálam, hogy nem merem felrakni a custom kernelt, nehogy belassítsa, vagy rontsa az üzemidőt :D Neked mik a tapasztalataid eddig (már ha felraktad)?

Más téma: valaki megemlítette már, és én is örömmel látom, hogy a nyelvi hibákat javítják lassacskán. Bár, a böngészőben az "előre" helyett még mindig "továbbít" van :D
És még pár gyári ROM / alkalmazás hiba, ami javításra szorul (remélem, tényleg olvassák az LG munkatársai a fórumot :D ):
- jelenleg a némítás gesztusok csak akkor üzemelnek, ha a rezgés nincs bekapcsolva. Magyarul, ha bekapcsolom a rezgést "nem néma" módban, buktam az elfordításra híváskor néma / ébresztéskor szundi fícsöröket;
- fényképezéskor, touch focus használatakor a fénymérés sajnos még mindig ott marad, ahol alapból, képközépen mérte (pl. iphone4 touch focus használatakor új fénymérést csinál a megadott fókuszpontoz igazodva, itt is így kellene lennie, enélkül nincs értelme a touch focusnak);
- időjárás widget x időközönként frissítene, de mivel nem vagyok mindig adatkapcsolat módban, ki is írja, hogy "a hálózat nem elérhető"...és állítani se lehet rajta (jó, tudom, ez csak kötekedés :P :D )
- még mindig nem áttetsző a legördülő értesítő felület (igen, ez is csak kötekedés :D )

(Még mindig okoz meglepetéseket a teló (vagy az Android?): ma vettem észre totál véletlenül, hogy a névjegyzék "összecsukható" :D )

[ Szerkesztve ]

(#8754) Rotate válasza Balázs1986 (#8753) üzenetére


Rotate
veterán

Az összecsukható névjegyzék ha jól emlékszem LG fícsör...

(#8755) felebele


felebele
csendes tag

Sziasztok, ilyen telefont szeretnék venni a közeljövőben csak még azt nem tudom hogy hol. Tmobileos előfizetés melle terezem, de náluk nem lehet kapni, tudnátok valami megbízható helyet ajánlani ahol megvehetem? Kerestem arukereso.hu-n és ott elég nagy eltérés volt az árak között 80-120 ez hogy lehet? előre is köszi a segítséget

(#8756) wolruf válasza Rotate (#8754) üzenetére


wolruf
őstag

Láma kérdés :) Mi ez az ,,összecsukható névjegyzék''? :D

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#8757) KonzolKartel

Feltöltés alatt az új celebration hd
[link]

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#8758) Rotate válasza wolruf (#8756) üzenetére


Rotate
veterán

Összehúzod az ujjaiddal mint a föképernyőt, és csak az abc betűi fognak látszodni, mint csoportok, melyek mellé a bele tartozó névjegyek száma van írva, szal így könnyebb betű szerint keresni :)

(#8759) slice14


slice14
veterán

Sziasztok, mostanság menyire állnak fent az 1. hsz-ben ezek a problémák. A GSMLine-nél vennék egy ilyen telót.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#8760) Tutu7030 válasza slice14 (#8759) üzenetére


Tutu7030
veterán

Én az aláírásomban szereplő romot használom, működik minden rendesen.

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#8761) Eli577 válasza slice14 (#8759) üzenetére


Eli577
senior tag

A GSM Line-nál figyelj arra, hogy a tartozékait is megkapd, valamint arra, hogy milyen garanciát adnak.

@Felebele: az ilyen árkeresők elég széles körben szűrnek és ennek köszönhető a nagy szórás. Nézd meg a www.argep.hu-n is, valamint az olyan mobilkereskedéseknél, amik nincsenek benne ezen keresők szűrőjében (pl.: GSM Line, Zippzar Mobile...stb).

(#8762) Balázs1986 válasza KonzolKartel (#8757) üzenetére


Balázs1986
addikt

Tölthető :)

Rotate: És tényleg így is :D Én a kategória kezdőbetűre kattintással vettem észre :D

(#8763) wolruf válasza Rotate (#8758) üzenetére


wolruf
őstag

Vááá, remek, ezt nem is tudtam :) Hasznos, köszi :D

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#8764) tome.jr válasza Balázs1986 (#8753) üzenetére


tome.jr
addikt

Nem próbáltam én sem a kernelt. A NeoBlaze-zel voltak kísérletezéseim, de az eléggé lecsökkentette az akksi időt. A v10d-re nagyon fájna nekem is a fogom, de valamiért nem működött nálam normálisan. Lehet adok majd még neki egy esélyt.

(#8765) ropi-man


ropi-man
csendes tag

Sziasztok!

Ma vettem egy Optimus 2x-et és az lenne élből az első kérdésem, hogy kell-e 12 órát tölteni és ha kell akkor le kell meríteni és utána kikapcsolva?
előre is köszi :R

(#8766) tome.jr válasza ropi-man (#8765) üzenetére


tome.jr
addikt

Nem kell, szoftveresen leáll a töltés 100%-nál. Az akksi a teljes kapacitását viszont több töltési/merítési ciklus után fogja elérni + még ott van az első hsz. legvégén leírt battery wipe is.

[ Szerkesztve ]

(#8767) wolruf válasza ropi-man (#8765) üzenetére


wolruf
őstag

Szia!

Hivatalosan az akksik miatt ilyet már párszáz éve nem kell :) Az Androidnak van valami akksis nyűgje, de speciel én a telefonomat nem töltögettem így, csak használtam normálisan.

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#8768) Eli577 válasza ropi-man (#8765) üzenetére


Eli577
senior tag

Én személy szerint azt javaslom, hogy mielőtt ténylegesen használatba veszed, nézd meg, hogy milyen szoftver van rajta és frissíts a legújabbra (v10d) ha nem az. A frissítést ne az LG Update programmal csináld szerintem, mert én kétszer csináltam így, de mind a kétszer rossz régiókódú verzióra frissített. Az 1. hsz-ben megtalálod a smartflash-es frissítést, szerintem azt csináld. Üdv.

(#8769) Eli577


Eli577
senior tag

Kicsit sok volt a "szerintem" az előző hsz-emben....szerintem! :D :))

(#8770) Skynet258


Skynet258
veterán

Nagy OFF:

Srácok, aki talált már hasznos dolgot a blogomon, az legyen már oly kedves és szavazzon rá a Goldenblog-on (vasárnap éjfélig lehet még savazni). :B 75-ből az ötödik helyen állok jelenleg, ami szép, de hátha lehet egy helyet még javítani... :D Az IT-blogok kategóriában kell keresni, Andro-ID néven (legfelül egyébként). Köszi meg minden! :R

UI: ha lehet mobilról szavazzatok, mert úgy külön kategóriába is lehetne nyerni, de végül is mindegy. :)

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

(#8771) suppe válasza Skynet258 (#8770) üzenetére


suppe
tag

+1

"Az állatkert a kapun kívül is folytatódik!"

(#8772) Skynet258 válasza suppe (#8771) üzenetére


Skynet258
veterán

:R

https://geekpulse.hu

(#8773) jooker82 válasza felebele (#8755) üzenetére


jooker82
nagyúr

Szia
A partnero,vagy az xxl gsm-nél vedd... kicsivel 80 fölött vannak és minden gyári tartozékot megkapod.....

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#8774) Balázs1986 válasza jooker82 (#8773) üzenetére


Balázs1986
addikt

Anno a Partnero-tól rendeltem anno az SE K770-et, náluk TIM jelzés volt a mobilon, szóval az is (olasz) szürkeimportos bolt, más régiók alaptartozékaival (ez volt 4 éve legalábbis). Lehet, hogy azóta már nem az, vagy az O2x ottani felszereltsége egyezik az ittenivel, ezt már nem tudom :)
XXL GSM nem tudom, de az MGSM megint csak ugyanaz a szitu, mint a Partnero, náluk az XM5800-amnál volt más a felszeretlség, át is kellett ütni a product code-ot, hogy magyarra frissítsen.

[ Szerkesztve ]

(#8775) realmadrid


realmadrid
aktív tag

Sziasztok, hol tudok a nevekhez más-más csengőhangot választani(hozzárendelni), hogy ne mindig ugyanaz legyen ? Köszi.

A sas nem vadászik legyekre

(#8776) Tutu7030 válasza realmadrid (#8775) üzenetére


Tutu7030
veterán

Névjegyek-> Név kiválasztása -> Menü gomb(bal szélső)->Beállítások-> Csengőhang

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#8777) realmadrid válasza Tutu7030 (#8776) üzenetére


realmadrid
aktív tag

Köszi, megnézem :R

A sas nem vadászik legyekre

(#8778) jooker82 válasza Balázs1986 (#8774) üzenetére


jooker82
nagyúr

szerintem azok megbizhatóak és a kérésemre megis nézték,h minden tartozék megvan e a csomagban...és egyértelművé tette,hogy magyar nyelv lesz benne.....úgyis volt minden.....

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#8779) janes74 válasza Skynet258 (#8770) üzenetére


janes74
senior tag

+1

(#8780) simi12345 válasza Skynet258 (#8770) üzenetére


simi12345
tag

+1

(#8781) Tutu7030


Tutu7030
veterán

Ma kipróbáltam a google navigációt. Jól működött, Judit szépen beszélt, csak a fogalmazása volt kicsit fura. :DD
Viszont, hiába volt töltőre dugva a teló, ha nagyon lassan is, de merült közben. Pedig nem is full fényerőn volt a kijelző.

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#8782) simi12345 válasza Tutu7030 (#8781) üzenetére


simi12345
tag

hány mA-os a töltőd?
mert ha 500-as akkor azzal mindig ez lesz
minimum 1000-es kell

(#8783) peter_27 válasza Tutu7030 (#8781) üzenetére


peter_27
aktív tag

Mert minimum 1000mA-es autós töltő kell, de nekem azzal is merült. Jelenleg egy 2100mA-est használok, az fel is tölti navi közben, már többször teszteltem. Viszont amit érdemes beszerezni az egy szellőzőrácsra tehető tartó, főleg ha hosszú távon navizol. Mert míg a szélvédős univerzális tartóban volt, annyira túlmelegedett, hogy közölte velem, "kapcsoljam ki vagy költözzek hűvösebb helyre" :Y

Galaxy S10

(#8784) Tutu7030 válasza peter_27 (#8783) üzenetére


Tutu7030
veterán

Ezres töltőm van (nokia), még a spica-hoz vettem.:D
Jó az a tartó, de én csak tesztként indítottam a navigációt a telón.
Van egy mio p360 pda-m, azt használom navira.

[ Szerkesztve ]

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#8785) nk69 válasza dergander (#8752) üzenetére


nk69
tag

Telenoros. Tudom mara mar lassan elavul az mms de ha van egy 6 honapos pici lanyod naprol napra valtozik es igy a legegyszerűbb a családdal a friss képeket megosztani.....

(#8786) nk69 válasza Skynet258 (#8770) üzenetére


nk69
tag

+1

(#8787) Skynet258


Skynet258
veterán

Köszi srácok, legalább azt az 5-ik helyet betonozzuk be! :DDD Apple blogok meg mindent visznek... :O

https://geekpulse.hu

(#8788) kun0203 válasza Skynet258 (#8770) üzenetére


kun0203
tag

+1

Amúgy a Thanatos2X rom új verziója megkapta a Swiftextreme kernelt és 1-2 kissebb javítást. Tehát akinek eddig lassú volt most talán tehet vele még egy próbát.
[link]

(#8789) -SamS-


-SamS-
tag

akkor most én buta vagyok mert egy hét után karcos lett, és b*szta a csőrömet és levettem ? :D

LG Optimus 2x ;) Fckin Awesome ;)

(#8790) Rotate válasza Skynet258 (#8787) üzenetére


Rotate
veterán

Megvolt itt is :)

(#8791) Rotate válasza -SamS- (#8789) üzenetére


Rotate
veterán

Én már az első nap levettem, nekem a fólián nem siklik az ujjam, azért meg nem kell fólia, hogy rontsa az élményt...

(#8792) Tutu7030 válasza -SamS- (#8789) üzenetére


Tutu7030
veterán

Valami gagyi fólia van ezen az lg-n, mert egyszer kellett "bedobnom" a táskámba, hogy felszakadjon a fólia a kijelző közepén( pedig nem szegek,csavarok és kulcscsomók vannak a táskámban). Bezzeg a spica gyári fóliája még mindig bírja, pedig már 20 hónapos. :D

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#8793) Daniel Alves


Daniel Alves
őstag

Sziasztok!
Tegnap este sikerült olyan szinten eláznom hogy a telóm nem kapcsol be! Gondolom akkor a :W gari ugrott

Most a napon szárad akksi kint van belőle!

[ Szerkesztve ]

Orbea Orca OMR M10iLTD www.translapschallenge.com

(#8794) KonzolKartel válasza Daniel Alves (#8793) üzenetére

Sajnos ilyenkor a gari ugrik, mert elszíneződik benne a "liquid indicator".
Kár volt bekapolcsni, ilyenkor várni kell vele legalább 1 napot.

szerk.: minél jobban szedd szét.

[ Szerkesztve ]

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#8795) tamasgal válasza Skynet258 (#8770) üzenetére


tamasgal
senior tag

+1

(#8796) Daniel Alves válasza KonzolKartel (#8794) üzenetére


Daniel Alves
őstag

Sajnos nincs hozzá szerszámom hogy jobban szétszedjem :( imádkozni tudok hogy száradjon ki teljesen :( és utána működjön! Akkor majd holnap reggel rápróbálkozok kapcsolással addig nem is fogok hozzányúlni!

Orbea Orca OMR M10iLTD www.translapschallenge.com

(#8797) andriska0725


andriska0725
tag

sziasztok..segítséget kérnék tőletek..
pár napja vettem meg a 2x-emet. az a gondom, hogy nehezen tudnak elérni, mikor más telefonnal full térerő van akkor az enyémen, csak 3-as..de ilyenkor sem tudnak felhívni...és beszélgetés közben kicsit torzít a hangszóró..lehet ezek ellen tenni valamt?? mert nagyon zavaró :s

(#8798) stickrs válasza Skynet258 (#8770) üzenetére


stickrs
senior tag

+1 és köszi az eddig segitségeidet :)

Nokia 808 PureView, LG G5, Xiaomi MI 10 Ultra

(#8799) suppe válasza andriska0725 (#8797) üzenetére


suppe
tag

esetleg próbáld meg csak 2G-n használni, vagy cserélj BB-et rajta, de változó, hogy kinek melyik BB-el lesz jobb a hangminőség.

a másik ami segíthet, ha feltolod az új v10d romot (ez problémamentesnek tűnik), vagy vmi custom romot.

[ Szerkesztve ]

"Az állatkert a kapun kívül is folytatódik!"

(#8800) stickrs válasza andriska0725 (#8797) üzenetére


stickrs
senior tag

meg valószinüleg régi rom van rajta,és azért cirkuszol. tedd rá a legujabb v10d-t és nem lesz probléma.ha az áprilisi v10c van rajta akk nagyon valószinü h az a gond,mert az nekem is gyorsan behülyült, 1-2 hét alatt kb.

Nokia 808 PureView, LG G5, Xiaomi MI 10 Ultra

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.