Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7851) Dhampir válasza Iomega (#7835) üzenetére


Dhampir
félisten

Nem tudom, hogy az mennyire számított, de az SGS II-n a Free verzió futott.

(#7852) Rotate válasza jooker82 (#7850) üzenetére


Rotate
veterán

nekem akkor csinál ilyet, amikor bekapcsoltam, és még azelőtt hív valaki, hogy teljesen felállt volna a rendszer...

(#7853) jooker82 válasza Rotate (#7852) üzenetére


jooker82
nagyúr

Lehet nekem is az újrainditások után teszi ezt......de nekem nem áll vissza....Kb hetente 1x újrainditom és akkor szokta.....Mondjuk ez nem zavar egyáltalán....

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#7854) Rotate válasza jooker82 (#7853) üzenetére


Rotate
veterán

nekem visszaáll....

(#7855) lortnok válasza jooker82 (#7853) üzenetére


lortnok
csendes tag

akkor jó végülis ez belefér egy high-end telónál :D

(#7856) Iomega válasza -SamS- (#7842) üzenetére


Iomega
őstag

Én ezt a verziót venném.

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#7857) Dawee válasza Rotate (#7806) üzenetére


Dawee
tag

AZ lesz az, ennyiért ajándék.

A WORD elszáll, az írás megmarad.

(#7858) Iomega válasza jooker82 (#7850) üzenetére


Iomega
őstag

Hogy változatos legyen. :D

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#7859) Rotate


Rotate
veterán

"LG Italia has confirmed that a new update Froyo v10d is coming.
The update will update the baseband to version 1035.21_20110725.
The official changelog will be released in coming days, currently LG Italia said that will improve overall stability, will fix the pinch to zoom and other bugs..

Download will be available in coming weeks "

Mi történt LGéknél? Beindultak vagy mi? :D

(#7860) Iomega


Iomega
őstag

Ez is jó kis kütyü. Nem áll ki akkora durung a szivargyújtóból. :)

[ Szerkesztve ]

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#7861) Iomega válasza Dhampir (#7851) üzenetére


Iomega
őstag

Ezt csak érdekességként linkeltem, hogy ilyet is lehet látni SGS II-n. Ha valaki mondjuk még nem látot akadozni SGS II-t. :)

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#7862) Iomega válasza Rotate (#7806) üzenetére


Iomega
őstag

Akkor már inkább ez, mert ehhez még töltő is van. És itt biztosan ingyenes a szállítás. 6,50 USD amerikai buznyák. :)

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#7863) Rotate


Rotate
veterán

na jó, rábeszéltem magam, ma este felrakom az fr19 hivatalos verzióját... van innen valaki aki azt használja? a gyári LG téma van benne? Gallery, Telefonkönyv, SMS, Zene, ezek a cuccok ugyanazok mint a gyáriban?

Iomega:

OboStore nekem ingyenes, vettem már onnan cuccokat :) az autós tartómat is pl... viszont így töltővel tényleg jobb vétel... feltéve, ha ez nem valami szarabb aksi, mert ugye ki tudja ebayen is ki a megbízható... nem egy eladó adta vissza a cucc árát, csak hogy átírjam pozitivra a feedbacket :D

[ Szerkesztve ]

(#7864) Iomega válasza Rotate (#7863) üzenetére


Iomega
őstag

Ránézésre ugyanaz az aksi. Amúgy ezeket Kínában gyártják, utángyártott. Ha nem is pont egyforma , minőség az megegyezik. Na meg itt van bőven referencia:
:C

[ Szerkesztve ]

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#7865) Iomega


Iomega
őstag

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#7866) tome.jr válasza Rotate (#7859) üzenetére


tome.jr
addikt

Tegnap én is olvastam a postot, páran úgy vélik csak a bb fog változni esetleg a ril. Remélem valamit hozzányúlnak azért a romhoz is. Mindenesetre várjuk szeretettel, talán építenek majd rá egy fr20-at.

Kíváncsi vagyok mire jutsz az fr19-cel. Már ideje volt, hogy kipróbálj te is egy cr-t. :)

(#7867) -SamS- válasza tome.jr (#7866) üzenetére


-SamS-
tag

ha az új rom kijön akkor az eddig kiadott dolgok mint pl a camhack semmissé válik ? :S sry a sok bugyuta kérdésért de próbálok jól informált lenni :)

LG Optimus 2x ;) Fckin Awesome ;)

(#7868) tome.jr válasza -SamS- (#7867) üzenetére


tome.jr
addikt

A legújabb stock rom mellé már most sem kell a cammod. Egyébként meg felmegy majd szerintem ehhez az olasz v10d-hez is.

[ Szerkesztve ]

(#7869) Rotate válasza tome.jr (#7866) üzenetére


Rotate
veterán

az új bb mindig jól jön :) amúgy már elvileg minden elő van készitve, appok backupolva, mindjárt másolom a ROM-ot az SD-re, aztán wipe, install, restore, enjoy :D

(#7870) Zamasun


Zamasun
aktív tag

Tervezek venni egy ilyen telót, de olvastam még régebbről bizonyos fagyásokról, belassulásokról, kiszámíthatatlan működésről stb. Ezek a hibák javítva lettek már?

(#7871) Rotate válasza Zamasun (#7870) üzenetére


Rotate
veterán

a legtöbb embernél megoldotta a legfrissebb gyári vagy custom rom, persze garanciát nem tudunk adni :)

(#7872) Skynet258 válasza Iomega (#7861) üzenetére


Skynet258
veterán

Lehetett, amikor még béta volt a ROM, ugyanis ez abból az időből származó videó...

https://geekpulse.hu

(#7873) Rotate


Rotate
veterán

na fenn az fr19, minden cuccom visszapakoltam, használatra kész :)

egyelőre nem győzött meg, bővebben holnap :)

(#7874) tome.jr válasza Rotate (#7873) üzenetére


tome.jr
addikt

Az alap változat engem sem.

(#7875) drpele


drpele
senior tag

Tegnap este feltettem a 622-es BB-t és a 622-es RIL-t is, s ment vissza a Cyanogenmod. Ma mindenki arra panaszkodik, hogy akváriumból beszélek, vagy mi? :(

"Mily különös a mi helyzetünk, a Föld gyermekeié. Csak rövid látogatásra van itt mindenki. Nem tudja miért, de néha azt hiszi, hogy sejti." - Albert Einstein

(#7876) wolruf válasza drpele (#7875) üzenetére


wolruf
őstag

Hát mássz ki belőle :D

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#7877) Rotate válasza tome.jr (#7874) üzenetére


Rotate
veterán

az van, hogy nekem a gyári gyorsabb volt... viszont többi verzió meg nem érdekel, mert gagyi a témázása pl a fearnek is...

szűzen nagyon gyors volt, de amint belaktam kicsit akadozós lett... pl a fruit ninja thd is be-be akadozott első indításnál... aksi időről majd este, vagy holnap tudok nyilatkozni, most van az első kisülés...

quadrant sem ment nálan 2700 fölé, pedig elvileg nem így kellett volna lennie...

egyelőre még várok, hátha beáll, például most egész jó... remélem nem kell visszaraknom a gyárit, sok vele a macera :D

(#7878) mattam


mattam
csendes tag

Ha fel szeretném tenni az 1.7.29-es miui-ra a 622 v10c neu-t,akkor kell vmi speciàlisat csinálni??Vagy csak simán smartf.-el felrakom és ennyi?

(#7879) Rotate válasza mattam (#7878) üzenetére


Rotate
veterán

simán smartflash :)

(#7880) Dhampir


Dhampir
félisten

Sziasztok!
A 2X mennyire kínai gyártású készülék, vagy egyáltalán nem? Ami információ a dobozáról, illetve a készülékről leolvasható róla, mi deríthető ki?

(#7881) Rotate válasza Dhampir (#7880) üzenetére


Rotate
veterán

Dél-Kóreai vállalat gyártja, tehát nem igazán értem a kérdést :)

Az enyém dobozán, MADE IN KOREA szerepel, ez igazolja azt amit előbb irtam :)

[ Szerkesztve ]

(#7882) Dhampir válasza Rotate (#7881) üzenetére


Dhampir
félisten

Azt tudom, de az érdekelne, hogy hol rakták össze? Például a Samsungok esetében tudtommal általában 'Made in Korea' felirat szokott szerepelni. A Sony Ericsson sem kínai, még is már 100%-ban Kínában készül.

Köszönöm a megnyugtató választ! :)

[ Szerkesztve ]

(#7883) Rotate válasza Dhampir (#7882) üzenetére


Rotate
veterán

Ebben nincs logika, a Sony Ericsson a Japán katasztrófa miatt késett az arc, Neo, és Pro készülékekkel is, ha 100%-ban Kínában gyártanák akkor mért lett volna gond a Japán földrengés?

(#7884) Dhampir válasza Rotate (#7883) üzenetére


Dhampir
félisten

Nem tudom, de én a tapasztalatok alapján mondom, nem a levegőből merítettem. Mind a korábbi X10 Mini Pro a dobozán és az akkumulátor alatti területen található címkén (éppen tegnap állítgattam be valakinek), mind pedig az Xperia Neo (a topikjában rákérdeztem egy friss tulajtól) 'Made in China' feliratú.

De nem a Sony érdekelt eredetileg, hanem az LG.

[ Szerkesztve ]

(#7885) wolruf válasza Dhampir (#7882) üzenetére


wolruf
őstag

Nekem is made in korea :)

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#7886) Dhampir válasza wolruf (#7885) üzenetére


Dhampir
félisten

Jó, nagyon jó! :R

(#7887) Rotate


Rotate
veterán

Hát nem tom mi legyen most a telefonnal... mit tudok most így hirtelen rárakni sima fr19-re wipe nélkül? nincs kedvem most olyan sokat dolgozni vele...

(#7888) KonzolKartel

Valaki probalta mar a crono romot?

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#7889) Skynet258 válasza Dhampir (#7886) üzenetére


Skynet258
veterán

Igazából nem tök mindegy, hol rakják össze? :D

https://geekpulse.hu

(#7890) tome.jr válasza Rotate (#7887) üzenetére


tome.jr
addikt

Wipe nélkül szerintem semmit. Még másik fr19-et se ajánlok úgy. Próbáld ki az aláírásomban lévőt a beépített ADW launcher-rel.

(#7891) Rotate válasza tome.jr (#7890) üzenetére


Rotate
veterán

ragaszkodok a Go Launcherhez :) már hozzámnőtt :) viszont lehet az a baj, hogy Titanium Backuppal a rendszer adatokat is visszahoztam... nem kellett volna?

este lehet megpróbálok egy wipe-ot, reflash, és csak a felhasználói alkalmazásokat és beállításait hozom vissza... lehet ez segíteni fog :)

[ Szerkesztve ]

(#7892) tome.jr válasza Rotate (#7891) üzenetére


tome.jr
addikt

Én soha nem szoktam backup-olni, mindig nulláról újrahúzom a rendszert.

Az ADW launcher-rel brutális gyors ez az rc2, de végül én is lecseréltem mert jobban merült mint a jelenlegi mr. home-mal.

Egyébként ha már rászántad magad a romolásra, párat kipróbálhatnál :)

[ Szerkesztve ]

(#7893) wolruf válasza tome.jr (#7892) üzenetére


wolruf
őstag

Én a gyári Gingerbreadet szívesen kipróbálnám :) Nem akarja valaki odaadni? Mondjuk valaki LG-s bennfentes? :D

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#7894) Rotate válasza tome.jr (#7892) üzenetére


Rotate
veterán

az a baj, hogy asszony jön vissza holnap, így már nem igen lesz időm rá, ma kéne összehozni valami használhatót :)

később megpróbálom, hogy csak a felhasználói alkalmazásokat backupolom, és lehet úgy jó is lesz... mert első indítás után nagyon gyors volt :) sőt, meg a gyári launcher is szépen csusszant jobbra-balra :)

szorítsatok :D

wolruf:

próbáld ki a Gr1-et vagy már talán Gr2 is van :) igaz még ugyanez a GUI van rajta, de maga a rendszer már alakul :) bár még beta, de több mint a semmi, kipróbálni jó az :)

[ Szerkesztve ]

(#7895) wolruf válasza Rotate (#7894) üzenetére


wolruf
őstag

Elvileg más GUI lesz a véglegesen? Hopsz. Ezt nem is tudtam.

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#7896) jooker82 válasza Dhampir (#7886) üzenetére


jooker82
nagyúr

Az ilyen nagy cégek,legkevésbé a saját hazájukban rakják össze..... Ott termelik,ahol olcsó a munkaerő..... Koreában,csak a fentiek adják ki a parancsot,bár lehet,h egykét gyártósor ott is van.... A samsungot,nokiát is hazánkban rakják össze.... PL az LG-nek egy hatalmas kijelzőgyára van Lengyelországban....
A tervezésen múlik minden,összerakni bárhol összerakják....

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#7897) Rotate válasza wolruf (#7895) üzenetére


Rotate
veterán

olyasmi lesz mint az Optimus Blacken, ha minden igaz :) az Optimus UI 3.0 :)

jooker82:

mondjuk olyan ismerőseim is dolgoznak a nokiában, hogy jézusom, csoda, hogy még vesznek az emberek nokiát, selejt link emberek... persze tisztelet a kivételnek :)

[ Szerkesztve ]

(#7898) jooker82 válasza Rotate (#7897) üzenetére


jooker82
nagyúr

Nekem is van 2 ismerősöm,akik ott dolgoznak...ha jól tudom Komárom mellett van...Mindig mondják,ha nokiát fogtok,azt én raktam össze... :DDD Na,mondom ezért nem veszek nokiát... :N

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#7899) tothl


tothl
addikt

WoW most látom, hogy Feeyo csinált Cronos Ginger ROM -ot az O2X -hez.
Elmondom, hogy Hero -ra az ő romja volt toronymagasan a legjobb leggyorsabb legstabilabb mindig ....Szóval ezt kipróbálom az biztos.

ha valakit érdekel : www.cronosproject.org

xda-n ne keressétek, Feeyo, a fejlesztő nem kívánatos személy arrafelé, miután anno megadta a lökést a fejlesztéseknek a 2.1 , 2.2 időkben, majd mindenki lenyúlta és elkergette... :)

[ Szerkesztve ]

(#7900) Skynet258 válasza tothl (#7899) üzenetére


Skynet258
veterán

Én ezt a történetet inkább úgy tudom, hogy ő nyúlta le mások munkáit, felhasználta a saját ROM-jaiban, aztán elfelejtette odaírni, hogy az adott javítást/kódot/feature-t ki is készítette valójában... és ezért küldték el xda-ról. Az xda felhozatalt ismerve pedig inkább ennek a történetnek hiszek. Ettől függetlenül mondjuk majdnem mindenki azt írta ott is, hogy a ROM-jai nagyon jók voltak (bár olvastam erről is azért eltérő véleményt), szóval egy próbát megérhet a dolog (feltétlenül számoljatok be róla, ha valaki feltenné majd).

De ezek mindig olyan dolgok, hogy úgysem tudjuk meg soha biztosan, ki volt a csúf kopasz hókuszpók... :D

https://geekpulse.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.