Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7951) dome29


dome29
aktív tag

Azthalottam ezek a 2x.ek nem megbízhtók..
Aztmonják nem érzékelhető rajta a DUAL processzor, illetve hivási gondokvannak, ha hívnak nem érzékeli, fagyogat stb..
Ez másnál is szokványos?

Apple iPhone - Samsung széria megveszem ...Hívj bátran a 0630/234-9160as telefon számon !

(#7952) Rotate válasza Beaumont (#7949) üzenetére


Rotate
veterán

nekem érzésre ugyanolyan gyors mint a 622, ami ugyanolyan gyors volt mint a 606 :D

(#7953) Beaumont válasza dome29 (#7951) üzenetére


Beaumont
aktív tag

Szia. Nálam fagyás nem volt, Dual processzort még inkább a programok nem használják ki, ez nem a telefon hibája. Hívással még nem volt problémám egyik irányba sem, nem panaszkodtak nálam minőségi problémára. GPS rendesen működik, DivX-es filmeket lejátsza, rádió működik, teszi a dolgát. Gameloft jóvoltából meg elég sok minőségi játék érhető el rá. Wifi stabil, netezés nekem még a gyári böngészővel is megfelelt.

"Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!"

(#7954) Beaumont válasza Rotate (#7952) üzenetére


Beaumont
aktív tag

:D

"Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!"

(#7955) jooker82 válasza dome29 (#7951) üzenetére


jooker82
nagyúr

Olyanok mondják,akik csak olvasnak,de nemtudják mi a dörgés......5 hónap alatt 1 fagyásom volt....Hivásgondjaim se voltak,de akinek volt is a legújabb szoftok megoldották....
Ugyh no para.... :N

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#7956) dome29 válasza jooker82 (#7955) üzenetére


dome29
aktív tag

Értem... ;)
Csakhogy nekem nem 1 személy jelezte ezeket a mínuszokat, a 2x.el kapcs.ban..
Akkor strapabíró teló??
Akkujuk menyit bír átlagban? illetve játékkal,wifivel stb..??

Illetve ezeken gondolkodtam:
Galaxy S--de már volt 3 db- így ezmár nem annyira de nagyonjó kis készülék..
Htc Hd 2
Htc Desire HD
Opti 2x...

Úgy árban, mindenben meik a legjobb?
Kivéve a desire Hd tudjuk az jobb.. de drágább is..

Apple iPhone - Samsung széria megveszem ...Hívj bátran a 0630/234-9160as telefon számon !

(#7957) csimpok válasza jooker82 (#7955) üzenetére


csimpok
aktív tag

Beaumont, jooker82: A ti telótok mikori gyártás, illetve független vagy Telenoros? Nekem is tetszik a telefon (szép forma, jó összeszerelés, jó minőségű nagy kijelző), csak ez, hogy sokaknál az alapfunkciókkal is bajok vannak, elég elbizonytalanító. Érdekes lenne tudni, hogy a legújabb gyári rommal (minden buhera nélkül) is fennállnak-e náluk a problémák...

Nokai 5800-ról váltanék, és bár kedvelem a készüléket, de múlt héten ki tudtam próbálni az Optimus 2x-et, és hát netezési élményben ég és föld... Még az N8-ra is gondoltam, az telefonként biztos kiválóan funcionál, de a kisebb kijelző és a Symbian miatt kicsit fapadosnak tűnik az Optimus mellett (bár az üzemidő és a kamera elég erősen a Nokia mellett szól).

[ Szerkesztve ]

(#7958) jooker82 válasza dome29 (#7956) üzenetére


jooker82
nagyúr

Disere HD?? Csak azért mert nagyobb a kejelzője,még nem lesz jobb a telefon...Egymás mellé raknám a 2x-et meg a DHD-t és elinditanánk az IGOT....szerintem lesöpörné a 2x gyorsaságban..... :P
Ár érték arányban a 2x a legjobb.... HDMI kimenet,Full HD rögzités.....

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#7959) Beaumont válasza dome29 (#7956) üzenetére


Beaumont
aktív tag

Ma munka miatt nem használhattam a telefont, 14-ig kemény 1%-ot esett az aksi teljesítménye. Éjszaka, hogy ha használom, akkor megnézek 2 sorozatrészt (2*45 perc), hallgatok egy kis mp3-at (kb. 1 óra), és ekkor is olyan 60% környékén mozgott. HTC a napokban jelentette be, hogy nem frissíti már a Desire-t. Ezt így kilőném. Bár a sense nagyon jó rajta, azt irigylem tőlük.:) HD2-t nem ismerem.

"Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!"

(#7960) stickrs válasza fuzzyka (#7927) üzenetére


stickrs
senior tag

igen,azt használom. gyári fatengős v10c-re tettem,és semmi máguskodás,mert annyira azért nem értek hozzá hogy máguskodjak :DDD nem tudom neked mitől merül ennyire,én pl 3g-t nem használok 1általán.

Nokia 808 PureView, LG G5, Xiaomi MI 10 Ultra

(#7961) tome.jr


tome.jr
addikt

Szeretném feltenni ezt a bootanimation-t, de nem akar összejönni.

Ezt a hibaüzenetet kapom:

Valami ötlet, hogy mi lehet a megoldás. :F

[ Szerkesztve ]

(#7962) Beaumont válasza csimpok (#7957) üzenetére


Beaumont
aktív tag

N8 volt előtte. Rémálom a netezés rajta. Egyben viszont verhetetlen. A kamerája. Gyors, gyönyörűek a felvételei, de a Nokia a többiben sajnos nagyon elmaradt... Legújabb gyári ROM van rajta (v10c), nekem ezzel semmi bajom nem volt. Illetve most kóstolgatom majd a custom romokat a héten. A telefon Telenoros 1 hónapos.

"Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!"

(#7963) dome29 válasza Beaumont (#7959) üzenetére


dome29
aktív tag

:C Ennyire jó az akku?
Bár most nekem jelenleg a Hd2 nyerte el a tetszésem, csak aztmondják hogy az gyárilag Winmo., és ezálltal nemjó :F

Apple iPhone - Samsung széria megveszem ...Hívj bátran a 0630/234-9160as telefon számon !

(#7964) jooker82 válasza csimpok (#7957) üzenetére


jooker82
nagyúr

Minimális bugok még akadhatnak de azok a hibák,melyek eleinte voltak és sokan még most is pletyka,meg lehúzásszerűen terjesztenek,már nem igazak......
Ha most veszel 2x-et 90% hogy megfelelő szofttal kapod,de,ha lenne benne hiba,itt vagyunk és segitünk...
az enyém a legelejéről való...és a javitott gyári szoft van rajta,mely júniusban jött ki....Se előtte,se utána nincs gondom a telefonnal...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#7965) Beaumont válasza dome29 (#7963) üzenetére


Beaumont
aktív tag

Gyárilag tényleg Winmo. Az már nem mai gyerek, és a 6.5-nél az MS leállt. A 7-eshez már ugye új telefonok szükségesek.

Ja és a telefont csak 2G-n használom, illetve az első hozzászólásban található egy-két dolgot töröltem róla, illetve task killer teszi a dolgát a háttérben, hogy a programok ne menjenek feleslegesen sajnos Android betegség, minden androidos telefonomnál önálló életet próbáltak élni.:)

[ Szerkesztve ]

"Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!"

(#7966) jooker82 válasza dome29 (#7963) üzenetére


jooker82
nagyúr

Nekem,ha kikapcsoltam a 3G-t,meg sima hátteret állitottam be,akkor egy éjszaka alatt nem merült semmit.... 100%-on maradt.....
Az aksi,nagyon használatfüggő.....

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#7967) csimpok válasza Beaumont (#7962) üzenetére


csimpok
aktív tag

Akkor ha jól értem te a 2X-t vennéd az N8 helyett (most kb egyforma az áruk). Akku üzemidőt tekintve milyen a két telefon összehasonlítva?

[ Szerkesztve ]

(#7968) dome29 válasza jooker82 (#7966) üzenetére


dome29
aktív tag

:R
Akkor kiválló készülék :U

Apple iPhone - Samsung széria megveszem ...Hívj bátran a 0630/234-9160as telefon számon !

(#7969) Beaumont válasza csimpok (#7967) üzenetére


Beaumont
aktív tag

X2 mindenképpen. Az üzemidő és a kamera a Nokia mellett szól, de ott egy sokkal lassabb processzor dolgozik, ami mellett nem nehéz ezt tartani. Netezni nagyon rossz volt rajta, programokkal, játékokkal, választékokkal sokkal jobban el vannak látva az Androidok. De ha nem egyfolytában nyomkodod, akkor minimum 1 napot biztos kibír a telefon, de többet is, ha nem nyomkodod állandóan.:)

"Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!"

(#7970) killer2 válasza dome29 (#7956) üzenetére


killer2
tag

Ezek közül a 2X szerintem is magasan a legjobb. A Galaxy S még elég jó, de mint írtad azt már unod kicsit. A HD2 elég régi telefon, pláne, hogy csak hackelni lehet rá Androidot, így azt komoly, tartós használatra nem igazán ajánlom. Pláne, hogy 1:1 az a hardvere, mint 1 éve a felsőkategóriás Anrdoidoknak (pl Desire, Nexus One). A Desire HD egész jó, de jóval gyengébb az a 2Xnél, csak a képernyő nagyobb, 8mm-el.
Az Optimus 2X nem rossz telefon, nekem se nagyon van vele gondom. Néhány fagyás időnként becsúszik, de ez nem gyakori, szerintem még belefér a dolog. Engem egyedül a BT fülesem enyhe recsegése idegesít végtelenül (haveromnak fel se tűnt, én szoktam meg úgy látszik a túl jó minőséget), ezen kívül abszolút szerethető. Összerakásra szerintem teljesen rendben van, maga a hardver abszolút korrekt és minőségi. Egyedül az LG gyári szoftvere problémás kicsit, de egyrészt van egy rakás főzött ROM, amik tényleg elég jók, de van az újabb gyári szoftverekkel is elég jó már. Meg aztán mindenki sokat vár az LG által már régóta ígérgetett 2.3tól, aminek elvileg már tényleg meg kéne jelennie hamarosan.
Akksi nálam is lazán megvan 2 nap állandó wifivel és némi játékkal és zenével. Ilyen téren abszolút elégedett vagyok vele. Attól függ mennyiért veszed. Ha nem riadsz vissza egy kis ROMolástól, akkor összességében tudom ajánlani. Ha viszont egy olyan telefont szeretnél, ami teljesen megbízható (semmi se tökéletes) úgy, ahogy kiveszed a dobozból, akkor viszont gondolkozz el rajta.
Annyit lehet felhozni a 2X mellett, hogy piszok erős a hardvere, csak még a szoftver nem "nőtt" fel hozzá. Pl az Android 2.2 konkrétan nem használja a második processzormagot, így a rendszer alapvetően jelenleg nem gyorsabb, mint egy sima 1 magos. Ellenben ha kap rendes támogatást a dolog, akkor olyan erőben lesz, mint a jelenlegi felsőkategóriás internettáblák.

(#7971) Rotate válasza Beaumont (#7959) üzenetére


Rotate
veterán

HD2 nem is Androidos, csak rá lehet rakni ha nagyon akarod, mókolás szempontjából az a legjobb telefon :D WinMo6, WP7, Android elmegy rajta, asszem még MeeGo-t is portoltak rá :)

viszont ha ennyire nem gond a mókolás, akkor simán meg lehet venni az O2X-et... aztán hazaérve mehet fel a 622 Smartflashel, vagy az fr19 és nem kéne hogy legyen nagy gond :)

(#7972) jooker82 válasza dome29 (#7968) üzenetére


jooker82
nagyúr

Ma reggel 6 kor vettem le töltőről, végig 3G-n és max fényeőn volt 25 perc net,40 perc zene....5 hivás..... És most nézem 73%-on van....Tehát ezzel a használattal 2 napig simán el lehet vele biciklizni.... :K

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#7973) killer2


killer2
tag

Ha LGhez viszem a 2Xet szervizbe, akkor kb mennyi idő alatt végeznek a javítással? A képernyő elválás miatt vinném. Ilyenkor gondolom csak újraragasztják, max az elejét cserélik ki, igaz?
Mi a tapasztalat?

(#7974) dome29 válasza killer2 (#7970) üzenetére


dome29
aktív tag

Értem..
Sajna a rom.olás nem nekem való, de idővel beletanulok..
Életemben 2.szer Rom.oltam, Galaxy S.en :U
Dehát.. olvasgatni kell...

Mennyiért érdekes ilyen készüléket venni? úgy 70 körül?
Mert megmondom őszintén nekem jólenne a telenoros is, de időközt szoktam használni Vodával is.. Dehát csak nemmerek Előfizus sz@rt venni, hamár veszek, mert pórul járhatok :(

Apple iPhone - Samsung széria megveszem ...Hívj bátran a 0630/234-9160as telefon számon !

(#7975) dome29 válasza jooker82 (#7972) üzenetére


dome29
aktív tag

kor az akksi maximális részemről :)

Apple iPhone - Samsung széria megveszem ...Hívj bátran a 0630/234-9160as telefon számon !

(#7976) jooker82 válasza killer2 (#7973) üzenetére


jooker82
nagyúr

Elvileg vmi 5 nap.... az hamar megvan.....annyira látszódik??

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#7977) Beaumont válasza dome29 (#7974) üzenetére


Beaumont
aktív tag

Várj egy kicsit. Magamat ismerve ez se lesz sokáig nálam.:)

"Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!"

(#7978) Beaumont válasza dome29 (#7974) üzenetére


Beaumont
aktív tag

Nagyon könnyű a root, és a rom telepítés is. 1-es hozzászólásban le van írva minden, nem lehet elrontani.:)

"Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!"

(#7979) jooker82 válasza dome29 (#7974) üzenetére


jooker82
nagyúr

Mármint,mi a gond az előfizuval?? A telenor nem piszkál bele,v nemtudom mire gondolsz.... :F Függetlenül 80-90 között van...
ha belejösz,egy 5-10 perc alatt megvan a romcsere.... :K

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#7980) Rotate válasza dome29 (#7974) üzenetére


Rotate
veterán

nem nagy ügy a romolás... akármilyen romot raksz fel, legyen custom vagy gyári, az tart benne a legtovább, hogy letöltöd...

a Smartflashel asszem 7 és fél perc míg felmegy, a custom romok meg felmennek 1-2 perc alatt...

(#7981) dome29 válasza jooker82 (#7972) üzenetére


dome29
aktív tag

Pl: Sgs.nél, MAX 1 nap :U

Apple iPhone - Samsung széria megveszem ...Hívj bátran a 0630/234-9160as telefon számon !

(#7982) dome29 válasza Rotate (#7980) üzenetére


dome29
aktív tag

Akkor tényleg nem bonyolult.. majd megbirkózom vele, ha a kezembe lesz a 2x :D

Apple iPhone - Samsung széria megveszem ...Hívj bátran a 0630/234-9160as telefon számon !

(#7983) Rotate válasza dome29 (#7981) üzenetére


Rotate
veterán

azért mondjuk merítettem már le a 2x-emet 5 óra alatt is :) jó kis játékok vannak rá :D és öröm rajta netezni :)

(#7984) killer2 válasza dome29 (#7974) üzenetére


killer2
tag

Ha nem gond, hogy függő, akkor nyugodtan veheted előfizuval, a Telenor nem tilt le készüléket tudtommal.
Amúgy a ROMolás 2Xen végletesen egyszerű, szóval attól nem kell félni.
Most hogy ajánlom-e, az nehéz kérdés, mert épp én is tervezek megszabadulni tőle, de én főleg a headsetem tökéletlen hangja miatt, mert egyébként nem rossz. Hogy őszinte legyek, nem mondom tiszta szívvel tudom ajánlani, de 70 körül még megéri, mert ha nagyon nem jön be, akkor ilyen áron el is tudod passzolni.
Nem árt tudni, hogy vannak fagyások és időnként előkerülhetnek egyszeri apróbb hibák, de amúgy a friss szoftal nem rossz a helyzet. A hívás hangja érdekes, mivel van, akiket nehezen hallok, de ugyanakkor másokkal meg tökéletes az egész, szóval ezt azt hiszem nem fogom a telefonra. Ami még talán gond lehet, hogy elég könnyen meg lehet úgy fogni, hogy leessen a vétel. Nem tudom ez kinek mennyire baj, én rendszeresen a telefon alját markolászom, amit nem igazán kedvel.
Valamint arra figyelni kell, hogy sajnos hajlamos elválni a ragasztás a képernyő szélén, ahol kicsit így bevilágít a háttérvilágítás. Ez csak fekete esetén látszik és ott se olyan vészes. Mindenesetre ez garanciás hiba, szóval nem áll sokból megcsináltatni.

Értékeld át az írást és dönts ez alapján. Lehetnek kisebb gondok a telefonnal, de a nagy rémhírek már nem igazak, alapvetően egy teljesen megbízható telefon. Talán azt a premium érzést nem adja meg, mint egy HTC, de cserébe erősebb az összes HTCnél és kb fele annyiba kerül. A Galaxy Sel, S2vel és az újabban elterjedő szupervékony telefonokkal szemben meg kifejezetten szeretem, hogy van neki súlya és az anyaghasználat is teljese a helyén van. Nem egy olyan telefon, amit megfogok és félek, hogy elviszi a szél vagy összetörik a kezemben. Elég masszív darab.

(#7985) killer2 válasza jooker82 (#7976) üzenetére


killer2
tag

Feketén eléggé. Meg aztán legyen már jó, ha egyszer ingyé' javítják.

(#7986) csimpok válasza killer2 (#7984) üzenetére


csimpok
aktív tag

Kíváncsi vagyok a leírtak után mire tervezel váltani? :)

[ Szerkesztve ]

(#7987) jooker82 válasza killer2 (#7984) üzenetére


jooker82
nagyúr

Csak a headset miatt adnád el?? :F Vegyél hozzá Sche szóval azt...:D.... azzal tuti jobban szól.... De androidtól ne várj csodát...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#7988) Rotate válasza killer2 (#7984) üzenetére


Rotate
veterán

milyen romot használsz, hogy fagyásaid vannak? nekem egyszer fagyott az első héten, aztán azóta sem, restart is csak az előző romokkal volt...606 és 622 óta nálam se fagyás, se restart nem volt... javítsatok ki ha másnál más a helyzet...

(#7989) killer2 válasza csimpok (#7986) üzenetére


killer2
tag

Eddig nézegettem a Motorola Atrixot, de az nagyon elhanyagolt. Nagy reményeket fűztem még a Droid 3hoz is, de a Motorola sajnos teljesen elkerüli az EUt. Jelenleg az Xperia Arc-al szimpatizálok, mert elég megnyerően néz ki és erős a hardver is. A két magot jelenleg nem tartom létfontosságúnak, tekintve, hogy még nincs rendesen támogatva. Ha össze tudok hozni egy 1:1 cserét egy Arc-ra, akkor örülök, ha nem, akkor meg használom tovább a 2Xet. Nem olyan rossz ez, hogy áron alul megszabaduljak tőle, egyedül a BT minőségétől őrülök meg. Előbb utóbb meg lehet, hogy beruházok a következő Nexusra. Ez előtt Nexus One-om volt és nem rossz, hogy azonnal megvolt minden frissítés az amúgy is stabil rendszerre. A Nexus S elég csúnya volt, de most a következő talán jó lesz. Ha az lesz, akkor tuti szerzek egyet.

(#7990) dome29 válasza killer2 (#7984) üzenetére


dome29
aktív tag

Igen-igen halottamár..
Galaxy S.el nagyon megvoltam elégedve tényleg, demár.. kicsit kezdem unni :D
Eliscseréltem E7.re.. de ez meg uncsi : //

Nade ma lett volna 7k.val E.re cserém 2x pannonos!
Aztmondta az illető, hogy nem fizeti!
Így nemmertem cserélni, mert itt aztmondogaták, nemcsak letiltják, hanem a telót is viszik :F
Így nemmertem elcserélni

Apple iPhone - Samsung széria megveszem ...Hívj bátran a 0630/234-9160as telefon számon !

(#7991) killer2 válasza jooker82 (#7987) üzenetére


killer2
tag

Az a gondom, hogy vettem még az előző telefonomhoz egy MW600 headsetet 15 ezer pénzért és nem szívesen adnám fel, hogy van távirányítom, de nincs vezetékem. Amúgy ha a 2X egy tökéletes telefon lenne ezen kívül, akkor eszembe se jutna cserélni, de nem vagoyk kíváncsi az LG szoftveres szarakodására. Inkább megpróbálok egy olyan telefont venni, ami legalább most naprakész és gyárilag is jó. De mint mondtam, nem halok bele, ha a nyakamon marad, mert egyáltalán nem olyan rossz ez. Csak azért zavar, mert a Nexus One-om tökéletes minőséget tudott nyújtani ugyanezzel a headsettel, valamint pontosan ugyanezzel a BT chippel, szóval összességében az LG cseszte el ezt is. Amúgy nem rossz ám ez az android zenei téren. Nem vagyok egy végtelenül vájt fülű ember, de azért úgy látom, hogy jobban észreveszem a hibákat, mint a nagy átlag, én pedig úgy hallom, hogy a Nexus vezetékesen és BTvel is, ez pedig vezetéken (talán picit gyengébb azért), lazán hozza
a volt iPod Touchom szintjét, ami szerintem bőven elég.

Rotate: Jelenleg az FR19es Moadco van fent. Most készülök újra feltenni, esetleg hátha van frissebb belőle. Lehet, hogy csak valami össze lett benne kutyulva, aztán azért csinálja, mert az előző verzióra nem igazán volt jellemző a fagyás. De amúgy nem vészes ez se, összvissz kétszer játszotta el, hogy nem lehetett felkelteni.

(#7992) killer2 válasza dome29 (#7990) üzenetére


killer2
tag

Ha kp-ra megvennéd, vihetnéd az enyémet :) Kár, hogy utálom a Symbiant. De ezt ma már PMben megbeszéltük.

(#7993) dome29 válasza killer2 (#7992) üzenetére


dome29
aktív tag

:R
Pedig nemjártál volna rosszul :U

Apple iPhone - Samsung széria megveszem ...Hívj bátran a 0630/234-9160as telefon számon !

(#7994) killer2 válasza dome29 (#7993) üzenetére


killer2
tag

Nem is mondtam, hogy rosszul járnék, csak tudom, hogy Android után nem bírnék visszatérni Symbanra. Elég volnt nekem 5800át használnom a Nexus helyett egy ideig. Pedig komolyan tetszik az E7. Szép, minőségi, meg aztán ott a billentyűzet, amit meg nagyon hiányolok az Androidok esetében. De a Symban miatt sajnos számomra halott az E7 :S

[ Szerkesztve ]

(#7995) dome29 válasza killer2 (#7994) üzenetére


dome29
aktív tag

5800 nekem sem az esetem :(
Nekem ami bejön symbibe az a C7 és az E7.. semmimás!!!!
5230--5800 és párjai.. áhh érintőjük 1ft.ot nemér stb..Ezeknél más a helyzet, Sybian 3 : )
De használják azok a symbiant, akik tudják...

Apple iPhone - Samsung széria megveszem ...Hívj bátran a 0630/234-9160as telefon számon !

(#7996) killer2 válasza dome29 (#7995) üzenetére


killer2
tag

Az a bajom a Sybmiannal, hogy lényegében ugyanaz maradt, mint eddig. Anno szerettem, de ma már a konkurencia mellett nem tud helyt állni. Egyszerűen nem nyújtja azt, amit manapság kéne. Meg aztán a szoftveres kínálat se az igazi. Nincs egy normális online boltja, pedig ez manapság már elvárás és amint látom, minőségi programokból is kicsit hiány van.

(#7997) -SamS-


-SamS-
tag

killer : mennyibe adnád amúgy a telód ? :)

valaki szemezett márilyen tokkal ? van valami hátránya a mágnesességnek ?

LG Optimus 2x ;) Fckin Awesome ;)

(#7998) killer2 válasza -SamS- (#7997) üzenetére


killer2
tag

Egyelőre megpróbálom 80ért elsózni, hátha elmegy, aztán talán megyek kicsit lejjebb. De mint írtam, nem utálom egyáltalán a telefont, szóval nem érdekem gyorsan megszabadulni tőle. Akkor már inkább megvárom, míg kijön a 2.3, hátha feljebb megy az ára, esetleg a többié lejjebb.

(#7999) jooker82


jooker82
nagyúr

Ez a háttér,nektek se indul el?? lehet csak a nexuson megy...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#8000) Rotate


Rotate
veterán

van valami új tegrás játék Arma II :) próbálta valaki?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.