Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10351) DM-Fan válasza nokia párti (#10346) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Jópár játék támogatja a kontroller mozgásérzékelős giro-funkcióját: Uncharted, Mirror's Edge, Ragdoll Kung-Fu, Little Big Planet, Mortal Kombat vs. DC Universe, stb.

Sőt! Vannak olyan mini-játékok, amelyek kezelésére semmi mást nem kell használni, mint a kontrollert billegtetni. Ilyen például a Store-ból letölthető Super Rub-a-Dub, ahol gumikacsákat kell beterelgetni a lefolyóba úgy, hogy a medencét billegteted. A medence a kontroller mozgatását követve billeg. Nagyon jól működik. Egy 5 pályát tartalmazó verzió ingyen letölthető a Store-ból, próbáljátok ki, nagyon szórakoztató!

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#10352) Siera


Siera
senior tag

Nekem legjobban a Motorstrom mozgásérzékelős része tetszik,mert ez nem csak csilli-villi hanem hasznos.Elég durva pontossággal lehet használni kormányként...

(#10353) nokia párti válasza DM-Fan (#10351) üzenetére


nokia párti
őstag

Tudom nem ide illik,de az xbox 360-nak van ilyen funkciója, mint a ps3-nak, hogy mozgásérzékelős a joystickja?

(#10354) Siera


Siera
senior tag

Szerintem google a barátod,és keress xbox fórumot :D

(#10355) AXisBOLD válasza nokia párti (#10353) üzenetére


AXisBOLD
addikt

NO!

DM-Fan: ezt a kácsás cuccot leszedem :R

[ Szerkesztve ]

Aurea mediocritas

(#10356) DiVaD válasza AXisBOLD (#10355) üzenetére


DiVaD
senior tag

A rub-o-dub vagy micsudi az nagyon nagy. :D
Igaz néha elkapott hála neki az "idegroham", tegyük hozzá. :D

(#10357) Siera


Siera
senior tag

Gyerekek!

Épp azon filózom,hogy megrendeljem-e az egyik konzolboltból 12ért(kiszállítással együtt,ha előrendeled.Megjelenés után +1000HUF) a Gow Collectiont.Szerintetek mennyi idő alatt megy le az ára 10ezerre,vagy az alá?

(#10358) MrPG8 válasza Siera (#10357) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Hát én megjelenés után 1-2héttel vettem 10-ért Uncharted 2őt!

(#10359) qwerty23


qwerty23
csendes tag

Én speciel nem csípem a mozgásérzékelős dolgokat, talán az egyetlen kivétel az LBP-s bólogatás :K

A kacsásat DiVaD tanácsára kipróbáltam, 2 perc után ment is a kukába ;)
A RagDoll Kung-Fu-t anno akkor töltöttem le, amikor pár napig ingyenes volt a Store-on, szvsz önmagában is borzasztó játék lett, és az ide-oda rángatós ugribugri csak rontott rajta.

Mozgásérzékelő van még az NBA 08-ban is (gondolom az újabbakban is, de nekem csak ez van meg), büntetődobásnál lehet igénybe venni, valamint a Dark Sector-ban is jól jöhet: ha a faszival eldobod azt a bigyulát, egy gombnyomásra átválthatsz slow motion-re, és akkor a controller ide-odadöntésével tudod irányítani. Utóbbit lásd itt: [link]

(#10360) Siera válasza MrPG8 (#10358) üzenetére


Siera
senior tag

használtan gondolom?
mert így lényegében 11+posta...szal nem angy a különbség...

(#10361) qwerty23 válasza Siera (#10360) üzenetére


qwerty23
csendes tag

Megjelenéskor játékot venni, hát... :DDD
Szerintem 2-3 hét.

(#10362) Siera válasza Siera (#10360) üzenetére


Siera
senior tag

ja és full bontatlan,és benne van a gow3 demo key

ez a kérdésem,hogy szerintetek mennyivel fog lemenni? azt is érdemes figyelembe venni,hogy a hivatalos megjelenés Európában csak 2010 xx xx,ezáltal csak ekvés boltban lesz kapható.Konkrétan én 2ről,azaz kettőröl tudok,ezért gyanítom,hogy sokan fognak innen vásárolni,ezért nem kell,hogy csökkentsék,vagy nem tudom :(

[ Szerkesztve ]

(#10363) MrPG8 válasza Siera (#10362) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Hát ha viszont újonan akarod, akkor ha ebayen veszed, akkor is 1-2 hónap ameddig 10k lesz.... :)

(#10364) qwerty23 válasza Siera (#10362) üzenetére


qwerty23
csendes tag

Szerintem a hardcore arcoktól 1000-1500 FT-tal olcsóbban megkapod pár héttel a megjelenés után. Érdemes megnézni mondjuk a Batman - AA-t: augusztus 25-én jelent meg, 2 hónap után 8-9 alatt még nem nagyon találni (egyszer láttam 7,5k-ért), de érthető, mert népszerű játék.

A kérdés az, hogy neked mennyit ér meg egy játék. Én elvből nem adnék 12k-t egy címért, mert így is van még mit pótolni, ennyi pénzért meg legalább 2 szuper játékot ki lehet lőni, de ha nagyon akarnék, talán még 3 is összejönne: mondjuk egy Dead Space / Mirror's Edge / Uncharted trió meglenne 12-13-ból.

Eddig az egyedüli kivétel a Resident Evil 5 volt, azért a megjelenés után, atom másnaposan rohantam a világ végére, és a mai napig nem bántam meg, dehát akkor már haverral 100000x kipörgettük a demót co-opban, és az RE sorozattal úgyis elfogult vagyok :DDD

(#10365) Siera válasza qwerty23 (#10364) üzenetére


Siera
senior tag

a gowval meg én.PSPs verzsőt 5x toltam végig.Ps2n a 2t 1x,az 1et pedig 0x ,tehát van mit pótolni,főleg,hogy mostmár csak 1 80gbos ps3am van...És én pedig a Gowval vagyok elfogult.Sajna nem sok játék tud lekötni.Most 1 kezem meg tudnám számolni azokat a játékokat amiket meg szándékozok venni az elkövetkezendő 1.5évben...

(#10366) DM-Fan válasza qwerty23 (#10359) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Micsodaaa? RagDoll Kung-Fu borzasztó? Az egyik legkiválóbb cím a Store-on. Anno én is ingyen töltöttem le, pár napig le lehetett, most is fent van, csak már fizetős. Szenzációs játék. Vagy 10 különböző játékot kapsz egy játékban, hihetetlen dolgokat lehet művelni vele. Én 100%-ra kipörgettem, a végén már reflexből nyomtam a flying kick-eket, egymás után 5-öt is akár, olyan kombószázalékom volt, hogy ihaj. Persze ha neked nem jön be a fighting game, akkor ezen kár is morfondírozni, de műfajában etalon. Az meg, ahogy a kontroller mozgásérzékelőjét kihasználja, az szenzációs. Egy erőteljesen oldalra rántással tudsz flying kick-ezni, finomabb mozgásokra megint máshogy reagál, lefordított kontrollerre meditál és energiát nyer vissza. Szóval szerintem über, és nagyon szórakoztató, néha könnyesre röhögtem magam. Ráadásul abszolút Little Big Planet style ezekkel a fejnehéz karakterekkel. Én mindenkinek csak ajánlom, aki rajon valamelyest a keleti küzdősportokért és a verekedős játékokért. Humoros kis game.

Get Moded!

(#10367) Sakab


Sakab
senior tag

Sziasztok megtudnátok mondani h jelenleg hol kaphatok ujjonnan 80as duci ps-t?Konzolvilágnak irtam de azt mondták h nekik már nincs és nem is tudja h lesz e már :F
Vagy esetleg garis használt is jólenne :B

(#10368) Siera válasza Sakab (#10367) üzenetére


Siera
senior tag

újat kb sehol!max néhány nafyáruházban.

Hazbáltért meg nézdd az aprókat ph-n! ;)

(#10369) MrPG8 válasza DM-Fan (#10366) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Nekem például nagyon nem tetszett. Kifejezetten idegesített... Szal nekem egyáltalán nem jött be.... De attól még biztos jó :DDD

(#10370) DiVaD válasza MrPG8 (#10369) üzenetére


DiVaD
senior tag

A ragdoll psen nekem se jött át (igaz csak a demót próbáltam), de ízlések és pofonok. :)
Igaz Én storeból a Worms-t is megvettem..nem hiszem, hogy itt valakinek is meglenne.:D De nekem attól még bejön. :K

(#10371) k. válasza Sakab (#10367) üzenetére


k.
őstag

Electro Word, aréna pláza.Van nekik 5-6 db 85e/db áron(vagy 80 fene se tudja már...)

(#10372) dni


dni
őstag

Sziasztok!

Elképzelhető, h megválok a PS3-amtól. Szerintetek mennyit érhet, mennyiért tudom eladni?
40Gb-os kb. egy éves, gari sztem már nincs rá, de ennek még utánanézek. Doboz (GTA), minden tartozék. Megkímélt állapot, leginkább BD-ket néztünk rajta.
1+1 Rezgős kontroller.
GT5P, Grid, Burnout Paradise

Válaszaitokat előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#10373) Sakab válasza dni (#10372) üzenetére


Sakab
senior tag

40gigásak véleményem szerint játék nélkül 45-50ig mennek.bár már láttam expresen 80ast 27ért meg 40es 90ért a vaterán szóval...megkell próbálni :C :C

(#10374) f27


f27
aktív tag

urak nézzétek el nekem ezt,de van nálam egy gyögyszem ami egyedűlálló!
ha érdekel valakit egy nemlétező 160Gb KRÓM előlapos gép sikítson privibe! :DD :DDD

(#10375) f27


f27
aktív tag

urak hogyan tudok belépni egy másik gépen a saját felhasználoi nevemmel? sehogysem akarja az igazságot :O

(#10376) f27 válasza f27 (#10375) üzenetére


f27
aktív tag

megoldottam! amég az egyik gépen nem törőltem totál a felhasználoi nevem,addig azt írta hogy ezt a felhasználoi nevet már tartalmazza egy gép! addig nem használhatom amég meg nem szütetem,vagy nem csinálok másikat!
kitörőltem és már be is tudtam lépni egy másik gépen is!
mielőtt valakinek befutna a fejébe ,nem volt bekapcsolva a másik gép és nem is volt bejelentkezve az a felhasználói nevem miközbe probálkoztam! :DD :R

(#10377) jookomak


jookomak
őstag

Gow collectiont sztem amerikai amazonról érné meg a legjobban megrendelni. szállítással együtt is olcsóbban jön ki, mintha itthon megveszed. 7500 kontra 11.990. (vám, áfa nincs rá, nem éri el az értékhatárt)

(#10378) qwerty23 válasza jookomak (#10377) üzenetére


qwerty23
csendes tag

Csak könyvet, CD-t, DVD-t és VHS-t küldenek határon kívülre :(

(#10379) Siera válasza qwerty23 (#10378) üzenetére


Siera
senior tag

ez érdekes.Nem hiszem,hogy a BR is kívülesne ezen...Max Supportot megkérdeni,vagy nem tudom

(#10380) qwerty23 válasza Siera (#10379) üzenetére


qwerty23
csendes tag

Bocs, a blu-ray film is OK. Játékoknál már a rendelés elején kiírja, hogy erre a címre nem tudja küldeni, úgyhogy vagy változtass címet, vagy fakjú.

(#10381) Siera


Siera
senior tag

This item cannot be shipped to the address you selected. (Learn more.) You may either change the shipping address or remove the item by clicking Delete.

:(
akkor valami más ötlet?

(#10382) csimpi1


csimpi1
tag

T. Hölgyek és Urak!
Éppen most vagyok regisztálófélben a Store-ra. Az elején milyen ID emailcímet kér?

" Az élet full színpompa, de semmit sem ér kb., az EKG-m szinkópa, amikor beverek 4 kávét 2 rummal szinkronba' "

(#10383) csimpi1 válasza csimpi1 (#10382) üzenetére


csimpi1
tag

Jó erre az általában használt citromailes címem is?

" Az élet full színpompa, de semmit sem ér kb., az EKG-m szinkópa, amikor beverek 4 kávét 2 rummal szinkronba' "

(#10384) PhoenixK válasza csimpi1 (#10383) üzenetére


PhoenixK
őstag

Jó. Oyan címet adsz meg neki, amilyet akarsz, a lényeg, hogy hozzá tudj férni...

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#10385) csimpi1 válasza PhoenixK (#10384) üzenetére


csimpi1
tag

Köszönöm a segítségedet, sikerült a regisztrálás! Még azt szeretném kérdezni, hogy most már a meglévő netkapcsolattal hogyan tudok mondjuk egy Fifa focimeccset online játszani valakivel? Csak beteszem a játékot és választom az online módot és kész?

" Az élet full színpompa, de semmit sem ér kb., az EKG-m szinkópa, amikor beverek 4 kávét 2 rummal szinkronba' "

(#10386) jookomak válasza Siera (#10381) üzenetére


jookomak
őstag

amazon monnyon le. ha ismerőssel beküldetem kanadából, akkor 10 rugóra jön ki. így már lehet nem éri meg nyűglődni.

német amazonon is egyébként nov 17-et írnak megjelenésre. európába nem később jön?

(#10387) Siera válasza jookomak (#10386) üzenetére


Siera
senior tag

de

(#10388) PhoenixK


PhoenixK
őstag

Most nézem, végre felkerült a #1 update!

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#10389) Siera válasza PhoenixK (#10388) üzenetére


Siera
senior tag

valóban! Nem is tudtam,hogy háromféle logó volt/van :B

német amazon meg tényleg "monnyon le" ,mert 45 euróért vesztegetik a gow kolleksönt...

[ Szerkesztve ]

(#10390) AXisBOLD válasza PhoenixK (#10388) üzenetére


AXisBOLD
addikt

fasza lett! köszönjük. így kerek, most már komolyan lehet venni ezt a topikot is.

most jut eszembe 40(80)GB-osból kétféle van. amit csak a hátulja árul el. egy ilyen kép is mehetne legközelebb, meg egy kis leírás róla. bocs hogy most mondom :B.

Aurea mediocritas

(#10391) PhoenixK válasza AXisBOLD (#10390) üzenetére


PhoenixK
őstag

Sajnos (f27 elmondása alapján) eléggé sok verzió van, ezért csak a főbb verziókra tértem ki. Így is kicsit meghízott az Egyeske!

szerk.: HEJesírás :B

[ Szerkesztve ]

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#10392) AXisBOLD válasza PhoenixK (#10391) üzenetére


AXisBOLD
addikt

ok, akkor ez tárgytalan.

következő LBP party mikor lesz? már én is nevezek, ha a wifi jelem is úgy akarja :))

[ Szerkesztve ]

Aurea mediocritas

(#10393) qwerty23 válasza AXisBOLD (#10392) üzenetére


qwerty23
csendes tag

Tőlem bármikor, akár még ma este is...

DiVaD? Siera?

(#10394) Gebriel válasza PhoenixK (#10388) üzenetére


Gebriel
veterán

Respect :))

(#10395) f27 válasza PhoenixK (#10391) üzenetére


f27
aktív tag

van néhány ez igaz de anyit kilehet nyomatni hogy a régebbi verziós dualfejes és a hátulján a táp és a csatik között van kb 10cm hézag! meg a régebbi verziósoknak 80% alergiás a 40Gb verziónál nagyobb HDD-re

énis felkerűlhetek az egyeske lapra mint okoska? :B :DDD :C :R

(#10396) PhoenixK válasza f27 (#10395) üzenetére


PhoenixK
őstag

Még meglátjuk :D

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#10397) Siera válasza qwerty23 (#10393) üzenetére


Siera
senior tag

Bocs de ma előadást kell csinálnom infóból,de holnap belefér :))

Amúgy megsúgom,az érdeklődőknek,hogy Playstation Communityn van 1 kedves emberke,aki megadja az acc mail címét és kódját,hogy le tudják tölteni mások is a god of war 3 demót.Nekem is csorog lefelé :DDD

(#10398) Sundesz válasza Siera (#10397) üzenetére


Sundesz
őstag

Hú, ki az? Engem is érdekelne a demo, esetleg privátban cseppenhetne több infó az illetőről. :DDD

Hörcsög Powa'

(#10399) AXisBOLD válasza qwerty23 (#10393) üzenetére


AXisBOLD
addikt

bocs, ma nekem se jó, meg a hétvégén vizsgázok, szal max vasárnap.

f27: "régebbi verziósoknak 80% alergiás a 40Gb verziónál nagyobb HDD-re", gondolom ezzel azt akarod mondani, hogy: a régebbi verziós 40GB-os gépek, nem szeretik a 40GB-bál nagyobb vinyókat... :F. Eddig csak építő jellegű értékes hozzászólásod volt és nem akarlak megbántani, de egy kicsit figyelhetnél a fogalmazásra, mert félreérthető vagy :R. köszi :)

Aurea mediocritas

(#10400) Siera válasza Sundesz (#10398) üzenetére


Siera
senior tag

Mindenkinek egészségére :D 2600MB-s a demó,tehát ne kevés idő alatt jön le.Én is csak holnap tudom kipróbálni sztem

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.