Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7901) KonzolKartel válasza tothl (#7899) üzenetére

En ugy tudom, azert nem publikalhat XDA-n, mert innen onnan csipegetett, de nem akarta kitenni, hogy honnan. Most is pl. cm7 alapu a romja, de sehol nincs feltuntetve. Haza erek megnezem azert en is.

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#7902) Beaumont válasza tothl (#7899) üzenetére


Beaumont
aktív tag

És ezt a ROM-ot simán felratom recovery-ből? A mérete nem furcsa? Mindössze csak 94MB. Illetve a leírása alapján pár dolog kell még. Ennek értelmezésében segítene valaki?

1. Wipe
2. Flash ROM
3. Boot to full ROM.
4. reboot to Recovery.
5. Flash Hot Fix (If any)
6. Boot to ROM.
7. Reboot to Recovery.
8. flash kernel (If any updates)
9. reboot to ROM.
10. Reboot to Recovery.
11. Flash GAPPS
12. Reboot.

Mondjuk, ha kihagyom 4--ig, mert nincs fix, amit felraknék, vagy kernelt, akkor jön a 11-es lépés, ami mit akar jelenteni (GAPPS)?:) Illetve milyen kernelt érdemest rárakni erre? Illetve milyen fix-et, ha már kérdezek.:)

"Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!"

(#7903) tothl válasza KonzolKartel (#7901) üzenetére


tothl
addikt

Azert nem publikalhat (nem is akar), mert egyes fizetos ROM -ot gyarto arcok lenyultak az o munkajat majd meggyanusitottak hogy o lopta toluk.

Kesobb egyes kernelmodulokat nem tett nyilt forraskoduva epp emiatt majd mikor folnyomtak erte akkor megvedte magat.
Magasan a legkomolyabb fejleszto volt Hero -ra. Kivancsi vagyok O2X -re mit dobott ossze.

(#7904) tothl válasza Beaumont (#7902) üzenetére


tothl
addikt

Erre ne rakj semmilyen kernelt, a beepitett valoszinuleg a legjobb hozza.
A GAPPS a Google Apps -ot jeloli, gmail es tarsai.

(#7905) Beaumont válasza tothl (#7904) üzenetére


Beaumont
aktív tag

Köszönöm. Google progikat külön hogyan lehet leszedni? Mármint ebben a formában, hogy recovery-ből lehessen telepíteni? Régebben a Spicával szórakoztam ezzel, de nem tudom ehhez merre lehet letölteni.

Illetve találtam ilyet hozzá: lg-2x-sense-ui-3-0-theme. Az ilyen téma gondolom szintén recovery-ből kell felrakni. Utána hogyan kell beállítani/elindítani? Olaszul nem nagyon tudok, a google fordítást meg hagyjuk.:) Volt a kezemben HTC sensation, és rohadtul tetszett a Sense 3.0, és ez alapján szépen megy ezen is.:)

[ Szerkesztve ]

"Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!"

(#7906) Beaumont válasza Beaumont (#7905) üzenetére


Beaumont
aktív tag

Elsőre megvan a válasz. a másodikra még nem találtam.

"Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!"

(#7907) drpele


drpele
senior tag

@tome.jr: látom, Te 606-os BB-t használsz. Ez melyik ROM-hoz van? XDA-n nem látok június 6-i dátumú ROM-ot. Ezzel nincsen fürdőkád hangja a telefonnak?

"Mily különös a mi helyzetünk, a Föld gyermekeié. Csak rövid látogatásra van itt mindenki. Nem tudja miért, de néha azt hiszi, hogy sejti." - Albert Einstein

(#7908) Rotate válasza drpele (#7907) üzenetére


Rotate
veterán

az a beta 606 v10c neu-hoz volt :)

itt van link magához a romhoz, meg külön a bb-hez is :)

(#7909) KonzolKartel válasza tothl (#7904) üzenetére

Feltettem. Egyelore sok jot nem lehet rola mondani. Elso ket percben random reboot. Menu laggzik. Quadrant 1600+, ami erezheto is. Amugy pedig egy az egyben cm7.

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#7910) Dhampir válasza jooker82 (#7896) üzenetére


Dhampir
félisten

Amúgy nincsen kifogásom az esetlegesen kínai gyártósor ellen, ha kiváló minőséget produkál.

(#7911) tome.jr válasza drpele (#7907) üzenetére


tome.jr
addikt

[link]

Baseband innen tölthető: [link]

Kb 1 hónapja használom a 622/606 párost, semmiféle problémám nem volt a hangminőséggel.

(#7912) Beaumont válasza Beaumont (#7905) üzenetére


Beaumont
aktív tag

Srácok. A témát ha felrakom recoveryből, akkor egyből az lesz beállítva, vagy valahol külön kell beállítani? Köszönöm előre is a választ.

"Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!"

(#7913) dome29


dome29
aktív tag

Üdvözletem mindenkinek!
Lenne egy ilyan cserém Nokia E7.em van, és Pannonos Opti 2x cserém lenne + kapnék 7.000ft.ot..
Szerintetek?
De aztmondja Előfizus.. nem tilthatják le? mert ők tuti nem fizetik, mert ahogy észreveszem nem megbízhtók. ....!!

Szerintetek cseréljek..?
Letilthatják?

Apple iPhone - Samsung széria megveszem ...Hívj bátran a 0630/234-9160as telefon számon !

(#7914) Skynet258 válasza dome29 (#7913) üzenetére


Skynet258
veterán

Nem megbízható emberekkel miért akarsz üzletelni? :U

https://geekpulse.hu

(#7915) dome29 válasza Skynet258 (#7914) üzenetére


dome29
aktív tag

SZERINTEM nem megbízható..
De nemtudhatom 1000%.ra :U

Apple iPhone - Samsung széria megveszem ...Hívj bátran a 0630/234-9160as telefon számon !

(#7916) Rotate válasza Skynet258 (#7914) üzenetére


Rotate
veterán

te mikor TB-vel backupolsz, utána a rendszeradatokat is visszahozod? pl új romnál... emiatt lehet lassú nálam az fr19?

(#7917) Skynet258 válasza Rotate (#7916) üzenetére


Skynet258
veterán

Isten ments, rendszer adatokat ROM-ok között soha nem hozunk vissza! ;) Kizárólag alkalmazások és azok mentett dolgai, és sokak szerint még ez sem tökéletes megoldás (de én meg lusta vagyok :D ). Rendszerszinten változhatnak a dolgok, és egy-egy beragadt cumó igencsak meghülyíti a dolgokat... :)
Én el sem mentem a rendszer dolgait soha.

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

(#7918) Rotate válasza Skynet258 (#7917) üzenetére


Rotate
veterán

de ilyenek, hogy mentett wifi hotspotok, smsek, hívások még belefér nem?

(#7919) fuzzyka


fuzzyka
tag

Sziasztok,

Vissza szerettem volna tenni egy gyári szoftot smartflash-el fr19 re...De amikor az akku kint van és nyomom a le plusz bekapcsot akkor csak felvillan az LG felirat és semmi! ezt akárhányszor eljácchatom... ha meg visszarakom az aksit akkor meg automatice bejön a recovery ha indítom a telót. Így nemtok visszarakni stock romot!!

Mi lenne a megoldás, tudja valaki?

Köszi

(#7920) Rotate válasza fuzzyka (#7919) üzenetére


Rotate
veterán

nem kell nyomni a bekapcs gombot... csak a hangerő le, és közben rádugod :)

(#7921) dome29 válasza Skynet258 (#7917) üzenetére


dome29
aktív tag

letilthatják?

Apple iPhone - Samsung széria megveszem ...Hívj bátran a 0630/234-9160as telefon számon !

(#7922) kenny123 válasza dome29 (#7921) üzenetére


kenny123
addikt

Ha nem fizetik, akkor nem csak tilthatják, hanem fogják is.

yo

(#7923) fuzzyka válasza Rotate (#7920) üzenetére


fuzzyka
tag

Neeeeeeee :) Köszi az infót!!!

És szted érdemes gyári vissza és újból rá az fr19? Az aksi időm nagyon szar még mindig pedig minden wipe megvolt... És olvastam h ez segíthet... Most van 60%-on és reggel fél nyolckor vettem le de 2G-n megy semmi net csak beszéltem kb 10 percet meg 5 perc játék plusz megy a szinkronizálás! azért a két nap így nem lenne meg egy forgalmasabb időszakban! vagy ez mindenkinek ilyen?

Üdv

(#7924) Rotate válasza fuzzyka (#7923) üzenetére


Rotate
veterán

hát... fr19-ről még nincs sok infom... de gyárival többnyire megvolt az 1 nap ha csináltam is vele valamit bőven... ha meg csak ugy itt-ott nyomkodtam, úgy 38 óra volt a rekordom...

fr19-ről bővebbet majd a napokban tudok mondani... egyelőre akadozós volt, de sztem én basztam el a titanium backuppal, most újraraktam, rakom vissza a cuccokat, kiderül most hogy lesz...

sztem baj nem lehet a smartflashből, annál tisztább lappal nem tudsz indulni :) drukkolok :)

(#7925) stickrs válasza fuzzyka (#7923) üzenetére


stickrs
senior tag

én tegnap előtt reggel 9körül vettem le a töltőről,és most van 34%-on. :DDD többnyire sms(kb 40-50),hivás, volt fhd videofelvevés, meg vmennyi asphaltozás,angri birds..5-10perc netezés wifin..másra nem is emléxek olyan rég volt már a tegnap előtt :D ja,és 30% fényerőn használom.

Nokia 808 PureView, LG G5, Xiaomi MI 10 Ultra

(#7926) KonzolKartel válasza Beaumont (#7912) üzenetére

Igen, egyből be lesz állítva, de nem minden rommal kompatibilis az a téma.
Modaco-s FR-ekkel igen, de pl CM7-el bootloopot idéz elő.

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#7927) fuzzyka válasza stickrs (#7925) üzenetére


fuzzyka
tag

Na ezt nem akarom elhinni, tehát akkor botrány az én üzemidőm és ezt a kitchen-es fr19 használod te is ugye?Gyári romra tetted rá? És volt valami máguskodás :) aminek ez a remek eredmény köszönhető vagy csak wipe és kész(annyira nem vagyok otthon még a témában)??

Rotate: Köszi az infókat pláne a smartflash-es dolgot soha nem jöttem volna rá!
Majd beszámolok én is mi a helyzet...

Üdv

[ Szerkesztve ]

(#7928) dome29 válasza kenny123 (#7922) üzenetére


dome29
aktív tag

Uhh, akkor tényleg nem cserélek..
mert aztmondta az illető, hogy nemfizeti, de a telenor nemtilt :(

Apple iPhone - Samsung széria megveszem ...Hívj bátran a 0630/234-9160as telefon számon !

(#7929) kenny123 válasza dome29 (#7928) üzenetére


kenny123
addikt

Nem Telenoros vagyok, de szerintem ugyanúgy tilt ha nem fizetik a havidíjat.

szerk: Nyugodtan javítsatok ki, ha hülyeséget írkálnék.

[ Szerkesztve ]

yo

(#7930) killer2


killer2
tag

Emberek! Van itt valaki, aki BT headseten hallgat zenét 2Xről? Minőségéről valami tapasztalatot meg tudna osztani? Én elég gyengének találom a hangminőséget, mérföldekre van a N1 hangzásától, pedig tudtommal ugyanaz a BT chip van benne.

(#7931) KonzolKartel válasza kenny123 (#7929) üzenetére

A pannon szerintem tilt. A voda az egyedüli, ami nem tilt.

Killer2:

Pakolj fel egy CM7-et, azon belül meg állítgasd neked megfelelően a DSPmanagert.

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#7932) Skynet258 válasza dome29 (#7928) üzenetére


Skynet258
veterán

A Telenornak valóban nem szokása tiltani, de ki tudja, lehet épp holnaptól meg szokásává válik... Én ezt így kihagynám, az tuti, de te tudod... ;)

https://geekpulse.hu

(#7933) dome29 válasza Skynet258 (#7932) üzenetére


dome29
aktív tag

Kihagyom szintén, köszi mindent :R

Apple iPhone - Samsung széria megveszem ...Hívj bátran a 0630/234-9160as telefon számon !

(#7934) Rotate válasza KonzolKartel (#7931) üzenetére


Rotate
veterán

az A2DP még mindig nem működik CM7 alatt... szóval ez bukó számára...

(#7935) kenny123 válasza Skynet258 (#7932) üzenetére


kenny123
addikt

Teszemazt pl Tmobile tuti letiltja azthiszem 2 havi elmaradás után. Mit csinál voda, és pannon ehelyett?

yo

(#7936) dome29 válasza kenny123 (#7935) üzenetére


dome29
aktív tag

Pannon-nak nem igazán szokása tiltani.. de biztos van valami, de viszont az pár hónap (5-6)
Vodánál egy időig úgyhallom nemtiltottak, de viszont aztán megintcsak tiltottak mióta kijött az Iphone 4.. de TÁN ismét nem tiltanak vélemények alapján!

Apple iPhone - Samsung széria megveszem ...Hívj bátran a 0630/234-9160as telefon számon !

(#7937) killer2 válasza Rotate (#7934) üzenetére


killer2
tag

Igen, pedig anno én is a CMben bíztam. Meg aztán kipróbáltam azt a kiszivárgott 2.3at is, de ugyanilyen recsegős volt azzal is (na most annyira recsegős, hogy én megőrülök tőle, de pl haverom sennheiser fülese után meg se hallotta). A végén még emiatt fogok szabadulni a telefontól :)
Pedig kábelen elég szépen szól, de ha már vettem 15ért egy MW600at, aminek piszok jó a hangja, akkor nem fogok venni egy vezetékes fülest is, csak azért mert fogyatékosak írták a drivert a 2Xre.

[ Szerkesztve ]

(#7938) Beaumont válasza KonzolKartel (#7926) üzenetére


Beaumont
aktív tag

Köszönöm, akkor egyelőre kihagyom.

Más Felraktam a 606-os ROM-ot. Próbáltam rootolni a telefont az 1-es hozzászólásban leírtak alapján, de a program "not respoding"-ol a waiting for device feliratnál. A gyári rommal simán ment, de ezzel nem akarja az igazat, pedig kéne a root jog egy-két dologhoz.. Ötlete valakinek esetleg?

"Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!"

(#7939) Rotate válasza Beaumont (#7938) üzenetére


Rotate
veterán

usb debugging bekapcsolva? esetleg másik usb portot próbálj... mennie kell, nekem is volt fenn a 606 és rootoltam is :)

(#7940) HaRdCoRe válasza kenny123 (#7935) üzenetére


HaRdCoRe
aktív tag

ITT van egy Telenoros emberke, aki azt mondja nem tiltanak...

szerk: OFF

[ Szerkesztve ]

(#7941) Beaumont válasza Rotate (#7939) üzenetére


Beaumont
aktív tag

Hátsó USB porton ment a rom telepítés, a kivezetett elsőn pedig a root. Érdekes, de így ment. Köszi.:)

"Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!"

(#7942) jooker82 válasza HaRdCoRe (#7940) üzenetére


jooker82
nagyúr

Végülis igaz...:
"az ok marha egyszerű: ha letiltja az még nem fedezet a nem fizetett számlára, bosszúról meg nevetséges beszélni"

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#7943) KonzolKartel válasza Rotate (#7934) üzenetére

Ehh, és tényleg :D.
Ez ilyen epic fail volt:).

Killer2:

Próbáld meg esetleg a voodoo soundot. Hátha.

[ Szerkesztve ]

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#7944) drlovi


drlovi
aktív tag

hy,

használjátok a 2x notifications progit ?

Nekem az utolsó update óta nem megy.
Kell neki Superuser jog ?

(#7945) killer2 válasza KonzolKartel (#7943) üzenetére


killer2
tag

Sajnos már az is volt, de 2X esetében úgy tudom, hogy az alapjáraton alig ér valamit. Meg aztán itt kifejezetten a BTvel van a gond, mert vezetékes fülessel teljesen jól szól.
Épp ezért keresek valami headsetes "sorstársat", hogy megtudjam, hogy egyáltalán ez átlagos-e, vagy próbálkozzak be vele szervizbe, aztán hátha rendbekapják.

(#7946) Rotate


Rotate
veterán

no, nyomtam az összes létező wipe-ot, újraraktam az fr19-et, aztán elbasztam a titaniumnál vmit és lefagyott, ezért biztos ami biztos nyomtam még egy wipe-ot... ezután ment a restore titaniumból, de csak a felhasználói appokkal, meg smsek, hívások stb, szal semmi rendszercucc, és.... dobpergés... jó lett :)

nem érzek eget verő különbséget a gyárihoz képest, érzésre kb ugyanolyan, de a semi transparent lehúzott notification bar tetszik :)

remélem nem fog nagyon merülni és akkor marad ez :) még felrakom hozzá a százalékos aksi kijelzőt, aztán ha más nem akkor szar lesz :) de idegesít, hogy felnézek és nem látom hányadán állok energiával :D

(#7947) tome.jr válasza Rotate (#7946) üzenetére


tome.jr
addikt

Az akksi kijelzéssel csak óvatosan, nálam az visszaállította a gyári noti bar-t.

[ Szerkesztve ]

(#7948) Rotate válasza tome.jr (#7947) üzenetére


Rotate
veterán

csak akkor olvastam a hsz-ed mikor már épp indult újra a teló :D de szerencsére maradt a noti bar olyan mint volt, csak ugye az aksi kijelzés változott :)

innen szedtem az utolsót: Percentage Battery Mod (No Music Control) for MCR r12

nem fr19-hez van, de valaki írta, hogy működik, szóval felraktam, és egyelőre nem bántam meg :) majd meglátjuk hogy merül, ha tartja a szokásos egy napot, akkor zsír :)

(#7949) Beaumont válasza Rotate (#7948) üzenetére


Beaumont
aktív tag

Jobb, mint a 606-os ROM?

"Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!"

(#7950) kenny123 válasza HaRdCoRe (#7940) üzenetére


kenny123
addikt

Így már világos, köszönöm.

yo

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.