Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#54151) Ear001 válasza Mercutio_ (#54143) üzenetére


Ear001
addikt

Gyárt ilyet több beszállító is, nagy királyság, bár inkább olyan sportos gépen éreztem igazán jól működni, mint az R8.

(#54152) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Múlt héten vettem boltból pana 25/1.7-et, erre felbukkan az irányjelzőn 50-ért :W

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#54153) Studi válasza Mercutio_ (#54152) üzenetére


Studi
addikt

Pedig tudod, hogy előbb-utóbb én is úgyis eladom, még olcsóbban. Bár igaz az enyém nem elégíti ki a garifétised. :DDD

(#54154) Balinov válasza Mercutio_ (#54152) üzenetére


Balinov
félisten

C'est La Vie , mondana a muvelt kazah :))

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#54155) t_a_m_a_s válasza Real_Necro (#54149) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Hol néztétek? Kölcsönözhető? Én még nem találom az ncorén...

Holnap majd jól beletépünk...

(#54156) Mercutio_ válasza Studi (#54153) üzenetére


Mercutio_
félisten

Egyébként amilyen bénák voltak a netes képek kellemes csalódás élőben, jobban tetszik mint az Olympus verzió.
Igaz vázra még nem volt időm feltenni.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#54157) Studi válasza Mercutio_ (#54156) üzenetére


Studi
addikt

Én sose féltem, hogy gagyi lesz. :) Vázon még az enyém se sokat volt. :(

(#54158) fi:zi'k válasza Studi (#54153) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Ha eladósorba kerül, dobj egy pü-t majd. :K

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#54159) madgie


madgie
titán

Hülye kérdéssel indítom a reggelt: kéne egy domain. Igazából évek óta kéne, de mostanában egyre több falba ütközöm, ahol az angoltudás-korlátoltságom és a saját honlap hiánya együtt adják a fityiszt, miért nem foglalkoznak velem komolyabb szinten. Az előbbire rá kell feküdni, nincs mese, az utóbbival kapcsolatban viszont meghallgatnám, szerintetek hol és hogy.

Bonyolítja az ügyet, hogy .photo véggel gondolkozom. Nem azért, mert akkora fotógráffi vagyok, hanem mert az alapkoncepció az, hogy ha csinálok valamit, akkor abba ne csak én blogolhassak, hanem más is, ha akar (ha engedem :D). Valahogy úgy, mint a dedpxl Zack Arias-ékkal. Tehát nem a nevem akarom .com-mal meg .net-tel, úgy látom, egy kicsit drágítja a dolgot.

Hogy hogy fogok egy oldalt összerakni? Az majd más kérdés lesz :) Van Wordpress, Joomla, nem akarok én elsőre bonyolult dolgot, csak tudjak mire linkelni, ha kérik. A blog.hu az "hátizé" szint.

A godaddy-t néztem most, 28 font évente elvileg a .photo végű domain ára, az általam kinézett név is elérhető.

[ Szerkesztve ]

(#54160) Real_Necro válasza madgie (#54159) üzenetére


Real_Necro
veterán

Cég domainjét nem régen vittük át Forpsi-hoz.

Őket tudom ajánlani. Korrektek, áruk is jó.

Telefonon nem/nehezen éred el őket, ellenben üzenetre elég hamar válaszolnak.

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#54161) aleister válasza madgie (#54159) üzenetére


aleister
veterán

Csatlakozom Necrohoz.
A Forpsinál tartom az ügyfeleim domainjeit. Sosem volt velük gond. Admin felületen menedzselheted a dolgokat. Az ügyfélszolgálatuk segítőkész és gyors.
Van .photography és .photos végződésű domainreg is náluk.

Ha kell tárhely, keress meg privátban! :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#54162) madgie válasza aleister (#54161) üzenetére


madgie
titán

Miért, ehhez nem jár valamennyi tárhely? Látszik, mennyire vágom a témát :)

(#54163) Balinov válasza madgie (#54162) üzenetére


Balinov
félisten

atl nem...domain-t x-tol regelsz/ tarhelyet meg y szolgaltatotol.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#54164) aleister válasza madgie (#54162) üzenetére


aleister
veterán

De nem ám. :)
Ez 2 külön dolog.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#54165) Lassú Víz válasza Balinov (#54163) üzenetére


Lassú Víz
őstag

Fordítva inkább működik, a tárhely csomagban benne lehet a domain regisztráció/karbantartás díja is.

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#54166) madgie válasza Balinov (#54163) üzenetére


madgie
titán

Akkor nem előrébb lennék ezzel? 6 dolcsi havonta a középső csomag, domain-nel, 150 giga tárhellyel.

(#54167) Balinov válasza madgie (#54166) üzenetére


Balinov
félisten

nem tudom, megmondom oszinten nem vagom annyira a temat.. anno vettem egy domain-t a godaddy-tol meg hozza 000-tol egy kis alap tarhelyet..

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#54168) Novics válasza spanyoll (#53949) üzenetére


Novics
senior tag

Előtte nap ideírtam. :)

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#54169) aleister válasza madgie (#54166) üzenetére


aleister
veterán

Jesszus! Minek neked 150GB tárhely? A basic csomag 50 GB-je is bőven elég honlapozódni. A saját cumót meg inkább a felhőben tárold!

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#54170) Real_Necro válasza aleister (#54169) üzenetére


Real_Necro
veterán

Gondolom a "poresz" terjesztéséhez... :DDD ;]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#54171) madgie válasza aleister (#54169) üzenetére


madgie
titán

Akkor az is elég :) Maga a honlapolódás a lényeg, stabil dolog kell, mert olyan helyre kerülne be, mint elérhetőség, ami talán bevonz pár látogatót (akár évek távlatában is). Egyebet nem mondhatok, kéremkaccsójaki :))

[ Szerkesztve ]

(#54172) Studi válasza Real_Necro (#54170) üzenetére


Studi
addikt

Négykában! :Y :DDD

(#54173) aleister válasza madgie (#54171) üzenetére


aleister
veterán

Van egy kisebb csomagom, ami 2GB-s. Fut rajta 13-14 weblap. :)

Szóval alapból nem kell ám sok hely neki. Ha nem itt akarod a személyes doksikat tárolni (és szerintem ne itt akard :) ), akkor bőven elég a kisebb csomag is.

(#54170) Real_Necro
Lehet, hogy Mazsi az ifjabb Woodman. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#54174) madgie válasza aleister (#54173) üzenetére


madgie
titán

Haverom sok éve mentünk haza a kocsmából. Az egyik parkban haver jó részeghez méltóan kikapta a földből a taurus gumit, elkezdte maga előtt gurítani. Kiszúrta a policáj, odagurulnak, na maga meg mit csinál? Cimbora erre: én vezetem a kereket, a kerék meg engem. Ez a Sherlock Holmes-i válasz gondolom nem tetszett a yardnak, megkérdezték, hogy hol dolgozik (azt nem tudtuk megfejteni, miért). Erre a válasz: szexiparban vagyok felvilágosító.

A Várda-Drinkben (régi nevén szeszipar) volt villanyszerelő amúgy :D

(#54175) aleister válasza madgie (#54174) üzenetére


aleister
veterán

:D

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#54176) L4mie


L4mie
veterán

ezen basza :D :D Warning StarWars spoiler. !!!

[link]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#54177) Balinov


Balinov
félisten

sracok, Kindle tulajok. 20-30-40+mb-os pdf-bol mi a legegyszerubb modja kindle formatumu ebookot gyartani? ugye ha kisebb lenne, a kindle-s emailcimre kuldve a kindle rendszer konvertalna at a megfelelo formatumra es wifin le lehetne pikkpakk szinkronizalni az olvasora, de a fajlmeret miatt sem a gmail, sem a ceges email nem muxik ekkora fajlok eseten.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#54178) L4mie válasza Balinov (#54177) üzenetére


L4mie
veterán

valami szoftverrel nemtudod doc-á alakítani?
mondjuk acrobat pro-val

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#54179) Balinov válasza L4mie (#54178) üzenetére


Balinov
félisten

meg nem probaltam, keresnem az egyszeru utat. max probalok egy MObiPocket creator-t vagy calibre-t (igaz, pont ezt szeretnem elkerulni).
Vagy siman usb-n attolom es megnezem mi torpenik

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#54180) t_a_m_a_s válasza Balinov (#54179) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

[link]

Mi a Foxit Phantom PDF-et használjuk PDF szerkesztésre. Elvileg tud OCR, DOC meg mindenlóf@sz konvertálást. A 30 napos verzsön fullos, 30 napig teljes körűen használható, nincs lebutítva. De kölcsönözhető is...

[ Szerkesztve ]

Holnap majd jól beletépünk...

(#54181) Ear001 válasza Balinov (#54177) üzenetére


Ear001
addikt

Calibre. Ingyen van, ügyes, ezt is megoldja, bár ezen el fog egy pepecselni egy idei, és persze nem csak .doc-ot tud, hanem rendes könyves formátumokat is.
Amúgy a Calibren keresztül tudod menedzselni a Kindle-t, akár a pdf-et is feltolhatod vele.

[ Szerkesztve ]

(#54182) Lassú Víz válasza Balinov (#54177) üzenetére


Lassú Víz
őstag

calibre

Ma már másodszor járok úgy, hogy mire elküldöm megelőznek. :) Ráadásul Necro az előzőért még le is ba cseszett :(

[ Szerkesztve ]

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#54183) Real_Necro válasza Lassú Víz (#54182) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ahogy mondod ;) :DDD

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#54184) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Aleister:

Filmajánló: [link] :DDD

Látom Haladó fotósban elgurult megint a bogyó... :U

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#54185) aleister válasza Real_Necro (#54184) üzenetére


aleister
veterán

9 évig dolgoztam együtt velük. ;]

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#54186) Balinov válasza Real_Necro (#54184) üzenetére


Balinov
félisten

halistennek radiator takaritott....pedig milyen szimpatikus 2 arc volt.. ;]

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#54187) aleister válasza Balinov (#54186) üzenetére


aleister
veterán

Pics. Erről lemaradtam. Kik voltak az aktuális trollok?

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#54188) Balinov válasza aleister (#54187) üzenetére


Balinov
félisten

valami m-es meg egy 43-as szamot tartalmazo nick-u onertekelesbajnok

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#54189) madgie válasza madgie (#54171) üzenetére


madgie
titán

Bahh, az én formám. WPO-ról küldtek egy mailt tegnap, hogy továbbjutottam, meg micsoda gratula, meg maradjak már kussban február 23-ig, meg küldjek nekik ilyen bájografit, olyan elérhetőséget, csillivilli csillámfaszpónikat, mert benne leszek a válogatásos évkönyvmizériában. Vár a belépő Londonban, ha menni támadna kedvem.

Ma este, kettő perccel azután, hogy lelkesen kiperkálom a hároméves hoszting+domain szolgáltatásért a lóvét "úgyiskell" morgással a bajszom alatt, jön egy mail, hogy szóri, error van, mégsem jutott tovább a fotó. Belekerülhet még talán a kategória top 50-be, de feljebb már nem.

De azért maradjak "confidential" február 23-ig.

Megafaszt. Szórakoznak itt a csóri szabócsi kölökkel :D Leírtam most publikusba', hátha eltiltanak egy életre onnan (is) :DDD

[ Szerkesztve ]

(#54190) L4mie válasza madgie (#54189) üzenetére


L4mie
veterán

ezmivoltez a WPO? O.o
és mégis milyen majomfaszetetés már amit veled csináltak O.o

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#54191) madgie válasza L4mie (#54190) üzenetére


madgie
titán

Az, az idei.

A Sony megbosszulta a sok trollkodást, amivel a rendszerüket "illettem" :))

[ Szerkesztve ]

(#54192) rbalint88


rbalint88
addikt

mivel lehet és mibe érdemes egy .mov fájlt átkonvertálni, hogy a jutub ne csak 360p-ben akarja feltölteni?

(#54193) Studi válasza madgie (#54189) üzenetére


Studi
addikt

Ne aggódj, nálad sokkal szebbekkel is történt már ilyen! :Y :DDD

(#54194) fi:zi'k válasza rbalint88 (#54192) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Premiere pro/Vegas? :D

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#54195) #40935168 válasza rbalint88 (#54192) üzenetére


#40935168
törölt tag

Feltölti fullban is, csak egy ideig csak a 360p-t mutatja, de pár perc, félóra, óra elteltével már elérhetőbb lesz nagyobb méret is, ahogy feldolgozta.

(#54196) Larry303 válasza rbalint88 (#54192) üzenetére


Larry303
addikt

Megoldja maga ha a forras megfelelo

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#54197) rbalint88 válasza fi:zi'k (#54194) üzenetére


rbalint88
addikt

az se árt, ha ingyenes (és nem kő' kikölcsönözni se) :B

'kuty', Larry: szifonról töltöttem fel először direktben, aztán gépről.

szerk2: na most ránéztem, most már fullhd. vigyázat, véres kontent!

[ Szerkesztve ]

(#54198) *Ropi* válasza madgie (#54166) üzenetére


*Ropi*
félisten

Kelleni fog a tárhely. Onnan tudom, hogy én is most kalapáltam fel az új galériamotoromat az oldalra: jelenleg 1920x1200 max. felbontásig (amúgy meg amire beállítom) automatikusan skáláz és tapivezérelt, bármilyen eszközön / megjelenítőn működik. Ebben a méretben egy 350-400 képes anyag normális minőségben ~1+ GB, 4K-ban 2x annyi.

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#54199) fi:zi'k válasza rbalint88 (#54197) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Ezzel már engem is szívatott párszor a YT. :D

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#54200) madgie válasza fi:zi'k (#54199) üzenetére


madgie
titán

Gyorsan megtanulja az ember. Mókás, amikor összelökök valami 4K slideshowt, erre jön a válasz, hogy dehátezháromhatvanpé. Azóta lassabban linkelek :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.