Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#30301) krealon válasza ReSeTer (#30300) üzenetére


krealon
veterán

"Ezen kívül beállítottam a speciális megosztási beállítások között, hogy fájl és nyomtatómegosztás bekapcsolása."

A windows tuzfal automatikusan engedelyezi a fenti dolgokat, ha otthoni vagy munkahelyi tipusunak van definialva a halozati kapcsolat.
Ha publikus halozatban engedelyezted, akkor az isten sem ment meg a virusoktol, amikor masik halozatra csatlakozol...

"Átmentem a laptophoz, wordben nyomtatni akartam, de nem volt a listában a nyomtató."

A win10-et beleptetted a win8-on definialt otthoni csoportba? Mert az alapfeltetele a dolgoknak.

A korabbi leirast nem veletlenul linkeltem. Sziveskedjel vegigolvasni!

(#30302) ReSeTer válasza krealon (#30301) üzenetére


ReSeTer
senior tag

A csoportot win10en csináltam. A laptop a 8.1

(#30303) Gubek-Einste válasza ReSeTer (#30302) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Megtörtént a másik gépnek a belépése a létrehozott OT-ba?
A nyomtató felcsatlakoztatása a másik gépen meg volt?

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#30304) ReSeTer válasza Gubek-Einste (#30303) üzenetére


ReSeTer
senior tag

A nyomtató felcsatlakoztatása alatt mit értesz? Fel kell telepítenem a laptopra is a drivert?

(#30305) Gubek-Einste válasza ReSeTer (#30304) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Természetesen az az alap, majd a megosztott nyomatozót ki kell választani, hogy használni szeretnéd.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#30306) Möhe


Möhe
addikt

Üdv.
Segítséget kérnék tőletek.
Olyan gond van öcsémnél hogy a lakás egyik szobájában van wifi (a routernél), a szomszédosban már nincs.
Mivel lehetne vezeték nélkül a jelet átvinni?
Jelerősítőn gondolkodik, hülyeség? (T-s modem/routere van)

(Ha nem jó helyen járok akkor bocs, valaki mutasson irányt)

Köszönöm!

(#30307) krealon válasza Möhe (#30306) üzenetére


krealon
veterán

Ha a kabelezes kizart, akkor valoban a "jelerosito" a megoldas.
Viszont az nem jel-erosito, hanem jel-ismetlo, angolul repeater.
A jel ismetles miatt, az elerheto sebesseg automatikusan felezodik, ilyen konfiguracioban.

Ha ki lehet huzni UTP kabelt a masik helysegbe, akkor AP / switch modban, barmilyen WiFi router hasznalhato.

[ Szerkesztve ]

(#30308) Borisz76 válasza Möhe (#30306) üzenetére


Borisz76
veterán

Ha a kábelezés megoldható akkor én is azt javaslom.

Ha a másik helyiségben csak wi-fi kell akkor egy routert kell a kábel végére akasztani, ahogyan előttem is írták.

Ha több dolgot is akasztanál rá kábellel akkor az átmenő kábel végére egy 5 vagy 8 portos switch kell.

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#30309) mezis válasza Möhe (#30306) üzenetére


mezis
nagyúr

Ennyire nem szokott csillapítani egy fal. Lehet elhelyezési probléma.
Valamit ezek közül: [link]

mezis

(#30310) Venyera7


Venyera7
senior tag

Sziasztok!Nemtudom jó topicban vagyok-e,a gépem erőforrását szeretném megosztani egy gyenge kis laptoppal, játékra lehetséges ez?

(#30311) Gubek-Einste válasza Venyera7 (#30310) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Milyen erőforrás szeretnél megosztani?

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#30312) Venyera7 válasza Gubek-Einste (#30311) üzenetére


Venyera7
senior tag

cpu,gpu

(#30313) Gubek-Einste válasza Venyera7 (#30312) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Azt nem lehet ilyen módon megtenni.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#30314) mobiltv


mobiltv
csendes tag

Sziasztok!
Internettel kapcsolatban lenne egy igen furcsa problémám, ami már teljesen kikíszített és sehol sem találtam hasonló problémát sem. Lassan egy hónapja tart, és lehetetlenné teszi az időm nagy részében bármilyen online játék játszását.

A probléma a következő:
A nap kb. felében nincs internet elérése a gépemnek, nem nyit meg weboldalakat, nem csatlakoznak az online játékok, nem tudok skypeolni stb. Azonban a tálcán a windows icon nem jelez problémát, és a skypeon a chat is működik, csak a hívás nem. Próbáltam pingelni weboldalakat, nincs válasz. Aztán véletlenszerűen kb. 20 perc után minden helyreáll és működik, majd megint random idő múlva ledob a játékokból, (pl. League of Legends, Heartstone...) és a weblapok is elérhetetlenek. Ha azonban HS közben mondjuk kidob, és laptopról bejelentkezek, a battle.net-be akkor a gépen (miközben "nincs" net) kidob a battle.net fiókból is.
Az összes többi gép rendesen működik, cseréltem kábelt, dugtam közvetlenül a modembe, de semmi sem segített. Nagyon kiakaszt a dolog, ha van ötletetek légyszí segítsetek! Bízom benne, hogy csak valami hülye beállítás miatt van...

(#30315) Kepe válasza Möhe (#30306) üzenetére


Kepe
aktív tag

Szia!

Milyen típusú T-s eszköz van kint nálad?
A Repeater nem biztos hogy felezi a sebességet, azt tapasztalatból írom.

Üdv! Kepe

"Élj úgy, mint nem akárki és halj meg úgy, mint bárki!''

(#30316) Venyera7 válasza Gubek-Einste (#30313) üzenetére


Venyera7
senior tag

Miért? :És valami más megoldással fel lehetne használni?

[ Szerkesztve ]

(#30317) SrtR0024


SrtR0024
újonc

Tiszteletem hölgyek urak, nekem egy olyan problémám lenne, hogy PS3 joyt szeretnék gépre kötni, persze kábellel, találtam is egy videót plusz egy progit ds3 tool. A probléma a következő lenne a videóban leírtak szerint nekem az eszközkezelőben kellene lennie egy "Bluetooth generic adapter" nevű kis ikonnak, na már most ez nincs ott, és az lenne a kérdésem hogy ezt a kis fűlt hogyan tudnám aktiválni vagy érzékeltetni a géppel. Megjegyzem még a windows reinstall előtt sikeresen betudtam üzemelni a programot meg a joyst is.
Illetve ha tudtok valami egyéb más megoldást azt is szívesen meghallgatom a válaszotokat előre is köszönöm. :)

(#30318) Gubek-Einste válasza mobiltv (#30314) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Próbáltad már a driver le-felrakást/frissítést?
Próbáld ki egy Live Linux-ot, ezzel kizárható a hardver hiba.

#30315 Kepe
A repeater üzem módban a link sebesség alapból feleződik de ha nem éri el a net sebesség a feleződés mértékét akkor tényleg nem lehet észre venni.

#30316 gollo91
Olyan módon nem osztható meg a gép ezen erőforrásai ahogyan te szeretnéd de ez nem hálózati kérdés.
Fel lehet használni de nem otthoni körülmények között.

#30317) SrtR0024
Nem hálózati kérdés, menj inkább a PS3-as témába ez ügyben.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#30319) Möhe válasza Kepe (#30315) üzenetére


Möhe
addikt

Szia!

Amit a 120-as nethez adnak (fejből nem megy a pontos típus). Olyan van. Csak telefonos/laptopos böngészés alap felhasználáshoz kell a net. Az sem baj ha feleződik,csak legyen stabilan fogható a jel.

(#30320) Gubek-Einste válasza Möhe (#30319) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Előre nem lehet a wifi-vel kapcsolatban semmit sem garantálni.
Asus N12 D1 ami gyári firmware-rel repeater képes, külső antennás eszköz. A teljes sebességet biztosan nem viszi át.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#30321) krealon válasza Venyera7 (#30316) üzenetére


krealon
veterán

"Miért?"

Nagyon egyszeru.

A halozat atviteli kepessege, az eroforrasok atvitelehez szuksegesnel sokszorsan nagyobb kesleltetessel es es sokszorosan kisebb savszelesseggel rendelkezik.

A GPU a memoriat nanosekundumos nagysagrendben modositja, egy halozati csomag miliszekundumos (1000 nanosekundum) kesleltetessel viszi at.
A GPU-memoria atvitel nehany GigaByte/s, a halozati atvitel egy regi gepnel 100 MegaBit/s (0.0125 GigaByte /s).

A szukos eroforrsu gepeken (szokas oket Thin-client-kent (vekony kliens) nevezni) altalaban valamilyen tav-elerest szokas megvalositani (Remote Desktop, VNC), viszont ennek a kesleltetese (1-5 masodperc) es a kepfrissitesi gyakorisaga (1-5 fps) alkalmatlan modern jatekok elvezetes jatszasara.

(#30322) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Powerline adapterekről van valami véleménye innen valakinek? Mennyire működnek ezek jól stb.?

(#30323) Borisz76 válasza Vasinger! (#30322) üzenetére


Borisz76
veterán

PH-s teszt , a legutolsó.

Van több is....

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#30324) Vasinger! válasza Borisz76 (#30323) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Olyat ismerni, amelyik 5 GHz-el tud szórni Wifit?

(#30325) Borisz76 válasza Vasinger! (#30324) üzenetére


Borisz76
veterán

Jelismétlőnek hívják.

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#30326) Vasinger! válasza Borisz76 (#30325) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Ez szimpatikusnak néz ki, csak már nincs forgalomba. Esetleg bármilyen megoldás, ami olyan jelismétlő, ami 5 GHz-et tud szórni, mennyi a legolcsóbb ilyen készülék? Semmi más nem kell, csak hogy A pontból eljusson a net B pontba és ott 5 GHz-el szórjon.

(#30327) kew


kew
senior tag

Sziasztok,

Azt szeretném megvalósítani, hogy 'A' wlan router wifi hálózatára 'B' wlan router csatlakozzon rá, és ezt a hálózatot ossza tovább a portjain keresztül.

Ehhez 'B' eszközként egy tp-link 841n routert telepítenék openwrt-vel. Működhet ez így? Addig gondolom jó lehet, hogy 'B' rácsatlakozik 'A'-ra, de hogy aztán ezt tovább tudja e szórni a portjain, abban nem vagyok biztos :)

Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#30328) Gubek-Einste válasza kew (#30327) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

A másodlagos eszközt kliens módba kell tenni ahhoz amit szeretnél megvalósítani.
Jobb segítséget kaphatsz az OpenWRT témában.

[ Szerkesztve ]

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#30329) mezis válasza kew (#30327) üzenetére


mezis
nagyúr

Én 941-esre tettem OpenWRT-t, remekül működik a WiFi jelismétlés. Nem volt egyszerű a beállítása, de megérte a fáradtságot.

mezis

(#30330) kew válasza mezis (#30329) üzenetére


kew
senior tag

köszi nektek, utána bogarászok :) Ahogy nézem, amit neked ajánlottak linket, abban a könyvtárban találok a 841n-hez is megfelelő fw-t. Eddig én is dd-wrtztem, de most gondoltam kipróbálom ezt :)

[ Szerkesztve ]

(#30331) mezis válasza kew (#30330) üzenetére


mezis
nagyúr

dd-wrt-vel is rendben működött amíg UPC le nem cserélte a régi modem-routerét.

mezis

(#30332) bibi55


bibi55
tag

Sziasztok!

Jelenleg a bejövő internetem csatlakozik a PC-hez az alaplapi hálózati kártyára. A PC-n én csatlakozok egy VPN hálózatra, majd az a hálózat le van osztva egy PCI-os hálózati kártyán keresztül egy OpenWRT-s routerre. Innen a router osztja szét a VPN hálózatot wifi-n és akár kábelen is.

Szép, jó és működő képes is a dolog, viszont az lenne a kérdésem, hogy hogyan tudom megoldani azt, hogy a PC ami leosztja a VPN hálózatot kommunikálni tudjon valamelyik wifi hálózatra csatlakozott eszközzel?

Az alábbi képen látszónak a jelenlegi IP címek. Az ethernet 2 a PC-be bejövő hálózat, az ethernet 3 a felcsatlakozott VPN hálózat a sima ethernet pedig a PCI-os hálózati kártya, amire le van osztva az ethernet 3.

Mit és min kellene beállítanom, hogy pl. a telefonom érzékelje a PC-t, mintha egy wifin lennének?

A telefonom jelenleg a routertől egy 192.168.1.170-es IP-t kap, a router alapértelmezett átjárója 192.168.1.1, hálózati maszkja 255.255.255.0

[ Szerkesztve ]

(#30333) krealon válasza bibi55 (#30332) üzenetére


krealon
veterán

"Mit és min kellene beállítanom, hogy pl. a telefonom érzékelje a PC-t, mintha egy wifin lennének?"

Akkor latjak egymast, ha azonos alhalozatban vannak.
Ezt ugy tudod megoldani, hogy a router-t nem router-kent, hanem Access Point / switch uzemmodban hasznalod.

(#30334) bibi55 válasza krealon (#30333) üzenetére


bibi55
tag

Köszönöm, jó is lett! :)

(#30335) vkig


vkig
csendes tag

Üdvözletem!

Van egy Otthoni csoportom egy Win7-es laptopon. Erre a Win10 Pro-val rendelkező gépem rá tud csatlakozni, de a Win10 Pro-val rendelkező laptopom nem. Mi lehet a gond?

Előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#30336) bl4ze


bl4ze
veterán

Urak, van valakinek vagy használ ilyen routert ?

ZTE (ZXDSL 931VII v2) [link]

Egy portot szeretnék megnyitni (554 RTSP) , de nem jön össze.

Kérlek segítsetek, fix ip-m van a VDSL-hez , és el kéne érjek egy eszközt rajta 554 porton, de nem sikerül :

Connection failed:
VLC could not connect to "MYFIXIP:554".
Your input can't be opened:
VLC is unable to open the MRL 'rtsp://MYFIXIP:554/ch0_0.h264'. Check the log for details.

:Y

.:. bl4ze .:.

(#30337) VeryByte válasza bl4ze (#30336) üzenetére


VeryByte
őstag

Bentről megy?
Betennél valami képet a port forwardingról?

"What is the most important thing in a woman?" - "The soul."

(#30338) Gubek-Einste válasza VeryByte (#30337) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

ITT van kép róla.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#30339) VeryByte válasza Gubek-Einste (#30338) üzenetére


VeryByte
őstag

DHCP Port service alatt mi van?
Szerintem ennek van webes felülete is, tesztként nyissuk már ki azt kintre, hogy elérhető-e?
Bent biztos az 1.4 az IP címe?

"What is the most important thing in a woman?" - "The soul."

(#30340) bl4ze válasza VeryByte (#30339) üzenetére


bl4ze
veterán

DHCP port service alatt megnézem majd, most nem vagyok a routernél.

Bentről megy, tökéletesen.
A rotuing alatt 192.168.1.4 alatt van a CAM, de elérhető a .128 címen is, ott is megy a feed.

Szóval RTSP két ip alatt megy local network-ben : 192.168.1.4 , 192.168.1.128

Amit nem értek, hogy egy port checkerrel megnéztem és azt mondja zárva az 554 port TCP és UDP is.
Pedig a routerben ki van nyitva, a windows firewall-ban is hozzá adtam, hogy 554 nyitva lehet.
A gépen még egy Winpatrol + AVG van fent, gondolom ezek nem zavarnak be, nem tiltják az 554 portot ?

A durva az, hogy local network-ben simán megy a feed, távolról viszont nem érem el, és fix ip-m lett a VDSL-hez, és mégsem tudok csatlakozni :W :W

Connection failed:
VLC could not connect to "FIXIP:554".
Your input can't be opened:
VLC is unable to open the MRL 'rtsp://FIXIP:554/ch0_1.h264'. Check the log for details.

.:. bl4ze .:.

(#30341) mckay


mckay
aktív tag

Sziasztok!

Van egy kihívás, és kérem, segítsetek!
(Feltettem már a kérdést HWSW-n is, és Gubek nagyszerű tanácsokat adott eddig is, de egy-két konkrét tipp konkrét típusra még hiányzik.)

Az van, hogy nagyon lecsökkent az átvitel két ház között, ahol megosztjuk a netet.
Korábban 6-8 megabit is volt, most viszont 0,2 megabit van.
Persze, lehet venni mindenből újat, de sok pénzem nincs, se kedvem nincs a tetőn szerelgetni, hiszen kint van évek óta egy-egy egymással szembe néző 17,5 dBi flat antenna, és ha eddig jó volt, most miért ne lenne.
Kb. 100 méter, de 2,4GHz-en erősen terhelt környezetben.
És szerintem ez lesz a hiba oka, egyszerűen nincs szabad csatorna a levegőben.
Hogy más megoldás a meglévő antennák helyett? Persze, bármi szóba jöhet, bármit meg lehet csinálni sok munkával, csak hát pont az lenne a kérdés, hogy tudnám-e használni ezeket anélkül, hogy vitézkednék, csavarkulcsoznék, kimásznék, stb.

Ezért két, azaz A és B terv van a fejemben:
-A terv: egy 802.11 A vagy AC kapcsolat 5GHz-en
-B terv: egy 802.11 G kapcsolat 2,4GHz 14. csatornán (japán szabvány, Mo-n nem használják, törvénytelen, ezért talán nem foglalt)

A terv )
Szerintetek menne egy 5GHz router a 2,4GHz antennával?

Ha igen, nos, akkor sem találok olcsó eszközt, ami
- tudja a 802.11a szabványt (nincs szükség ac-re)
- levehető az antennája
- támogatja hogy wifin jöjjön az internet (WISP)
Tipp?

Jó lenne persze valami régebbi cucc, használtan, tehát egy sima A szabványos (mondom, cél a 8 megabit!), de hát ki adna el ilyent... Na de tényleg, ha már fórumozunk: Ki adna el?!?

B terv )
Jelenleg egy TP-Link 743ND teljesít szolgálatot, de nem bírja látni a 14. csatornában lévő SSID-t.
Az AP oldalon (mondjuk egy TP-LInk 701ND) simán bele lehet állítani, hogy Japánban vagyok, aztán engedi is a 14. csatornát választani, reboot, és gondolom el kezd sugározni. Persze nem látom, mert a telefonom sem látja.
És átmegyek a KLIENS oldalra, és az sem látja.
Talán kéne egy másik, olcsó, G-s eszköz, ami
- levehető az antennája
- támogatja hogy wifin jöjjön az internet (WISP)
- engedi használni a 14. csatornát
Tipp?

[ Szerkesztve ]

(#30342) And válasza mckay (#30341) üzenetére


And
veterán

"Szerintetek menne egy 5GHz router a 2,4GHz antennával?"
Természetesen nem. Halott ötlet, az antennáknak nem azért van kijelölt működési sávjuk, hogy egy oktávval / dekáddal feljebb vagy lejjebb is működjenek.
"Jelenleg egy TP-Link 743ND teljesít szolgálatot, de nem bírja látni a 14. csatornában lévő SSID-t."
Ha a hardver verziója v1.x, akkor feltehető rá 3rd party firmware, azzal biztosan menni fog a 14-es csatorna és a kliens-mód. A 14-es ch viszont nem véletlenül nem használható errefelé (mellesleg Japánban is csak a 802.11b /11Mbps jelzési sebességgel/ szabványhoz alkalmazható).
Egy apró trükkel is próbálhatod javítani az átvitelt: a meglévő antennák polarizációját megváltoztatod (lényegében 90°-kal elfordítod mindkettőt), és ha van egy kis szerencséd, az idegen vagy zavaró hálózatok jele valamelyest csillapodhat ettől, különösen akkor, ha jelenleg vertikálisan polarizáltak az antennáid. Feltéve, hogy tényleg a sáv telítettsége okozza a problémát. A vételi jelszint amúgy mindkét oldalon rendben van?

(#30343) mckay válasza And (#30342) üzenetére


mckay
aktív tag

Köszi!

Az antennák most is 45 fokos szögben állnak. No nem azért, mert annyira profi vagyok polarizációban, hanem mert így adta ki magát a vas.
:-)
De az is lehet, hogy ezzel csak ártok, és a teljes 90 fok lenne segítség neki.
Na mindegy, úgyis az lenne a projekt lényege, hogy nem mászok ki.
:-)

Új firmware? Hm, nincs tapasztalatom, de egyszer el kell kezdeni.
El tudom rontani?
Hogyan kell csinálni?
Milyen firmwaret ajánlasz erre a vasra?

:R

(#30344) Gubek-Einste válasza mckay (#30343) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

And is megírta, hogy a 14-es csatornán csak B-s kapcsolat létesíthető, már vagy háromszor leírtam ezt neked a HWSW fórumon is.
Mivel neked nincsen feltétlenül szükséges rá így nem kell CFW-t rakni a 743ND-re.
Mutass egy inSSIDer3 programban készült 2,4 GHz Channels képernyő mentést.

[ Szerkesztve ]

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#30345) VeryByte válasza bl4ze (#30340) üzenetére


VeryByte
őstag

Kérdések:
- miért is érhető el két IP címen? Kábelen és wifi-n is csatlakoztatva van a routerhez?
- windows firewall hogy kerül a képbe?
- mi köze ennek az egésznek a gépedhez?

Várj, ez nem egy IP kamera?
Vagy mi a szösz ez?
Bocs, én most elvesztem.

"What is the most important thing in a woman?" - "The soul."

(#30346) Gubek-Einste válasza VeryByte (#30345) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Egy IP kamarát szeretne külső hálózaton is elérni.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#30347) VeryByte válasza Gubek-Einste (#30346) üzenetére


VeryByte
őstag

De akkor minek a windows firewall meg a többi dolog.
Én is így értettem, de a hozzászólásából kicsit más jött le.
Biztos az IP kamerára irányította azt az 554-es portot?

"What is the most important thing in a woman?" - "The soul."

(#30348) Gubek-Einste válasza VeryByte (#30347) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Bocs, két eszköz van nála használatban:
1 db OKOS konnektor : orvibo s20
1 db IP KAMERA : Xiaomi Yi Small Ants 720p IP kamera
Ezekhez kellene neki a külső hálózati elérés.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#30349) VeryByte válasza Gubek-Einste (#30348) üzenetére


VeryByte
őstag

Még mindig hitetlen gyaur vagyok. :-)
Minek neki a windows túzfal és az, hogy mi van a gépén?
És persze ez király ez az okos konnektor, de mi köze a kamerához?
Lehet kicsit keveset aludtam.

"What is the most important thing in a woman?" - "The soul."

(#30350) Gubek-Einste válasza VeryByte (#30349) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

A kamerához sem, de annak is kell a port forward.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.