Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10851) Misike válasza BaliJack (#10848) üzenetére


Misike
tag

Nem az a baj, hogy nem lehet megoldani, hanem az, hogy munkás.
Konvertáljak vobra, ami elvileg gyors, de felirattal már brutál lassú,bukok hangsávot, majd az egészet daraboljam fel. Miért nem lehet 2009 végén támogatni az NTFS-t?
Azért viszem vissza holnap, mert még visszaveszik.
DVD lejátszáson elhiszem, hogy lehet javítani, mert elsőre kritikán aluli volt, de nem az a lényeg számomra.
Köszi mindenkinek a segítséget
Marad a HDTV Live és a pc
:)

[ Szerkesztve ]

(#10852) DM-Fan válasza Misike (#10843) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Hát, pedig szerintem sok dologban nincs igazad:

- a DVD-t ez is fölskálázza neked 1080p-re is akár, ezt a menüben be tudod állítani
- az NTFS támogatásának hiányáról többször is írtunk itt, ha rákeresel/rákérdezel, akkor erre a lékre nem futottál volna rá (egyébként nyilván nem véletlen, hogy nem támogatott, másolásvédelmi okai vannak - a PS3 Media Server sem hivatalos, a Sony által nem jóváhagyott megoldás).
- a PS3 Media Server (és nem center) program valóban nagyon jó és nem kell vezetékes hálózatnak lennie hozzá a lakásban és mégcsak kábelt sem kell húznod a gép és a PS3 közé, elég ha van egy wireless router-ed és a PC-ről (laptopról is akár) simán meg tudod osztani az 5-10-15-20 GB-os .mkv-idat is akár, mérettől függetlenül. Mindemellett még konvertálnod sem kell semmit és feliratot sem kell beleégetned semmibe, mert kezeli azt.
- nekem jelenleg is föl van másolva egy 6 gigás HD-rip a PS3 vinyójára, wireless hálózaton másoltam fel, egyszer nem szakadt meg másolás közben és nem is tartott vészesen sokáig átmásolni
- a BD filmek árával szerintem akkor is tisztában voltál, amikor megvetted a PS3-at, úgyhogy ez sem hiszem, hogy valós érv lenne.

Alapvetően a PS3 játékkonzol, de mellette hasznos média központ is, az elsődleges funkciója a játék, a felhasználók 95%-a emiatt veszi. Ha olvasod a fórumot, kérdezel, akkor nem érhetnek ilyen meglepetések. Ezen felül úgy érzem, hogy nem is mindent úgy csináltál, ahogy kellett volna, ezért nem is működött úgy, ahogy elvártad volna. Egyszer kell mindent rendesen beállítani és utána nincs vele munka.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#10853) Misike válasza DM-Fan (#10852) üzenetére


Misike
tag

De könyörgöm minek osszak a laptopról a ps-re, onnan meg a tv-re ha a laptopot közvetlenül is ráköthetném a tv-re? Haragszom én magamra?
Tegnap mondjuk te is elfelejtettél szólni az NTFS hiányáról a válaszodban, amikor kérdeztem itt a fórumban szóval hátrébb az agarakkal.
Egyébként semmi gond nincs holnap visszaveszik oszt jónapot.
:)

(#10854) DM-Fan válasza Misike (#10853) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Nem azért, de akkor meg mi a halálnak vettél PS3-at, ha egyébként van egy laptop-od, amit közvetlenül is ráköthetsz a TV-dre?

Ezen felül miért nem olvastad el az #1. HSZ-t, ahol leírtuk részletesen, hogy mennyire körülményes a HD-anyagok lejátszása és hogy alapvetően nem ez a fő funkció?

Miért is hátrébb az agarakkal? Nem is kérdeztél a fájlrendszerrel kapcsolatban semmit, csak azt, hogy lejátszik-e a PS3 külső vinyóról videófájlokat. Erre azt írtam, hogy le. Később magad is beismerted, hogy a fájlrendszerre nem kérdeztél rá. Egyébként számos alkalommal kitértünk rá itt a fórumon, hogy NTFS fájlrendszert nem támogat, csakhát ugye olvasni is kéne, meg használni a keresőt, de ugye ezt is elmondtuk már párszor.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#10855) PhoenixK válasza DM-Fan (#10854) üzenetére


PhoenixK
őstag

Najó, ez megy az első hsz-ba a következő körben!!!

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#10856) Misike válasza DM-Fan (#10854) üzenetére


Misike
tag

Érdekes más tudta venni a fáradságot, hogy leírja az NTFS hiányát, csak azt már későn olvastam. 1. HSZ-t is elolvastam.
Egyébként eszem ágában sincs tagadni, hogy hibáztam mert nem néztem utána alaposan. Sajnos hozzászoktam, hogy itt a PH-n korrekt segítséget kapok és nem nyegle egyszavas hozzászólásokkal intézik el az embert.
Mindegy így jártam, téged majd nem olvaslak ezek után azzal nagyot nem hibázhatok.
:)

[ Szerkesztve ]

(#10857) AXisBOLD válasza PhoenixK (#10855) üzenetére


AXisBOLD
addikt

melyik része? a "mi a halálnak vettél PS3-at"? :DDD

nike_: LBP, Uncharted 2, Grid :K, a sorrend mindegy. a Grid demó 3 pályás de már ronggyá játszottam, viszont a Shift nem jött be. LBP szórakoztató, vicces, aranyos, megható, de leginkább elképesztően ötletes. Uncharted első részéhez fogható játékkal meg nem találkoztam még és sokan azt mondják hogy a 2 se lett rosszabb.
tehát bármelyiket veszed jól jársz, azt kell eldöntened, hogy milyen játékélményre van szükséged.

Aurea mediocritas

(#10858) DM-Fan válasza Misike (#10856) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Egészségedre! Amúgy az 1. HSZ-hoz részben nekem is közöm van, bár azt sem olvastad, mint ahogy mást sem. A válaszom nem nyegle volt, hanem tárgyszerű, a kérdésre válaszoltam. Amúgy meg elegem van abból, hogy a legtöbben nem használják a keresőt és vakon kérdeznek, holott fórum alapelv, hogy előbb keresünk, utána kérdezünk és utána meg háborognak, ha valaki ezt szóvá teszi. Ezért nem írok le mindent hússzor és ezért szorítkozom tényleges választ adni. Ha megnézed, addig föl nem merült kérdésekre soha sem egyszavas válaszokat adok, kitárgyalt evidenciákra viszont fölösleges litániákat írnom, ha úgysem olvassák el a magafajták később. Mindegy, úgysem kell ezek után ide járnod, hisz csalódtál a PS3-ban. Ha a plazma topicban sem forogsz sokat, akkor ott sem kell olvasnod a napi 10-20 bejegyzésemet.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#10859) skylinelaca


skylinelaca
senior tag

nos, nekem az új szoftver első dolga volt hogy játékból való kilépésnél úgy megfagyasztotta a gépet h kikapcsolni csak a hosszú érintésre engedte magát (nem szokásos rövidebb érintés, 1 csipogás- majd pár mp után 3 csipogás)

szerk: de én mind ezek ellenére még mindig imádom a gépet !! :D

[ Szerkesztve ]

Üdv: Laca

(#10860) qwerty23 válasza nike_ (#10840) üzenetére


qwerty23
csendes tag

1. Uncharted 2
2. LBP
3. Grid

De érdemes az első Uncharted-et is kilőni, 3-4k körül már simán találni.

(#10861) qwerty23 válasza AXisBOLD (#10836) üzenetére


qwerty23
csendes tag

Zömében ugyanazok vannak ott is, de van azért differencia. Pl. az angol store-on már egy ideje fent voltak a régi C&C-s cuccok, az USA-ra pedig csak nemrég került fel asszem a Red Alert. A japán store-n pl. tudtommal van Resident Evil 1-3 is.

(#10862) DM-Fan válasza skylinelaca (#10859) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Ezt melyik játék produkálta? Én eddig nem találkoztam fagyással, igaz, eddig csak két játékot próbáltam tegnap este.

Get Moded!

(#10863) BaliJack válasza Bikerman (#10846) üzenetére


BaliJack
aktív tag

Mit próbáltál eddig tenni azzal az mkv-val?
Újrakódolás vagy máshol is kérdezted már? :)

Más.
Teljes mértékben egyetértek DM-Fannal.
Korábban bennem is sokszor elszakadt a cérna, hogy bejöttek emberek olyan kérdésekkel, amikről legalább 10x volt már szó, ráadásul pár hozzászólással korábban. Csak azért nem küldtem el mindegyiket (ha jól emlékszem, akkor csak egy embernek írtam vissza, hogy a keresőt használhatta volna), mert fárasztóbb dolog minden egyes embert "nevelni", mint nem foglalkozni vele.
A médialejátszás téma pont ilyen. Rengetegszer merült fel, mert nagyon sok embert érdekel a téma. Engem is, kérdeztem és nyavalyogtam ezzel kapcsolatban itt eleget, tehát tapasztalat van itt bőven.
Én is voltam újonc a témában, nem úgy születtem, hogy mindent tudtam a PS3-ról. De először kerestem, olvastam, aztán ha végképp nem ment a dolog, akkor kérdeztem. Természetesen volt olyan is, amikor elfelejtettem használni a keresőt, meg is bántam :).

PhoenixK: azt is bele lehetne írni (tudom, hogy utalás van rá), hogy nagyméretű fájlokat is rá lehet másolni a gépre :). Kösz :R.

(#10864) Misike válasza BaliJack (#10863) üzenetére


Misike
tag

bocs tárgytalan nem ér ennyit az egész

[ Szerkesztve ]

(#10865) BaliJack válasza Misike (#10864) üzenetére


BaliJack
aktív tag

Ez nem neked szólt, vagy nem csak neked :).
Nincs bennem harag, csak kijött, ennyi :).

Megvetted, csalódtál, visszadtad, ennyi :).
Csak mi nem értettük ezt a folyamatot, ennek adtunk hangot :).

Szerk.: és befejeztem ezt az OFFolást ezzel kapcsolatban :).

[ Szerkesztve ]

(#10866) f27


f27
aktív tag

1,6 gigás vobot, 20 perc után 80 százaléknál eldobta a másolást
:F
most én vagyok hűlye vagy 2Gb adatot 48másodperc alatt felmásolta a vinyóra!? :DDD
szerintem valamit piszokúl nemjól ment ott!
ami az én szerény véleményem,hogy a PS3 sokkal gyorsabban kezeli a memóriakártyát mint a PC! :F :))

MÁS
megtudom érteni az olyan embereket akik azért válaszák a PS3 -mat mert játékon kívűl még egy zsák szálgáltatást tud nyújtani extraképen kis akadájokkal!
DE
nemtudom megérteni azokat akik csak az extra tudásai végett vesznek PS3 mat nemnézve hogy játékgépről van szó!!! esetleg egy tökéletes Blu-Ray lejátszoról!
persze ez is csak egy magánvélemény!! :R

(#10867) nike_ válasza qwerty23 (#10860) üzenetére


nike_
addikt

Az Uncharted 1-ből már megvan a Platinum, már el is adtam.

Szóval most Uncharted 2 és LBP között vacilálok...

(#10868) nokia párti


nokia párti
őstag

Hi!
Hallottam olyanról, hogy ps3-hoz veszek valami átalakítot és jó lesz bele több fajta kontlorrer.
Ez igaz?
Meg láttam olyat, hogy egy csávó x360 karral játszott ps3-on.
Csak azért kérdem, mert nem valami olcsó ps3-hoz egy sony dulashock 3 kar. :D
Remélem nem warez, ha az akkor sorry mert nem tudtam.

(#10869) bwoay válasza nokia párti (#10868) üzenetére


bwoay
nagyúr

kontlorrer
:D

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#10870) k. válasza nokia párti (#10868) üzenetére


k.
őstag

Kapható hozzá de hogy x karral nem megy az hétszentség.Hát nem egyezik a gombkiosztás!
Viszont ps2es "kontlorrer":D -el lehet tolni:)

(#10871) DM-Fan válasza nokia párti (#10868) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Létezik, ilyen pl. az XFPS is, itt a PH!-n is hirdet egyet valaki. Gyakorlatilag egér és billentyűzet használatát is lehetővé teszi PS3 játékok alatt (viszont továbbra sem 100%, hogy minden alatt működik).

Más kérdés, hogy működik-e egyáltalán a v3.00 firmware óta, mivel azzal a szoftverrel betettek minden olyan kontrollernek, ami nem hivatalos Sony gyártmány. Rengetegen szentségelnek, hogy az olcsón vett utángyártott kontrollerek nem működnek azon update óta, hiába, hogy külsőre 100%-osan megegyeznek a hivatalos PS3 kontrollerrel. Szóval ha szeretsz istent kísérteni, akkor megpróbálhatod, de az új ára is valami 20 eFt körül mozog. Szerintem baromság, aki nem tud kontrollerrel normálisan játszani, az ne vegyen konzolt! Az autós játékokhoz meg tudsz kormányt használni mindenféle bűvészkedés nélkül, csak figyelni kell, hogy a PS3 által támogatott kompatibilitásút vedd meg.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#10872) nokia párti válasza bwoay (#10869) üzenetére


nokia párti
őstag

Bwoay:
:DDD
K.!
Pedig hidd el, hogy azzal tolta a játékot.

Dm-Fan!
Hát ahogy így mondod, hogy 20 ezer, akkor inkább ezt el is felejtem.
Meg most néztem a joeystation-ba használt eredeti dualshock3 kontlorrer :D
5k ami megéri.
Majd lehet beruházok egyre...

Szerk:
Egyébként pont ezért utálok pc-n játszani számomra sokkal kényelmetlenebb a billentyűyzet

[ Szerkesztve ]

(#10873) nokia párti válasza nokia párti (#10872) üzenetére


nokia párti
őstag

Hopsz lemaradt:
Na szval számomra sokkal kényelmetlenebb a billentyűzet meg az egér, mint a joystick.

(#10874) Mtt


Mtt
tag

Szerintetek egy plázában 2 hónapra kiállított PS3 mennyire van amortizált állapotban, a joy gondolom nem tűnik újnak, de a gépnek lehet valami baja?
Vagy nem tudom, szóval a joyon látszik a kopás?
Ex Xbox 360 tulaj vagyok, ott a kontinál le tudott kopni a kis műanyag csúszásgátló pöcök a karról, azért kérdem. Na meg játszottal olyan PS2-vel anno aminek forgott a 'gumigomba' felső része.

"őszi esték melege leszek, / hogy ne lúdbőrözzenek az öregek"

(#10875) bwoay válasza Mtt (#10874) üzenetére


bwoay
nagyúr

szerintem a "válasz" az, hogy melyik város melyik plázájának melyik elektronikai
áruházáról beszélünk, és mi jelentősége van a dolognak? ;)
na meg persze, hogy miért akarsz kitolni magaddal? ;]

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#10876) f27 válasza Mtt (#10874) üzenetére


f27
aktív tag

tescoból vettem három hónapos PS3 makat 2db-ot és csak film ment rajtuk bemutatás céljából! mindkető azonos héten meghalt! mármint a fej bennük :)

(#10877) Integra


Integra
titán

mennyiért lehet most venni új ps3-at?
gran turismo 5 kint van már hozzá?

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#10878) bwoay válasza Integra (#10877) üzenetére


bwoay
nagyúr

75 k-tól már van asszem.
GT5-öt meg majd márciusban kérdezd meg újra,
akkor már hátha igennel tudunk válaszolni.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#10879) MAXIMIZE válasza nokia párti (#10868) üzenetére


MAXIMIZE
tag

Ez tökéletesen használható ps3-hoz is, ilyet használok én is, annyi a hátránya hogy nem rezek illetve nincs home gomb.

(#10880) nokia párti válasza MAXIMIZE (#10879) üzenetére


nokia párti
őstag

Nem is drága 6ért.
Használtan akkor mennyi lehet? :D
Bwoay!
Az nem a Japánban való megjelenés dátuma amit mondasz ? :F

[ Szerkesztve ]

(#10881) Integra válasza bwoay (#10878) üzenetére


Integra
titán

akkor addig még nem foglalkozom a ps3 kérdéssel, thx:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#10882) lajosx


lajosx
őstag

Hali!

Hát ezt le kell írnom hátha megkímélek valakit egy 2 napos turturátol amin énis átestem:) A lényeg annyi mint lentebb is írtam párszor,nem akart müködni a ps3 media server ,nem találta a ps3 konzolomat.Annyi volt csak a bibi,hogy ki kellett kapcsolni a tűzfalat,és lám működik is :C Minden talál a ps3 a winyomról,sőt még felíratos filmet is tudok nézni,vezetéknélküli routerrel van kapcsolodva és simán mennek a filmek,nem szaggat,nem csúszik,stb,,:R

(#10883) bwoay válasza nokia párti (#10880) üzenetére


bwoay
nagyúr

de, az japán, viszont ez az egyetlen "dátum", amit tudunk,
illetve ha már van bejelentett európai megjelenés, akkor azt kérem, közölje! :)

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#10884) nokia párti válasza bwoay (#10883) üzenetére


nokia párti
őstag

Hát az jó lenne...
De ezért a játékért még Japánba is kimegyek. :D

(#10885) jookomak válasza Integra (#10881) üzenetére


jookomak
őstag

de gondolom nem csak egy játékkal akarsz játszani a gépen...
ha tényleg akarsz, és van rá keret, akkor érdemes megvenni már most, sok jó játék van már most is a gépre, és nem csak a gt5 jelenik meg ezután se.

nokia párti: japánul is megtanulsz olvasni miatta? :D bár tény, hogy vszínű el lehet lavírozni a játék menüjében nyelvtudás nélkül, versenyben meg úgyse számít, hogy japánul búg a motor, vagy kínaiul.

[ Szerkesztve ]

(#10886) DM-Fan válasza lajosx (#10882) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Nem azért, de magadat is megkímélhetted volna a 2 napos tortúrától, mert vagy kétszer is javasoltam neked priviben, hogy a tűzfalban adj engedélyt a PS3 Media Server-nek, mert anélkül nem fog kommunikálni semmivel. :D

Kikapcsolni soha ne kapcsold ki a tűzfalat, ha biztonságban akarod tudni a gépedet és az adataidat! Ezért is írtam priviben, hogy ADJ ENGEDÉLYT a tűzfalban a PS3 Media Server-nek. Minden valamire való tűzfalban van szabályszerkesztő, ott engedélyezd a programnak a kimenő és bejövő forgalmat.

Get Moded!

(#10887) lajosx válasza DM-Fan (#10886) üzenetére


lajosx
őstag

igazad van:) Csak hát,valahogy azt nem csináltam meg hanem a routerrel kinlodtam:D megnézem hogy betudom e azt állitani a tűzfalban hogy nem keljen kikapcsolni:)Köszi a segitséget:R

(#10888) lajosx válasza DM-Fan (#10886) üzenetére


lajosx
őstag

sikerült is engedélyeznem:R már csakazt kell megcsinálnom hogy demokat tudjak letölteni:) Neki esek olvasni,ha nem találok róla infot ,akkor jelentkezem:D:R

(#10889) lajosx válasza DM-Fan (#10886) üzenetére


lajosx
őstag

közben regélnem is sikerült már szedem is le a demot:R

(#10890) Mtt válasza bwoay (#10875) üzenetére


Mtt
tag

Egy Németországban lévő pláza, igazából fogalmam sincs arra milyen és mekkora boltok vannak...
Kitolni nem akarok magammal, de egy 30e forintos nagyságrendű összegért hozzájutni egy PS3-hoz jó üzlet. Ha el is szál benne a fej, vagy kell még hozzá joyt venni (kettőt adnak hozzá) akkor is jobban kijövök a pénzemből, ezért gondoltam, de még nem dőlt el bennem a válasz.

"őszi esték melege leszek, / hogy ne lúdbőrözzenek az öregek"

(#10891) nokia párti válasza jookomak (#10885) üzenetére


nokia párti
őstag

Na látod ez eszembe se jutott... :P

[ Szerkesztve ]

(#10892) f27 válasza Mtt (#10890) üzenetére


f27
aktív tag

nos ha azt nézem hogy hiánytalanúl fejhibás gépeket 20K ért hagyák/veszem meg,akkor szerintem ne fogd vissza magad! vedd meg azt kész!max veszel bele fejet és akkor is megvagy 55K ból 0Km fejel !

(#10893) f27


f27
aktív tag

nem jön valaki WARHAWK-ozni? kicsit szétt kéne csapni az amcsik közt :D
aba8127 ---így vagyok ps3 mon:) vegyen fel valaki ha gondolja és esetleg nyitunk egy szervert :)

(#10894) Bikerman válasza BaliJack (#10863) üzenetére


Bikerman
aktív tag

semmit, csak kicsomagoltam a fájlt... meg kiszedtem belőle az angol hangot, és két feliratot.

ragazzi della curva...

(#10895) Prof01


Prof01
veterán

Sziasztok!

Ps3-nak van vmi betegsége, mint x360nál a túlmelegedés?
Olvasófej hibát olvastam itt a fórumon, az mennyire gyakori? Gari mennyi van a gépre?

Köszönöm előre is a válasz(oka)t! :R

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#10896) nokia párti válasza Prof01 (#10895) üzenetére


nokia párti
őstag

Szia!
Nincs nagyon!
Ahogy említetted az olvasófej hibát az talán a leggyakoribb, ha annak nevezhető.
Bár ez is a 60 gigás fat gépnél van leginkább jelen.
10 ps3-ból 3 darab hibásodik meg.
Azt hiszem 1 év garit szoktak adni.
Bár ez nem biztos. :D

(#10897) Mtt válasza nokia párti (#10896) üzenetére


Mtt
tag

Gyári gari itt nincs a Sony-tól? A Boxnál van Gates bácsiéktól két év, persze csak akkor ha nincs flash.

"őszi esték melege leszek, / hogy ne lúdbőrözzenek az öregek"

(#10898) f27 válasza nokia párti (#10896) üzenetére


f27
aktív tag

fejhiba a 60 gigás fat gépnél van leginkább jelen
helyesbítsünk!
a PS3 nak általában a fej megy tönkre inkább! 100ból 99fejhibás 1 más hibából áll le!
a 60Gb verzióból 100ból 1fejhibás 5db alaplapos!
a 60Gb ban érekes módon akár 3X tovább bírják a fejek benne! pasz miért!
viszont egy sajátos meghibásodási arányban úgy írnám le,hogy ami nem fejhiba végett jelentkezik
1000db PS3 ból 5db hal meg
1000db xboxból 5-600db hal meg! az újalaplaposak jobban bírják ez tény!
ha valakit sértene az xbox beírásom nem azért írtam mert fikázom hanem mert ez a valós meghibásodási aránya nagyából!
valahol ólvastam hogy 58%meghalt az eddigi legyártott szériának! még a PS3 ból ez csak 6% volt!

(#10899) nokia párti válasza f27 (#10898) üzenetére


nokia párti
őstag

Nem rég valamelyik hozzászólásodban még azt írtad, hogy a 40 gigás gép a legmegbizhatóbb és a 60gigás hibásodik meg legtöbbször. :U

(#10900) Prof01 válasza f27 (#10898) üzenetére


Prof01
veterán

Eddig x360om volt, de 1-2 hónap múlva 250gb-s Ps3 Slim-et szeretnék venni.
Ezeknél mennyire gyakori a fejhiba? Vagy itt még nincs tapasztalat?

Achievement vs. Trophy rendszerről tudtok vmit mondani? Mik a különbségek? Úgy tudom csak az újabb játékokba rakták bele. Régiekhez nem is jött vmi frissítés?

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.