Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8651) jooker82 válasza Rotate (#8650) üzenetére


jooker82
nagyúr

A 2.3.3,vagy a 2.3.4 fog jönni?? És mi az a leak??

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#8652) Rotate válasza jooker82 (#8651) üzenetére


Rotate
veterán

leak=kiszivárgott verzió... és már az előző leak is 2.3.4 volt, nem valószínű, hogy most meg hirtelen visszamennének 2.3.3-ra :) remélhetőleg az új verzióban már benne lesz az új UI, erre vagyok a legkiváncsibb az új v20b-vel kapcsolatban :)

[ Szerkesztve ]

(#8653) Eli577 válasza doddencs (#8634) üzenetére


Eli577
senior tag

Én pont ennyiért vettem itt. :D

(#8654) Tutu7030 válasza Rotate (#8652) üzenetére


Tutu7030
veterán

Én meg arra, hogy ugyanúgy(mint a 2.3.4 miui alatt) lesznek e olyan, 2.2 alatt jól működő alkakmazások(imediashare, egy-két tegra game),amik nem fognak elindulni.

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#8655) Rotate válasza Tutu7030 (#8654) üzenetére


Rotate
veterán

az sem azért nem megy sztem mert 2.3, hanem azért mert CM7 alapú, és a CM7-nél voltak ilyen gondok... nem hinném hogy gyári ROM-okon is vannak ilyen gondok...

(#8656) derrik válasza Tutu7030 (#8654) üzenetére


derrik
őstag

SGS-en is volt olyan ami GB-alatt nem indult........

(#8657) Feci40 válasza peter_27 (#8648) üzenetére


Feci40
tag

Köszi a linket így már gyorsan le is jött :) :DD

(#8658) Rotate válasza derrik (#8656) üzenetére


Rotate
veterán

hivatalos 2.3 vagy CM?

(#8659) fuzzyka válasza Rotate (#8658) üzenetére


fuzzyka
tag

Hellósztok!

Aki az új v10d-t használja annak is ilyen burtális 56%-os Lg Home használatot ír az akkur használatnál!! Az az érdekes h ez az lg home eddig nem is volt ott...Meg különben is Go Launchert használok vagy ez nem összefüggő dolog????

Üdv

(#8660) Rotate válasza fuzzyka (#8659) üzenetére


Rotate
veterán

passzolom, nem szoktam figyelgetni... miért nagyon merül?

(#8661) fuzzyka válasza Rotate (#8660) üzenetére


fuzzyka
tag

Hát nem olyan gáz mert reggel nyolc óta 70%ra ment le, volt 30perc beszélgetés megy kétszer írtam fórumra róla meg reggel 3 perc wifi :)! Ennyi! Jobbra számítottam egy kicsit mondjuk nem csináltam battery wipe-ot?

Kellene?

(#8662) Rotate válasza fuzzyka (#8661) üzenetére


Rotate
veterán

érdekes... nekem mondjuk most reggel óta 87%-ra ment le, volt 5-10 perc hívás, meg reggel egy kis twitter tweetcasterrel... ha kicsit többet használom nekem is jobban merült volna...

hagyd azért még rajta, lehet fog még ez javulni... egyébként más gond nincs?

(#8663) derrik válasza fuzzyka (#8659) üzenetére


derrik
őstag

az LG Home attól még fut.....csak háttérben, mert ami a system/app mappában van az betöltődik. És a te launcher alkalmazásod is megzabál vagy 5-7 %-ot. Legkevesebbet az tapasztalatom szerint a Zeam fogyaszt 3-5%......
Amúgy az egész akkuhasználat gagyi.....nem igazán azt mutatja ami van még ha frissítve is van mert kilőtt app-ok fogyasztása is benne ragad. Az össz. üzemidőt figyeld a többivel ne terheld a szívedet.....felesleges :) Ez is csak egy Androidos baromság bele sem tettem volna ezt az alkalmazást. Akkor sz User nyugodtan lenne.......

(#8664) derrik válasza Rotate (#8658) üzenetére


derrik
őstag

hivatalos......

(#8665) derrik


derrik
őstag

apropó........ha valaki tud Optimus Black tulajt !!! A system/app mappát kimásolhatná, és egy linket dobhatna reá :)))

(#8666) jooker82 válasza derrik (#8665) üzenetére


jooker82
nagyúr

a topicjába van pár... :D

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#8667) fuzzyka válasza Rotate (#8662) üzenetére


fuzzyka
tag

hát jólvan türelmes leszek!! Egyébként annyira nem nyomkodtam még de semmilyen hibát nem tapasztaltam,nekem a hangminőség is megfelelő nem torzít meg semmi egyéb...
Szal fasza csak reméltem kicsit jobb lesz az üzemidő (mert régen v10cvel és egész napos szinkronnal jobban bírta...)de még hátha javul...

(#8668) fuzzyka válasza derrik (#8663) üzenetére


fuzzyka
tag

Igyekszem feldolgozni, köszönöm a nyugtatást :D:D:D:D!!!

(#8669) bumbi84


bumbi84
csendes tag

Na ez a smartflashes v10d euro open úgy tűnik nálam bejött. Mondjuk nem akarok elkiabálni semmit, de eddig mindig jól jelezte az akkutöltöttséget (az előző romnál gyakran megállt egy szinten és csak a restart segített), és spontán merülés sem volt. A menü mintha gyorsabban/folyamatosabban pörögne, viszont a Quadrant-ban most jó 200 ponttal kevesebb az eredmény, mint régen (2600-2700 helyett 2400-2500). A régi rom elcseszett magyarításait is kijavították :) (a space billentyű most már szóköz és nem szókóz, wireless beállítások helyett meg már vezetéknélküli beállítások vannak). Fogyasztás terén én nem tapasztaltam érdemi javulást, legalábbis intenzív használatkor. Talán mintha standby módban egy kicsit csökkent volna a fogyasztás (a múlt éjjeli 12 óra alvás után ma délben még mindig 100%-on volt az akku). Mondjuk én repülős módba rakom ilyenkor és mindent kikapcsolok, amit csak lehet (wifi, adatkapcsolat, szenzor, bluetooth, gps, a biztonság kedvéért még az adatküldés/fogadást is a szinkronizálásnál).

(#8670) Eli577


Eli577
senior tag

Hellow! Ismét remek kérdéssel zaklatlak benneteket. Modaco FR19 Fear Edition-t szeretnék lecserélni Smartflash-sel v10d-re. Az a kérdés, hogy kell-e fájlrendszert konvertálnom, vagy csak simán toljam a Smartflash-t? Köszi. :F

(#8671) Rotate válasza Eli577 (#8670) üzenetére


Rotate
veterán

hát biztos ami biztos tolhatsz egy ext4 to ext3 konvertálást, baj nem lehet belőle, és csak 2 perc... aztán meg csak ráflashelsz :)

(#8672) tome.jr válasza Eli577 (#8670) üzenetére


tome.jr
addikt

Hüleséget írtam :) A smartflash elvégzi a konvertálást így nem kell azt külön megcsinálni

[ Szerkesztve ]

(#8673) no1r


no1r
őstag

sziasztok!

kb. két hete vagyok tulajdonosa egy ilyen készüléknek. szorgalmasan olvasgatom a fórumot, sikeresen fel is tettem a v10d kdz-t updaterrel. nagyon tetszik a telefon, gyors és igazából én egyetlen hibát sem tapasztaltam a másoknál fellelhetőek közül.
kivéve egyet. nem teljesen szabályos, de körül belülre belőhető, 2-3 naponta egyszer megfagy. ilyenkor mindig megpróbálom újraindítani, viszont csak egyszer sikerült eddig, de azután is újra fagyott... ilyenkor akksi ki-be és megint működik vele 2-3napot.
ez a gyári v10c-vel is megvolt, és most a v10d-nél is előjött... van valakinek ötlete hogy mi lehet ez? igazából nem zavarna annyira a dolog ha nem kellene minden esetben levenni a hátlapot és akksi ki-be dolgot megjátszanom. hardveres hiba lenne ez? nem nagyon van kedvem szervízbe küldözgetni...

előre is kösz a válaszokat!

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#8674) Rotate válasza no1r (#8673) üzenetére


Rotate
veterán

2-3 nap után nekem is elkezd lassabb lenni, de meg nem fagyott... talán egyszer régen, az első romokkal... és restart után megint gyors... de ez a megfagyás, így szarul hangzik...

(#8675) Rotate


Rotate
veterán

ha valakinek kéne egy Google Music meghívó, van egy felesleges, éjfélig jelentkezhettek érte, az kapja, akit a random generátor kidob :) ha csak egy ember jelentkezik, akkor az övé :)

(#8676) tome.jr


tome.jr
addikt

Ma olyat csinált a drágaság, hogy full térerőn feküdt mellettem az asztalon és folyamatosan kaptam az sms-eket, hogy ez és ez keresett de nem voltam elérhető. Megcsörgettem magam másik telefonról és valóban azt mondta be, hogy jelenleg nem vagyok elérhető. Restart után ismét kijelezte a hívásokat.

[ Szerkesztve ]

(#8677) Eli577 válasza tome.jr (#8676) üzenetére


Eli577
senior tag

Tehát akkor a Smartflash automatikusan csinál re-partition-t, ha jól értem?

(#8678) Eli577


Eli577
senior tag

Bocs a tudatlanságomért, de Galaxy S-ről jövök és nyilván nem minden ugyanúgy működik. :DDD

(#8679) Rotate válasza Eli577 (#8678) üzenetére


Rotate
veterán

nincs gond, és igen akkor nyugodtan mehet rá smartflashel a v10d :)

(#8680) tome.jr válasza Eli577 (#8677) üzenetére


tome.jr
addikt

Itt ilyen nincs ha jól tudom. A smartflash gyakorlatilag lenulláz mindent a belső SD kártyáról és a csontra gyalult rendszer helyére felhúz egy szűz gyári romot alapbeállításokkal.

[ Szerkesztve ]

(#8681) no1r válasza Rotate (#8674) üzenetére


no1r
őstag

hm... akkor szervízt javasolsz?

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#8682) Rotate válasza no1r (#8681) üzenetére


Rotate
veterán

hát nem tudom... mindenesetre nem lehet jó, hogy mindig megfagy... lehet valami hardveres gond lesz ott, főleg, hogy eddig is csinálta, és most is... romtól függetlenül...

(#8683) Tesztelo.hu válasza tome.jr (#8676) üzenetére


Tesztelo.hu
senior tag

Ez azért elég érdekes hibajelenség, mert ezek szerint a mobilhálón volt, mert az SMS-eket megkaptad, kicsörögni meg mégsem csörgött ki...

(#8684) tome.jr válasza Tesztelo.hu (#8683) üzenetére


tome.jr
addikt

Ez még mindig a jobbik eset, legalább kaptam értesítést, hogy volt hívásom. Most azt csinálom, hogy napjában többször megcsörgetem magam a másik telefonról :)

[ Szerkesztve ]

(#8685) Eli577 válasza tome.jr (#8684) üzenetére


Eli577
senior tag

Öcsémnek is O2X-e van, ő Telenoros, én pedig T-mobile-os. Neki voltak hasonló rossz tapasztalatai a hívások / nem fogadott hívások terén, nekem még nem jelezte senki, hogy ilyen történt volna. Nem lehet, hogy ez az átok főleg a Telenorosokat sújtja? :Y

(#8686) tome.jr válasza Eli577 (#8685) üzenetére


tome.jr
addikt

Az a probléma, hogy teljesen biztosan nem lehet kiszűrni, hogy ez most a telefon vagy a Telenor hibája volt.

Ja és most derült ki a tegnapi nappal kapcsolatban egy kis grátisz, a telefon megint önállósította magát a zsebemben. Egy bejövő hívást felvett majd azonnal meg is szakította és 2 perc után visszahívta a számot. Ma kérdezték kollégáim, hogy ugye ezt nem szándékosan csináltam :)

(#8687) cozyka


cozyka
csendes tag

Csaó. Gondolkozok egy LG 2X-ben, csak nem tudom, hogy még mindig van-e vele ez a fagyásos probléma, illetve mennyire modolható, a gyorsaság, ezek érdekelnének. A másik választás az a Samsung GALAXY S lenne. (Xperia PLAY-ben is gondolkoztam, de nem jutottam ott semmire, az is bejön) Első android-os teló lenne, igazándiból kihasználom a funkciókat, kivéve talán a gps-et. Eddig egy samsung wave-m volt, amit eladtam a nagyfaternak :DDD

(#8688) dergander


dergander
addikt

Szerintem nagyon bitang lesz a 2.3.4 rendszere,galaxy 2 ide vagy oda ennek a 3d teljesitménye 2x akkora lehet az új rendszerrel

(#8689) dergander


dergander
addikt

és ezzel a PSPnek befellegzett ;]

(#8690) Eli577 válasza cozyka (#8687) üzenetére


Eli577
senior tag

Szevasz! Tudom ajánlani O2X-et, mondjuk van egy eladó SGS-em éppen, nézz rá, hátha érdekel.
http://hardverapro.hu/apro/samsung_i9000_galaxy_s_8_gb_kartyafuggetlen_telefo_2/hsz_1-50.html

(#8691) cozyka


cozyka
csendes tag

Kösz, nem érdekel. Inkább újat akarok majd venni. A véleményetek meg továbbra is érdekelne.

(#8692) wolruf válasza cozyka (#8691) üzenetére


wolruf
őstag

Véleményem továbbra is az, mint amit a többi érdeklődőnek írtam :)
Az új, gyári szoftverrel (v10d) bármilyen húzás vagy mókolás nélkül remekül működik. Ha nem mindenáron akarsz moddolni, hanem egy JÓL HASZNÁLHATÓ majdnem alapszoftverers Androidos telefont akarsz, akkor ezt javaslom. Nekem Milestone volt, kollégáim HTC Legend, SGS, SE Neo és Arc telcsiket használnak, nekem eddig ez jött be jobban. A forma is jobb, kézreállóbb (szerintem), és működésre is remek.
A többiek meg majd írnak a custom romokról :)

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#8693) cozyka


cozyka
csendes tag

Csaó. Gondolkozok egy LG 2X-ben, csak nem tudom, hogy még mindig van-e vele ez a fagyásos probléma, illetve mennyire modolható, a gyorsaság, ezek érdekelnének. A másik választás az a Samsung GALAXY S lenne. (Xperia PLAY-ben is gondolkoztam, de nem jutottam ott semmire, az is bejön) Első android-os teló lenne, igazándiból kihasználom a funkciókat, kivéve talán a gps-et. Eddig egy samsung wave-m volt, amit eladtam a nagyfaternak :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8694) kun0203 válasza cozyka (#8693) üzenetére


kun0203
tag

Ezt már egyszer leírtad. Szerintem megéri megvenni, a v10d-vel pedig semmi hibája sincs és mint a legtöbb androidos teló ez is bővelkedik custom romokban és kernelekben. Kedvedre mókolhatsz a telefonnal ha van hozzá kedved és időd.

(#8695) cozyka válasza kun0203 (#8694) üzenetére


cozyka
csendes tag

Igen, tudom, hogy leírtam, csak nem érkezett annyi válasz, amennyire számítottam. Btw, aki még tudna érvelni, hogy melyiket vegyem meg, az csak mondja:). Az eddigiek, amik szóba jöttek: SE Neo, SE XP PLAY, SG S, LG 2X, illtve a HTC-ket csak nézegettem. Arról nem tudok sokat sajnos.

(#8696) Eli577 válasza cozyka (#8695) üzenetére


Eli577
senior tag

Ezen alternatívák mellett mindenképpen az O2X. Az SE-k nem valami nagy számok szerintem, hardverben, videó/fotóminőségben nem veszik fel a versenyt. Hasonló kaliberű HTC-t ebben az árszegmensben nem találsz. Az SGS egy jó telefon, de ha 10 ezerrel többért megkapod az O2X-et (márpedig most így állunk nagyjából), akkor mindenképpen az LG. Elképzelhető amúgy, hogy az elkövetkező 1-2 hétben én megválok hőn szeretett saját O2X-emtől (SGS2-re fáj a fogam).

(#8697) kun0203 válasza Eli577 (#8696) üzenetére


kun0203
tag

Szerintem pedig az új sony-k elég innovatívak elég csak a bravia engine-re gondolni vagy a timescape-re. A play a maga nemében pedig egyedülálló készülék. A galaxy S meg egy lélektelen korrekt iparosmunka és semmivel sem nyújt többet egy samsung wave-nél a rendszerén kívül. Pár dologban pedig visszalépés is pl: fotóminőség, vaku, üzemidő, anyaghasználat, kinézet.
cozyka: Szerintem tehát vagy sony-t vegyél vagy az lg-t és ha van felesleges pénzed akkor ott a galaxy s2.

[ Szerkesztve ]

(#8698) cozyka válasza Eli577 (#8696) üzenetére


cozyka
csendes tag

85k forint most az xxlgms-ben.

(#8699) Eli577 válasza kun0203 (#8697) üzenetére


Eli577
senior tag

Hát, szerintem az SE Play az tipikusan egy olyan készülék, ami semmire sem jó. Telefonnak vastag, játékgépnek kicsi a kijelző, körülményes kezelni, ja és a játékokból lehet, hogy van olyan, ami csak arra van, de lehet azokat bőven pótolni más játékkal is.

(#8700) Balázs1986 válasza cozyka (#8695) üzenetére


Balázs1986
addikt

Az alábbiak közül szerintem SE Neo, vagy O2x. A HTC-k közül nem tudom miket néztél, ezért nem mondok semmit :)

dergander: 2x akkora? :Y Szeretnénk mi azt... :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.