Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#54251) TayRol válasza Chapel (#54250) üzenetére


TayRol
veterán

top3 elkapásban benne lenne, főleg ha TD.:D

(#54252) Balinov válasza TayRol (#54251) üzenetére


Balinov
félisten

Walesiek ellen jó lett volna egy ilyen játékos, nem xeltek volna le

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#54253) Real_Necro


Real_Necro
veterán

No így kell új tv-t beszerezni. :D

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#54254) Larry303 válasza |AP| (#54229) üzenetére


Larry303
addikt

Jo a raspi de miert nem okes a routeres smb?

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#54255) Byk01 válasza TayRol (#54251) üzenetére


Byk01
senior tag

Azért van miből válogatni a Top 3-hoz :)

[link]

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#54256) Studi válasza Byk01 (#54255) üzenetére


Studi
addikt

Ha nem a csajt választanád, akkor tied a B... :K :D

(#54257) rbalint88


rbalint88
addikt

Tessenek elzarándokolni moziba és megnézni a Deadpool című filmet. Tényleg 18+, szóval nem gyerekkompatibilis, de és ellenben nagyon nagyon sokat lehet rajta röhögni.

(#54258) |AP| válasza Larry303 (#54254) üzenetére


|AP|
veterán

nemrég halt meg a TP-Link 1043ND-m. Ezt USB-s HDD-vel használtam és jó is volt, de ahogy elkezdett halódni, teljesen instabil lett. Azóta a UPC-s modem-routert (Technicolor TC7200) használom és ez meg teljesen jó, gyors, stabil, mindkét szobában erős a jel, szóval teljesen okés, kivéve, hogy tiltva van az USB portja.
Csak a hálózati megosztás miatt nem biztos, hogy vennék egy új routert, bár igazából bármit választok (PI, olcsó NAS, router) mindenképp 15-20k körül lesz, szóval inkább az a kérdés hogy melyikkel járok a legjobban.
Egy ilyesmi cucc lenne talán a legjobb, de ilyeneket nem látok már sehol (ez is egy 5 éves cikk...)

(#54259) rbalint88 válasza |AP| (#54258) üzenetére


rbalint88
addikt

Na ez meglep, hogy elegedett vagy a upcs wifivel. Nalunk nagyon fos, meg a boltba bejovok is mind hasznalhatatlannak titulaljak. Asus ac55u vagy tp link archer c5 viszont tuti, de tarhelynek inkabb nast erdemes hosszu tavra. Zyxel nsa325v2 olcsonak mondhato es jo megoldas. Illetve routerre custom fw (openwrt vagy tomato) kell.

(#54260) |AP| válasza rbalint88 (#54259) üzenetére


|AP|
veterán

Technicolor van nálatok is? Én mostanában annyit szívtam a döglődő 1043-mal, hogy azután kész megváltás, pedig amúgy jó kis router (volt) az.
Igen, hosszú távon biztosan egy NAS lenne a legjobb, de ez az egész most onnan indult, hogy van egy feleslegesen hányódó 1 terás USB-s vinyóm, amit jó lenne valahogy minimális befektetéssel hálózati meghajtóvá heftülni.

(#54261) rbalint88 válasza |AP| (#54260) üzenetére


rbalint88
addikt

Nem tudom nalunk mi van, csak akkor szoktam latni, mikor elmegy a net es atmegyek resetelni :DDD De asszem az van amit irsz, egy-ket eve csereltek erre. Ha halozati meghajto kell, akkor hagyd 0-24 menni a gepet, amin halozati meghajtova teszed. Nalam is igy van, olcsobb, mint nast venni (i3-as gep, alig eszik).

(#54262) *Ropi* válasza |AP| (#54260) üzenetére


*Ropi*
félisten

1043 v1 vagy v2?

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#54263) L4mie válasza *Ropi* (#54262) üzenetére


L4mie
veterán

gondolom V1 mert azok a régebbiek :
V2 alapból ajánlottabb mert azon legalább USB-2 van

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#54264) |AP| válasza *Ropi* (#54262) üzenetére


|AP|
veterán

V1 volt, suste-féle openwrt-vel. Valószínűleg a táp adta meg magát, egyre gyakrabban fordult elő, hogy nem látta a rádugott HDD-t, akadozott a wifi, a vége felé már a vezetékes net is hol volt, hol nem. Kb. 5 évig bírta.

(#54265) Larry303 válasza |AP| (#54258) üzenetére


Larry303
addikt

ez tetű lassú lehet...ha van affinitásod akkor raspi, ha pénzed van akkor vmi snyo vagy qnap
márcsak az app réteg miatt is...elég jövőálló sztem ha nincs kedved baszakodni, vegyél vmi 1bay nast

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#54266) madgie válasza rbalint88 (#54259) üzenetére


madgie
titán

Olcsó nas-nak híg a leve, hogy utáltam én a 325-ös zyxelt, jó ég. Stabilitásban mindegy, ha a routert fogja be, mindkettőt hetente resetelheti majd, mert valami kínjuk lesz :D

(#54267) Real_Necro válasza madgie (#54266) üzenetére


Real_Necro
veterán

Évek óta szépen ketyeg gyárival a 325. Nem kell agyonromolni és talán nem füstöl el idő előtt. ;) :P

Ugyan ez igaz a routerre is. :D

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#54268) |AP| válasza madgie (#54266) üzenetére


|AP|
veterán

ez a a Zyxel NSA 325v2 volt? Már kezdtem eldönteni, hogy ez lenne a legjobb, erre megjelensz és belerondítasz a gondolatmenetbe :)
Pedig erre rá tudnám kötni az USB 3.0-s HDD-t (erre mehetne a torrent, azt nyugodtan lehet rommá írni-olvasni, törölni), benne meg lehetne tükörben két másik vinyó, erre mehetnének a munkák, fotók, fontos adatok.
A "milyen NAS-t" topikban ez a leggyakrabban ajánlott cucc... annyira mégsem jó?

(#54269) TayRol válasza Byk01 (#54255) üzenetére


TayRol
veterán

ezt nem láttam, de király.:)

(#54270) *Ropi* válasza |AP| (#54264) üzenetére


*Ropi*
félisten

Igen, ezért kérdeztem, mert azoknál típushiba volt a táp (az enyém ami volt most 4+ éves de még bírja, igaz már nem nálam van, nekem most v2 van). Nem lett volna egyszerűbb tápot venni hozzá?

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#54271) t_a_m_a_s


t_a_m_a_s
őstag

[link]

Ez most tetszik. A képek is, a sztorik is.

Holnap majd jól beletépünk...

(#54272) madgie válasza |AP| (#54268) üzenetére


madgie
titán

Nem is 325 volt, bocs. A tököm sem emlékszik már a pontos típusra, lehet 310 volt. Az egylemezes alapverzió. A ventije hangos volt, hetente fagyott, olyan is volt, hogy teljes reset kellett rá.

(#54273) Real_Necro válasza t_a_m_a_s (#54271) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ez tetszett. ;) A csikkek a pocsolyában nem.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#54274) |AP| válasza t_a_m_a_s (#54271) üzenetére


|AP|
veterán

ezek tényleg jók! :K

*Ropi*:: az lett volna a legegyszerűbb, de akkor már inkább egy V2. Vagy ami tudja az 5Ghz-et is dualban (Chromecast2 miatt). Amíg nem tudok dönteni, addig elég a UPC-s cucc, lehet tényleg inkább NAS lesz ebből.

(#54275) Byk01 válasza Studi (#54256) üzenetére


Byk01
senior tag

Tudnék olyat választani, akinek nem a menyasszonyi csokor ilyen fontos :)
Pl.

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#54276) Real_Necro válasza Byk01 (#54275) üzenetére


Real_Necro
veterán

Elég ha nálad a labda és lassan szaladsz, többen is rád vetik magukat. :D

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#54277) Studi válasza Byk01 (#54275) üzenetére


Studi
addikt

Na ez már beszéd! :R :C

Amúgy a csokros is tuti valamit intenzíven sportol, az azért egy igen szép ugrás amit produkált. :R

(#54278) madgie


madgie
titán

Helyi zseni, a könnyem kicsordult reggel a röhögéstől :D Kábé 150 méterig lévő kocsmáig jutott autóval, komoly :DD

(#54279) szuszinho válasza madgie (#54278) üzenetére


szuszinho
őstag

Ez jobb? :DDD

(#54280) t_a_m_a_s válasza szuszinho (#54279) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

„Volt bennem másfél liter pálinka, máshogy gondolkodtam”

Ez aláírásgyanús... :D

Holnap majd jól beletépünk...

(#54281) Studi válasza t_a_m_a_s (#54280) üzenetére


Studi
addikt

+1, ez óriási duma. :DDD

(#54282) Byk01 válasza Real_Necro (#54276) üzenetére


Byk01
senior tag

Hát, eddig csak az asszony meg a lányaim próbálkoztak, de lehet rossz helyre mentem a labdával :D

(#54277) Studi Ha elég nagy a motiváció, biztos könnyebben megy egy ilyen elkapás :)

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#54283) Balinov válasza rbalint88 (#54259) üzenetére


Balinov
félisten

upc wifi teljesitmeny, behh....Cisco HD+ PVR-be epitett GW szo-szo, mostani Horizon intel es boardcomm alapu Samsung HD box 2.4-en fos, 5ghz-en a meg epp hogy elmegy....utoljara jo cuccot az UPC akkor adott, mikor az EPC3295-t adtak, csak az meg a 40-50mbit feletti csomagot nem tudta kiszolgalni, meg csak G-s volt ,de azt legalabb atomstabilan tudta a vasbeton hazban

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#54284) aleister válasza Real_Necro (#54267) üzenetére


aleister
veterán

+1
Én is routerrel használom a külső HDD-t. Meg nem tudnám mondani mióta megy 24/7-ben. 5-6 éve biztosan.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#54285) jjeahh


jjeahh
nagyúr

Bakancsban segítettetek, így hátha :P Nem tudtok pár márkát, akik gyártanak sima egyszerű vékony nyári vászoncipőt viszonylag jó minőségben? És itt jön a neheze: nike, adidas, puma, reebok, new balance, converse kizárva :DDD Mindjárt itt a nyár és mint mindíg most is kipróbálnék valami újat ami még nem volt, jelenleg egy pro keds mark mcnairy-t meg egy superga 2750-et nyúzok... No persze azért aranyárban se legyen :D

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#54286) Balinov válasza jjeahh (#54285) üzenetére


Balinov
félisten

Skechers? Evek ota olyanokat nyuzok, eleg tartosak, raadasul most irodabadolgozos borciponek is olyat kaptam, kiba** kenyelmes

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#54287) Real_Necro válasza jjeahh (#54285) üzenetére


Real_Necro
veterán

Cicacipő?

Évek óta használok CAT cipőket. Nekem nagyon bejött.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#54288) jjeahh válasza Balinov (#54286) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Jónak tűnik csak nem igazán találok klasszikus full egyszerű vászoncipőt tőlük.

Real_Necro: ez is tetszik, csak kissé vastagnak tűnik az én igényeimhez :DDD Valami minél vékonyabb kéne amiben a nyári kánikulában sem fő le a lábam, tehát dupla anyag, szivacs, párnázott cipők kizárva :DDD Tehát vékony sima vászon, sima talp semmi extra. A converse a legismertebb aki ilyeneket csinál, de olyanom már egy tucat volt :D

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#54289) Balinov válasza jjeahh (#54288) üzenetére


Balinov
félisten

En sem talaltam a honlapon, pedig van nekik, 2 hete vettuk a Skechers borcipot, volt kirakva a boltban feher meg vaj szinben is.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#54290) Real_Necro válasza jjeahh (#54288) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ez jó lesz? :DDD

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#54291) Balinov válasza Real_Necro (#54290) üzenetére


Balinov
félisten

elkepzeltem jjeahh-ot ahogy egy ilyenben fut a medve elol:) ;] :))

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#54292) t_a_m_a_s válasza jjeahh (#54288) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Írtad, hogy minden edző kizárva, de azért fontolj meg egy fasza futócipőt. Nem tom idén is akkora divat lesz-e rikítós színű futócipőben nyomulni mint tavaly, de pont le is sz@rom, mert nekem nagyon bevált. Minimál súly, áttetszően vékony anyag, kényelem. És van nem túl rikítós is...

Bali, lehet a medve meglátná, ő futna el. Vagy megszakadna a röhögéstől :)

[ Szerkesztve ]

Holnap majd jól beletépünk...

(#54293) Real_Necro válasza t_a_m_a_s (#54292) üzenetére


Real_Necro
veterán

Na ja, eléggé divat lett megint a rikítós cipő. Én fel nem venném, nem szeretek díszpinty lenni. Onnan már csak a susogós gatya meg a lógó lánc hiányzik... :DDD

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#54294) Balinov válasza t_a_m_a_s (#54292) üzenetére


Balinov
félisten

:)

Necro: zold zako, lila nadrag, makkoscipo es feher titokzokni:)

[ Szerkesztve ]

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#54295) t_a_m_a_s válasza Real_Necro (#54293) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Én nem érzem díszpintynek magam benne, viszont legalább kényelmes... A susigatyáig meg a hetvendekás árálláncig azért vannak még fokozatok, nomeg ahhoz a régi A8/7er is kell ;] OK, nekem melóhely, életvitel szempontjából simán belefér nyáron a térdgatya-edzőcipő, inges melónál nyilván más a szitu.

Holnap majd jól beletépünk...

(#54296) jjeahh válasza Real_Necro (#54290) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Ezt pont a gyapjas lábaimra teremtették :DDD

t_a_m_a_s: Milyenre gondolsz? Eléggé ragaszkodok a klasszikus egyszerű szabású cipőkhöz meg a klasszikus anyagokhoz, pl. bőr, vászon, jó minőségű gumi, a szintetikust megy agytekervény formákat, fura talpakat, feltűrt orrú valamiket nem csak szeretem, hanem nem is tudom elképzelni magamon :D :B Persze ettől lehetnek jó darabok ebben a kategóriában is, csak velem nem igazán találnak.

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#54297) t_a_m_a_s válasza jjeahh (#54296) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Nem olyanra ami neked tetszene ;)

Nekem valami ilyesmim van, csak egy kis neonzölddel bolondítva: [link]

Komálnék egy ilyet is, de ennyiért azért inkább két pár cipőt szoktam venni: [link]

A nikemat is valami űber leárazáson vettem 15 körülért, az nálan kb a lélektani határ...

Holnap majd jól beletépünk...

(#54298) Real_Necro válasza t_a_m_a_s (#54295) üzenetére


Real_Necro
veterán

Itt van aki nyáron térdgatyába jár, én klímáztattam irodákat így elfér a farmer. Galléros póló vagy ing, nyáron inkább utóbbi. :)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#54299) madgie válasza Real_Necro (#54293) üzenetére


madgie
titán

Van fekete edzőcipő is, az enyém is olyan kényelmes, hogy ihajj... egyszer volt a lábamon. Jó a büdös bakancs :D

(#54300) Mercutio_ válasza jjeahh (#54288) üzenetére


Mercutio_
félisten

Sima talp hosszabb távon nem túl egészséges.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.