Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#53901) t_a_m_a_s válasza aleister (#53899) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

A Több mint testőr. Régen röhögtem már ilyen jót reggel 6 előtt, mint ezen most :)

Holnap majd jól beletépünk...

(#53902) Studi válasza aleister (#53899) üzenetére


Studi
addikt

Több mint testől, oda is van írva a video leírásába. :)

(#53903) Lassú Víz válasza aleister (#53899) üzenetére


Lassú Víz
őstag

x

[ Szerkesztve ]

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#53904) Real_Necro válasza t_a_m_a_s (#53900) üzenetére


Real_Necro
veterán

Van normális kép is róla, de telefonos a több, azzal naponta megy kép és/vagy video nagyszülőknek. Viberen/mailben.

Egyébként túl sok történés nincs. Magyar egészségügy megint leigazolta magát. 4 hónap után végre megkapta gyerkőc BCG oltást. Ennyit SOTE-ról, akik sz@rtak kiértesíteni védőnőn keresztül, megoldottuk Margit kórházban ahol meg tök kedvesek voltak.
Ja egyébként védőnőnk sem valami proaktív, mindent harapófogóval kell kihúzni belőle. Házidoki is kezd kicsit lustulni, időpontra vitte párom gyerkőcöt szurira, erre neki fontosabb volt szja-t telefonálni ismerősével fél órán keresztül.
Szombaton voltunk először gyerkőccel vásárolni. Egy pisszenés nélkül elvolt, nézegetett kíváncsian.
Egyébként jó gyerek, már kacag, kezd fordulni, tud 2 ujjal fogni, meg már eléri a lábujját. Tegnap este rájött, hogy "énekelni" is tud, így órákon keresztül tesztelgette mennyire magas hangot bír még kiadni. Pár napja kap naponta 1-1 kanál garantáltan bio (anyámék kertjéből származó) almából facsart levet. Nem fogadta extraként, de azért felvettük az első alkalmat videóra. :D
Súlyban elérte a 7230 grammot, szóval izmosodunk rendesen. Esténként meg 7-8 órát alszik egybe, nappal 1-3 órát. :)

Röviden ennyi.

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#53905) madgie válasza Real_Necro (#53904) üzenetére


madgie
titán

Tudod jól, mi az ábra: ismeretség van, királyság van, nincs, szopás van.
Mindig, mindenhol, egészségügyben meg pláne.

(#53906) Lassú Víz válasza Real_Necro (#53904) üzenetére


Lassú Víz
őstag

A NAV-val ellentétben te nem fogod megb*szni ha késik a határidővel. :D Ettől függetlenül igazad van, hogy nem 8 órás a rendelése, és intézhetné az ilyen ügyeit máskor.

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#53907) aleister válasza t_a_m_a_s (#53901) üzenetére


aleister
veterán

Köszi! :)

(#53902) Studi
Nálam a feliratkozás gombig tart a kijelző a notin. Alatta lehetett bármi. :)
Hajnal 4-kor különben sem láttam még a betűket. ;)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#53908) Chapel


Chapel
addikt

Ha már volt akkor sorry, Hasselblad Masters képek. Nekem a havas utcakép, azután az erdő és a két madár adja :K

[ Szerkesztve ]

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#53909) Mercutio_ válasza madgie (#53905) üzenetére


Mercutio_
félisten

Vidéken talán, bár komolyabb dolgokért 1-2 kivételtől eltekintve Pestre hordják az embereket de egyre többször van az, hogy nem tudnak jó szakorvost ajánlani :( pedig van ismeretség, de aki korábban volt vagy nyugdíj vagy olyan öreg, hogy csak a nevét adja, vagy kiment külföldre.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#53910) #40935168


#40935168
törölt tag

Hasselblad Masters díjnyertes képei. :K

(#53911) t_a_m_a_s válasza #40935168 (#53910) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Kettővel feletted! Olvasol-e? ;] ;]

Holnap majd jól beletépünk...

(#53912) madgie válasza Mercutio_ (#53909) üzenetére


madgie
titán

Komoly problémánál persze, de azért normális nőgyógyász meg gyerekorvos BCG oltásra csak akad. Érted, nekem sem kell a zöldhályog vizsgálatokra hónapokat várni, átszólok a főorvosnak mobilon és mehetek.

[ Szerkesztve ]

(#53913) Mercutio_ válasza madgie (#53912) üzenetére


Mercutio_
félisten

Max az oltóanyag közbesz csúszik :DDD de az se gyenge, hogy egy új osztályt majd 1 éve nem tudnak megnyitni, mert nincs személyzet, közben a felszerelés avul, a gariidő ketyeg :W

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#53914) t_a_m_a_s


t_a_m_a_s
őstag

Nikon topik, juhhé :) :DDD

Holnap majd jól beletépünk...

(#53915) Mercutio_ válasza t_a_m_a_s (#53914) üzenetére


Mercutio_
félisten

Lőjed a screenshot-ot!;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#53916) Real_Necro válasza t_a_m_a_s (#53914) üzenetére


Real_Necro
veterán

Nem akarok flémet indítani... (de azért leírom, hogy mégis az legyen belőle)...

;]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#53917) t_a_m_a_s válasza Mercutio_ (#53915) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Nem olyan gáz, moderálva nem lesz, el tudod olvasni ha érdekel.

Necro: néha muszáj leírni, mert kibaszott idegesítő a folyamatos hülyeség. Szerintem nem trollkodási céllal és stílusban írtam, hanem konstruktív módon. Csak azért, hogy ne gyógyítsuk már rá a 10 éves technikát az oda tévedőkre csak azért, mert nekünk az van, nagyon boldogok vagyunk vele, meg különben is valaha az egy fasza váz volt...

Holnap majd jól beletépünk...

(#53918) Real_Necro válasza t_a_m_a_s (#53917) üzenetére


Real_Necro
veterán

Valaha a D300 is az volt... :D

Egyébként van nálunk egy nyugdíjas szerszámkészítő mester. Az öreg jó fej, bár nagyon beszédes, és ha bekopogtat irodába kollégámhoz, akár ráér, akár nem, mindig azzal kezdi az öreg, hogy "nem akarok zavarni, csak annyit akarok mondani, hogy..." És gyakorlatilag csak elmondja... :D

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#53919) Larry303 válasza t_a_m_a_s (#53917) üzenetére


Larry303
addikt

En is egy darabig olvastam, aztan ugy ereztem muszaj :D
Vegen mar cls, meg mennyire mas liga a d300 de szegeny gyerek amikor rajon hogy 200mm kb 7.1 milyen isok fognak jonni hozza, akkor azt k fogja majd erdekelni az ergonomia...amugy meg kene mndani neki, ha ennyi penzed van ra, inkabb ne valts, gyujts meg egy kicsit

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#53920) L4mie válasza Larry303 (#53919) üzenetére


L4mie
veterán

Hmm mi baj a D300-al? :) én továbbra is szeretem.

/lassan lesz egy eladóm :P /

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#53921) aleister


aleister
veterán

Hát ez kurvajó! :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#53922) spanyoll válasza aleister (#53921) üzenetére


spanyoll
addikt

Nem is tudtam, hogy meg is skalpolták szegényt :D

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#53923) aleister válasza spanyoll (#53922) üzenetére


aleister
veterán

Már tökre nem emlékszem pontosan hogyan négyelték fel, de a skalp nekem sem rémlik. :)

De itt nem is a történelmi hűség a lényeg, hanem a vicces odaszúrás, az "Ez itt Sanyi...légy okos, mint Sanyi" jellegű képekre. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#53924) spanyoll válasza aleister (#53923) üzenetére


spanyoll
addikt

Sanyinak leginkább a kurva anyját :D

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#53925) L4mie válasza spanyoll (#53924) üzenetére


L4mie
veterán

SO LAST YEAR.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#53926) aleister válasza spanyoll (#53924) üzenetére


aleister
veterán

Ez még mindig üt! :D

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#53927) t_a_m_a_s válasza Larry303 (#53919) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Az a baj - és ezt csak itt merem leírni, mert szaktopikban felnégyelnének mint Koppányt - hogy minden bántás nélkül, akinek csak 80-90 pénze van, az ne lovallja bele magát ebbe a fotózás című hobbinak nevezett pénztemetőbe. Hagyja a tökbe az egészet. Gyűjtsön annyi pénzt amiből kijön egy új vagy használt D3xxx, D5xxx, meg egy 18-105, aztán felejtse el a PH!-t, a topikot, az utánaolvasást, mindent! Használja, legyen boldog, jobb lesz mint a kompakt, de ne akarja a maximumot kihozni a kis pénzből (pláne nem madarászni meg autóversenyt fotózni...). Ez nem az a sport. Erre pénz kell. Az én kis szaros D5000-esem meg hozzá az a 3-4 obi (amik közül a 35-ösön kívül egyik sem fényerős, komoly darab), az SB600, a pár bizbasz, táska stb is bőven fél milla felett volt mire magam alá gyűrtem...

Holnap majd jól beletépünk...

(#53928) Larry303 válasza t_a_m_a_s (#53927) üzenetére


Larry303
addikt

Jaja, eleg nagy jeges lejto az egesz, azert is irtam en is a vegen :)
Sokan azt hiszik, hogy hu mennyivel faszabb kepeket fogok csinalni tukrossel...de aztan nem...
Ha mar a penznyelonel tartunk, holnap jon meg az a6000 35 1,8 mar itt van...adapterek 95MB kartya blablabla ossze sem merem szamolni :D
Ja es nem tud cls t :D

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#53929) Balinov válasza Larry303 (#53928) üzenetére


Balinov
félisten

de az orolt gabonafele tudna rola eperkutyus hosszusagu hsz-t irni,hogy hogy kell a videojat szerkeszteni :D huh, ezert lehet kapok most a fejemre, szoval písz, nooffensze,miegymas

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#53930) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Azért ez korrekt.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#53931) spanyoll válasza Real_Necro (#53930) üzenetére


spanyoll
addikt

Nem ekkora leárazás, de siófoki h&m-ben pl volt múltkor egy kosár, benne mint 250ftért. Mondom ezek visszárúk vagy mi? Azt mondja eladó nem, simán csak nem viszik. 4 pár jó zokni 250ért elég fasza vétel volt, bio cotton légáteresztős akármilyen atléta szintén 250ért szintén jó vétel, meleg sál ugyanennyiért...
Bpen persze nincs ilyenre igény, mert megvesznek úgyis mindent, de azért én örültem neki :D

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#53932) L4mie válasza Real_Necro (#53930) üzenetére


L4mie
veterán

AZTÁN majd kapják a bocsánat, de elárazás történt hívásokat/emaileket.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#53933) Studi válasza L4mie (#53932) üzenetére


Studi
addikt

Te olvasol is néha, vagy csak írsz? :P :DDD

(#53934) L4mie válasza Studi (#53933) üzenetére


L4mie
veterán

na oké fail.... :D
A cikk legvégét nem olvastam el mert meguntam a mémeket is gyártottak az anyukák résznél...ki a pöcsömet érdekel, az indexnél mindenből mémeket gyártanak mert az olyan menő /volt 2 éve/

btw: de csak azért ismerte el a hibát mert megjelent a cikk az indexen, mert ha nem ez történt volna jöttek volna az e-mailek meg a hívások, mint jómultkor amikor a QCK egérpadokat árazta el nem tudom melyik bolt rendeltem is 4-et 300 forintért, utána meg hívtak hogy jajj ne haragudjak elárazás történt. :))

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#53935) Studi válasza L4mie (#53934) üzenetére


Studi
addikt

H&M, C&A nem szokott ilyeneken sz@rozni. Ha kuponos napok vannak, és valaki kupon nélkül érkezik, akkor például általában az eladók adnak neki. :K És bár a kuponra mindig az van írva, hogy akciós termékre nem érvényes, nekem kivétel nélkül a végösszegből vonták le a kedvezményt, figyelmen kívül hagyva, hogy eleve kedvezményes terméket vettem. :R

(#53936) Mercutio_ válasza t_a_m_a_s (#53917) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ha nem modera pozitív nem is lehet szórakoztató :D + mire előásom a hsz-rengetegből...

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#53937) Real_Necro válasza Studi (#53935) üzenetére


Real_Necro
veterán

Valamelyik boltban anno várandós anyuka gatyót vásároltunk és úgy adták meg az sms-ben küldött kedvezményt, hogy nem is kaptunk, kérték, hogy mutassunk egy tetszőleges sms-t. :D

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#53938) Mercutio_ válasza Studi (#53935) üzenetére


Mercutio_
félisten

Akció és üzlet/eladó függő.
Nekünk volt az elég mobilon bemutatni és az 1 termékre 1* hasznalhatót ollóval kettévágós eset is.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#53939) Balinov


Balinov
félisten

ping!

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#53940) aleister válasza Balinov (#53939) üzenetére


aleister
veterán

14 ms :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#53941) Real_Necro válasza Balinov (#53939) üzenetére


Real_Necro
veterán

pong!

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#53942) spanyoll válasza Balinov (#53939) üzenetére


spanyoll
addikt

Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#53943) Balinov


Balinov
félisten

latom mindenki pihent ma :)

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#53944) aleister válasza Balinov (#53943) üzenetére


aleister
veterán

Te kezdted. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#53945) Balinov válasza aleister (#53944) üzenetére


Balinov
félisten

faxom a hovegi zarasba, asszem eltolom a biciglit haza.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#53946) aleister válasza Balinov (#53945) üzenetére


aleister
veterán

Megértem. :)
Én a C tanulmányaim szüneteltetem egy Expanse epizód erejéig.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#53947) Novics


Novics
senior tag

Urak! Ma kaptuk meg a szakdolgozat védés időpontját, ami pont nem az, amit mondtak először. Szóval most Febr. 11-én lesz egy szabad estem, délutánom, amikor akar egy sörözésre, borozásra is sort keríthetnénk.

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#53948) Lassú Víz válasza Novics (#53947) üzenetére


Lassú Víz
őstag

Mennék szívesen, de aznapra már programom van, amit nem tudok átrakni.

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#53949) spanyoll válasza Novics (#53947) üzenetére


spanyoll
addikt

Előtte nap írj ide, egyelőre úgy néz ki, hogy jó lehet :)

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#53950) Studi válasza Novics (#53947) üzenetére


Studi
addikt

+1, rám fog férni... :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.