Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#53851) aleister válasza *Ropi* (#53850) üzenetére


aleister
veterán

Nos, vannak dolgok, amik megérik az árukat. :)

(#53849) Studi
Ejj, az nem lesz jó. El kell ismerni, hogy bizonyos témákban vannak hasznos hozzászólásai. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#53852) Real_Necro


Real_Necro
veterán

De kihalt ez a topic, senki nem ír semmit....

;]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#53853) Balinov válasza Real_Necro (#53852) üzenetére


Balinov
félisten

meg most is fogom a fejem a poenbombak utan :DDD

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#53854) *Ropi* válasza aleister (#53851) üzenetére


*Ropi*
félisten

Egyszerűsíthetjük a folyamatot: nekem is fizethetsz direktben. :DDD

(#53853) Bali: Még van mit fognod? :))

[ Szerkesztve ]

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#53855) Balinov válasza *Ropi* (#53854) üzenetére


Balinov
félisten

haat, a fejem meg megvan :))

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#53856) *Ropi*


*Ropi*
félisten

Ez a komoly, nem a szívroham...És hányan színlelnek még rajta kívül, akikről ki sem derül?

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#53857) t_a_m_a_s


t_a_m_a_s
őstag

[link]

Nem tudom törlik-e, de olvasgassatok bele amíg fent van. Szívderítő :)

Holnap majd jól beletépünk...

(#53858) Real_Necro válasza t_a_m_a_s (#53857) üzenetére


Real_Necro
veterán

Belépés a Facebookra... :U

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#53859) L4mie válasza t_a_m_a_s (#53857) üzenetére


L4mie
veterán

nem vagyok csoporttag :S tudsz tolni egy ptrsc-t?

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#53860) Balinov válasza L4mie (#53859) üzenetére


Balinov
félisten

+1 a screenshotra

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#53861) aleister válasza Real_Necro (#53858) üzenetére


aleister
veterán

Éééés?

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#53862) madgie válasza L4mie (#53859) üzenetére


madgie
titán

340 hozzászólásról van szó, én bele sem olvastam igazából, valami hiszti paródiája, vagy mi.

(#53863) Mercutio_ válasza madgie (#53862) üzenetére


Mercutio_
félisten

FB-n is van mikrós topic? :D

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#53864) L4mie válasza madgie (#53862) üzenetére


L4mie
veterán

Jaaa akkor...
jó hosszú ptrsc lesz ;] ;] ;] ;]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#53865) t_a_m_a_s válasza L4mie (#53864) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Én ki nem printscreenezek nektek 340 hsz-t, akkor erről lemaradtatok... :)

Úgy általánosságban: Amúgy nem akarok flémelni, de ezt a FB mentességet nem értem a népek részéről... Nem értem mi a baj azzal, ha beregisztrálsz egy dierkt erre létrehozott mailcímmel, aztán ha sose használod, akkor is legalább az ilyen szarokat meg tudod nézni. OK, nem kell mindenkinek ott élnie az életét, meg kiposztolni ha süt a nap vagy esik a hó, vagy keményet kakilt, de sok helyről, sok mindenkitől hallottam már ezt a nyígást, hogy jajj, én nem vagyok fent a facsén... Nekem van egy csomó olyan ismerősöm, aki nagyon faszán kordában tartja a FB fiókját, szinte sosem posztol, de mégis fent van. Olyan ez mint anno az okostelefonok idejében volt, hogy "jajj, nekem sosem lesz, meg különben is csak a gombos telefon a telefon".

Holnap majd jól beletépünk...

(#53866) m3ss


m3ss
veterán

van vkinek dslr esovedo tokkal kapcs. tapasztalata? erdekelnene milyen, ha probalt vki ilyesmit...mennyire kezelheto benne a gep stb..

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#53867) L4mie válasza t_a_m_a_s (#53865) üzenetére


L4mie
veterán

7 éve vagyok FB-n pont a héten szólt róla a kis NSAbook....a csoportnak nem vagyok tagja teeeekisteeee ;]

aleister: sztem is :) Troll powa

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#53868) aleister válasza t_a_m_a_s (#53865) üzenetére


aleister
veterán

+1

Őszintén megvallva nagyon maradi hozzáállás az FB ignorálása. Ha valaki jól használja, akkor rengeteget profitálhat belőle.

(#53867) Furkoo:
Szerintem Necrora értette.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#53869) Real_Necro válasza t_a_m_a_s (#53865) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ez egy ugyan olyan dolog, mint ahogy te nem szereted és zavar, ha otthoni nyugalomban közeledben az okos telefon, mert jön rá valami mail vagy viber, vagy skype, etc... és ennek hatására inkább menekülsz tőle és gombost szeretnél, wifi sem kell ésatöbbiésatöbbi. Közben másokat meg abszolut nem zargat, nem lógnak folyamatosan a készülékükön, de nem is lesznek idegbajosak ha jön rá egy mail. ;)

Ja és Furkoonak igaza van, a csoport attól még csoport. :P ;)

Aleister:

Mai napig nincs FB-om. Nem létszükség számomra... elég érdekes lenne, ha ezzel mércéznénk a maradiságot.

Szerk.:
Kérdés. Milyen előnyökhöz juttatott téged évek alatt, amit nélküle nem tudtál volna elérni és nem vállalkozással kapcsolatos?

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#53870) Balinov válasza t_a_m_a_s (#53865) üzenetére


Balinov
félisten

hehe, en is csak fenyevente postolok valamit, ha ugy adodik:)

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#53871) Studi válasza t_a_m_a_s (#53865) üzenetére


Studi
addikt

Engem még az se zavar, ha valaki kiírja, hogy esik a hó, vagy épp nem esik, mit főzött, és mekkorát gittelt utána. Ők az ismerőseim/barátaim, én válogatom meg, ha valakinek nem tetszik a facebookon a viselkedése, szívfájdalom nélkül aszom ki onnan. :K

Ami zavar, az az erős cenzúra, amit maga a facebook csinál, valamint a rengeteg rohadtkormányrohadtfletómentsükmegakutyákat hozzászólás. Persze ez utóbbi életbe léptetheti a fenti szabályt. :) Bár édesanyámat nem illő kipenderíteni, de anyóst már letiltottam ilyesmik miatt. :DDD

(#53872) L4mie válasza Studi (#53871) üzenetére


L4mie
veterán

Nekem két csoportom van, aki mindent lát rólam és aki kb semmit és én se látom, ennyi nekem elég.

Anyámnak + megmondtam, hogy csinálok én neki facebookot, de ne fárassza magát a bejelölésemmel, mert úgy se fogom visszaigazolni :3

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#53873) Balinov válasza Studi (#53871) üzenetére


Balinov
félisten

anyosomat mar legalabb 5 eve letiltitottam, ha csak nem olyanhoz szol hozza, ami a Vera vagy sajat falon van, nem latom hany csiribirikiskutyat oszt meg...

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#53874) aleister válasza Real_Necro (#53869) üzenetére


aleister
veterán

Az egész onnét indult, hogy nem tudod megnézni a Tamás által linkelt cumót. Tehát már korlátozott valamiben, hogy nem vagy FB user.
Az általad felhozott érv -hogy ne érjen kéretlen információ- egész egyszerűen butaság. :)
Ha nem akarod, nem lépsz be, megválogatod a tartalmat, felvett ismerősöket, stb. Ettől még kihasználhatod az előnyeit akkor és úgy, amikor te akarod.
Hiába gondolod úgy,hogy nem használod az FB-t, a világ ettől még ebbe az irányba megy el, és ha ezt figyelmen kívül hagyod, az bizony maradiság. :)

Hogy milyen előnyeim származtak az FB-ből?
- rengeteg régi ismerőst találtam rajta keresztül meg, ezek a kapcsolatok megfizethetetlenek
- nyertem már kuponokat táplálék kiegészítős és szállásfoglalós oldalra, amiket fel is használtam
- külön program, site használata nélkül tudom menedzselni a különböző érdeklődési körömnek megfelelő csoportokat, ami által sokkal rugalmasabb, könnyebb az információáramlás
- események szervezése dettó
- számomra fontos egyének születésnapjának észben tartása dettó
- adtam el és vettem fotós cuccokat jobb áron, mint máshol
- egy rakat emberrel tartom rajta keresztül a kapcsolatot
- egy csomó eseményről hírt szereztem, amik más esetben nem jutottak volna el hozzám
...így hirtelen felindulásból ennyi.

Összességében állatira megkönnyítői az életem, és nem kevés anyagi hasznom származott már belőle.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#53875) Real_Necro válasza aleister (#53874) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ha nem lépek be rajta, akkor mi értelme? :)

A tartalmat egyszerűen megválogatom: nem érdekel. Így is kap az ember seregnyi fölös információt, amire nincs szüksége. Ettől még nem hinném, hogy lemaradnék bármiben is, ellenben marad nem kevés időm, amit máshol (gyerkőccel, vagy itt fórumon) eltölthetek.

Azért kíváncsi leszek 5-10 év múlva is ekkora őrület lesz e a FB. Erre majd térjünk vissza akkor. ;)

Szóval:
Az én tapasztalataim, hogy igaz és örök barátság nincs, vagy nagyon kevés. Egy idő után érdektelenné válnak az emberek egymással szemben, vagy éppen egyirányú lesz a dolog.
Innentől fogva én ezeket szükségkapcsolatoknak nevezem, ami tulajdonképpen szívességért szívességet alapon működik. Persze tisztelet a kivételnek.
Kuponokat, kedvezményeket, eseményeket szervezni mindig lehet FB-on kívül is, hülyeség is lenne, ha csak egy reklámfelületet aknáznának a hotelek, boltok stb... ki.
Fontos szülinapokat fejben tartom, vagy ott az okosteló. Az, hogy feldobja a FB, hogy a 624. ismerősödnek éppen szülinapja van te meg bedobsz rá egy 2 perc alatt guglizott "Bódog szülinapot!" villogó feliratot amit majd 50-en lájkolnak, aztán holnap már felé sem nézel az illetőnek, szerintem nem sok értelme. De ha nem így van és minden ismiddel hosszasan trécselsz, akkor nem szóltam, csak a szabad időd irigylem. :D
Eladás-vétel. Detto mint kupon. Persze neked jó ár, más szemszögből meg lehúzás, mert ha valahol drágábban sikerül eladnod, akkor valaki meg drágábban vette... attól függ honnan nézzük :D
Szóval értem, hogy a te szemszögedből előny, nekem valahogy nem adja. Ettől még nem érzem, hogy hátrányban lennék. ;)

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#53876) Larry303 válasza aleister (#53868) üzenetére


Larry303
addikt

Hidd el eleg sokat lehet profitalni abbol is ha nem vagy fent ;]
Nem fejtenem ki, ratokbizom :)

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#53877) |AP| válasza Real_Necro (#53875) üzenetére


|AP|
veterán

-vettem már teltházas koncertre jegyet valakitől, akinek feleslegessé vált, az esemény FB oldalán. Persze fagyoskodhattam volna a bejárat előtt, jegyüzért keresve, de így tisztább, szárazabb, biztonságosabb érzés volt :)
-heti egyszeri focinkat mindig FB-n szervezzük, van egy csoport, aminek a tagjai mindig bejelentkeznek az eseményre. Így mindenki látja, ki tud jönni, hányan leszünk, stb. Sok-sok összevissza körbetelefonálgatást lehet így megspórolni. Van a társaságban olyan, aki csak erre használja a FB-t, egyébként felé sem néz.

Nem annyira ördögtől való dolog ez, csak annyit látsz és csak annyi infót adsz ki magadról, amennyit akarsz

(#53878) Real_Necro válasza |AP| (#53877) üzenetére


Real_Necro
veterán

Értem, de nekem erre nincs igényem és meg tudom oldani nélküle. Nem ördögtől valónak tartom, csak el kell fogadni, hogy nélküle is bőven el lehet lenni. ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#53879) |AP| válasza Real_Necro (#53878) üzenetére


|AP|
veterán

"...nélküle is bőven el lehet lenni"

ezzel nem vitatkozom :)

(#53880) t_a_m_a_s válasza L4mie (#53867) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Nem is neked írtam, konkrétan, azért is raktam offba teee :)

Holnap majd jól beletépünk...

(#53881) t_a_m_a_s válasza Real_Necro (#53869) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Kérdés. Milyen előnyökhöz juttatott téged évek alatt, amit nélküle nem tudtál volna elérni

Nem az hogy előny, de pl a fiadról a FB-on legalább látok képet amit Tündi posztol, mert te b@szol feltenni ide... ;] ;]
Nem erőszak ez, persze, csak pont két olyan ember ignorálja, aki fél életét a neten lógja, és amúgy nem tartok maradi gyereknek (te meg Merci)

Holnap majd jól beletépünk...

(#53882) Balinov válasza t_a_m_a_s (#53881) üzenetére


Balinov
félisten

Tussé, Tamás 😉

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#53883) aleister válasza Real_Necro (#53875) üzenetére


aleister
veterán

"Ha nem lépek be rajta, akkor mi értelme?"
Kicsit pöszén érzem magam, mert a saját gondolatmenetedet kell megmagyaráznom. :)
Ez volt az alapfelvetésed ugye:

"Ez egy ugyan olyan dolog, mint ahogy te nem szereted és zavar, ha otthoni nyugalomban közeledben az okos telefon, mert jön rá valami mail .."

Erre írtam, hogy az FB nem ilyen. Teljesen rossz ellenérv volt részedről. Ha nyugalom kell, egész egyszerűen NEM LÉPSZ BE: Ha meg el akarod intézni a kis dolgaid, amihez könnyebbséget ad az FB, akkor belépsz.

"Azért kíváncsi leszek 5-10 év múlva is ekkora őrület lesz e a FB."
Ugye Te sem gondolod komolyan, hogy szociális médiával kapcsolatos vitában az 5-10 évvel későbbi helyzetet hozod fel? Ez még IT-s területen is meredek. :)

"Az én tapasztalataim, hogy igaz és örök barátság nincs, vagy nagyon kevés"
Nem volt szó ilyenről. Ismerősökről volt szó. Barátokról. Nem az életben előforduló 1-2 Nagy Ő-ről.

"Kuponokat, kedvezményeket, eseményeket szervezni mindig lehet FB-on kívül is, "

Ez így van. Ezek a cégek lesznek kevésbé sikeresek az értékesítés területén. Egy FB kampány jóval összetettebb annál, mint hogy kisorsoljanak pár ezer ingyen email címért cserébe pár kupont. Marketing szempontból ez nagy erőssége az FB-nek, hogy egy feliratkozásért, lájkért cserébe közvetve tulképpen megkapja az adott oldal az összes ÉLŐ ismerősöd. Remélem mondanom sem kell, hogy ez mekkora előny a régi, elavult email marketinggel szemben, ahol rendszerint halott, deadend címek a produktumok a kampány végén.
A fentiből kifolyólag egyre inkább átrendeződik a hirdetési trend.

"Fontos szülinapokat fejben tartom,"

Párat biztos fejben tudsz tartani. Viszont ez elég fekete-fehér dolog. Vannak a kivételes kevesek a közvetlen környezetedben, akiket észben tartasz, és van mindenki más, a feketék. A világ mindig szürke. Ez az F-F végletes megközelítés eddig minden fronton csődöt mondott.
Egy rakás ember van, akit eléggé szeretek, de nem tartom őket a közvetlen inner circle tagjának. Ettől még tudom, hogy jól esik nekik, ha megköszöntöm őket. Ez visszafelé is igaz. Számomra is szimpatikus,

"Eladás-vétel. Detto mint kupon. Persze neked jó ár, más szemszögből meg lehúzás, mert ha valahol drágábban sikerül eladnod, akkor valaki meg drágábban vette... attól függ honnan nézzük"

Terelsz. Nem másról volt szó. Azt kérdezted, hogy konkrétan nekem milyen hasznom származott belőle. Szóval ne gyere kérlek egy üzlet esetén a másik féllel! Arról nem is beszélve, hogy nem tudhatod, hogy milyen egyéb tényező volt még a háttérben. Lehet, hogy számára fontosabb volt a gyors eladás, mint +1000 forint. Ne feledd, hogy nincs fegyver tartva senkinek a fejéhez, hogy eladja az adott terméket. Akkor következik ez be, ha neki is megfelelő az ügymenet, és kölcsönösen előnyös az alku.

Pollai kolléga által említett különböző csoportok esetében is nagyon jól kijön az FB előnye. Heti szinten itt egyeztetjük az rpg-s, focis, hagyományőrzős alkalmakat, edzéseket. Esélyünk nem lenne erre más platformon. A helyi sporttárs kereső is életmentő, ha épp egy ember hiányzik a játékhoz.

Nyilván, ha otthon ülsz a pároddal és a gyerekkel, az elmondásod szerint kb leszarod a többi ismerősöd, akkor valóban minimális haszna van számodra az FB-nek. Ellenben egy aktív társasági és szociális életet élő embernek baromi hasznos.

Ne érts félre! Nem amellett kardoskodok, hogy használj FB-t, mert engem ez teljesen hidegen hagy, de láthatóan egyáltalán nem vagy tisztában azzal, hogy milyen előnyei vannak, és az ellene felhozott egyetlen érved is elég ingatag. Ezek ellenére húzod a szád, amikor valaki FB-s anyagot linkel.

Sokáig én is bojkottáltam, aztán valami fotós akció miatt regeltem rá, és egyáltalán nem bántam meg.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#53884) Mercutio_ válasza aleister (#53874) üzenetére


Mercutio_
félisten

Régi osztálytárs: Linkedin vagy osztálytársak/m(?).hu :DDD
Esemény szervezés: Google naptár? (meg van az a felületük amin össze lehet dobni ilyen melyik nap/órakor kinek lenne jó jellegű cucc)

Persze tudom, FB pörgősebb, egy helyen van minden, nem kell külön felületeken molyolni.

Nekem az a gondom az FB-vel, hogy bele kellene ásnom magam mit hol állítok benne, milyen funkciói vannak, hogyan tudom szelektálni ki mit lásson, és rólam ki mit lát, mire kell odafigyelni, ilyenek.

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#53885) Balinov válasza Mercutio_ (#53884) üzenetére


Balinov
félisten

Mondd csak ki nyugodtan, lusta vagy mint a dög beleasni magad ☺

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#53886) Mercutio_ válasza Balinov (#53885) üzenetére


Mercutio_
félisten

Adsz egy linket, ahol gyakorlati oldalról végigvesznek minden ilyen dolgot és tolják a tippeket? ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#53887) Novics válasza Mercutio_ (#53884) üzenetére


Novics
senior tag

Nagy FB fan én sem vagyok, de az általad felsorolt dolgokat elég egyszerűen be lehet állítani. Én csak a szűk családot követem, mindenki más le van tiltva - amint valami faszságot oszt meg -, én kb semmit nem osztok meg, a profil képem is lassan 2 éves lesz. :))
Szülinapom nincsen fent, nem hiányoznak az ottani üzenetek. Ha valakinek fontos vagyok az tudja, és viszont. Gugli naptárban benne van mindenki, aki számít - nekem.
Nekem a legnagyobb hasznot az egyetemi csoport hozta, ott megy/ment az információk megosztása. Levelezőcsoporttal kezdtük, de aztán ez hatékonyabbnak bizonyult. :K

Amúgy meg felőlem mindenki azt csinál, amit akar! :K

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#53888) t_a_m_a_s válasza Mercutio_ (#53884) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Egyébként ez a része tényleg szar egy kicsit, én is küzdök még vele...

Ja, nekünk a gyerek ovis csoportjának van zárt csopija, vitathatatlanul a legjobb információcserélési lehetőség. Igazából csak ezért vagyok fent a facsén, agyerekért mindent... ;] ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

Holnap majd jól beletépünk...

(#53889) aleister válasza Mercutio_ (#53884) üzenetére


aleister
veterán

Igen, meg lehet velük oldani, de ahogy írod, és én is említettem, FB-n minden egy helyen van. Nem kell x site az x feladat ellátására.
Nincs ám olyan sok opció benne. Használat közben pikk-pakk átlátod.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#53890) Mercutio_ válasza t_a_m_a_s (#53888) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ovis csoporttal osztottad meg a háziporeszt? :Y :D

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#53891) Real_Necro válasza t_a_m_a_s (#53881) üzenetére


Real_Necro
veterán

A családnak viberen, emailben meg néha 1-1 sorozat gugli+-on megy. 2-3 naponta készül telefonos fotó vagy videó Dávidról, nem fogok naponta töltögetni. Egyébként eddig Tündinél FB-on, a 273 ismerősből 1(!) emberke érdeklődött Dávidról és kért fotót. (Bali asszonykája :R )

De ezen ne múljon: ;)

Meg egy kis nyomkodni való:

;]

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#53892) Real_Necro válasza aleister (#53883) üzenetére


Real_Necro
veterán

Parttalan vita lenne ezt folytatni, így inkább igazad van.

Meg nekem is. ;]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#53893) Fandango válasza Real_Necro (#53891) üzenetére


Fandango
veterán

Aranyos kis lurkó.
Milyen kis ijedt tekitetet vág, hogy most itt mit csinálnak felettem? :)

(#53894) Real_Necro válasza Fandango (#53893) üzenetére


Real_Necro
veterán

Köszi. Nem ijedt, ez nála félmosoly. ;)

...és már lebegni is tud: :D

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#53895) aleister válasza Real_Necro (#53892) üzenetére


aleister
veterán

Akkor ezt megbeszéltük. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#53896) Fandango válasza Real_Necro (#53894) üzenetére


Fandango
veterán

:))

(#53897) Lassú Víz válasza aleister (#53895) üzenetére


Lassú Víz
őstag

A [link] lemaradt :)

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#53898) Balinov válasza Fandango (#53893) üzenetére


Balinov
félisten

Gondolta, bazz épp most osztanak meg FB-n😱

András, respect, mutattam Verának a hszt🙋

Ali, én is hasonlóan látom, mondjuk ez a kutyát nem érdekli

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#53899) aleister válasza Lassú Víz (#53897) üzenetére


aleister
veterán

:D
Ez melyik film?

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#53900) t_a_m_a_s válasza Real_Necro (#53891) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Te, figyeljémár, évek óta trécselünk ebben a topikban. Bali is időről időre bedob egy-egy sztorit, beszámolót, vicces videót a kölyökről, én is teszek fel néha ezt-azt. Nehogymá' neked meg külön kérvényt kelljen benyújtani... ;] :DDD

A gyereket meg ne telefonnal fotózzátok, hamár van rendes fényképelőtök, hidd el később meg fogjátok bánni. Nekünk mióta Ábel megszületett, elöl van a gép, gy sokkal több pillanat van megörökítve rendes minőségben. Tudom, én is sokszor csak a telefont kapom fel, de aztán később mindig megbánom...

Szépen nődögél a gyermek! Egyen-igyon.aludjon, ne legyen beteg, a többi nem lényeg ;)

Holnap majd jól beletépünk...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.