Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7401) horseface77 válasza fullmanytime (#7400) üzenetére


horseface77
tag

A megoldás:MIUI.

"Szívritmus pihenés közben 42,megterhelés alatt 43"

(#7402) Skynet258 válasza fullmanytime (#7400) üzenetére


Skynet258
veterán

Várható volt, gyorsan kiadtak valamit, hogy ne pereljék őket... mondjuk hamarosan emiatt fogják őket perelni, hogy ez is szar verzió... de lehet csak időt akarnak nyerni, és hamarosan (pár hónap) összeütnek valami jó verziót.
Nem megy ez a szoftveresdi az LG-nek... :DDD

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

(#7403) biglion-lord


biglion-lord
tag

Hát igen pincében hatásosabb a borozgatás, főleg ha több tagú a társaság.
Hááááát én is Németbe megyek a héten, ha minden igaz. :D

Annyit beszéltek a MIUI-ról + az olvasottak + képek alapján, hogy már nagyon viszket az agyam meg az ujjam, felrakására éhezve. :DDD Izzadva de csak kivárom azt a magyarítást. :U

Mi vagy te Szuper papi ez gyorsan el készült (kis okos zsebkönyv), vagy a borban van valami akkor kérem a receptet. :DDD

Most fogom olvasni az okos zsebkönyvedet, beleolvasás alapján jónak tűnik ügyes vagy és grat hozzá, no meg persze köszönet mint magam s mindenki nevében a fáradozásodért. :R
Nyomtatásra fog kerülni nálam, hogy néha frissítsem öreges agytekervényem.

Balázs1986
Hmmmm lehet nem is olyan rossz ötlet ez a tokaji találka a pincében, hmmmm már mint erős borozási rátartával, többen összejönnénk és el énekeljük az lg MIUI indulót, mivel mire feltöltődünk akkor már fogjuk tudni az indulót valószínű ;) :DDD :DDD korábban is írtam benne vagyok ám :D

(#7404) wolruf válasza Skynet258 (#7402) üzenetére


wolruf
őstag

Még mindig jobb, mint a Milestone esetében amit csináltak. Grrr.

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#7405) Skynet258 válasza biglion-lord (#7403) üzenetére


Skynet258
veterán

De díszkötésbe toljátok ám, hátha egyszer még híres leszek, és sokat fog érni... első műveim egyikeként emlegeti majd az eljövendő kor, s büszkeség tölt el mindenkit, ki birtokol egyet eme szent ereklyék közül... vagy szimplán kidobhatjátok pár év múlva, ez esélyesebb, mint az első verzió. :D
Bort nem iszok írás közben, akkor sokkal több ideig tartana megírni, meg ki tudja, milyen linkek kerülnének bele... :DDD

wolruf: a Moto egy másik mese, azok is vicc kategóriába esnek szoftver frissítés terén. De gondoltam az LG nem akar hozzájuk csatlakozni...

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

(#7406) wolruf válasza Skynet258 (#7405) üzenetére


wolruf
őstag

Bízom benne, de egyelőre az LG nem késik olyan sokoat, én csak mosolyogva várok :)

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#7407) Tutu7030 válasza Skynet258 (#7405) üzenetére


Tutu7030
veterán

Akkor tényleg lesz dedikálással egybekötött író-olvasó találkozó is.
:))

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#7408) suppe válasza Skynet258 (#7405) üzenetére


suppe
tag

ez a tokaji borozás inkább lázba hoz, mint az lg frissítés... pedig mindkettő elméleti síkon mozog csak :D

"Az állatkert a kapun kívül is folytatódik!"

(#7409) derrik


derrik
őstag

Tippre ??? A MIUI rom-ból mikorra várható végleges verzió, mert az fm rádióról nem szívesen mondanék le /ha már benne van, és net rádióra nincs korlátlan elérésem/ :)
......most jót kérdeztem. De remélem nem Erzsi átfutási idővel dolgoznak a fiúk..... :))

(#7410) Skynet258 válasza suppe (#7408) üzenetére


Skynet258
veterán

Őszintén, jelenleg melyiket tippeled reálisabbnak..? :D

derrik: ezt jelenleg senki sem tudja neked megmondani... a meglévő állapotból én max egy hónapot adnék a dolognak, mert túl sok mindent nem kell javítani. A dologba beleszólhat a CM állapota (mert mégiscsak arra épül), az meg már a 8x-ik nightly-nál jár... :U

suppe: na én is valahogy így gondoltam. ;]

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

(#7411) suppe válasza Skynet258 (#7410) üzenetére


suppe
tag

a borozás sanszosabb szvsz :)

"Az állatkert a kapun kívül is folytatódik!"

(#7412) biglion-lord


biglion-lord
tag

Ami a hírességet illeti......., Bendegúz (indul a bakkerház :DDD ) barátunk is azt mondta "ha én egyször hírös leszek", de az lett. :D

Szép munka grat (kézikönyv), és mindent tartalmaz amit kell szerintem jó szájbarágós, fogatlanoknak is érthető :DDD , egyéb kíváncsiság meg az első Hsz-ben megtalálható.

Most már csak a fordítás hiányzik, ami látom szintén nem soká kész, mivel vannak még jó és nagyszerű emberek, köszönet érte s minden egyébért. :R :R :R

(#7413) Skynet258 válasza biglion-lord (#7412) üzenetére


Skynet258
veterán

A fordítással kicsit "megakadtunk", mert van némi gebasz az sms küldés környékén, de remélhetőleg sikerül javítani. ;)

https://geekpulse.hu

(#7414) stickrs


stickrs
senior tag

hello. erre a miui-ra fel lehet tenni a kamerjavito .zip-et? gondolok itt ebben a cikkben szerplő dolgok elérésére [link]

[ Szerkesztve ]

Nokia 808 PureView, LG G5, Xiaomi MI 10 Ultra

(#7415) Skynet258 válasza stickrs (#7414) üzenetére


Skynet258
veterán

Mivel a MIUI-ban más a kamera alkalmazás, így elsőre azt mondanám, hogy nem... de próbáld ki, és megtudjuk. ;)

https://geekpulse.hu

(#7416) Tutu7030 válasza stickrs (#7414) üzenetére


Tutu7030
veterán

Szvsz már tartalmazza a miui(de majd kijavítanak, ha mégsem):D

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#7417) biglion-lord válasza Skynet258 (#7413) üzenetére


biglion-lord
tag

Igen olvastam, de szerintem az is helyre áll, véleményem szerint ezek már apróságok a többi dolgokhoz képest. Valószínű a központi betű adattár, angol-magyar eltérések miatt valamelyik betű nem engedelmeskedik, ezért akadhat.

(#7418) Skynet258 válasza Tutu7030 (#7416) üzenetére


Skynet258
veterán

A MIUI kamerája úgymond visszalépés a gyárihoz képest, mert ebben nem is szerepel az 1080p mód...

https://geekpulse.hu

(#7419) Tutu7030 válasza Skynet258 (#7418) üzenetére


Tutu7030
veterán

Igen, most próbáltam.
1280x720 a max, de itt vannak az adatok.
Magas 30p videó adatai

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#7420) stickrs


stickrs
senior tag

fel akartam dobni a videot a számitogépre,csak ha rádugom az usb-re lefagy..másnál ilyen problém? 2x próbáltam,csak akku ki-be segit..

Nokia 808 PureView, LG G5, Xiaomi MI 10 Ultra

(#7421) Tutu7030 válasza stickrs (#7420) üzenetére


Tutu7030
veterán

Nálam nem fagy( ubunut 11.04 ).

Jav.: lecsatoláskor fagyott meg. :D

[ Szerkesztve ]

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#7422) Skynet258 válasza Tutu7030 (#7419) üzenetére


Skynet258
veterán

A bitráta csak 6 002 Kbps, ez némi javulás az alaphoz képest, de nem 10 Mbps... :(

https://geekpulse.hu

(#7423) P3TR!CK


P3TR!CK
senior tag

Ha én az O2X-emet beviszem egy LG szervízbe, akkor elég nekik a garancia levél igaz ? Számla nem kell hozzá, ugye ? Mert olyanom nincs. :)

(#7424) biglion-lord


biglion-lord
tag

Igen, az nem tartozik senkire honnan mennyiért vetted, a gar papírja legyen meg és ott.

(#7425) Zlika


Zlika
aktív tag

Upsz majdnem benéztem...

[ Szerkesztve ]

(#7426) Skynet258


Skynet258
veterán

Akinek fagy USB le/felcsatolás után, milyen kernelt használtok? Mert lehet ez a vorkkernel hibája...

https://geekpulse.hu

(#7427) derrik


derrik
őstag

1.Nagy Gratulációm a csapatnak /bármi lesz a vége/ :)))
2.Persze, hogy MIUI-nak adok nagyobb esélyt, mint a hivatalos Erzsi verziónak. És ez szomorú :(( Sokkal gyengébb vassal és normális szoftveres támogatással már más cégek értek el nagyobb sikereket. Vagy egy kis rizzsel lassan a kínai kollégák megzabálják a gyártók nagyját......lehet mi járunk jobban :)

A mostani állás szerint MIUI, az SMS gondot nem veszem ide....
-kamera nagy felbontás nem megy, Vagy csak videó módban nem????
-fm rádió nem működik, vagy nincs/bár ezt nem értem a rom-ok nagy többsége pl. a kezdeti ZTE Blade, és volt, Galaxy S-nél is küszködött az fm rádió kérdésével.Ez miért akkora vasziszdasz??? Nem értem???

......vagy valamit kihagytam ????

[ Szerkesztve ]

(#7428) stickrs válasza Skynet258 (#7426) üzenetére


stickrs
senior tag

kernelverzió: 2.6.32.41-cyanogenmod -ezt irja atelefon névjegyénél.

Nokia 808 PureView, LG G5, Xiaomi MI 10 Ultra

(#7429) Skynet258 válasza stickrs (#7428) üzenetére


Skynet258
veterán

Ok, akkor nem a kernel. Próbáld azt, hogy kikapcsolod az USB debug-ot (beállítások, programok, development settings, USB debugging kikapcs). Már ha be van kapcsolva. Elvileg így jó lesz.

https://geekpulse.hu

(#7430) Tutu7030 válasza Skynet258 (#7426) üzenetére


Tutu7030
veterán

export PATH=/data/local/bin:$PATH
$ export PATH=/data/local/bin:$PATH
$uname -a
Linux localhost 2.6.32.41-cyanogenmod #1 SMP PREEMPT Wed Jul 20 12:36:39 WEST 2011 armv7l GNU/Linux
$

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#7431) stickrs válasza Skynet258 (#7429) üzenetére


stickrs
senior tag

nincs bekapcsolva az usb hibakeresés..neked angolon nincsenek ilyen problémáid?vagy magyaron se?

Nokia 808 PureView, LG G5, Xiaomi MI 10 Ultra

(#7432) Skynet258 válasza Tutu7030 (#7430) üzenetére


Skynet258
veterán

Ne káromkodj... ;]

stickrs: de volt angolon is magyaron is, az USB debug kikapcsolása oldotta meg (amire mondjuk szükségem van, szóval remélem javítják mielőbb, addig meg kapcsolgatom ha kell).

https://geekpulse.hu

(#7433) szab89


szab89
csendes tag

Sziasztok.

Felszerettem volna rakni a MIUI romot,de sajnos nem sikerűlt. Modaco Fr19-ről váltottam volna át erre. Powergomb+lefelehangerő mindent ugy ahogy eddig csak mikor instalálni akartam a zip.et nem engedte. Pontosabban belekezdett de leállt error jelezve. Vki tud nekem segíteni, mert kiszeretném próbálni nagyon ezt a MIUI romot.
Előre is köszi.

(#7434) Tutu7030


Tutu7030
veterán

:(( Az iMediaShare nem működik MIUI alatt. FC :(((

És a francnak kell így megcifrázni a rögzített videófájl kiterjesztését??
Miért nem jó egyszerűen mp4-nek, miért kell m4v? (mp4-re átnevezve lejátsza a tv, m4v-ként nem) :W

[ Szerkesztve ]

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#7435) janes74


janes74
senior tag

Eddig tetszik a MIUI,bár reggel nem ébresztett :( (villogtak a gombok,FC)Később is volt egy FC-m,de már nem emlékszem mi.(Húzós nap volt :(( )

(#7436) HaRdCoRe válasza szab89 (#7433) üzenetére


HaRdCoRe
aktív tag

Nekem is detto.. Bár elégedett vagyok az FR19el. Hasít rendesen! Pedig alig akartam feltenni, mert a gyári is hibátlan volt.

[ Szerkesztve ]

(#7437) fullmanytime válasza szab89 (#7433) üzenetére


fullmanytime
csendes tag

Szedd le még egyszer a ROM-ot, tedd fel újra sd kártyára, aztán fuss neki újra.

(#7438) LuXAA válasza szab89 (#7433) üzenetére


LuXAA
csendes tag

Nekem ugyanilyen gondom volt. Akkor anno az segitett, hogy lecsereltem a 3.X-es CWM -t 4.0.0.5-re.

LuXAA felhasználó: 261 pozitív értékelése van és nincs negatív értékelése, 2020.05.01

(#7439) leslien


leslien
nagyúr

most már én is macska lettem :) köszönet és gratula Skynet258 :R

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#7440) horseface77


horseface77
tag

Szerintem az Lg-nek be kellene jelentkezni a MIUI fejlesztőkhőz továbbképzésre... :DD

"Szívritmus pihenés közben 42,megterhelés alatt 43"

(#7441) derrik válasza Skynet258 (#7410) üzenetére


derrik
őstag

Én csak kérdezek ??? Akkor a CM-ben sem megy az FMrádió és nagy felbontású videó ???

(#7442) horseface77


horseface77
tag

Ha valakit érdekel a Miui Celebration HD új verzióját holnaptól mindenki számára elérhetővé teszik a fejlesztők:[link]

[ Szerkesztve ]

"Szívritmus pihenés közben 42,megterhelés alatt 43"

(#7443) derrik válasza horseface77 (#7442) üzenetére


derrik
őstag

akkor várunk és kiderül melyik az ütősebb :))))

(#7444) Skynet258 válasza derrik (#7443) üzenetére


Skynet258
veterán

A Celebration szerintem egyelőre jobb lesz. Ha kijön a végleges MIUI, akkor már nem biztos, de akinek nem okoz gondot az angol használat, használja a Celebration-t. Illetve nem adok ilyen jellegű tippeket, én azt fogom használni. A teszt MIUI nálam csak azért van fent, hogy intézzem a fordítást azoknak, akiknek szükségük van a magyar nyelvű rendszerre. ;)

https://geekpulse.hu

(#7445) stickrs


stickrs
senior tag

ha pl megpróbálom felrakni a camera hack-et,de nem müxik,akk vissza birom vh rakni azt ami volt rajta? v ujra kell rakni az egészet? cwm-el raknám fel.

Nokia 808 PureView, LG G5, Xiaomi MI 10 Ultra

(#7446) -SamS-


-SamS-
tag

egy olyan kérdésem lenne hogy voltam ma bent egy boltban minek neve home-ra végződik. ott azt mondták h nem adnak el LG készüléket mert a telefon gyárilag szar, és itt nem a szoftverre hanem a hardveres hibára panaszkodtak.

tud erről valaki valamit ? mert azt mondták h az első széria még jó volt de azóta csak a szart ömleszti az LG :S

LG Optimus 2x ;) Fckin Awesome ;)

(#7447) stickrs


stickrs
senior tag

na,egy az egyben eltünt a kamera ikon...na akk most hogyan tovább? vagy hogyan vissza? lementettem a miuicamera.apk-t de mikor visszamásolom a system/app mappába akk se jön vissza...szval?

Nokia 808 PureView, LG G5, Xiaomi MI 10 Ultra

(#7448) stickrs


stickrs
senior tag

FR19-re fel lehet tenni a cam.hack-ot? mert ha ujra kell tennem az egészet akk lehet azt tenném akk fel...hiba van benne?

Nokia 808 PureView, LG G5, Xiaomi MI 10 Ultra

(#7449) biglion-lord


biglion-lord
tag

Sok sikert a fordítás tesztelés dologhoz, hajnalban párolgok Németbe, azért remélem találok ott net megoldást akkor benézek, ha nem akkor kb. 6 hét. Minden esetre elég lesz ki bírni, de ez van és remélem addigra meg oldódik minden. Sok sikert és 1 kalappal. :D :R :R

Sziasztok

(#7450) Pumba3


Pumba3
tag

Skynet: Olvastam a blogodon régebben egy cikket, de nem találom. Egy olyan alkalmazáról, ami vagy widget vagy mappák amit a főképernyőre lehet kihelyezni és alkalmazásokat lehet belepakolni és olyan lenyílóan nyitja meg mint az iphone a mappáit. Valami ilyesmi volt :) Tudod-e mire gondolok? :D

iPhone 4 8GB Black 5.0.1

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.