Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#54751) |AP| válasza TayRol (#54748) üzenetére


|AP|
veterán

Google fiók nem árt hozzá, de csak annyi kritérium volt, hogy ingyenes legyen :)

(#54752) aleister válasza TayRol (#54750) üzenetére


aleister
veterán

Ha csak Ti lennetek bent, akkor igen, erdemes zartnak letrehozni. Siman meghivod a tagokat FB-n belul, es ennyi. Van lehetoseg kulon fajlok feltoltesere, galeria letrehozasara (ha esetleg ezek a fajlok javareszt kepek), valamint tudsz letrehozni esemenyeket is. Elonye az ilyen-olyan fajlmegoszto megoldasokkal szemben, hogy adott a csoporton beluli beszelgetes lehetosege is. Tehat nem kell kulon platform (pl mailben, privatban, stb) megbeszelnetek a dolgokat, hanem mehet a megosztott fajlok mellett. Integralva vagyon minden. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#54753) TayRol válasza aleister (#54752) üzenetére


TayRol
veterán

Köszi mindkettőtöknek! Létrehoztam mindkét verziót.:)

(#54754) t_a_m_a_s válasza TayRol (#54750) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Semmi. Előbb írtam mint olvastam... :DDD

[ Szerkesztve ]

Holnap majd jól beletépünk...

(#54755) cdl válasza TayRol (#54741) üzenetére


cdl
senior tag

Nekem a kisebbik (5éves) már a síoviba jár, holnap talán már felviszik a nagypályára is.
Szóval utána sem áll meg az élet:)
Csak tanitani nem tudom, Én a boardnál tettem le a voksom tavaly.
Egy hónapja voltunk felnőtt sielésen(gyerek nélkül), az tud valamit.
4-től fél hatig egészen rendesen el tudjuk sajátitani az állvasielés mibenlétét:)

(#54756) TayRol válasza cdl (#54755) üzenetére


TayRol
veterán

most múlt 3, beleraktam már sílécbe, kicsit csúsztam vele a síkon, de viszem idehaza sísuliba, ők sokkal jobban értenek hozzá nálam.:)

(#54757) aleister válasza TayRol (#54753) üzenetére


aleister
veterán

Nincs mit! :)
Mi ezt a módszert használjuk több bandával is. Tökéletesen bevált.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#54758) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Skacok!

Pesti melóra tud valaki korrekt áron és jól dolgozó bádogost,és/vagy víz + gázszerelőt?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#54759) Lassú Víz válasza TayRol (#54756) üzenetére


Lassú Víz
őstag

Mire felnő már csak szappanozott műfüvön síelhet amilyen iramban melegszik a Föld. :(

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#54760) atok666


atok666
őstag

Jon a kovetkezo rosszfiu a wdben - tuti meghal vki a kemeny magbol (-Rick, Daryl es talan Misont :) )

Atok

(#54761) madgie válasza atok666 (#54760) üzenetére


madgie
titán

Miért, valaki nézi még a wd-t? Esküszöm, mint valami barátokközt, meg a béna zémintzombi is szórakoztatóbb, mert az legalább nem próbálja meg annyira komolyan venni magát :)

(#54762) atok666 válasza madgie (#54761) üzenetére


atok666
őstag

En meg szoktam nezni. Jo hir, hogy ezek szerint a baratok kozt is bejonne. Elkezdem azt is, koszi!

Atok

(#54763) *Ropi* válasza atok666 (#54760) üzenetére


*Ropi*
félisten

És tényleg. :D

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#54764) Real_Necro válasza madgie (#54761) üzenetére


Real_Necro
veterán

Attól mert vidéken még a Szomszédok meg a Dallas a sláger, a fővárosban meg külföldiában lehet más. Egyébként meg aki komolyan vesz egy zombis filmet, ott nem a film a hibás, inkább user error. :D

Atok:

Egy tipp Michone-ra.

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#54765) TayRol válasza Lassú Víz (#54759) üzenetére


TayRol
veterán

Ausztriában is sosem látott melegek vannak, kevés hóval.

(#54766) Studi válasza madgie (#54761) üzenetére


Studi
addikt

Zombitémában a kedvencem a Zombieland. Na az tényleg eléggé komolytalan, de igen szórakoztató. :)

(#54767) madgie válasza Real_Necro (#54764) üzenetére


madgie
titán

Nem én veszem komolyan, a produktum próbálja komolyan venni magát. Nincs szebb szó rá: rinyapina az egész. A folyamatos, hülye lelkizések, töketlenségek széles tárháza az a sorozat, természetesen Rick-kel az élen.

[ Szerkesztve ]

(#54768) Real_Necro válasza madgie (#54767) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ezt kb bármelyik sorozatban megtalálod, mindenhol van "töltelék" a hús mellé.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#54769) madgie válasza Real_Necro (#54768) üzenetére


madgie
titán

Itt 90% a töltelék. Vagy 95. Na mindegy, nekem ennél az évadnál fogyott el a türelmem, már végig sem néztem.

(#54770) Mercutio_ válasza Real_Necro (#54764) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ahhoz képest itt picsogtatok amikor először kezdték kiirni a főhősöket :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#54771) atok666 válasza Real_Necro (#54764) üzenetére


atok666
őstag

Glenn

Atok

(#54772) Real_Necro válasza atok666 (#54771) üzenetére


Real_Necro
veterán

Korábban már írtad, csak akkor még a spoiler gomb használata mellett. ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#54773) Byk01 válasza Mercutio_ (#54770) üzenetére


Byk01
senior tag

Ehhez képest nekem a wd EZT vagy EZT jelenti elsősorban :D

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#54774) Studi válasza Byk01 (#54773) üzenetére


Studi
addikt

Ne használd őket együtt, nem praktikus. :DDD

(#54775) aleister válasza madgie (#54761) üzenetére


aleister
veterán

Persze, hogy nézzük, mert jó. ;)
Ráadásul egyre jobb. Egyedül a 2. évad hordozta ezt a szappanopera feelinget, amit említettél. Az magasan a sorozat mélypontja volt sajnos.

Ahogy nézem, alapvetően tévedésben vagy. Bár van egy-két durván akciódús rész, de a sorozatnak nem ez lenne a lényege, mint ahogy az alapjául szolgáló képregénynek sem ez volt. Ez a különböző katasztrófahelyzetek esetén kialakuló emberi csoportulások belső és külső szociális és társadalmi folyamatait hívatott vizsgálni. A zombik csak díszletként funkcionálnak. Szabadon helyettesíthető világszintű járvánnyal, klímaváltozás miatt kialakuló éhínséggel vagy épp nukleáris holokauszttal.
Nyilván a kor igényeinek megfelelően a filmvászonra került adaptációba nem kevés vér is került, de ettől még nem veszti el az eredeti jellegét.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#54776) Lassú Víz válasza aleister (#54775) üzenetére


Lassú Víz
őstag

"magasan a sorozat mélypontja"
Aláírás gyanús :DDD

"Nyilván a kor igényeinek megfelelően a filmvászonra került adaptációba nem kevés vér is került"
Az nagy baj, ha nekem nincsenek ilyen "korszerű" igényeim?

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#54777) Studi válasza Lassú Víz (#54776) üzenetére


Studi
addikt

"Az nagy baj, ha nekem nincsenek ilyen "korszerű" igényeim?"

Nem, te nézheted Lenke néni meg Etus bölcsességeit a zemhármon. :DDD

(#54778) *Ropi* válasza Lassú Víz (#54776) üzenetére


*Ropi*
félisten

Van aki szexszel is beéri. Bár ha szűz, akkor van vér ott is. :DDD

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#54779) aleister válasza Lassú Víz (#54776) üzenetére


aleister
veterán

:D
No igen, ez a 2 szó egy mondatban kissé paradoxon. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#54780) Byk01 válasza Studi (#54774) üzenetére


Byk01
senior tag

Szőkenő ON:

Mostmééér?

Szőkenő OFF

Nem ÉS kapcsolat volt köztük :P

[ Szerkesztve ]

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#54781) madgie válasza aleister (#54775) üzenetére


madgie
titán

Nem írom le sokadszorra (vagyis dehogynem :D), Rick rosszabb, mint egy klimaxos nő. Rinyál mindig mindenen, aztán bekattan, hülyeségeket csinál, majd elmúlnak a pirosbetűs napok és a többiek ugyanúgy vezetőnek tekintik, mint addig. WTF? Lehet nők írják a forgatókönyvet? :)

Amúgy meg oké, hogy a történelem ismétli önmagát... de évadonként? Mindig ugyanaz történik, csak a picsogás más.

Szóval szerintem hagyjuk a WD témát, idáig néztem, ebben az évadban befejeztem, rengeteg számomra szórakoztatóbb sorozat van, ez már csak bosszantott (arra meg ott a munkahely).

(#54782) aleister válasza madgie (#54781) üzenetére


aleister
veterán

Szerintem nagyon szépen megmutatkozik az esetében a jellemfejlődés az évadokon keresztül. Kezdve azzal, hogy az elején egy törvénytisztelő rendőr, odáig, hogy hidegvérű gyilkos lett. Túl sok hülyeségre én nem emlékszem a részéről, de tény, hogy egyszer-kétszer másképp döntöttem volna a helyében.

Maradjunk annyiban, hogy egyikőnk sem tudja a fene jó dolgában, hogy milyen nyomás telepszik egy olyan emberre, aki egy egész csoport életben maradásáért felelős, egy olyan világban, ahol nincsenek törvények és az életed fabatkát sem ér. ;)
Ezen pszichés teher ellenére csak egyszer roppant meg igazán. Szóval én pár hülyeséget el tudok neki nézni, tekintve, hogy ember, és nem egy i7-4770K. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#54783) Real_Necro válasza madgie (#54781) üzenetére


Real_Necro
veterán

Vegyél egy androidos kütyüt és rakd fel rá a Telltale Games Walking Dead játékát. Több szezon van, ja és fizetősen adják. Egyébként szerintem baromira jó játék, de jó pár óra végig játszani. ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#54784) aleister


aleister
veterán

Höhö! :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#54785) gorgo válasza Mercutio_ (#54729) üzenetére


gorgo
őstag

"Látszik, hogy te is tojsz rá miket linkelek :DDD tuti, hogy toltam őket már korábban is."
Ennél prózaibb az ok: főként melóhelyen PH!-zom, és itt le van tiltva a tecső, és itt mindenki youtube-os zenéket linkel :(

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#54786) zolka78 válasza Real_Necro (#54764) üzenetére


zolka78
senior tag

Az a baj a wd-vel, hogy nincs benne igazi sztori. Hiányzik a kerek történet. Semmi másról nem szól, csak hogy éljék túl, és teremtsenek egy biztos otthont. Ezt 6 évadon keresztűl húzni, elég vérszegény. Ennél akkor már a z nationban is több a sztori. Teszem hozzá azért a wd egészen faszán van megcsinálva. Csak már uncsi mindig ugyan az.

Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

(#54787) t_a_m_a_s válasza aleister (#54784) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Ali, folytatódik a Blindspot! Már fent van a felirat, este kölcsönzöm is a filmet ;)

Holnap majd jól beletépünk...

(#54788) aleister válasza t_a_m_a_s (#54787) üzenetére


aleister
veterán

Anita is mondta már kedden, de akkor még nem volt hozzá srt. Megvan akkor, hogy min alszok ma be. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#54789) Real_Necro válasza zolka78 (#54786) üzenetére


Real_Necro
veterán

Engem még szórakoztat.

Egyébként meg Z Nationt-t Murphy karaktere nagyon erősíti. :D

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#54790) zolka78 válasza Real_Necro (#54789) üzenetére


zolka78
senior tag

Vagy inkább a hátán viszi......

Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

(#54791) Novics


Novics
senior tag

Lassan én is elmehetnék egy zombis sorozatba. Zombinak. A mai napom valami katasztrofális, teljesen le vagyok eresztve. Az ég egy adva világon semmihez nincsen kedvem. Össze kéne raknom a közalkalmazotti alapnyilvántartás adatbázisát, vagy legalább a 335/2005. Korm. rendeletet kéne olvasnom az iratkezelési szabályzathoz, de semmi kedvem egyikhez sem. :(

Ma írt a Drágám, hogy van-e valami programom a hétvégére, mert ki kell vinnie egy kutyát Németországba, és a felesége meg a rokonság nem ér rá. Szép kis túra lesz, de már nagyon régen nem találkoztunk, pláne nem úgy, hogy beszélgetni is tudjunk. Hát most lesz rá időnk! :DDD

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#54792) t_a_m_a_s válasza Novics (#54791) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Ma írt a Drágám, hogy van-e valami programom a hétvégére, mert ki kell vinnie egy kutyát Németországba, és a felesége meg a rokonság nem ér rá.

He? :F

Holnap majd jól beletépünk...

(#54793) Studi válasza t_a_m_a_s (#54792) üzenetére


Studi
addikt

Ne legyél már ennyire homofób! :DDD

(#54794) aleister válasza Studi (#54793) üzenetére


aleister
veterán

:D
Nagyon ciki ez a Tamás. Abszolút nem 21. századi. :D

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#54795) fi:zi'k válasza t_a_m_a_s (#54792) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Én nem mertem rákérdezni. :))

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#54796) Real_Necro válasza t_a_m_a_s (#54792) üzenetére


Real_Necro
veterán

A második fele az igazán ütős:

"Szép kis túra lesz, de már nagyon régen nem találkoztunk, pláne nem úgy, hogy beszélgetni is tudjunk."

[link] :DDD

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#54797) Studi


Studi
addikt

OFF: fénymérőkről van itt topik a PH-n? Nem túl jól szabályozható fényű kis "stúdió"vakukhoz szeretnék valami olcsót, amivel lehet becsülni, hogy milyen beállítás is kell.

(#54798) aleister


aleister
veterán

No szegény Tamás, most jól elbujdokolt. :)

(#54797) Studi
Hát ha csak "becsülni" kell, arra ott a Sunny16. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#54799) Novics válasza fi:zi'k (#54795) üzenetére


Novics
senior tag

Maradiak vagytok. :P ;]

A Drágabarátom túl hosszú, ezért csak Drágámnak hívjuk egymást. :) Volt gimis osztálytárs. Amióta megvan az asszonykája szinte teljesen eltűnt a "térképről", utoljára nyáron az esküvőjükön találkoztunk, de hát akkor volt elég dolga. Régen elég sokat szoktunk beszélgetni, de hát az már a múlt.

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#54800) Mercutio_ válasza Novics (#54799) üzenetére


Mercutio_
félisten

Én nem, illetve kicsit :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.