Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:43:10

LOGOUT.hu

Opel topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#77651) JasL válasza #81556480 (#77650) üzenetére


JasL
senior tag

Azt nem tudom, ennyit mondott rá a szerelő nagyjából, persze ő is csak becsült egy maximumot kb-ra.

[ Szerkesztve ]

(#77652) diegho válasza AMD Power (#77648) üzenetére


diegho
nagyúr

Én mikor a Carinát vettük ezer éve faterral, meghoztam az autót, nem álltam be az udvarba, jött a Family Frost-os srác, megáll (ismertem). Mondja, hogy ez mi? Mondom most vettük. 150k felárral el akarta vinni azonnal kp-ra, de nem kapta meg, következő héten már 350k felárral jött, de akkor sem járt sikerrel.

[ Szerkesztve ]

(#77653) #81556480 válasza JasL (#77651) üzenetére


#81556480
törölt tag

Nem tudod milyen motor van a kocsiba ?

(#77654) HoaryFox válasza #81556480 (#77643) üzenetére


HoaryFox
Topikgazda

Természetesen :)

Dobsz egy PÜ-t vagy válasz hsz-ben kérek adatokat meg egy képet és máris beteszlek.

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#77655) JasL válasza #81556480 (#77653) üzenetére


JasL
senior tag

1.8-as benzines ECOTEC feliratú motor. Ezt kérdezed?

(#77656) tutis válasza JasL (#77649) üzenetére


tutis
őstag

uh..ez milyen motor, km, évjárat?

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#77657) #81556480 válasza JasL (#77655) üzenetére


#81556480
törölt tag

igen, ezt ezt.. nekem is 1.8 ecotec ( x18xe1) és kb 40 a vezérlés bele..

(#77658) JasL válasza tutis (#77656) üzenetére


JasL
senior tag

2006, 185e km.

(#77659) AMD Power válasza diegho (#77652) üzenetére


AMD Power
titán

Mondtam neki ,hogy eladó lesz ha meglesz az új gép. De az már csak 2018 lesz. :)

Egy ilyen autóba ez a 3 hengeres 1.2 Turbo Ecotec motor (130Le) olyan vicces nem? :U

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#77660) JasL válasza tutis (#77656) üzenetére


JasL
senior tag

140 LE.

LaciCRM: oh köszi az infót! 40e az egész jó ár.

[ Szerkesztve ]

(#77661) #81556480 válasza JasL (#77660) üzenetére


#81556480
törölt tag

Hát ez már újabb, 60e intervallumra megadott vezérléssel szerelt motor ha jól tudom, szóval ne hasonlítsd össze az enyémmel, de én a 100-ezerben erősen kételkedem.

(#77662) diegho válasza AMD Power (#77659) üzenetére


diegho
nagyúr

A Vivaro-ba is bután néz ki az 1.6 cdti biturbo, de 9 személlyel és rengeteg csomaggal simán hoztuk vele a 160-at pályán.

(#77663) WZP válasza Petyyyyy (#77634) üzenetére


WZP
aktív tag

Azért is jó az OPC mert egy sima utcai tucat autó izmosítása, és nagyon sok alkatrész csereszabatos. És mivel tucatautó, ezért olcsó az alkatrész hozzá, de legalábbis nincsen rajta prémium. JA NEM. 3 ajtós Astra G bal ajtó gumikéder 36 ezer forint. Pfff :DD

Inter Arma Enim Silent Leges

(#77664) zsiz válasza HoaryFox (#77654) üzenetére


zsiz
őstag

Engem is légyszíves :) Kép itt: [link] 2000. évjárat Bertone Coupé 1.8 benzin X18XE1 116 lóerő.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#77665) HoaryFox válasza zsiz (#77664) üzenetére


HoaryFox
Topikgazda

Döne. :R

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#77666) HoaryFox


HoaryFox
Topikgazda

Akinek esetleg hiányzik a brümbrümje az összefoglalóból, esetleg kiegészítené / új képe van róla az dobjon egy PÜ-t vagy hozzászólást és beteszem szívesen

Szolgálati közleményemet olvasták!

- llwynog

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#77667) zsiz válasza HoaryFox (#77665) üzenetére


zsiz
őstag

Köszönet :) Annyi, hogy nem 2001.-es, hanem 2000.-es :)

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#77668) HoaryFox válasza zsiz (#77667) üzenetére


HoaryFox
Topikgazda

Upsz :DDD Javítva :)

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#77669) Luck Dragon válasza JasL (#77660) üzenetére

Ha 1.8-140 pacis akkor az Z18XER a motor. Itt a vezérlés csere mindennel olyan százezer forint,. Azt ne feledd el majd hogy a vízpumpa a vezérlésen kívül helyezkedik el, de célszerű a vezérléssel együttesen cserélni.
A szolenoidott is tessék utánna nézni, mert a XER mociknál szeret makacskodni. Ilyenkor főleg indulásnál kerepel. Stb de ha kell megírom az egész motor hibákat.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#77670) JasL válasza Luck Dragon (#77669) üzenetére


JasL
senior tag

Megköszönném, ha megírnád! Mondtam a szerelőnek, nagygenerálozás lesz, kerül amibe kerül. Rozsdát is el fogom tüntettetni 99%ban, csak ott hagyom meg, ahol nagyon fájna a bontás. Aztán uánta egy ideig nem akarok hozzányúlni.

[ Szerkesztve ]

(#77671) ArthurShelby válasza HoaryFox (#77666) üzenetére


ArthurShelby
addikt

C Zafira A20DT 2012 december Olympicwhite 170000 Anno írtam róla ítéletet

________________________________
A Zafira Z16XE 2001 Szürke 290000

[ Szerkesztve ]

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#77672) Petyyyyy válasza ArthurShelby (#77671) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Ez a C Zafira az egyik legszebb szerintem, talán épp a bumeráng első rész miatt.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#77673) ArthurShelby válasza Petyyyyy (#77672) üzenetére


ArthurShelby
addikt

Most hízik a májam a dicsérettől :)
Egyébként szerintem is szép. Mikor kijött első ránézésre fura volt, de szokni kellett. Nekem most nagyon tetszik, az a lényeg.

(A népítélet cikkem még csak az első, látszik rajta. Másrészt akkor nagyon elfogult voltam épp, mostanában kevesebbet vezetek, most talán józanabb vagyok a kocsival kapcsolatban :) )

Ami sok pozitívum mellett negatívum:
Az összeszerelési minőség tényleg rossz. Nagyon recseg, ropog, mikor valamit megnyomogatok a beltérben.
Ami furcsa, hogy majdnem 5l belemegy az ablakmosó tartályba, de ahhoz képest hamar elfogy (valószínűleg a lámpamosás visz el sokat).
Az eső szenzor tényleg nem a legpontosabb néha, de azért általában jó.
A navi 900 cd lejátszáson kikapcsolva bekapcsoláskor le be tud fagyni
A flexride futómű (sport/tour gomb) nem nagy szám, de nem rossz. Félek hogy drága lesz, mikor elromlik.
Tele van rekesszel, de egyik sem hatalmas (a 2 kesztyűtartó kicsi) (az újnál már a felső kesztyűtartó megszűnt, de az alső ugyanolyan kicsi :C )

Ami pozitívum:
Panoráma üvegtető, panoráma szélvédő nagy élvezet (amíg be nem törik és kapjuk a számlát)
Az AFL fényszóró iszonyú jól világít (néha kicsit későn veszi le a reflektort magától, de lehet van már rá frissítés)
Szerintem felfele csaltak, és több mint 130 ló (CDTI). Egyesben még lassú (elég rövid is), kettesben viszont már nagyon megindul. Azért a súlya érződik, nem egy kanyarvadász
Kényelmes, jól rugózik, és ha kell megy is rendesen. Néha este csak kimennék vele az országútra és mennék...

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#77674) Lajos1966 válasza #81556480 (#77661) üzenetére


Lajos1966
tag

Rosszul tudod!10 év vagy 150e km a vezérléscsere gyári ajánlása.

(#77675) AMD Power válasza diegho (#77662) üzenetére


AMD Power
titán

Ebben is van valami....

Ki lettek cserélve a hátsó féken a pofák. Esküszöm jobbnak érzem a féket. Tavaly mikor a komplett első fék lett cserélve , semmit nem éreztem. Ez a kis "javítást" a féken annál inkább.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#77676) Petyyyyy válasza ArthurShelby (#77673) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Meglepő a negatív lista, de tényleg.
Az ablakmosó tartályod pedig valóban a fényszórómosó miatt ürül gyorsan. Az Astrába is szinte a teljes 5 literes belemegy.
Október 3 topiktali, csak mondom. :D

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#77677) #81556480 válasza Lajos1966 (#77674) üzenetére


#81556480
törölt tag

Amikor írtam nem tudtam milyen motorkód, csak azt hogy fiatalabb 1.8 benzin. És e-szerint 60.e 4 év

Mondjuk még most se tudom ( vagy csak átugrotta a szemem? ) hogy milyen motorkód ? de amit te írsz csak az újabb dízelekre vonatkozik

(#77678) ArthurShelby válasza Petyyyyy (#77676) üzenetére


ArthurShelby
addikt

Miért meglepő?

Köszönöm szépen a meghívást, jó ide tartozni. :) Viszont fogalmam sincs hogy alakul a jövő keddem, így nem tudom ott tudok e lenni. Egyelőre megmaradok meglepetésvendégnek.

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#77679) Petyyyyy válasza ArthurShelby (#77678) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Mert nem egy olyan kategóriába sorolnám a járgányt, ahol ez megszokott/elfogadható/megengedhető lenne. Annál azért egyszerűen jobb járgány szerintem.

Úgy alakul a kedded ahogy alakítod. :P De ígérem meglepődünk majd. :D

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#77680) Luck Dragon válasza #81556480 (#77677) üzenetére

Ez nem jó lista.

Úgy keres rá hogy Z18XER itt 10- év vagy 150,000 kilométer. Ugyan ez az enyém is Z16XER.
És A16XER-A18XER is.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#77681) #81556480 válasza Luck Dragon (#77680) üzenetére


#81556480
törölt tag

Jóvan, nekem mindegy, mondtam neki hogy ne vegye szentírásnak mert nemtudom. a sajátom x18xe1 az 60e és 4 év. az bizti mert az opelben lekérdeztem..

(#77682) mohabá 007 válasza #81556480 (#77681) üzenetére


mohabá 007
aktív tag

Bő két éve alvás helyett beszélgettünk a vezérműszíj csere témában. :K [link]
Ekkor derült ki az is,hogy a szervízkönyv valóban 10 évet/150e-km ír nekik.[link]

Murphy fel lett véve a céghez és keményen dolgozik. Vectra B 1.8 16V ( X18XE )

(#77683) #81556480 válasza mohabá 007 (#77682) üzenetére


#81556480
törölt tag

jóvan de értsétek már meg hogy én nem tudtam milyen az Ő motorkódja, azt hittem az enyémhez hasonló 1.8. :R

egyébként most nagy para van, mert megyek külföldre, itt hagyom a kocsit anyáméknak és vezérlést kéne cserélni mert 5és fél éves, de csak 20e km van benne. pénz másra kellene, de így nem hagyom itt ( és menetel előtt 600km, reptér oda vissza út még benne lesz) szóval előtte vez csere.. úúúgy örülök neki..

(#77684) Luck Dragon válasza #81556480 (#77683) üzenetére

Megvan értve- nézve. :))

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#77685) tutis válasza JasL (#77660) üzenetére


tutis
őstag

Nem rossz..
Bár nekem most hirtelen csak este lőtt képem van..A német/osztrák autóknak a rákfenéje a rozsda..
Enyém bár csak 1.6-os, de 60ezer km-el vettem .1.18M-ért névre írva..De az enyém alul felül patika..

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#77686) mohabá 007 válasza ArthurShelby (#77671) üzenetére


mohabá 007
aktív tag

"..Előtte benzines 1.6-os A zafiránk volt…"/ami még jelenleg is megvan.. :K / Napi használatban van mind a kettő?

[ Szerkesztve ]

Murphy fel lett véve a céghez és keményen dolgozik. Vectra B 1.8 16V ( X18XE )

(#77687) Luck Dragon válasza JasL (#77670) üzenetére

Szóval ahogy ígértem:
Ennek a motornak az érdekessége az úgynevezett VVT – Variable Valve Timing, azaz váltakozó szelepvezérlés.
Ezt az Opel (és több másik gyártó) is úgy érte el, hogy a vezérműtengelyen a sima vezérlő kerekek úgynevezett „okos kerekekre” cserélte.
A vezérlés tövében található a szívó és kipufogó oldalon is 1-1 szolenoid (mágnes) szelep, ami a kereket hivatott vezérelni/állítani (másnéven vezérlés állító szelep).

A működése lényegében hasonló, mint az XEP-ben található Twinport, tehát terheléstől függően állítja a vezérlés kerekeket, amik a vezérműtengelyeket állítják, ezáltal változik a szelepek nyitásának ideje is.

A másik fontos alkatrésze a rendszernek a két vezérlés kerék, amiről előzőleg írtam.

A szolenoidok és a két vezérlés kerék alkotja együttesen a váltózó vezérlés rendszerét.

Ennek a rendszernek az egyik hátránya, hogy a gyári szolenoid szelepeken a szűrőbetétek több darabból álltak még emiatt el tudtak fordulni, amivel részben lezárták az olaj útját, ilyenkor a vezérlés állítása nem volt megfelelő a terheléshez képest.

Az új verzión már egy darabból van, a szűrő ott nem tud elfordulni.

A másik hibája ami nagyobb gondot okoz, az egy apró visszacsapó szelep a blokk oldalában, ha ez tönkremegy akkor idővel tönkreteszi a vezérlés kerekeit is amiből az következett, hogy a vezérlés nem állítódott megfelelően, és idővel a vezérlés kerekek kikoptak.
Ha ez megtörténik, akkor hallható eredménye van, ugyanis indításkor Opel-es szlenggel élve „traktor” hangot ad, tehát úgy csattog, mint egy dízel.
Kezdetben csak indításkor hallani és 1-2 másodpercig tart, később, ha romlik a helyzet, akkor már folyamatosan adja a hangot és veszít az erejéből a motor.
Az esetek 99%-ban a szívó oldali kerék megy tönkre ilyenkor, ezeknek jelenleg darab ára 55-65 ezer ft között mozog kedvezmény nélkül, bolttól függően.

Ennek hibának az egyik megoldása az, hogyha a szelepet kidobjuk a blokkból és üresen használjuk, vagy kicseréljük.

Maga a kerék is ellenőrizhető, le kell bontani hozzá a vezérlést, és kézzel mozgatva óra mutató járásával megegyezően és fordítva, ha nem áll stabilan, hanem kotyog/mozog akkor sajnos már megkoptak a kerekek és csak a csere segíthet.

Ez a motor kényes az olajra, nem lehet mindenféle Tesco Value motorolajat beleönteni.
Tapasztalatok alapján legjobban a 0W40-es olajat szereti abból is Mobil 1 márkát, és nem 30 ezrenként kell cserélni hanem maximum 10 ezer km-nél, de inkább 8000-nél.

Ha már indításkor traktorozik a motor, akkor némileg segít enyhíteni a problémát, ugyanis a 0W-s olaj előbb felér a szelepekhez az 5W-s társaikkal szemben így előbb állítódnak a kerekek és megszűnik a hang, persze ez nem megoldás, csak javít valamit a helyzeten, amíg a tulajdonos összeszedi az ülés alól és a résekből a cserére az összeget.

Amíg viszont nem szól bele a motor működésébe nem szükséges feltétlenül cserélni, de ekkor már a fent említett olaj használata nagyon ajánlott.

Másik ismert hibája még ennek a motornak az olajhűtő. Sajnos megesik hogy az olajhűtő hibája miatt összefolyik a hűtővíz és az olaj.
Ennek szemmel látható nyomai vannak, egyrészt fogy a víz a kiegyenlítő tartályból de nincs nyoma az autó alatt, másrészt a kiegyenlítő tartályban olajfoltok nyomai találhatóak, rosszabb esetben a kupakon megjelenik a "kávéhab" ami a víz és olaj keverékének kicsapódása.

Ilyenkor a legtöbb szerelő egyből hengerfejtömítés átszakadását mondja, azonban első körben a szóban forgó olajhűtőt kell ellenőrizni.

Maga az olajhűtő a leömlő/katalizátor mögött található felfogatva a blokkra.

Ha a hiba fennáll akkor cserélni kell a hűtőt és a későbbiekben már nem fog előfordulni ez a hiba, mert az új hűtőnél már kijavították a hiba okát.

Z18XER Negatívum:
- Visszacsapó szelep hiba
- Elforduló szűrő a gyári szolenoid szelepeken
- Hibás gyári olajhűtő

Más nem a motorhoz tartozik, de elől a toronycsapágyakat tessék megnézni, mert ha át van rozsdásodva akkor lassan vége a dalnak.

(#77671) legelek
Nagyon szép, szerintem a legszebb Zafira.

tutis
Hát így esti kép alapján is tényleg patikának látszik.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#77688) mohabá 007 válasza Luck Dragon (#77687) üzenetére


mohabá 007
aktív tag

Negatívum még a szelepfedélben lévő membrán átszakadása.

Murphy fel lett véve a céghez és keményen dolgozik. Vectra B 1.8 16V ( X18XE )

(#77689) Luck Dragon válasza mohabá 007 (#77688) üzenetére

Nem, ugyanis ebben már nincsen. Csak a twinportosban volt utoljára.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#77690) mohabá 007 válasza Luck Dragon (#77689) üzenetére


mohabá 007
aktív tag

De,ugyanis ebben is az van a Cromax szerint.(is ) :K

[ Szerkesztve ]

Murphy fel lett véve a céghez és keményen dolgozik. Vectra B 1.8 16V ( X18XE )

(#77691) Luck Dragon válasza mohabá 007 (#77690) üzenetére

Akkor elnézést kérek, neked van igazad. Rosszul tudtam. :)
Bár nem így rémlik.

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#77692) mohabá 007 válasza Luck Dragon (#77691) üzenetére


mohabá 007
aktív tag

Nem hogy megszüntették volna,de pl: az újabb A12NET - NEL, A14NET - NEL szelepfedelekbe is ezt a megoldást alkalmazzák :O (van minek elromlani,az meg jó a szervizeknek... :((( .)
A belevaló membránt,mivel csak filléres cucc,nálunk senki nem forgalmazza... :W

Murphy fel lett véve a céghez és keményen dolgozik. Vectra B 1.8 16V ( X18XE )

(#77693) Luck Dragon válasza mohabá 007 (#77692) üzenetére

Hát ez tényleg nem jó hír :(

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#77694) Luck Dragon válasza mohabá 007 (#77692) üzenetére

Elvileg a Bárdinál rendelhetőek. De majd megkérdezem tőlük jövő héten. Úgy is megyek hozzájuk.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#77695) ArthurShelby válasza mohabá 007 (#77686) üzenetére


ArthurShelby
addikt

Igen, mindkettőt használjuk. Azért az új jelentősen le veszi a terhet a régiről. Pl most hétvégén sem azzal megyünk a rokonokhoz/szüretelni. (a C-n éves pályamatrica van, szóval adja magát a helyzet, hogy melyiket használjuk)
De nem adtuk el a régit, jó ha van 2 autó. Az előélet ismert, meg az ember szívéhez is hozzánőtt (hiába ütött kopott).

Mivel Bp belvárosában lakunk (figyelem a kép megtévesztő, az az ősöknél készült!) így néha okosabb bkv-zni (a dugók miatt). Szóval hogy mennyire van használva az nagyon attól függ. Valamikor egyik autó sincs itthon, valamikor meg mindkettő 2-3 napig áll.
Ha kisebb távokra megyünk, akkor nyilván a benzines adja magát (ez a szabály fölül tud íródni, ha a megjelenés is fontos :) )

Luck Dragon: Köszönöm, egyre jobban hízik a májam :) . Az a baj, hogy nincs túl sok jó képem a kocsiról, és most már be is van horpadva a bal hátsó ajtó (mea culpa), illetve sok kicsi karc is van rajta (késésben rohanás a nagyvárosban)
Anno volt esküvői kocsi is (én voltam a sofőr). Azután pár nappal meghajtottam az autópályán díszítéssel (van előtte utána képem, ha érdekel valakit).
Télen síelésre menet meg igazi túraautó (900l-es tetőboksszal a tetején). És még így is ment Olaszországba menet gond nélkül (160-180) (akkor még új volt nálunk a kocsi, első nagy túra, a konvojból a többiek nyomták a gázt)
A nyári alufelni (17-es), a téli acél (16-os dísztárcsával, a 2. képen az látszik). (a 2. kép az otthoni parkolóban készült).

[ Szerkesztve ]

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#77696) elistvan


elistvan
senior tag

Milyen 2 dines fejegységgel lehet szerintetek bővíteni az A merivát ami esztétikus, és okos is? (Tolatókamera, navi van benne). 100 ezer alatt.

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#77697) trassher


trassher
addikt

Urak a jobb első fényszóróm párásodik eső és mosás után. A pipák nincsenek eltömődve, szemrevételezés során nem találtam olyan helyet ahol bejutna a víz. Hasonlót tapasztalt már valaki?

Redmi Note 7

(#77698) _seth_ válasza trassher (#77697) üzenetére


_seth_
veterán

Valahol a ragasztás elengedhette a plexinél, egész kevés víztől is párásodhat.

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#77699) McDoug6lak


McDoug6lak
tag

Sziasztok fórumtársak!

Valaki hozzáértő emberke, meg tudja nekem mondani, hogy a heti Lidl akció keretében kapható emelő, felemeli e normális magasságba a G astra elejét is? Kérdésem lehet hülyén hangzik, de tavaly vettem egy szerkezetet, és bizony annak az emelési magassága igencsak soványka az első két kerék lecseréléséhez. Isten igazából az érdekelne, hogy a meghirdetett szerkentyű 357 mm emelési magassága elegendő e a kerekek le. és visszapakolásához, avagy ez is kevéske? Segítségeteket előre is megköszönöm!
Ui.: Kapott a drágaságom egy pár Njoy lámpát (kis morcoska lett), meg egy nyár végi pasztázást is:)

(#77700) trassher válasza _seth_ (#77698) üzenetére


trassher
addikt

Ha jól sejtem a felső és szemből nézve a jobb oldali élnél lehetséges. Nem bánnám ha nem kellene kivenni a fényszórót mert semmi kedvem most még a lökhárítóval is játszani emiatt.

McDoug6lak: Szép :)

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 7

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.