Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7801) sanyo8 válasza kenny123 (#7798) üzenetére


sanyo8
csendes tag

A legegyszerűbb tényből indulj ki:
Ha mondjuk 50e kínából egy valódi 2x, akkor arra már a magyar gsm boltosok tömkelege, illetve a vaterahiénák sokasága ráugrott volna még akkor is ha ők adnak rá garit saját maguk, hiszen 2db árából 3 db-ot tud venni kínából.
Ráadásul van buyer a madeinchina.com-on, aki ilyet árul (csak nem meri kiírni, hogy LG!) :DDD

(#7802) Rotate


Rotate
veterán

azon gondolkodom, hogy ha addig nem lesz GB, augusztus végén felrakom GBig kipróbálni az FR19-et, miért ne alapon :)

(#7803) Iomega válasza kenny123 (#7798) üzenetére


Iomega
őstag

Mi leírtuk, hogy mi a helyzet, a döntés a Te kezedben van. Az igazság az , hogy vásárolni is tudni kell, okosan mérlegelve. Fontos az, hogy mit, miért, honnan, mennyiért vásárolsz. Na meg az internetes vásárlás, egy kicsit más kategória. Rutint, tapasztalatot kell benne szerezni. :)

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#7804) Rotate válasza Iomega (#7803) üzenetére


Rotate
veterán

de látom te nagyon akarod ezt a telót, csak nem bírod magad rászánni :D nagyon itt sertepertélsz :D ha megveszed, mindenképp megbízható garival vedd :)

(#7805) kenny123 válasza kenny123 (#7798) üzenetére


kenny123
addikt

Újabb válasz arra, hogy ez mitől ilyen olcsó :

Egy ismerősöm kint él kínában, és egy cégnél dolgozik, az mind1 hol. Azt hiszem el árulhatok mindent hiszen nem gondolnám, hogy önnek is akadnánk ilyen kapcsolatai. :)
Szoval a lényeg, hogy a cég ügyfelei a cég nevére vásárolnak előfizetéses telefonokat.
Kínában is működik ez a 2éves hűségnyilatkozatos történet. Tehát van 1 előfizető: megrendel 1 előfizetést a cég nevére, kap 1 telefont is hozzá. De 2 évenként kaphat mindig 1 telefont. Sokan nem kernek telefont 2 évente, de az előfizetést nem mondják le. És így azokat a telefonokat az ismerősöm el tudja hozni. (nem tudom mennyire volt érthető, ha nem tiszta írjon) :)

yo

(#7806) Rotate válasza Dawee (#7756) üzenetére


Rotate
veterán

lehet én is bepróbálom majd vmikor, jól jön egy pótaksi :) így néz ki?

http://www.obostore.com/1800mah-spare-battery-for-lg-optimus-2x-p-1326.html?zenid=181ee4b5019e2554970708410220cd8d

csak mert innen csak 6 dodó, szal ha az is ilyen akkor inkább innen veszem majd :)

kenny123:

de ha elbaszódik, meg vagy lőve, mert nem tudod kihez vinni, és a javítással ott fogsz kijönni, mintha megvetted volna normális áron...

egyébként azt néztem, hogy a kezdeti eladáshullám kb véget is ért, mivel már alig találok HA-n eladót, már csak annak van meg aki a bolti ár környékén árulja...

[ Szerkesztve ]

(#7807) suppe válasza HaRdCoRe (#7794) üzenetére


suppe
tag

Akkor pontosítok én is... nálam a térerő ikonon látszott, hogy nincs térerő. Így nem tudtam hívni senkit. Volt egy nem fogadott hívásom (későn hallottam meg és amikor vissza akartam hívni nem volt térerőm). Teló újraindít, térerő volt, de kb. csak 10 mp-ig. És kb. 3/4 óráig nem volt térerőm. Ez konkrétan Veszprémben volt. Amúgy én vagyok közületek az a talán egyetlen elvetemült, aki még a gyári rommal nyomja (v10b). :D Eddig ilyet nem produkált, olyan előfordul havonta 1-2 alkalommal, hogy hívás után befagy a készülék kb. 1 percre. (Ezen kívül csak a rossz hangminőség ami gáz, de ez már fel sem tűnik, és a galériában nagyításkor előjövő "csíkozás" ami cink, de ezekkel együtt tudok élni.) De olyan, hogy nem tudnak elérni (hívás, sms) még nem volt. Ezért érdeklődtem, hogy hálózati (Telenor) gond lehetett, vagy készülék. Amúgy ezért sem frissítettem se gyári se custom romra, mert a v10b-vel eddig elértek. Nálam ez a legfontosabb jelenleg. A kínai rom-ot majdnem felraktam, de aztán mégsem...

"Az állatkert a kapun kívül is folytatódik!"

(#7808) KonzolKartel válasza Iomega (#7796) üzenetére

Fel ev garral 90e-ert vettem most egy szoftveresen fuggetlent.

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#7809) sanyo8 válasza kenny123 (#7798) üzenetére


sanyo8
csendes tag

.

[ Szerkesztve ]

(#7810) Iomega válasza Rotate (#7804) üzenetére


Iomega
őstag

:D Jól látod a helyzetet, ez így van. Megyek Pestre augusztus vége-fele és talán akkor összejön a vétel. Biztosra nem mondhatom. Garanciát erre nem tudok vállalni, se boltit, se gyárit. :D Majd meglátjuk mi lesz belőle.

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#7811) Rotate válasza suppe (#7807) üzenetére


Rotate
veterán

mondjuk már az új v10c elég stabilnak tűnik, vagyis úgy mondom, sokkal stabilabb mint a kezdeti kiadások :) vagy az fr19 is nagyon megbízható már :) de ha neked jó ami van, nem tukmálok, csak mondtam :)

(#7812) tome.jr válasza Rotate (#7802) üzenetére


tome.jr
addikt

Miért vársz vele augusztus végéig? Ha kipróbálod, utána már úgysem raksz vissza gyári romot. :)

(#7813) SBMke válasza suppe (#7807) üzenetére


SBMke
tag

Nem csak Te, még én is gyárival használom, mint mondtam eddig komoly gondjaim nem voltak.
Azt vettem mondjuk észre hogy idönként kell neki a restart, valamint egyszer kétszer nekem is produkálta ezt a "csörög de mégse" anomáliát. Nálam általában ilyenkor telefonálni sem tudok vele, tehát mintha látszólag eldobná a térerőt, vagy nem lenne. Restart után fasza szokott lenni újra.

Szal még mindig nem rootolt stock rom :)

Mivel jelenleg nem igaz rám, ami itt sokakra, hogy stock al használhatatlan, igy valszleg megvárom a 2.3 at vagy ami kijön. Max ha szar lesz, majd utána nekiállok MUI -nak :) Bár amit elöbb kérdeztek az engem is érdekelne, hogy melyik most a "legjobb" rom .. tudom hogy most ez igy megválaszolhatatlan :)

Akik már jobban probálgatták ezeket, és lenne egy kis idejük, ha irna valaki egy ilyen választható romok PRO és CON összefoglalást azt biztos szivesen elolvasnám :)

Köszi elöre is :)

-- SBM --

(#7814) sanyo8 válasza kenny123 (#7805) üzenetére


sanyo8
csendes tag

Külföldről te is tudsz venni, csak akkor próbáld biztosítással ebay-ről mondjuk, ott is szokott olcsóbban lenni.

(#7815) Iomega válasza kenny123 (#7805) üzenetére


Iomega
őstag

Kérdezd meg tőle, ha 20 db-t veszel , mennyi árengedményt ad rá? :DD

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#7816) tome.jr válasza SBMke (#7813) üzenetére


tome.jr
addikt

Szerintem legjobb romok:

v10c-neu 0606
v10c 0622
fr19-ből amit használok ShcJosh (fr19-ből mindet kipróbáltam, ez volt számomra a legjobb)

[ Szerkesztve ]

(#7817) Rotate válasza tome.jr (#7812) üzenetére


Rotate
veterán

igazából jó minden, csak kiváncsi vagyok az milyen :) jó néha vannak apró hibák amikkel el vagyok, és félek, ha felrakom, elő jön valami hülyeség ami másnak nem volt, és nincs rá megoldás :D

szerk. és abból a felsorolt 3 romból 2 gyári, én is gyárival tolom, szerencsére nekem bőven nem használhatatlan, sőt, imádom az apró hibákkal együtt, ennyi mindegyikben telefonban van :)

[ Szerkesztve ]

(#7818) tome.jr válasza Rotate (#7817) üzenetére


tome.jr
addikt

Akkor visszateszed a gyárit. :) Egy próbát mindenképp megér az fr19.

(#7819) Iomega válasza Rotate (#7817) üzenetére


Iomega
őstag

:)

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#7820) Rotate válasza tome.jr (#7818) üzenetére


Rotate
veterán

rá kell még magam szedni :D

(#7821) kenny123 válasza Iomega (#7815) üzenetére


kenny123
addikt

:DDD

yo

(#7822) Iomega válasza Rotate (#7820) üzenetére


Iomega
őstag

Jobban jársz, ha vársz augusztus végéig, ha most nincs nagy gond vele. Mindenesetre egy fejvakarástól megkíméled magad. :D

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#7823) sanyo8


sanyo8
csendes tag

Vaterás párbeszéd a kínai 2x-ről:

"Tisztelt *******!fizetni lehetne úgy hogy elôre átutalok 30.000,- ft-t és amikor már jön postán akkor utánvételesen kifizetni a többit? - noname
Tisztelt noname! Sajnos nem. - *********"

De miért? ha én lennék az eladó akkor egy előleggel rendelkező potenciális ügyfelet veszítettem el.....hiszen a saját lakcímét is megadhatja a kínainak,hogy oda érkezzen a mobil nem????

szándékosan nem írtam nevet.
Fake az egész.

(#7824) Iomega válasza sanyo8 (#7823) üzenetére


Iomega
őstag

:DD No comment.

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#7825) suppe válasza Rotate (#7811) üzenetére


suppe
tag

ááá... tudom, hogy lehetne akár a v10c-re is frissíteni, az elég jónak tűnt a beszámolóitok alapján. Meg már megkaptam itt hónapokkal ezelőtt is, hogy miért nem frissítek, pedig akkor még nem volt v10c neu se, csak v10d. Amúgy nekem tényleg nem igényem a hiper-szuper felhasználói felület, skin, meg, hogy milyen a képernyőzár stb... konkrétan tök mindegy. Ez a pár apró hiba meg olyan, hogy már nem érdekel. Majd ha lesz ebben az évezredben egy olyan gyári 2.3, amire ti is azt mondjátok, hogy végre, ehhez kellett ennyi idő?! akkor majd felrakom azt. Addig is jó ez a froyo is.

"Az állatkert a kapun kívül is folytatódik!"

(#7826) kenny123 válasza sanyo8 (#7823) üzenetére


kenny123
addikt

Tényleg nem belekötni akarok az elgondolásba, de ha a srácnak nincs épp felesleges 20k-ja, hogy fizessen kínaországba?

yo

(#7827) Rotate válasza suppe (#7825) üzenetére


Rotate
veterán

igazából, az a v10c az semmivel sem több mint a te v10b romod, benne van az mkv, gyorsabb valamivel, és a legtöbb kezdeti hiba vagy eltűnt, vagy mérséklődött :) csak kár hogy 2 hónapig tartott kiadni :)

SGS2-re hetente vagy 2 hetente érkeznek a javítások, itt meg bármi hiba van, 1 hónap mire beismerik, még egy hónap mire megcsinálják, és még egy hónap mire el is jut hozzánk...

(#7828) sanyo8 válasza kenny123 (#7826) üzenetére


sanyo8
csendes tag

ne felejtsd el, hogy ezen a haszna is rajta van (meg a vatera is, akinek nem kell azonnal tejelni!), tehát nem 20k-ról van szó.
Nem életszerű....ha nekem átutalnak 30k előleget, akkor én kölcsönzök neki 10-et 20-at nem?

[ Szerkesztve ]

(#7829) kenny123 válasza sanyo8 (#7828) üzenetére


kenny123
addikt

Ez így helyes, de én arra gondoltam hogy neki IS előre kell fizetnie, hogy egyáltalán meginduljon a folyamat, vagy nem jól gondolom?

yo

(#7830) suppe


suppe
tag

szerintem vegye meg és ha bejön neki, akkor siker, ha meg nem jön be, akkor itt egy újabb elrettentő példa mindenki számára. ;]

"Az állatkert a kapun kívül is folytatódik!"

(#7831) sanyo8 válasza kenny123 (#7829) üzenetére


sanyo8
csendes tag

Jól gondolod, és megértelek, hogy hinni akarsz benne...én is sok mindent beáldoztam, hogy legyen egy ilyen telefonom, de akkor is olcsón adja...gyanúsan olcsón..nem a szomszédból jön..

(#7832) derrik


derrik
őstag

Gyári Telenor-os a készülékem !
Kíváncsiságból a Updater-re dugtam.....a 622-es neu romot v10e-re akarja frissíteni ???
Akkor most? Mivan??

(#7833) janes74 válasza kenny123 (#7829) üzenetére


janes74
senior tag

Ez elég gyanús buisness.De te tudod.

(#7834) wolruf válasza derrik (#7832) üzenetére


wolruf
őstag

Én is feltettem, v10C-s a kütyüm, Telenor, gyári rom, nem ajánl frissítést. Affene :)

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#7835) Iomega


Iomega
őstag

Nem a legfrissebb videó, de jól látható, hogy az SGS II is tudott akadozni. A Shrek-kes játék betöltésénél, ez nagyon durván előjött. :Y Persze azóta gondolom már megoldódott a probléma.

[ Szerkesztve ]

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#7836) yimm válasza kenny123 (#7829) üzenetére


yimm
aktív tag

Szerintem meg már túl van kicsit lihegve ez a téma. Vedd meg legfeljebb lesz egy papírnehezéked 50.000ft-ért.

(#7837) Iomega válasza yimm (#7836) üzenetére


Iomega
őstag

Vagy még azt sem kap a végén. Vesz egy mély levegőt 50E Ft-ért.

[ Szerkesztve ]

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#7838) Iomega


Iomega
őstag

Ha minden igaz, akkor itt már a GingerBread fut az LG 2x-en.

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#7839) Rotate válasza derrik (#7832) üzenetére


Rotate
veterán

igen, az kb a v10c neu vodafonos változata... ugyanaz a történet, mint mikor az első frissítésnél volt akinek vodafone-s v10d-t rakott fel... ha 622-es v10c van fenn akkor nem kell ezt felraknod :)

(#7840) KonzolKartel válasza Iomega (#7838) üzenetére

Igen, froyo kernellel mar van ra "gingerbread".

Szerk.: persze csak egy leak.

[ Szerkesztve ]

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#7841) derrik válasza Rotate (#7839) üzenetére


derrik
őstag

ahhh.....már azt hittem az Erzsi zaklat megint "hogy kedves felhasználó ismetelten itt egy jobb verzió, készüléke minnél jobb hasznalhatosága érdekében"

(#7842) -SamS- válasza Iomega (#7745) üzenetére


-SamS-
tag

nekem az lenne a kérdésem hogy ha Ezt a készüléket megvenném tudnék rá tenni gyári magyar nyelvet ?

LG Optimus 2x ;) Fckin Awesome ;)

(#7843) jooker82 válasza -SamS- (#7842) üzenetére


jooker82
nagyúr

Persze,hogy tudsz,vagyis szerintem alapból lesz rajta...de vigyázz a tartozékokkal,mert ebben az üzletben lehet kihagynak egykét dolgot....Kérdezz rá!!!!

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#7844) -SamS- válasza jooker82 (#7843) üzenetére


-SamS-
tag

ha jól tudom a doboz tartalma a töltő, adatkábel, és a HDMI kábel.

amúgy hogy éri meg szerintetek jobban ? egy adott boltból megvenni 12 hónapos bolti garanciával, vagy használtan (pár hónaposan) 10-20e-rel olcsóbban de 2 éves LG garival ?

LG Optimus 2x ;) Fckin Awesome ;)

(#7845) jooker82 válasza -SamS- (#7844) üzenetére


jooker82
nagyúr

Az LG 1 év garanciát ad rá.... bolti garanciával vedd szerintem....Én legalábbis úgy vettem....Hardveres gondról még csak elvétve irtak itt,szoftverest meg otthon is tudod orvosolni....

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#7846) tome.jr válasza -SamS- (#7844) üzenetére


tome.jr
addikt

Erre a készülékre az LG gari is 1 év. A füles is tartozék.

[ Szerkesztve ]

(#7847) Rotate válasza tome.jr (#7846) üzenetére


Rotate
veterán

még jó, hogy nálunk 2 év teljes körűt adnak :) bár nálatok olcsóbb kb 10e forinttal :)

(#7848) lortnok


lortnok
csendes tag

"...nem voltak komoly gondjaim a gyári rommal, csak nem tudtam vele telefonálni és nem csöngött amikor hívtak=nem lehet vele telefonálni...." LOL ez végülis nem nagy gond xd

(#7849) jooker82 válasza lortnok (#7848) üzenetére


jooker82
nagyúr

Ez olyan mintha egy tv-t hátulról néznénk egy hétig.... :D Ki irta ezt??

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#7850) jooker82 válasza jooker82 (#7849) üzenetére


jooker82
nagyúr

Mért vált át néha gyári csengőhangra?? a beállitott cs.hangom a micro sd-n van...
A toolbart hogy kell eltüntetni win7-ről,mert a tököm kivan már vele.....

LG G2 32 GB 4.4 AOS

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.