Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8301) Echoo válasza tome.jr (#8296) üzenetére


Echoo
senior tag

Nagyon elgondolkodtató, érdekes film.

(#8302) Pumba3 válasza KonzolKartel (#8300) üzenetére


Pumba3
tag

:DDD Próbáltad már újra rakni? Full wip, másik bb? Battery wipe?

[ Szerkesztve ]

iPhone 4 8GB Black 5.0.1

(#8303) KonzolKartel válasza Pumba3 (#8302) üzenetére

Minden létező rommal ez van. Mondjuk a stockot csak 2-3 óráig használtam.
622 BB, 622RIL. Full wipe-ot én minden rom cserélnél nyomok, még ha nem kéne, akkor is. Batterywipe-ot már csináltam kétszer-háromszor, pont tegnap csináltam egyet.

[ Szerkesztve ]

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#8304) Echoo


Echoo
senior tag

Mi az a RIL, hogyan szerezhető be, hogyan telepíthető? Az 1-es hsz.-ben nincs róla anyag.

(#8305) Pumba3 válasza KonzolKartel (#8303) üzenetére


Pumba3
tag

Akkor nem értem miért nem bírja az aksid : O Pedig én sem csinálok semmit máshogy, mint Te.

Most kipróbáltam a Celebrations HD 2.0.0.2 beta-t. És az usb tethringet :D Hát rádug notira, win7, tethring bekapcs. Win7 kékhalál :) Hagyjuk a dolgot... :D

#8304) Echoo Mondjuk xda fórumról vagy más fórumokról. Recoveryből telepíthető.

iPhone 4 8GB Black 5.0.1

(#8306) -SamS-


-SamS-
tag

a telefont ugye lehet tölteni gépről ? usb kábellel, fontos lenne mert én speciel egyetemen tudnám tölteni netbookról :)

LG Optimus 2x ;) Fckin Awesome ;)

(#8307) Rotate válasza -SamS- (#8306) üzenetére


Rotate
veterán

persze csak kb 2-2,5x tovább tart míg felmegy maxra :) kb 4-5 óra a hálózatról töltés kb 2 órájával szemben :)

(#8308) jooker82 válasza -SamS- (#8306) üzenetére


jooker82
nagyúr

Persze,ugyanúgy feltölti.....

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#8309) -SamS- válasza Rotate (#8307) üzenetére


-SamS-
tag

az egyetemen akkor 2 óra :D az meg nem para 3 óra alatt csak felmegy annyira h míg hazaérek tudjak zenét hallgatni :D

LG Optimus 2x ;) Fckin Awesome ;)

(#8310) fuzzyka válasza peter_27 (#8257) üzenetére


fuzzyka
tag

Elfogom olvasni!!! Köszi!!

De Már most kezdem látni amit írtál, mert 15 óra üzemidő után 72%-on van az aksi!! Letöltöttem az apn on off widgetet és csak azzal kapcsolom ki meg be de minden háttéradat mard! Mondjuk nem is nagyon bizgeráltam ma de határozottan jobb! Most először lesz olyan, h elmerek vele menni másnap is... :)

Üdv!

(#8311) Rotate


Rotate
veterán

na töltődik az euro open v10D 725-ös basebanddel, ráflesselem a telóra a 606-ot, majd kdz updaterrel ráfrissítem az újat :) remélem jobb lesz mint az fr19, bár jelenleg amilyen gyors nekem, nem lenne nagy kunszt :D

(#8312) tome.jr válasza Rotate (#8311) üzenetére


tome.jr
addikt

Kinn van .zip-ben is az új v10d 0725 italia: [link]

Benne van az új 0725 RIL, de külön is leszedhető: [link], viszont a hozzá tartozó BB még nincs meg.

NeoBlze kernel ismét update-et kapott, belekrült a voodoo sound: [link]

[ Szerkesztve ]

(#8313) fuzzyka


fuzzyka
tag

Egyébként Battery wipe után csak eccer kell fullra lemeriteni vagy célszerű többször is?

(#8314) Rotate válasza tome.jr (#8312) üzenetére


Rotate
veterán

tudom, hogy van zipben is, de amúgyis vissza akartam menni totál stockra, és csak a 606 van meg SmartfFlash formában, az legalább gyalul mindent, és aztán ráfrissítek, és restore-olom az appokat :) jó lesz ez így is :)

esetleg nem látott valaki valami changelogot valahol? :)

(#8315) tome.jr válasza Rotate (#8314) üzenetére


tome.jr
addikt

Changelog:

Improved stability of the software (patches applied to reset terminal block)
Fixed problems with audio playback on some TV connected with HDMI cable
Solved the problems of abnormal termination of applications for LG Facebook, Twitter for LG, LG and widgets for MySpace Music
Fixed problems on FM radio (slowness in setting up and occasional cases of no audio)
Fixed display problems in the Car Home
Applied patch to avoid network even in the presence of absence of signal
Applied security patches to Google Calendar, Picasa and address book to prevent unauthorized access to confidential information
Implemented the Google Mobile Suite r10
Implemented Google Maps version 5.7.0
Improved update via FOTA
Improved management of the pinch and zoom into the image gallery
The alarm sounds even when you close the process forcibly
Fixed problems with log-in account E-mail service, Yahoo and push activated
Improved compatibility with Wi-Fi Access Point Belkin
Fixed connection problems with WPA secured networks Enterprise

(#8316) Rotate válasza tome.jr (#8315) üzenetére


Rotate
veterán

fu ha tényleg megjavult a szar pinch zoom a galériában annak csak örülni tudok... nagyon idegesítő tud lenni :)

egyébként köszi :)

(#8317) tome.jr válasza tome.jr (#8312) üzenetére


tome.jr
addikt

Mivel ez a .zip egy rebuild verzió ezért nem smartflash-sel kell feltenni hanem cwm-ből.

[ Szerkesztve ]

(#8318) lortnok válasza tome.jr (#8296) üzenetére


lortnok
csendes tag

köszi

(#8319) Pumba3


Pumba3
tag

Nagy off! Bocsi, hogy tőletek kérdezem, de: Szopok pár órája egy HTC Magicel, cimborám ide adta romolásra. Nem volt valamelyikőtöknek köze hozzá, nem tud valaki egy fasza romot hozzá? :D

iPhone 4 8GB Black 5.0.1

(#8320) Rotate


Rotate
veterán

nah, felment a v10D euro open és 725bb a kdz updaterrel, egyelőre gyorsnak tűnik, aztán meglessem a restore után milyen lesz, meg tesztelgetem :) az fr19-nél már most jobb :)

(#8321) killer2 válasza Rotate (#8320) üzenetére


killer2
tag

Mivel jobb az FR19nél? Csak natúr gyorsabb? Komolyan mondom, felteszem. Amúgy gyári szoft (jelen esetben v10D euro open) mellé nem jobb valami kotyvasztott kernel? Akár NeoBlaze fagy fenetudja?

(#8322) Rotate válasza killer2 (#8321) üzenetére


Rotate
veterán

nekem fos volt az fr19, ezt viszont felraktam és nagyon reszponzív, a galériában most már faszán lehet zoomolni, nem csúszik el oldalra :) még mennek vissza az appjaim, de már a végénél tartok és még mindig gyors, az fr19 itt már elég instabil volt számomra...

hívásról még nem tudok semmit mondani, nem szoktam éjjel 2kor telefonálgatni :D

egyelőre nem jött elő semmilyen anomália, de ehhez úgy is kell pár nap/hét, hogy előjöjjenek az esetleges hibák :)

(#8323) Rotate válasza Rotate (#8322) üzenetére


Rotate
veterán

na most vagy ez szar és azért nem tudom megnyitni a Galériát (FC amint elindulna), vagy elbasztam az restore-al... akkor wipe, hátha segít...

(#8324) killer2 válasza Rotate (#8323) üzenetére


killer2
tag

Azt hiszem akkor én még várok ezzel a szofttal, elvaoyok én addig FR19el is.

(#8325) Rotate válasza killer2 (#8324) üzenetére


Rotate
veterán

Kellett még két wipe mire rájöttem, hogy melyik backup file kavarhatott be :D én csesztem el, a Galériának semmi baja :)

vagy a "[Listák] Média tárhely" vagy pedig a "Fiókok" nevű backup kavart be, szóval ezekkel óvatosan :) a hívások, kontaktok, smsek, és wifi hotspotokat ezek mellett pedig a saját appokat nyugodtan vissza lehet hozni :)

(#8326) killer2 válasza Rotate (#8325) üzenetére


killer2
tag

Örömmel látom, hogy nem csak én foglalkozok ilyen fontos dolgokkal alvás helyett. Én most fogok nekilátni letölteni a v10D-t, mégse bírom ki, hogy ne tegyem fel :)

(#8327) Rotate válasza killer2 (#8326) üzenetére


Rotate
veterán

amúgy ha a kdz updaterrel csinálod, akkor nem biztos, hogy jó lesz egyből fr19-re, mert az gyakorlatilag egy frissítés, és nem teljes rom...

viszont, ha a cwm-es verziót rakod fel akkor elég a wipe :)

muszáj ilyenkor csinálnom, csütörtökön jön vissza a barátnőm, aztán már nem lesz időm ilyesmire, szal addigra kell egy kész telefon :D

[ Szerkesztve ]

(#8328) killer2 válasza Rotate (#8327) üzenetére


killer2
tag

Kicsit belekavarodtam a dolgokba. Te most akkor melyiket is tetted fel? Ez lenne az? Ezt lehet CWMből feltenni?

(#8329) Rotate válasza killer2 (#8328) üzenetére


Rotate
veterán

ezt fel tudod tenni cwmből fr19-re is, csak egy wipe kell előtte, viszont ebben nincs benne a baseband :)

ha azt is fel akarod tenni, akkor a kdz file-t kell letöltened, és a kdz updaterrel rárakni, de azzal annyi gond van, hogy asszem csak gyári rommal fog jól működni, viszont abból bármelyik öregebb is jó, nekem a 606 volt kéznél, szal SmartFlashel felraktam a 606-ot, és a kdz updaterrel ráfrissitettem ezt a 725-öt :) ennyi történt :)

(#8330) fullmanytime válasza killer2 (#8328) üzenetére


fullmanytime
csendes tag

Amit belinkeltél, a cwm-mel felrakható rebuildet, azt ne rakd fel, illetve azt ebben a formában sztem senki ne tegye fel. Én megtettem, és ahogy Rotate is írja nincs benne a baseband. Ez annyit okoz, hogy - ahogy a kommentekben is írják - nem tud kapcsolódni wifihez és egyáltalán semmilyen hálózathoz sem.

" After this installation we should be on Radio 7.25??? can't connect to my WiFi ???

Same like me. I changed the ril to the 622 and the problem persists.
Returning to official. Waiting for the radio."

Én azt mondanám várjunk míg "normálisan" kijön, illetve komolyabban feldolgozza vmelyik fejlesztő.

(#8331) horseface77


horseface77
tag

Hali.Jól látom,hogy ez itt külön az új baseband?[link]

"Szívritmus pihenés közben 42,megterhelés alatt 43"

(#8332) fullmanytime válasza horseface77 (#8331) üzenetére


fullmanytime
csendes tag

Jól :)

Ki is próbálnám, viszont most azt csináltam, hogy a GetRIL-lel feltettem a 0622 BB alá a 0725-ös RIL-t és egy újraindítás után olyat csinál a telefonom, mint még soha azelőtt: GSM/WCDMA auto módban tartja a térerőt.

Már rég eljutottam oda, hogy én ennek bárminél jobban örülök,szóval most nézegetem egy darabig a sok pálcikát, amíg meg nem unom, vagy csalódást nem okoz mégis a cucc.

(#8333) fullmanytime válasza fullmanytime (#8332) üzenetére


fullmanytime
csendes tag

Ami kb pont öt percig tartott, szóval feltettem az új BB-t az új RIL mellé. Meglássuk.

(#8334) horseface77 válasza fullmanytime (#8333) üzenetére


horseface77
tag

Akkor neked most gyakorlatilag fent van az italian v10d-mellett a legújabb bb és ril ha jól értelmezem.Na akkor most meglátjuk előrébb vagyunk e.

"Szívritmus pihenés közben 42,megterhelés alatt 43"

(#8335) KonzolKartel válasza Echoo (#8304) üzenetére

Radio Layer Interface

A legegyszerűbben az LG GetRIL nevű alkalmazással cserélhető: LINK
XDA link

[ Szerkesztve ]

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#8336) derrik válasza fullmanytime (#8333) üzenetére


derrik
őstag

a bb-t hogy ????

(#8337) janes74


janes74
senior tag

FR 19-re nincs semmi normális téma?Spican megszoktam a GreenDevDroidot,de itt még hasonló sincs. :(

(#8338) Rotate


Rotate
veterán

no, visszament időközben minden programom, a Galériás problémát fentebb írtam, hogy melyik restore cseszhette el, tehát nem a ROM hibája...

egyelőre nagyon gyors, és tetszik :) totál örülök, hogy megjavult a Galéria :) mondjuk első bekapcsolásnál mikor elkezdtem zoomolgatni, mikor rázoomoltam valamire, és elengedtem visszaugrott az előző méretre... aztán még egy párszor így volt egymás után, aztán egyszer csak jó lett :) azóta zoomolgatok és semmi baja, több restart után sincs gond, mindenféle képpel próbáltam, lehet ez csak valami első indulási cucc, ha egyszer túl vagy rajta, már nem jön elő többet, és sokkal jobban fog működni a galéria mint azelőtt :)

egyébként valszeg ugyanaz, de én nem az olaszt, hanem a topicjában megejelent ugyanakkor kiadott svéd euro open v10D-t raktam fel, a baseband is ugyanúgy a 725-ös :)

[ Szerkesztve ]

(#8339) fullmanytime válasza derrik (#8336) üzenetére


fullmanytime
csendes tag

Hát ahogy horseface77 linkjében le van írva:

http://android.modaco.com/topic/344840-baseband-725-9-aug-fls-files-for-smartflash/

"New baseband I extracted from kdz file of the rom, so its not like cp.fls one single file, but it is original 4 .fls files.
You need to flash all 4 files one by one using SmartFlash. And flash from descending order Larger file first, and smallest file last.
Here are the fls files in zip BB_725_V10D

Guide on flashing fls using SmartFlash use http://android.modac...03521-20110622/"

(#8340) tothl


tothl
addikt

No föltettem az új 725 -ös BB -t és RIL -t, majd beszámolok mit tapasztaltam.

(#8341) bumbi84


bumbi84
csendes tag

Szevasztok!

Nekem is van egy ilyen telefonom, faszán gyors meg minden, szuperül futnak rajta a legújabb játékok, az üzemideje meg olyan amilyen. Észerevettem én is, hogy az aksi szintjét hajlamos néha rosszul mutatni a telefon, de a restart eddig mindig segített. Viszont az enyémnek van egy másik, sokkal nagyobb és idegesítőbb hibája is, amit nem tudom mi okozhat. Kismillió fórumon olvastam már erről a hibáról, úgy tűnik elég gyakori, és sok tulajdonosnál előjött már, de mégsem találtam sehol egyetlen épkázláb megoldást sem, ezért írok ide is, hátha valaki tud valami okosat mondani.
Arról van szó, hogy már többször is előfordult, hogy a telefon csak úgy hirtelen elkezd melegedni a kamera környékén, és rövid idő alatt totál lemerül. Az az igazság, hogy pontos részleteket nem tudok magáról a folyamatról, mert mindig alvó üzemmódban történik, és csak mikor kézbe veszem és felébresztem a telefont, akkor látom, hogy meleg a kamera környéke és az aksi brutálisan le van merülve, legrosszabb esetben meg ugye a telefon már ki is van kapcsolódva. Már szinte minden helyzetben előfordult, de a leggázabb az volt, amikor az éjszaka folyamán jött elő a dolog, és reggel arra ébredtem, hogy többórás késésben vagyok a munkából, mert ugye a telefon szépen lemerült, kikapcsolt és nem ébresztett. Ez azért is érdekes, mert repülős üzemmódban volt a telefon, tehát a hálózat biztosan nem lehet ludas. Több fórumon azt írták, hogy lehet, hogy valamilyen program kezd el futni a háttérben, és attól melegszik fel a processzor és merül le az aksi, de hiába próbálkoztam mindenféle taskkillerekkel, Watchdoggal, Juicedefenderrel és állítottam mindenféle beállítást agresszívre, szart se érnek, időnként ugyanúgy előjön a dolog. Próbálkoztam hard resettel, kalibrációval az se segített.

Valakinek van valami ötlete, mi a fenétől lehet ez? Hgyan lehetne megtudni, mi okozza a problémát? Vigyem esetleg szervizbe? Az a baj, hogy csak nagyon ritkán jön elő a dolog, az idő nagy részében teljesen pöpecül működik a telefon, úgyhogy nem tudom ,mit tudnának vele kezdeni... Esetleg, lehet, hogy tényleg valami program, szoftver okozza a problémát?
Mindenféle rom/kernel gyári, csak rootolva van a telefon. A rendszer adatai a követlezők:
Android verzió: 2.2.2
Alap verzió: 1035.21._20110405
Kernel verzió: 2.6.32.9
Cikkszám: FRG83G
LGE verzió: LGP990-V10d

Előre is köszi a segítséget.

(#8342) Rotate válasza bumbi84 (#8341) üzenetére


Rotate
veterán

hát én kezdetnek átlesném az első hszban a Smartflashről irottakat, és felraknám a 622-es bb + v10c romot :)

(#8343) bence007


bence007
tag

Valaki magyarázza már el , hogyan lehet ezt a RIL és baseband párost felvarázsolni!?Meg külön a v10d Romot.. Nem akarok kínlódni most ezzel, jó lenne elsőre sikerülne!

(#8344) Rotate válasza bence007 (#8343) üzenetére


Rotate
veterán

mi van most fenn? ha gyári rom, akkor adok linket a kdz-hez, és felrakod azzal... abban a romban úgyis egyből benne a ril meg a bb is :)

[ Szerkesztve ]

(#8345) KonzolKartel válasza bumbi84 (#8341) üzenetére

Beállítások, ?telefon információk?, ?akkumlátor információ? és itt nézd meg mi szívja le az aksidat.

Settings\about phone\battery usage

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#8346) bence007 válasza Rotate (#8344) üzenetére


bence007
tag

Nem gyári van fennt!Fr19 ShcJosh RC2 !Baseband:0622!
Köszi!

(#8347) Rotate válasza bence007 (#8346) üzenetére


Rotate
veterán

akkor még vannak a fentebb említett módszerek... cwm-es rom, meg külön a bb+ril...

vagy mint én: smartflashel vissza gyárira, arra pedig rá a kdz updaterrel...

(#8348) kun0203 válasza Rotate (#8344) üzenetére


kun0203
tag

Engem viszont érdekelne a link, úgyis még gyári van fent.

(#8349) Rotate válasza kun0203 (#8348) üzenetére


Rotate
veterán

link a kdz fájlhoz: [link]

leírás: [link]

a 32-es hsz kell neked, annyi különbség van, hogy a saját kdz-det használod, nem azt amit a leírásban ír, meg hogy amikor írja a fel hangerőgombot, ahelyett a le hangerőgombot kell nyomni :) majd mikor elindítod be fog fagyni a program, én olyankor belekattintottam, és kiirta, hogy nem válaszol, de olyankor is fut és csinálja, aztán addig kell vele várni, amíg nem restartol a telefon és megjelenik az LG logo :)

[ Szerkesztve ]

(#8350) Bagoly81


Bagoly81
aktív tag

HY

[link]

mint tudjátok a Sony Ericsson iszonyat gyenge szoftver updateben, és már ö is beelőzött minket , cefet nem?

soha többet lg

eladom az lg-t és veszek sgs2-t

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.