Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7601) stickrs


stickrs
senior tag

tudnátok nekem ajánlani valami jó helyet,hogy hol éri meg legjobban 32gb-s class 6os kártyát venni? ilyet láttatok már?vagy hagyjam a noname kártyákat,és fektessek egy ismert gyártó kártyájába?

Nokia 808 PureView, LG G5, Xiaomi MI 10 Ultra

(#7602) Rotate válasza jooker82 (#7600) üzenetére


Rotate
veterán

Kb ugyanaz, csak hivatalos a 606os beta rommal ellentétben, de lehet még javítottak is benne valamit, mivel 2 héttel újabb, és a bb is újabb...

Ezzel nem azt mondom, hogy váltanod kellene, 606ról szerintem felesleges, viszont aki most frissít, annak már érdemesebb a 622re :)

(#7603) Dhampir


Dhampir
félisten

Sziasztok!
Szerintetek a 2X jobban megéri az árát, mint egy SE Xperia neo? :F

(#7604) jooker82 válasza Dhampir (#7603) üzenetére


jooker82
nagyúr

De még mennyivel... :D szerintem simán....

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#7605) Beaumont válasza Rotate (#7602) üzenetére


Beaumont
aktív tag

Szia! Samsungnál ott vagyok a szeren romcserébe, itt még ismerkedem vele. Ezt honnan lehetne leszedni?

"Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!"

(#7606) Dhampir válasza jooker82 (#7604) üzenetére


Dhampir
félisten

Nagyon dilemmázok. :U

Az Adreno 205-nél erőben, textúrázásban többet képes nyújtani? :F

[ Szerkesztve ]

(#7607) jooker82 válasza Dhampir (#7606) üzenetére


jooker82
nagyúr

Szerintem a 2x mindenben erősebb....

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#7608) Rotate válasza jooker82 (#7607) üzenetére


Rotate
veterán

Kivéve RAM, az egál :)

Beaumont:

Első heszben minden ott van, gyári szoftos linken keresd az euro open romoknál a junius 22ei v10c -t :)

[ Szerkesztve ]

(#7609) Dhampir válasza jooker82 (#7607) üzenetére


Dhampir
félisten

Köszönöm a válaszokat. :R

(#7610) horseface77


horseface77
tag

Na már a német macskások is toldoznak-foldoznak.[link] Egy kis celebration update ha valakinek ez jön be.

"Szívritmus pihenés közben 42,megterhelés alatt 43"

(#7611) Beaumont válasza Rotate (#7608) üzenetére


Beaumont
aktív tag

:R

"Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!"

(#7612) Brutális eb válasza jooker82 (#7570) üzenetére


Brutális eb
addikt

Tölts már fel a youtubra 720p tesztvideót amit te készítettél.
Kiváncsi vagyok arra a tökéletesre.
Én akárhány 2x videót láttam mindben volt ránagatózás,bitráta dobás.
Köszi. :R

(#7609) Dhampir

Választásnál azért vedd figyelembe,hogy az SE-nél nincs 3000 hsz arról,hogy mi a hiba a telóval. ;]

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#7613) Rotate válasza Brutális eb (#7612) üzenetére


Rotate
veterán

a hsz-ed második fele tény... kell mázli, hogy hibátlan darabot fogjon ki az ember...

(#7614) Dhampir válasza Brutális eb (#7612) üzenetére


Dhampir
félisten

A műanyagborítás karcolódása okán esett panasz, no meg egyébként is viszonylag újonnan bevezetett készülék még, talán emiatt nem került még a felszínre komolyabb visszajelzés a hibákról. A neo kijelzőjének tartósabb karcállósága kérdéses, mert sajnos nem kapott Gorilla glass bevonatot, de valamennyire karcállót, azt igen.

(#7615) jooker82 válasza Brutális eb (#7612) üzenetére


jooker82
nagyúr

Holnap pont Budapesten leszek és ott készitek egykét panoramavideót.... 1080p-be..... Az a rángatózás nem a kézremegés lenne?? olyan nekem is van....

De azt is figyelembe kell venni,h van megoldás a hibákra....És szerintem már egyre kevesebb azon személyek száma akik mostanság vettek 2x-et és hibás lenne....
Nameg az egész fórumban 15 ember irta azt a 3000 hsz-t.. :)

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#7616) horseface77


horseface77
tag

Szerintem ez a készülék hardverileg teljesen rendben van a problémát a szoftveres optimizálatlanság okozza.Egy biztos:mióta lehet válogatni a főzött romok közt azóta jóval kevesebb panaszt olvasok.Ha beleolvastok a kategóriatársak topikjaiba hát ott sincs kolbászból a kerítés.Én nem bántam meg a vételt.

"Szívritmus pihenés közben 42,megterhelés alatt 43"

(#7617) Rotate válasza horseface77 (#7616) üzenetére


Rotate
veterán

És persze gyárival is sokaknak jól működik :)

Bár van egy idegesítő bug ami javítatlan... Ha bedugom a hdmi-t nem megy a net se wifivel, se a mobilnet... Másnál van ilyen?

(#7618) horseface77 válasza Rotate (#7617) üzenetére


horseface77
tag

Most néztem nálam megy wifin is mobilon is. :K

"Szívritmus pihenés közben 42,megterhelés alatt 43"

(#7619) zzola


zzola
félisten

Elolvastam nagyon sok hsz-t. Nem győzött meg a készülék, beszámolók alapján tele van buggal. Csak EU garanciával tudnám megvenni, ha tele lesz/van hibával, ki fogja javítani? Egy sz@rt kell használni majd 90k-ért?

[ Szerkesztve ]

(#7620) Dhampir válasza zzola (#7619) üzenetére


Dhampir
félisten

Nem kell, használj mást.

(#7621) Brutális eb válasza jooker82 (#7615) üzenetére


Brutális eb
addikt

Szia nem a kézremegés a gond dobálja az FPS-t. :R
Nem is trollkodni írtam elnézést ha megsértettem a tulajokat csak az objektivitás.

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#7622) jooker82 válasza zzola (#7619) üzenetére


jooker82
nagyúr

Ha gond akadna,itt vagyunk és segitünk...annak a sok hibának,melyet olvastál,nagy része már felejtős....
Ja és hamarosan itt a 2.3 is...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#7623) Skynet258 válasza zzola (#7619) üzenetére


Skynet258
veterán

Inkább vegyél mást...

https://geekpulse.hu

(#7624) Daniel Alves válasza zzola (#7619) üzenetére


Daniel Alves
őstag

nem nem kell használnod :o

Mellesleg egyenlőre olvasom a fórumot de skynet-net gratula a kitartásért :D

Orbea Orca OMR M10iLTD www.translapschallenge.com

(#7625) Iomega


Iomega
őstag

Szevasztok!

Lehet , hogy rossz helyre írok ez ügyben. Telefonvásárlás előtt állok, és tanácstalan vagyok, hogy melyiket is vegyem. Az elképzelés az, vagy egy Samsung Galaxy S Plus, vagy az LG Optimus 2x, a hasonló árfekvés miatt. Ennél többet nem akarok telefonra áldozni. A Samsungról jókat hallok, viszont az LG-ről olvastam negatív véleményeket is. LG olcsóbb és azért mégis komolyabb a Samunál. Tehát részemről nem vitás, hogy az LG jobban megéri. De a Ti véleményetek érdekelne. Jó lenne egy motiváció, amivel meggyőznétek, hogy mindenképpen az LG. Ja és nem akarom eladni 1-2 év múlva a telefont, tehát ezért sem mindegy nekem, hogy melyiket veszem.

Köszi előre is a segítséget!! :)

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#7626) tome.jr válasza Iomega (#7625) üzenetére


tome.jr
addikt

A vaku hiánya nálam egyértelműsítené a döntést. A Galaxy S Plus gyakorlatilag egy 2 éves design.

(#7627) janes74 válasza Iomega (#7625) üzenetére


janes74
senior tag

Ha nem félsz egy kis moddolástó,akkor jó az Optimus :K

(#7628) Iomega válasza janes74 (#7627) üzenetére


Iomega
őstag

Nem vagyok hardcore felhasználó , de szeretnék egy stabil, megbízható, jó telefont, amivel jó pár évig elvagyok. A gyári dolgok tökéletesen megfelelnek hozzá, semmi tuning.

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#7629) janes74 válasza Iomega (#7628) üzenetére


janes74
senior tag

Én sem vagyok hardcore,és nekem a gyári cucc tökéletesen működött.(ez viszont jobban tetszik)Pár évig nem hiszem,hogy ezek a mai telók bírják,de nincs tapasztalatom.

(#7630) leslien


leslien
nagyúr

hol van lg szerviz Budapesten? :O

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#7631) Beaumont válasza leslien (#7630) üzenetére


Beaumont
aktív tag

LG ügyfélszolgálat Elméletileg most is hívhatod őket.

"Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!"

(#7632) leslien válasza Beaumont (#7631) üzenetére


leslien
nagyúr

köszi :)

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#7633) janes74


janes74
senior tag

Van valami megoldás arra,hogy a hangerő gombokkal fel lehessen ébreszteni a telót?

(#7634) Rotate válasza janes74 (#7633) üzenetére


Rotate
veterán

widgetlockerben van ilyen funkció, de akkor ugrik a gyári lockscreen :)

(#7635) janes74 válasza Rotate (#7634) üzenetére


janes74
senior tag

Akkor almás,a sense lock-ot nem cserélem le. :N

(#7636) Iomega válasza janes74 (#7629) üzenetére


Iomega
őstag

Ezt hogy érted, hogy a mai telók nem működnek pár évig? Miért ne működne? Többet nem várok el évekkel később se egy telótól, mint amilyen felhasználásra készült a jelenben. Én nem tartozom azon típusú emberek közé, akik évente cserélgetik a telefont újabbra, mert valami újítás történt. Apropó, az Igo jól fut rajta, a GPS az tökéletes?

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#7637) Iomega válasza leslien (#7630) üzenetére


Iomega
őstag

Mi történt a telóddal? Megosztod velünk a hibajelenséget? ;)

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#7638) Rotate válasza Iomega (#7636) üzenetére


Rotate
veterán

Én is az egy teló sokáig elv híve vagyok :)

Egyébként, Igo androidra egy fos, Navigon egyel jobb, de ami nálam bevállt az a Sygic Aura 3.0 :) jelet mobilnet mellett egyből talál, hidegen csak gpsel kell neki egy vagy 2 perc, de aztán tartja jól a jelet :) simán elnavigált minket a szlovák hegyekben a múlt héten, a térképek is frissnek tűnnek, egy útépítéssel nem volt tisztában, de annyi belefér :)

(#7639) Iomega válasza Rotate (#7638) üzenetére


Iomega
őstag

Köszi a segítséget.
Úgy gondolom, hogy ha jelen pillanatban nem is olyan tökéletes az Igo az Android rendszerén, az nem azt jelenti, hogy marad is olyan. Szerintem az Igo is belehúz és megoldja a hibákat, illetve, hogy optimálisan fusson az Androidon. Minden cég abba az irányba tendál, amerre az igény jár. Így az Igo embereinek is azon kell szorgalmaskodniuk, hogy tökéletes legyen a progijuk. Hisz a Google csapata az Androiddal már lekörözte Bill Gates csapatát mobil os-ben. :)

[ Szerkesztve ]

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#7640) Rotate válasza Iomega (#7639) üzenetére


Rotate
veterán

Az a baj, hogy nálam akadozott, és rettentően csúnya nem androidhoz méltó GUI-ja, menürendszere van... olyan mint egy amatőr tákolmány... Ezzel ellentétben az Aura egy profi hatást keltő, jól megírt app, vannak kis bugok, de még így is mérföldekkel az Igo előtt jár :)

(#7641) Balázs1986 válasza Rotate (#7640) üzenetére


Balázs1986
addikt

Nálam is ronda volt, ezért emlegettem itt orrba-szájba a Motonav-ot helyette, amikor kérdezték, feltegyék-e a Primo-t. Az is Igo, hivatalosan kiadva Motorola-ra, és normálisan néz ki :)
Természetesen megy a többi Igo-hoz való térképpel / hanggal. De majd lehet, kipróbálom én is az Aura 3.0-át :D

(#7642) Iomega válasza Rotate (#7640) üzenetére


Iomega
őstag

Szomorú ezt olvasni, :(( hogy ilyen gyenge az Igo jelen pill.-ban. Muszáj nekik arra törekedni, hogy jól használható legyen Androidon is, mert ez a jelen és jövő szerintem. Nem igazán :N csak a Win.-re kellene összpontosítani.

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#7643) Rotate válasza Iomega (#7642) üzenetére


Rotate
veterán

Egyébként volt dolgom winmo-s Igo-val, ég és föld a különbség...

(#7644) Iomega válasza Rotate (#7643) üzenetére


Iomega
őstag

Videó formátumokkal megbirkózik gond nélkül? Valaki írta korábban, hogy a h264 -es tömörítésű videókat nem játsza le. El nem hiszem.

[ Szerkesztve ]

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#7645) dergander


dergander
addikt

Sziasztok,nemtudom irtak-e már ilyen hibát,de megkérdem...szóval 1.5 hete vettem a p990-esem eddig minden rendbe volt ,ha ügyvesszük volt 1x h töltött reggelig befagyott a töltés jelzö de attól feltöltötte....szóval nem terem a témát tegnap lett a képernyö bal felsö sarkától kicsit nem messze egy pixel pontocska ami igy annyira nemlátszik csak este meg video nézés közbe,gondolom ez nem tünik el vinni kell a szervizbe,nos a telenor aztmonta 2 hét ha náluk adom be de ha a Samsung szervizbe akkor ott megnézik,elvileg ki is cserélig,hát nemtudom,várjak vele hátha elmúlik az az 1 pixel pont vagy az hiba érték?

(#7646) Oberthur válasza dergander (#7645) üzenetére


Oberthur
tag

Szerintem ne a Samsung szervizbe vidd az LG-nél jobban fognak örülni neki! :)

Oberthur (HP 15.2/8GB/240GB SSD + Oneplus 6T + Gear Fit 2 + XBOX One S)

(#7647) dergander


dergander
addikt

de egyhelyen van a kettő,az LG ügyfélszolgálat is megmonta,de itt most nem ezen van a hangsúly hanem a hibán volt-e valakinek hasonló?

(#7648) derrik válasza Rotate (#7640) üzenetére


derrik
őstag

Egy gyakorlati tapasztalattal megtoldanám azért.........
A hely : Románia belseje, település !
Használt GPS program : Aura: /szerinte a semmi közepén vagyunk a nagy zöldségbe ! :)/
Motonav: /utca, házszám van ! :)) /igaz nincs közösség, időjárás és
stb/

(#7649) Rotate válasza Iomega (#7644) üzenetére


Rotate
veterán

Hülyeség, az erősebb kódolású hd-s mkv-t nem szereti, minden más tökéletesen fut :)

derrik:

Szerencsére nem járok Romániába, eddig nekem még a kis szar szlovák hegyi fallvak is mentek :) nyilván akkor aki sokat jár Romániába annak nem ideális :)

(#7650) Iomega válasza Rotate (#7649) üzenetére


Iomega
őstag

Az a baj, hogy a legtöbb videó az mkv-ba van tömörítve. Ha mondjuk egy 720p mkv-s filmet , ami 1,5-2 gb-s terjedelmű, azt nem igazán viszi már? Egyébként ez az LG Op. 2x-nek a hibája, vagy ez más androidos telefonnál is előjön?

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.