Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#35001) deminos válasza tami92 (#34998) üzenetére


deminos
aktív tag

Akkor biza jó esély van rá, hogy még karácsony előtt működő CM10-ünk legyen. :)

Xiaomi 11 Lite 5G NE

(#35002) persil válasza deminos (#35001) üzenetére


persil
nagyúr

Jaja. Kérdés melyik karácsony...

Az eddig tapasztalatok alapján kiindulva az optimus 8x is előbb jelenik meg, minthogy ezen a telón olyan rom legyen, ami mindenkinél tökéletesen működik.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#35003) deminos válasza Magnat (#34999) üzenetére


deminos
aktív tag

Ide feltöltöttem a choice.exe-t. Nekem is hiányzott, az xda-ról töltöttem le hozzá és már működött is.

persil: Nagyon pesszimista vagy látom ezzel a telóval kapcsolatban. Nekem szerencsém van, a Hybrid-en és a gyárin kívül mindegyik ROM jól működött. A DjangoM (GB-s) eddig, ha jól tudom mindenkinél jó volt, aki kipróbálta, és itt van belőle az ICS-s is már és hasonló jókat mondanak róla, köztük én is. Az új gyárival meg csak annyi gond van, hogy a programokat egy picit lassabban nyitja meg, mint a GB-n. Ennyi. Ez azért nem túl sok, ráadásul cserébe 500+ órákat simán elmegy további lassulás nélkül, ami egyértelmű fejlődés.
Amúgy god992-vel értek egyet, hogy ezt a Carburano-t kellene az Lg-nek foglalkoztatnia. Az új Django pont olyan, mint az új gyárinak kellett volna lennie.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11 Lite 5G NE

(#35004) Kloss válasza god992 (#34995) üzenetére


Kloss
őstag

Az akku nagyon jól bírja ezzel a rommal, most 23h 17 perce megy és 65% az akksim, pedig nyomogatom rendesen. A TG féle merült nagyon.

(#35005) god992 válasza Kloss (#35004) üzenetére


god992
aktív tag

nekem elég érdekes, reggel útközbe nagyon merültem, most leraktam és töltő nnélkül töltődik :D annyira nem zavar, biztos fejlesztettek rá valami indukciós töltőt :DDD :C

(#35006) Kloss válasza god992 (#35005) üzenetére


Kloss
őstag

Nagy a feszültség benned! :D

(#35007) Magnat válasza deminos (#35003) üzenetére


Magnat
veterán

Egyszerűbb volt a bat fileból kimásolni a konkrét nvflash indító sort, de köszi, leszedtem. :R

God92: megpróbálom másik usb-n, de a többszáz megás v20q-t meg V30a-t is ezen a porton flasheltem, és elsőre felment mind a kettő...

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#35008) persil válasza deminos (#35003) üzenetére


persil
nagyúr

Nem pesszimizmus ez. Úgy mondod, mintha két hétről lenne szó, holott nagyon hosszú hónapok óta kéne kint lennie egy működő ics-nek.

Nekem a hybrid vált be, de kb mindenkinek más megy a gépén és nincs egy normális rom, ami mindenkinél működne hibamentesen.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#35009) atti1848 válasza vicamuso (#34987) üzenetére


atti1848
senior tag

Az nem jó megoldás.
Ezt esetleg, képek, videok, zenék, dokumentumokkal csináld meg, az appok nem hinném,hogy mennének így.

Van az astro file manager, azzal tudsz készíteni az appokról egy biztonsági mentést, majd a telepítés után vissza is tudod tenni, csak figyelj arra,hogy a mentést a belső kártyára csinálja egy Backup mappába, azt másold át a külsőre , majd ugyan úgy betudod tallózni, mint ha a belsőn lenne.

Még ami fontos a névjegyeket exportáld a külső sd-re.

06-30-868-0365 Mindig Privátot írj, mert azt minden nap nézem vagy hívj telon.Számom az adataimnál.

(#35010) dobri320


dobri320
csendes tag

Sziasztok!

Telenor LGP990-em van, és olvasgatom itt a hozzászólásokat, és rá kell döbbennem, szinte semmit nem értek amiről beszéltek.
Hallottam hogy kijött az ICS official release, de nem tudtam a hivatalos updater programmal frissíteni. Az elején írta, hogy van új frissítés, majd hogy mégsincs...
Az igazat megvallva nagyon régen várok már az ICS-re, és meg szeretném kérdezni tőletek, hogy miért nem tudtam feltenni? Talán azért, mert nem kártyafüggetlen a telefonom? A telenoros ügyfélszolgálattal is próbálkoztam, de nem értenek hozzá.

Vagy mit tanácsoltok, nekem is romolnom kellene (amihez nem értek), amiről sok hozzászólás születik a forumban?

Előre is köszönök minden jellegű segítséget!

Éld át a pillanatot!

(#35011) persil válasza dobri320 (#35010) üzenetére


persil
nagyúr

Lehet, hogy hülyeséget mondok, de olyanról már hallottam, hogy bizonyos szolgáltatónál csak később jelenik meg egy új verzió.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#35012) atti1848 válasza dobri320 (#35010) üzenetére


atti1848
senior tag

Szia.

Belinkelt az egyik kolléga egy oldalt, ahol írták,hogy a függő készülékekre később fog kijönni az ICS.

ha van rá mód, hogy más ICS-t tégy fel a telefonodra akkor valaki úgy is fog segíteni.

06-30-868-0365 Mindig Privátot írj, mert azt minden nap nézem vagy hívj telon.Számom az adataimnál.

(#35013) dobri320


dobri320
csendes tag

Köszi szépen a gyors hozzászólásokat. Én is egy küldöldi portalon olvastam, de ott is ködösítve, hogy a függő telefonokra talán később jön az official release.
Ti mit javasoltok: Official ICS vagy ROM ?

Éld át a pillanatot!

(#35014) deminos válasza persil (#35008) üzenetére


deminos
aktív tag

Teljes mértékben igazad van, az ICS-nek legalább fél éve kint kéne lennie, ha nem több.

A pesszimistát úgy értettem, hogy még most is negatívan látod a helyzetet, pedig már azért jobb, mint annak idején. Már az alap (gyári ICS) is sokkal jobb, mint a GB-sek valaha is voltak. Ha jobb az alap, akkor már csak jobbnak kellene lennie a főzötteknek, mint ahogy a példa is mutatja: DM X1.0. Még csak 1 napja van kint/fent, így a hosszútávú stabilitásról nem írnék semmit, de eddig tökéletes a ROM és úgy néz ki nem csak nekem. Ébreszt, tölt, gyors, stb.... Mindent csinál, amit egy telefonnak tudnia kell, sőt még többet. :)

Véletlenül se vedd sértésnek amit írok, pusztán a szavaidból az jött le, hogy nem látod valami rózsásan a jövőt.

Xiaomi 11 Lite 5G NE

(#35015) zsoltiz válasza tami92 (#34998) üzenetére


zsoltiz
aktív tag

"Boldogság van. Lg kiadtad a forráskódot . Remélem nemsokár lesz CM10"

De gyorsak voltak. Remélem nagyon hamar lesz CM :)

(#35016) snipr válasza dobri320 (#35013) üzenetére


snipr
aktív tag

Innen töltsd le nyugodtan valamelyiket és telepitsd fel "kézzel" (első hozzászólásban benne hogyan kell, smartflash és kdz verzió is). Ez a hivatalos verzió, ezt tenné fel az automata frissito is... (a linken talász még egyéb extrát is, mint root, recovery install, ha esetleg szeretnéd tovább buherálni)

(#35017) dobri320 válasza snipr (#35016) üzenetére


dobri320
csendes tag

Köszönöm szépen, este megpróbálom majd telepíteni. Remélem nem ütközök majd problémákba.
Szép napot kívánok Nektek!

Éld át a pillanatot!

(#35018) persil válasza deminos (#35014) üzenetére


persil
nagyúr

"Véletlenül se vedd sértésnek amit írok, pusztán a szavaidból az jött le, hogy nem látod valami rózsásan a jövőt."

Nem dehogy, értelek én, semmi probléma. Az van, amit az első sorban írtál.
Innentől szerintem nem nekünk kell örülni, hogy most már végre... Hanem az lg-nek kéne szégyellnie magát.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#35019) hali_tomi válasza zsoltiz (#35015) üzenetére


hali_tomi
tag

Legalább valamit gyorsan csináltak. :)

Más: Furcsa azért, hogy alapból húztak a processzoron 1,0 Ghz-ről, 1.2 Ghz-re.

De meglepő módon nekem nem merül gyorsabban mint egyébként. Mondjuk én csináltam egy fullos töltést, majd battery stat reset, majd 0-ra fogyasztást.

(#35020) cjvt3o válasza hali_tomi (#35019) üzenetére


cjvt3o
aktív tag

Annyira nem egyedülálló a gyári overlock amúgy, ugyanezt csinálta pl. a Samsung az S2-vel.

(#35021) cjvt3o


cjvt3o
aktív tag

Kérdeztem már egyszer, de hátha most sikeresebb lesz:

Nem tud valaki forrást (webáruház, stb) hagyományos, nem agybadugós sztereo headsethez (2X természetesen)?

(#35022) gabcsee válasza persil (#35018) üzenetére


gabcsee
tag

én inkább örülök, hogy végre van egy kis előrelépés, mint arra várjak, hogy az LG szégyellje magát :DDD

(#35023) Jimothy válasza OPiiPO (#34997) üzenetére


Jimothy
csendes tag

Nekem is a V28G volt fent, akkor nvflash-sel felraktam a v10b-t. Aztán a programmal amit korábban linkeltek itt, átkonvertáltam a .kdz romot, majd smartflash-sel felraktam. Semmi gond nem volt vele, nagyon jól megy. Ja és Windows 8-on (!:D) sikerült mindezt :D

(#35024) andriska0725


andriska0725
tag

sziasztok. megéri ezt a DM X1.0-t fel rakni? jól működik? hívás? gyorsaság?

(#35025) tami92 válasza andriska0725 (#35024) üzenetére


tami92
aktív tag

nekem reggel előjött a call bug. nekem a topoggi féle v30a+sp2 jobban teljesített. de lehet hogy csak egyedi probléma mert a topikba nem olvastam ilyet.

"Nem kell a vakot mindenáron átsegíteni a gyalogatkelohelyen, lehet nem is arra akar menni." by Bendegúz98

(#35026) Balázs1986 válasza tami92 (#34998) üzenetére


Balázs1986
addikt

Most éppen halott a link...reméljük, nem gondolták meg magukat :D Nagyon próbálgatnám már a JB 4.2.1-et :D

persil: ...olyanról már hallottam, hogy bizonyos szolgáltatónál csak később jelenik meg egy új verzió.
Pedig bevált dolog. A szolgáltatók még belepakolják a hülyeségeiket (vagy simán csak ülnek rajta még egy hónapig), és utána kapjuk meg. Az eddigi frissítéseknél is (2.2->2.3; 2.3-> 4.0) bőven mentegetőztek LG-ék azzal, hogy "már csak a szolgáltatói verziókra várunk, hogy egyszerre adjuk ki minden készülékre" :)
Persze, a függő telefonoknak se kell várni, simán felmehet rá manuálisan bármelyik verzió :)

[ Szerkesztve ]

(#35027) Blac1


Blac1
aktív tag

Sziasztok!
Nemrég kaptam illetve cseréltem el a telefonomat egy P990-re.
Van egy nagy problémám vele. A telefonnal készített képeket a galéria nem jeleníti meg. Ha újra indítom a telefont akkor egy darabig látja a galéria de egyszer csak megint nem látja. Ha ilyenkor megpróbálom egy fájlkezelőben megnyitni nem csinál semmit.

Mi lehet a probléma?
A legújabb hivatalos Telenoros szoftver van rajta.

Előre is köszönöm a segítségeket.

(#35028) Balázs1986 válasza Blac1 (#35027) üzenetére


Balázs1986
addikt

Szia!

Egyik tippem: Beállítások / Alkalmazások / Alkalmazások kezelése / Összes. Itt keresd ki a Galériát, és nyomj egy Adatok törlését. Hátha megjavul...
Másik tippem: Belső, vagy külső sd-re mented a képeket? Ha külső, akkor biztos, hogy csak a galéria nem látja? Nem választja le a teló az egész meghajtót?

Szerk.: Ha ilyenkor megpróbálom egy fájlkezelőben megnyitni nem csinál semmit. Ez a mondat most jutott el a tudatomig :)
Akkor viszont:
1. A fájlkezelődnek van saját képnézője, vagy az is a Galériát nyitná meg? Ha van sajátja, akkor nem a Galériával van a baj, és az első pont kilőve...
2. Magukat a fájlokat látja a fájlkezelő? (Ha igen, akkor nem is a tárhelyet választotta le a teló.)

[ Szerkesztve ]

(#35029) Blac1 válasza Balázs1986 (#35028) üzenetére


Blac1
aktív tag

Szia!
Pont a belső memóriával csinálja csak ezt. A másik tippedet kipróbálom.

(#35030) Blac1 válasza Balázs1986 (#35028) üzenetére


Blac1
aktív tag

A fájlkezelő látja a fájlokat csak nem nyitja meg. És az is a Galériát nyitná meg.

(#35031) Blac1 válasza Blac1 (#35030) üzenetére


Blac1
aktív tag

Az első tipped nem vált be.

(#35032) darthdenes


darthdenes
tag

Ics Djangonál hogy lehet beállítani, hogy a gombsor világítson nem fogadott hívásnál és emailes üzinél?

(#35033) zsoltiz


zsoltiz
aktív tag

RC már rá is vetette magát a v30a forrásokra és tolja a módosításokat a CM kernelbe: github link

Asszem hamarabb lesz karácsony, mint gondoltam :)

(#35034) dongasre válasza zsoltiz (#35033) üzenetére


dongasre
tag

Szerintem már ő is unja hogy nincs még szuper rom 2x-re és arra gyúr:D

SM s21+

(#35035) Levi941127 válasza zsoltiz (#35033) üzenetére


Levi941127
senior tag

Te jó ég, még a héten lesz call bug mentes jelly bean :DDD

(#35036) buktagt540


buktagt540
senior tag

Előbb hivatalos ICS,aztán ilyen LG-től nem megszokott gyorsasággal a forrás...pezsgőt bontok :DDD

(#35037) atti1848


atti1848
senior tag

Ez azt jelenti,hogy már 4.2.1-st kapunk?

06-30-868-0365 Mindig Privátot írj, mert azt minden nap nézem vagy hívj telon.Számom az adataimnál.

(#35038) XRAINBOWX


XRAINBOWX
csendes tag

Sziasztok! Tudna valaki segíteni, hogy DjangoManouche X 1.0 - v30a rom alatt be lehet- e állítani a külső sd kártyát belső sd-nek, hogy az alkalmazások arra települjenek. Vagy hogyan lehetne megoldani ezt mint ahogyan a cyanogenmod-ban volt.?

(#35039) ntomka válasza zsoltiz (#35033) üzenetére


ntomka
nagyúr

Na de szuper! Végre! :)

ツ Headphones on - World off

(#35040) Tutu7030 válasza Levi941127 (#35035) üzenetére


Tutu7030
veterán

Nagyon jó lenne, mert a jövőhéten stabil telefonra lesz szükségem.:D

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#35041) Beaumont válasza Zlika (#34970) üzenetére


Beaumont
aktív tag

Köszönöm szépen az információt.

"Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!"

(#35042) buktagt540


buktagt540
senior tag

Egy nap alatt több mint ezer komment az egyik xda topicban.Az igen! :Y

(#35043) Tutu7030 válasza ktem (#34938) üzenetére


Tutu7030
veterán

Délután én is megkaptam a gyors boltból a 2800-as akksit. Végre van rendes fogás a telefonon. :DDD
Az akksi eddig nagyon jó. Csere után recoveryben wipe battery, restart. 61% töltöttség. Azóta már 67%-ig felment, pedig nem is töltöttem. Ez termeli az energiát. :DD

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#35044) vicamuso válasza atti1848 (#35009) üzenetére


vicamuso
tag

atti: köszönöm szépen a választ és a segítséget! :) :C

(#35045) csaba975


csaba975
tag

Ricardo valamit gyorsan összedobott. Lássuk. :D

(#35046) Tutu7030 válasza csaba975 (#35045) üzenetére


Tutu7030
veterán

Gyyors a srác. :C

Közben már 68%-on van az akksim. :DD

[ Szerkesztve ]

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#35047) Beaumont válasza Tutu7030 (#35043) üzenetére


Beaumont
aktív tag

Mennyivel lett vastagabb? Nem tudom használtál-e eddig tokot. Ha igen,akkor ugyanúgy használható? Mert akkor én is beinvesztalok egybe...

"Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!"

(#35048) csaba975 válasza Tutu7030 (#35046) üzenetére


csaba975
tag

Sok hibája lesz még szerintem. De ha nem lesz hálózati hiba, és nem merül le az aksi wifivel 6-7 óra alatt, akkor kezdésnek nem is lenne rossz.

(#35049) Balázs1986 válasza csaba975 (#35045) üzenetére


Balázs1986
addikt

Szerk.: Hülyeséget írtam :)

[ Szerkesztve ]

(#35050) Tutu7030 válasza Beaumont (#35047) üzenetére


Tutu7030
veterán

15mm lett a vastagsága. Az eddig használt tokba még pont jó. Ilyen stílusú, csak nem ilyen márkás. :D

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.