Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#54851) #40935168 válasza fi:zi'k (#54849) üzenetére


#40935168
törölt tag

Elnezest kerek erte. Es az osszes ilyen jovobeli hsz-emert, mert lesz. :))

(#54852) Real_Necro válasza Balinov (#54848) üzenetére


Real_Necro
veterán

Hát most csak leshetem, ahogy anyukáját ölelgeti... persze vigyázunk rá, de egy légtér... remélem nem kapja el.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#54853) #40935168 válasza Balinov (#54846) üzenetére


#40935168
törölt tag

Rengeteg hulladekot, silany minosegu szart eszik az ember. Kajaval sokat segithetsz tul azon, hogy sport, stb. De szep lassu atmenet, semmi gyors dontes. :) Jobbulast ismetelten !

(#54854) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Cukik a kölykök, én nem rakok be képet mert bepereltetne Freddyvel perverzek vagytok :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#54855) spanyoll


spanyoll
addikt

A privátok mennek majd az uraknak angolországba és környékére érdeklődés céljából, de semmi időm semmire egyelőre, nem hogy üzengetni.

Viszont valaki tud tipped adni, hogy mi a legolcsóbb eu-n belüli postázási lehetőség? Lehet, hogy eladnék valamit ebayen (még sose adtam el, csak vettem), de fogalmam sincs, hogy mit írjak majd postinghoz árnak és melyik szolgáltatót válasszam.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#54856) Colonel993 válasza spanyoll (#54855) üzenetére


Colonel993
senior tag

Sztenderd nemzetközi postai árszabás van erre (úgy körülbelül...)
Magyar postát illetve futár szolgálatokat is használhatsz, abból az UPS-t tanácsolom UK-ban jól végzik a dolguk.

10 Fontnál drágábban nem jöhet ki a dolog, gondolom nem egy konyhaszekrényt akarsz feladni, emiatt a nyomon követés is simán belefér.

Oda-vissza kényelmesen mennek nekünk Mo és UK között a különböző dolgaink.

Ha az országot elhagyta a csomag, onnantól biztonságban van :DDD

||| NE kérdezz, mert a végén még valaki válaszol! ||| ThinkPad & Nikon user ||| Samu s8.4 LTE RulezZz "Mikor 2 hónap elmélete vitatkozik, 8 év tapasztalatával..." - :") -

(#54857) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Ki hogy eteti a háziállatait?

Jut eszembe, lassan átvehetjük új házikó kulcsait és kezdődik a felújítás. Hova érdemes menni (akár babakocsival) csempét/járólapot nézni? Erőst hanyagoljuk, az nem a mi zsebünknek való. Konyhát és étkezőt érinti.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#54858) TayRol válasza Real_Necro (#54857) üzenetére


TayRol
veterán

Bauhaus, Maglód. Első körben. Annyi van, hogy megszédültök. Illetve a Jászberényin van a Csempevarázs. Mi ebből a kettőből vásárolunk most.
Nem fér bele a 20e ft/nm-es lap sajna.

(#54859) Real_Necro válasza TayRol (#54858) üzenetére


Real_Necro
veterán

Bauhaus nem drága?

Zalakerámia mintaboltját nézegettük, meg a Várhidi boltját a Péceli úton. Persze még egyikben sem voltunk.

Drága csempét nem akarunk, nem kell hogy nevén szólítsuk amin járunk, jó nekünk a max 3500-4000Ft/nm árú is (most pl lakásban Praktikeres van és teljesen korrekt számunkra), a minőséget meg apóssal ellenőriztetjük, rakott már elég sokat és sokfélét. :B

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#54860) TayRol válasza Real_Necro (#54859) üzenetére


TayRol
veterán

van ott jó áron is, nézegessétek csak. :) mi is 4e körülieket néztünk.

(#54861) Studi válasza Real_Necro (#54859) üzenetére


Studi
addikt

Általában nem drágább, mint a "mintaboltok", mert nagy tételben tud forgalmazni, olcsón kapja a gyártótól. Ráadásul állandóan vannak akciók is, érdemes figyelni. :K Ráadásul kéznél van, ha erre jöttök épp.

(#54862) aleister válasza Real_Necro (#54857) üzenetére


aleister
veterán

FB-t linkeltél?! :Y :)

Mi Zalakerámiából régebben több helyre is vettünk. Jó minőségű csempéik voltak. Kopásállóak, de könnyen vághatóak. Viszont az utóbbi pár évben nem láttam náluk olyat, ami tetszett volna. Most OBI-ban vett nagyméretű, magasfényű lapokat raktunk az új kécóba. Állítólag most ez a divat. Tény, hogy jobban tetszik, mint a korábbi 33x33-as méret. De ugye ez annak a függvénye is, hogy mekkora alapterületre szánjátok.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#54863) Real_Necro válasza aleister (#54862) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ettől még nincsen FB-om. :N

Kb 30nm-re kell plusz konyhaszekrényhez az a 60cm magasság kb 4-5 méter hosszra.
Bauhaus van itt Dunakeszinél is, lehet oda majd ellátogatunk, sok időnk nem lesz a felújításra.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#54864) aleister válasza Real_Necro (#54863) üzenetére


aleister
veterán

Tudom, de attól ez még egy lépés volt a Zenyészet felé. :)

Ha kell burkoló, szóljál bátran! Sanszos, hogy még VP-i kiszállási díjjal is jobban jársz, mint egy pösti szakival.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#54865) TayRol válasza aleister (#54864) üzenetére


TayRol
veterán

nekem egy nagyon jó térköves kellene, de kb sos, a héten.:)

(#54866) aleister válasza TayRol (#54865) üzenetére


aleister
veterán

Olyan munkát még nem láttam tőle, így nem tudom nyugodt szívvel ajánlani.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#54867) TayRol válasza aleister (#54866) üzenetére


TayRol
veterán

sebaj.:) nem is kizárólag neked címeztem, csak már nem tudom, hol keressek.:)

(#54868) Real_Necro válasza aleister (#54864) üzenetére


Real_Necro
veterán

Köszi, van családban szaki. ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#54869) aleister válasza Real_Necro (#54868) üzenetére


aleister
veterán

Akkor tessék megadni a számát a Rolinak! :DDD

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#54870) Real_Necro válasza aleister (#54869) üzenetére


Real_Necro
veterán

Neki van most bőven munkája. Valamint napi 2x65km autózás díja nem lenne túl olcsó.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#54871) Balinov válasza #40935168 (#54853) üzenetére


Balinov
félisten

Hatja, az a szerencsem, talan vege mar a kibaszott telnek, mehetunk Pocsossel setalni, ugy vettem eszre a hetvegen,hogy mar o is jol birja, plane, hogyha a tengerparton van neki erdekesseg (kagylo, csillag, csiga, moszad)..

A kajat is tutira meg kell gondolnom, ez a mostani epeokadasos hetvege meghozta bennem az elhatarozast.

Ezt eszem gyk, pentek ota, mar kicsit unalmas,

De, hogy pozitivak is legyunk, reggel mertem inni egy kv-t es eddig nincs tole hanyinger, par cigi is elment, attol se, talan az este mar megkozkaztatok egy kis fottkrumplit soval+borssal.

Ez az elmult 1 kibaszott honapo egy nagy kapufa egeszsegugyileg az egesz csaladnak, kb egy hasznalt EM5 arat hagytuk mar haziorvosnal, gyogyszertarban....nameg karacsony ota vagy lecsusszant 9 kilo...ami ilyen utemben neme epp a legszerencsesebb....ha igy megy, kovetkezo em5 arat ujruhakra kell 1-2 honap alatt elkolteni, mert log/csuszik le rolam minden :W

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#54872) aleister válasza Balinov (#54871) üzenetére


aleister
veterán

Nem lehet, hogy valami forrásból folyamatosan kapja az ívet az immunrendszeretek? Mert elég gyanús ez nekem. Fel nem tudnám idézni, hogy hányszor írtad, hogy betegek vagytok.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#54873) Studi válasza aleister (#54872) üzenetére


Studi
addikt

Mire gondolsz? :DDD

(#54874) Balinov válasza aleister (#54872) üzenetére


Balinov
félisten

Nem-e? 1000% :K :W
Ugye Patrik bolcsiben, taknyanyala egybefolyos todlerekkel...Vera korhaz, intenzivosztaly, mrsa-val, rotavirussal, kutyafaszaval. Nekem meg a ceg gondoskodik arrol,hogy nehoyg mar ne fazzak meg...Karacsonykor elfelejtettek az utolso elotti munkanapon bekapcsolni a futest, a refurb ota a klinabefujo alatt ulunk, multkoribol mar epp frankon (tenyleg) felepultem, mire multhetfon 0 futes, 13C volt reggel es ugy 10-ig ultunk (utana is de az mas teszta) kabatba, mert a kiba**t futest basztak elinditani, pedig a karbantartasert felelos elvtarsno ittvan 7.30kor mar...aztan multszerdan volt jolsikerult tuzriado, ami vegett a 3-4C-ben az uzleti park szelen a szokasos 5-10perc helyett 1 oraig kellett acsorogni...

Aug vegetol, miota visszajottunk nyaralasbol talan 4-6 olyan het volt,hogy valamelyikonk ne lett volna megfazva, vagy mellhartya/arcureg gyuladassal, satobbi

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#54875) Balinov


Balinov
félisten

randomjutubeplaylistel ennel a kis csemegenel kotottem ki a Galvanize-rol indulva.

2002.... :W :Y

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#54876) aleister válasza Balinov (#54874) üzenetére


aleister
veterán

Nem erre gondoltam, hanem, hogy alapból olyan tropa az immunrendszeretek, hogy amint van valami krízishelyzet, rögtön meg is betegedtek. Pl az említett klíma mikor volt tisztítva? Nem lehet, hogy abban szaporodtak el a bacik?

(#54873) Studi:
Konkrétan a puncira, de hogy jön ez ide? :D

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#54877) Balinov válasza aleister (#54876) üzenetére


Balinov
félisten

klima tavaly lett karbantartva, nyar vegen, mikor befejeztek a millio euros irodafelujitast.

na ja, 2-es tipusu cuki nem segit, soot.. Vera halistennek csak igen ritkan kapja el, nameg o kapott hivatalbol ingyenes influenza oltast. iden osszel nem erdekel, de Patrik es en is megkapjuk..

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#54878) aleister válasza Balinov (#54877) üzenetére


aleister
veterán

Akkor már csak egyetlen kérdésem van, iszol Te rendesen? :DDD

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#54879) Balinov válasza aleister (#54878) üzenetére


Balinov
félisten

nem, kerlekalassan nem:)

karacsonyra vettunk 1-1 8-as zsugor Smithwicks-et, meg Guiness-t, es meg mindig van belole.. :))

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#54880) aleister válasza Balinov (#54879) üzenetére


aleister
veterán

Problem solved. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#54881) Studi válasza Balinov (#54879) üzenetére


Studi
addikt

Előbbit nem ismerem, de utóbbiból nem csodálom, hogy van még... Ha rajtam múlna, az egészet visszatölthetnék a lóba, úgy, ahogy kijött. :o

(#54882) Real_Necro válasza Studi (#54881) üzenetére


Real_Necro
veterán

Akkor ha kiköltöztünk szívesen megyek hozzád elfogyasztani a fölösleges készleted. :D

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#54883) aleister válasza Studi (#54881) üzenetére


aleister
veterán

Mivel egy állati empatikus, segítőkész, jófej, stb arc vagyok, ezért, ha legközelebb esetleg valahogy elháríthatatlan gínisztámadás áldozatává válsz, akkor jelezd bátran, és kisegítelek a szorult helyzetedből. :) :))
Természetesen ez mindenkire igaz! :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#54884) Balinov válasza Studi (#54881) üzenetére


Balinov
félisten

szmidi az egy finom ir pale ale, a guiness-t meg en sem szeretem...utoljara csak feketeribizli szorpel meghitnve tudtam meginni, de leginkabb sehogysem.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#54885) zolka78 válasza Balinov (#54884) üzenetére


zolka78
senior tag

Érdekes, régen én is csíptem a guinesst, viszont az elmúlt fél évben kétszer ittam és mindig rossz érzésem volt tőle. Most vagy jobbra becsültem régen, vagy nagyon elcseszték az elmúlt években. De nem vagyok jó véleménnyel róla mostanság.

Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

(#54886) spanyoll válasza Colonel993 (#54856) üzenetére


spanyoll
addikt

Köszi!

Más: valaki hozzám tud vágni egy nikon seggű nagylátót holnap estig kölcsönbe? Lepapírozzuk ha kell, adok cserébe d7000-et letétbe, tudom is én, de akitől kölcsön szoktam kérni annak most kell, nekem meg lesz egy melóm amire szintén jól jönne. Elhozom, vissza is viszem, de eléggé kéne.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#54887) Balinov válasza zolka78 (#54885) üzenetére


Balinov
félisten

en sosem szerettem, persze 8 eve megvolt egy darabig az ujdonsag ereje...

van egyebkent (irek szerint is) nemi kulonbseg. Pl. van egy zenesz kollegam aki megeskuszik,hogy a pintes dobozos meg a 0.5L-es dobozos ize picit mas. A csapoltrol meg itt mar kozhelyes, hogy a csapolt pint ize mas minden pubban.

Mondjuk anno nem volt gondom Vera pintjet is elpusztitani a Guiness Storehouse-ban, mikor csapold a sajat pinded reszet tudtuk le a turanak. Meg oklevelet is kaptunk :))

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#54888) zolka78 válasza Balinov (#54887) üzenetére


zolka78
senior tag

Na jó, de ha már az írek szerint is baj van vele, akkor hova jut a világ :) vagy csak Ír ország. Mert az, hogy nekem nem izlik az egy dolog, lehet romlik az izlésem, vagy csak változok.

Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

(#54889) Balinov válasza zolka78 (#54888) üzenetére


Balinov
félisten

azt egy szoval sem mondtam sem en, sem Brian kollegam, hogy nem izlik nekik,csak picit mas. kevesbe muertok (aka nem helyi majbetegek, hanem turistak) kb eszre se veszik.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#54890) Novics válasza zolka78 (#54888) üzenetére


Novics
senior tag

Ha már sör, akkor nekem az Igazi Csíki Sör jön be. Egyedül. :U
Szerencsére megtudtam, hogy a Fővámon a Parajdi Sóbarlangban lehet kapni. Be kell szereznem egy adagot, ha megyek diplomaosztóra. :K

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#54891) jjeahh válasza Novics (#54890) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Gyertek ide nyaralni oszt itt víz helyett is csíki sört ihatsz és lehet tájfotózni amíg a lábad bírja... Még az mft topik kedvenc hugit is kölcsön adom egy szessönre :D

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#54892) t_a_m_a_s válasza spanyoll (#54886) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Én hozzád tudnék, de nem nagyon vagy velem kisegítve...

Holnap majd jól beletépünk...

(#54893) zolka78 válasza Novics (#54890) üzenetére


zolka78
senior tag

Azt szeretem én is. Mondjuk mostanában eléggé felkapott lett, ami leginkább a közelmúltban lejátszódott heineken balhéjuknak köszönhető leginkább, amit nem tudok, hogy egyáltalán véget ért-e már. Bár odaát van még 1-2 sör ami kifejezetten jó. Mondjuk jó sört azért mindenki tud csinálni, ha akar. Csak a Szlovénok nem, ott nem ittam jó sört tőlük.

Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

(#54894) Novics válasza jjeahh (#54891) üzenetére


Novics
senior tag

Június végén megyünk a Mehádiába. :K
A nyári túrán ittam először önszántamból sört, a Király-kő megmászása után, de az Ursus volt. :D Aztán Brassóban ittunk a magyar vendéglőben. Nem vagyok sörös, nagyon nem, de az bejön.

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#54895) zolka78 válasza Novics (#54894) üzenetére


zolka78
senior tag

Mehádia fasza :K , tavaly bringáztam egy részében a Cserna völgyén fölfelé. Az ursust meg szeretem.

Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

(#54896) t_a_m_a_s válasza zolka78 (#54895) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Én most egy Békésszentandrási gyümölcsös feketét kortyolgatok... :)

Holnap majd jól beletépünk...

(#54897) Real_Necro válasza t_a_m_a_s (#54896) üzenetére


Real_Necro
veterán

Én meg zöld teát barna cukorral sárga citrommal... :DDD

Hehhe

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#54898) Byk01 válasza Balinov (#54871) üzenetére


Byk01
senior tag

(kagylo, csillag, csiga, moszad)
Mi dolgotok van nektek a moszaddal? Nem lehet, hogy ők mérgeznek titeket? :)

A Smithwick's az, amit a világ többi részén Kilkenny néven árusítanak, így talán szegény itthonragadt hazánkfiai is be tudják azonosítani.

(#54896) t_a_m_a_s Melyiket? Mondjuk én inkább az Ogrét szeretem tőlük. Csütörtökön meg néhány korsó Szarvasi Maharadzsa csúszott le. Az a legszebb, hogy ha hazamegyek, sosem iszom se Szentandrási se Szarvasi sört, mindig Pesten futok beléjük. ... Na jó, egyszer visszafelé jövet bementem a Szentandrási főzdébe Ogréért :)

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#54899) t_a_m_a_s válasza Byk01 (#54898) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Betyár Király. Finom (volt) :) Ott helyben a csapolt szilvás... Literszámra toltuk haverral ;)

Holnap majd jól beletépünk...

(#54900) Real_Necro


Real_Necro
veterán

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.